Yavor Palace Obrázok0
Yavor Palace Obrázok1
Yavor Palace Obrázok2
Yavor Palace Obrázok3
Yavor Palace Obrázok4
Yavor Palace Obrázok5

Yavor Palace

Bulharsko - Slnečné pobrežie - Slnečné pobrežie
Pobytové
V/blízko centra
Wi-Fi
Bazén so sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Yavor Palace
ponúka priateľskú, sviatočnú atmosféru, dobrý štandard a zaujíma veľmi zvláštne miesto v centre letoviska Slnečného Pobrežia, ktoré umožňuje využitie všetkých jeho okolitých atrakcií. V blízkosti hotela Yavor Palace cca 4 km je Nessebar - starobylé mesto, nazvané ako "Perla Čierneho mora", ktoré je na zozname chránených pamiatok (svetového dedičstva) UNESCO. Neďaleko hotela Yavor Palace sú obchody, bary, reštaurácie a nočné kluby. Približne 35 km od medzinárodného letiska v Burgase.

Pláž
Hotel Yavor Palace sa nachádza približne 300 m od širokej piesočnatej pláže. Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok.

Vybavenie
Hotel Yavor Palace je trojposchodový, dobre udržiavaný hotel, postavený v roku 2005.
24 hodinová recepcia, bazén, hlavná reštaurácia (medzinárodná kuchyňa), bar pri bazéne, lobby bar (za poplatok), trezor (za poplatok cca 7 leva / deň), zmenáreň, TV kútik, slnečná terasa, kiosk. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo.

Izby
Hotel ponúka celkom 200 izieb. Štandardné dvojlôžkové izby (možnosť prísteliek pre dospelých alebo dve deti), s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, WC, sušič vlasov). Vybavené centrálnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, chladničkou, balkónom alebo terasou. Možnosť zapožičania detskej postieľky (za poplatok - 8 leva / deň).
Upozornenie! Deti do veku 2 rokov sa započítavajú do obsadenosti izby.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30 - 10:00), obed (12:30 - 14:30) a večere (18:30 - 21:00) - všetky jedlá formou bufetu. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00 - 22:00), občerstvenie (16:00 - 17:00). All Inclusive nezahŕňa importované alkoholické a nealkoholické nápoje a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Masáže, vírivka, vodné športy na pláži (skútre, vodné bicykle, windsurfing, vodné lyžovanie) - za poplatok. Ďalej wellness centrum (za poplatok).

Internet
Internet - za poplatok (cca 2 leva / hodina, 8 leva / 1 deň, 15 leva / 3 dni).

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/bulgaria-sloneczny-brzeg-wczasy/yavor-palace

Náš názor
Výborne umiestnený - nachádza sa v blízkosti zábavy, kvalitný hotel Yavor Palace zaručuje dovolenku plnú zábavy i odpočinku.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Ostatné

Bulharsko - Všeobecné informácie

Mena
LV - Bulharská Leva. Možno platiť kreditnými kartami a používať bankomaty. V turistických strediskách je možné si na niektorých miestach zameniť doláre a eurá.

Prepitné
Je vhodné nechávať malú sumu ako prepitné. Týka sa to najmä vodičov na výletoch v okolí a čašníkov v reštauráciách. Ocení ho tiež izbová služba v hoteloch.

Vízum
Českí obyvatelia môžu cestovať do Bulharska len s platným preukazom totožnosti.

Čas
+ 1 hodina v pomere k českému času.

Orientačné ceny
Obed 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v bare 1,5-3 LV; káva v kaviarni od 1 LV.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,35 EUR. Na mnohých miestach sa nachádza poštová schránka, často tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými typmi zástrčiek fungujú bez ťažkostí.

Telefóny
Telefónne karty možno kúpiť v obchodoch a trafikách v blízkosti verejných telefónnych automatov. Mobilné telefóny fungujú po celom Bulharsku. Miestne hovory sú lacné, zahraničné celkom drahé. Prosíme o zoznámenie sa s tarifnými podmienkami roamingu u Vášho operátora pred odchodom.

V regióne

Albena
Stredisko je ideálne pre rodiny s deťmi, nachádza sa vo veľkom areáli obklopenom lesmi a zeleňou. Funguje ako turistické mestečko, všetky atrakcie sú teda k dispozícií, bez ohľadu na hotel a ubytovanie. Krásna pláž, široká s jemným bielym pieskom, ponúka všetkým zákazníkom ležadlá a slnečníky zadarmo. Je dosť veľká na to, aby nebola nikdy preľudnená a pýši sa ocenením modrej vlajky, ktorá svedčí o čistote vody a pláže. Po celom areáli jazdí turistický vláčik, ktorý Vás dostane na každé miesto. Je tu rozsiahla ponuka rekreačných a športových zariadení a mnoho atrakcií pre deti. Oblasť je doslova pokrytá zeleňou a tunajšie hotely sa nachádzajú v záhradách obklopených stromami, alebo priamo na pláži. Ideálne miesto pre rodiny s deťmi, najlepšie na bulharskej riviére.

Zlaté Piesky
Úchvatná piesočná pláž, ktorá poskytuje neobmedzenú škálu možnosti pre aktívne strávenie Vašej dovolenky, skvele vybavené centrá, požičovne a športové objekty. Hotely nenáročné pre akýkoľvek rozpočet a turistov z celej Európy. Tunajší nočný život uspokojí všetky dychtivé tanečné šialenstvá a prázdninové zábavy.

Slnečné pobrežie
Najväčšie a najstaršie turistické mestečko na bulharskom pobreží. Pozdĺž 6 -kilometrovej pláže sa nachádza mnoho hotelov a turistických atrakcií. Hotely sa špecializujú na poskytovanie služieb rodinám s deťmi, mnoho hotelov teda disponuje početným zariadením pre tých najmenších. Pláž pozvoľna vstupuje do mora a je bezpečná aj pre tých, ktorí ešte nevedia plávať.

Sozopol
Jedno z najstarších miest na pobreží Čierneho mora. Je uznávané za hlavné mesto kultúry na pobreží. Staré Mesto Vás očarí svojou romantickou atmosférou. Nájdete tu úzke uličky a jedinečnú architektúru drevených domov z 18. storočia. Turisti určite ocenia tiež krásne piesočnaté pláže.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Lodži, Vroclava, Gdaňska, Poznane, Krakova a Bydhoště.
Zraz pri stanovisku odchodov Rainbow Tours 2 hodiny pred odletom lietadla na jednotlivých letiskách. Aktuálny poriadok odletov sledujte na r.pl\rozklady 

Výlety po okolí

MYS KALIAKRA A BALČIK (1 deň)
Mys Kaliakra - prírodný fenomén priťahujúci tisíce turistov. Úzky, dvojkilometrový mys, z ktorého sa rozprestiera dychberúci výhľad na more. Medzi tunajšie zaujímavosti patria tiež pozostatky rímskych stavieb, rovnako ako delfíny často navštevujúce neďaleké vody.
Balčik - jedno z najkrajších miest Bulharska. Pre svoju lokalitu na úpätí vápencových skál je nazývané "Bielym mestom Čierneho mora". Hlavným bodom programu bude prehliadka nábrežného malebného záhradno-palácového komplexu rumunskej kráľovnej Márie. Možno tu obdivovať napríklad nádherné stavby a rezerváciu s kaktusmi a ružami.
Cena cca 32 EUR zo Zlatých Pieskov, Albeny / cca 47 EUR zo Slnečného pobrežia.

PIRÁTSKA PÁRTY - (1/2 dňa)
Plavba pirátskou loďou, možnosť prezlečenia do dobových kostýmov, veľká námorná bitka medzi dvoma loďami; Počas plavby ľahké občerstvenie a nápoje, hry a zábava.
Cena: cca 39 EUR.

ISTANBUL (1 deň)
Autobusový výlet do Istanbulu umiestneného u Bosporu - orientálneho mesta so storočnou históriou. Program zahŕňa: panoramatickú prechádzku európsku časťou mesta (vrátane stanice Orient Express, egyptského trhoviska, zálivu Zlatý roh a paláca Dolmabahçe) s návštevou Hipodromu a Modrej mešity, prejazd Bosporským mostom do ázijskej časti. Vo voľnom čase možnosť vstupu do Hagia Sophia alebo návšteva tureckého bazáru. Pre dobrovoľníkov plavba po Bospore spolu s návštevou egyptského trhoviska.
Cena cca 75 EUR (+ turecké vízum cca 18 EUR pri platbe online, alebo 25 EUR / 30 USD pri platbe na hraniciach)

S deťmi

VODNÁ ZÁBAVA V AQUAPARKU ACTION
Najznámejší vodný park na Slnečnom pobreží. Ponúka viac ako 30 vodných atrakcií vhodných pre všetky vekové kategórie. Zábavu zabezpečia rieky, fontány, bazény, vodopády a šmýkačky. Najvyššia šmykľavka je 18 metrov vysoká a najdlhšia meria 120 metrov. Otvorené od konca mája do polovice septembra.

Relax

ŠIALENSTVO OD SÚMRAKU DO SVITANIA - PÁRTY, PÁRTY!
Slnečné pobrežie je miesto pre všetkých, ktorí sa chcú baviť a zažiť poriadnu párty. Zažite šialenstvo v Cacao Beach - od roku 2011 je podľa užívateľov internetu tento klub považovaný za najlepší v juhovýchodnej Európe. Vstupenka stojí cca 20 LV (10 EUR).

BLAŽENÉ LEŇOŠENIE NA ZLATEJ PLÁŽI
Užite si "slnečné kúpele" na najkrajšej a najdlhšej pláži v Bulharsku. Najväčšou atrakciou Slnečného pobrežia je totiž práve samotná pláž - 6 km dlhá, tvoriaca pologule obklopené dunami a hotelmi. Miestami je tu pláž široká až 60 metrov! Vyvesená modrá vlajka vypovedá za všetko - toto označenie totiž znamená, že táto pláž patrí k tým najčistejším v Európe. Morský vánok do značnej miery znižuje teplo počas dňa a naopak príjemne osvieži v noci.

Pre aktívnych

HURÁ NA HORY
Niekoľkodňový výlet do balkánskych hôr je skvelý spôsob, ako si spestriť váš pobyt v bulharských letoviskách. Zo Slnečného pobrežia je to len kúsok do oblasti východného Balkánu. Pásmo Stara Planina (Balkán) sa rozkladá od hraníc so Srbskom cez stred Bulharska až k Čiernemu moru.

RAJ PRE VŠETKÝCH AKTÍVNYCH
Slnečné pobrežie je vysnívaným miestom pre nadšencov vodných športov. Môžete si vybrať z plávania, plachtenia, windsurfingu, vodného lyžovania, parasailingu a potápania.

Poznávanie

VELIKO TARNOVO - PEVNOSŤ TSAREVETS
Archeologická rezervácia - nachádza sa na kopci a poskytuje zachované ruiny cárskeho paláca, nachádzajú sa tu fragmenty obranných múrov, pôvodné pozostatky kostola a veže, ktoré sa zachovali až dodnes. Niektoré budovy boli zrekonštruované a sú otvorené k nahliadnutiu. Najstaršie stopy ľudstva pochádzajú z 2. storočia pred naším letopočtom.

Kuchyňa

DŽUVEČ - CHUŤ BULHARSKA
Džuveč - čiže bulharský guláš - bohatá chuť mäsa a zeleniny v kombinácií s aromatickou omáčkou. Tradične sa vyrába v malých, hlinených nádobách nazývaných práve "Džuveč".

VÍNO, VÍNO NALEJTE!
Bulhari sú preslávení produkciou mnohých druhov kvalitných vín. Pravidelne sa tu organizuje festival s názvom "Deň sv. Tryfona". Práve ten je venovaný všetkým, ktorí majú radi víno a podieľajú sa na jeho výrobe.

Upozornenie! Ponúkané výlety sa organizujú s výjazdom ako zo Zlatých Pieskov, tak i z Albeny a Slnečného pobrežia. Programy a ceny sa teda líšia vzhľadom k rôznej vzdialenosti medzi týmito strediskami a navrhovaným atrakciám. Predchádzajúce popisy miestnych zájazdov sú iba informačné a nepredstavujú obchodnú ponuku. Nemôžeme preto zaručiť, že budú všetky organizované. Úplný zoznam dostupných miestnych atrakcií spolu s ich aktuálnym cenníkom sú k dispozícií u našich delegátov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Počasie

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

jedným slovom hrôza 23. 07. 2018

Po príchode na tento hotel sme čakali izby do 14:30. Recepčná sa nevedela ani pozdraviť. Stále sa hrala na mobile a klientov ignorovala. Miesto na pasy sú tak uložené , že každy vám ich môže... Čítať zvyšok recenzia

sklamaná 13. 07. 2018

cestovali sme sem 4- 2dospelí a 2 deti. Prístelky veľmi úbohé poskladané z rôznych dosiek. Voda zo sprchy pretekala, umývdlo sa stále zapchávalo, potuchlina v celej izbe. Jednanie na recepcii... Čítať zvyšok recenzia

sklamaná 25. 07. 2016

nastúpili sme 4 dvaja dospelý 2 deti vo veku 15, 9, deti dostali prístelky kde sa nedalo ani sedieť nie ešte spať,izba na prvom poschodí do prvého rána z balkona ukradli vnukove nové plavky, strava... Čítať zvyšok recenzia

skvelá dovolenka 08. 07. 2016

Priznám sa, že po prečítaní recenzií som pred mojou dovolenkou ostala mierne vystrašená. Väčšina z nich boli negatívne či priemerné. Moje obavy sa však rozplynuli hneď po prvom dni. Áno, prišli sme o... Čítať zvyšok recenzia

Podpriemer 19. 06. 2015

Neboli sme velmi spokojny ... dlha doba cakania na pridelenie izby a nakoniec ani nebola dobre pripravena ... more bolo pekne...ale co sa tyka hotela viacej nespokojny ako spokojny .. aspon vonku to... Čítať zvyšok recenzia

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu

09. 06. - 17. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
517 €
09. 06. - 24. 06. 2020 (15 dní)
Poznaň All Inclusive
728 €
12. 06. - 19. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
492 €
16. 06. - 01. 07. 2020 (15 dní)
Bydgoszcz All Inclusive
737 €
16. 06. - 24. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
517 €
23. 06. - 08. 07. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
864 €
23. 06. - 01. 07. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
571 €
26. 06. - 10. 07. 2020 (15 dní)
Łódź All Inclusive
824 €
26. 06. - 08. 07. 2020 (12 dní)
Katovice All Inclusive
679 €
26. 06. - 03. 07. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
529 €
30. 06. - 08. 07. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
560 €
30. 06. - 15. 07. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
860 €
03. 07. - 17. 07. 2020 (15 dní)
Łódź All Inclusive
896 €
03. 07. - 10. 07. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
577 €
07. 07. - 22. 07. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
898 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €