Sunrise All Suites Resort Obrázok0
Sunrise All Suites Resort Obrázok1
Sunrise All Suites Resort Obrázok2
Sunrise All Suites Resort Obrázok3
Sunrise All Suites Resort Obrázok4
Sunrise All Suites Resort Obrázok5
Sunrise All Suites Resort Obrázok6
Sunrise All Suites Resort Obrázok7
Sunrise All Suites Resort Obrázok8
Sunrise All Suites Resort Obrázok9
Sunrise All Suites Resort Obrázok10
Sunrise All Suites Resort Obrázok11
Sunrise All Suites Resort Obrázok12
Sunrise All Suites Resort Obrázok13
Sunrise All Suites Resort Obrázok14
Sunrise All Suites Resort Obrázok15
Sunrise All Suites Resort Obrázok16
Sunrise All Suites Resort Obrázok17
Sunrise All Suites Resort Obrázok18
Sunrise All Suites Resort Obrázok19
Sunrise All Suites Resort Obrázok20
Sunrise All Suites Resort Obrázok21
Sunrise All Suites Resort Obrázok22
Sunrise All Suites Resort Obrázok23
Sunrise All Suites Resort Obrázok24
Sunrise All Suites Resort Obrázok25
Sunrise All Suites Resort Obrázok26
Sunrise All Suites Resort Obrázok27
Sunrise All Suites Resort Obrázok28
Sunrise All Suites Resort Obrázok29
Sunrise All Suites Resort Obrázok30

Sunrise All Suites Resort

Bulharsko
Pobytové
Rodinný
FIGLO KLUB s poľskými animátormi

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Pohodlný a priestranný komplex Sunrise All Suites Resort leží na veľkej ploche, skladá sa zo štyroch nízkopodlažných hotelových budov. Nachádza sa asi 200 m od mora, na pokojnom, idylickom mieste s výhodným prístupom na pláž a do blízkeho Obzoru (asi 3 km), kde možno nájsť mnoho obchodov, barov a reštaurácií. Do mesta Obzor jazdí hotelový autobus - za poplatok cca 1 EUR / osoba. Letisko vo Varne je vzdialené asi 65 km a letisko v Burgase asi 75 km od komplexu Sunrise All Suites Resort.

Pláž
Komplex Sunrise All Suites Resort sa nachádza len asi 200 - 250 m od jednej z najdlhších a najkrajších pláží v Bulharsku (asi 10 km dlhej a od 30 do 90 m širokej) s jemným pieskom zlatého odtieňa - prístup na pláž pásmom dún a zelene. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Komplex Sunrise All Suites Resort bol postavený v roku 2008 a renovovaný v roku 2016. Moderný a rozsiahly hotelový komplex ponúka svojim hosťom 24 hodinovú recepciu, bufetovú hlavnú reštauráciu, reštauráciu a'la carte (za príplatok) a grill reštauráciu (raz za pobyt zadarmo), tri bary. Hostia majú k dispozícii: tri bazény pre dospelých a tri bazény pre deti, veľkú umelo vytvorenú vodnú nádrž umožňujúcu kúpanie v prírodných podmienkach, preslnené terasy s ležadlami a slnečníkmi (plážové osušky - v cene), niekoľko obchodov, zmenáreň. Za príplatok: wellness zóna, požičovňa bicyklov, parkovisko.

Izby
223 moderných a priestranných izieb umiestnených v štyroch sedempodlažních budovách. Štandardné dvojlôžkové izby (s možnosťou jednej prístelky pre dospelú osobu alebo dvoch prísteliek pre deti - v podobe postele alebo rozkladacej pohovky s rozmermi 140x190 cm) majú dve samostatné postele alebo jednu manželskú posteľ. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), satelitným TV, mini chladničkou, telefónom, trezorom (za poplatok), príslušenstvom k príprave kávy / čaju, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou a balkónom s výhľadom na okolitú krajinu. K dispozícii sú aj apartmány, ktoré sú vybavené rovnako ako štandardné izby, ale s možnosťou jednej alebo dvoch spální, kde sa v obývacej časti nachádza kuchynský kút (chladnička, varná kanvica, práčka, mikrovlnná rúra) s oddelenou jedálňou so stolom. V prípade apartmánov s dvoma spálňami je navyše WC.
V apartmánoch s jednou spálňou môžu byť ubytované max. štyri osoby a s dvoma spálňami šesť osôb (štyria dospelí a dve deti alebo traja dospelí a tri deti). Možnosť zapožičania detskej postieľky - nutná skoršia rezervácia, podľa dostupnosti, bez poplatku.
Upozornenie! Dieťa do veku 2 rokov sa započítava do maximálnej obsadenosti izby.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30 - 10:00), neskoré raňajky (10:00 - 11:00), obedy (12:30 - 14:30) a večere (18:30 - 21:30) - podávajú formou bohatého bufetu. Počas dňa (12:30 - 16:00) občerstvenie v podobe šalátov, pizze, grilovaných pokrmov servírovaných v bare pri jazere a zmrzlina (10:00 - 21:30). Olovrant s kávou, čajom a koláčmi (16:00 - 17:30) sa podáva v určených baroch. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v určených baroch v areáli hotelového komplexu v hodinách od 10:00 - 23:00. Raz za týždeň je v cene večera v reštaurácii a'la carte (19:00 - 21:00) - nutná skoršia rezervácia.

Šport a zábava
Počas dňa, šesťkrát týždenne animačno-športový program s večernými predstaveniami v amfiteátri pod šírym nebom. Navyše je k dispozícii volejbalové a futbalové ihrisko (tráva), posilňovňa, detské ihrisko, tri vodné atrakcie, lekcie Zumby, aquaaerobik, vodné pólo, stolný tenis, šípky. Pre deti krúžky vo Figlo klube v období od polovice júna do polovice septembra - animácie, hry a zábavy v poľštine! Za príplatok: wellness centrum, sauna, parný kúpeľ, bicykle, vodné športy na pláži.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.sunrise.bg

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/bulgaria-zlote-piaski-wczasy/sunrise-all-suites-resort

Náš názor
Veľký a elegantný hotelový komplex Sunrise All Suites Resort nachádzajúci sa pri mori, uprostred prírody umožní odpočinkovú dovolenku. Odporúčame najmä pre rodiny s deťmi vzhľadom na mnohé animácié, bohatú infraštruktúru, priestranným apartmánom a skvelej ponuke All Inclusive. Bezstarostná dovolenka zaručená!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: 7, 10 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: dopravu do/z hotelu, fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), další osobní výdaje.

Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Bulharska naleznete ZDE.

Program

Den první
Příjezd do hotelu vlastní dopravou.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, fakultativní výlety.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, odjezd vlastní dopravou.

Ostatné

Bulharsko - Obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary i eura.

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné, zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+1 hodina oproti času v ČR.

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru od 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné. Poplatky za roaming v Evropské unii byly od 15. června 2017 zrušeny.
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Výlety po okolí

NESSEBAR (1 den)
Autobusový výlet do jednoho z nejkrásnějších měst v Bulharsku, jehož staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nessebar se nachází na malebném poloostrově, je spojen s pevninou úzkou šíjí. Jedinečnost města spočívá v jeho památkách sahajících až do starověkých dob. Najdeme zde pozůstatky po starobylých Římanech, Řecích, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých budov a malé dřevěné domy postavené ve stylu bulharského národního obrození. Na kouzle města se podílí také mnoho taveren a malých restaurací na pobřeží. Tato zvláštní kombinace přírodních krás, malebných památek a jedinečné atmosféry města činí Nessebar jedním z turisty nejnavštěvovanějších míst.
Cena cca 32 EUR bez oběda / cca 37 EUR s obědem.

BUKUREŠŤ - PAŘÍŽ VÝCHODU (1 den)
Výlet autobusem do nejvíce osídleného města na Balkánském poloostrově. Městu se začalo říkat "Paříž východu" kvůli Vítěznému oblouku, zde tekoucí řeky a architektuře z 19. století. Bukurešť je metropole kontrastů, je překvapující a úchvatná na každému kroku. Program zahrnuje návštěvu Vídeňského náměstí, Národního divadla, Patriarchální katedrály, Univerzitního náměstí, Královského paláce a starého historického centra města. Poprohlídce následuje oběd. Návrat do hotelu pozdě večer.
Cena cca 62 EUR/osoba.

WARNA- DELFINÁRIUM (1 den)
Nezapomenutelná návštěva největšího delfinária v této části Evropy, během které budeme moci obdivovat výkony trénovaných delfínů - skákání, balanc, tanec a hra s publikem. Skvělá zábava pro děti i dospělé. Po programu prohlídka Varny - druhého největší města Bulharska, známého jako "Perla Černého moře".
Cena cca 29 EUR/osoba ze Zlatých Písků / 42 – 47 EUR/osoba ze Slunečního pobřeží.

BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)
Autobusový výlet do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších měst Bulharska. Pro svoji lokalitu na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Chcete-li se dobře bavit, tak pouze v horkém, balkánském stylu. Budete mít možnost se o tom přesvědčit během účasti v jedinečném bulharském večeru. Ten se bude konat v krásně zařízené lidové restauraci. Nenechte si ujít speciality místní kuchyně a typické bulharské nápoje - víno a rakiji. Na programu večera je mnoho atrakcí, například představení.
Cena cca 48 EUR.

JEEP SAFARI (1/2 dne)
Výlet zajišťuje pořádnou dávku adrenalinu, skvělá zábava pro celou rodinu. Odjezd z hotelu kolem 9- 10 hodiny v džípech s pohonem 4x4 do balkánských hor. Jízda džípem po nerovném terénu, lesních cestách a kopcích. Výlet rovněž pro hotely na Slunečném pbřeží.
Cena cca 36-43 EUR/osoba.

Příroda

ZÁTIŠÍ V NÁRODNÍM PARKU ZLATÉ PÍSKY
Ideální útočiště pro ty, kteří hledají odpočinek od pláže. Národní park Zlaté písky leží v bezprostřední blízkosti resortu. Pouhých deset minut chůze od hotelu Grand Hotel Hermitage budete obklopeni hustou, živou zelení a hluk velkého střediska náhle zmizí. V parku se pohybujete po vyznačenách cestách. Kolem 90 % z 13,2 km² jsou stromy a keře!

Relax

ČAS NA ZÁBAVU
Zlaté písky nabízí nespočet vynikajících klubů, hospůdek a diskoték. Místa zde nesou "žhavé" názvy, jako jsou např.: Roxy Disco, Arrogance Disco nebo Papaya. Poskytnou skvělou atmosféru, vynikající drinky a třešničkou na dortu je opravdu skvělá hudba! Takže se nudu si rozhodně nebudete stěžovat!

VŠE PO ČEM DUŠE TOUŽÍ
Pobřežní promenáda je srdcem Zlatých písků! Toto místo žije 24 hodin denně. Najdete zde půjčovny, obchody, bary a restaurace.

NEBESKÉ PLÁŽE
Turisté milují Zlaté písky právě díky širokým, krásným plážím, pokrytých jemným pískem. Je to ideální místo pro vydechnutí a užívání si slunce, moře a písečných pláží.

ČAS NA PLÁŽOVÁNÍ V ALBENĚ
Pláž v Albeně je široká a písečná, takže zde strávený čas na opalování je prostě čisté potěšení! Díky pozvolnému sestupu do moře si zde mouhou děti hrát volně a bezpečně. Hloubka moře zde nepřesahuje 150 cm.

Poznávání

KLÁŠTER ZE 14. STOLETÍ
Poznejte na vlastní oči skalní klášter Aladža. Tato neobyčejná skála, asi 30 metrů vysoká, skrývá dvě úrovně místností vytesaných přímo do skály. Nacházejí se tady místa, kde kdysi žili mniši. Zachována je modlitebna, kaple, krypta, kuchyň a jídelna. Místnosti jsou propojené chodbami a přistavené kamenné schody dělají úžasný dojem! Katakomby z prvního a druhého století, vytesané také ze skály, jsou asi 800 metrů od kláštera.

S dětmi

ZÁBAVA PRO NEJMENŠÍ
Lunapark v Albeně zaručuje dětem velkou zábavu. Výběr z atrakcí je opravdu velký. Děti můžou využít např. nafukovací trampolínu, malý vláček, diskotéku atd. Pro ty nejmenší se zde pořádají soutěže a nejrůznější představení loutkového divadla.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna je v Bulharsku obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €