Three Corners Rihana Inn

Egypt
Pobytové
Rodinný
Medzinárodné animácie
Wi-Fi
Bazén so sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Pohodlný hotelový komplex Three Corners Rihana Inn patriaci do skupiny hotelového reťazca Three Corners sa nachádza vedľa sesterského hotela Three Corners Rihana Resort. Leží v letovisku El Gouna, cca 25 km od letiska v Hurghade. Hosťom je k dispozícii hotelový autobus ako do El Gouny, tak aj do Hurghady (za poplatok).

Pláž
U sesterského hotela Three Corners Rihana Resort sa nachádza súkromná piesočná pláž, obklopená malebnou zátokou (prechod k moru areálom hotela, cca 200 m). Na pláž jazdí každú hodinu bezplatný hotelový autobus (od 10:00 do 17:00). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, bankomat, práčovňa, mini nákupné centrum, obchod so suvenírmi, kaderníctvo. Hoteloví hostia môžu využívať reštaurácie sesterského hotela: hlavnú reštauráciu, reštauráciu Plaza, reštauráciu a'la carte: Chez Pascal (morské plody) a Dolce Vita (talianska). Je k dispozícii aj niekoľko barov: Sunset bar pri bazéne, bar na pláži Sea Beach, lobby bar a Peanuts Bar. V areáli hotelového komplexu sú tri veľké vonkajšie bazény, bazén pre deti a stredne veľká šmykľavka. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Three Corners Rihana Inn má viac ako 160 izieb umiestnených v nízkych budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby (bez možnosti prístelky) sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok). Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Sušiče vlasov sú k dispozícii na recepcii.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (12:30-14:30) a večere (18:30-21:00) - sú podávané formou bufetu v reštaurácii. Počas dňa je servírované ľahké občerstvenie a sladké občerstvenie vo vybraných baroch a reštauráciách. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách od 10:00-24:00. Za príplatok: dovážaný alkohol, ovocné šťavy z čerstvého ovocia a minibar. Hostia môžu využívať reštaurácií a'la carte (so špeciálnou zľavou).

Šport a zábava
Animácie počas dňa: hry, zábava, vodné pólo, šípky, boccia, volejbal, večerné show, vystúpenia živej hudby, karaoke. Pre deti: animácie v rámci Trixie klube, bazén a detské ihrisko. Za poplatok: biliard, požičovňa bicyklov, centrum vodných športov (potápanie, surfing). V blízkosti hotela Three Corners Rihana Inn sa nachádza golfové ihrisko a kino.

Internet
V lobby bare a na recepcii Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo, na izbách - za poplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.threecorners.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/three-corners-rihana-inn

Náš názor
Skvelá lokalita a kvalitné služby za atraktívnu cenu! Hotel Three Corners Rihana Inn je obzvlášť vhodný pre páry a skupiny priateľov, ktorí si cenia okrem bohatého programu All Inclusive tiež dostupnosti atrakcií v blízkosti hotela!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: leteckú dopravu, letiskové poplatky, transfery letisko - hotel - letisko, 7 alebo 14 nocí v hoteli, stravu podľa špecifikácie hotela, služby poľského zástupcu počas odbavenia na letisku v Poľsku, služby poľského delegáta v mieste dovolenky, balík poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: egyptské vízum (platí sa na letisku vo výške cca 25 USD), fakultatívne výlety, strava, ktorá nie je uvedená v popise hotelov, nápoje k jedlu (pokiaľ nie je uvedené inak v popise hotelov) a ďalšie osobné výdavky.

Program

Deň prvý
Odlet z Poľska. Zraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom pri stanovisku Rainbow Tours. Aktuálny letový poriadok sledujte na: r.pl/rozklady.

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie alebo využitie fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovania z hotela, transfer na letisko, návrat do Poľska.

Ostatné

EGYPT HURGHADA - ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Mena
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 6 EGP; 1 EUR = cca 7 EGP). Odporúčame vziať so sebou eurá alebo doláre. Peniaze je možné vymeniť v mnohých zmenárňach v hoteloch alebo v bankách. Je nutné mať so sebou aspoň časť financií v hotovosti, pretože platenie kreditnou kartou a používanie bankomatov môže byť niekedy ťažké.

Prepitné (bakšiš)
V arabských krajinách je zvykom venovať malé sumy ako prepitné. Zárobky v Egypte sú nízke, a preto prepitné je často veľkou finančnou pomocou. Platí to najmä pre vodiča počas fakultatívnych výletov, pre čašníkov v reštauráciách, ale sú tiež obvyklé v hoteloch pre upratovací personál.

Vízum
Každý cestujúci je povinný mať platný cestovný pas s dobou platnosti najmenej 6 mesiacov odo dňa výjazdu z Egypta. Pre občanov SR je vízum povinné, je udelené na medzinárodnom letisku pri prílete do krajiny. Vízum je platné 30 dní, je vyznačené pečiatkou v pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimnom období + 1 hodina oproti Českej republike, v lete rovnaký čas ako v SR.

Orientačné ceny
Obed v reštaurácii od 20 EGP; 1 l vody 3 EGP; pivo v bare od 16 EGP; káva v kaviarni od 2 EGP. V arabských krajinách je zvykom zjednávanie, zvlášť u väčších nákupov alebo kúpe suvenírov. Je však dôležité dodržiavať určité pravidlá: nikdy neponúkajte cenu, ktorú nie ste schopní zaplatiť a pri nakupovaní sa neponáhľajte. V mnohých historických budovách sú zavedené poplatky za fotografovanie, ktoré môžu byť od 5 až do 100 EGP. Informujte sa prosím u sprievodcu počas jednotlivých výletov.

Pošta
Známka na pohľadnicu do Českej republiky stojí 4 EGP. Cena je úradne stanovená. Pri kúpe známky je potrebné upozorniť, že je to do Českej republiky.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Spotrebiče s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú ako v turistických lokalitách, tak aj v mestách. Miestne hovory sú lacné, volania do zahraničia sú však oveľa drahšie. Overte si pred odchodom, či máte aktivovaný roaming a informujte sa u svojho operátora na ceny vami používaného tarifu.

Hurghada
Najznámejšie letovisko pri Červenom mori. Už mnoho rokov je jednou z najnavštevovanejších oblastí Egypta. Z malej dedinky sa postupne stala niekoľkokilometrová oáza slnka a priezračného mora. Teraz sa turistická zóna rozprestiera na 40 km pozdĺž pobrežia. Je to jedno z mála miest, kde väčšina hotelov leží priamo pri pláži. Aj napriek pomerne vysokej teplote je celé leto rajom pre tých, ktorí hľadajú aktívny odpočinok i pre milovníkov svetoznámych pamiatok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Wroclawi a Gdanska. K odbaveniu sa dostavte 2 hodiny pred plánovaným odletom k stánku cestovnej kancelárie Rainbow Tours na letisku. Aktuálny rozpis letov je potrebné sledovať na: http://r.pl/rozklady.

Výlety po okolí

Káhira - centrum arabského sveta
Celodenný výlet autobusom do hlavného mesta Egypta.
Program: návšteva Egyptského múzea (úžasné poklady faraónov a múmie), sfingy, pyramídy v Gíze: Cheopsova, Kefrenova a Mikerínova (vstup do Kefrenovej pyramídy za poplatok cca 35 LE), najstaršie mešity v Káhire - mešita Amr Ibn Asa, koptský kostol, papyrusový inštitút a výrobňa parfumov. Obed je zahrnutý v cene výletu (nápoje sú za poplatok). Cena cca 95 USD.

Hlbinné potápanie
Skvelý výlet loďou ku koralovým útesom, kúpanie v mori, potápanie a pozorovanie krás koralových útesov. Všetko pod dohľadom profesionálnych poľských inštruktorov.
Cena cca 55 USD.

V galábiji po Hurghade!
Popoludňajší výlet po Hurghade. Oblečení v tradičnom egyptskom odeve (tzv. Galábíja) si prezrieme Novú Marínu, kde si v kaviarni zapálime vodnú fajku. Nasleduje návšteva miestneho rybieho trhu a obed v rybej reštaurácii (nápoje za poplatok). Po obede navštívime najstaršiu časť mesta - Dahar. Ďalej potom akvárium, mešitu a koptský kostol. Ďalšou zastávkou bude miestny bazár s parfumami, manufaktúrou papyrusmi a suvenírmi.
Cena cca 60 USD.

Safari - Sahara park
Výlet jeepmi do púšte, návšteva beduínskej dediny, kde sa zoznámite s ich životom a zvykmi. Nasleduje prechádzka na ťavách a štvorkolkách. Návšteva terária, kde uvidíte rôzne druhy živočíchov žijúcich v púšti. Na konci dňa vás čaká večera pri západe slnka nad Saharou a za zvukov arabskej hudby. Cena cca 55 USD.

Luxor a Karnak
Celodenný výlet autobusom do slávnej Théby - mesto so stovkami brán.
Na programe je: návšteva chrámu v Karnaku (alej sfíng, Hypostylová sála), Údolie kráľov - s hrobkami faraónov (okrem iného slávna Tutanchamonova hrobka), Memnonove kolosy (pozostatky chrámu Amenhotepa III) a monumentálneho chrámu kráľovnej Hatšeptsut (obnovený poľskou archeologickou misiou). Počas výletu obed (nápoje za poplatok).
Cena cca 95 USD.

Jungle Aqua Park
Výlet do najväčšieho aquaparku v Hurghade - ideálne nielen pre rodiny s deťmi. Celodenné All Inclusive v aquaparku je zahrnuté v cene výletu (obed, ľahké občerstvenie, zmrzlina, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje). Návrat do hotela vo večerných hodinách. Cena cca 50 USD.

Katamarán
Fascinujúca dvojhodinová plavba loďou medzi koralovými útesmi je jedinečnou príležitosťou na sledovanie podmorského sveta. Cena cca 40 USD.

Iné ponuky pre záujemcov: Káhira letecky (cca 300 USD), ostrov Giftun (cca 35 USD), Hurghada City Tour (cca 25 USD), show delfínov (cca 40 USD) - bližšie informácie k dispozícii u delegáta.

Upozornenie! Vyššie uvedené opisy fakultatívnych výletov sú len informatívne a nie sú obchodnou ponukou. Nezaručujeme, že budú všetky realizované. Úplný zoznam fakultatívnych výletov aj s aktuálnymi cenami je dostupný u našich delegátov. Výlety sú komentované v poľskom jazyku (pri dosiahnutí minimálneho počtu 15 účastníkov) alebo v anglickom jazyku. Ich organizátorom nie je Rainbow Tours, ale miestna cestovná kancelária, ktorá ručí za kvalitu služieb a zostavuje ich program, ceny a termíny odchodov. Delegát je iba sprostredkovateľom fakultatívnych výletov. Nie je možnosť platby kreditnou kartou.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

22. 08. - 06. 09. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
744 €
22. 08. - 30. 08. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
693 €
29. 08. - 13. 09. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
986 €
29. 08. - 06. 09. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
634 €
05. 09. - 13. 09. 2019 (9 dní)
Gdańsk All Inclusive
601 €
10. 10. - 18. 10. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
728 €
10. 10. - 25. 10. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
1 130 €
17. 10. - 25. 10. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
711 €
17. 10. - 01. 11. 2019 (16 dní)
Katovice All Inclusive
1 071 €
24. 10. - 01. 11. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
688 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €