Ubytování CTA Obrázok0
Ubytování CTA Obrázok1
Ubytování CTA Obrázok2
Ubytování CTA Obrázok3
Ubytování CTA Obrázok4
Ubytování CTA Obrázok5
Ubytování CTA Obrázok6

 Dovolená v Albánii

Albánsko - Kruja
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Hotel SARS Dobra Voda


Místo:
Tento malý, rodinný hotel se nachází v půvabném městě Dobra Voda na mírném kopci s krásným výhledem na okolní hory a moře. Nedaleko se nachází přímořská promenáda s mnoha obchody, místními tavernami a kavárnami. Nejznámější pevnostní město v oblasti Stary Bar je jen asi 6 km, do historické části Ulcinj, asi 12 km. Nejbližší letiště Podgorica je vzdálené cca 37 km. Transfer z letiště trvá asi 1,5 hodiny.

pláž:
Písečná oblázková veřejná pláž Veliki Pijesak s charakteristickým obloukovým tvarem se nachází cca 400 m od hotelu. Pláž má mírný sestup do vody. Zaplacený plážový servis (lehátko + slunečník cca 10,00 EUR za sadu / den).

Pro hosty:
Recepce, restaurace, sluneční terasa, venkovní bazén s brouzdalištěm pro děti, parkoviště, \ t

pokoje:
Hotel nabízí ubytování ve 29 prostorných a pohodlných pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou (vana / sprcha, fén, ručníky), lednicí, klimatizací, TV sat, všechny pokoje mají balkon / terasu. Pokoje pro 2, 3 a 4 osoby. Hotel je nekuřácký. Hotel nepřijímá domácí zvířata.

board:
Snídaně a večeře formou bufetu

internet:
V celém objektu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Místní kategorie:
***

Webové stránky:
www.hotel-sars.dobra-voda.hotels-me.net

Vila Primafila

Vila Primafila stojí za doporučení díky vřelé, přátelské atmosféře a pohostinnosti balkánských majitelů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Mala Plaza

Poloha
Penzión sa nachádza v malebnom mestečku Ulcinj, ktoré sa nachádza na samom juhu Čiernej Hory, neďaleko hraníc s Albánskom. Ulcinj je známy svojou jedinečnou orientálnou atmosférou a krásnymi piesočnatými plážami. Penzión Mala Plaza sa nachádza cca 300 m od Starého Mesta. V centre sa nachádzajú bary, reštaurácie, kluby a diskotéky a tiež historická pevnosť - múr Starého Mesta. Transfer z letiska trvá cca 2 hod.

Pláž
Penzión Mala Plaza leží v prvej pobrežnej línii hotelov pri piesočnatej pláži s názvom Mala Plaza, ktorá je dlhá cca 700 m. Ležadlá aj slnečníky sú za poplatok. Približne 5 km od penziónu sa nachádza široká piesočnatá pláž s názvom "Velika Plaza", ktorá je dlhá cca 13 km.

Vybavenie
Menší bazén, terasa, slnečná terasa, reštaurácia, bar, televízna miestnosť, parkovisko.

Izby
Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou s WC a sprchou alebo vaňou, klimatizáciou, chladničkou, TV-sat a kanvicou. Väčšina izieb má balkón.

Strava
Raňajky vo forme bufetu a servírované večere (polievka, dve hlavné jedlá na výber a dezert). Nápoje k večeri za poplatok.

Šport a zábava
Penzión Mala Plaza neorganizuje žiadny športový alebo animačný program.

Internet
Zdarma Wi-Fi v celom objekte.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Ponuka je určená klientom, ktorí radi využívajú mestské atrakcie. Centrum Ulcinj je živé letovisko, plné dobrých reštaurácií, klubov, diskoték a obchodov. Výhodou je tiež umiestnenie penziónu pri piesčitej pláži.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Tatjana

Poloha
Hotel Tatjana sa nachádza v Budve, v obľúbenom letovisku s početnými plážami a oblasťami na kúpanie. Toto rušné mesto má zaujímavé staré mesto a obranné múry z 15. storočia. Hotel sa nachádza cca 2 km od centra s početnými gastronomickými lokálmi a zábavnými podnikmi. Letisko je vzdialené cca 70 km od hotela Tatjana.

Pláž
Kamienková pláž sa nachádza cca 900 m od hotela Tatjana. Ležadlá a slnečníky - za poplatok.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, reštaurácia, parkovisko (zdarma), trezor na recepcii, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, práčovňa (za príplatok).

Izby
Hotel Tatjana bol zrekonštruovaný v roku 2015. Štandardné dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC a sušič vlasov), balkónom, klimatizáciou, TV, mini chladničkou a trezorom.

Strava
Polpenzia Plus - raňajky a večere sú podávané formou bufetu. K večeriam je k dispozícií neobmedzené množstvo vody, víno alebo pivo - zadarmo.

Šport a zábava
Hotel Tatjana neorganizuje športové a animačné programy.

Internet
Na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
http://www.hoteltatjana.com/

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Aparthotel David

Poloha
Aparthotel David
je menší rodinný hotel nachádzajúci sa v mestečku Dobra Voda. Jedná sa o menšie turistické letovisko, ktoré je vzdialené cca 6 km od Starého Baru. Starý Bar je krásne staroveké pevnostné mesto. Táto malebná a pokojná oblasť je preslávená svojimi olivovými a mandarínkovým hájmi, krásnou plážou a čistým morom. Neďaleko hotela nájdete množstvo obchodov, barov a miestnych reštaurácií. Autobusová zastávka sa nachádza asi 200 metrov od hotela. Transfer z letiska trvá cca 1,5 hod.

Pláž
Veliki Pijesak je turistami veľmi obľúbená piesočnato-kamienková pláž. Ležadlá a slnečníky sú za poplatok (cca 8 EUR / komplet / deň). Vďaka pozvoľnému vstupu do mora, malebným západom slnka a bohatej gastronomickej ponuke na pobrežnej promenáde je táto pláž ideálnou voľbou pre klientov, ktorí oceňujú odpočinok pri mori.

Vybavenie
K dispozícií je reštaurácia, bar, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)a taktiež slnečná terasa.

Izby
Menšie, ale komfortne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby s bočným výhľadom na more. Izby sú vybavené kúpeľňou, balkónom alebo terasou, TV, individuálne riadenou klimatizáciou, minibarom. Prístelka je v podobe rozkladacej pohovky.

Strava
Raňajky a obedy vo forme bufetu. Na obed je na výber jeden z nižšie uvedených nápojov: ovocný nápoj, čaj, filtrovaná káva, pivo, raki, vodka, gin, brandy, červené víno alebo biele víno.

Šport a zábava
Na promenáde sa nachádzajú zábavné podniky. Na pláži sú dostupné v hlavnej sezóne vodné atrakcie (napr. vodné bicykle, výletné plavby, atď.).

Internet
Wi-Fi je dostupná vo verejných priestoroch hotela a je zdarma.

Miestne kategórie
***

Iné
http://www.aparthoteldavid.com

Hodnotenie 
Recenzie k tomu hotelu nájdete tu: https://r.pl/czarnogora-wczasy/aparthotel-david

Náš názor
Najväčšou výhodou Aparthotela David je jeho ideálne umiestnenie pri najkrajšej časti pláže. Odporúčame párom túžiacim stráviť pohodovú a nie príliš drahú dovolenku. Skvelá poloha hotela tiež umožňuje prehliadku Baru, Budvy, Cetinje alebo tiež blízkeho Albánska.
Vrelo odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Montenegro

Poloha
Hotel Montenegro sa nachádza v letovisku Čanj, neďaleko Baru, dedičov dávnej Antibaris, dnes jedného z najväčších miest na čiernohorskom pobreží. Neďaleko je tiež známa turecká pevnosť Haj-Nehaj a najväčšie jazero na Balkáne - Skadarské jazero (15 km v priamej línii). Letovisko Čanj má spojenie mestskou hromadnou dopravou s neďalekými letoviskami ako Petrovac alebo Sutomore (cca 10 minút jazdy). V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádzajú snack bary a miestne obchody. Transfer z letiska do hotela trvá cca 45 minút (Podgorica) alebo cca 3,5 hodiny (Dubrovnik).

Pláž
Letovisko Čanj je známe pre viac než kilometer dlhú zlatú piesočnato-kamienkovú pláž, ktorá sa nachádza cca 100 m od hotela Montenegro. Na pláži sú k dispozícii sady ležadiel a slnečníkov (za poplatok 3 EUR / deň) a v sezóne je tam k dispozícii aj menší catering. Miestnymi obyvateľmi je táto časť pobrežia často nazývaná perleťová vďaka krásnym odrazom svetla, ktoré je možné pozorovať na pláži obmývanej morskou vodou.

Izby
Hotelový komplex Montenegro sa skladá z piatich menších budov, v ktorých sa nachádzajú pohodlné a moderne zariadené izby. Sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, kuchynským kútom, klimatizáciou (zdarma), satelitný TV, chladničkou a balkónom. Niektoré izby majú bočný výhľad na more. Všetky izby sú umiestnené v novo postavenej časti komplexu (2016/2017).

Strava
Raňajky a obedo-večere sú podávané formou rozmanitého bufetu. Polpenzia zahŕňa jeden nealkoholický alebo jeden alkoholický nápoj (pivo, víno, brandy) na osobu.

Šport a zábava
V sezóne fungujú na pláži požičovne základného vybavenia (napr. vodné bicykle alebo kanoe). Na okolitých plážach sú k dispozícii vodné športy pre aktívne osoby (vodné lyžovanie, parasailing atď.). Pre tých, ktorí majú radi večernú zábavu, sa v okolí konajú diskotéky a koncerty.

Internet
K dispozícii v celom objekte.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Zaujímavo umiestnený a novo rozšírený hotel, ktorý odporúčame všetkým, ktorí chcú preskúmať nové miesta. Hotel Montenegro je ideálnou voľbou pre tých, ktorí preferujú aktívny odpočinok (poloha "v strede" na pobreží Čiernej Hory) aj pre tých, ktorí dávajú prednosť pokojnej dovolenke (malebné pláže a typické letné prostredie).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dubrava

Poloha
Hotel Dubrava sa nachádza v rezidenčnej štvrti Budvy, ďaleko od hlučného nočného života. Kamienková pláž sa nachádza cca 700 m a do starého mesta je to cca 45 minút. V hoteli je na výber z niekoľkých reštaurácií a kaviarní, po ceste na pláž narazíte na obchody, kaviarne a požičovne áut. K ďalším plážam môžete dôjsť autobusom - autobusová zastávka sa nachádza asi 15 minút od hotela. Transfer z letiska do hotela trvá cca 1 hod. (Spoj Varšava - Podgorica dostupný 06.06-26.09), ďalšie transfery z letiska Dubrovník trvajú približne 3 hodiny. Výhodou lokality je pokojné miesto a rodinná atmosféra panujúca v hoteli.

Izby
Hotel Dubrava má osemnásť vkusne zariadených, elegantných dvojlôžkových izieb s manželskou posteľou (možnosť prísteliek v podobe nižších lôžok alebo polohovacieho lôžka), s balkónom a kúpeľňou vo vile. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV, chladničkou (za poplatok), klimatizáciou (individuálne nastaviteľná, zdarma). V hale je prístup k internetu prostredníctvom bezdrôtovej Wi-Fi (zdarma) a počítač s internetom zadarmo. V kúpeľni je k dispozícií sušič vlasov. Každý deň sa upratuje a menia sa uteráky, posteľná bielizeň sa mení dvakrát týždenne.

Vybavenie
Recepcia s lobby, TV, klimatizovaná hlavná reštaurácia s terasou, bazén v krásnej záhrade, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zadarmo), hotelový bar. Hotel Dubrava akceptuje platobné karty.

Strava
Výdatné raňajky (07:00 - 09:30) a bohaté večere (19:00 - 21:00) formou bufetu s obsluhou.

Šport a zábava
Hotel Dubrava neorganizuje animačný program.

Internet
V lobby je internet Wi-Fi a internetový kútik - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Elegantný a rodinný hotel s jedinečnou atmosférou. Hotel Dubrava je ideálny pre tých, ktorí ocenia intímnu a luxusnú dovolenku. Nutnosť dlhších prechádzok na pláž a do centra dokonale kompenzuje príjemný, úslužný servis a vynikajúca kuchyňa.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Vily Otrant

Vřele doporučujeme! Nejlepší cena v poměru k standardu nabízených služeb. Pěkně zařízené pokoje typu ekonomy a nově zrenovované pokoje typu standard. Navíc má komplex Otrant skvělou polohu u pláže. Je určen především rodinám s dětmi, se spoustou aktivit pro děti. Srdečně zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Long Beach Montenegro

Poloha
Hotel Long Beach Montenegro se nachází nedaleko pláže, v klidné oblasti, cca 7 km od centra a starého města Ulcinj, které nabízí mnoho atrakcí, jako např.: bary, restaurace, obchody, kluby a diskotéky a historickou tvrz - zeď starého města. Transfer z letiště do Podgorice trvá cca 1,5 hodiny.

Pláž
Hotel Long Beach Montenegro se nachází přímo u široké písečné pláže „Velika Plaža“ o délce cca 14 km, jedné z hlavních atrakcí Ulcinj. Lehátka a slunečníky na pláži pro hotelové hosty - zdarma.

Vybavení
Komplex skládající se z několika budov byl uveden do provozu v červenci roku 2018. 
Recepce 24h, parkoviště, výtahy, hlavní restaurace, kavárna, plážový bar, krytý bazén, dětské hřiště, konferenční místnost. Za příplatek: tenisové kurty, basketbalové a fotbalové hřiště, vodní sporty, aquapark na pláži.

Pokoje
Hotel Long Beach Montenegro má 126 moderně zařízených pokojů. Všechny pokoje mají terasu, koupelnu, satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizaci (centrálně řízenou, zdarma) a mini ledničku. Hotel nabízí standardní pokoje určené pro max. 3 dospělé osoby a apartmány určené pro max. 4 dospělé osoby s oddělenou spací částí.

Strava
Program All Inclusive: snídaně (7:30-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30) formou bufetu, během dne občerstvení a nealkoholické a místní alkoholické nápoje jsou k dispozici v baru All Inclusive.

Sport a zábava
Na Veliké pláži je půjčovna vodního vybavení (za poplatek), volejbalové hřiště, nedaleko hotelu je půjčovna kol, ve městě je potápěčský klub (za příplatek).

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*** 

Náš názor
Tento hotel Long Beach Montenegro doporučujeme díky jeho ideální poloze u 14 km dlouhé pláže Velika Plaža. Je to ideální nabídka pro celou rodinu, hezké obnovené pokoje a výhodný program All Inclusive. Srdečně zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Otrant

Poloha
Komplex Otrant sa nachádza priamo pri mori, cca 4,5 km od centra mesta a starého mesta Ulcinj, ktoré ponúka početné atrakcie, ako sú bary, reštaurácie, obchody, kluby, diskotéky a historické pevnosti - hradby Starého mesta (dojazd taxíkom, cca 6 EUR / 1 strana alebo sezónnym minibusom, cca 1,5 EUR / osoba, zastávka sa nachádza 300 m od hotela). V blízkosti hotela sú počas hlavnej sezóny početné reštaurácie, obchody, bary a stánky s miestnymi suvenírmi. Sezónne je otvorený tiež mini lunapark. Transfer z letiska do hotela trvá cca 1,5 hodiny (prípoj do Podgorici), ďalšie transfery z letiska v Dubrovníku trvajú cca 4,5 hodiny.

Pláž
Hotel Otrant sa nachádza na samom začiatku malebnej, širokej, piesočnej "Veľkej pláži" s dĺžkou cca 14 km, jednej z hlavných atrakcií Ulcinj. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok (cca 7 EUR / komplet).

Vybavenie
Komplex sa skladá z hlavnej budovy a víl Otrant. Bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2008. K dispozícií je 24-hodinová recepcia, klimatizovaná reštaurácia "Otrant" s terasou (zdarma detské stoličky), parkovisko, výťah, reštaurácia a la carte, ktorá ponúka medzinárodnú kuchyňu (za príplatok), drink bar v hoteli a bar na pláži (za poplatok), vonkajší bazén (so sladkou vodou), krytý bazén (orientovaný na more, so slnečnou terasou orientovanou na more), slnečná terasa, detský bazén, slnečníky a ležadlá pri bazéne - zadarmo, wellness centrum (jacuzzi, sauny, relax zóna - zadarmo, ostatné služby za poplatok ), minigolf a multifunkčné ihrisko. Pre deti mini ihrisko. Hotel Otrant prijíma platobné karty.

Izby
Hotel Otrant má 134 priestranných a moderne zariadených dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky vo forme pohovky alebo rozkladacej postele) s balkónom a kúpeľňou (sušič vlasov). V izbách sa nachádza: satelitný TV s plochou obrazovkou, telefón, trezor (zdarma), minibar (za poplatok, doplnený na vyžiadanie), klimatizácia (centrálne riadená, zdarma).
Hotel má niekoľko apartmánov 2 + 2, ktoré sa skladajú z veľkej obývacej izby (manželská posteľ, toaletný stolík, miesto na relaxáciu, pohovka), malej spálne oddelenej posuvnými dverami, veľkého balkóna s priamym výhľadom na more. Zvyšok zariadenia rovnako ako v štandardných izbách. Postieľka pre deti do veku 2 rokov - zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00-09:30), obedy (12:00-14:00) a večere (18:30-21:30) formou bohatého bufetu, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje k dispozícii v bare All Inclusive (12:00-22:30). K tomu sa v 17:00 podávajú sušienky alebo ovocie, káva a čaj.

Šport a zábava
Na Veľkej pláži je požičovňa vybavenia pre vodné športy (za príplatok), v meste potápačský klub (za poplatok). V hoteli sa nachádza multifunkčné ihrisko a volejbalové ihrisko na pláži. Navyše detské ihrisko a mini indiánska dedina. V hlavnej sezóne sa v hoteli koná niekoľkokrát týždenne živá večerná hudba alebo tanečné ukážky. Okrem toho je k dispozícii náš vlastný, perfektne zorganizovaný Figloklub ponúkajúci animácie, hry a aktivity pre deti v poľskom jazyku!

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Iné
www.otrantbeach.com

Náš názor
Hotel vhodný pre ďalšie odporúčanie! Skvele situovaný v pokojnom prostredí, pri malebnej širokej piesočnatej pláži, ale napriek tomu blízko k miestnym zaujímavostiam. Kombinácia európskej úrovne služieb a balkánskej chuti orientu. Váš pobyt v hoteli Otrant Vám zostane v pamäti až do budúceho leta! Odporúčame každému, najmä rodinám s deťmi, vzhľadom k pokojnému prostrediu, bohatej infraštruktúre hotela a bohatému programu All Inclusive. Vysoký štandard za veľmi atraktívnu cenu!

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/czarnogora-wczasy/otrant

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Slovenska Plaža

Poloha
Rozsiahly rezort Slovenska Plaža sa nachádza cca 800 m od centra Starého Mesta. Ako v meste, tak i na pláži nájdete množstvo turistických atrakcií. Transfer z letiska do hotela trvá cca 1 hod. (Prípoj do Podgorici), ďalšie transfery z letiska Dubrovník trvajú cca 3 hodiny. Približne 800 m od hotela sa nachádza tiež autobusová zastávka.

Pláž
Hotel Slovenska Plaža sa nachádza priamo pri kamienkovej pláži. Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok (cca 8-15 EUR / deň / komplet: 2 ležadlá + slnečník).

Izby
Hotel Slovenska Plaža v niekoľkých dvojposchodových budovách má 800 dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky vo forme rozkladacej postele) s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov v cene). Izby sú vybavené: TV so satelitným príjmom, chladničkou (za poplatok), klimatizáciou (individuálne ovládateľná, zdarma), trezorom (zdarma).
Možnosť zapožičania detskej postieľky za poplatok 7 EUR / deň.
Všetky izby a recepcia prešli kompletnou rekonštrukciou na prelome roka 2012/2013.

Vybavenie
Recepcia 24 hod., Lobby, TV miestnosť, obchody, reštaurácie, bary, kaviarne, hlavná reštaurácia s terasou (detské stoličky zdarma), dva vonkajšie bazény s morskou vodou, detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo, bez plážových uterákov, hotelový bar a bar na pláži, detské ihrisko, úschovňa batožiny, v hoteli Slovenska Plaža je požičovňa áut (cca 50 EUR / deň), skútrov (cca 25 EUR / deň) a bicyklov (cca 15 EUR / deň).

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00-10:00), obed (12:00-14:00) a večere (18:00-21:00) formou bohatého bufetu, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje k dispozícii v bare All Inclusive (10:00-23:00). Ďalej sa podávajú sušienky alebo ovocie, káva a čaj (11:00-12:00 a 16:00-17:00).

Šport a zábava
Hotel Slovenska Plaža sa nachádza na veľkej zelenej ploche, na jeho pozemku nájdete veľa rekreačnej zábavy: animácie pre dospelých (joga, aquabic), živá hudba, mini golf, detské ihrisko, kino, diskotéka. V blízkosti sú tenisové kurty, mini zábavný park (za príplatok). Na pláži je požičovňa vybavenia pre vodné športy, škola potápania, tiež plavby loďou a vyhliadkové lety (príplatok).

Internet
Wi-Fi na izbe - za poplatok (cca 3 EUR / deň), internetové kaviarne na pláži - za poplatok (cca 1,5 EUR / 30 min).

Miestne kategórie
***

Iné
www.hgbudvanskarivijera.com

Náš názor
Skvelá poloha na pláži, široká škála zábavy, blízkosť historického mesta Budva. Hotel Slovenska Plaža je dobrou voľbou pre zákazníkov, ktorí sa nechcú nudiť. Skvelé miesto k prehliadke mnohých atrakcií Čiernej Hory. Ďalšie plus za umiestnenie a nové izby.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

IBEROSTAR Bellevue

Poloha
Rozsiahly hotelový komplex IBEROSTAR Bellevue sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade priamo na krásnej piesočnatej pláži v Bečići, len 35 min. chôdze od centra mesta Budva (cca 3 míle). Budva je najväčšie a najznámejšie letovisko v Čiernej Hore, ktoré ponúka všetku možnú zábavu na dovolenke. Nájdeme tu mnoho barov, reštaurácií, obchodov, diskoték a magické Staré Mesto. Transfer z letiska do hotela trvá cca 1,5 hodiny (spoj do Podgorici), ďalšie transfery z letiska Dubrovník trvajú cca 4,5 hodiny.

Izby
Hotel IBEROSTAR Bellevue má 578 moderných a priestranných dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky pre dospelú osobu alebo dvoch prísteliek pre deti) s balkónom alebo terasou, kúpeľňou, rozmiestnených do troch budov. Izby sú vybavené TV so satelitným príjmom, telefónom, klimatizáciou (centrálne riadená, v júli a auguste zadarmo), trezorom (za poplatok). V kúpeľni je k dispozícií sušič vlasov. Môžete si prenajať detskú postieľku.

Vybavenie
Recepcia 24 hod. s priestrannou lobby, výťahy, tri recepcie, klimatizovaná hlavná reštaurácia (nutné formálne oblečenie, sú dostupné detské stoličky), niekoľko barov v celom objekte: dva bary v lobby, bar pri bazéne, piano bar, plážový bar, pizzeria, salón krásy, lekáreň, práčovňa, internetový kútik (za poplatok), detské ihrisko, herňa, práčovňa, dva vonkajšie bazény a detský bazén (so sladkou vodou) a krytý bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky (pri bazéne zadarmo, na pláži za príplatok cca 10 EUR / komplet), uteráky (za zálohu).
Hotel IBEROSTAR Bellevue ponúka služby SPA & Welness (príplatok).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (12:00-14:00), večera (18:30-21:30) formou švédskych stolov. Okrem toho si môžete vychutnať občerstvenie v snack bare (12:30-18:00). Nápoje, liehoviny, miestna káva a čaj sa podáva vo vybraných hotelových baroch (10:00-23:00).

Šport a zábava
Hotel IBEROSTAR Bellevue prevádzkuje rad animácií pre deti (v dvoch vekových skupinách) a dospelých, organizuje folklórne večery, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, pétanque, tenisové kurty (v hotelom vyznačených hodinám zadarmo pre All Inclusive zákazníkov, mimo nich za príplatok). Na pláži požičovňa vybavenia pre vodné športy (príplatok).

Miestne kategórie
****

Náš názor
Hotel IBEROSTAR Bellevue má všetky predpoklady pre strávenie perfektnej dovolenky: krásne pláže, blízkosť letoviska, hotelová infraštruktúra poskytuje bohaté atrakcie. Reťazec Iberostar zabezpečuje najvyššiu úroveň služieb.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Holiday Villages Montenegro


Místo:
Holiday Village Montenegro je moderní hotelový komplex (otevřený v roce 2018), který se nachází v půvabném městě Ulcinj. Objekt se skládá z několika budov a nachází se přímo na dlouhé (13 km) písečné pláži. Přibližně 5 km odděluje hotel od Starého Města Ulcinj - nejjižnějšího města v Černé Hoře. Autobusová zastávka je cca 100 m od hotelu. Turistická daň - asi 1,5 EUR / osoba / den - splatná na místě.

pláž:
Krásná 13 km dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a ručníky - zdarma.

K dispozici hostům:
24hodinová recepce, 3 restaurace: hlavní restaurace "Lastavica" a a la carte restaurace - "Italská kuchyně", "Gril" (za příplatek), "Marley Beach Bar" (za příplatek), bary u venkovních bazénů: " Sunrise “a„ Sunset “, snack bar, lobby bar,„ irská hospoda “- k dispozici v rámci vzorce Al v určených časech, 6 bazénů - venkovní bazény:„ Sunset Pool “,„ Quiet Pool “,„ Activity Pool “a "Oasis pool" - vyhřívaný, se sladkou vodou a dětské bazény: "Kids Splash Pool" a "Kids D Pool" - vyhřívaný, se sladkou vodou (lehátka, slunečníky a ručníky - zdarma). Hotel má také směnárnu, obchod se suvenýry, nekryté parkoviště a prádelna (za poplatek) Hotel přijímá platební karty (Visa, MasterCard, American Express).

pokoje:

Stylový a velmi pohodlný hotel má 353 pokojů, které se nacházejí na 4 různých místech. Hotel má následující typy pokojů:
Dvoulůžkový pokoj - asi 21 m2, s balkonem nebo terasou (výhled do zahrady) as přistýlkou pro dítě do 8 let.
Rodinný pokoj se zahradní terasou - asi 34 m2 - pokoj s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro 2 děti do 11 let. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí.
Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi - asi 34 m2 - ložnice pro 2 osoby, pokoj s palandou, balkon. Maximální kapacita pokoje jsou 3 dospělí a dítě.
Každý pokoj má koupelnu s toaletou (sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizaci (centrálně řízené), 43palcovou TV s plochou obrazovkou, mini lednici, příslušenství pro přípravu čaje a kávy, trezor. Dětská postýlka na vyžádáníboard:
All inclusive (široký výběr): 3 jídla (mezinárodní kuchyně) bufet - snídaně (07:30 - 10:30), oběd (12:30 - 15:00), večeře (18:00 - 21:30) ; vybrané místní nealkoholické a nealkoholické nápoje (10:00 - 22:00), lehké občerstvení - saláty, sendviče (11:00 - 17:00); zmrzlina, káva, čaj v určených restauracích a barech.

Sportovní a animační program:
Mezinárodní animace pro děti a dospělé i tematické večery. Extra zaplaceno: tenisové kurty, fotbalové hřiště plné velikosti, platforma jógy, vodní sporty, masáže. Pro děti: klub pro děti do 3 let (za poplatek), miniclub: 4–10 let, dětské hřiště, klub pro teenagery.

internet:
V hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
****

Web:
https://www.karismaadriatic.com/Hotels-Resorts/Holiday-Villages-Montenegro

Podle našeho názoru:
Elegantní, extrémně pohodlný hotel spojuje zábavu, dobrodružství a relaxaci za stejných podmínek. Krásná písečná pláž na dosah ruky, obrovský bazénový komplex s atrakcemi pro děti i dospělé, výhled na krásně udržovanou zahradu, dobře vyvinutá all inclusive záruka dovolené na nejvyšší úrovni. Nabídka pro nejnáročnější zákazníky.

Queen of Montenegro

Poloha
Hotel Queen of Montenegro sa nachádza na kopci, cca 200 m od piesočnatej a kamienkovej pláže (prístup k hotelovej pláži po zhruba 120 nízkych schodíkoch), nachádza sa cca 4 km od historického centra mesta Budva (v okrese Budva - Bečiči), kde sú početné obchody, bary, reštaurácie, atď. Transfer z letiska do hotela trvá cca 1 hod. (prípoj do Podgorici), ďalšie transfery z letiska Dubrovník, cca 3 hodiny. Vo vzdialenosti cca 150 m od hotela je zastávka mestského autobusu, ktorý Vás vezme do Starého mesta Budva (lístok cca 1,5 EUR / lístok), môžete si tiež objednať taxík (cca 6 EUR / kurz).

Izby
Hotel Queen of Montenegro má 236 elegantných a vkusne zariadených dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky vo forme postele alebo rozkladacej postele), s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov v cene) a balkónom. Vybavenie izby: TV so satelitným príjmom, telefón, trezor (zadarmo), minibar (za poplatok), Wi-Fi pripojenie k internetu (zadarmo), klimatizácia (individuálne nastaviteľná, zadarmo). Možnosť prenájmu detskej postieľky (za poplatok cca 5 EUR / deň). Hotel Queen of Montenegro ponúka aj izbovú službu. Všetky izby a recepcia boli renovované v roku 2006.

Vybavenie
Recepcia 24 hod., lobby, detské ihrisko, mini klub pre deti, udržiavaná záhrada, úschovňa batožiny (zadarmo), kaderníctvo, obchod so suvenírmi, klimatizovaná hlavná reštaurácia s terasou (detské stoličky zadarmo), drink bar, a la carte reštaurácia, ktorá ponúka medzinárodnú kuchyňu (za príplatok), bazén s nádherným výhľadom na more (morská voda), bez detského bazén, slnečná terasa, ležadlá a slnečníky (pri bazéne - zadarmo, na pláži - za poplatok cca 10 EUR / komplet dve ležadlá + slnečník) , plážové uteráky (za poplatok), Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela (zadarmo). Hotel Queen of Montenegro akceptuje kreditné karty. K dispozícií je bankomat. V hoteli sú tiež luxusné kúpele, vnútorný bazén a sauna (príplatok).

Strava
Raňajky a večere formou bohatého bufetu.

Šport a zábava
Auto požičovňa, mini klub pre deti: vo vybrané dni v týždni hotel Queen of Montenegro usporadúva večery so živou hudbou, v hlavnej sezóne tiež denné animácie pre deti i dospelých. Odporúčame krásnu vyhliadkovú prechádzku pozdĺž pobrežia, ktorá vedie na ostrov sv. Stefan.

Miestne kategórie
****

Náš názor
Elegantný, moderný, architektonicky zaujímavý hotel ponúkajúci služby na najvyššej úrovni. Hotel Queen of Montenegro odporúčame vzhľadom k vysokému štandardu služieb a skvelému umiestneniu.

Princess

Poloha
Hotel Princess se nachází přímo u oblázkové pláže a hned vedle městské promenády, cca 250 m od centra Baru. Jen pár minut chůze od hotelu je mnoho kaváren, barů a restaurací. Ve městě je mnoho atrakcí: obchody, restaurace, nákupní centra, největší sportovně-zábavní komplex v Černé Hoře - Topolica a nedaleko hotelu se nachází také historické sídlo krále Nikoly. V blízkém okolí (cca 4 km) se nachází historická část města - Stari Bar. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 4 hodiny. Ve vzdálenosti cca 250 m se nachází zastávka veřejné dopravy.

Pláž
Oblázková pláž se nachází přímo u hotelu Princess.
 
Vybavení
Recepce s lobby, TV místnost, obchod, kadeřnictví, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou (k dispozici bezplatné vysoké židle pro děti), restaurace a'la carte servírující pokrmy středomořské kuchyně (za příplatek), venkovní bazén se sluneční terasou, krytý bazén, lehátka a slunečníky u bazén (zdarma), hotelový bar a bar u bazénu.

Pokoje
135 zrekonstruovaných prostorných dvoulůžkových pokojů (možnost 1 přistýlky) s balkonem (s výhledem do zahrady) a koupelnou. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, minibarem (za příplatek), klimatizací, telefonem, rádiem, trezorem (za příplatek). Možnost zapůjčení dětské postýlky - za poplatek. V koupelně se nachází vysoušeč vlasů.

Strava
Snídaně (7:00-10:00) a večeře (19:00-22:00) jsou podávány formou bohatého bufetu.

Sport a zábava
V areálu hotelu se nachází wellness: 3 sauny, několik masážních salónů, solárium, vířivka, salóny krásy a wellness, dobře vybavená posilovna (wellness služby za poplatek). Nedaleko hotelu jsou tenisové kurty a mini lunapark (za příplatek).
Internet V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Náš názor
Hotel Princess je určen především pro náročné klienty, kteří si cení klid a odpočinek na vysoké úrovni. Moderně a funkčně vybavený objekt, který dokonce uprostřed léta umožňuje si vychutnat ticho. Další plus za wellness a vynikající služby.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do Podgorice, letištní taxy, ubytování (7 nocí), všechny přejezdy klimatizovaným autokarem/autobusem, stravování: snídaně (7), večeře (6), služby průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, další jídla a nápoje k večeřím, pobytovou taxu (cca 1,5 EUR/den/os., v závislosti na umístění hotelu, týká se prvního týdne pobytu a také prodloužení pobytu) a jiné osobní výdaje. Orientační náklady na účast v celém programu - 69 EUR/os. (bez pobytové taxy). 

Název zájezdu v polském jazyce: Wakacje w Albanii

Program

Shqipëria - neobjevená země orlů • majestátní hory, písečné pláže, antická města, srdeční lidé • Krujë, Gjirokastër, Berat, Butrint • Kotor - vizitka Černé Hory • pobyt u moře v Albánii!

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Odlet do Podgorice charterovým letadlem. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu letištní recepce a transfer do hotelu v Černé Hoře. Ubytování v hotelu, čas na odpočinek, večeře a přenocování.

Den 2
Po snídani a vystěhování z hotelu přejezd do Albánie. Během cesty budeme obdivovat nádherné pobřeží Jaderského moře, s malebně umístěnou vesničkou Sveti Stefan, která leží na mysu spojeném s pevninou jen úzkou písečnou lavicí - je jedním z nejznámějších míst v Černé Hoře. Prohlídku Albánie začneme u města Krujë, které se nachází na kopci a kde se narodil albánský národní hrdina - Skanderbeg. Původní albánské stavby a starý bazar nám umožní vrátit se zpět do minulosti. V městečku uvidíme etnografické muzeum nacházející se v historické usedlosti umístěné v pevnosti, která patří zámožné rodině. Přejezd na jih Albánie do města Gjirokastër, večeře a přenocování.

Den 3
Po snídani a vystěhování z hotelu prohlídka Gjirokastëru - města Stříbrných střech. Je to jedno z největších měst v Albánii, které se nachází v údolí řeky Drinos v jižní části země (na seznamu UNESCO) a je jedním ze dvou albánských měst - muzeí. Centrálním bodem je citadela (ze 13. století) postavená osmanskými Turky. V minulém století byli v jejím suterénu zadržování političtí vězni. Z pevnosti můžeme obdivovat panorama s opevněnými domy (tzv. koule), typickými pro balkánský region, jejichž střechy jsou pokryté tradiční šedou břidlicí. Ve městě se dochoval také starý bazar a mešita ze 17. století. Gjirokastër je také rodným městem bývalého albánského diktátora Envera Hodži. V historickém domě, kde se narodil, se nyní nachází zajímavé etnografické muzeum. Pokud budeme mít čas, dojedeme také k pramenu Modré oko (Blue Eye). Je to místo fascinující svou krásou a extrémně modrým odstínem vody. Přejezd do města Butrint zvaného balkánskými Pompejemi. Toto starobylé přístavní město se nachází na kopci a je obklopeno vodou ze tří stran. Je to jedna z nejzajímavějších archeologických lokalit v této části Balkánu, je zapsána na seznamu Světového dědictví UNESCO. Během procházky uvidíme mimo jiné: pozůstatky římských lázní, agoru, amfiteátr, chrám Asklépia, slavnostní alej a chrám bohyně Minervy. Přejezd do přímořského města Saranda, večeře a přenocování.

Den 4 - 5
Pobyt v hotelu v albánském letovisku Saranda. Volný čas ke koupání, opalování a relaxaci u moře.  Saranda je nejoblíbenějším přímořským letoviskem v Albánii a nachází se v Jónském moři naproti řeckého ostrova Korfu. Město kaskádovitě klesá směrem k moři, podél kterého vede promenáda plná kaváren a obchodů. Během pobytu pro zájemce možnost využití fakultativních výletů. 
Ostrov Korfu (v programu palác císařovny Sissi) - Achillion. Následně uvidíme ostrov Pontikonisi (Mouse Island), který je vizitkou Korfu. Prohlídka hlavního města je procházkou městem rozděleným na několik částí, které tvoří zajímavou architektonicko-kulturní směsici. Uvidíme staré město se starou pevností, palác sv. Michaela a Jiřího, slavnou Liston - ulici s arkádami, ve které jsou umístěny vkusné kavárny a kostel sv. Spyridona Miracoulouse - patrona ostrova, jehož ostatky spočívají v sarkofágu ze stříbra. Na Korfu doplujeme trajektem (cena cca 75 EUR).
Albánský večer - v  programu ukázky albánského tance, vystoupení skupiny prezentující polyfonní zpěv, památka na seznamu Mistrovských děl ústního a nehmotného dědictví lidstva UNESCO, unikátní, ale pomalu zanikající tradice; pohoštění a víno (cena cca 30 EUR).

Den 6
Po snídani a vystěhování z hotelu přejedeme podél pobřeží Jónského moře. Uvidíme pevnost Porto Palermo, která skvěle vyniká na pozadí moře a hor Llogara strmě klesajících do moře. Nachází se zde písečné pláže, stejně jako vysoké útesy. Dojedeme k Beratu. Je to cca 2500 let staré město, jedno z nejstarších a nejzajímavějších v Albánii, často nazývané Městem oken. Během procházky uličkami starého města uvidíme mimo jiné: historické domy a především pevnost Kalaja Berati a četné kostely, které se v ní nacházejí. Přejezd do hlavního města Albánie - Tirany. Ubytování v hotelu, přenocování. Tento den vlastní večeře.

Den 7
Po snídani navštívíme Tiranu - hlavní město a současně největší město Albánie. Procházku začneme u Skanderbegova náměstí věnovaného největšímu národnímu hrdinovi Albánie. V centru současné Tirany se nachází nejstarší památka hlavního města - mešita Ethna Bey z 18. století. Kromě toho uvidíme Pyramidu (dříve mauzoleum Envera Hodžy), Prezidentský palác, Kongresový palác a tzv. Blok - oblast, která byla za komunistického režimu pro běžné občany nepřístupná. Vjezd do Černé Hory, přejezd přes Boku Kotorskou čili Kotorský záliv. Okolí připomíná norské scenérie a je známé jako nejvzdálenější fjord v jižní Evropě. Jedná se o oblast výjimečné přírodní krásy, kde strmé svahy hor sestupují do moře. Perlou tohoto zálivu mezi vysokými horami je Kotor, jehož historické centrum je zapsáno na seznamu UNESCO. Je to přístavní město, které se malebně rozprostírá na úpatí masivu Lovćen. Program zahrnuje mimo jiné návštěvu katedrály sv. Tripuna a symbol města - Hodinovou věž ze 17. století. Ubytování v hotelu v Černé Hoře nebo v Chorvatsku (hotel se nachází u moře), večeře a přenocování.

Den 8
Snídaně, vystěhování z hotelu, transfer:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu, pobyt a 15. den odlet do Polska, 
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště, odlet charterovým letadlem do Polska.
 
Upozornění k programu
- Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po městech a muzejních objektech.
- Realizaci tohoto zájezdu lze provést na základě občanského průkazu nebo cestovního pasu (dokumenty by měly být platné min. 3. měsíce po datu návratu)! 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Upozornění!!! V případě cestování mladistvých do Albánie:
- jestliže mladistvý cestuje pouze s jedním z rodičů, musí mít notářsky ověřený dopis od druhého rodiče, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, který vyjadřuje souhlas druhého rodiče s cestou dítěte do Albánie.
- pokud mladistvý cestuje pod dohledem dospělých osob, které nejsou uvedeny v rodném listu, je opatrovník povinen mít notářský dopis od obou rodičů, přeložený do angličtiny přísežným překladatelem, ve kterém rodiče souhlasí s cestou dítěte do Albánie.
- pokud se mladistvý zúčastní fakultativního výletu na Korfu, pak musí notářsky ověřený dopis zahrnovat také Řecko.

Informácie o hoteloch

Poznávacia časť

Hotely ** / *** (4 noci)
Hotely v oblasti Čiernej Hory sa nachádzajú v prímorských mestách.
Izby: funkčne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, všetky s kúpeľňou a väčšina s TV.
Vybavenie: všetky hotely majú k dispozícií recepciu, bar, reštauráciu.
Strava: raňajky a večere
Náš názor: skvelé umiestnenie hotelov v Čiernej Hore poskytuje vynikajúcu základňu k výletom a súčasne je tu možnosť relaxácie po prehliadkach.
Miestne kategórie: ** / ***

Pobytová časť

Hotely *** (3 noci)
Všetky hotely sa nachádzajú v jednom z prímorských albánskych letovísk v oblasti Sarrandy.
Izby: funkčne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, všetky s kúpeľňou a väčšina s TV.
Vybavenie: všetky hotely majú k dispozícií recepciu, bar, reštauráciu, niektoré s bazénom.
Strava: raňajky a večere

Pre záujemcov možnosť predĺženia výletu o týždeň pobytu v Čiernej Hore alebo Chorvátsku. Popisy hotelov nájdete v ďalšej časti katalógu. Viac ponúk je k dispozícií v rezervačnom systéme.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €