Ubytování TIR Obrázok0
Ubytování TIR Obrázok1
Ubytování TIR Obrázok2
Ubytování TIR Obrázok3
Ubytování TIR Obrázok4
Ubytování TIR Obrázok5
Ubytování TIR Obrázok6
Ubytování TIR Obrázok7

Egejské Turecko - sultánské rarity

Turecko - Istanbul
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Sami Beach

Poloha
Hotel Sami Beach je obklopený stredomorskou záhradou. Nachádza sa v centre zábavného letoviska Gümbet. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza množstvo barov, reštaurácií a klubov. Gümbet je známé svojím rušným centrom a možstvom diskoték. Centrum Bodrum je vzdialené cca 3 km a letisko Milas-Bodrum cca 40 km.

Pláž
Hotel Sami Beach sa nachádza neďaleko súkromnej piesočno-štrkovej pláže - stačí prejsť prímorskú promenádu, Lehátka a slnečníky na pláži - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícii na recepcii - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Sami Beach sa skladá z 2 budov: trojposchodová hlavná budova a dvojposchodová budova Anex (na druhej strane cesty, bez výťahu). Recepcia, zmenáreň, lobby, trezor na recepcii (cca 10 EUR/týždeň), TV miestnosť. Hlavná reštaurácia, reštaurácia a’la carte (za poplatok, pre hotelových hostí 10 % zľava), 2 bary: snack bar a bar pri bazéne. Bazén a bazénik pre deti, slnečná terasa. Lehátka a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Možnosť požičania plážových osušiek - záloha cca 5 EUR/ks. Za poplatok: kaderníctvo, doktor, práčovňa.

Izby
Hotel Sami Beach má celkom 159 izieb. 
Štandardné izby (v hlavnej budove) môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe rozkládacej pohovky). Izby sú vybavené kúpelňou so sprchou, fénom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, mini chladničkou a balkónom. Väčšina izieb má čiastočný výhľad na more. 
Izby annex môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti, môžu mať staršie vybavenie. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa (15:00-16:30), káva a čaj. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Sami Beach neorganizuje večerný animačný program. Hosťom sú k dispozícii: kurzy jógy (prvá lekcia zadarmo, ďalšie za poplatok), stolný tenis, biliard, šípky, sauna a turecké kúpele. Za poplatok: vodné športy na pláži (vodné lyže a skútre, parasailing, kajaky, šlapadlá, banán, ringo), procedúry a masáže vo wellness centre.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestna kategória
***

Webové stránky
www.samibeachhotel.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/sami-beach

Náš názor
Skvelá poloha, hneř pri obľúbenej pláži v Gümbet a v blízkosti zábavného centra tohto rušného turistického letoviska. Hotel Sami Beach odporúčame predovšetkým páromm a mladým, menej náročným klientom, ktorí po všetkých vzrušujúcich atrakciách nočného života nájdu v areáli hotela odpočinok (bez animačného programu).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Kriss Hotel

Poloha
Kriss Hotel
je komorný hotel, ktorý sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade v pokojnej oblasti. Je umiestnený v dochádzkovej vzdialenosti od letoviska Ortakent, kde sa na promenáde nachádza rad barov, kaviarní a obchodov. V blízkosti hotela je autobusová zastávka. Hotel je vzdialený cca 13 km od centra Bodrumu a cca 45 km od letiska Bodrum-Milas.

Pláž
Kriss Hotel
sa nachádza cca 300 m od verejnej piesočnatej pláže v Ortakente (cca 6 minutový prechádzka) s lehátkami a slnečníkmi za poplatok a cca 1,5 km od Camel Beach - jedna z najkrajších pláží v tejto časti Turecka (lehátka a slnečníky za poplatok).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne. Bazén s oddelenou časťou pre deti, s lehátkami a slnečníkmi pri bazéne zadarmo.
Za poplatok: trezor na recepcii.

Izby
Kriss Hotel
má 45 izieb, ktoré sa nachádzajú v jednej z niekoľkoposchodových budov umiestnených v dobre udržiavanej záhrade.
Štandardné izby o rozlohe cca 22-25 m² pre max. 2 dospelé osoby a 2 deti (prístelka možná vo forme poschodovej postele) sú vybavené kúpeľňou so sprchou, fénom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom a francúzskym balkónom.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), obed (12:30-14:00), večera (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v bare pri bazéne (10:00-23:00). Za poplatok: dovezené alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Kriss Hotel
neorganizuje animačný program. K dispozícií: stolný tenis, šípky, mini ihrisko pre deti. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži, plavby.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.bodrumkrissotel.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kriss-hotel

Náš názor
Malý, komorný hotel s priateľskou atmosférou, ktorý sa nachádza blízko promenády ponúkajúcej široký výber barov a reštaurácií. Kriss Hotel je skvelou voľbou pre páry, ktoré chcú stráviť pokojnú dovolenku ďaleko od hluku mesta.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Tiana Beach Resort

Poloha
Komorný hotel Tiana Beach Resort sa nachádza v udržiavanej záhrade v pokojnej oblasti, neďaleko krásneho letoviska Turgutreis (cca 3 km), kde je veľa barov, reštaurácií a obchodov. Centrum Bodrumu je vzdialené cca 18 km a letisko Bodrum Milas cca 55 km od hotela.

Pláž
Priamo pri hoteli Tiana Beach Resort sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s mólom. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranná lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne (10:00-23:00), bazén pravidelného tvaru s bezplatnými ležadlami, detský bazén. Za príplatok: kaderník, fotograf, market.

Izby
Hotel Tiana Beach Resort sa skladá z jednej hlavnej budovy, kde sa na dvoch poschodiach nachádza 86 štandardných izieb pre max. tri dospelé osoby alebo rodiny s dvomi deťmi (prístelka v podobe poschodovej postele). Štandardné izby (o rozlohe cca 22-25 m²) sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom. Všetky izby majú balkón alebo terasu.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), obed (12:30-14:00), večera (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (17:00-18:00) . Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú servírované v bare pri bazéne (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Tiana Beach Resort organizuje animácie vo verzii Soft. V hoteli je k dispozícií (zadarmo): stolný tenis, šípky, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal, turecké kúpele, sauna, mini fitnes centrum. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži, masáže, výlety loďou.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Malý, komorný hotel Tiana Beach Resort s priateľskou atmosférou, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí priamo pri piesočnatej pláži. Odporúčame tým, ktorí sa chcú počas dňa opaľovať a využívať vodné športy a večer objavovať nočný život neďalekého letoviska Turgutreis.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Breeze Beach Bodrum

Poloha
Komfortný a komorný hotel Breeze Beach Bodrum sa nachádza v Bodrume, cca 400 m od centra zábavnej štvrti Gümbet, s veľkým výberom obchodov, reštaurácií, barov a klubov. Jachtársky prístav v centre Bodrumu leží cca 3 km. Letisko Bodrum je vzdialené cca 35 km od hotela.

Pláž
Hotel Breeze Beach Bodrum má prístup k súkromnej piesočnej pláži s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami. Pláž sa nachádza cca 150 m od hotela. Plážové osušky sú k dispozícií na zálohu.

Vybavenie
Hotel Breeze Beach Bodrum sa nachádza v zelenej záhrade. Hosťom je k dispozícií: recepcia, lobby, reštaurácia s časťou stolov na terase, dva bary, vrátane baru pri bazéne (10:00-23:00). Hoteloví hostia môžu využívať veľký vonkajší bazén a detský bazén, obklopené sú slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo (záloha nutná). Za poplatok: práčovňa.

Izby
Hotel Breeze Beach Bodrum má 50 komfortných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 20 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby. Sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za príplatok 2 EUR / deň), minibarom (za príplatok), balkónom alebo terasou.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (14:00-16:00) a sladké občerstvenie (17:00-18:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, energetické nápoje.

Šport a zábava
Hotel Breeze Beach Bodrum neorganizuje animácie. Zadarmo: stolný tenis, detské ihrisko. Nedostatok hotelových animácií kompenzuje blízkosť zábavného parku plného atrakcií - Gümbet.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.breezehotelbodrum.com/

Náš názor
Skromný, ale komfortne zariadený hotel Breeze Beach Bodrum s výbornou polohou. Vzhľadom k blízkosti rušného letoviska Gümbet, ktoré ponúka mnoho reštaurácií, barov a diskoték, odporúčame predovšetkým mladým ľuďom. Útulný štýl hotela umožní celodenné opaľovanie na súkromnej pláži alebo pri hotelovom bazéne, zatiaľ čo večer je povinnosťou užiť si nočný život v neďalekom Gümbete a Bodrume!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dragut North

Poloha
Malý hotel Dragut North sa nachádza priamo pri promenáde, ktorou je možné dôjsť do neďalekého (cca 1 km) pôvabného mestečka Turgureis. V centre sú obchody, bary, reštaurácie a malebný prístav. Hotel leží cca 20 km od centra Bodrum a cca 55 km od letiska.
 
Pláž
Hotel Dragut North sa nachádza priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži s mólom (prechod cez promenádu). Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.
 
Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar, hlavný bazén, detský bazén, lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Navyše za príplatok: práčovňa, lekár (na vyžiadanie), požičovňa áut.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:30-21:30). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v bare (10:00-24:00). Za poplatek: dovážané nápoje, fľaškové nápoje a čerstvo vylisované šťavy.
 
Šport a zábava
Hotel Dragut North organizuje denné a večerné animácie vo verzii soft. Ďalej: predstavenia, živá hudba, aerobik, sauna, fitness. Za poplatok: stolný tenis, lukostrľba, procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži (okrem iného: kajaky, windsurfing, škola potápania, vodné lyže).
 
Internet
Vo verejných priestoroch hotela a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategoria 
***

Webové stránky
www.dragutpoint.com

Náš názor
Veľkou výhodou hotela Dragut North je jeho poloha hneď vedľa malého, pôvabného mestečka Turgutreis. Odporúčame menej náročným klientom, ktorí ocenia odpočinok ďaleko od turistického ruchu a dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére.
 
Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dragut South

Poloha
Komfortný hotel Dragut South sa nachádza v blízkosti turistického mesta Turgutreis, kde sú obchody, bary, reštaurácie a očarujúci prístav. Hotel leží cca 20 km od centra mesta Bodrum a cca 55 km od letiska Milas-Bodrum.

Pláž
Hotel Dragut South sa nachádza pri pieskovo-kamienkovej pláži s mólom (prechod cez promenádu). Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.
 
Vybavenie
24h recepce, priestranné lobby, hlavná reštaurácia, snack bar, lobby bar, hlavný bazén, detský bazén, lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Okrem toho za poplatok: práčovňa, lekár, konferenčná miestnosť, požičovňa áut a mopedov.
 
Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky, (10:00-11:00), obed (12:30-14:30), občerstvenie počas dňa (15:00-17:00), večere (19: 30-21:30), nočná polievka (23:30-24:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v snack bare a lobby bare v hodinách od 10:00- 24:00. Za poplatok: dovážané nápoje, fľaškové nápoje a čerstvo vylisované šťavy.

Šport a zábava
Hotel Dragut South organizuje denné a večerné animácie vo verzii soft. Večerné predstavenia, živá hudba, aerobik, fitness, šípky. Za poplatok: stolný tenis, lukostreľba, procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži (okrem iného: kajaky, windsurfing, škola potápania, vodné lyže).
 
Internet
Vo verejných priestoroch hotela a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
****

Webové stránky
www.dragutpoint.com

Náš názor
Moderne zariadený hotel Dragut South sa nachádza v jednej z najmalebnejších častí regionu. Odporúčame hlavně párom a známym, ktorí hľadajú komfort v podobe bezchybného servisu a útulných izieb. Vďaka skvelej polohe sa tu nikto nebude nudiť.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Club Blue White

Poloha
Tento úžasný hotel Club Blue White sa nachádza na kopci, v dobre udržiavanej záhrade pozdĺž pláží Egejského pobrežia. Približne 4 km od turistického letoviska Turgutreis s výberom barov, reštaurácií a očarujúcim prístavom. Centrum Bodrum je vzdialené cca 20 km a letisko Bodrum cca 55 km od hotela.

Pláž
Hotel Club Blue White sa nachádza priamo pri súkromnej, piesočnato-kamienkovej pláži. Ležadlá a slnečníky na pláži a v hotelovej záhrade pri pláži - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení vratnej zálohy.

Vybavenie
Recepcia 24h, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne. Hlavný bazén s časťou pre deti a bazén so šmykľavkami. Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení vratnej zálohy. Za poplatok: práčovňa, market.

Izby
Hotel Club Blue White má 80 príjemne zariadených štandardných izieb. Tieto izby (s rozlohou cca 20 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby alebo dve dospelé osoby a jedno dieťa. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za poplatok cca 2 EUR / deň), minibarom (v deň príchodu je voda k dispozícií zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok ), balkónom alebo terasou. Rodinné izby (s rozlohou cca 25 m²) s dvomi oddelenými spálňami pre štvorčlennú rodinu sú vybavené rovnako ako štandardné izby.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:30-14:00) a večera (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (14:00-16:00) a prestávka na kávu, čaj a zákusky (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícií v lobby bare v hodinách od 10:00-23:00. Za príplatok: dovážané a balené nápoje.

Šport a zábava
Hotel Club Blue White organizuje animácie počas dňa vo verzii Soft: aerobik a večerné animácie. Okrem toho: stolný tenis, šípky, volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko. Pre deti: detské ihrisko a miniklub (4-12 rokov). Vodné športy na pláži - za príplatok.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.clubbluewhite.com

Náš názor
Rodinný hotel Club Blue White sa nachádza v blízkosti krásneho letoviska Turgutreis. Vďaka veľkému, pekne upravenému hotelovému areálu a milej obsluhe je skvelou voľbu pre rodinnú dovolenku. Program prázdninovej dediny zaručuje veselú, uvoľnenú atmosféru.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Diamond of Bodrum

Poloha
Kaskádovito umiestnený hotel Diamond of Bodrum s nádherným výhľadom na azúrové vody Egejského mora a hrad sv. Petra. Hotel sa nachádza cca 500 m od turistického centra Bodrum s mnohými butikmi, obchodmi, barmi a reštauráciami. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 32 km.

Pláž
Hotel Diamond of Bodrum sa nachádza priamo pri piesčito-kamienkovej pláži (prechod cez promenádu ​​alebo tunelom), morské dno je miestami skalnaté (odporúča sa ochranná obuv). Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte (za príplatok, otvorená v hlavnej sezóne), 4 bary: plážový bar (10:00-18:00), strešný bar s panoramatickým výhľadom na záliv (16:00-24 :00), 24h lobby bar, bar pri bazéne (10:00-24:00). Okrem toho: bazén, detský bazén, vírivka, lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Naviac za poplatok: konferenčná miestnosť, práčovňa, kaderníctvo, lekár, fotograf, mini market.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:00-21:30), zmrzlina (12:30-14:30, 19:00 -21:30), občerstvenie počas dňa (12:30-17:00), prestávka na kávu so sladkým občerstvením (17:00-18:00), nočné občerstvenie (23:30-00:15), studené sendviče ( 1:00-7:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré dovážané nápoje v lobby bare 24 hodín. Za poplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a čerstvo vylisované džúsy.

Šport a zábava
Hotel Diamond of Bodrum organizuje animačný program pre deti i dospelých. Hry v bazéne, biliard, šípky, aquaaerobik, stolný tenis, miniklub pre deti vo veku 4-12 rokov, detské ihrisko, živá hudba, ukážky, wellness centrum: turecké kúpele, sauna a za poplatok - masáže a procedúry.

Internet
V celom hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.diamondofbodrum.com.tr

Náš názor
Nepochybne najväčšou výhodou tohto hotela Diamond of Bodrum je jeho malebné umiestnenie (z terasy možno obdivovať grécky ostrov Kos) a blízkosť zábavného mesta Bodrum. Vedľa hotela sa tiahne promenáda, ktorú možno dôjsť na také miesta ako napr.: hrad sv. Petra, prístav alebo očarujúce taverny s miestnou kuchyňou. Odporúčame najmä párom a skupinám priateľov, ktoré počas dňa využívajú bohatú hotelovú službu a vo večerných hodinách nočný život, ktorý toto turistické mesto ponúka.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kustur Club Holiday Village

Poloha
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází na pečlivě upraveném pozemku, cca 3 km od turistického centra Kusadasi s širokým výběrem restaurací a obchodů a cca 120 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází několik metrů od vlastní písečné pláže (pěkné, ale ne příliš široké) - přechod přes cestu nebo podchodem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: rybí, asijská, mexická, turecká a italská (za poplatek cca 5 EUR/os., nutná rezervace), Ada Cafe, 4 bary: u bazénu, u relaxačního bazénu, na pláži a na diskotéce (za poplatek), 3 bazény, včetně jednoho se skluzavkami (otevřené v určitých hodinách), relaxační bazén, vířivka, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: obchod.

Pokoje
Hotel Kustur Club Holiday Village má 450 pokojů umístěných v nízkých budovách v krásné zahradě.
Superior pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 3 EUR/den), minibarem (voda, soft drinky  a pivo při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou.
Garden pokoje v jednopodlažních budovách (o rozloze cca 24 m²) mohou ubytovat max. 3 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje a mají terasu. Na potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 31 m²) pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (11:00-16:00), odpolední (16:00-18:00) a noční občerstvení (24:00-01:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Ada Cafe. Za poplatek: dovážené nápoje, konzumace po 24:00, čerstvé ovocné džusy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Kustur Club Holiday Village organizuje bohatý animační program během dne a večera, mimo jiné: zábavu u bazénu, aqua aerobic. Kromě toho: basketbalové hřiště, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, posilovna, minifotbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, šipky, kajaky. Navíc: sauna a turecké lázně. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, kulečník, stolní fotbal. Pro děti: miniklub a dětské hřiště. 

Internet
Internet Wi-Fi v lobby, v Ada Cafe a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kusturclub.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kustur-club-holiday-village 

Náš názor
Skvělá nabídka pro osoby, které v průběhu prázdnin touží odpoutat se od každodenních starostí, relaxovat a být obklopeni teplým mořem a krásnou zahradou. Prázdninové středisko je zárukou skvělé zábavy v nespoutané atmosféře, díky oddělené relaxační části budete současně odpočívat v tichu a klidu. Velkým plusem hotelu Kustur Club Holiday Village jsou příjemné pokoje a chutná kuchyně. Doporučujeme rodinám s dětmi!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sealight Family Club

Poloha
Komfortný hotel Sealight Family Club patriaci hotelovému reťazcu Sealight sa nachádza na rozsiahlej ploche, cca 5 km od centra Kusadasi s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi. Hotel leží cca 25 km od historického Efezu. Letisko Bodrum je vzdialené cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Family Club sa nachádza pri súkromnej, 300 m dlhej pieskovo-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, plážový bar s panoramatickým výhľadom. V areáli hotela sa nachádza hlavný bazén, aquapark a mini aquapark pre najmenších hostí. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo.
Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf.

Izby
Hotel Sealight Family Club sa skladá zo 111 komfortných a dobre udržiavaných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 32 m²) môžu ubytovať tri dospelé osoby alebo rodinu 2 + 2. Izby s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok ), príslušenstvom k príprave kávy a čaju a balkónom. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:00) a večere (19:00-21:00) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (14:00-16:30) , nealkoholické a miestne alkoholické nápoje k dispozícií v bare pri bazéne a v lobby (10:00-24:00). Za poplatok: dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, zmrzlina, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Sealight Family Club organizuje animačný program vo verzii Soft: tematické zábavy, ranné a večerné hry pri bazéne, večerné show, živá hudba. Navyše: stolný tenis, karty, šach, stolný hry, šípky, turecké kúpele (nutná skoršia rezervácia), sauna (nutná skoršia rezervácia). Za poplatok: biliard, vodné športy, minigolf, masáže. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov) a 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Hotel dobrej kvality, ktorý patrí pod známu a cenenú hotelovú sieť Sealight. Hotel Sealight Family Club je umiestnený priamo pri pláži, má bohatú ponuku animácií a športov. Poskytuje pokojný odpočinok celým rodinám a blízkosť Kusadasi umožňuje objavovať kúzlo tohto letoviska. Ďalšou výhodou je veľmi dobrá kuchyňa!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jasmin Beach

Poloha
Hotel Jasmin Beach sa nachádza v letovisku Gümbet, cca 1 km od centra ponúkajúceho širokú škálu zábavy (reštaurácie, bary, obchody, diskotéky), cca 3 km od centra mesta Bodrum a cca 35 km od letiska Milas-Bodrum.

Pláž
Pieskovo-kamienková verejná pláž sa nachádza cca 50 m od hotela Jasmin Beach. Ležadlá, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, 4 bary: pool, panoráma, garden a lobby bar. 5 sladkovodných bazénov, jeden so šmykľavkami otvorenými v hodinách (11:00-12:00) a (15:00-16:00) - iba pre deti staršie ako 10 rokov, jeden krytý bazén, 3 bazény s oddelenými detskými bazénmi.
Plážové osušky, lehátka a slnečníky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: kaderníctvo, práčovňa, mini market 24 hod., fotograf, lekár, zmenáreň, obchod so suvenírmi, herňa.

Izby
Hotel Jasmin Beach má 276 priestranných, svetlých izieb rôznych štandardov.
- Štandardné izby - sú vybavené kúpeľňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini chladničkou a balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén alebo záhradu.
- Izby typu Club - majú staršie vybavenie.
- Dvojizbové rodinné izby Club - sú vybavené ako izby štandard Club, navyše majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu a niektoré majú vaňu. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo. Hotel má dve izby pre handicapovaných hostí.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Občerstvenie podávané v hlavnej reštaurácii (14:00-16:30), káva, čaj, zákusky (17:00-18:00). Možnosť využitia reštaurácie a'la carte (1x za pobyt, nutná rezervácia) v hodinách od 19:30-21:30. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, turecká káva a miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00 hodine. Možnosť objednania bezlepkových jedál (na vyžiadanie).

Šport a zábava
Hotel Jasmin Beach organizuje denné aj večerný animačný program vo verzii soft. Navyše: posilňovňa, turecké kúpele, suchá a parná sauna, stolný tenis, biliard, šípky.
Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, centrum vodných športov na pláži (vodné lyže, banán, ringo, vodné skútre, parasailing).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne – zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.jasminbeach.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/jasmin-beach

Náš názor
Príjemný, udržiavaný hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti pláže ako aj zábavného centra Gümbet. Hotel Jasmin Beach odporúčame tým, ktorí preferujú aktívny oddych a chcú spoznať kúzlo nočného života. Bohatá rekreačná infraštruktúra vrátane mnohých bazénov poskytuje širokú škálu aktivít v areáli hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Bodrum Anadolu Hotel

Poloha
Bodrum Anadolu Hotel
sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade, neďaleko (cca 1 km) zábavnej štvrti Gumbet so širokým výberom barov, reštaurácií a diskoték. Centrum mesta Bodrum je vzdialené cca 2 km a letisko Bodrum-Milas cca 35 km.
Posledná rekonštrukcia hotela prebehla v roku 2015.

Pláž
Bodrum Anadolu Hotel
sa nachádza cca 50 m od peknej, aj keď nie príliš širokej, piesočnato-štrkovej, verejnej pláže s pozvoľným vstupom do mora.
Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, trezor na recepcii (zdarma), lobby s TV miestnosťou, 2 reštaurácie, 2 reštaurácie a'la carte: rybie a turecké (za poplatok, nutná rezervácia), snack bar a bar pri bazéne. Hlavný bazén, bazén so šmykľavkami a detský bazén pre deti. Plážové osušky, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.
Za poplatok: požičovňa automobilov, motocyklov a skútrov, kaderníctvo, práčovňa.

Izby
Bodrum Anadolu Hotel
má 155 izieb nachádzajúcich sa v dvojposchodových budovách v záhrade.
Štandardné izby (o rozlohe cca 18-24 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby alebo dve dospelé osoby a dve deti (možnosť prístelky v podobe samostatnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, minichladničkou (voda pri príchode zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), obed (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (15:00-17:00), popoludňajšie občerstvenie (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v hodinách 10:00-23:00 v bare pri bazéne. Za poplatok: reštaurácia a'la carte: rybie a turecké, dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džúsy a turecká káva.

Šport a zábava
Bodrum Anadolu Hotel
organizuje animačný program počas dňa a večera vo verzii soft: hry a zábavy pri bazéne a na pláži, aqua aerobic, posilňovňa, sauna, turecké kúpele, biliard, šípky, karty, stolové hry. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži (vodné lyže, banán, ringo, vodné skútre), procedúry a masáže vo wellness centre.
Pre deti: miniklub (4-12 rokov), mini disco.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.anadoluhotelbodrum.com

Náš názor
Skvelá ponuka pre všetkých, ktorí sa chcú dobre baviť na dovolenke počas aktívneho odpočinku. Bodrum Anadolu Hotel odporúčame najmä mladým ľuďom, ktorí chcú okrem hotelových atrakcií preskúmavať pôvaby letoviska na vlastnú päsť. Animačný tím Vám nedovolí sa nudiť a miestne atrakcie poskytnú nezabudnuteľné zážitky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mandarin Resort

Poloha
Dobre udržiavaný hotel Mandarin Resort sa skladá z niekoľkých budov obklopených bujnou vegetáciou. Objekt sa nachádza v centre zábavného Bodrumu. Cca 400 m od hotela sú bary, reštaurácie a butiky. Miestna autobusová zastávka sa nachádza priamo pri hoteli. Letisko Milas-bodrum je vzdialené cca 35 km od hotela.

Pláž
Hotel Mandarin Resort sa nachádza cca 400 m od verejnej pieskovo-kamienkovej pláže. Plážový servis - za poplatok.
 
Vybavenie
Recepcia 24h, priestranné lobby, výťah, hlavná reštaurácia, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne, bar Leon, relaxačný bazén so sladkou vodou, bazén s dvomi šmýkačkami, detský bazén, krytý bazén. Lehátka a slnečníky - zadarmo, plážové osušky po zaplatení zálohy (cca 10 EUR). Naviac za poplatok: kaderníctvo, práčovňa, obchod.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), obedy (12:00-14:00) a večere (19:30-22:30) formou bohatého bufetu. Občerstvenie počas dňa v snack bare (14:00-16:00), prestávka na kávu so sladkým občerstvením (17:00-18:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za príplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Šport a zábava
Hotel Mandarin Resort organizuje animácie vo verzi soft. Plážový volejbal, šípky, posilňovňa, stolný tenis, vodné pólo, živá hudba, sauna, turecká lázeň, vírivka, miniklub pre deti vo veku 4-12 (6x týždenne), detské ihrisko. Za poplatok: kozmetické procedúry, masáže
 
Internet
V areáli celého hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.mandarinresort.com.tr

Náš názor
Kvalitný hotel Mandarin Resort sa nachádza v samom centre zábavneho letoviska Bodrum. Je to ideálna ponuka pre tých, ktorí okrem opaľovanie chcú pocítiť tiež atmosféru rušného mesta. Vďaka vynikajúcim hotelovým službám to bude skvelá dovolenka.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Royal Asarlik Beach

Poloha
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází na poměrně rozsáhlé ploše s hlavní budovou a budovami v zahradě. Hotel leží cca 200 m od zábavního centra letoviska Gümbet. Nedaleko hotelu je mnoho barů, restaurací a klubů. Letovisko Gümbet je známé především díky rušnému centru a četným diskotékám. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 3 km a letiště Bodrum-Milas cca 35 km.

Pláž
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s bezplatnými lehátky a slunečníky.

Vybavení
Recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte: čínská, rybí a italská (nutná dřívější rezervace), 6 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu a na pláži. Venkovní bazén (sladkovodní) a krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc: obchod, kadeřnictví, fotograf, lékař, prádelna, konferenční místnost.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30), občerstvení během dne (12:30-16:30), káva a zákusky (11:00-18:00), noční občerstvení (00:00-1:00), sendviče (00:00-7:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené nápoje jsou k dispozici 24 hodin v baru Panorama. Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Royal Asarlik Beach organizuje denní a večerní animace ve verzi Soft. Hry v bazénu, šipky, stolní tenis, posilovna, představení, turecké večery, diskotéka, sauna, turecké lázně. Pro děti: dětské hřiště. Navíc za příplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vířivka, vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.royalasarlikbeach.com

Náš názor
Hotel Royal Asarlik Beach má perfektní polohu - od strany moře se rozprostírá nádherný výhled na záliv a z druhé strany (pouhých cca 200 m) se nachází rušné centrum letoviska Gümbet. Díky výhodnému programu Ultra All Inclusive, komfortním pokojům a hotelovým animacím zde strávíte příjemnou dovolenou. Ideální nabídka pro páry, skupiny přátel a rodiny s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Smartline Bitez Garden Life

Poloha
Hotel Smartline Bitez Garden Life se nachází v klidné oblasti ve městě Bitez. Centrum města Bodrum s mnoha bary, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 6 km od hotelu. Na letiště Bodrum-Milas je to cca 45 km.

Pláž
Hotel Smartline Bitez Garden Life leží cca350 m od veřejné, písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 3 bary, včetně baru v zahradě a u bazénu. 3 bazény, z toho 1 má oddělenou část pro děti a relaxační bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.  Za příplatek: mini market, butik, kadeřnictví, fotograf, lékař.

Pokoje
Hotel Smartline Bitez Garden Life má 176 hezky zařízených pokojů rozmístěných v jednopodlažních budovách v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, miniledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den) a balkonem.
K dispozici jsou také rodinné pokoje o 1 místnosti (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 3 dospělé osoby nebo 3 dospělé osoby a dítě. Jsou vybaveny jako standardní pokoje. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte servírující pokrmy z mořských plodů - rezervace nutná (otevřená úterý-neděle, od poloviny června do poloviny září). Během dne je k dispozici občerstvení, gözleme - turecké placky, káva a zákusky. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00 do 23:00. Za příplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva, energetické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách.

Sport a zábava
Hotel Smartline Bitez Garden Life organizuje animační program ve verzi soft. Některé dny v týdnu večerní show. Navíc je k dispozici: vodní pólo, aquaaerobic, šipky, stolní tenis, kulečník, wellness centrum (sauna a turecká lázeň - zdarma). Pro děti: dětské hřiště a miniklub (4-12 let - otevřen pouze v červenci a srpnu). Za příplatek: procedury a masáže ve wellness.

Internet
V lobby a ve veřejných částech hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***+

Webové stránky
www.bitezgardenlife.com

Náš názor
Hotel Smartline Bitez Garden Life doporučujeme zejména pro ty, kdo dávají přednost relaxaci v klidu a daleko od rušných turistických destinací. Procházkou lze dojít do centra města Bodrum, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací. Dobrá volba pro rodiny se staršími dětmi vzhledem k rodinným pokojům. Dobrá kvalita za dobrou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sami Beach

Poloha
Hotel Sami Beach je obklopený stredomorskou záhradou. Nachádza sa v centre zábavného letoviska Gümbet. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza množstvo barov, reštaurácií a klubov. Gümbet je známé svojím rušným centrom a možstvom diskoték. Centrum Bodrum je vzdialené cca 3 km a letisko Milas-Bodrum cca 40 km.

Pláž
Hotel Sami Beach sa nachádza neďaleko súkromnej piesočno-štrkovej pláže - stačí prejsť prímorskú promenádu, Lehátka a slnečníky na pláži - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícii na recepcii - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Sami Beach sa skladá z 2 budov: trojposchodová hlavná budova a dvojposchodová budova Anex (na druhej strane cesty, bez výťahu). Recepcia, zmenáreň, lobby, trezor na recepcii (cca 10 EUR/týždeň), TV miestnosť. Hlavná reštaurácia, reštaurácia a’la carte (za poplatok, pre hotelových hostí 10 % zľava), 2 bary: snack bar a bar pri bazéne. Bazén a bazénik pre deti, slnečná terasa. Lehátka a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Možnosť požičania plážových osušiek - záloha cca 5 EUR/ks. Za poplatok: kaderníctvo, doktor, práčovňa.

Izby
Hotel Sami Beach má celkom 159 izieb. 
Štandardné izby (v hlavnej budove) môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe rozkládacej pohovky). Izby sú vybavené kúpelňou so sprchou, fénom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, mini chladničkou a balkónom. Väčšina izieb má čiastočný výhľad na more. 
Izby annex môžu ubytovať max. 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti, môžu mať staršie vybavenie. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa (15:00-16:30), káva a čaj. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (11:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Sami Beach neorganizuje večerný animačný program. Hosťom sú k dispozícii: kurzy jógy (prvá lekcia zadarmo, ďalšie za poplatok), stolný tenis, biliard, šípky, sauna a turecké kúpele. Za poplatok: vodné športy na pláži (vodné lyže a skútre, parasailing, kajaky, šlapadlá, banán, ringo), procedúry a masáže vo wellness centre.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestna kategória
***

Webové stránky
www.samibeachhotel.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/sami-beach

Náš názor
Skvelá poloha, hneř pri obľúbenej pláži v Gümbet a v blízkosti zábavného centra tohto rušného turistického letoviska. Hotel Sami Beach odporúčame predovšetkým páromm a mladým, menej náročným klientom, ktorí po všetkých vzrušujúcich atrakciách nočného života nájdu v areáli hotela odpočinok (bez animačného programu).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Palmin Hotel

Poloha
Štvorhviezdičkový Palmin Hotel sa nachádza v exotickej záhrade, asi 2 km od centra Kuşadası. V bezprostrednej blízkosti sú reštaurácie, kaviarne a obchody. Letisko Bodrum je odtiaľto vzdialené 135 km.

Pláž
Palmin Hotel sa nachádza cca 500 m od verejnej piesočnej pláže Ladie Beach. Zadarmo plážový servis (lehátka, slnečníky a osušky) a bezplatný transfer z hotela (v určitých časoch).

Vybavenie
24hodinová recepcia, lobby, výtah, hlavná reštaurácia (jedlá formou bufetu), lobby bar, bar pri bazéne, krytý bazén (vyhrievaný), vonkajší bazén, bazén pre deri, šmýkačky pre deti a dospelých. Za poplatok: práčovňa, kaderníctvo, požičovňa áut. 

Izby
Palmin Hotel má 156 pohodlne zariadených, priestranných izieb vybavených kúpelňou (sprcha, fén), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou TV-SAT, telefónom, trezorom, minibarom (za príplatok na vyžiadanie), so súpravou na prípravu kávy a čaju a balkónom.

Strava
All inclusive - jedlá formou bufetu: raňajky (07:30 - 10:30), večere (12:30 - 14:00), občerstvenie (14:00 - 16:30), káva a čaj (16:30 - 17:30), večere (19:30 - 21:30), neskoré občerstvenie (23:30 - 00:30), nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje (10:00 - 24:00). Za poplatok: dovážaný alkohol, zmrzlina, turecká káva, čerstvo vymačkaná pomarančová šťava.

Šport a zábava
Denné animácie počas dňa a 5x týždenne nočné predstavenia. Pre deti: mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko. Navyše: telocvičňa, í animace během dne a 5x týdně - noční představení. Pro děti - mini-klub (4-12 let), dětské hřiště. Navíc: tělocvična, parný kúpeľ, sauna, vírivka, stolný tenis, šípky. Za poplatok: turecké kúpele, masáže, tenisový kurt (počas dňa), biliard, požičovňa notebookov.

Internet
Vo vstupnej hale je zadarmo dostupné Wi-Fi.

Miestna kategória
****

Webové stránky
www.palminhotel.com

Náš názor
Komfortne zariadené izby a ideálna poloha - v blízkosti pláže a centra - sú jednou z najväčších výhod Palmin Hotela! Hostia chvália hotel za dobré a profesionálne služby a dobrú kuchyňu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorú je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Korumar Deluxe

Poloha
Elegantný hotel Korumar Deluxe umiestnený na kopci, z ktorého sa rozprestiera nádherný výhľad na modré vody Egejského mora. Hotel leží cca 2 km od centra Kusadasi s početnými barmi, reštauráciami a obchodmi a bohatou ponukou nočného života. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 125 km.

Pláž
Hotel Korumar Deluxe sa nachádza priamo pri piesčito-kamienkovej pláži s plošinou, ktorá je nad vodou. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, priestranné lobby, zmenáreň, TV miestnosť, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte (za príplatok, nutná skoršia rezervácia), 5 barov, okrem iného: na pláži, snack bar, lobby bar. Hlavný bazén, detský bazén so šmýkačkou pre deti od 3 do 10 rokov. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: butiky, market, lekár, kaderníctvo, práčovňa.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:00-21:30). Navyše občerstvenie počas dňa (11:00-16:00), bufet pre deti (19:00-21:00), prestávka na kávu so sladkým občerstvením (16:30-17:30). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:00-24:00. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvo vylisované džúsy, fľaškové nápoje a nápoje v plechovkách.

Šport a zábava
Hotel Korumar Deluxe organizuje denné a večerné animácie, aerobik, posilňovňa, hry v bazéne, večerná show, tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, šípky, lukostreľba, sauna, turecké kúpele. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko. Za poplatok: biliard, vodné športy, škola potápania, procedúry vo wellness centre.

Internet
Vo verejných priestoroch hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.korumar.com.tr

Náš názor
Exkluzívny a elegantný hotel Korumar Deluxe s krásnym výhľadom a rozsiahlym rekreačno-športovým zázemím. Skvelá základňa k objavovaniu tejto časti Turecka, neďaleko centra Kusadasi s mnohými atrakciami. Odporúčame tým, ktorí očakávajú od hotela dobré služby, chutnú kuchyňu a komfortné izby.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kriss Hotel

Poloha
Kriss Hotel
je komorný hotel, ktorý sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade v pokojnej oblasti. Je umiestnený v dochádzkovej vzdialenosti od letoviska Ortakent, kde sa na promenáde nachádza rad barov, kaviarní a obchodov. V blízkosti hotela je autobusová zastávka. Hotel je vzdialený cca 13 km od centra Bodrumu a cca 45 km od letiska Bodrum-Milas.

Pláž
Kriss Hotel
sa nachádza cca 300 m od verejnej piesočnatej pláže v Ortakente (cca 6 minutový prechádzka) s lehátkami a slnečníkmi za poplatok a cca 1,5 km od Camel Beach - jedna z najkrajších pláží v tejto časti Turecka (lehátka a slnečníky za poplatok).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne. Bazén s oddelenou časťou pre deti, s lehátkami a slnečníkmi pri bazéne zadarmo.
Za poplatok: trezor na recepcii.

Izby
Kriss Hotel
má 45 izieb, ktoré sa nachádzajú v jednej z niekoľkoposchodových budov umiestnených v dobre udržiavanej záhrade.
Štandardné izby o rozlohe cca 22-25 m² pre max. 2 dospelé osoby a 2 deti (prístelka možná vo forme poschodovej postele) sú vybavené kúpeľňou so sprchou, fénom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom a francúzskym balkónom.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), obed (12:30-14:00), večera (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v bare pri bazéne (10:00-23:00). Za poplatok: dovezené alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Kriss Hotel
neorganizuje animačný program. K dispozícií: stolný tenis, šípky, mini ihrisko pre deti. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži, plavby.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.bodrumkrissotel.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kriss-hotel

Náš názor
Malý, komorný hotel s priateľskou atmosférou, ktorý sa nachádza blízko promenády ponúkajúcej široký výber barov a reštaurácií. Kriss Hotel je skvelou voľbou pre páry, ktoré chcú stráviť pokojnú dovolenku ďaleko od hluku mesta.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Tiana Beach Resort

Poloha
Komorný hotel Tiana Beach Resort sa nachádza v udržiavanej záhrade v pokojnej oblasti, neďaleko krásneho letoviska Turgutreis (cca 3 km), kde je veľa barov, reštaurácií a obchodov. Centrum Bodrumu je vzdialené cca 18 km a letisko Bodrum Milas cca 55 km od hotela.

Pláž
Priamo pri hoteli Tiana Beach Resort sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s mólom. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranná lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne (10:00-23:00), bazén pravidelného tvaru s bezplatnými ležadlami, detský bazén. Za príplatok: kaderník, fotograf, market.

Izby
Hotel Tiana Beach Resort sa skladá z jednej hlavnej budovy, kde sa na dvoch poschodiach nachádza 86 štandardných izieb pre max. tri dospelé osoby alebo rodiny s dvomi deťmi (prístelka v podobe poschodovej postele). Štandardné izby (o rozlohe cca 22-25 m²) sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom. Všetky izby majú balkón alebo terasu.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), obed (12:30-14:00), večera (19:30-21:30) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (17:00-18:00) . Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú servírované v bare pri bazéne (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané alkoholické nápoje, fľaškové nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Tiana Beach Resort organizuje animácie vo verzii Soft. V hoteli je k dispozícií (zadarmo): stolný tenis, šípky, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), plážový volejbal, turecké kúpele, sauna, mini fitnes centrum. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži, masáže, výlety loďou.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Malý, komorný hotel Tiana Beach Resort s priateľskou atmosférou, ktorý sa nachádza v pokojnom prostredí priamo pri piesočnatej pláži. Odporúčame tým, ktorí sa chcú počas dňa opaľovať a využívať vodné športy a večer objavovať nočný život neďalekého letoviska Turgutreis.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Parkim Ayaz

Poloha
Hotel Parkim Ayaz se nachází u pěkné, byť nepříliš široké písčito-oblázkové veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře, v samotném centru města Gümbet s širokou nabídkou zábavy, barů, restaurací a diskoték. Cca 4 km od centra města Bodrum, cca 40 km od letiště Bodrum-Milas.
Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2011.

Pokoje
Hotel Parkim Ayaz má 335 pokojů, které se nachází v 11 budovách umístěných v zahradě.
- Standardní pokoje (plocha cca 20 m²) – ubytování pro 2 dospělé osoby (možnost 1 přistýlky v podobě rozkládacího lůžka).
- Pokoje promo (plocha cca 15 m²) - pro max. 2 dospělé osoby (starší vybavení).
- Rodinné pokoje – 1 místnost (plocha cca 35 m²) - pro max. 3 dospělé osoby a dítě (možnost přistýlky v podobě normálního lůžka nebo palandy).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV se satelitním příjmem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den). Všechny pokoje mají malý balkon.
Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let zdarma. 
Domácí zvířata nejsou povolena.

Vybavení
24 hodinová recepce, lobby, internet Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, 2 restaurace a'la carte: osmanská a čínská, 2 bary. 2 bazény z toho jeden se skluzavkami (10:00-18:00), jacuzzi, dětské bazény (všechny bazény se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Plážové osušky po zaplacení zálohy cca 20 EUR/pokoj. Miniklub a dětské hřiště. Za poplatek směnárna, SPA centrum, kosmetický salón, kadeřnictví, lékař, prádelna, služba hlídání dětí.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, koláče, zmrzlina a noční občerstvení. Jednou za pobyt možnost využití restaurace a la carte (dovážené nápoje zde za poplatek). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Parkim Ayaz nabízí denní i večerní zábavu. Tenisový kurt (půjčení vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, billiard, šipky, plážový volejbal, posilovna. Za poplatek lezecká stěna, minigolf, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyžování, banán, ringo, vodní skútry, parasailing), procedury a masáže ve SPA.

Místní kategorie
****

Náš názor
Malý, komorní hotel s přátelskou atmosférou, jehož největší výhodou je výborná poloha. Hotel Parkim Ayaz je skvělou volbou pro páry, které chtějí aktivní dovolenou a zároveň si vychutnat kouzlo večerního života v Gumbet.

Jiné
www.parkimayaz.com

Salmakis Resort & Spa

Poloha
Tento 5hvězdičkový hotel Salmakis Resort & Spa nabízí nádherný výhled na záliv, přístav a hrad sv. Petra se nachází jen cca 1 km od centra letoviska Bodrum s mnoha atrakcemi: butiky, obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Hotel Salmakis Resort & Spa se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou, což dokazuje o výjimečné čistotě vody ke koupání. Lehátka (také na molu), slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace, rybí restaurace a'la carte (zdarma 1x za pobyt, nutná rezervace), 4 bary: bar u restaurace (12:30-14:30), lobby bar (24h), bar u bazénu (10:00-24:00), plážový bar (10:00-18:00). Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc za příplatek: minimarket, kadeřnictví, fotograf, konferenční místnost, lékař na vyžádání.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), zmrzlina (10:00-18:00), palačinky gözleme (11:00-16:00), občerstvení během dne (12:30-17:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (17:00-18:00), noční občerstvení (24:00-7:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a některé dovážené nápoje v lobby baru (24hod.). Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Salmakis Resort & Spa organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Hry v bazénu, kulečník, šipky, aqua aerobik, stolní tenis, tenisový kurt, squash (za poplatek), posilovna, živá hudba, večerní show. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: turecké lázně, sauna a za příplatek masáže a procedury.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.salmakishotel.com

Náš názor
Tento hotel vysoké kvality splní očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Vynikající poloha, krásné malebné výhledy i vynikající kuchyně jsou hlavními výhodami tohoto hotelu Salmakis Resort & Spa. Díky blízkosti zábavního letoviska Bodrum doporučujeme párům a skupinám přátel, stejně jako rodinám s dětmi díky komfortním rodinným pokojům a celé řadě hotelových atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sealight Resort Kusadasi

Poloha
Elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází cca 5 km od centra Kusadasi s četnými obchody, restauracemi a bary. Historický Efez je vzdálen cca 15 km a letiště v Bodrumu cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází na vysokém břehu. Do zátoky s 300 m dlouhou písečnou pláží (pozvolný vstup do moře) lze dojít po schodech nebo využít hotelový autobus (10:00-18:00). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná lobby, 6 výtahů, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem, 2 restaurace a'la carte: s mořskými plody a turecká (zdarma k dispozici 1x za pobyt, nutná rezervace), 2 ostatní restaurace a'la carte: východní a středomořská kuchyně (otevřeny budou v závislosti na obsazenosti hotelu), 7 barů, mimo jiné: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar. 3 bazény: velký nepravidelného tvaru, jeden se skluzavkami (otevřené v určených hodinách), bazén se slanou vodou a dětský bazén. U bazénu prosluněná terasa s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Pokoje
Hotel Sealight Resort Kusadasi má 465 pohodlných a moderně zařízených pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze 25 m²) pro max. 3 osoby jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje, denně doplňován), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Pokoje typu Superior (o rozloze 45 m²) pro 4 člennou rodinu. Vybaveny jsou stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) ) - jsou podávány formou bohatého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-21:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Denní animační program: zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Navíc: tenisový kurt, basketbal, volejbal, posilovna, jóga, lukostřelba, minifotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, kánoe, šlapadla, sauna. Za poplatek: kuželky, osvětlení kurtu, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem.

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sealighthotel.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/sealight-resort-kusadasi

Náš názor
Kaskádovitě položený, elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi zajišťuje skvělý výhled. Doporučujeme osobám orientovaným na aktivní odpočinek díky bohatým animacím a blízkosti turistického Kusadasi. Další výhodou hotelu je dobré jídlo a bohatý program Ultra All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palm Wings Ephesus

Poloha
Hotel Palm Wings Ephesus se nachází v zátoce Pamucak, v klidné oblasti, cca 5 km od zříceniny starobylého města Efez. Do města Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a bohatou nabídkou nočního života je to cca 12 km. Letiště v Bodrumu je vzdáleno cca 130 km od hotelu.

Pláž
Hotel Palm Wings Ephesus leží přímo u široké, písečné, soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, restaurace, 4 restaurace a'la carte (mexická, italská, turecká, rybí), 5 barů (v lobby, u bazénu, relax bar, snack bar a na diskotéce), 4 bazény (včetně jednoho se skluzavkami), brouzdaliště se skluzavkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, lékař, obchody.

Pokoje
Hotel Palm Wings Ephesus nabízí 450 prostorných pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě normální postele, pohovky nebo skládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini ledničkou, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Navíc jsou k dispozici pokoje typu Large (o rozloze cca 27 m²) - pro 2 dospělé osoby a 2 děti, jsou vybaveny jako standardní pokoje (s možností přistýlky v podobě palandy). Na vyžádání jsou dostupné rodinné pokoje o dvou místnostech (o rozloze cca 42 m²). Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, noční občerstvení. Možnost využít zdarma restauraci a'la carte 1x za pobyt (kromě neděle) - nutná dřívější rezervace. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin v lobby baru. Za příplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce (ke snídani čerstvě vymačkaná šťáva z pomeranče - zdarma, samoobsluha), lahvové nápoje a nápoje v plechovkách.

Sport a zábava
Hotel Palm Wings Ephesus organizuje denní a večerní animační program. Navíc je k dispozici: tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobik, aquaaerobik, stolní tenis, šlapadla, kánoe, posilovna, sauna, turecké lázně. Za příplatek: masáže a procedury ve wellness, kulečník, playstation, centrum vodních sportů na pláži. Pro děti: 6x týdně Figloklub s polským animátorem, hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.ephesus.palmwings.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/palm-wings-ephesus

Náš názor
Hotel Palm Wings Ephesus patří do řetězce Palm Wings, jenž je našim klientům dobře známý. Zaručuje vysoký standard služeb a vynikající prázdniny. Klidná lokalita, krásná pláž, atrakce nabízené hotelem a blízkost města Kusadasi je ideální kombinací, kde jak rodiny s dětmi, tak i aktivní klienti a ti, kteří hledají klid, najdou něco pro sebe.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cactus Fleur Beach Club

Poloha
Hotel Cactus Fleur Beach Club je obklopený dobre udržiavanou záhradou. Nachádza sa cca 2 km od centra mesta Yalikavak s výberom barov a reštaurácií. Miestne atrakcie ako prístaviska Palmarín v Yalikavak alebo Veterné mlyny Yalikavak sú v pešej vzdialenosti. Mesto Bodrum je vzdialené cca 20 km a letisko cca 45 km. Približne 50 m od hotela je miestna autobusová zastávka (za poplatok).

Pláž
Hotel Cactus Fleur Beach Club sa nachádza priamo na súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži. Ležadlá a slnečníky zadarmo. Uteráky za zálohu cca 10 EUR, výmena cca 1 EUR.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia a bary, v lobby a pri bazéne, diskotéka. Veľký bazén a detský bazén. Ležadlá a slnečníky zadarmo. Uteráky za zálohu cca 10 EUR (prvý uterák zadarmo, výmena cca 1 EUR). Okrem toho aquapark nachádzajúci sa vedľa hotela, od pondelka do piatku zadarmo (cez víkend za poplatok cca 15 EUR / dospelý a cca 10 EUR / dieťa), sauna a turecké kúpele. Za poplatok: procedúry a masáže v kúpeľnom centre, lekár, práčovňa.

Izby
Hotel Cactus Fleur Beach Club má 152 štýlovo zariadených izieb rôznych štandardov.
Štandardné izby s rozlohou cca 22 m² môžu ubytovať max. tri dospelé (možnosť prístelky vo forme normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Sú vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (spotreba za poplatok), trezorom (za poplatok cca 10 EUR / týždeň). Na vyžiadanie sú k dispozícií izby pre rodiny s rozlohou cca 35 m² pre max. troch dospelých alebo dvoch dospelých a dve deti. Všetky majú terasu alebo balkón. Možnosť postieľky pre deti do veku 2 rokov zadarmo.

Strava
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obed a večera formou bufetu. Počas dňa občerstvenie, popoludňajšie občerstvenie, čerstvé, sezónne ovocie a nočné občerstvenie. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje a niektoré dovážané liehoviny (10:00-23:00). Za poplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje vo fľašiach.

Šport a zábava
Hotel Cactus Fleur Beach Club prevádzkuje animácie v soft verzii a športové aktivity: zábavy pri bazéne, fitnes, tematické večery a živú hudbu. Navyše: basketbalové a volejbalové ihrisko, tenis, minigolf, futbal, šípky. Pre deti: mini klub, mini diskotéka. Za poplatok: vodné športy na pláži (okrem iného vodné bicykle, kajaky), biliard.

Internet
Internet Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela zadarmo.

Miestne kategórie
****

Iné
www.fleurbeach.cactushotels.com

Náš názor
Odporúčame najmä rodinám s deťmi a mladým ľuďom milujúcim aquaparky! Hotel s veselou, rodinnou atmosférou, v ktorom sa vďaka bohatému animačnému programu nebudete nudiť. Ďalšou výhodou hotela Cactus Fleur Beach Club je malebné umiestnenie a výborná kuchyňa.

Fantasia Deluxe

Poloha
Elegantní hotel Fantasia Deluxe se nachází v klidné oblasti cca 5 km od samého centra Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel leží cca 25 km od starověkého Efezu. Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 130 km.

Pláž
Hotel Fantasia Deluxe se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou. Vstup do moře z plošiny nebo z mola přímo do vody. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 restaurace: hlavní a servírující občerstvení během dne, 4 bary, mimo jiné v lobby a u bazénu. Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, lékař, parkoviště, obchody.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:30-21:45). Občerstvení během dne (12:30-16:00), zmrzlina (13:00-17:00), káva, čaj (17:00-18:00), noční občerstvení (23:30-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 24:00. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Fantasia Deluxe organizuje animace ve verzi Soft: hry v bazénu, gymnastiku, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za příplatek), posilovnu. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: sauna, turecké lázně. Za poplatek: masáže a procedury; vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.fantasia.com.tr

Náš názor
Kvalitní hotel Fantasia Deluxe ceněný za skvělou polohu - blízko zábavního letoviska Kusadasi a také nedaleko starověkého Efezu. Díky chutné kuchyni, bohatým animacím a přátelské atmosféře strávíte v hotelu skvělou dovolenou. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi díky hotelovým animacím.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kefaluka Resort

Poloha
Luxusní hotel Kefaluka Resort se nachází na upravené zelené ploše (o rozloze 5 ha), táhnoucí se podél krásné pláže unikající do tyrkysových vod Egejského moře. Turistické městečko Turgutreis s výběrem barů, restaurace a obchodů je vzdáleno cca 10 km, centrum města Bodrum cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 60 km.

Pláž
Kefaluka Resort se nachází u krásné, soukromé písečné pláže (400 m široké) s vlastním molem (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Možnost pronájmu altánku na pláži (za poplatek).

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace (vyžadováno společenské oblečení), 4 restaurace a’la carte: turecká, italská, mezinárodní a s mořskými plody (za poplatek cca 10 EUR/os., nutná rezervace), 4 restaurace nabízející občerstvení během dne, 10 barů včetně baru u bazénu, na pláži a na molu a diskotéka. Kromě toho 3 bazény: hlavní, s animacemi a krytý, ​​vířivka, aquapark s 5 skluzavkami, 3 dětské bazény, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. V hotelu se nachází kino. Za poplatek: pokojová služba 24 hodin, minimarket, obchod se suvenýry, fotograf, kadeřník, lékař, hlídání dětí (na vyžádání), půjčovna aut.

Pokoje
Kefaluka Resort má 367 elegantně zařízených pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 1 dítě (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem nebo terasou.
Promo pokoje nemají balkon a výhled na moře. K dispozici jsou také standardní pokoje spojené dveřmi a pokoje Deluxe s výhledem na moře (o rozloze cca 36 m²). Na potvrzení jednopokojové rodinné pokoje typu Large (o rozloze cca 30 m²) - přistýlka v podobě rozkládací pohovky a dvoupokojové rodinné pokoje typu Suite (ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou).

 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení a zmrzlina v určených restauracích. Noční bufet v hlavní restauraci (24:00-07:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných barech 24 hodin, čerstvé ovocné šťávy jsou k  dispozici během snídaně ve Vitamin baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvová vína, šampaňské.

Sport a zábava
Kefaluka Resort organizuje animační program ve dne i večer. Kromě toho: nemotorové vodní sporty, windsurfing a katamarán (1 hod./den, nutná licence), fitness, posilovna, wellness centrum, tenis, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, jízda na kole, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorové vodní sporty, osvětlení kurtů a hřišť, bowling, hrací automaty.  Pro děti: miniklub. 

 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kefaluka.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kefaluka-resort

Náš názor
Kefaluka Resort je exkluzivní objekt s nejvyšší kvalitou služeb, vítěz mnoha ocenění spokojenosti zákazníků. Doporučujeme náročným klientům, kteří hledají klidný odpočinek daleko od shonu turistických letovisek, komplexní služby a veškeré vybavení v dosahu. Vzhledem k širokému spektru atrakcí pro děti doporučujeme rovněž rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Amara Sealight Elite

Poloha
Moderný a elegantný hotel Amara Sealight Elite patriaci hotelovému reťazcu Sealight, sa nachádza cca 6 km od centra Kusadasi, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Hotel je vzdialený cca 25 km od historického Efeze a cca 130 km od letiska Bodrum.

Pláž
Hotel Amara Sealight Elite sa nachádza priamo pri súkromnej 130metrovej piesočnato-kamienkovej pláži. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky - zadarmo (záloha nutná).

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranná lobby, výťah, hlavná reštaurácia, desať reštaurácií ponúkajúcich jedlá medzinárodnej kuchyne, vrátane siedmych reštaurácií a'la carte, okrem iného: turecká, orientálna, vegetariánska; štyri bary: bar pri bazéne, plážový bar, lobby bar. V areáli hotela sa nachádza veľký hlavný bazén nepravidelného tvaru, mini aquapark pre deti so šmykľavkami, krytý bazén a vnútorný bazén. Slnečná terasa pri bazéne s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a plážovými osuškami. Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf.

Izby
Hotel Amara Sealight Elite sa skladá z 392 pohodlných a moderných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 42 m²) môžu ubytovať tri dospelé osoby alebo rodinu 2 + 2. Izby s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (ľahké drinky, denne doplňovaný), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, balkónom. Detská postieľka - na vyžiadanie.
StravaUltra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00) formou pestrého bufetu, občerstvenie počas dňa (11:00-17:00), káva, čaj, koláče a zmrzlina (12:00-19:00). Čerstvá pomarančová šťava sa servíruje na raňajky. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybranom bare 24 hodín, v ďalších baroch v otváracej dobe. Za poplatok: ostatné dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Amara Sealight Elite organizuje bohatý animačný program: zábavu a hry pri bazéne, večerné show, vystúpenia živej hudby. Navyše: tenisový kurt, basketbal, volejbal, jóga, aerobik, fitness centrum, kajaky, turecké kúpele (nutná skoršia rezervácia), parný kúpeľ (nutná skoršia rezervácia), stolný tenis (osvetlenie kurtu za poplatok), sauna. Za poplatok: biliard, vodné športy, procedúry a masáže vo wellness centre. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov).

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Náš názor
Hotel Amara Sealight Elite vysokej kvality, ktorý spĺňa očakávania tých najnáročnejších hostí. Odporúčame najmä tým, ktorí dávajú prednosť aktívnemu odpočinku, a tiež si cenia bohatý animačný program a blízkosť atraktívneho Kusadasi. Ďalšou výhodou je vynikajúca kuchyňa - až desať reštaurácií umožní ochutnať pokrmy kuchýň z rôznych oblastí sveta!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Batihan Beach Resort & Spa

Poloha
Batihan Beach Resort & Spa se nachází na okraji Kusadasi, cca 7 km od centra města s četnými bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel se skládá z hlavní budovy a budovy Select. V blízkosti hotelu jsou obchody, bary a autobusová zastávka, ze které jezdí místní autobus do centra města (za poplatek). Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 150 km od hotelu. 

Pláž
Batihan Beach Resort & Spa se nachází přímo u písečné soukromé pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, 3 restaurace: hlavní, servírující občerstvení a restaurace a’la carte (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), lobby bar a plážový bar, diskotéka. 5 bazénů, včetně krytého bazénu se skluzavkami a brouzdaliště pro děti (lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma). Za poplatek: pokojová služba, herna, lékař, prádelna, kadeřnictví, obchody, půjčovna aut a skútrů, hlídání dětí.

Pokoje
Batihan Beach Resort & Spa má 338 pokojů různých standardů.
Standardní pokoje (o rozloze 23 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou (vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 1 EUR/den), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem.
Na potvrzení jsou k dispozici:
dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 29 m²).
Pokoje typu Select jsou větší a novější.
Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.
Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během dne občerstvení (13:00-24:00), zmrzlina a přestávka na kávu. Noční občerstvení. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru (24h). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Batihan Beach Resort & Spa organizuje animační program ve verzi soft, hry, zábavy, kuchařskou show. Navíc: posilovna, tenisový kurt, aqua aerobic, aerobic, zumba, stolní tenis, minigolf, boccia, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, vodní sporty na pláži, osvětlení kurtu a hřiště, kulečník. Pro děti: dětské hřiště a miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.batihanbeachresort.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/batihan-beach-resort-and-spa

Náš názor
Batihan Beach Resort & Spa je kvalitní hotel s příjemnou atmosférou, který je ceněn za péči o klienta. Výborná lokalita nedaleko centra města Kusadasi Vám umožní vychutnat si klidný pobyt s možností užívání si kouzla turistického městečka. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi vzhledem k nabízené infrastruktuře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Breeze Beach Bodrum

Poloha
Komfortný a komorný hotel Breeze Beach Bodrum sa nachádza v Bodrume, cca 400 m od centra zábavnej štvrti Gümbet, s veľkým výberom obchodov, reštaurácií, barov a klubov. Jachtársky prístav v centre Bodrumu leží cca 3 km. Letisko Bodrum je vzdialené cca 35 km od hotela.

Pláž
Hotel Breeze Beach Bodrum má prístup k súkromnej piesočnej pláži s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami. Pláž sa nachádza cca 150 m od hotela. Plážové osušky sú k dispozícií na zálohu.

Vybavenie
Hotel Breeze Beach Bodrum sa nachádza v zelenej záhrade. Hosťom je k dispozícií: recepcia, lobby, reštaurácia s časťou stolov na terase, dva bary, vrátane baru pri bazéne (10:00-23:00). Hoteloví hostia môžu využívať veľký vonkajší bazén a detský bazén, obklopené sú slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo (záloha nutná). Za poplatok: práčovňa.

Izby
Hotel Breeze Beach Bodrum má 50 komfortných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 20 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby. Sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za príplatok 2 EUR / deň), minibarom (za príplatok), balkónom alebo terasou.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (14:00-16:00) a sladké občerstvenie (17:00-18:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, energetické nápoje.

Šport a zábava
Hotel Breeze Beach Bodrum neorganizuje animácie. Zadarmo: stolný tenis, detské ihrisko. Nedostatok hotelových animácií kompenzuje blízkosť zábavného parku plného atrakcií - Gümbet.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.breezehotelbodrum.com/

Náš názor
Skromný, ale komfortne zariadený hotel Breeze Beach Bodrum s výbornou polohou. Vzhľadom k blízkosti rušného letoviska Gümbet, ktoré ponúka mnoho reštaurácií, barov a diskoték, odporúčame predovšetkým mladým ľuďom. Útulný štýl hotela umožní celodenné opaľovanie na súkromnej pláži alebo pri hotelovom bazéne, zatiaľ čo večer je povinnosťou užiť si nočný život v neďalekom Gümbete a Bodrume!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Palm Wings Kusadasi

Poloha
Hotel Palm Wings Kusadasi sa nachádza asi 4 km od centra mestečka Davutlar, približne 15 km od centra Kusadasi a približne 120 km od letiska v Bodrum. V okolí hotela sa okrem iného nachádza zrúcanina mesta Efez, kláštor kursunlu, národný park Dilek a množstvo ďalších turistických zaujímavostí.

Pláž
Hotel Palm Wings Kusadasi sa nachádza pri širokej súkromnej piesočnej pláže. Lehátka, slnečníky a plážové osušky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24hodinová recepcia, lobby, reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte (rybia, turecká, talianska), 5 barov: lobby, pool & beach, snack bar, cafe bar a disko bar. Hlavný bazén, bazén so šmýkačkami, detský bazén so šmýkačkou, lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: kadernístvo, fotograf, doktor, butik, herňa.

Izby 
Hotel Palm Wings Kusadasi má 346 moderne zariadených izieb.
- Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - pre max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele, pohovky alebo skládacej postele). Izby sú vybavené kúpelňou (sprcha, fén), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), minibarom (1 fľaša minerálnej vody/deň zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok).
- Navyše sú k dispozícii izby Large (o rozlohe cca 32 m²), ktoré sú vybavené ako štandardné izby s prístelkou v podobe poschodovej postele pre 2 dospelé osoby alebo 2 deti.
Na vyžiadanie sú k dispozícii:
- Rodinné izby s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 34 m²),
- Izby Swim Up (na potvrdenie) - majú terasu s lehátkami a priamy prístup k bazénu (možnosť ubytovania len dospelých osôb).
Všetky izby majú balkón (štandardné izby môžu byť s francúzskym balkónom). Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo. 

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večere formou bufetu (19:30-21:30). Občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, nočné občerstvenie. Možnosť využitia reštaurácie a'la carte 1x za týždeň (okrem nedele) po predchádzajúcej rezervácii. V Cafe Bare v hodinách od 24:00-07:00 sú k dispozícii sendviče a zákusky. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii 24 hodín v Cafe Bare. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy, nápoje vo fľašiach a v plechovkách.

Šport a zábava
Hotel Palm Wings Kusadasi organizuje denné a večerné animačné programy, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, turecké kúpele, saunu. Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness, biliard (cca 7 EUR/hod.), PlayStation, centrum vodných športov na pláži. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.palmwings.com.tr

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/palm-wings-kusadasi

Náš názor
Nový, elegantnýhotel Palm Wings Kusadasi sa nachádza na udržiavanej ploche, pri širokej piesočnej pláži, s pozvoľným piesočným zostupom do mora - čo je veľká výhoda hotela. Ideálne miesto k odpočinku ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi - vzhľadom k mnohým atrakciám, ktoré pre najmenších hotel Palm Wings Kusadasi ponúka. Poloha na okraji zaručuje kľudný odpočinok, dlhá pláž umožňuje večerné prechádzky, zatiaľčo blízkosť Kusadasi láka na využitie krás turistického mesta.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Labranda Ephesus Princess

Poloha
Luxusný hotel Labranda Ephesus Princess sa nachádza na rozsiahlej telenej ploche na malebnom kopci, z ktorého sa rozprestiera nádherný výhľad na Egejské more. Hotel leží len cca 10 km od obľúbeného letoviska Kusadasi s početnými barmi, reštauráciami a obchodmi. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 140 km.

Pláž
Hotel Labranda Ephesus Princess sa nachádza pri piestočnej pláži s mólom (zostup na pláž po schodoch alebo bezplatným hotelovým autobusom) s krištáľovo čistou vodou. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. 

Vybavenie
Recepcia 24h, elegantné lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia a'la carte (1x za pobyt zadarmo, nutná rezervácia), mimo iné: talianska, turecká, reštaurácia s morskými plodmi. 7 barov: pri bazéne, na pláži, v lobby. Za poplatok: vináreň, bar na diskotéke, VIP bar. 3 bazény vrátane jedného so šmýkačkami, detský bazén, lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Navyše za poplatok: obchody, butik, mini market, práčovňa, požičovňa áut.
 
Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:00-21:30). Navyše: nočná polievka (21:00-1:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v lobby bare (10:00-24:00). Za príplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Šport a zábava
Hotel Labranda Ephesus Princess organizuje bohatý animačný program pre deti i dospelých. Večerné show, živá hudba, turecké večery a diskotéky, hry v bazéne a na pláži, plážový volejbal, aerobik, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, šípky, futbalové ihrisko, sauna, posilňovňa, parná sauna a turecké kúpele. Pre deti: miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko. Za poplatok: biliard, procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži.
 
Internet
V lobby, pri hlavnom bazéne a v reštaurácii Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.labrandaresort.com

Náš názor
Exkluzívny a elegantný hotel s vynikajúcou kuchyňou a krásnym výhľadom. Neobyčajne široký výber typov izieb umožní prispôsobiť ponuku potrebám každého klienta. Vďaka bohatej športovo-rekreačnej infraštruktúre a vynikajúcemu servicu je hotel ideálny pre páry a rodiny s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Venosa Beach

Poloha
Hotel Venosa Beach sa nachádza v mestečku Yesilkent (cca 5 km od centra mesta Altinkum). Bývalá rybárska dedinka je dnes obľúbeným turistickým letoviskom vzdialeným cca 5 km od mesta Didim (známeho antickými ruinami Apollonovho chrámu) a cca 70 km od letiska Milas-Bodrum. Ľahký dojazd do centra mesta Altinkum miestnou hromadnou dopravou (v letnej sezóne jazdí cca každých 15 minút) alebo taxíkom.

Pláž
Hotel Venosa Beach sa nachádza priamo pri širokej piesočno-kamienkovej súkromnej pláži s pozvoľným vstupom do mora (doporučujeme obuv do vody). Lehátka a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24hodinová recepcia, priestorné lobby, hlavná reštaurácia, 5 reštaurácií a'la carte, 4 bary: lobby, pool, snack a vitamin bar, diskotéka. Navyše je k dispozícii bazén so šmýkačkami (otvorený v určených hodinách), olympijský plavecký bazén, krytý bazén (uzavretý do polovice septembra) a detský bazén. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: doktor, kaderníctvo, mini market, obchod so suvenírmi.

Ubytovanie
Hotel Venosa Beach má 339 elegantných a komfortne zariadených izieb.
- Štandardné izby (o rozlohe cca 28 m²) - pre max. 3 dospelé osoby (možnosř prístelky v podobe rozkládacej pohovky). Izby sú vybavené: kúpelňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, trezorom (zadarmo), minibarom (zadarmo 1 fľaša vody denne/izba, ostatná konzumácia za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Na vyžiadanie sú k dispozícii iné typy izieb:
- Izby typu Large (o rozlohe cca 33 m²) - 1 veLká izba pre 3 dospelé osoby a dieťa na prístelke v podobe rozkládacej pohovky.
- Rodinné izby - 2 miestnosti (o rozlohe cca 36 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa na prístelke. Všetky izby majú aspoň čiastočný výhľad na more. Možnos´t pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere v hlavnej reštaurácii formou bohatého bufetu, občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, káva/čaj, nočné občerstvenie, turecké sladkosti. 1x za pobyt možnosť využitia reštaurácie a'la carte (po predcházajúcej rezervácii). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v lobby bare 24 hodín. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje vo fľaškách a v plechovkách, vybrané nápoje na diskotéke a čerstvé ovocné šťavy. Detské jedlá a vysoké stoličky sú k dispozícii v reštaurácii.

Šport a zábava
Hotel Venosa Beach organizuje pestrý športový a animačný program: aerobik, aqua aerobic, fitness, basketbal, volejbal, stolný tenis, tenis (osvetlenie a vybavenie za poplatok), lukostreľba, večerná show, diskotéka. Navyše bohato vybavené wellness centrum: sauna a turecké kúpele (zadarmo). Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži. Pre deti: hotelový mini klub, 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.venosa.com.tr

Hodnotenie klientov 
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/venosa-beach

Náš názor
Veľmi elegantný hotel Venosa Beach je určený hlavne rodinám s deťmi. Má veľa výhod pre najmenších a bohatú športovo-animačnú infraštruktúru. Nachádza sa pri krásnej pláži, ideálne miesto pre kľudnú rodinnú dovolenku. Hotel Venosa Beach je známy svojou výbornou kuchyňou. V predchádzajúcich sezónach našimi klientmi preverený a ocenený aj opakovane vyberaný. 

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorú je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Club Blue White

Poloha
Tento úžasný hotel Club Blue White sa nachádza na kopci, v dobre udržiavanej záhrade pozdĺž pláží Egejského pobrežia. Približne 4 km od turistického letoviska Turgutreis s výberom barov, reštaurácií a očarujúcim prístavom. Centrum Bodrum je vzdialené cca 20 km a letisko Bodrum cca 55 km od hotela.

Pláž
Hotel Club Blue White sa nachádza priamo pri súkromnej, piesočnato-kamienkovej pláži. Ležadlá a slnečníky na pláži a v hotelovej záhrade pri pláži - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení vratnej zálohy.

Vybavenie
Recepcia 24h, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne. Hlavný bazén s časťou pre deti a bazén so šmykľavkami. Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení vratnej zálohy. Za poplatok: práčovňa, market.

Izby
Hotel Club Blue White má 80 príjemne zariadených štandardných izieb. Tieto izby (s rozlohou cca 20 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby alebo dve dospelé osoby a jedno dieťa. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za poplatok cca 2 EUR / deň), minibarom (v deň príchodu je voda k dispozícií zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok ), balkónom alebo terasou. Rodinné izby (s rozlohou cca 25 m²) s dvomi oddelenými spálňami pre štvorčlennú rodinu sú vybavené rovnako ako štandardné izby.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), neskoré raňajky (10:00-10:30), obed (12:30-14:00) a večera (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (14:00-16:00) a prestávka na kávu, čaj a zákusky (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícií v lobby bare v hodinách od 10:00-23:00. Za príplatok: dovážané a balené nápoje.

Šport a zábava
Hotel Club Blue White organizuje animácie počas dňa vo verzii Soft: aerobik a večerné animácie. Okrem toho: stolný tenis, šípky, volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko. Pre deti: detské ihrisko a miniklub (4-12 rokov). Vodné športy na pláži - za príplatok.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.clubbluewhite.com

Náš názor
Rodinný hotel Club Blue White sa nachádza v blízkosti krásneho letoviska Turgutreis. Vďaka veľkému, pekne upravenému hotelovému areálu a milej obsluhe je skvelou voľbu pre rodinnú dovolenku. Program prázdninovej dediny zaručuje veselú, uvoľnenú atmosféru.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dragut South

Poloha
Komfortný hotel Dragut South sa nachádza v blízkosti turistického mesta Turgutreis, kde sú obchody, bary, reštaurácie a očarujúci prístav. Hotel leží cca 20 km od centra mesta Bodrum a cca 55 km od letiska Milas-Bodrum.

Pláž
Hotel Dragut South sa nachádza pri pieskovo-kamienkovej pláži s mólom (prechod cez promenádu). Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.
 
Vybavenie
24h recepce, priestranné lobby, hlavná reštaurácia, snack bar, lobby bar, hlavný bazén, detský bazén, lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Okrem toho za poplatok: práčovňa, lekár, konferenčná miestnosť, požičovňa áut a mopedov.
 
Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky, (10:00-11:00), obed (12:30-14:30), občerstvenie počas dňa (15:00-17:00), večere (19: 30-21:30), nočná polievka (23:30-24:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v snack bare a lobby bare v hodinách od 10:00- 24:00. Za poplatok: dovážané nápoje, fľaškové nápoje a čerstvo vylisované šťavy.

Šport a zábava
Hotel Dragut South organizuje denné a večerné animácie vo verzii soft. Večerné predstavenia, živá hudba, aerobik, fitness, šípky. Za poplatok: stolný tenis, lukostreľba, procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži (okrem iného: kajaky, windsurfing, škola potápania, vodné lyže).
 
Internet
Vo verejných priestoroch hotela a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
****

Webové stránky
www.dragutpoint.com

Náš názor
Moderne zariadený hotel Dragut South sa nachádza v jednej z najmalebnejších častí regionu. Odporúčame hlavně párom a známym, ktorí hľadajú komfort v podobe bezchybného servisu a útulných izieb. Vďaka skvelej polohe sa tu nikto nebude nudiť.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dragut North

Poloha
Malý hotel Dragut North sa nachádza priamo pri promenáde, ktorou je možné dôjsť do neďalekého (cca 1 km) pôvabného mestečka Turgureis. V centre sú obchody, bary, reštaurácie a malebný prístav. Hotel leží cca 20 km od centra Bodrum a cca 55 km od letiska.
 
Pláž
Hotel Dragut North sa nachádza priamo pri pieskovo-kamienkovej pláži s mólom (prechod cez promenádu). Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.
 
Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar, hlavný bazén, detský bazén, lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Navyše za príplatok: práčovňa, lekár (na vyžiadanie), požičovňa áut.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:30-21:30). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v bare (10:00-24:00). Za poplatek: dovážané nápoje, fľaškové nápoje a čerstvo vylisované šťavy.
 
Šport a zábava
Hotel Dragut North organizuje denné a večerné animácie vo verzii soft. Ďalej: predstavenia, živá hudba, aerobik, sauna, fitness. Za poplatok: stolný tenis, lukostrľba, procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži (okrem iného: kajaky, windsurfing, škola potápania, vodné lyže).
 
Internet
Vo verejných priestoroch hotela a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategoria 
***

Webové stránky
www.dragutpoint.com

Náš názor
Veľkou výhodou hotela Dragut North je jeho poloha hneď vedľa malého, pôvabného mestečka Turgutreis. Odporúčame menej náročným klientom, ktorí ocenia odpočinok ďaleko od turistického ruchu a dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére.
 
Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Titanic Deluxe

Poloha
Tento luxusný hotel Titanic Deluxe sa nachádza na obrovskej ploche v nádhernej scenérii, v zátoke Güvercinlik (tzv. Holubie hniezdo). Cca 3 km od mesta Güvercinlik s malým výberom obchodov, cca 25 km od centra mesta Bodrum a cca 15 km od letiska Milas - Bodrum.

Pláž
Hotel Titanic Deluxe sa nachádza pri malebnej 350 metrovej piesočnej pláži s lehátkami, slnečníkmi a osuškami zadarmo. K dispozícii tzv. Pavilóny so slamenou strechou na móle s výhľadom na more (za poplatok).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, priestranná hala, hlavná reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie: talianska, s morskými plodmi a turecká (bezplatná návšteva raz za pobyt, nutná predchádzajúca rezervácia), s grilovanými pokrmami (za poplatok), 9 barov: bar vo vstupnej hale, bar pri bazéne, bar na pláži, Irish Pub. Vonkajší bazén, detský bazén. Naviac za poplatok: práčovňa, lekár, obchody, požičovňa áut, konferenčné miestnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-11:00), obed (12:30-14:30), večera (19:00-21:45), občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), zmrzlina (12:00-23:00), nočné občerstvenie (24:00-3:00). Zadarmo miestne a dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozícii nepretržite v lobby bare.

Šport a zábava
Hotel Titanic Deluxe prevádzkuje denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Počas dňa: vodná gymnastika, pilates, joga, plážový volejbal. Ďalej: telocvičňa, sauna, parný kúpeľ, stolný tenis, basketbalové ihrisko, 2 tenisové kurty, aquapark, kajaky, vodné bicykle. Pre deti, mini-klub (4-12 rokov), detské ihrisko. Za poplatok: procedúry v centre SPA, vodné športy na pláži, kurzy potápania.

Internet
Wi-Fi pripojenie na internet je zdarma.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.titanic.com.tr

Náš názor
Luxusný kaskádový hotel Titanic Deluxe s vysokým štandardom služieb, ideálny pre rodinnú dovolenku aj pre dvoch. Ponúka širokú škálu atrakcií, chutné jedlo a vynikajúcu upravenú pláž. Nie je možné sa tu nudiť, určite to bude nezabudnuteľná dovolenka!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kairaba Bodrum Imperial (ex. Magic Life Bodrum Imperial)

poloha
Hotel Kairaba Bodrum Imperial vysokej kvality sa nachádza na pokojnom mieste, v krásnom prostredí, uprostred bujnej pobrežnej vegetácie. Hotel leží cca 11 km od pôvabného mesta Turgutreis, cca 18 km od centra Bodrumu s početnými obchodmi, barmi a reštauráciami. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 55 km.

Pláž
Hotel Kairaba Bodrum Imperial sa nachádza priamo pri piesčito-kamienkovej pláže s bezplatnými lehátkami, slnečníkmi a plážovými osuškami.

Vybavenie
24h recepcia, priestranné lobby, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte (za poplatok), 4 bary: pri bazéne, na pláži, lobby bar a Coco bar (za príplatok). Bazén so šmýkačkami, detský bazén. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Za poplatok: práčovňa, kaderníctvo, požičovňa áut, konferenčná miestnosť.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:00-14:30), večere (18:00-21:30). Občerstvenie počas dňa (12:00-17:00), sladké občerstvenie (17:00-18:00), nočná polievka (23:00-00:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách od 10:00-7:00 v lobby bare. Za príplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a nápoje v plechovkách, čerstvo vylisované džúsy.

Šport a zábava
Hotel Kairaba Bodrum Imperial organizuje bohatý športový a animačný program. Živá hudba, posilňovňa, minigolf, stolný tenis. Pre deti: hotelový miniklub, detské ihrisko, 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra). Za poplatok: vodné športy na pláži, procedúry vo wellness centre.

internet
V celom hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Náš názor
Elegantný hotel Kairaba Bodrum Imperial s malebnou polohou, veľmi chutnou kuchyňou a rôznymi typmi izieb - ideálne miesto pre páry a rodiny s deťmi. Nikto sa tu nebude nudiť. Bohatá športovo-rekreačná ponuka spojená s poľskými animáciami pre deti uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kairaba Bodrum Princess Resort

Poloha
Elegantný hotel Kairaba Bodrum Princess Resort sa nachádza len 1 km od pôvabného turistického mestečka Turgutreis s malebným prístavom. V dochádzkovej vzdialenosti od centra sú bary, reštaurácie a obchody. Hotel leží cca 20 km od Bodrumu a cca 50 km od letiska Milas-Bodrum.

Pláž
Hotel Kairaba Bodrum Princess Resort sa nachádza priamo pri úzkej piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.
 
Vybavenie
24h recepcia, priestranné lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia a reštaurácia a'la carte (možnosť využitia reštaurácie a'la carte 1x týždenne po predchádzajúcej rezervácii - zadarmo), 5 barov: lobby bar (10:00-7:00), pri bazéne (10:00-18:00), snack bar (10:00-18:00) a za poplatok: vitamínový bar, cash bar a bar otvorený počas diskotéky. 2 bazény s lehátkami, slnečníkmi a plážovými osuškami - zadarmo. Za poplatok: požičovňa áut, stráženie detí, lekár, kaderníctvo, práčovňa.
 
Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:00-14:30), večere (18:00-21:30). Občerstvenie počas dňa (12:00-17:00), sladké občerstvenie (17:00-18:00), nočná polievka (23:00-00:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:00-7:00 v lobby bare. Za príplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a nápoje v plechovkách, čerstvo vylisované džúsy.
 
Šport a zábava
Hotel Kairaba Bodrum Princess Resort organizuje animácie pre deti aj dospelých. Živá hudba, večerná show, diskotéka, posilňovňa, vodná gymnastika, vodné pólo, šípky, boccia, stolný tenis. 6x týždenne miniklub pre deti od 4 do 9 rokov, detské ihrisko. Za poplatok: wellness centrum s ponukou masáží, tureckými kúpeľmi, saunou, ošetrením tváre a vodné športy na pláži.
 
Internet
V celom hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
kairaba-hotels.com

Náš názor
Kvalitný hotel Kairaba Bodrum Princess Resort s výhodnou polohou. Vďaka dochádzkovej vzdialenosti od klimatického Turgutreis, bezchybnému servisu a chutnej kuchyni odporúčame tento hotel náročným klientom. Navyše rozsiahle rekreačno-športové zázemie z neho činí ideálne miesto pre rodiny s deťmi a páry.
 
Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mandarin Resort

Poloha
Dobre udržiavaný hotel Mandarin Resort sa skladá z niekoľkých budov obklopených bujnou vegetáciou. Objekt sa nachádza v centre zábavného Bodrumu. Cca 400 m od hotela sú bary, reštaurácie a butiky. Miestna autobusová zastávka sa nachádza priamo pri hoteli. Letisko Milas-bodrum je vzdialené cca 35 km od hotela.

Pláž
Hotel Mandarin Resort sa nachádza cca 400 m od verejnej pieskovo-kamienkovej pláže. Plážový servis - za poplatok.
 
Vybavenie
Recepcia 24h, priestranné lobby, výťah, hlavná reštaurácia, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne, bar Leon, relaxačný bazén so sladkou vodou, bazén s dvomi šmýkačkami, detský bazén, krytý bazén. Lehátka a slnečníky - zadarmo, plážové osušky po zaplatení zálohy (cca 10 EUR). Naviac za poplatok: kaderníctvo, práčovňa, obchod.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), obedy (12:00-14:00) a večere (19:30-22:30) formou bohatého bufetu. Občerstvenie počas dňa v snack bare (14:00-16:00), prestávka na kávu so sladkým občerstvením (17:00-18:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za príplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Šport a zábava
Hotel Mandarin Resort organizuje animácie vo verzi soft. Plážový volejbal, šípky, posilňovňa, stolný tenis, vodné pólo, živá hudba, sauna, turecká lázeň, vírivka, miniklub pre deti vo veku 4-12 (6x týždenne), detské ihrisko. Za poplatok: kozmetické procedúry, masáže
 
Internet
V areáli celého hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.mandarinresort.com.tr

Náš názor
Kvalitný hotel Mandarin Resort sa nachádza v samom centre zábavneho letoviska Bodrum. Je to ideálna ponuka pre tých, ktorí okrem opaľovanie chcú pocítiť tiež atmosféru rušného mesta. Vďaka vynikajúcim hotelovým službám to bude skvelá dovolenka.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Samara Hotel

Poloha
Samara Hotel
sa nachádza cca 5 km od mesta Torba s menším výberom obchodov, reštaurácií a barov, cca 8 km od centra mesta Bodrum. Hotel je postavený na obrovskom pozemku - cca 7 ha, v krásnej záhrade. Zastávka miestneho autobusu je cca 100 m od hotela. Letisko v Bodrum je vzdialené cca 27 km.

Pláž
Samara Hotel sa nachádza pri súkromnej piesočnej pláži. Lehátka, slnečníky a plážové osušky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, concierge, zmenáreň na recepcii, lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, 6 barov, diskotéka, 1 veľký bazén a detský bazén s malou šmýkačkou, vírivka. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: herňa, mini market, kaderníctvo, izbová služba, služba na stráženie detí. Hotel je prispôsobený pre telesne postihnutých.

Izby 
Samara Hotel má 301 izieb.
- Štandardné izby - veľké, komfortne zariadené, pre max 3 dospelé osoby (prístelka v podobe rozkládacej pohovky). Izby sú vybavené kúpelňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (fľaša vody, cola alebo fanta zadarmo, ďalšia konzumácia za poplatok, balkónom alebo terasou. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.
- Rodinné izby Junior Suite s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 40 m²), pre 2 dospelé osoby a 2 deti (prístelka v podobe rozkládacej pohovky).
- Izby Senior Suite (o rozlohe cca 50 m²), skladajú sa z 2 spální a obývacej izby. 

Strava
All Inclusive: raňajky, nesrkoré ontinentálne raňajky, obedy a večere formou pestrého bufetu. Občerstvenie počas dňa (šaláty, pizza, hamburgery, hranolky, špagety), káva, čaj, zákusky, palacinky gözleme, nočné občerstvenie. Možnost využitia reštaurácie a'la carte 1x za pobyt (turecká kuchyňa a morské plody, nutná rezervácia, otvorená od 15. mája do 15 októbra, sú vyžadované večerné šaty). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje: víno, pivo, drinky (10:00-02:00), turecká káva a zmrzlina. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, všetky nápoje po 02:00 hodine, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Denné a večerné animácie, športové aktivity, večery s živou hudbou, tématické show. Navyše: 2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, kajaky, šlapadlá, windsurfing (je nutná licencia), minigolf, mini fotbal, boccia, biliard, stolný tenis, posilňovňa, sauna, turecké kúpele a vírivka. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness, vodné športy na pláži, požičovňa tenisového vybavenia. Pre deti: detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov).

Internet
Internet Wi-Fi vo verejných priestoroch - zadarmo

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.hotelsamara.com

Hodnotenie klietnov 
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/samara-hotel

Náš názor
Komfortný, vysokej kvality Samara Hotel s veľmi dobrým štandardom služieb. Odporúčame hlavne rodinám s deťmi vzhľadom k bohatému animačnému programu a milovníkom aktívneho odpočinku. Samara Hotel má veľmi dobré referencie od klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorú je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Diamond of Bodrum

Poloha
Kaskádovito umiestnený hotel Diamond of Bodrum s nádherným výhľadom na azúrové vody Egejského mora a hrad sv. Petra. Hotel sa nachádza cca 500 m od turistického centra Bodrum s mnohými butikmi, obchodmi, barmi a reštauráciami. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 32 km.

Pláž
Hotel Diamond of Bodrum sa nachádza priamo pri piesčito-kamienkovej pláži (prechod cez promenádu ​​alebo tunelom), morské dno je miestami skalnaté (odporúča sa ochranná obuv). Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte (za príplatok, otvorená v hlavnej sezóne), 4 bary: plážový bar (10:00-18:00), strešný bar s panoramatickým výhľadom na záliv (16:00-24 :00), 24h lobby bar, bar pri bazéne (10:00-24:00). Okrem toho: bazén, detský bazén, vírivka, lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Naviac za poplatok: konferenčná miestnosť, práčovňa, kaderníctvo, lekár, fotograf, mini market.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:00-21:30), zmrzlina (12:30-14:30, 19:00 -21:30), občerstvenie počas dňa (12:30-17:00), prestávka na kávu so sladkým občerstvením (17:00-18:00), nočné občerstvenie (23:30-00:15), studené sendviče ( 1:00-7:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré dovážané nápoje v lobby bare 24 hodín. Za poplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a čerstvo vylisované džúsy.

Šport a zábava
Hotel Diamond of Bodrum organizuje animačný program pre deti i dospelých. Hry v bazéne, biliard, šípky, aquaaerobik, stolný tenis, miniklub pre deti vo veku 4-12 rokov, detské ihrisko, živá hudba, ukážky, wellness centrum: turecké kúpele, sauna a za poplatok - masáže a procedúry.

Internet
V celom hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.diamondofbodrum.com.tr

Náš názor
Nepochybne najväčšou výhodou tohto hotela Diamond of Bodrum je jeho malebné umiestnenie (z terasy možno obdivovať grécky ostrov Kos) a blízkosť zábavného mesta Bodrum. Vedľa hotela sa tiahne promenáda, ktorú možno dôjsť na také miesta ako napr.: hrad sv. Petra, prístav alebo očarujúce taverny s miestnou kuchyňou. Odporúčame najmä párom a skupinám priateľov, ktoré počas dňa využívajú bohatú hotelovú službu a vo večerných hodinách nočný život, ktorý toto turistické mesto ponúka.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sealight Family Club

Poloha
Komfortný hotel Sealight Family Club patriaci hotelovému reťazcu Sealight sa nachádza na rozsiahlej ploche, cca 5 km od centra Kusadasi s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi. Hotel leží cca 25 km od historického Efezu. Letisko Bodrum je vzdialené cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Family Club sa nachádza pri súkromnej, 300 m dlhej pieskovo-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, plážový bar s panoramatickým výhľadom. V areáli hotela sa nachádza hlavný bazén, aquapark a mini aquapark pre najmenších hostí. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo.
Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf.

Izby
Hotel Sealight Family Club sa skladá zo 111 komfortných a dobre udržiavaných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 32 m²) môžu ubytovať tri dospelé osoby alebo rodinu 2 + 2. Izby s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (za poplatok ), príslušenstvom k príprave kávy a čaju a balkónom. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:00) a večere (19:00-21:00) formou bufetu, občerstvenie počas dňa (14:00-16:30) , nealkoholické a miestne alkoholické nápoje k dispozícií v bare pri bazéne a v lobby (10:00-24:00). Za poplatok: dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, zmrzlina, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Sealight Family Club organizuje animačný program vo verzii Soft: tematické zábavy, ranné a večerné hry pri bazéne, večerné show, živá hudba. Navyše: stolný tenis, karty, šach, stolný hry, šípky, turecké kúpele (nutná skoršia rezervácia), sauna (nutná skoršia rezervácia). Za poplatok: biliard, vodné športy, minigolf, masáže. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov) a 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby.

Miestne kategórie
***

Náš názor
Hotel dobrej kvality, ktorý patrí pod známu a cenenú hotelovú sieť Sealight. Hotel Sealight Family Club je umiestnený priamo pri pláži, má bohatú ponuku animácií a športov. Poskytuje pokojný odpočinok celým rodinám a blízkosť Kusadasi umožňuje objavovať kúzlo tohto letoviska. Ďalšou výhodou je veľmi dobrá kuchyňa!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Bodrum Anadolu Hotel

Poloha
Bodrum Anadolu Hotel
sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade, neďaleko (cca 1 km) zábavnej štvrti Gumbet so širokým výberom barov, reštaurácií a diskoték. Centrum mesta Bodrum je vzdialené cca 2 km a letisko Bodrum-Milas cca 35 km.
Posledná rekonštrukcia hotela prebehla v roku 2015.

Pláž
Bodrum Anadolu Hotel
sa nachádza cca 50 m od peknej, aj keď nie príliš širokej, piesočnato-štrkovej, verejnej pláže s pozvoľným vstupom do mora.
Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, trezor na recepcii (zdarma), lobby s TV miestnosťou, 2 reštaurácie, 2 reštaurácie a'la carte: rybie a turecké (za poplatok, nutná rezervácia), snack bar a bar pri bazéne. Hlavný bazén, bazén so šmykľavkami a detský bazén pre deti. Plážové osušky, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.
Za poplatok: požičovňa automobilov, motocyklov a skútrov, kaderníctvo, práčovňa.

Izby
Bodrum Anadolu Hotel
má 155 izieb nachádzajúcich sa v dvojposchodových budovách v záhrade.
Štandardné izby (o rozlohe cca 18-24 m²) môžu ubytovať max. tri dospelé osoby alebo dve dospelé osoby a dve deti (možnosť prístelky v podobe samostatnej postele alebo rozkladacej pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, minichladničkou (voda pri príchode zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), obed (12:30-14:00) a večere (19:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie počas dňa (15:00-17:00), popoludňajšie občerstvenie (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v hodinách 10:00-23:00 v bare pri bazéne. Za poplatok: reštaurácia a'la carte: rybie a turecké, dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné džúsy a turecká káva.

Šport a zábava
Bodrum Anadolu Hotel
organizuje animačný program počas dňa a večera vo verzii soft: hry a zábavy pri bazéne a na pláži, aqua aerobic, posilňovňa, sauna, turecké kúpele, biliard, šípky, karty, stolové hry. Za poplatok: centrum vodných športov na pláži (vodné lyže, banán, ringo, vodné skútre), procedúry a masáže vo wellness centre.
Pre deti: miniklub (4-12 rokov), mini disco.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.anadoluhotelbodrum.com

Náš názor
Skvelá ponuka pre všetkých, ktorí sa chcú dobre baviť na dovolenke počas aktívneho odpočinku. Bodrum Anadolu Hotel odporúčame najmä mladým ľuďom, ktorí chcú okrem hotelových atrakcií preskúmavať pôvaby letoviska na vlastnú päsť. Animačný tím Vám nedovolí sa nudiť a miestne atrakcie poskytnú nezabudnuteľné zážitky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Korumar Ephesus Beach

Poloha
Novo postavený luxusný hotel Korumar Ephesus Beach sa nachádza cca 12 km od centra Kusadasi, s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi. Hotel je vzdialený cca 7 km od historického Efezu a cca 130 km od letiska Bodrum.

Pláž
Hotel Korumar Ephesus Beach sa nachádza priamo pri súkromnej, 230 m dlhej piesočnatej pláži. Slnečníky, lehátka a plážové osušky - zadarmo (nutná záloha).

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranné lobby, výťah, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte (za príplatok), 4 bary, okrem iného: bar pri bazéne a lobby bar. V areáli hotela sa nachádza veľký hlavný bazén s 9 šmýkačkami pre dospelých, detský bazén s 8 šmýkačkami a krytý bazén. Slnečná terasa pri bazéne s bezplatnými lehátkami, slnečníkmi a plážovými osuškami. Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf, zmenáreň, herňa.

Izby
Hotel Korumar Ephesus Beach ponúka svojim hosťom 325 moderných a pohodlných izieb, ktoré sa nachádzajú v niekoľkých trojposchodových budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 42 m², pre max. 3 dospelé osoby a jedno dieťa) sú vybavené kúpeľňou (sprcha, fén), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, balkónom. Detská postieľka - na vyžiadanie.
Rodinné izby sa skladajú zo spálne a obývacej izby (s rozlohou cca 44 m²), sú vybavené rovnako ako štandardné izby.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00) formou bohatého bufetu, občerstvenie počas dňa (11:00-16:00), nočné občerstvenie (23:00-00:30), koláče a sladkosti (14:30-18:00). Čerstvá pomarančová šťava sa servíruje na raňajky. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybranom bare 24 hodín, v ostatných baroch v otváracej dobe. Za poplatok: ostatné dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Korumar Ephesus Beach organizuje bohatý animačný program: zábavu a hry pri bazéne, večerná show, diskotéku 16+ (23:00-2:00). Navyše: tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), basketbal, volejbal, futbal, stolný tenis, lukostreľba, boccia, karty, aerobik, fitness centrum (16+), turecké kúpele, parný kúpeľ, sauna. Za poplatok: biliard, stolný futbal, vodné športy, procedúry a masáže vo wellness centre. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov)

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Náš názor
Veľmi elegantný a moderný hotel Korumar Ephesus Beach, ktorý odporúčame rodinám s deťmi a tým, ktorí sú zameraní na aktívne trávenie času. Bohatý animačný program a aquapark ocenia milovníci športov, zatiaľ čo perfektná polohu priamo pri širokej pláži umožní prázdninový odpočinok! Ďalšou výhodou je vynikajúca kuchyňa!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jasmin Beach

Poloha
Hotel Jasmin Beach sa nachádza v letovisku Gümbet, cca 1 km od centra ponúkajúceho širokú škálu zábavy (reštaurácie, bary, obchody, diskotéky), cca 3 km od centra mesta Bodrum a cca 35 km od letiska Milas-Bodrum.

Pláž
Pieskovo-kamienková verejná pláž sa nachádza cca 50 m od hotela Jasmin Beach. Ležadlá, plážové osušky a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, 4 bary: pool, panoráma, garden a lobby bar. 5 sladkovodných bazénov, jeden so šmykľavkami otvorenými v hodinách (11:00-12:00) a (15:00-16:00) - iba pre deti staršie ako 10 rokov, jeden krytý bazén, 3 bazény s oddelenými detskými bazénmi.
Plážové osušky, lehátka a slnečníky pri bazénoch - zadarmo. Za poplatok: kaderníctvo, práčovňa, mini market 24 hod., fotograf, lekár, zmenáreň, obchod so suvenírmi, herňa.

Izby
Hotel Jasmin Beach má 276 priestranných, svetlých izieb rôznych štandardov.
- Štandardné izby - sú vybavené kúpeľňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), mini chladničkou a balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén alebo záhradu.
- Izby typu Club - majú staršie vybavenie.
- Dvojizbové rodinné izby Club - sú vybavené ako izby štandard Club, navyše majú individuálne nastaviteľnú klimatizáciu a niektoré majú vaňu. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo. Hotel má dve izby pre handicapovaných hostí.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Občerstvenie podávané v hlavnej reštaurácii (14:00-16:30), káva, čaj, zákusky (17:00-18:00). Možnosť využitia reštaurácie a'la carte (1x za pobyt, nutná rezervácia) v hodinách od 19:30-21:30. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00). Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy, zmrzlina, turecká káva a miestne nealkoholické a alkoholické nápoje podávané po 23:00 hodine. Možnosť objednania bezlepkových jedál (na vyžiadanie).

Šport a zábava
Hotel Jasmin Beach organizuje denné aj večerný animačný program vo verzii soft. Navyše: posilňovňa, turecké kúpele, suchá a parná sauna, stolný tenis, biliard, šípky.
Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, centrum vodných športov na pláži (vodné lyže, banán, ringo, vodné skútre, parasailing).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne – zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.jasminbeach.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/jasmin-beach

Náš názor
Príjemný, udržiavaný hotel, ktorý sa nachádza v blízkosti pláže ako aj zábavného centra Gümbet. Hotel Jasmin Beach odporúčame tým, ktorí preferujú aktívny oddych a chcú spoznať kúzlo nočného života. Bohatá rekreačná infraštruktúra vrátane mnohých bazénov poskytuje širokú škálu aktivít v areáli hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Smartline Bitez Garden Life

Poloha
Hotel Smartline Bitez Garden Life se nachází v klidné oblasti ve městě Bitez. Centrum města Bodrum s mnoha bary, restauracemi a obchody je vzdáleno cca 6 km od hotelu. Na letiště Bodrum-Milas je to cca 45 km.

Pláž
Hotel Smartline Bitez Garden Life leží cca350 m od veřejné, písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, restaurace a'la carte, 3 bary, včetně baru v zahradě a u bazénu. 3 bazény, z toho 1 má oddělenou část pro děti a relaxační bazén. Plážové osušky, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.  Za příplatek: mini market, butik, kadeřnictví, fotograf, lékař.

Pokoje
Hotel Smartline Bitez Garden Life má 176 hezky zařízených pokojů rozmístěných v jednopodlažních budovách v zahradě.
Standardní pokoje (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, miniledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den) a balkonem.
K dispozici jsou také rodinné pokoje o 1 místnosti (o rozloze cca 40 m²) - pro max. 3 dospělé osoby nebo 3 dospělé osoby a dítě. Jsou vybaveny jako standardní pokoje. Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost využít 1x za pobyt restauraci a'la carte servírující pokrmy z mořských plodů - rezervace nutná (otevřená úterý-neděle, od poloviny června do poloviny září). Během dne je k dispozici občerstvení, gözleme - turecké placky, káva a zákusky. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00 do 23:00. Za příplatek: dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje, turecká káva, energetické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, lahvové nápoje a nápoje v plechovkách.

Sport a zábava
Hotel Smartline Bitez Garden Life organizuje animační program ve verzi soft. Některé dny v týdnu večerní show. Navíc je k dispozici: vodní pólo, aquaaerobic, šipky, stolní tenis, kulečník, wellness centrum (sauna a turecká lázeň - zdarma). Pro děti: dětské hřiště a miniklub (4-12 let - otevřen pouze v červenci a srpnu). Za příplatek: procedury a masáže ve wellness.

Internet
V lobby a ve veřejných částech hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***+

Webové stránky
www.bitezgardenlife.com

Náš názor
Hotel Smartline Bitez Garden Life doporučujeme zejména pro ty, kdo dávají přednost relaxaci v klidu a daleko od rušných turistických destinací. Procházkou lze dojít do centra města Bodrum, kde se nachází mnoho obchodů a restaurací. Dobrá volba pro rodiny se staršími dětmi vzhledem k rodinným pokojům. Dobrá kvalita za dobrou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palmin Hotel

Poloha
Štvorhviezdičkový Palmin Hotel sa nachádza v exotickej záhrade, asi 2 km od centra Kuşadası. V bezprostrednej blízkosti sú reštaurácie, kaviarne a obchody. Letisko Bodrum je odtiaľto vzdialené 135 km.

Pláž
Palmin Hotel sa nachádza cca 500 m od verejnej piesočnej pláže Ladie Beach. Zadarmo plážový servis (lehátka, slnečníky a osušky) a bezplatný transfer z hotela (v určitých časoch).

Vybavenie
24hodinová recepcia, lobby, výtah, hlavná reštaurácia (jedlá formou bufetu), lobby bar, bar pri bazéne, krytý bazén (vyhrievaný), vonkajší bazén, bazén pre deri, šmýkačky pre deti a dospelých. Za poplatok: práčovňa, kaderníctvo, požičovňa áut. 

Izby
Palmin Hotel má 156 pohodlne zariadených, priestranných izieb vybavených kúpelňou (sprcha, fén), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou TV-SAT, telefónom, trezorom, minibarom (za príplatok na vyžiadanie), so súpravou na prípravu kávy a čaju a balkónom.

Strava
All inclusive - jedlá formou bufetu: raňajky (07:30 - 10:30), večere (12:30 - 14:00), občerstvenie (14:00 - 16:30), káva a čaj (16:30 - 17:30), večere (19:30 - 21:30), neskoré občerstvenie (23:30 - 00:30), nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje (10:00 - 24:00). Za poplatok: dovážaný alkohol, zmrzlina, turecká káva, čerstvo vymačkaná pomarančová šťava.

Šport a zábava
Denné animácie počas dňa a 5x týždenne nočné predstavenia. Pre deti: mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko. Navyše: telocvičňa, í animace během dne a 5x týdně - noční představení. Pro děti - mini-klub (4-12 let), dětské hřiště. Navíc: tělocvična, parný kúpeľ, sauna, vírivka, stolný tenis, šípky. Za poplatok: turecké kúpele, masáže, tenisový kurt (počas dňa), biliard, požičovňa notebookov.

Internet
Vo vstupnej hale je zadarmo dostupné Wi-Fi.

Miestna kategória
****

Webové stránky
www.palminhotel.com

Náš názor
Komfortne zariadené izby a ideálna poloha - v blízkosti pláže a centra - sú jednou z najväčších výhod Palmin Hotela! Hostia chvália hotel za dobré a profesionálne služby a dobrú kuchyňu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorú je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Korumar Deluxe

Poloha
Elegantný hotel Korumar Deluxe umiestnený na kopci, z ktorého sa rozprestiera nádherný výhľad na modré vody Egejského mora. Hotel leží cca 2 km od centra Kusadasi s početnými barmi, reštauráciami a obchodmi a bohatou ponukou nočného života. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 125 km.

Pláž
Hotel Korumar Deluxe sa nachádza priamo pri piesčito-kamienkovej pláži s plošinou, ktorá je nad vodou. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, priestranné lobby, zmenáreň, TV miestnosť, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte (za príplatok, nutná skoršia rezervácia), 5 barov, okrem iného: na pláži, snack bar, lobby bar. Hlavný bazén, detský bazén so šmýkačkou pre deti od 3 do 10 rokov. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: butiky, market, lekár, kaderníctvo, práčovňa.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:00-21:30). Navyše občerstvenie počas dňa (11:00-16:00), bufet pre deti (19:00-21:00), prestávka na kávu so sladkým občerstvením (16:30-17:30). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:00-24:00. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvo vylisované džúsy, fľaškové nápoje a nápoje v plechovkách.

Šport a zábava
Hotel Korumar Deluxe organizuje denné a večerné animácie, aerobik, posilňovňa, hry v bazéne, večerná show, tenisový kurt (osvetlenie a vybavenie za poplatok), stolný tenis, šípky, lukostreľba, sauna, turecké kúpele. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko. Za poplatok: biliard, vodné športy, škola potápania, procedúry vo wellness centre.

Internet
Vo verejných priestoroch hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.korumar.com.tr

Náš názor
Exkluzívny a elegantný hotel Korumar Deluxe s krásnym výhľadom a rozsiahlym rekreačno-športovým zázemím. Skvelá základňa k objavovaniu tejto časti Turecka, neďaleko centra Kusadasi s mnohými atrakciami. Odporúčame tým, ktorí očakávajú od hotela dobré služby, chutnú kuchyňu a komfortné izby.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Palm Wings Ephesus

Poloha
Hotel Palm Wings Ephesus se nachází v zátoce Pamucak, v klidné oblasti, cca 5 km od zříceniny starobylého města Efez. Do města Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a bohatou nabídkou nočního života je to cca 12 km. Letiště v Bodrumu je vzdáleno cca 130 km od hotelu.

Pláž
Hotel Palm Wings Ephesus leží přímo u široké, písečné, soukromé pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, restaurace, 4 restaurace a'la carte (mexická, italská, turecká, rybí), 5 barů (v lobby, u bazénu, relax bar, snack bar a na diskotéce), 4 bazény (včetně jednoho se skluzavkami), brouzdaliště se skluzavkou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Za poplatek: kadeřnictví, lékař, obchody.

Pokoje
Hotel Palm Wings Ephesus nabízí 450 prostorných pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze cca 26 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě normální postele, pohovky nebo skládací postele). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini ledničkou, trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje a balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Navíc jsou k dispozici pokoje typu Large (o rozloze cca 27 m²) - pro 2 dospělé osoby a 2 děti, jsou vybaveny jako standardní pokoje (s možností přistýlky v podobě palandy). Na vyžádání jsou dostupné rodinné pokoje o dvou místnostech (o rozloze cca 42 m²). Možnost přidání dětské postýlky do 2 let - zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) jsou podávány formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, noční občerstvení. Možnost využít zdarma restauraci a'la carte 1x za pobyt (kromě neděle) - nutná dřívější rezervace. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin v lobby baru. Za příplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce (ke snídani čerstvě vymačkaná šťáva z pomeranče - zdarma, samoobsluha), lahvové nápoje a nápoje v plechovkách.

Sport a zábava
Hotel Palm Wings Ephesus organizuje denní a večerní animační program. Navíc je k dispozici: tenis, basketbal, plážový volejbal, aerobik, aquaaerobik, stolní tenis, šlapadla, kánoe, posilovna, sauna, turecké lázně. Za příplatek: masáže a procedury ve wellness, kulečník, playstation, centrum vodních sportů na pláži. Pro děti: 6x týdně Figloklub s polským animátorem, hotelový miniklub (4-12 let), dětské hřiště.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.ephesus.palmwings.com.tr

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/palm-wings-ephesus

Náš názor
Hotel Palm Wings Ephesus patří do řetězce Palm Wings, jenž je našim klientům dobře známý. Zaručuje vysoký standard služeb a vynikající prázdniny. Klidná lokalita, krásná pláž, atrakce nabízené hotelem a blízkost města Kusadasi je ideální kombinací, kde jak rodiny s dětmi, tak i aktivní klienti a ti, kteří hledají klid, najdou něco pro sebe.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Royal Asarlik Beach

Poloha
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází na poměrně rozsáhlé ploše s hlavní budovou a budovami v zahradě. Hotel leží cca 200 m od zábavního centra letoviska Gümbet. Nedaleko hotelu je mnoho barů, restaurací a klubů. Letovisko Gümbet je známé především díky rušnému centru a četným diskotékám. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 3 km a letiště Bodrum-Milas cca 35 km.

Pláž
Hotel Royal Asarlik Beach se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže s bezplatnými lehátky a slunečníky.

Vybavení
Recepce, směnárna, lobby, hlavní restaurace, 3 restaurace a'la carte: čínská, rybí a italská (nutná dřívější rezervace), 6 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu a na pláži. Venkovní bazén (sladkovodní) a krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc: obchod, kadeřnictví, fotograf, lékař, prádelna, konferenční místnost.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:00), večeře (19:30-21:30), občerstvení během dne (12:30-16:30), káva a zákusky (11:00-18:00), noční občerstvení (00:00-1:00), sendviče (00:00-7:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje a některé dovážené nápoje jsou k dispozici 24 hodin v baru Panorama. Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Royal Asarlik Beach organizuje denní a večerní animace ve verzi Soft. Hry v bazénu, šipky, stolní tenis, posilovna, představení, turecké večery, diskotéka, sauna, turecké lázně. Pro děti: dětské hřiště. Navíc za příplatek: masáže a procedury ve wellness centru, vířivka, vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.royalasarlikbeach.com

Náš názor
Hotel Royal Asarlik Beach má perfektní polohu - od strany moře se rozprostírá nádherný výhled na záliv a z druhé strany (pouhých cca 200 m) se nachází rušné centrum letoviska Gümbet. Díky výhodnému programu Ultra All Inclusive, komfortním pokojům a hotelovým animacím zde strávíte příjemnou dovolenou. Ideální nabídka pro páry, skupiny přátel a rodiny s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Parkim Ayaz

Poloha
Hotel Parkim Ayaz se nachází u pěkné, byť nepříliš široké písčito-oblázkové veřejné pláže s pozvolným vstupem do moře, v samotném centru města Gümbet s širokou nabídkou zábavy, barů, restaurací a diskoték. Cca 4 km od centra města Bodrum, cca 40 km od letiště Bodrum-Milas.
Poslední rekonstrukce proběhla v roce 2011.

Pokoje
Hotel Parkim Ayaz má 335 pokojů, které se nachází v 11 budovách umístěných v zahradě.
- Standardní pokoje (plocha cca 20 m²) – ubytování pro 2 dospělé osoby (možnost 1 přistýlky v podobě rozkládacího lůžka).
- Pokoje promo (plocha cca 15 m²) - pro max. 2 dospělé osoby (starší vybavení).
- Rodinné pokoje – 1 místnost (plocha cca 35 m²) - pro max. 3 dospělé osoby a dítě (možnost přistýlky v podobě normálního lůžka nebo palandy).
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, TV se satelitním příjmem, ledničkou, trezorem (za poplatek cca 2 EUR/den). Všechny pokoje mají malý balkon.
Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let zdarma. 
Domácí zvířata nejsou povolena.

Vybavení
24 hodinová recepce, lobby, internet Wi-Fi v lobby zdarma, restaurace, 2 restaurace a'la carte: osmanská a čínská, 2 bary. 2 bazény z toho jeden se skluzavkami (10:00-18:00), jacuzzi, dětské bazény (všechny bazény se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Plážové osušky po zaplacení zálohy cca 20 EUR/pokoj. Miniklub a dětské hřiště. Za poplatek směnárna, SPA centrum, kosmetický salón, kadeřnictví, lékař, prádelna, služba hlídání dětí.

Strava
All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Občerstvení během dne, káva, čaj, koláče, zmrzlina a noční občerstvení. Jednou za pobyt možnost využití restaurace a la carte (dovážené nápoje zde za poplatek). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatek importované nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťávy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Parkim Ayaz nabízí denní i večerní zábavu. Tenisový kurt (půjčení vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, billiard, šipky, plážový volejbal, posilovna. Za poplatek lezecká stěna, minigolf, centrum vodních sportů na pláži (vodní lyžování, banán, ringo, vodní skútry, parasailing), procedury a masáže ve SPA.

Místní kategorie
****

Náš názor
Malý, komorní hotel s přátelskou atmosférou, jehož největší výhodou je výborná poloha. Hotel Parkim Ayaz je skvělou volbou pro páry, které chtějí aktivní dovolenou a zároveň si vychutnat kouzlo večerního života v Gumbet.

Jiné
www.parkimayaz.com

Salmakis Resort & Spa

Poloha
Tento 5hvězdičkový hotel Salmakis Resort & Spa nabízí nádherný výhled na záliv, přístav a hrad sv. Petra se nachází jen cca 1 km od centra letoviska Bodrum s mnoha atrakcemi: butiky, obchody, bary a restauracemi. Letiště Milas-Bodrum je vzdáleno cca 35 km.

Pláž
Hotel Salmakis Resort & Spa se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou, což dokazuje o výjimečné čistotě vody ke koupání. Lehátka (také na molu), slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace, rybí restaurace a'la carte (zdarma 1x za pobyt, nutná rezervace), 4 bary: bar u restaurace (12:30-14:30), lobby bar (24h), bar u bazénu (10:00-24:00), plážový bar (10:00-18:00). Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Navíc za příplatek: minimarket, kadeřnictví, fotograf, konferenční místnost, lékař na vyžádání.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (7:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30), zmrzlina (10:00-18:00), palačinky gözleme (11:00-16:00), občerstvení během dne (12:30-17:00), přestávka na kávu se sladkým občerstvením (17:00-18:00), noční občerstvení (24:00-7:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje a některé dovážené nápoje v lobby baru (24hod.). Za příplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvové nápoje a čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Salmakis Resort & Spa organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Hry v bazénu, kulečník, šipky, aqua aerobik, stolní tenis, tenisový kurt, squash (za poplatek), posilovna, živá hudba, večerní show. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: turecké lázně, sauna a za příplatek masáže a procedury.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.salmakishotel.com

Náš názor
Tento hotel vysoké kvality splní očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Vynikající poloha, krásné malebné výhledy i vynikající kuchyně jsou hlavními výhodami tohoto hotelu Salmakis Resort & Spa. Díky blízkosti zábavního letoviska Bodrum doporučujeme párům a skupinám přátel, stejně jako rodinám s dětmi díky komfortním rodinným pokojům a celé řadě hotelových atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Sealight Resort Kusadasi

Poloha
Elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází cca 5 km od centra Kusadasi s četnými obchody, restauracemi a bary. Historický Efez je vzdálen cca 15 km a letiště v Bodrumu cca 130 km.

Pláž
Hotel Sealight Resort Kusadasi se nachází na vysokém břehu. Do zátoky s 300 m dlouhou písečnou pláží (pozvolný vstup do moře) lze dojít po schodech nebo využít hotelový autobus (10:00-18:00). Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, prostorná lobby, 6 výtahů, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem, 2 restaurace a'la carte: s mořskými plody a turecká (zdarma k dispozici 1x za pobyt, nutná rezervace), 2 ostatní restaurace a'la carte: východní a středomořská kuchyně (otevřeny budou v závislosti na obsazenosti hotelu), 7 barů, mimo jiné: bar u bazénu, plážový bar a lobby bar. 3 bazény: velký nepravidelného tvaru, jeden se skluzavkami (otevřené v určených hodinách), bazén se slanou vodou a dětský bazén. U bazénu prosluněná terasa s bezplatnými lehátky, slunečníky a plážovými osuškami.

Pokoje
Hotel Sealight Resort Kusadasi má 465 pohodlných a moderně zařízených pokojů.
Standardní pokoje (o rozloze 25 m²) pro max. 3 osoby jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje, denně doplňován), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem. Většina pokojů má výhled na moře.
Pokoje typu Superior (o rozloze 45 m²) pro 4 člennou rodinu. Vybaveny jsou stejně jako standardní pokoje.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) ) - jsou podávány formou bohatého bufetu, občerstvení během dne (11:00-17:00), káva, čaj, zákusky a zmrzlina (12:00-21:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje 24 hodin ve vybraném baru, v ostatních během otevírací doby. Za poplatek: ostatní dovážené nápoje, čerstvě vymačkané džusy, turecká káva.

Sport a zábava
Denní animační program: zábava u bazénu a večerní show, živá hudba. Navíc: tenisový kurt, basketbal, volejbal, posilovna, jóga, lukostřelba, minifotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník, kánoe, šlapadla, sauna. Za poplatek: kuželky, osvětlení kurtu, vodní sporty, procedury a masáže ve wellness centru. Pro děti: miniklub, 6x týdně Figloklub s polským animátorem.

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sealighthotel.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/sealight-resort-kusadasi

Náš názor
Kaskádovitě položený, elegantní hotel Sealight Resort Kusadasi zajišťuje skvělý výhled. Doporučujeme osobám orientovaným na aktivní odpočinek díky bohatým animacím a blízkosti turistického Kusadasi. Další výhodou hotelu je dobré jídlo a bohatý program Ultra All Inclusive.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Cactus Fleur Beach Club

Poloha
Hotel Cactus Fleur Beach Club je obklopený dobre udržiavanou záhradou. Nachádza sa cca 2 km od centra mesta Yalikavak s výberom barov a reštaurácií. Miestne atrakcie ako prístaviska Palmarín v Yalikavak alebo Veterné mlyny Yalikavak sú v pešej vzdialenosti. Mesto Bodrum je vzdialené cca 20 km a letisko cca 45 km. Približne 50 m od hotela je miestna autobusová zastávka (za poplatok).

Pláž
Hotel Cactus Fleur Beach Club sa nachádza priamo na súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži. Ležadlá a slnečníky zadarmo. Uteráky za zálohu cca 10 EUR, výmena cca 1 EUR.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, zmenáreň, lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia a bary, v lobby a pri bazéne, diskotéka. Veľký bazén a detský bazén. Ležadlá a slnečníky zadarmo. Uteráky za zálohu cca 10 EUR (prvý uterák zadarmo, výmena cca 1 EUR). Okrem toho aquapark nachádzajúci sa vedľa hotela, od pondelka do piatku zadarmo (cez víkend za poplatok cca 15 EUR / dospelý a cca 10 EUR / dieťa), sauna a turecké kúpele. Za poplatok: procedúry a masáže v kúpeľnom centre, lekár, práčovňa.

Izby
Hotel Cactus Fleur Beach Club má 152 štýlovo zariadených izieb rôznych štandardov.
Štandardné izby s rozlohou cca 22 m² môžu ubytovať max. tri dospelé (možnosť prístelky vo forme normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Sú vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (spotreba za poplatok), trezorom (za poplatok cca 10 EUR / týždeň). Na vyžiadanie sú k dispozícií izby pre rodiny s rozlohou cca 35 m² pre max. troch dospelých alebo dvoch dospelých a dve deti. Všetky majú terasu alebo balkón. Možnosť postieľky pre deti do veku 2 rokov zadarmo.

Strava
All inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obed a večera formou bufetu. Počas dňa občerstvenie, popoludňajšie občerstvenie, čerstvé, sezónne ovocie a nočné občerstvenie. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje a niektoré dovážané liehoviny (10:00-23:00). Za poplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje vo fľašiach.

Šport a zábava
Hotel Cactus Fleur Beach Club prevádzkuje animácie v soft verzii a športové aktivity: zábavy pri bazéne, fitnes, tematické večery a živú hudbu. Navyše: basketbalové a volejbalové ihrisko, tenis, minigolf, futbal, šípky. Pre deti: mini klub, mini diskotéka. Za poplatok: vodné športy na pláži (okrem iného vodné bicykle, kajaky), biliard.

Internet
Internet Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela zadarmo.

Miestne kategórie
****

Iné
www.fleurbeach.cactushotels.com

Náš názor
Odporúčame najmä rodinám s deťmi a mladým ľuďom milujúcim aquaparky! Hotel s veselou, rodinnou atmosférou, v ktorom sa vďaka bohatému animačnému programu nebudete nudiť. Ďalšou výhodou hotela Cactus Fleur Beach Club je malebné umiestnenie a výborná kuchyňa.

Kefaluka Resort

Poloha
Luxusní hotel Kefaluka Resort se nachází na upravené zelené ploše (o rozloze 5 ha), táhnoucí se podél krásné pláže unikající do tyrkysových vod Egejského moře. Turistické městečko Turgutreis s výběrem barů, restaurace a obchodů je vzdáleno cca 10 km, centrum města Bodrum cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 60 km.

Pláž
Kefaluka Resort se nachází u krásné, soukromé písečné pláže (400 m široké) s vlastním molem (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Možnost pronájmu altánku na pláži (za poplatek).

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, hlavní restaurace (vyžadováno společenské oblečení), 4 restaurace a’la carte: turecká, italská, mezinárodní a s mořskými plody (za poplatek cca 10 EUR/os., nutná rezervace), 4 restaurace nabízející občerstvení během dne, 10 barů včetně baru u bazénu, na pláži a na molu a diskotéka. Kromě toho 3 bazény: hlavní, s animacemi a krytý, ​​vířivka, aquapark s 5 skluzavkami, 3 dětské bazény, lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. V hotelu se nachází kino. Za poplatek: pokojová služba 24 hodin, minimarket, obchod se suvenýry, fotograf, kadeřník, lékař, hlídání dětí (na vyžádání), půjčovna aut.

Pokoje
Kefaluka Resort má 367 elegantně zařízených pokojů různých standardů. Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 2 dospělé osoby a 1 dítě (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, ​​centrálně řízenou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (nealkoholické nápoje a pivo zdarma, ostatní konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, balkonem nebo terasou.
Promo pokoje nemají balkon a výhled na moře. K dispozici jsou také standardní pokoje spojené dveřmi a pokoje Deluxe s výhledem na moře (o rozloze cca 36 m²). Na potvrzení jednopokojové rodinné pokoje typu Large (o rozloze cca 30 m²) - přistýlka v podobě rozkládací pohovky a dvoupokojové rodinné pokoje typu Suite (ložnice a obývací pokoj s rozkládací pohovkou).

 

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu. Během dne občerstvení a zmrzlina v určených restauracích. Noční bufet v hlavní restauraci (24:00-07:00). Místní a některé dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje ve vybraných barech 24 hodin, čerstvé ovocné šťávy jsou k  dispozici během snídaně ve Vitamin baru. Za poplatek: ostatní dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, lahvová vína, šampaňské.

Sport a zábava
Kefaluka Resort organizuje animační program ve dne i večer. Kromě toho: nemotorové vodní sporty, windsurfing a katamarán (1 hod./den, nutná licence), fitness, posilovna, wellness centrum, tenis, basketbal, plážový volejbal, lukostřelba, jízda na kole, stolní tenis, kulečník, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, motorové vodní sporty, osvětlení kurtů a hřišť, bowling, hrací automaty.  Pro děti: miniklub. 

 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kefaluka.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kefaluka-resort

Náš názor
Kefaluka Resort je exkluzivní objekt s nejvyšší kvalitou služeb, vítěz mnoha ocenění spokojenosti zákazníků. Doporučujeme náročným klientům, kteří hledají klidný odpočinek daleko od shonu turistických letovisek, komplexní služby a veškeré vybavení v dosahu. Vzhledem k širokému spektru atrakcí pro děti doporučujeme rovněž rodinám s dětmi.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Amara Sealight Elite

Poloha
Moderný a elegantný hotel Amara Sealight Elite patriaci hotelovému reťazcu Sealight, sa nachádza cca 6 km od centra Kusadasi, kde je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Hotel je vzdialený cca 25 km od historického Efeze a cca 130 km od letiska Bodrum.

Pláž
Hotel Amara Sealight Elite sa nachádza priamo pri súkromnej 130metrovej piesočnato-kamienkovej pláži. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky - zadarmo (záloha nutná).

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranná lobby, výťah, hlavná reštaurácia, desať reštaurácií ponúkajúcich jedlá medzinárodnej kuchyne, vrátane siedmych reštaurácií a'la carte, okrem iného: turecká, orientálna, vegetariánska; štyri bary: bar pri bazéne, plážový bar, lobby bar. V areáli hotela sa nachádza veľký hlavný bazén nepravidelného tvaru, mini aquapark pre deti so šmykľavkami, krytý bazén a vnútorný bazén. Slnečná terasa pri bazéne s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a plážovými osuškami. Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf.

Izby
Hotel Amara Sealight Elite sa skladá z 392 pohodlných a moderných izieb. Štandardné izby (s rozlohou cca 42 m²) môžu ubytovať tri dospelé osoby alebo rodinu 2 + 2. Izby s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (ľahké drinky, denne doplňovaný), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, balkónom. Detská postieľka - na vyžiadanie.
StravaUltra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00) formou pestrého bufetu, občerstvenie počas dňa (11:00-17:00), káva, čaj, koláče a zmrzlina (12:00-19:00). Čerstvá pomarančová šťava sa servíruje na raňajky. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybranom bare 24 hodín, v ďalších baroch v otváracej dobe. Za poplatok: ostatné dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Amara Sealight Elite organizuje bohatý animačný program: zábavu a hry pri bazéne, večerné show, vystúpenia živej hudby. Navyše: tenisový kurt, basketbal, volejbal, jóga, aerobik, fitness centrum, kajaky, turecké kúpele (nutná skoršia rezervácia), parný kúpeľ (nutná skoršia rezervácia), stolný tenis (osvetlenie kurtu za poplatok), sauna. Za poplatok: biliard, vodné športy, procedúry a masáže vo wellness centre. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov).

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Náš názor
Hotel Amara Sealight Elite vysokej kvality, ktorý spĺňa očakávania tých najnáročnejších hostí. Odporúčame najmä tým, ktorí dávajú prednosť aktívnemu odpočinku, a tiež si cenia bohatý animačný program a blízkosť atraktívneho Kusadasi. Ďalšou výhodou je vynikajúca kuchyňa - až desať reštaurácií umožní ochutnať pokrmy kuchýň z rôznych oblastí sveta!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Batihan Beach Resort & Spa

Poloha
Batihan Beach Resort & Spa se nachází na okraji Kusadasi, cca 7 km od centra města s četnými bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel se skládá z hlavní budovy a budovy Select. V blízkosti hotelu jsou obchody, bary a autobusová zastávka, ze které jezdí místní autobus do centra města (za poplatek). Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 150 km od hotelu. 

Pláž
Batihan Beach Resort & Spa se nachází přímo u písečné soukromé pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, směnárna, lobby, 3 restaurace: hlavní, servírující občerstvení a restaurace a’la carte (1x za pobyt zdarma, nutná rezervace), lobby bar a plážový bar, diskotéka. 5 bazénů, včetně krytého bazénu se skluzavkami a brouzdaliště pro děti (lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma). Za poplatek: pokojová služba, herna, lékař, prádelna, kadeřnictví, obchody, půjčovna aut a skútrů, hlídání dětí.

Pokoje
Batihan Beach Resort & Spa má 338 pokojů různých standardů.
Standardní pokoje (o rozloze 23 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby (přistýlka v podobě rozkládací pohovky). Jsou vybaveny koupelnou (vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (za poplatek cca 1 EUR/den), minibarem (konzumace za poplatek) a balkonem.
Na potvrzení jsou k dispozici:
dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 29 m²).
Pokoje typu Select jsou větší a novější.
Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.
Hotel má pokoje pro tělesně postižené.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během dne občerstvení (13:00-24:00), zmrzlina a přestávka na kávu. Noční občerstvení. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v lobby baru (24h). Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje.

Sport a zábava
Batihan Beach Resort & Spa organizuje animační program ve verzi soft, hry, zábavy, kuchařskou show. Navíc: posilovna, tenisový kurt, aqua aerobic, aerobic, zumba, stolní tenis, minigolf, boccia, šipky. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, vodní sporty na pláži, osvětlení kurtu a hřiště, kulečník. Pro děti: dětské hřiště a miniklub. 

Internet
Internet Wi-Fi v celém hotelu a na pokojích - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.batihanbeachresort.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/batihan-beach-resort-and-spa

Náš názor
Batihan Beach Resort & Spa je kvalitní hotel s příjemnou atmosférou, který je ceněn za péči o klienta. Výborná lokalita nedaleko centra města Kusadasi Vám umožní vychutnat si klidný pobyt s možností užívání si kouzla turistického městečka. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi vzhledem k nabízené infrastruktuře.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Kustur Club Holiday Village

Poloha
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází na pečlivě upraveném pozemku, cca 3 km od turistického centra Kusadasi s širokým výběrem restaurací a obchodů a cca 120 km od letiště Bodrum-Milas.

Pláž
Hotel Kustur Club Holiday Village se nachází několik metrů od vlastní písečné pláže (pěkné, ale ne příliš široké) - přechod přes cestu nebo podchodem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace, 5 restaurací a’la carte: rybí, asijská, mexická, turecká a italská (za poplatek cca 5 EUR/os., nutná rezervace), Ada Cafe, 4 bary: u bazénu, u relaxačního bazénu, na pláži a na diskotéce (za poplatek), 3 bazény, včetně jednoho se skluzavkami (otevřené v určitých hodinách), relaxační bazén, vířivka, dětský bazén. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu - zdarma. Za poplatek: obchod.

Pokoje
Hotel Kustur Club Holiday Village má 450 pokojů umístěných v nízkých budovách v krásné zahradě.
Superior pokoje (o rozloze cca 27 m²) mohou ubytovat max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti na přistýlkách. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou, vysoušečem vlasů, telefonem, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 3 EUR/den), minibarem (voda, soft drinky  a pivo při příjezdu zdarma, ostatní konzumace za poplatek), balkonem nebo terasou.
Garden pokoje v jednopodlažních budovách (o rozloze cca 24 m²) mohou ubytovat max. 3 osoby. Jsou vybaveny stejně jako superior pokoje a mají terasu. Na potvrzení dvoupokojové rodinné pokoje (o rozloze cca 31 m²) pro max. 3 dospělé osoby a 1 dítě. Možnost přidání postýlky pro děti do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), pozdní snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:00) a večeře (19:00-21:30) formou bufetu. Občerstvení během dne (11:00-16:00), odpolední (16:00-18:00) a noční občerstvení (24:00-01:00). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin v Ada Cafe. Za poplatek: dovážené nápoje, konzumace po 24:00, čerstvé ovocné džusy a turecká káva.

Sport a zábava
Hotel Kustur Club Holiday Village organizuje bohatý animační program během dne a večera, mimo jiné: zábavu u bazénu, aqua aerobic. Kromě toho: basketbalové hřiště, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, posilovna, minifotbal, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, šipky, kajaky. Navíc: sauna a turecké lázně. Za poplatek: procedury a masáže ve wellness centru, kulečník, stolní fotbal. Pro děti: miniklub a dětské hřiště. 

Internet
Internet Wi-Fi v lobby, v Ada Cafe a u bazénu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.kusturclub.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/kustur-club-holiday-village 

Náš názor
Skvělá nabídka pro osoby, které v průběhu prázdnin touží odpoutat se od každodenních starostí, relaxovat a být obklopeni teplým mořem a krásnou zahradou. Prázdninové středisko je zárukou skvělé zábavy v nespoutané atmosféře, díky oddělené relaxační části budete současně odpočívat v tichu a klidu. Velkým plusem hotelu Kustur Club Holiday Village jsou příjemné pokoje a chutná kuchyně. Doporučujeme rodinám s dětmi!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Fantasia Deluxe

Poloha
Elegantní hotel Fantasia Deluxe se nachází v klidné oblasti cca 5 km od samého centra Kusadasi s mnoha bary, restauracemi, obchody a kluby. Hotel leží cca 25 km od starověkého Efezu. Letiště Bodrum-Milas je vzdáleno cca 130 km.

Pláž
Hotel Fantasia Deluxe se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže označené Modrou vlajkou. Vstup do moře z plošiny nebo z mola přímo do vody. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, 2 restaurace: hlavní a servírující občerstvení během dne, 4 bary, mimo jiné v lobby a u bazénu. Hlavní bazén, krytý bazén, brouzdaliště pro děti. Za poplatek: kadeřnictví, prádelna, lékař, parkoviště, obchody.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:30-21:45). Občerstvení během dne (12:30-16:00), zmrzlina (13:00-17:00), káva, čaj (17:00-18:00), noční občerstvení (23:30-00:30). Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 do 24:00. Za poplatek: dovážené nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvě vymačkané džusy.

Sport a zábava
Hotel Fantasia Deluxe organizuje animace ve verzi Soft: hry v bazénu, gymnastiku, plážový volejbal, šipky, stolní tenis, tenisový kurt (osvětlení za příplatek), posilovnu. Pro děti: miniklub pro děti ve věku 4-12 let, dětské hřiště. Wellness centrum: sauna, turecké lázně. Za poplatek: masáže a procedury; vodní sporty na pláži.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.fantasia.com.tr

Náš názor
Kvalitní hotel Fantasia Deluxe ceněný za skvělou polohu - blízko zábavního letoviska Kusadasi a také nedaleko starověkého Efezu. Díky chutné kuchyni, bohatým animacím a přátelské atmosféře strávíte v hotelu skvělou dovolenou. Doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi díky hotelovým animacím.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Palm Wings Kusadasi

Poloha
Hotel Palm Wings Kusadasi sa nachádza asi 4 km od centra mestečka Davutlar, približne 15 km od centra Kusadasi a približne 120 km od letiska v Bodrum. V okolí hotela sa okrem iného nachádza zrúcanina mesta Efez, kláštor kursunlu, národný park Dilek a množstvo ďalších turistických zaujímavostí.

Pláž
Hotel Palm Wings Kusadasi sa nachádza pri širokej súkromnej piesočnej pláže. Lehátka, slnečníky a plážové osušky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24hodinová recepcia, lobby, reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte (rybia, turecká, talianska), 5 barov: lobby, pool & beach, snack bar, cafe bar a disko bar. Hlavný bazén, bazén so šmýkačkami, detský bazén so šmýkačkou, lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: kadernístvo, fotograf, doktor, butik, herňa.

Izby 
Hotel Palm Wings Kusadasi má 346 moderne zariadených izieb.
- Štandardné izby (o rozlohe cca 26 m²) - pre max. 3 dospelé osoby (možnosť prístelky v podobe normálnej postele, pohovky alebo skládacej postele). Izby sú vybavené kúpelňou (sprcha, fén), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zadarmo), minibarom (1 fľaša minerálnej vody/deň zadarmo, ostatná konzumácia za poplatok).
- Navyše sú k dispozícii izby Large (o rozlohe cca 32 m²), ktoré sú vybavené ako štandardné izby s prístelkou v podobe poschodovej postele pre 2 dospelé osoby alebo 2 deti.
Na vyžiadanie sú k dispozícii:
- Rodinné izby s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 34 m²),
- Izby Swim Up (na potvrdenie) - majú terasu s lehátkami a priamy prístup k bazénu (možnosť ubytovania len dospelých osôb).
Všetky izby majú balkón (štandardné izby môžu byť s francúzskym balkónom). Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo. 

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večere formou bufetu (19:30-21:30). Občerstvenie počas dňa, káva, čaj, zákusky, zmrzlina, nočné občerstvenie. Možnosť využitia reštaurácie a'la carte 1x za týždeň (okrem nedele) po predchádzajúcej rezervácii. V Cafe Bare v hodinách od 24:00-07:00 sú k dispozícii sendviče a zákusky. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii 24 hodín v Cafe Bare. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy, nápoje vo fľašiach a v plechovkách.

Šport a zábava
Hotel Palm Wings Kusadasi organizuje denné a večerné animačné programy, aerobik, aqua aerobik, plážový volejbal, turecké kúpele, saunu. Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness, biliard (cca 7 EUR/hod.), PlayStation, centrum vodných športov na pláži. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.palmwings.com.tr

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/palm-wings-kusadasi

Náš názor
Nový, elegantnýhotel Palm Wings Kusadasi sa nachádza na udržiavanej ploche, pri širokej piesočnej pláži, s pozvoľným piesočným zostupom do mora - čo je veľká výhoda hotela. Ideálne miesto k odpočinku ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi - vzhľadom k mnohým atrakciám, ktoré pre najmenších hotel Palm Wings Kusadasi ponúka. Poloha na okraji zaručuje kľudný odpočinok, dlhá pláž umožňuje večerné prechádzky, zatiaľčo blízkosť Kusadasi láka na využitie krás turistického mesta.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené

Labranda Ephesus Princess

Poloha
Luxusný hotel Labranda Ephesus Princess sa nachádza na rozsiahlej telenej ploche na malebnom kopci, z ktorého sa rozprestiera nádherný výhľad na Egejské more. Hotel leží len cca 10 km od obľúbeného letoviska Kusadasi s početnými barmi, reštauráciami a obchodmi. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 140 km.

Pláž
Hotel Labranda Ephesus Princess sa nachádza pri piestočnej pláži s mólom (zostup na pláž po schodoch alebo bezplatným hotelovým autobusom) s krištáľovo čistou vodou. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. 

Vybavenie
Recepcia 24h, elegantné lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia a'la carte (1x za pobyt zadarmo, nutná rezervácia), mimo iné: talianska, turecká, reštaurácia s morskými plodmi. 7 barov: pri bazéne, na pláži, v lobby. Za poplatok: vináreň, bar na diskotéke, VIP bar. 3 bazény vrátane jedného so šmýkačkami, detský bazén, lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Navyše za poplatok: obchody, butik, mini market, práčovňa, požičovňa áut.
 
Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večere (19:00-21:30). Navyše: nočná polievka (21:00-1:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v lobby bare (10:00-24:00). Za príplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje.
 
Šport a zábava
Hotel Labranda Ephesus Princess organizuje bohatý animačný program pre deti i dospelých. Večerné show, živá hudba, turecké večery a diskotéky, hry v bazéne a na pláži, plážový volejbal, aerobik, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, šípky, futbalové ihrisko, sauna, posilňovňa, parná sauna a turecké kúpele. Pre deti: miniklub (4-12 rokov), detské ihrisko. Za poplatok: biliard, procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži.
 
Internet
V lobby, pri hlavnom bazéne a v reštaurácii Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.labrandaresort.com

Náš názor
Exkluzívny a elegantný hotel s vynikajúcou kuchyňou a krásnym výhľadom. Neobyčajne široký výber typov izieb umožní prispôsobiť ponuku potrebám každého klienta. Vďaka bohatej športovo-rekreačnej infraštruktúre a vynikajúcemu servicu je hotel ideálny pre páry a rodiny s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Venosa Beach

Poloha
Hotel Venosa Beach sa nachádza v mestečku Yesilkent (cca 5 km od centra mesta Altinkum). Bývalá rybárska dedinka je dnes obľúbeným turistickým letoviskom vzdialeným cca 5 km od mesta Didim (známeho antickými ruinami Apollonovho chrámu) a cca 70 km od letiska Milas-Bodrum. Ľahký dojazd do centra mesta Altinkum miestnou hromadnou dopravou (v letnej sezóne jazdí cca každých 15 minút) alebo taxíkom.

Pláž
Hotel Venosa Beach sa nachádza priamo pri širokej piesočno-kamienkovej súkromnej pláži s pozvoľným vstupom do mora (doporučujeme obuv do vody). Lehátka a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
24hodinová recepcia, priestorné lobby, hlavná reštaurácia, 5 reštaurácií a'la carte, 4 bary: lobby, pool, snack a vitamin bar, diskotéka. Navyše je k dispozícii bazén so šmýkačkami (otvorený v určených hodinách), olympijský plavecký bazén, krytý bazén (uzavretý do polovice septembra) a detský bazén. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: doktor, kaderníctvo, mini market, obchod so suvenírmi.

Ubytovanie
Hotel Venosa Beach má 339 elegantných a komfortne zariadených izieb.
- Štandardné izby (o rozlohe cca 28 m²) - pre max. 3 dospelé osoby (možnosř prístelky v podobe rozkládacej pohovky). Izby sú vybavené: kúpelňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, trezorom (zadarmo), minibarom (zadarmo 1 fľaša vody denne/izba, ostatná konzumácia za poplatok) a balkónom alebo terasou.
Na vyžiadanie sú k dispozícii iné typy izieb:
- Izby typu Large (o rozlohe cca 33 m²) - 1 veLká izba pre 3 dospelé osoby a dieťa na prístelke v podobe rozkládacej pohovky.
- Rodinné izby - 2 miestnosti (o rozlohe cca 36 m²) - pre max. 4 dospelé osoby a dieťa na prístelke. Všetky izby majú aspoň čiastočný výhľad na more. Možnos´t pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere v hlavnej reštaurácii formou bohatého bufetu, občerstvenie počas dňa, zmrzlina pre deti, káva/čaj, nočné občerstvenie, turecké sladkosti. 1x za pobyt možnosť využitia reštaurácie a'la carte (po predcházajúcej rezervácii). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v lobby bare 24 hodín. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, nápoje vo fľaškách a v plechovkách, vybrané nápoje na diskotéke a čerstvé ovocné šťavy. Detské jedlá a vysoké stoličky sú k dispozícii v reštaurácii.

Šport a zábava
Hotel Venosa Beach organizuje pestrý športový a animačný program: aerobik, aqua aerobic, fitness, basketbal, volejbal, stolný tenis, tenis (osvetlenie a vybavenie za poplatok), lukostreľba, večerná show, diskotéka. Navyše bohato vybavené wellness centrum: sauna a turecké kúpele (zadarmo). Za poplatok: procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži. Pre deti: hotelový mini klub, 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra), detské ihrisko.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.venosa.com.tr

Hodnotenie klientov 
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/venosa-beach

Náš názor
Veľmi elegantný hotel Venosa Beach je určený hlavne rodinám s deťmi. Má veľa výhod pre najmenších a bohatú športovo-animačnú infraštruktúru. Nachádza sa pri krásnej pláži, ideálne miesto pre kľudnú rodinnú dovolenku. Hotel Venosa Beach je známy svojou výbornou kuchyňou. V predchádzajúcich sezónach našimi klientmi preverený a ocenený aj opakovane vyberaný. 

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorú je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Titanic Deluxe

Poloha
Tento luxusný hotel Titanic Deluxe sa nachádza na obrovskej ploche v nádhernej scenérii, v zátoke Güvercinlik (tzv. Holubie hniezdo). Cca 3 km od mesta Güvercinlik s malým výberom obchodov, cca 25 km od centra mesta Bodrum a cca 15 km od letiska Milas - Bodrum.

Pláž
Hotel Titanic Deluxe sa nachádza pri malebnej 350 metrovej piesočnej pláži s lehátkami, slnečníkmi a osuškami zadarmo. K dispozícii tzv. Pavilóny so slamenou strechou na móle s výhľadom na more (za poplatok).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, priestranná hala, hlavná reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie: talianska, s morskými plodmi a turecká (bezplatná návšteva raz za pobyt, nutná predchádzajúca rezervácia), s grilovanými pokrmami (za poplatok), 9 barov: bar vo vstupnej hale, bar pri bazéne, bar na pláži, Irish Pub. Vonkajší bazén, detský bazén. Naviac za poplatok: práčovňa, lekár, obchody, požičovňa áut, konferenčné miestnosti.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-11:00), obed (12:30-14:30), večera (19:00-21:45), občerstvenie počas dňa (12:00-16:00), zmrzlina (12:00-23:00), nočné občerstvenie (24:00-3:00). Zadarmo miestne a dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje k dispozícii nepretržite v lobby bare.

Šport a zábava
Hotel Titanic Deluxe prevádzkuje denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Počas dňa: vodná gymnastika, pilates, joga, plážový volejbal. Ďalej: telocvičňa, sauna, parný kúpeľ, stolný tenis, basketbalové ihrisko, 2 tenisové kurty, aquapark, kajaky, vodné bicykle. Pre deti, mini-klub (4-12 rokov), detské ihrisko. Za poplatok: procedúry v centre SPA, vodné športy na pláži, kurzy potápania.

Internet
Wi-Fi pripojenie na internet je zdarma.

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.titanic.com.tr

Náš názor
Luxusný kaskádový hotel Titanic Deluxe s vysokým štandardom služieb, ideálny pre rodinnú dovolenku aj pre dvoch. Ponúka širokú škálu atrakcií, chutné jedlo a vynikajúcu upravenú pláž. Nie je možné sa tu nudiť, určite to bude nezabudnuteľná dovolenka!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kairaba Bodrum Imperial (ex. Magic Life Bodrum Imperial)

poloha
Hotel Kairaba Bodrum Imperial vysokej kvality sa nachádza na pokojnom mieste, v krásnom prostredí, uprostred bujnej pobrežnej vegetácie. Hotel leží cca 11 km od pôvabného mesta Turgutreis, cca 18 km od centra Bodrumu s početnými obchodmi, barmi a reštauráciami. Letisko Milas-Bodrum je vzdialené cca 55 km.

Pláž
Hotel Kairaba Bodrum Imperial sa nachádza priamo pri piesčito-kamienkovej pláže s bezplatnými lehátkami, slnečníkmi a plážovými osuškami.

Vybavenie
24h recepcia, priestranné lobby, zmenáreň, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte (za poplatok), 4 bary: pri bazéne, na pláži, lobby bar a Coco bar (za príplatok). Bazén so šmýkačkami, detský bazén. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Za poplatok: práčovňa, kaderníctvo, požičovňa áut, konferenčná miestnosť.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:00-14:30), večere (18:00-21:30). Občerstvenie počas dňa (12:00-17:00), sladké občerstvenie (17:00-18:00), nočná polievka (23:00-00:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách od 10:00-7:00 v lobby bare. Za príplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a nápoje v plechovkách, čerstvo vylisované džúsy.

Šport a zábava
Hotel Kairaba Bodrum Imperial organizuje bohatý športový a animačný program. Živá hudba, posilňovňa, minigolf, stolný tenis. Pre deti: hotelový miniklub, detské ihrisko, 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom (od polovice júna do polovice septembra). Za poplatok: vodné športy na pláži, procedúry vo wellness centre.

internet
V celom hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Náš názor
Elegantný hotel Kairaba Bodrum Imperial s malebnou polohou, veľmi chutnou kuchyňou a rôznymi typmi izieb - ideálne miesto pre páry a rodiny s deťmi. Nikto sa tu nebude nudiť. Bohatá športovo-rekreačná ponuka spojená s poľskými animáciami pre deti uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kairaba Bodrum Princess Resort

Poloha
Elegantný hotel Kairaba Bodrum Princess Resort sa nachádza len 1 km od pôvabného turistického mestečka Turgutreis s malebným prístavom. V dochádzkovej vzdialenosti od centra sú bary, reštaurácie a obchody. Hotel leží cca 20 km od Bodrumu a cca 50 km od letiska Milas-Bodrum.

Pláž
Hotel Kairaba Bodrum Princess Resort sa nachádza priamo pri úzkej piesočnej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Lehátka, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.
 
Vybavenie
24h recepcia, priestranné lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia a reštaurácia a'la carte (možnosť využitia reštaurácie a'la carte 1x týždenne po predchádzajúcej rezervácii - zadarmo), 5 barov: lobby bar (10:00-7:00), pri bazéne (10:00-18:00), snack bar (10:00-18:00) a za poplatok: vitamínový bar, cash bar a bar otvorený počas diskotéky. 2 bazény s lehátkami, slnečníkmi a plážovými osuškami - zadarmo. Za poplatok: požičovňa áut, stráženie detí, lekár, kaderníctvo, práčovňa.
 
Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:00-14:30), večere (18:00-21:30). Občerstvenie počas dňa (12:00-17:00), sladké občerstvenie (17:00-18:00), nočná polievka (23:00-00:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:00-7:00 v lobby bare. Za príplatok: ostatné dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, fľaškové nápoje a nápoje v plechovkách, čerstvo vylisované džúsy.
 
Šport a zábava
Hotel Kairaba Bodrum Princess Resort organizuje animácie pre deti aj dospelých. Živá hudba, večerná show, diskotéka, posilňovňa, vodná gymnastika, vodné pólo, šípky, boccia, stolný tenis. 6x týždenne miniklub pre deti od 4 do 9 rokov, detské ihrisko. Za poplatok: wellness centrum s ponukou masáží, tureckými kúpeľmi, saunou, ošetrením tváre a vodné športy na pláži.
 
Internet
V celom hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
kairaba-hotels.com

Náš názor
Kvalitný hotel Kairaba Bodrum Princess Resort s výhodnou polohou. Vďaka dochádzkovej vzdialenosti od klimatického Turgutreis, bezchybnému servisu a chutnej kuchyni odporúčame tento hotel náročným klientom. Navyše rozsiahle rekreačno-športové zázemie z neho činí ideálne miesto pre rodiny s deťmi a páry.
 
Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Samara Hotel

Poloha
Samara Hotel
sa nachádza cca 5 km od mesta Torba s menším výberom obchodov, reštaurácií a barov, cca 8 km od centra mesta Bodrum. Hotel je postavený na obrovskom pozemku - cca 7 ha, v krásnej záhrade. Zastávka miestneho autobusu je cca 100 m od hotela. Letisko v Bodrum je vzdialené cca 27 km.

Pláž
Samara Hotel sa nachádza pri súkromnej piesočnej pláži. Lehátka, slnečníky a plážové osušky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, concierge, zmenáreň na recepcii, lobby, TV miestnosť, hlavná reštaurácia, reštaurácia a'la carte, 6 barov, diskotéka, 1 veľký bazén a detský bazén s malou šmýkačkou, vírivka. Lehátka, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok: herňa, mini market, kaderníctvo, izbová služba, služba na stráženie detí. Hotel je prispôsobený pre telesne postihnutých.

Izby 
Samara Hotel má 301 izieb.
- Štandardné izby - veľké, komfortne zariadené, pre max 3 dospelé osoby (prístelka v podobe rozkládacej pohovky). Izby sú vybavené kúpelňou so sprchou, fénom, centrálne riadenou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (fľaša vody, cola alebo fanta zadarmo, ďalšia konzumácia za poplatok, balkónom alebo terasou. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do 2 rokov - zadarmo.
- Rodinné izby Junior Suite s 2 miestnosťami (o rozlohe cca 40 m²), pre 2 dospelé osoby a 2 deti (prístelka v podobe rozkládacej pohovky).
- Izby Senior Suite (o rozlohe cca 50 m²), skladajú sa z 2 spální a obývacej izby. 

Strava
All Inclusive: raňajky, nesrkoré ontinentálne raňajky, obedy a večere formou pestrého bufetu. Občerstvenie počas dňa (šaláty, pizza, hamburgery, hranolky, špagety), káva, čaj, zákusky, palacinky gözleme, nočné občerstvenie. Možnost využitia reštaurácie a'la carte 1x za pobyt (turecká kuchyňa a morské plody, nutná rezervácia, otvorená od 15. mája do 15 októbra, sú vyžadované večerné šaty). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje: víno, pivo, drinky (10:00-02:00), turecká káva a zmrzlina. Za poplatok: dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje, všetky nápoje po 02:00 hodine, fľaškové nápoje a čerstvé ovocné šťavy.

Šport a zábava
Denné a večerné animácie, športové aktivity, večery s živou hudbou, tématické show. Navyše: 2 tenisové kurty, basketbal, volejbal, kajaky, šlapadlá, windsurfing (je nutná licencia), minigolf, mini fotbal, boccia, biliard, stolný tenis, posilňovňa, sauna, turecké kúpele a vírivka. Za poplatok: masáže a procedúry vo wellness, vodné športy na pláži, požičovňa tenisového vybavenia. Pre deti: detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov).

Internet
Internet Wi-Fi vo verejných priestoroch - zadarmo

Miestna kategória 
*****

Webové stránky
www.hotelsamara.com

Hodnotenie klietnov 
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/turcja-egejska-wczasy/samara-hotel

Náš názor
Komfortný, vysokej kvality Samara Hotel s veľmi dobrým štandardom služieb. Odporúčame hlavne rodinám s deťmi vzhľadom k bohatému animačnému programu a milovníkom aktívneho odpočinku. Samara Hotel má veľmi dobré referencie od klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorú je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Korumar Ephesus Beach

Poloha
Novo postavený luxusný hotel Korumar Ephesus Beach sa nachádza cca 12 km od centra Kusadasi, s mnohými obchodmi, reštauráciami a barmi. Hotel je vzdialený cca 7 km od historického Efezu a cca 130 km od letiska Bodrum.

Pláž
Hotel Korumar Ephesus Beach sa nachádza priamo pri súkromnej, 230 m dlhej piesočnatej pláži. Slnečníky, lehátka a plážové osušky - zadarmo (nutná záloha).

Vybavenie
Recepcia 24h, priestranné lobby, výťah, hlavná reštaurácia, 3 reštaurácie a'la carte (za príplatok), 4 bary, okrem iného: bar pri bazéne a lobby bar. V areáli hotela sa nachádza veľký hlavný bazén s 9 šmýkačkami pre dospelých, detský bazén s 8 šmýkačkami a krytý bazén. Slnečná terasa pri bazéne s bezplatnými lehátkami, slnečníkmi a plážovými osuškami. Za poplatok: lekárska starostlivosť, kaderníctvo, obchody, práčovňa, fotograf, zmenáreň, herňa.

Izby
Hotel Korumar Ephesus Beach ponúka svojim hosťom 325 moderných a pohodlných izieb, ktoré sa nachádzajú v niekoľkých trojposchodových budovách.
Štandardné izby (o rozlohe cca 42 m², pre max. 3 dospelé osoby a jedno dieťa) sú vybavené kúpeľňou (sprcha, fén), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zadarmo), minibarom (za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, balkónom. Detská postieľka - na vyžiadanie.
Rodinné izby sa skladajú zo spálne a obývacej izby (s rozlohou cca 44 m²), sú vybavené rovnako ako štandardné izby.

Strava
Ultra All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00) formou bohatého bufetu, občerstvenie počas dňa (11:00-16:00), nočné občerstvenie (23:00-00:30), koláče a sladkosti (14:30-18:00). Čerstvá pomarančová šťava sa servíruje na raňajky. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje vo vybranom bare 24 hodín, v ostatných baroch v otváracej dobe. Za poplatok: ostatné dovážané nápoje, čerstvo vylisované džúsy, turecká káva.

Šport a zábava
Hotel Korumar Ephesus Beach organizuje bohatý animačný program: zábavu a hry pri bazéne, večerná show, diskotéku 16+ (23:00-2:00). Navyše: tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), basketbal, volejbal, futbal, stolný tenis, lukostreľba, boccia, karty, aerobik, fitness centrum (16+), turecké kúpele, parný kúpeľ, sauna. Za poplatok: biliard, stolný futbal, vodné športy, procedúry a masáže vo wellness centre. Pre deti: hotelový miniklub (4-12 rokov)

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestna kategória
*****

Náš názor
Veľmi elegantný a moderný hotel Korumar Ephesus Beach, ktorý odporúčame rodinám s deťmi a tým, ktorí sú zameraní na aktívne trávenie času. Bohatý animačný program a aquapark ocenia milovníci športov, zatiaľ čo perfektná polohu priamo pri širokej pláži umožní prázdninový odpočinok! Ďalšou výhodou je vynikajúca kuchyňa!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Lujo Hotel

Poloha
Tento 5hvězdičkový luxusní hotel se nachází na obrovské ploše uprostřed nádherné scenérie v zátoce Güvercinlik (tzv. Holubí hnízdo). Lujo Hotel leží cca 3 km od města Güvercinlik s malým výběrem obchodů. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 15 km.

Pláž
Lujo Hotel
nabízí 3 písečné pláže: Joy - přímo u hotelu, Indigo (pouze pro dospělé) a Escape (nachází se na klidném místě), stejně jako molo o rozloze cca 1850 m². Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Hostům jsou k dispozici tzv. altány se slaměnou střechou umístěné na molu vcházejícím do moře a na pláži (za poplatek).

Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace a'la carte, 6 tematických restaurací a'la carte: italská, asijská, turecká a s mořskými plody (zdarma), stejně jako steak house a japonská (za příplatek cca 20 EUR/os.). 10 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu, na pláži, bar s čokoládovými výrobky. Venkovní hlavní bazén se sladkou vodou, vyhřívaný bazén s mořskou vodou, bazén v části Indigo (pouze pro dospělé), dětský bazén. Kromě toho za příplatek: butik, klenotnictví, fotograf, lékař, květinářství, optik.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00 - 11:00), pozdní snídaně (11:00 - 12:00), oběd a'la carte (12:00 - 17:30), večeře a'la carte (19:00 - 23:00), občerstvení během dne (12:00 - 17:00), ručně vyráběná zmrzlina a chlazené jogurty (9:00 - 24:00), domácí čokoláda a káva (9:00 - 24:00), dezerty v cukrárně (12:00 - 22:00), ovoce (12:00 - 19:00). Zdarma: místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 24:00.

Sport a zábava
Lujo Hotel
organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Během dne: šipky, stolní tenis, tenisové kurty, lekce tance, maskérské a fotografické workshopy, vodní gymnastika, fitness, pilates, strečink, jóga, plážový volejbal, basketbal, výlety na kole. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, herna, divadlo, trampolíny, mini diskotéka. Navíc: aquapark se 6 skluzavkami, wellness centrum (sauna, turecká a parní lázeň, vířivka, krytý bazén), kajaky, šlapadla. Za poplatek: procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži, lekce potápění.

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.lujohotel.com

Náš názor
Luxusní hotel kaskádovitě umístěný s velmi vysokým standardem služeb je ideální volbou pro rodinnou dovolenou a romantickou dovolenou ve dvou. Lujo Hotel nabízí širokou škálu atrakcí, výbornou kuchyni, moderní a pohodlné pokoje a dokonale upravené pláže. Hotel je určen pro velmi náročné hosty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Lujo Hotel

Poloha
Tento 5hvězdičkový luxusní hotel se nachází na obrovské ploše uprostřed nádherné scenérie v zátoce Güvercinlik (tzv. Holubí hnízdo). Lujo Hotel leží cca 3 km od města Güvercinlik s malým výběrem obchodů. Centrum města Bodrum je vzdáleno cca 25 km a letiště Bodrum-Milas cca 15 km.

Pláž
Lujo Hotel
nabízí 3 písečné pláže: Joy - přímo u hotelu, Indigo (pouze pro dospělé) a Escape (nachází se na klidném místě), stejně jako molo o rozloze cca 1850 m². Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Hostům jsou k dispozici tzv. altány se slaměnou střechou umístěné na molu vcházejícím do moře a na pláži (za poplatek).

Vybavení
24h recepce, prostorná lobby, hlavní restaurace a'la carte, 6 tematických restaurací a'la carte: italská, asijská, turecká a s mořskými plody (zdarma), stejně jako steak house a japonská (za příplatek cca 20 EUR/os.). 10 barů, mimo jiné: v lobby, u bazénu, na pláži, bar s čokoládovými výrobky. Venkovní hlavní bazén se sladkou vodou, vyhřívaný bazén s mořskou vodou, bazén v části Indigo (pouze pro dospělé), dětský bazén. Kromě toho za příplatek: butik, klenotnictví, fotograf, lékař, květinářství, optik.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:00 - 11:00), pozdní snídaně (11:00 - 12:00), oběd a'la carte (12:00 - 17:30), večeře a'la carte (19:00 - 23:00), občerstvení během dne (12:00 - 17:00), ručně vyráběná zmrzlina a chlazené jogurty (9:00 - 24:00), domácí čokoláda a káva (9:00 - 24:00), dezerty v cukrárně (12:00 - 22:00), ovoce (12:00 - 19:00). Zdarma: místní a dovážené alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 do 24:00.

Sport a zábava
Lujo Hotel
organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé. Během dne: šipky, stolní tenis, tenisové kurty, lekce tance, maskérské a fotografické workshopy, vodní gymnastika, fitness, pilates, strečink, jóga, plážový volejbal, basketbal, výlety na kole. Pro děti: miniklub, dětské hřiště, herna, divadlo, trampolíny, mini diskotéka. Navíc: aquapark se 6 skluzavkami, wellness centrum (sauna, turecká a parní lázeň, vířivka, krytý bazén), kajaky, šlapadla. Za poplatek: procedury ve wellness centru, vodní sporty na pláži, lekce potápění.

Internet
V areálu objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.lujohotel.com

Náš názor
Luxusní hotel kaskádovitě umístěný s velmi vysokým standardem služeb je ideální volbou pro rodinnou dovolenou a romantickou dovolenou ve dvou. Lujo Hotel nabízí širokou škálu atrakcí, výbornou kuchyni, moderní a pohodlné pokoje a dokonale upravené pláže. Hotel je určen pro velmi náročné hosty, kteří hledají nezapomenutelné zážitky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nocí nebo za příplatek 14 nocí), transfery klimatizovaným autokarem nebo autobusem, stravování: během poznávací části -  snídaně a večeře nebo obědy dle programu, stravování: během pobytové části - jak je v popisu hotelů, turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné, služby místního průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS. Orientační náklady na účast v programu - cca 164 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje další jídla (7-10 EUR/1 pokrm) a nápoje, jiné osobní výdaje a turecké vízum.
 
Upozornění! Výše uvedené ceny víz a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 27.4.2020 a mohou se změnit.

Název zájezdu v polském jazyce: Turcja Egejska - Sułtańskie Rarytasy
Kód zájezdu: TIR

Od 26.4.2019 přestaly platit v Turecku bankovky o nominální hodnotě 500 EUR. Z tohoto důvodu mějte prosím na paměti, že touto bankovkou nebude možné platit průvodci fakultativní výlety. 

Program

Turecko - sultánské rarity - 8 nebo 15 dnů
Hlavní město na křižovatce dvou kultur - Istanbul, Modrá mešita, impozantní Hagia Sophia a palác Topkapi, fascinující Kappadokie, legendární Trója, starověký Pergamon a Efez, Bavlněný hrad - Pamukkale a termální prameny, pro zájemce další týden pobytu v okolí města Bodrum, Didim nebo Kusadasi

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet do města Bodrum. Po příletu transfer do hotelu v okolí města Milas a setkání s průvodcem. Volný čas. Klienti, kteří přiletí pozdě večer, nemají v tento den večeři, místo toho dostávají balíčky s jídlem. (Trasa cca 30 km)

Den 2
Po časné snídani odjezd ve směru Efezu. Navštívíme ruiny jednoho z nejlépe dochovaných antických měst na světě: působivá Arkádová cesta, impozantní amfiteátr a Trajánova fontána. Následně přejezd do místa Meryemana, kde uvidíme dům, ve kterém podle tradice žila Marie - matka Krista. Přejezd do Pamukkale, zvaného díky své barvě Bavlněným hradem. Je to jedinečná kaskáda bílých vápencových teras a přírodních jezírek naplněných vodou z horkých pramenů. Následně pro zájemce procházka po ruinách Hierapolis - starověkých lázních nebo možnost koupání v bazénu Kleopatry (za poplatek cca 50 TL). Večeře a přenocování v hotelu v okolí Pamukkale. (Trasa cca 400 km)

Den 3
Po časné snídani přejezd ve směru Konyi - „domova Mevlany“ - zakladatele řádu tančících dervišů. Návštěva Mevlana Tekkesi neboli komplexu budov, které patří řádu těch islámských mystiků, kteří hledají spojení s Bohem skrze extatický tanec. Přejezd na večeři a přenocování do hotelu v oblasti Kappadokie. Pro uvolnění doporučujeme návštěvu skutečných tureckých lázní, ve kterých se po procedurách v pěně a masáži zrelaxujeme po náročném dni (za poplatek cca 26 EUR). (Trasa cca 600 km)

Den 4
Před snídaní pro zájemce možnost letu balónem nad Kappadokii (za poplatek cca 215 EUR, na potvrzení) nebo projížďka džípy v Kappadokii při východu slunce (za poplatek cca 60 EUR/os.). Po snídani prohlídka úžasných skalních útvarů, podzemních měst a kostelů, kterými je Kappadokie proslulá. Uvidíme soubor svatyní ve skanzenu Göreme (zapsaných na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO), navštívíme komplex Pasabag, kde mniši žili v ústraní, v celách vyhloubených ve skalách. Následně přestávka na zhotovení snímků u přírodní „pevnosti“ ze sopečného tufu v Uchisar, z jejíhož úpatí se rozprostírá impozantní výhled na neobvyklé skalní útvary této oblasti. Odpoledne návštěva podzemního města v Kaymakli, postaveného na osmi různých úrovních, kdysi obývaného cca 10 tisíci raných křesťanů, kterým se navzdory nepříznivým podmínkám, podařilo vybudovat dokonale organizované podzemní město. Bude také čas na nákup originálních šperků z onyxu, kožených výrobků a tureckých sladkostí. Návrat do hotelu na večeři. Po večeři pro zájemce turecký večer (za poplatek cca 28 EUR) a/nebo ukázka rotujících dervišů (za poplatek cca 15 EUR). (Trasa cca 250 km)
 
Den 5
Po časné snídani odjezd ve směru Istanbulu. Během cesty jsou plánovány zastávky na fotografování a v Ankaře návštěva Atatürkova mauzolea (Antikabir). Příjezd do Istanbulu, ubytování v hotelu. Následně prohlídka palácového komplexu Topkapi, který byl od 15. do 19. století sídlem sultánů. Ubytování a přenocování v Istanbulu. (Trasa cca 800 km)

Den 6
Po časné snídani prohlídka města. Začneme římským hipodromem, který mohl pojmout 100 000 diváků a kde se konaly závody kvadrig a antická představení. Z původního hipodromu se dodnes zachoval: Konstantinův sloup, Hadí sloup a egyptský obelisk. Následně uvidíme Modrou mešitu s 6 minarety a 260 vitrážemi. Dalším bodem programu bude Hagia Sofia - byzantský kostel založený císařem Justiniánem I. Velikým. Pro zájemce plavba lodí přes průliv Bospor (za poplatek cca 24 EUR). Přejezd do okolí Çanakkale, ubytování v hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 450 km)

Den 7
Po časné snídani přejezd do starověké Tróje. Město objevil v 19. století amatérský archeolog Heinrich Schliemann, když se řídil podle popisu v Homérově eposu „Ilias“. Uvidíme oblast vykopávek, kde se archeologové dopočítali devíti vrstev - měst a do dnešního dne vedou spory o to, které z nich je „Homérova“ Trója. Další atrakcí bude možnost vidět repliku slavného trojského koně (která si „zahrála“ ve filmu „Trója“). Následně přejezd do Pergamonu, kde navštívíme mimo jiné: nádhernou Akropoli, divadlo a Trajánův chrám. Poté přejezd do hotelu v okolí města Milas. Ubytování v hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 550 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu na Turecké riviéře. 
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.
 
Upozornění k programu
- Pro některé může být zájezd vyčerpávající. Denní přejezdy autobusem se budou pohybovat v rozmezí od min. 250 do 500 km (jeden den více než 900 km) a odjezdy z hotelů jsou organizovány velmi brzy ráno.
- Vystěhování z hotelů do 10:00 hodiny bez ohledu na dobu ubytování.
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Výlety po okolí

Plavba přes průliv Bospor - cena cca 24 EUR/os.
Turecký večer - cena cca 28 EUR/os.
Ukázka rotujících dervišů - cena cca 15 EUR/os.
Let balónem - cena cca 215 EUR/os.
Hammam - cena cca 26 EUR/os.
Koupání v bazénu Kleopatry - cena cca 30 TL/os.
Pokladnice paláce Topkapi - cena cca 35 TL/os.

Víza

Občané ČR cestující do Turecké republiky musí mít cestovní doklad platný ještě minimálně 150 dnů od data vstupu na území Turecké republiky. Toto opatření nabylo účinnosti 1.1.2015. Při cestách do Turecka je nutno vzít na vědomí, že imigrační úřady a letecké společnosti striktně kontrolují tuto povinnost. 
Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily.

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v Turecku obvykle trvá od 1.6. do 30.9.

Informácie o hoteloch

Hotely *** - skromné, zvyčajne sa nachádzajú mimo centra miest - (7 nocí: Bodrum / Milas - 2 noci, Canakkale - 1 noc, Pamukkale - 1 noc, Istanbul - 1 noc, Kappadokie - 2 noci). '

Izby: dvojlôžkové (možnosť prístelky), všetky s kúpeľňou a klimatizáciou (hotely v Kappadokií bez klimatizácie).

Vybavenie: reštaurácia a bar.

Strava: kontinentálne raňajky formou bufetu a večere (formou bufetu alebo menu servírované k stolu). Nápoje k večeri za poplatok.

Miestne kategórie: ***

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €