Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok0
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok1
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok2
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok3
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok4
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok5
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok6
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok7
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok8
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok9
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok10
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok11
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok12
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok13
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok14
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok15
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok16
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok17
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok18
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok19
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok20

Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort)

Egypt - Hurghada
Pobytové
Rodinný
Pláž do 100 m
Tenisový kurt

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Golden Beach Resort
sa nachádza v krásnej záhrade plnej paliem, exotických stromov a kvetov. Leží v pokojnej štvrti v severnej časti Hurghady. Centrum mesta je vzdialené cca 15 km a letisko cca 20 km od hotela.

Pláž
Golden Beach Resort
sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži s koralovým útesom (odporúčame ochrannú obuv). Pri brehu je plytká voda s pozvoľným vstupom do vody (zvlášť vhodné pre deti). Hotel má k dispozícii aj mólo s priamym vstupom do vody, ktorý umožňuje pozorovať podmorský život Červeného mora. Ležadlá a slnečníky na pláži i pri bazéne - zadarmo. K dispozícii sú aj plážové osušky (záloha). Na pláži je snack bar.

Vybavenie
Golden Beach Resort
sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých dvojposchodových budov. V areáli hotela sa nachádza: priestranná lobby, trezor, kaderníctvo, obchody so suvenírmi, diskotéka, kino (tiež 3D), filmové a foto štúdio (kde Vám odborníci pomôžu splniť sny, okrem iného aj nahrať klip či film) a taxi služba. V hoteli je šesť bazénov (vrátane relaxačného pre dospelých, detského bazéna, dvoch bazénov s nepravidelnými tvarmi spojené umelou riekou, ktorá sa tiahne od hlavnej budovy až k pláži). Pre hostí sú pripravené šmýkačky (päť pre dospelých a tri pre deti) a atrakcie "dom hrôzy". Hotel má sedem reštaurácií (vrátane hlavnej "Indiana Jones", fast foodu "Grease" a piatich bezplatných reštaurácií a'la carte (nutná rezervácia): talianska, orientálna, steaková, s morskými plodmi, s "hviezdami kina") a deväť barov (tri v lobby, plážový bar "007", bar so zmrzlinou, na diskotéke (za poplatok) a tri pri bazéne - vrátane baru "Vitamín", ktorý však nie je zahrnutý do All Inclusive; časť funguje len sezónne).

Izby
V Golden Beach Resorte je 450 priestranných izieb rôznych typov: ekonomické, štandardné (možný výhľad na more), superior a rodinné izby. Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom (za poplatok) a sušičom vlasov. V minibare je fľaša vody pri príchode.

Strava
Golden Beach Resort 
ponúka 24 hodinový All Inclusive, ktorý zahŕňa: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-21:00) v hlavnej reštaurácii "Indiana Jones" a neskoré raňajky (10:00-12:30) a občerstvenie (12:30-17:00) v reštaurácii "Greese". Občerstvenie je k dispozícii aj v bare na pláži "007". Hostia sa môžu tešiť tiež na večere v piatich reštauráciách a'la carte (18:30-21:00) po predchádzajúcej rezervácii. K dispozícii sú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-00:00) vo vybraných reštauráciách a baroch (plážový bar a bar pri bazéne je otvorený od 10:00 do 18:00, v letnej sezóne je plážový bar otvorený až do polnoci ). Lobby bary sú otvorené od 10:00 do 00:00 (bar "Rick's" ponúka len nealkoholické nápoje a je otvorený od 10:00 do 00:00, bar "Celebrities" je otvorený od 17:00 do 00:00, bar "Adult only" je otvorený iba v zimnej sezóne od 17:00 do 00:00). Bar so zmrzlinou je otvorený od 15:00 do 18:00. Bar na diskotéke je otvorený od 23:00 do 02:00 (nie je zahrnutý do All Inclusive).

Šport a zábava
Golden Beach Resort 
sa môže pochváliť jedným z najväčších amfiteátrov v okolí Červeného mora. Hotel ponúka veľmi zaujímavý denný a večerný animačný program a množstvo športových atrakcií: dva volejbalové kurty, futbalové ihrisko, tri tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), vodné pólo, stolný tenis, šípky, minigolf, šach, biliard (za poplatok), posilňovňa, fitness aktivity (aqua aerobic, strečing, jóga), potápačské centrum (za poplatok), wellness zóna (za poplatok, okrem iného: masáže, sauna, vírivka, manikúra, pedikúra), škôlka kite a windsurfngu (za poplatok). Ďalším lákadlom je pirátska loď so šmykľavkami (päť pre dospelých a tri pre deti). V hoteli sú organizované početné akcie (Beach Party, Pool Party, "rozdávanie Oscarov" - niektoré z nich môžu byť za poplatok) a predstavenie (napr. Kabarety, hudobné vystúpenia). Pre deti: šmykľavky, miniklub (4-7 rokov) a junior klub (8-12 rokov), rad aktivít a animácií pre deti, detské ihrisko, kino pre deti, mini disco. Mimo sezónu môžu byť atrakcie organizované v závislosti od počasia.

Internet
Internet Wi-Fi je dostupný v celom areáli hotela. V lobby Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/movie-gate-resort

Náš názor
V Golden Beach Resorte možno odpočívať, aktívne stráviť čas a napríklad aj natočiť film. Miestna kategória hotela je 3 *, my však tento hotel hodnotíme na 3,5 * vďaka atraktívnej bazénovej zóne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, stravu dle specifikace hotelu, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD), fakultativní výlety, strava, která není uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Ostatné

EGYPT HURGHADA - ZÁKLADNÍ INFORMACE

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 17,5 EGP; 1 EUR = cca 20 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary. Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Hurghada
Nejznámější letovisko u Rudého moře. Už mnoho let je jednou z nejnavštěvovanějších oblastí Egypta. Z malé vesničky se postupně stala několikakilometrová oáza slunce a průzračného moře. Nyní se turistická zóna rozprostírá na 40 km podél pobřeží. Je to jedno z nemnoha míst, kde většina hotelů leží přímo u pláže. I přes poměrně vysoké teploty je celé léto rájem pro ty, kdo hledají aktivní odpočinek i pro milovníky světoznámých památek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Wroclawi a Gdaňska. K odbavení se dostavte 2 hodiny před plánovaným odletem ke stánku cestovní kanceláře Rainbow Tours na letišti. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €