Three Corners Royal Star Obrázok0
Three Corners Royal Star Obrázok1
Three Corners Royal Star Obrázok2
Three Corners Royal Star Obrázok3
Three Corners Royal Star Obrázok4
Three Corners Royal Star Obrázok5
Three Corners Royal Star Obrázok6
Three Corners Royal Star Obrázok7
Three Corners Royal Star Obrázok8

Three Corners Royal Star

Egypt - Hurghada - Hurghada
Pobytové
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilňovňa
Blízko letiska, krátky transfér

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Three Corners Royal Star sa nachádza v blízkosti centra Hurghady a zároveň priamo pri piesočnatej pláži (kúsok od prístavu). V okolí sú početné bary a obchody. Letisko v Hurghade je vzdialené cca 10 km.

Pláž
Hotel Three Corners Royal Star má priamy prístup na súkromnú piesočnú pláž (ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, výťah, úschovňa batožiny, obchod so suvenírmi, bankomat a práčovňa (časť služieb za poplatok). Hostia môžu využiť hlavnú reštauráciu Aquila (medzinárodná kuchyňa, tematické večery), reštauráciu a'la carte Chez (za poplatok) a tri bary - pri bazéne, lobby bar s terasou a orientálna kaviareň. Na území hotela Three Corners Royal Star sa nachádza vonkajší bazén so slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Izby
Hotel Three Corners Royal Star ponúka ubytovanie vo viac ako 210 komfortne vybavených izbách, nachádzajúcich sa v niekoľkoposchodovej budove.
Štandardné dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 26 m²) s možnosťou prístelky pre dospelého alebo dve deti. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprchový kút, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, minibarom, telefónom, príslušenstvom k príprave kávy a čaju, trezorom a balkónom alebo terasou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a sušičom vlasov. K dispozícii sú tiež väčšie izby typu Grand Superior s oddelenou spálňou a obývacou izbou (s rozlohou cca 46 m²). Vybavené sú rovnako ako štandardné izby.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere podávané v hlavnej reštaurácii. Okrem toho je k dispozícii občerstvenie: ovocie (11:00-15:00) a sladké občerstvenie (16:00-17:00), rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v hodinách 10:00-22:00 v určených baroch. All Inclusive nezahŕňa: importované alkoholické nápoje, čerstvo vylisované džúsy, niektoré druhy káv a minibar.

Šport a zábava
V areáli susedného hotela Empire Beach sú organizované animácie pre deti i dospelých (v angličtine). Za príplatok: šípky, stolný tenis, sauna a potápačské centrum na pláži.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/three-corners-royal-star

Náš názor
Hotel dobrej kategórie, ktorý sa nachádza priamo pri piesočnej pláži, ktorá láka k odpočinku a kúpaniu. Blízkosť centra Hurghady Vám súčasne umožní objaviť jej čaro a večernú zábavu v miestnych kluboch. Výborná kuchyňa, bohaté animácie a výhodný program All Inclusive. Hotel Three Corners Royal Star je ideálnym miestom na dovolenku pre skupiny priateľov i pre aktívnych ľudí!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €