Sanur Beach Obrázok0
Sanur Beach Obrázok1
Sanur Beach Obrázok2
Sanur Beach Obrázok3
Sanur Beach Obrázok4
Sanur Beach Obrázok5
Sanur Beach Obrázok6
Sanur Beach Obrázok7
Sanur Beach Obrázok8
Sanur Beach Obrázok9
Sanur Beach Obrázok10
Sanur Beach Obrázok11

Sanur Beach

Indonézia - Sanur
Pobytové
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
SPA
Bazén so sladkou vodou
Aquapark alebo šmýkačky
Posilovna

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

oloha
Hotel Sanur Beach leží v rozľahlej a dobre udržiavanej tropickej záhrade (7 ha). Letisko je vzdialené cca 15 km. V blízkosti hotela Sanur Beach je široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Ešte širší výber nočnej zábavy nájdete v Kucie, vzdialené cca 15 km (doprava taxi cca 15 USD). Hotel Sanur Beach sa skladá z niekoľkých hotelových pavilónov.

Pláž
Hotel Sanur Beach leží priamo pri obľúbenej piesočnatej pláži Sanur na juhu ostrova (pozvoľný vstup do mora). Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, kaviareň, hlavná reštaurácia Tirta servírujúca jedlá európskej a orientálnej kuchyne, reštaurácia s indonézskou kuchyňou, reštaurácia s talianskou kuchyňou, snack bar / plážový bar, obchody so suvenírmi, kaderník, kozmetika, mini market. V záhrade sú dva bazény (vrátane jedného so sladkou vodou) a detský bazén so šmykľavkami (so sladkou vodou), slnečná terasa, ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.
V hoteli Sanur Beach sa nachádza veľké konferenčné centrum (najväčšia sála má kapacitu 500 osôb), wellness centrum (cenník dostupný na recepcii). Pre najmenších je k dispozícii miniklub.

Izby
Hotel Sanur Beach má k dispozícii viac ako 428 izieb rôzneho typu. V našej ponuke nájdete izby typu superior s rozlohou cca 28 m² (dvojlôžkové, bez možnosti prísteliek). Izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, minibarom (konzumácia za poplatok), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, telefónom, sušičom vlasov a trezorom (za poplatok). Všetky izby majú balkón.

Strava
All Inclusive: raňajky v hlavnej reštaurácii, obedy a večere formou bufetu a dve reštaurácie a'la carte so špeciálnym menu All Inclusive, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas podávania jedla a v hodinách od 11:00-23:00 v baroch.

Šport a zábava
Zadarmo: posilňovňa, jóga, lekcie varenia a balijského tanca, aqua aerobic.
Za poplatok: požičovňa bicyklov, tenis, bedminton, fitness. Na pláži je centrum vodných športov (za poplatok) - napr. Windsurfing, kitesurfing, jet ski, potápanie a plavba loďou so skleneným dnom.

Internet
V celom hoteli Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
**** +

Webové stránky
http://www.santrian.com/puri/

Náš názor
Sanur Beach
je kvalitný hotel s bohatým zázemím a infraštruktúrou. Výborná kvalita za prijateľnú cenu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Ostatné

Vízová povinnosť bola pre občanov SR zrušená.

Cestovný pas musí byť platný po dobu najmenej 6 mesiacov od dátumu návratu.

Výlety po okolí

KINTAMANI A SOPKA BATUR
Výlet začneme prejazdom do oblasti Kintamani, kde budeme môcť na vlastné oči obdivovať zručnosť miestnych remeselníkov pri vytváraní umeleckých diel z dreva a tiež tanečníkov tancov Barong a Keris. Uvidíme tiež malebnú panorámu vulkánu Batur a jeho rozsiahle kaldery s jazerom Batur (Geopark UNESCO). Na záver očistíme dušu aj telo pri návšteve miestneho chrámu Tempaksiring a svätého prameňa. Cena cca 55 USD.

OPIČÍ LES A ZÁPAD SLNKA NAD TANAH LOT
Popoludňajší výlet začneme prejazdom do chrámu Taman Ayun zo 17. storočia, dokonalého príkladu balijskej architektúry obklopenej krásnou záhradou. Zastavíme sa tiež v opičom lese (Alas Kedaton), v ktorom sa stretneme s makakmi dlhochvostými. Deň zakončíme návštevou chrámu Tanah Lot - jedného z najznámejších na Bali, vzhľadom ku čarovnému umiestneniu na skale cca 50 m od brehu ostrova. Pohľad na západ slnka nad chrámom zostane dlho v pamäti a bude skvelou príležitosťou na fotografovanie. Cena cca 42 USD.

V TIENI HORY AGUNG
Celodenný výlet do východnej časti ostrova, kde sa dominujúca krajina týči nad sopkou Agung - najvyšším vrcholom Bali (3124 m n. m.). Navštívime tu remeselnú dielňu špecializujúcu sa na maľovanie tradičným batikovaním. Následne uvidíme chrámový komplex Besakih, malebne ležiaci na horskom svahu Agung, predstavujúci najdôležitejšie centrum hinduistického uctievania na ostrove. Navštívime tiež jednu z mála zostávajúcich tradičných dedín na Bali ktorá je ohradená kamennou stenou a deň ukončíme návštevou pavilónu Kert Gosa, ktorý bol kedysi súčasťou paláca v bývalom hlavnom meste ostrova. Cena cca 55 USD.

JUŽNÉ BALI
Popoludňajší výlet začneme návštevou jedného z najdôležitejších chrámov na Bali - Uluwatu. Chrám postavený v 11. storočí je okázalo umiestnený na vrchole 70 metrového útesu a je často navštevovaný okolitými makakmi. Uvidíme tu pre Bali charakteristické tanečné predstavenie Kecak (nazývané "opičím tancom") s motívmi z eposu Rámájana.
Cena cca 49 USD.

RAFTING PO RIEKE AYUNG
Dvojhodinový rafting po rieke Ayung (stupeň obtiažnosti I a II) medzi dychberúcou krajinou - hlboké údolia, strmé útesy, tropické lesy, vodopády a hinduistické chrámy farebne zdobené o Vianociach tvoria skutočne exotické scenérie. Cena cca 55 USD.

ELEPHANT SAFARI
Stretnutie sa sumaterskými slonmi, počas ktorého budeme môcť pozorovať z blízka tieto úžasné zvieratá, nakŕmiť ich a zviesť sa na ich chrbtoch. Tropický prales na území parku je ideálnou scenériou doplňujúcou toto exotické dobrodružstvo! Cena cca 75 USD.

Upozornenie! Výlety sú vykonávané v poľštine. Ich organizátorom nie je Rainbow, ale miestna cestovná kancelária, ktorá ručí za kvalitu služieb. Zostavuje tiež ich program, ceny a termíny odchodov, preto eventuálne sťažnosti by mali byť adresované priamo usporiadateľovi. Uvedené opisy a ceny v katalógu sú orientačné, pre detailné informácie sa obráťte na nášho zástupcu na Bali. Delegát je iba sprostredkovateľom pre prihlásenie sa na fakultatívne výlety. Minimálny počet účastníkov je 15 osôb.

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €