Ubytování TIR Obrázok0
Ubytování TIR Obrázok1
Ubytování TIR Obrázok2
Ubytování TIR Obrázok3
Ubytování TIR Obrázok4
Ubytování TIR Obrázok5
Ubytování TIR Obrázok6
Ubytování TIR Obrázok7

Egejské Turecko - sultánske rarity

Turecko - Istanbul
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Kriss Hotel

Poloha
Kriss Hotel
je komorný hotel, ktorý sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade v pokojnej oblasti. Je umiestnený v dochádzkovej vzdialenosti od letoviska Ortakent, kde sa na promenáde nachádza rad barov, kaviarní a obchodov. V blízkosti hotela je autobusová zastávka. Hotel je vzdialený cca 13 km od centra Bodrumu a cca 45 km od letiska Bodrum-Milas.

Pláž
Kriss Hotel
sa nachádza cca 300 m od verejnej piesočnatej pláže v Ortakente (cca 6 minutový prechádzka) s lehátkami a slnečníkmi za poplatok a cca 1,5 km od Camel Beach - jedna z najkrajších pláží v tejto časti Turecka (lehátka a slnečníky za poplatok).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne. Bazén s oddelenou časťou pre deti, s lehátkami a slnečníkmi pri bazéne zadarmo.
Za poplatok: trezor na recepcii.

Izby
Kriss Hotel
má 45 izieb, ktoré sa nachádzajú v jednej z niekoľkoposchodových budov umiestnených v dobre udržiavanej záhrade.
Štandardné izby o rozlohe cca 22-25 m² pre max. 2 dospelé osoby a 2 deti (prístelka možná vo forme poschodovej postele) sú vybavené kúpeľňou so sprchou, fénom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom a francúzskym balkónom.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), obed (12:30-14:00), večera (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v bare pri bazéne (10:00-23:00). Za poplatok: dovezené alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Kriss Hotel
neorganizuje animačný program. K dispozícií: stolný tenis, šípky, mini ihrisko pre deti. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži, plavby.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.bodrumkrissotel.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kriss-hotel

Náš názor
Malý, komorný hotel s priateľskou atmosférou, ktorý sa nachádza blízko promenády ponúkajúcej široký výber barov a reštaurácií. Kriss Hotel je skvelou voľbou pre páry, ktoré chcú stráviť pokojnú dovolenku ďaleko od hluku mesta.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Tiana Beach Resort

Poloha
Komorný hotel Tiana Beach Resort sa nachádza v udržiavanej záhrade v pokojnej oblasti, neďaleko krásneho letoviska Turgutreis (cca 3 km), kde je veľa barov, reštaurácií a obchodov. Centrum Bodrumu je vzdialené cca 18 km a letisko Bodrum Milas cca 55 km od hotela.

Pláž
Priamo pri hoteli Tiana Beach Resort sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s mólom. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranná lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne (10:00-23:00), bazén pravidelného tvaru s bezplatnými ležadlami, detský bazén. Za príplatok: kaderník, fotograf, market.

Izby
Hotel Tiana Beach Resort sa skladá z jednej hlavnej budovy, kde sa na dvoch poschodiach nachádza 86 štandardných izieb pre max. tri dospelé osoby alebo rodiny s dvomi deťmi (prístelka v podobe poschodovej postele). Štandardné izby (o rozlohe cca 22-25 m²) sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom. Všetky izby majú balkón alebo terasu.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), obed (12:30-14:00), večera (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (17:00-18:00) . Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú servírované v bare pri bazéne (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Tiana Beach Resort organizuje animácie vo verzii Soft. V hoteli je k dispozícií (zadarmo): stolný tenis, šípky, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal, turecké kúpele, sauna, mini fitnes centrum. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži, masáže, výlety loďou.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Malý, komorný hotel Tiana Beach Resort s priateľskou atmosférou, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí priamo pri piesočnatej pláži. Odporúčame tým, ktorí sa chcú počas dňa opaľovať a využívať vodné športy a večer objavovať nočný život neďalekého letoviska Turgutreis.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Breeze Beach Bodrum

Poloha
Komfortný a komorný hotel Breeze Beach Bodrum sa nachádza v Bodrume, cca 400 m od centra zábavnej štvrti Gümbet, s veľkým výberom obchodov, reštaurácií, barov a klubov. Jachtársky prístav v centre Bodrumu leží cca 3 km. Letisko Bodrum je vzdialené cca 35 km od hotela.

Pláž
Hotel Breeze Beach Bodrum má prístup k súkromnej piesočnej pláži s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami. Pláž sa nachádza cca 150 m od hotela. Plážové osušky sú k dispozícií na zálohu.

Vybavenie
Hotel Breeze Beach Bodrum sa nachádza v zelenej záhrade. Hosťom je k dispozícií: recepcia, lobby, reštaurácia s časťou stolov na terase, dva bary, vrátane baru pri bazéne (10:00-23:00). Hoteloví hostia môžu využívať veľký vonkajší bazén a detský bazén, obklopené sú slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo (záloha nutná). Za poplatok: práčovňa.

Izby
Hotel Breeze Beach Bodrum má 50 komfortných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 20 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby. Sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za príplatok 2 EUR / deň), minibarom (za príplatok), balkónom alebo terasou.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (14:00-16:00) a sladké občerstvenie (17:00-18:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, energetické nápoje.

Šport a zábava
Hotel Breeze Beach Bodrum neorganizuje animácie. Zadarmo: stolný tenis, detské ihrisko. Nedostatok hotelových animácií kompenzuje blízkosť zábavného parku plného atrakcií - Gümbet.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.breezehotelbodrum.com/

Náš názor
Skromný, ale komfortne zariadený hotel Breeze Beach Bodrum s výbornou polohou. Vzhľadom k blízkosti rušného letoviska Gümbet, ktoré ponúka mnoho reštaurácií, barov a diskoték, odporúčame predovšetkým mladým ľuďom. Útulný štýl hotela umožní celodenné opaľovanie na súkromnej pláži alebo pri hotelovom bazéne, zatiaľ čo večer je povinnosťou užiť si nočný život v neďalekom Gümbete a Bodrume!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Bodrum Anadolu Hotel

Poloha
Bodrum Anadolu Hotel
sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade, neďaleko (cca 1 km) zábavnej štvrti Gumbet so širokým výberom barov, reštaurácií a diskoték. Centrum mesta Bodrum je vzdialené cca 2 km a letisko Bodrum-Milas cca 35 km.
Posledná rekonštrukcia hotela prebehla v roku 2015.

Pláž
Bodrum Anadolu Hotel
sa nachádza cca 50 m od peknej, aj keď nie príliš širokej, piesočnato-štrkovej, verejnej pláže s pozvoľným vstupom do mora.
Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, trezor na recepcii (zdarma), lobby s TV miestnosťou, 2 reštaurácie, 2 reštaurácie a'la carte: rybie a turecké (za poplatok, nutná rezervácia), snack bar a bar pri bazéne. Hlavný bazén, bazén so šmykľavkami a detský bazén pre deti. Plážové osušky, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.
Za poplatok: požičovňa automobilov, motocyklov a skútrov, kaderníctvo, práčovňa.

Izby
Bodrum Anadolu Hotel
má 155 izieb nachádzajúcich sa v dvojposchodových budovách v záhrade.
Štandardné izby (o rozlohe cca 18-24 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby alebo dve dospelé osoby a dve deti (možnosť prístelky v podobe samostatnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, minichladničkou (voda pri príchode zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), obed (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (15:00-17:00), popoludňajšie občerstvenie (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v hodinách 10:00-23:00 v bare pri bazéne. Za poplatok: reštaurácia a'la carte: rybie a turecké, dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džúsy a turecká káva.

Šport a zábava
Bodrum Anadolu Hotel
organizuje animačný program počas dňa a večera vo verzii soft: hry a zábavy pri bazéne a na pláži, aqua aerobic, posilňovňa, sauna, turecké kúpele, biliard, šípky, karty, stolové hry. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži (vodné lyže, banán, ringo, vodné skútre), procedúry a masáže vo wellness centre.
Pre deti: miniklub (4-12 rokov), mini disco.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.anadoluhotelbodrum.com

Náš názor
Skvelá ponuka pre všetkých, ktorí sa chcú dobre baviť na dovolenke počas aktívneho odpočinku. Bodrum Anadolu Hotel odporúčame najmä mladým ľuďom, ktorí chcú okrem hotelových atrakcií preskúmavať pôvaby letoviska na vlastnú päsť. Animačný tím Vám nedovolí sa nudiť a miestne atrakcie poskytnú nezabudnuteľné zážitky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sealight Family Club

Poloha
Komfortný hotel Sealight Family Club patriaci hotelovému reťazcu Sealight sa nachádza na rozsiahlej ploche, cca 5 km od centra Kusadasi s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi. Hotel leží cca 25 km od historického Efezu. Letisko Bodrum je vzdialené cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Family Club sa nachádza pri súkromnej, 300 m dlhej pieskovo-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, plážový bar s panoramatickým výhľadom. V areáli hotela sa nachádza hlavný bazén, aquapark a mini aquapark pre najmenších hostí. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo.
Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf.

Izby
Hotel Sealight Family Club sa skladá zo 111 komfortných a dobre udržiavaných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 32 m²) môžu ubytovať tri dospelé osoby alebo rodinu 2 + 2. Izby s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok ), príslušenstvom k príprave kávy a čaju a balkónom. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:00) a večere (19:00-21:00) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (14:00-16:30) , nealkoholické a miestne alkoholické nápoje k dispozícií v bare pri bazéne a v lobby (10:00-24:00). Za poplatok: dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, zmrzlina, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Sealight Family Club organizuje animačný program vo verzii Soft: tematické zábavy, ranné a večerné hry pri bazéne, večerné show, živá hudba. Navyše: stolný tenis, karty, šach, stolný hry, šípky, turecké kúpele (nutná skoršia rezervácia), sauna (nutná skoršia rezervácia). Za poplatok: biliard, vodné športy, minigolf, masáže. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov) a 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Hotel dobrej kvality, ktorý patrí pod známu a cenenú hotelovú sieť Sealight. Hotel Sealight Family Club je umiestnený priamo pri pláži, má bohatú ponuku animácií a športov. Poskytuje pokojný odpočinok celým rodinám a blízkosť Kusadasi umožňuje objavovať kúzlo tohto letoviska. Ďalšou výhodou je veľmi dobrá kuchyňa!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jasmin Beach

Poloha
Hotel Jasmin Beach sa nachádza v letovisku Gümbet, cca 1 km od centra ponúkajúceho širokú škálu zábavy (reštaurácie, bary, obchody, diskotéky), cca 3 km od centra mesta Bodrum a cca 35 km od letiska Milas-Bodrum.

Pláž
Pieskovo-kamienková verejná pláž sa nachádza cca 50 m od hotela Jasmin Beach. Ležadlá, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, 4 bary: pool, panoráma, garden a lobby bar. 5 sladkovodných bazénov, jeden so šmykľavkami otvorenými v hodinách (11:00-12:00) a (15:00-16:00) - iba pre deti staršie ako 10 rokov, jeden krytý bazén, 3 bazény s oddelenými detskými bazénmi.
Plážové osušky, lehátka a slnečníky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: kaderníctvo, práčovňa, mini market 24 hod., fotograf, lekár, zmenáreň, obchod so suvenírmi, herňa.

Izby
Hotel Jasmin Beach má 276 priestranných, svetlých izieb rôznych štandardov.
- Štandardné izby - sú vybavené kúpeľňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini chladničkou a balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén alebo záhradu.
- Izby typu Club - majú staršie vybavenie.
- Dvojizbové rodinné izby Club - sú vybavené ako izby štandard Club, navyše majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu a niektoré majú vaňu. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo. Hotel má dve izby pre handicapovaných hostí.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Občerstvenie podávané v hlavnej reštaurácii (14:00-16:30), káva, čaj, zákusky (17:00-18:00). Možnosť využitia reštaurácie a'la carte (1x za pobyt, nutná rezervácia) v hodinách od 19:30-21:30. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, turecká káva a miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00 hodine. Možnosť objednania bezlepkových jedál (na vyžiadanie).

Šport a zábava
Hotel Jasmin Beach organizuje denné aj večerný animačný program vo verzii soft. Navyše: posilňovňa, turecké kúpele, suchá a parná sauna, stolný tenis, biliard, šípky.
Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, centrum vodných športov na pláži (vodné lyže, banán, ringo, vodné skútre, parasailing).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne – zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.jasminbeach.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/jasmin-beach

Náš názor
Príjemný, udržiavaný hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti pláže ako aj zábavného centra Gümbet. Hotel Jasmin Beach odporúčame tým, ktorí preferujú aktívny oddych a chcú spoznať kúzlo nočného života. Bohatá rekreačná infraštruktúra vrátane mnohých bazénov poskytuje širokú škálu aktivít v areáli hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Cactus Fleur Beach Club

Poloha
Hotel Cactus Fleur Beach Club je obklopený dobre udržiavanou záhradou. Nachádza sa cca 2 km od centra mesta Yalikavak s výberom barov a reštaurácií. Miestne atrakcie ako prístaviska Palmarín v Yalikavak alebo Veterné mlyny Yalikavak sú v pešej vzdialenosti. Mesto Bodrum je vzdialené cca 20 km a letisko cca 45 km. Približne 50 m od hotela je miestna autobusová zastávka (za poplatok).

Pláž
Hotel Cactus Fleur Beach Club sa nachádza priamo na súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži. Ležadlá a slnečníky zadarmo. Uteráky za zálohu cca 10 EUR, výmena cca 1 EUR.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia a bary, v lobby a pri bazéne, diskotéka. Veľký bazén a detský bazén. Ležadlá a slnečníky zadarmo. Uteráky za zálohu cca 10 EUR (prvý uterák zadarmo, výmena cca 1 EUR). Okrem toho aquapark nachádzajúci sa vedľa hotela, od pondelka do piatku zadarmo (cez víkend za poplatok cca 15 EUR / dospelý a cca 10 EUR / dieťa), sauna a turecké kúpele. Za poplatok: procedúry a masáže v kúpeľnom centre, lekár, práčovňa.

Izby
Hotel Cactus Fleur Beach Club má 152 štýlovo zariadených izieb rôznych štandardov.
Štandardné izby s rozlohou cca 22 m² môžu ubytovať max. tri dospelé (možnosť prístelky vo forme normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Sú vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (spotreba za poplatok), trezorom (za poplatok cca 10 EUR / týždeň). Na vyžiadanie sú k dispozícií izby pre rodiny s rozlohou cca 35 m² pre max. troch dospelých alebo dvoch dospelých a dve deti. Všetky majú terasu alebo balkón. Možnosť postieľky pre deti do veku 2 rokov zadarmo.

Strava
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obed a večera formou bufetu. Počas dňa občerstvenie, popoludňajšie občerstvenie, čerstvé, sezónne ovocie a nočné občerstvenie. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje a niektoré dovážané liehoviny (10:00-23:00). Za poplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje vo fľašiach.

Šport a zábava
Hotel Cactus Fleur Beach Club prevádzkuje animácie v soft verzii a športové aktivity: zábavy pri bazéne, fitnes, tematické večery a živú hudbu. Navyše: basketbalové a volejbalové ihrisko, tenis, minigolf, futbal, šípky. Pre deti: mini klub, mini diskotéka. Za poplatok: vodné športy na pláži (okrem iného vodné bicykle, kajaky), biliard.

Internet
Internet Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela zadarmo.

Miestne kategórie
****

Iné
www.fleurbeach.cactushotels.com

Náš názor
Odporúčame najmä rodinám s deťmi a mladým ľuďom milujúcim aquaparky! Hotel s veselou, rodinnou atmosférou, v ktorom sa vďaka bohatému animačnému programu nebudete nudiť. Ďalšou výhodou hotela Cactus Fleur Beach Club je malebné umiestnenie a výborná kuchyňa.

Kefaluka Resort

Poloha
Luxusní hotel Kefaluka Resort se nachází na upravené zelené ploše (o rozloze 5 ha), táhnoucí se podél krásné pláže unikající do tyrkysových vod Egejského moře. Turistické městečko Turgutreis s výběrem barů, restaurace a obchodů je vzdáleno cca 10 km, centrum města Bodrum cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 60 km.

Pláž
Kefaluka Resort se nachází u krásné, soukromé písečné pláže (400 m široké) s vlastním molem (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Možnost pronájmu altánku na pláži (za poplatek).

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace (vyžadováno společenské oblečení), 4 restaurace a’la carte: turecká, italská, mezinárodní a s mořskými plody (za poplatek cca 10 EUR/os., nutná rezervace), 4 restaurace nabízející občerstvení během dne, 10 barů včetně baru u bazénu, na pláži a na molu a diskotéka. Kromě toho 3 bazény: hlavní, s animacemi a krytý, ​​vířivka, aquapark s 5 skluzavkami, 3 dětské bazény, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. V hotelu se nachází kino. Za poplatek: pokojová služba 24 hodin, minimarket, obchod se suvenýry, fotograf, kadeřník, lékař, hlídání dětí (na vyžádání), půjčovna aut.

Pokoje
Kefaluka Resort má 367 elegantně zařízených pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 1 dítě (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem nebo terasou.
Promo pokoje nemají balkon a výhled na moře. K dispozici jsou také standardní pokoje spojené dveřmi a pokoje Deluxe s výhledem na moře (o rozloze cca 36 m²). Na potvrzení jednopokojové rodinné pokoje typu Large (o rozloze cca 30 m²) - přistýlka v podobě rozkládací pohovky a dvoupokojové rodinné pokoje typu Suite (ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou).

 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení a zmrzlina v určených restauracích. Noční bufet v hlavní restauraci (24:00-07:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných barech 24 hodin, čerstvé ovocné šťávy jsou k  dispozici během snídaně ve Vitamin baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvová vína, šampaňské.

Sport a zábava
Kefaluka Resort organizuje animační program ve dne i večer. Kromě toho: nemotorové vodní sporty, windsurfing a katamarán (1 hod./den, nutná licence), fitness, posilovna, wellness centrum, tenis, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, jízda na kole, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorové vodní sporty, osvětlení kurtů a hřišť, bowling, hrací automaty.  Pro děti: miniklub. 

 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kefaluka.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kefaluka-resort

Náš názor
Kefaluka Resort je exkluzivní objekt s nejvyšší kvalitou služeb, vítěz mnoha ocenění spokojenosti zákazníků. Doporučujeme náročným klientům, kteří hledají klidný odpočinek daleko od shonu turistických letovisek, komplexní služby a veškeré vybavení v dosahu. Vzhledem k širokému spektru atrakcí pro děti doporučujeme rovněž rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kustur Club Holiday Village

Poloha
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází na pečlivě upraveném pozemku, cca 3 km od turistického centra Kusadasi s širokým výběrem restaurací a obchodů a cca 120 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází několik metrů od vlastní písečné pláže (pěkné, ale ne příliš široké) - přechod přes cestu nebo podchodem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: rybí, asijská, mexická, turecká a italská (za poplatek cca 5 EUR/os., nutná rezervace), Ada Cafe, 4 bary: u bazénu, u relaxačního bazénu, na pláži a na diskotéce (za poplatek), 3 bazény, včetně jednoho se skluzavkami (otevřené v určitých hodinách), relaxační bazén, vířivka, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: obchod.

Pokoje
Hotel Kustur Club Holiday Village má 450 pokojů umístěných v nízkých budovách v krásné zahradě.
Superior pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 3 EUR/den), minibarem (voda, soft drinky  a pivo při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou.
Garden pokoje v jednopodlažních budovách (o rozloze cca 24 m²) mohou ubytovat max. 3 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje a mají terasu. Na potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 31 m²) pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (11:00-16:00), odpolední (16:00-18:00) a noční občerstvení (24:00-01:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Ada Cafe. Za poplatek: dovážené nápoje, konzumace po 24:00, čerstvé ovocné džusy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Kustur Club Holiday Village organizuje bohatý animační program během dne a večera, mimo jiné: zábavu u bazénu, aqua aerobic. Kromě toho: basketbalové hřiště, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, posilovna, minifotbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, šipky, kajaky. Navíc: sauna a turecké lázně. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, kulečník, stolní fotbal. Pro děti: miniklub a dětské hřiště. 

Internet
Internet Wi-Fi v lobby, v Ada Cafe a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kusturclub.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kustur-club-holiday-village 

Náš názor
Skvělá nabídka pro osoby, které v průběhu prázdnin touží odpoutat se od každodenních starostí, relaxovat a být obklopeni teplým mořem a krásnou zahradou. Prázdninové středisko je zárukou skvělé zábavy v nespoutané atmosféře, díky oddělené relaxační části budete současně odpočívat v tichu a klidu. Velkým plusem hotelu Kustur Club Holiday Village jsou příjemné pokoje a chutná kuchyně. Doporučujeme rodinám s dětmi!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Samara Hotel

Poloha
Samara Hotel
sa nachádza cca 5 km od mesta Torba s menším výberom obchodov, reštaurácií a barov, cca 8 km od centra mesta Bodrum. Hotel je postavený na obrovskom pozemku - cca 7 ha, v krásnej záhrade. Zastávka miestneho autobusu je cca 100 m od hotela. Letisko v Bodrum je vzdialené cca 27 km.

Pláž
Samara Hotel sa nachádza pri súkromnej piesočnej pláži. Lehátka, slnečníky a plážové osušky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, concierge, zmenáreň na recepcii, lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, 6 barov, diskotéka, 1 veľký bazén a detský bazén s malou šmýkačkou, vírivka. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: herňa, mini market, kaderníctvo, izbová služba, služba na stráženie detí. Hotel je prispôsobený pre telesne postihnutých.

Izby 
Samara Hotel má 301 izieb.
- Štandardné izby - veľké, komfortne zariadené, pre max 3 dospelé osoby (prístelka v podobe rozkládacej pohovky). Izby sú vybavené kúpelňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (fľaša vody, cola alebo fanta zadarmo, ďalšia konzumácia za poplatok, balkónom alebo terasou. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.
- Rodinné izby Junior Suite s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 40 m²), pre 2 dospelé osoby a 2 deti (prístelka v podobe rozkládacej pohovky).
- Izby Senior Suite (o rozlohe cca 50 m²), skladajú sa z 2 spální a obývacej izby. 

Strava
All Inclusive: raňajky, nesrkoré ontinentálne raňajky, obedy a večere formou pestrého bufetu. Občerstvenie počas dňa (šaláty, pizza, hamburgery, hranolky, špagety), káva, čaj, zákusky, palacinky gözleme, nočné občerstvenie. Možnost využitia reštaurácie a'la carte 1x za pobyt (turecká kuchyňa a morské plody, nutná rezervácia, otvorená od 15. mája do 15 októbra, sú vyžadované večerné šaty). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje: víno, pivo, drinky (10:00-02:00), turecká káva a zmrzlina. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, všetky nápoje po 02:00 hodine, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Denné a večerné animácie, športové aktivity, večery s živou hudbou, tématické show. Navyše: 2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, kajaky, šlapadlá, windsurfing (je nutná licencia), minigolf, mini fotbal, boccia, biliard, stolný tenis, posilňovňa, sauna, turecké kúpele a vírivka. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness, vodné športy na pláži, požičovňa tenisového vybavenia. Pre deti: detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov).

Internet
Internet Wi-Fi vo verejných priestoroch - zadarmo

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.hotelsamara.com

Hodnotenie klietnov 
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/samara-hotel

Náš názor
Komfortný, vysokej kvality Samara Hotel s veľmi dobrým štandardom služieb. Odporúčame hlavne rodinám s deťmi vzhľadom k bohatému animačnému programu a milovníkom aktívneho odpočinku. Samara Hotel má veľmi dobré referencie od klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorú je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Titanic Deluxe


Místo:
Tento luxusní hotel se nachází na obrovské ploše v nádherné scenérii, v zátoce Güvercinlik (tzv. Holubí hnízdo). Přibl. 3 km od města Güvercinlik s malým výběrem obchodů, cca 25 km od centra města Bodrum a cca 15 km od letiště Milas - Bodrum.

pláž:
Hotel se nachází u malebné 350 metrů písečné pláže s lehátky, slunečníky a ručníky zdarma. K dispozici tzv pavilony se slaměnou střechou na molu s výhledem na moře (za poplatek).

K dispozici hostům:
24hodinová recepce, prostorná hala, hlavní restaurace, 4 à la carte restaurace, včetně: italské, s mořskými plody a tureckých (bezplatná návštěva jednou za pobyt, nutná předchozí rezervace), s grilovanými pokrmy (za příplatek) , 9 barů, včetně: ve vstupní hale, u bazénu, na pláži, irské hospody. Venkovní bazén, dětský bazén. Kromě toho za poplatek: prádelna, lékař, obchody, půjčovna aut, konferenční místnosti.

board:
Ultra All Inclusive: snídaně (07: 00–11: 00), oběd (12: 30–14: 30), polopenze (19: 00–21: 45), občerstvení během dne (12: 00–16: 00) , zmrzlina (12: 00-23: 00), noční občerstvení (24: 00-03: 00). Zdarma místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozici nepřetržitě v lobby baru.

Sportovní a animační program:
Hotel provozuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Během dne: vodní gymnastika, pilates, jóga, plážový volejbal. Kromě toho: tělocvična, sauna, parní lázeň, stolní tenis, basketbalové hřiště, 2 tenisové kurty, aquapark, kajaky, šlapadla. Pro děti, mini-klub (4-12 let), dětské hřiště. Za poplatek: procedury v centru SPA, vodní sporty na pláži, kurzy potápění.

internet:
Wi-Fi připojení na internet je zdarma.

Místní kategorie:
*****

Web:
www.titanic.com.tr

Podle našeho názoru:
Luxusní kaskádový hotel s vysokým standardem služeb, ideální pro rodinnou dovolenou i pro dva. Nabízí širokou škálu atrakcí, chutné jídlo a vynikající upravenou pláž. Není možné se zde nudit, určitě to bude nezapomenutelná dovolená!

Sealight Resort Kusadasi

Poloha
Elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází cca 5 km od centra Kusadasi s četnými obchody, restauracemi a bary. Historický Efez je vzdálen cca 15 km a letiště v Bodrumu cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází na vysokém břehu. Do zátoky s 300 m dlouhou písečnou pláží (pozvolný vstup do moře) lze dojít po schodech nebo využít hotelový autobus (10:00-18:00). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná lobby, 6 výtahů, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem, 2 restaurace a'la carte: s mořskými plody a turecká (zdarma k dispozici 1x za pobyt, nutná rezervace), 2 ostatní restaurace a'la carte: východní a středomořská kuchyně (otevřeny budou v závislosti na obsazenosti hotelu), 7 barů, mimo jiné: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar. 3 bazény: velký nepravidelného tvaru, jeden se skluzavkami (otevřené v určených hodinách), bazén se slanou vodou a dětský bazén. U bazénu prosluněná terasa s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Pokoje
Hotel Sealight Resort Kusadasi má 465 pohodlných a moderně zařízených pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze 25 m²) pro max. 3 osoby jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje, denně doplňován), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Pokoje typu Superior (o rozloze 45 m²) pro 4 člennou rodinu. Vybaveny jsou stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) ) - jsou podávány formou bohatého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-21:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Denní animační program: zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Navíc: tenisový kurt, basketbal, volejbal, posilovna, jóga, lukostřelba, minifotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, kánoe, šlapadla, sauna. Za poplatek: kuželky, osvětlení kurtu, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem.

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sealighthotel.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/sealight-resort-kusadasi

Náš názor
Kaskádovitě položený, elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi zajišťuje skvělý výhled. Doporučujeme osobám orientovaným na aktivní odpočinek díky bohatým animacím a blízkosti turistického Kusadasi. Další výhodou hotelu je dobré jídlo a bohatý program Ultra All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Amara Sealight Elite

Poloha
Moderný a elegantný hotel Amara Sealight Elite patriaci hotelovému reťazcu Sealight, sa nachádza cca 6 km od centra Kusadasi, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Hotel je vzdialený cca 25 km od historického Efeze a cca 130 km od letiska Bodrum.

Pláž
Hotel Amara Sealight Elite sa nachádza priamo pri súkromnej 130metrovej piesočnato-kamienkovej pláži. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky - zadarmo (záloha nutná).

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranná lobby, výťah, hlavná reštaurácia, desať reštaurácií ponúkajúcich jedlá medzinárodnej kuchyne, vrátane siedmych reštaurácií a'la carte, okrem iného: turecká, orientálna, vegetariánska; štyri bary: bar pri bazéne, plážový bar, lobby bar. V areáli hotela sa nachádza veľký hlavný bazén nepravidelného tvaru, mini aquapark pre deti so šmykľavkami, krytý bazén a vnútorný bazén. Slnečná terasa pri bazéne s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a plážovými osuškami. Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf.

Izby
Hotel Amara Sealight Elite sa skladá z 392 pohodlných a moderných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 42 m²) môžu ubytovať tri dospelé osoby alebo rodinu 2 + 2. Izby s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (ľahké drinky, denne doplňovaný), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, balkónom. Detská postieľka - na vyžiadanie.
StravaUltra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00) formou pestrého bufetu, občerstvenie počas dňa (11:00-17:00), káva, čaj, koláče a zmrzlina (12:00-19:00). Čerstvá pomarančová šťava sa servíruje na raňajky. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybranom bare 24 hodín, v ďalších baroch v otváracej dobe. Za poplatok: ostatné dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Amara Sealight Elite organizuje bohatý animačný program: zábavu a hry pri bazéne, večerné show, vystúpenia živej hudby. Navyše: tenisový kurt, basketbal, volejbal, jóga, aerobik, fitness centrum, kajaky, turecké kúpele (nutná skoršia rezervácia), parný kúpeľ (nutná skoršia rezervácia), stolný tenis (osvetlenie kurtu za poplatok), sauna. Za poplatok: biliard, vodné športy, procedúry a masáže vo wellness centre. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov).

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Náš názor
Hotel Amara Sealight Elite vysokej kvality, ktorý spĺňa očakávania tých najnáročnejších hostí. Odporúčame najmä tým, ktorí dávajú prednosť aktívnemu odpočinku, a tiež si cenia bohatý animačný program a blízkosť atraktívneho Kusadasi. Ďalšou výhodou je vynikajúca kuchyňa - až desať reštaurácií umožní ochutnať pokrmy kuchýň z rôznych oblastí sveta!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Ostatné

Obsluha skupiny v systéme TOUR GUIDE
Jedná sa o bezdrôtový elektronický systém sprevádzania skupín, ktorý umožňuje zákazníkom pohodlnú formu komentovanej prehliadky. Prečítajte si viac o Tour guide

Informácie o hoteloch

Hotely *** - skromné, zvyčajne sa nachádzajú mimo centra miest - (7 nocí: Bodrum / Milas - 2 noci, Canakkale - 1 noc, Pamukkale - 1 noc, Istanbul - 1 noc, Kappadokie - 2 noci). '

Izby: dvojlôžkové (možnosť prístelky), všetky s kúpeľňou a klimatizáciou (hotely v Kappadokií bez klimatizácie).

Vybavenie: reštaurácia a bar.

Strava: kontinentálne raňajky formou bufetu a večere (formou bufetu alebo menu servírované k stolu). Nápoje k večeri za poplatok.

Miestne kategórie: ***

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Neboli nájdené žiadne záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €