Ubytování EGT Obrázok0
Ubytování EGT Obrázok1
Ubytování EGT Obrázok2
Ubytování EGT Obrázok3
Ubytování EGT Obrázok4
Ubytování EGT Obrázok5
Ubytování EGT Obrázok6
Ubytování EGT Obrázok7
Ubytování EGT Obrázok8
Ubytování EGT Obrázok9
Ubytování EGT Obrázok10

Egypt - podél Nilu

Egypt - Cairo
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Coral Beach Resort Hurghada

Poloha
Coral Beach Resort
sa nachádza priamo pri krásnej piesočnej pláži. Pre tých, ktorí si chcú spestriť svoju dovolenku je k dispozícii nočný klub, preslnená terasa a bazén. Tento luxusný hotel bol otvorený v roku 2012. Každodenne jazdí do centra mesta hotelový autobus - jedenkrát za pobyt zdarma. Letisko v Hurghade je vzdialené cca 20 km od hotela.

Pláž
Súkromná piesočnato-koralová pláž sa nachádza pri hoteli Coral Beach Resort, odporúčame ochrannú obuv. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky - zadarmo. Na pláži je centrum vodných športov.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, trezor na recepcii (zdarma), bazén, detský bazén, miniklub, detské ihrisko, preslnená terasa, zmenáreň, wellness centrum, bankomat, dve reštaurácie: hlavná a talianska Andiamo (07:00-19:00), tri bary - lobby bar Blue Moon (10:00-02:00), bar pri bazéne The Aquarius (10:00-18:00), bar na pláži Infinity (10:00-18:00). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.

Izby
Hotel Coral Beach Resort ponúka viac ako 350 elegantne zariadených dvojlôžkových izieb (s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek pre deti alebo jednej pre dospelého) a rodinné izby s väčšou plochou, ideálne pre rodiny. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), minibarom (za príplatok, jedna fľaša vody denne zdarma), trezorom, telefónom a satelitným TV. Všetky izby sú klimatizované a majú balkón alebo terasu. Za príplatok je k dispozícii výhľad na more.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (12:30-15:00), večera (19:00-22:00). Jedenkrát týždenne možno využiť bezplatne reštauráciu a'la carte Andiamo (nutná skoršia rezervácia). Občerstvenie je k dispozícii v bare pri bazéne (10:30-12:30, 15:00-17:00) a v lobby bare (17:00-18:00). Alkoholické nápoje sú podávané v lobby bare (12:00-00:00), nealkoholické nápoje v lobby bare, v bare pri bazéne a v bare na pláži počas ich otváracej doby. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Zdarma: stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, posilňovňa. Za poplatok: tenis, biliard, jazda na koni, jazda na ťavách, safari. Coral Beach Resort organizuje denné animačné programy v amfiteátri pre deti i dospelých. Pre najmenších hotel pripravil: animácie, bazén, miniklub a detské ihrisko.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://coralbeachhotelhurghada.com/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/coral-beach-resort-hurghada

Náš názor
Odporúčame pre menej náročných klientov, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku priamo pri krásnej piesočnatej pláži, ktorá je jednou z mnohých výhod Coral Beach Resort. Odporúčame párom a rodinám s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Three Corners Royal Star

Poloha
Hotel Three Corners Royal Star sa nachádza v blízkosti centra Hurghady a zároveň priamo pri piesočnatej pláži (kúsok od prístavu). V okolí sú početné bary a obchody. Letisko v Hurghade je vzdialené cca 10 km.

Pláž
Hotel Three Corners Royal Star má priamy prístup na súkromnú piesočnú pláž (ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, výťah, úschovňa batožiny, obchod so suvenírmi, bankomat a práčovňa (časť služieb za poplatok). Hostia môžu využiť hlavnú reštauráciu Aquila (medzinárodná kuchyňa, tematické večery), reštauráciu a'la carte Chez (za poplatok) a tri bary - pri bazéne, lobby bar s terasou a orientálna kaviareň. Na území hotela Three Corners Royal Star sa nachádza vonkajší bazén so slnečnou terasou. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Izby
Hotel Three Corners Royal Star ponúka ubytovanie vo viac ako 210 komfortne vybavených izbách, nachádzajúcich sa v niekoľkoposchodovej budove.
Štandardné dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 26 m²) s možnosťou prístelky pre dospelého alebo dve deti. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprchový kút, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, minibarom, telefónom, príslušenstvom k príprave kávy a čaju, trezorom a balkónom alebo terasou. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou a sušičom vlasov. K dispozícii sú tiež väčšie izby typu Grand Superior s oddelenou spálňou a obývacou izbou (s rozlohou cca 46 m²). Vybavené sú rovnako ako štandardné izby.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere podávané v hlavnej reštaurácii. Okrem toho je k dispozícii občerstvenie: ovocie (11:00-15:00) a sladké občerstvenie (16:00-17:00), rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v hodinách 10:00-22:00 v určených baroch. All Inclusive nezahŕňa: importované alkoholické nápoje, čerstvo vylisované džúsy, niektoré druhy káv a minibar.

Šport a zábava
V areáli susedného hotela Empire Beach sú organizované animácie pre deti i dospelých (v angličtine). Za príplatok: šípky, stolný tenis, sauna a potápačské centrum na pláži.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/three-corners-royal-star

Náš názor
Hotel dobrej kategórie, ktorý sa nachádza priamo pri piesočnej pláži, ktorá láka k odpočinku a kúpaniu. Blízkosť centra Hurghady Vám súčasne umožní objaviť jej čaro a večernú zábavu v miestnych kluboch. Výborná kuchyňa, bohaté animácie a výhodný program All Inclusive. Hotel Three Corners Royal Star je ideálnym miestom na dovolenku pre skupiny priateľov i pre aktívnych ľudí!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Stella Di Mare Beach Resort & Spa

Poloha
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
sa nachádza v malebnej záhrade v oblasti Makadi Bay, cca 30 km od letiska v Hurghade. Poloha v pokojnej zátoke s krásnymi koralovými útesmi dáva veľa možností na prehliadanie podmorského života Červeného mora. Výborná poloha umožňuje navštíviť Hurghadu (z hotela jazdí autobus - za poplatok) a Národný park pokrývajúci ostrov Giftun.

Pláž
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
sa nachádza v prvej pobrežnej línii priamo na krásnej piesočnatej pláži s koralovým útesom vzdialeným cca 400 m od brehu (vstup do mora cez most). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma. Na pláži sa nachádza reštaurácia s občerstvením a bar.

Vybavenie
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
sa skladá z ôsmich trojposchodových budov. V areáli hotela sa nachádza 24-hodinová recepcia, priestranná lobby a bankomat, obchody so suvenírmi, úschovňa batožín, kaderníctvo, kozmetický salón, práčovňa a tri bazény (z toho jeden vyhrievaný a jeden relaxačný). Hlavný bazén má plochu cca 2 200 m² a hĺbku 155 cm, zvyšné sú menšie, s plochou cca 660 a 990 m². Pre najmenších: dva detské bazény (vrátane jedného vyhrievaného s plochou cca 80 m² a hĺbkou 50-55 cm). Hotel má dve reštaurácie (hlavná Andalus a na pláži Sea Breeze), dve reštaurácie a'la carte (talianska Casa Mia a indická Taj Dadunka) a štyri bary (dva pri bazénoch, na pláži a lobby bar) a orientálny bar s vodnými fajkami ( za poplatok). Hostia môžu využívať aj aquapark v sesterskom hoteli Stella Makadi Garden.

Izby
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
má cca 600 izieb rôznych kategórií, okrem iného: priestranné štandardné izby (max. tri dospelé osoby) a rodinné izby - na potvrdenie (dve izby prepojené dverami). V izbách sa nachádzajú dve samostatné postele (200 x 120 cm) alebo jedna posteľ typu "king size" (200 x 180 cm). Izby majú výhľad do záhrady (výhľad na bazén alebo na more za príplatok). Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom a balkónom alebo terasou.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (11:00-12:00), obedy (12:30-15:00) a večere (18:30-21:30) v hlavnej reštaurácii Andalus a občerstvenie (15:30-17:00) a obedy na pláži v reštaurácii Sea Breeze. K dispozícii sú miestne alkoholické nápoje (vrátane piva, vína, vodky, ginu, rumu, whisky a brandy) a nealkoholické nápoje (10:00-23:00) vo vybraných reštauráciách a baroch (bar na pláži a pri bazéne je otvorený od 10:00 do západu slnka). Lobby bar je otvorený od 10:00 do 23:00 (pre klientov s Ultra All Inclusive otvorený celý deň). Bar na diskotéke je otvorený od 23:00 do 2:00 (nie je zahrnutý do All Inclusive).
All Inclusive končí v deň odchodu o 12:00. Nápoje sú podávané v pohároch (alebo plastových téglikoch pri bazénoch). Počas pobytu môžu hostia jedenkrát využiť obe reštaurácie a'la carte (nutná skoršia rezervácia). Okrem toho majú hostia k dispozícii dve reštaurácie a'la carte (orientálna a čínska, za poplatok) v sesterskom hoteli Stella Makadi Garden. Každý deň je na izbu dodávaná fľašu minerálnej vody. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
V hoteli sa nachádza wellness centrum (za poplatok): sauna, vírivka, masáže, salón krásy a fitness centrum (za poplatok). Hotel organizuje rozmanitý denný a večerný animačný program a ponúka početné atrakcie: posilňovňa (10:00-20:00), tenisový kurt, minigolf, biliard, šípky, stolný tenis, potápačské centrum, diskotéka (časť z vymenovaných za poplatok). Pre deti: miniklub (10:00-13:00 a 15:00-17:00), detské ihrisko, šmykľavky v hoteli Stella Makadi Garden, menu a detské stoličky v reštaurácii, detské postieľky. Najbližšie golfové ihrisko sa nachádza cca 5 km od hotela.

Internet
V lobby a na terase pri lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok. Internetová kaviareň - za poplatok.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.stelladimare.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/stella-di-mare-beach-resort-and-spa

Náš názor
Výborný hotel, cenený hosťami za krásne koralové útesy, výborné jedlo a vysoký štandard služieb. Stella Di Mare Beach Resort & Spa je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú relaxovať aj tráviť čas aktívne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Caribbean World Resort

Poloha
Exkluzívny a rozľahlý hotelový komplex Caribbean World Resort sa nachádza cca 55 km od centra Hurghady, cca 4 km od Safagy a od Soma Bay cca 8 km. Nachádza sa v pokojnej oblasti a je obklopený udržiavanou záhradou. Do centra mesta Hurghady premáva niekoľkokrát denne hotelový autobus (za poplatok cca 8 EUR / osoba)

Pláž
Caribbean World Resort
sa nachádza priamo pri vlastnej piesočnatej pláži. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotelový komplex Caribbean World Resort je postavený v typickom karibskom štýle. Skladá sa z hlavnej budovy s 24-hodinovou recepciou a s viliek s izbami. Navyše: hlavná reštaurácia Caribbean (so samostatnou časťou pre deti), tematické reštaurácie (za poplatok) - Barbeque (mäsové a rybie pokrmy) a La Palma (talianska kuchyňa). Je k dispozícii aj mnoho barov, okrem iného: lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži, shisha kútik (za poplatok) a diskotéka & Disco Bar (otvorený v letnom období). Okrem toho je k dispozícii: amfiteáter, mini nákupné centrum, bankomat, tri vonkajšie bazény, detský bazén, mini aquapark s piatimi šmykľavkami (tri pre dospelých a dva pre deti). Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Caribbean World Resort
ponúka viac ako 520 izieb nachádzajúcich sa v nízkych bungalovoch, obklopených exotickou záhradou. Priestranné, pohodlné a vkusne zariadené dvojlôžkové izby typu superior (s možnosťou dvoch prísteliek pre deti alebo jednej pre dospelú osobu). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Za príplatok sú k dispozícii izby s výhľadom na more (izby typu deluxe). Pre rodiny sú k dispozícii rodinné izby (dve samostatné izby).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky v bare na pláži (11:00-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00 ) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. V reštaurácii Tortuga na pláži tiež obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00). V priebehu dňa je podávané: ľahké občerstvenie a popoludňajšie občerstvenie (15:30-17:00), zmrzlina pre deti (15:30-17:00). Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje (v hodinách od 10:00-24:00) v určených baroch. Hotel Caribbean World Resort ponúka zadarmo jedenkrát za pobyt návštevu reštaurácie a'la carte (nutná rezervácia vopred). Nápoje na diskotéke po 24:00 hodine - za poplatok.

Šport a zábava
Bohatý animačný program ako pre dospelých, tak i pre deti - aerobik, fitness, posilňovňa, basketbal, plážový volejbal, biliard, šípky, vodné pólo, boccia, tanečné ukážky. Okrem toho je k dispozícii (za príplatok): wellness centrum a centrum vodných športov na pláži. Pre deti: detské ihrisko, bazén, miniklub, stráženie detí (za poplatok).

Internet
Na recepcii a v lobby bare Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo (limitovaná rýchlosť).

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.caribbeanworldresorts.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/hurghada-wypoczynek/caribbean-world-resort

Náš názor
Komfortný hotel Caribbean World Resort zabezpečuje svojim hosťom veľa atrakcií, nádhernú piesočnú pláž s centrom vodných športov a bohatú ponuku All Inclusive. Je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi a milovníkov vodných športov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort)

Poloha
Golden Beach Resort
sa nachádza v krásnej záhrade plnej paliem, exotických stromov a kvetov. Leží v pokojnej štvrti v severnej časti Hurghady. Centrum mesta je vzdialené cca 15 km a letisko cca 20 km od hotela.

Pláž
Golden Beach Resort
sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži s koralovým útesom (odporúčame ochrannú obuv). Pri brehu je plytká voda s pozvoľným vstupom do vody (zvlášť vhodné pre deti). Hotel má k dispozícii aj mólo s priamym vstupom do vody, ktorý umožňuje pozorovať podmorský život Červeného mora. Ležadlá a slnečníky na pláži i pri bazéne - zadarmo. K dispozícii sú aj plážové osušky (záloha). Na pláži je snack bar.

Vybavenie
Golden Beach Resort
sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých dvojposchodových budov. V areáli hotela sa nachádza: priestranná lobby, trezor, kaderníctvo, obchody so suvenírmi, diskotéka, kino (tiež 3D), filmové a foto štúdio (kde Vám odborníci pomôžu splniť sny, okrem iného aj nahrať klip či film) a taxi služba. V hoteli je šesť bazénov (vrátane relaxačného pre dospelých, detského bazéna, dvoch bazénov s nepravidelnými tvarmi spojené umelou riekou, ktorá sa tiahne od hlavnej budovy až k pláži). Pre hostí sú pripravené šmýkačky (päť pre dospelých a tri pre deti) a atrakcie "dom hrôzy". Hotel má sedem reštaurácií (vrátane hlavnej "Indiana Jones", fast foodu "Grease" a piatich bezplatných reštaurácií a'la carte (nutná rezervácia): talianska, orientálna, steaková, s morskými plodmi, s "hviezdami kina") a deväť barov (tri v lobby, plážový bar "007", bar so zmrzlinou, na diskotéke (za poplatok) a tri pri bazéne - vrátane baru "Vitamín", ktorý však nie je zahrnutý do All Inclusive; časť funguje len sezónne).

Izby
V Golden Beach Resorte je 450 priestranných izieb rôznych typov: ekonomické, štandardné (možný výhľad na more), superior a rodinné izby. Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom (za poplatok) a sušičom vlasov. V minibare je fľaša vody pri príchode.

Strava
Golden Beach Resort 
ponúka 24 hodinový All Inclusive, ktorý zahŕňa: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-21:00) v hlavnej reštaurácii "Indiana Jones" a neskoré raňajky (10:00-12:30) a občerstvenie (12:30-17:00) v reštaurácii "Greese". Občerstvenie je k dispozícii aj v bare na pláži "007". Hostia sa môžu tešiť tiež na večere v piatich reštauráciách a'la carte (18:30-21:00) po predchádzajúcej rezervácii. K dispozícii sú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-00:00) vo vybraných reštauráciách a baroch (plážový bar a bar pri bazéne je otvorený od 10:00 do 18:00, v letnej sezóne je plážový bar otvorený až do polnoci ). Lobby bary sú otvorené od 10:00 do 00:00 (bar "Rick's" ponúka len nealkoholické nápoje a je otvorený od 10:00 do 00:00, bar "Celebrities" je otvorený od 17:00 do 00:00, bar "Adult only" je otvorený iba v zimnej sezóne od 17:00 do 00:00). Bar so zmrzlinou je otvorený od 15:00 do 18:00. Bar na diskotéke je otvorený od 23:00 do 02:00 (nie je zahrnutý do All Inclusive).

Šport a zábava
Golden Beach Resort 
sa môže pochváliť jedným z najväčších amfiteátrov v okolí Červeného mora. Hotel ponúka veľmi zaujímavý denný a večerný animačný program a množstvo športových atrakcií: dva volejbalové kurty, futbalové ihrisko, tri tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), vodné pólo, stolný tenis, šípky, minigolf, šach, biliard (za poplatok), posilňovňa, fitness aktivity (aqua aerobic, strečing, jóga), potápačské centrum (za poplatok), wellness zóna (za poplatok, okrem iného: masáže, sauna, vírivka, manikúra, pedikúra), škôlka kite a windsurfngu (za poplatok). Ďalším lákadlom je pirátska loď so šmykľavkami (päť pre dospelých a tri pre deti). V hoteli sú organizované početné akcie (Beach Party, Pool Party, "rozdávanie Oscarov" - niektoré z nich môžu byť za poplatok) a predstavenie (napr. Kabarety, hudobné vystúpenia). Pre deti: šmykľavky, miniklub (4-7 rokov) a junior klub (8-12 rokov), rad aktivít a animácií pre deti, detské ihrisko, kino pre deti, mini disco. Mimo sezónu môžu byť atrakcie organizované v závislosti od počasia.

Internet
Internet Wi-Fi je dostupný v celom areáli hotela. V lobby Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/movie-gate-resort

Náš názor
V Golden Beach Resorte možno odpočívať, aktívne stráviť čas a napríklad aj natočiť film. Miestna kategória hotela je 3 *, my však tento hotel hodnotíme na 3,5 * vďaka atraktívnej bazénovej zóne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Desert Rose

Poloha
Priestranný hotelový komplex Desert Rose, ktorý sa nachádza pri súkromnej piesočnatej pláži, s pozvoľným vstupom do mora a oddelenou lagúnou. Komplex zrekonštruovaný v roku 2011 sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých dvojposchodových budov, obklopených veľkou zelenou plochou. Hotel sa nachádza cca 16 km od centra Hurghady a cca 12 km od letiska.

Pláž
Hotel Desert Rose sa nachádza pri súkromnej piesočnatej pláži, ktorá je dlhá takmer 1 250 m. Koralový útes pri vstupe do mora. Matrace, ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, trezor (na recepcii), päť reštaurácií, vrátane hlavnej reštaurácie, desať barov, tri vonkajšie bazény (jeden vyhrievaný v zimnom období), aquapark (šesť vodných šmýkačiek), vodné atrakcie, preslnená terasa s ležadlami a slnečníkmi v cene, wellness centrum , diskotéka, obchod so suvenírmi, mini nákupné centrum, kaderníctvo.

Izby
Hotel Desert Rose má viac ako 900 izieb, umiestnených v nepríliš vysokých budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky pre dospelú osobu alebo dve deti. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, trezorom, telefónom, minibarom (za poplatok) a internetovým pripojením (za poplatok).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:00), obed (13:00 - 15:00), večera (18:00 - 21:00), neskoré občerstvenie (22:00 - 00:00) - podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Neskoré raňajky (10:00 - 11:00), občerstvenie (15:00 - 17:30), popoludňajšie občerstvenie (15:00 - 17:00), zmrzlina (12:30 - 16:00) sa podáva v určených baroch a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Možnosť návštevy reštaurácií a'la carte - talianska, libanonská, mexická, s morskými plodmi (nutná skoršia rezervácia).

Šport a zábava
Denný a večerný animačný program: miestne show, vystúpenie živej hudby, aerobik, plážový volejbal, lekcie tanca, posilňovňa, stolný tenis, tenis (vybavenie a osvetlenie tenisových kurtov za poplatok). Za poplatok je k dispozícii: sauna, masáže, kozmetické procedúry. Pre deti: miniklub, dve detské ihriská, vodné atrakcie, mini diskotéka, stráženie detí (za poplatok).

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.desertrose.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/desert-rose

Náš názor
Veľký, rozsiahly komplex Desert Rose s bohatým animačno-športovým zázemím, je obklopený udržiavanou zeleňou. Odporúčame pre rodiny s deťmi a pre milovníkov aktívnej dovolenky!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Arabella Azur Resort

Poloha
Arabella Azur Resort
leží cca 3 km od Hurghady a cca 12 km od letiska. Pri hoteli sa nachádza jachtový prístav.

Pláž
Arabella Azur Resort
sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. V blízkosti brehu je koralový útes. Na pláž odporúčame ochrannú obuv. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne a na pláži - zdarma. Na pláži je bar s nápojmi a občerstvením.

Vybavenie
Arabella Azur Resort
sa skladá z dvojposchodových až trojposchodových budov. Hosťom je k dispozícii: 24-hodinová recepcia, trezor na recepcii (zdarma), bankomat, zmenáreň, obchody so suvenírmi, kaderníctvo (za poplatok), práčovňa (za poplatok), fitnes centrum, zdravotné stredisko (za poplatok). Hotel má dva vonkajšie bazény (jeden v zime vyhrievaný), tri reštaurácie, reštauráciu a'la carte (za poplatok) a šesť barov (na pláži, pri bazéne, lobby bar, orientálny kútik, krčma "Bier Keller" a bar s vodnou fajkou ).

Izby
Arabella Azur Resort
disponuje 300 priestrannými izbami, ktoré majú výhľad do záhrady, na bazén alebo na more. V izbách sa nachádzajú postele typu "twin" a "king size". Izby sú vybavené klimatizáciou, telefónom, TV, minibarom (dopĺňaný denne - fľaša vody, ostatné nápoje sú za poplatok), sušičom vlasov, balkónom alebo terasou. Na izbách sa nachádza príslušenstvo k príprave kávy a čaju. Pre deti do veku 2 rokov je možné požiadať o detskú postieľku.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-11:00), obedy (12:30-15:00), večera (19:00-22:30), občerstvenie počas dňa (15:00-18:00) a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Reštaurácia a'la carte (za poplatok) je otvorená od 18:00 do 22:00. Lobby bar je otvorený 24 hodín denne (v rámci All Inclusive v hodinách od 10:00 do 02:00, potom za poplatok), krčma "Bier Keller" od 18:00 do 02:00. Bary pri bazénoch a na pláži sú hosťom k dispozícii od 10:00 do 18:00. Orientálny bar je otvorený vo večerných hodinách od 19:00 do 23:00. V rámci All Inclusive je podávaná zmrzlina (12:00-17:00). Nápoje v shisha bare v rámci All Inclusive zadarmo (vodná fajka za poplatok). Hotel ponúka detské menu a má detské stoličky. Pri stolovaní v reštauráciách je vyžadované formálne oblečenie.

Šport a zábava
Arabella Azur Resort
organizuje denné aj večerné animácie, trikrát týždenne živá hudba. Hosťom je k dispozícii: tenisový kurt (prenájom vybavenia zdarma, osvetlenie za poplatok), futbalové ihrisko, squashové a volejbalové kurty, posilňovňa, stolný tenis, biliard, vodné bicykle (zdarma), centrum vodných športov (za poplatok), fitnes centrum, wellness ( sauna, parný kúpeľ, vírivka, masáže, kaderník - za poplatok), potápačské centrum (za poplatok). V areáli hotela je diskotéka (22:00-03:00 - nápoje na diskotéke zadarmo a od 02:00 za poplatok). Pre deti: miniklub (4-12 rokov), mini diskotéka, detský bazén, detské ihrisko, animácie.

Internet
Internet za poplatok.

Webové stránky
http://arabella-azur-resort.hotel-hurghada.com/pl/

Náš názor
Ideálne miesto pre milovníkov vodných športov a pre tých, ktorí hľadajú pokoj a relaxáciu. Arabella Azur Resort je cenený pre svoju polohu v blízkosti centra Hurghady.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Aladdin Beach Resort

Poloha
Komfortní hotel je obklopen velkou zahradou, nachází se přímo u soukromé písčito -oblázkové pláže (doporučujeme ochrannou obuv). Je vzdálen asi 18 km od centra Hurghady a asi 15 km od letiště.

Pokoje
Hotel má 390 komfortních pokojů, které se nachází v jednopatrových bungalovech. Standardní pokoje pro dvě osoby s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvou přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini barem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Vybavení
24-hodinová recepce (trezory na recepci, zdarma), mini nákupní centrum, prádelna, směnárna, úschovna zavazadel, diskotéka. V lobby je k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek) a internetová kavárna. V areálu hotelu se nachází hlavní restaurace (jídla jsou podávána formou bufetu), a také několik barů: lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži a hospodu. Hoteloví hosté mohou využívat 2 velké venkovní bazény (jeden vyhřívaný v zimním období) a dětského brouzdaliště, které jsou obklopeny prosluněnou terasou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (18:00 - 22:00)  - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne je servírováno občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00 - 23:00), ve vybraných barech a určených hodinách. Nápoje jsou k dispozici také na diskotéce (22:00 - 23:00). All Inclusive nezahrnuje: dovážené nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, zmrzlinu a některé druhy kávy.

Sport a zábava
Animace pro děti i dospělé během dne, večerní show, volejbal, basketbal, stolní tenis, fitness, aerobik. Za poplatek je k dispozici: sauna, masáže, jízda na koni, kulečník, šipky. Pro nejmenší: brouzdaliště, dětské hřiště, mini klub a mini zoo.

Místní kategorie
****

Náš názor
Ideální hotel pro rodinnou dovolenou - velké zelené plochy a bohatá nabídka atrakcí a animací!

Ali Baba Palace

Poloha
Hotel Ali Baba spoločne so susedným sesterským hotelom Jasmine Village vytvára rozsiahly prázdninový komplex, situovaný do zelenej záhrady. Je vzdialený cca 15 km od centra Hurghady a cca 8 km od letiska.

Pláž
Hotel Ali Baba sa nachádza pri súkromnej piesočnato-kamienkové pláži s mólom. Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Ali Baba sa skladá z hlavnej budovy a z nízkych budov, umiestnených na veľkej ploche. Hosťom je k dispozícii lobby s recepciou (trezory zdarma) v hlavnej budove, dve konferenčné miestnosti. V areáli hotela sa nachádza hlavná reštaurácia, dve tematické reštaurácie: talianska a orientálna, reštaurácia a'la carte s darmi mora (za poplatok), lobby bar, krčma, bar pri bazéne, bar na pláži a orientálna kaviareň s vodnou fajkou. Hotel Ali Baba má k dispozícii jeden z najväčších komplexov bazénov v Hurghade (o celkovej rozlohe 2700 m²) a nový aquapark (neobmedzený prístup k štrnástim šmykľavkám pre dospelých a deti)! Ležadlá a slnečníky pri bazéne – zadarmo.

Izby
Hotel Ali Baba ponúka viac ako 750 izieb nachádzajúcich sa v nízkych budovách, umiestnených na veľkej ploche. Prakticky zariadené dvojlôžkové izby (s možnosťou ubytovania jedného alebo dvoch detí - jedna prístelka v podobe rozkladacej pohovky alebo jednej prístelky pre dospelú osobu) sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Väčšina izieb je s výhľadom na more, bazén alebo záhradu.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30) a večere (18:00-21:00), neskorá večera (21:00-00:00), občerstvenie v čase medzi hlavnými jedlami v bare na pláži a v bare pri bazéne (12:30-16:00), káva a zákusky v lobby bare a v bare pri bazéne (16:00 -17:00). Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje v lobby bare (9:00-00:30), v bare na pláži a v bare pri bazéne (09:00-17:00; v letnom období 09:00-23:00). Denne je dodaná na izbu fľaša minerálnej vody. Nápoje podávané na diskotéke po 23:00 - za poplatok. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Hotel Ali Baba organizuje pestrý denný a večerný animačný program. Ponúka širokú škálu športového vyžitia: dva tenisové kurty, tenis, posilňovňa, aerobik, malé futbalové ihrisko, vodné pólo, plážový volejbal, basketbal, minigolf, detské ihrisko, miniklub pre deti. Hostia môžu využívať nový aquapark (zadarmo pre hostí s All Inclusive v hodinách od 10:00-13:00 a 14:30-16:00, šesť šmykľaviek pre deti a osem pre dospelých) alebo klzisko - cca 5 USD / 30 min. (cena zahŕňa požičanie korčúľ). Okrem toho: posilňovňa, masážny salón, bowling, sauna, biliard a potápačské centrum (za príplatok).

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 10 USD / 1 hod.).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.alibabapalace.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/ali-baba

Náš názor
Kvalitný hotel, odporúčame pre milovníkov aktívneho odpočinku a pre rodiny s deťmi. Výhodou hotela Ali Baba je jeden z najväčších komplexov bazénov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sea Gull

Poloha
Komfortný hotel Sea Gull sa nachádza v centre Hurghady (Sakkala). V okolí hotela je veľa atrakcií: nákupné centrum, reštaurácie, bary a diskotéky. Letisko je vzdialené cca 8 km od hotela.

Pláž
Hotel Sea Gull leží priamo pri súkromnej piesočnatej pláže. Ležadlá, slnečníky, plážové osušky a matrace sú k dispozícii na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Sea Gull bol v roku 2016 čiastočne zrenovovaný, skladá sa z dvoch hlavných budov: Sea Gull Club a Sea Gull Resort.
24-hodinová recepcia, obchody so suvenírmi a konferenčné miestnosti, niekoľko reštaurácií a barov, okrem iného: dve hlavné reštaurácie Cleopatra a Nefertiti, bar na pláži, bar pri bazéne, krčma a diskotéka. Hotel má niekoľko bazénov (vrátane jedného s vodopádom), detský bazén a aquapark s desiatimi šmykľavkami (niektoré z nich sú pre deti). Ležadlá, slnečníky a matrace - zadarmo.

Izby
Hotel Sea Gull má viac ako 700 komfortne zariadených štandardných dvojlôžkových izieb (s možnosťou jednej prístelky pre dospelú osobu alebo dieťa). Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, trezorom, satelitným TV, minibarom (za poplatok), telefónom a balkónom. Denne je dodaná na izbu fľaša minerálnej vody. Naši hostia sú ubytovaní v časti Resort alebo Club, v závislosti od dostupnosti izieb. Detská postieľka - zdarma.

Strava
All Inclusive: skoré raňajky (05:00-07:00), raňajky (07:00-10:00), obed (13:00-15:00) a večere (19:00-22:00) - podávajú formou bufetu v hlavných reštauráciách. V baroch rozmiestnených po areáli komplexu je servírované občerstvenie (11:00-13:00 a 16:00-17:30), zmrzlina (počas dňa). Miestne nealkoholické nápoje (teplé a studené) a alkoholické nápoje sú k dispozícii počas celého dňa, v určených baroch. Balená minerálna voda sa dodáva denne na izby. Hostia môžu využívať reštaurácia a'la carte: čínska (za poplatok) alebo reštaurácia Oasis (servírujúca morské plody) - jedenkrát za pobyt v cene (nutná skoršia rezervácia).
Za príplatok: dovážané alkoholy, ovocné šťavy z čerstvého ovocia, espresso.

Šport a zábava
Denný a večerný animačný program. Navyše: plážový volejbal, vodné pólo, aqua aerobic, stolný tenis, squash, biliard, minigolf, tenisový kurt, kino, divadlo, posilňovňa, masáže, sauna, turecké kúpele a wellness (niektoré z nich môžu byť za príplatok). Jedenkrát za pobyt môžu hostia využiť zdarma tenis, squash, fitness, biliard (2 hodiny za pobyt).
Pre najmenších: detské ihrisko a detský bazén. Na pláži (za poplatok): potápačské centrum, windsurfing.

Internet
Na recepcii a v bare na pláži v časti Sea Gull Club (od 08:00-18:00) Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo, po 18:00 hodine alebo na iných hotelových miestach Wi-Fi pripojenie na internet za cca 3 USD / hod.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.hurghadaseagull.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/sea-gull

Náš názor
Hotel Sea Gull je známy a často vyhľadávaný vďaka kvalitnému servisu a dobrému umiestneniu v centre Hurghady! Ponúka bohatý program All Inclusive (k dispozícii 24 hodín!) a aquapark (za rozumnú cenu).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Long Beach Resort (ex. Hilton Long Beach)

Poloha
Priestranný hotel Long Beach Resort je obklopený exotickou záhradou. Je vzdialený cca 14 km od letiska v Hurghade a cca 20 km od centra Sakkaly.

Pláž
Long Beach Resort
sa nachádza priamo pri dlhej súkromnej piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma (po predložení towel card).

Vybavenie
Long Beach Resort
sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých vedľajších budov.
24-hodinová recepcia, výťahy, niekoľko reštaurácií, okrem iného: hlavná reštaurácia Lotus, talianska Al Dente, reštaurácia a'la carte Marhaba (egyptská), Bodium (cooking show), rovnako ako niekoľko barov: bar pri bazéne, bar na pláži a v lobby . Navyše diskotéka "Rendezvous", kaviareň v lobby a na záhrade (kde si možno vyskúšať tradičnú vodnú fajku - za poplatok), zmenáreň, bankomat, mini nákupné centrum, práčovňa, lekár (za poplatok). V areáli hotela sa nachádza niekoľko lagúnových bazénov a detský bazén. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo (po predložení towel card).

Izby
Long Beach Resort
má viac ako 900 komfortne zariadených izieb, ktoré sa nachádzajú v nepríliš vysokých budovách. Dvojlôžkové izby (s možnosťou dvoch prísteliek pre deti) sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom, žehličkou, žehliacou doskou, balkónom alebo terasou. Väčšina izieb je s výhľadom na more alebo na bazény. Hotel má k dispozícii aj rodinné izby (s dvomi oddelenými spálňami) a izby v hlavnej budove - za príplatok.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), obed (12:30-15:30) a večere (18:30-22:00) - sú podávané v reštauráciách Lotus a Al Dente. Občerstvenie je k dispozícii v bare pri bazéne (10:30-16:00), zmrzlina (12:00-13:30 a 15:30-17:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú podávané v hodinách od 10:00-24:00, v určených baroch. Navyše miestne drinky na diskotéke (20:00-23:00). Denne je dodaná na izbu fľašu minerálnej vody. Hotel Hilton Long Beach ponúka zadarmo jedenkrát za pobyt návštevu reštaurácie Pódium (reštaurácia a'la carte za príplatok).

Šport a zábava
V rámci All Inclusive: aerobik, tenis, squash, plážový volejbal, futbal. Za poplatok: vybavenie na tenis a squash, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, centrum vodných športov a centrum potápania. V areáli hotela Hilton Long Beach sa nachádza posilňovňa, vírivka, sauna, parné kúpele, masáže (niektoré z nich môžu byť za príplatok). Pre najmenších: miniklub, detské ihrisko, detský bazén. Za poplatok: stráženie detí.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/long-beach-resort

Náš názor
Hotel dobrej kvality - leží priamo pri pláži, s bohatým programom All Inclusive. Long Beach Resort odporúčame ako párom, tak rodinám s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jaz Aquamarine

Poloha
Exkluzívny hotelový komplex Jaz Aquamarine sa nachádza v južnej časti Hurghady. Centrum letoviska, kde je veľa atrakcií je len pár minút cesty od hotela. Centrum v Sakkale je vzdialené cca 17 km a letisko cca 13 km.

Pláž
Komplex Jaz Aquamarine sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži (odporúčame ochrannú obuv). Pri vstupe do mora je plytká lagúna - ideálne pre kúpanie s malými deťmi. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Komplex Jaz Aquamarine bol postavený v roku 2009.
24-hodinová recepcia, obchody, bankomat, zmenáreň, diskotéka, šesť reštaurácií: dve hlavné reštaurácie Topaz a štyri Corners (tematicky rozdelené - ázijská, talianska, stredomorská a orientálna kuchyňa), reštaurácia a'la carte (za príplatok): talianska La Rocca, dary mora Sennara, ázijská Ginger a libanonská Zaitouna. K dispozícii je tiež niekoľko barov: plážový bar, bar pri bazéne, lobby bar a shisha bar. V areáli hotelového komplexu je rozmiestnených šestnásť bazénov, štyri detské bazény pre deti a mini aquapark pre deti. Pri pláži sa nachádza aquapark s jedenástimi šmykľavkami a vírivka. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii v areáli objektu - zadarmo.

Izby
Hotel Jaz Aquamarine má viac ako 1300 komfortných a vkusne zariadených izieb umiestnených v trojposchodových hotelových budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby bez možnosti prístelky. Prístelka je k dispozícii len v izbách typu superior (2 + 1) alebo v rodinných izbách (dve samostatné spálne, možnosť ubytovania troch dospelých osôb alebo 2 + 2 deti). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, chladničkou, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Hotel ponúka postieľku pre deti (zdarma).

Strava
Bohatý program All Inclusive: skoré raňajky (05:30-07:00), raňajky (07:00-10:30), obed (12:30-14:30) a večere (18:30-22:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Počas dňa je servírované občerstvenie: zákusky, sendviče, pizza, hamburgery (12:00-17:00) a popoludňajšie občerstvenie (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (v hodinách od 10:00-24:00) vo vybraných baroch. All Inclusive nezahŕňa minibar a reštauráciu a'la carte.

Šport a zábava
Hotel Jaz Aquamarine organizuje bohatý animačný program pre deti i dospelých, večerná show, tanečné ukážky, diskotéka (v hodinách od 22:00-02:00, nápoje zdarma do 24:00). Pre najmenších: miniklub, ihrisko, vodné atrakcie, stráženie detí (za poplatok). Navyše je k dispozícii: aquapark (10:00-13:00 a 14:30-16:30) so šmykľavkami pre deti i dospelých, posilňovňa, plážový volejbal, stolný tenis, štyri tenisové kurty (vybavenie za poplatok), vírivka na pláži (v hodinách 10:00-12:00 a 14:00-16:00), boccia, vodné pólo, aqua aerobic, šípky. Za poplatok: vodné športy na pláži, jazda na ťavách, wellness centrum ponúkajúce: saunu, vírivku a masáže (za poplatok).

Internet
Na recepcii a v lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo (limit do 2 Gb, po prekročení limitu Wi-Fi za poplatok). Za poplatok prístup k Wi-Fi s rýchlejším prenosom dát. Internet je k dispozícii aj na izbách.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.jazhotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/jaz-aquamarine

Náš názor
Veľký, moderný a luxusný hotelový komplex Jaz Aquamarine sa nachádza v atraktívnej lokalite, priamo pri pláži! Ponúka svojim hosťom bohatý animačný program, kvalitné služby a skvelú kuchyňu. Odporúčame pre milovníkov aktívneho odpočinku a rodiny s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Albatros White Beach

Poloha
Patriaci do známej a cenenej (pre svoju vysokú kvalitu služieb) siete Pickalbatros, novopostavený hotel, ktorý sa nachádza v centrálnej časti Hurghady. Hotel Albatros White Beach sa nachádza na veľkom pozemku, priamo pri širokej piesočnatej pláži. Hotel sa nachádza v blízkosti promenády Mamsha, spájajúcej mnoho barov, reštaurácií a klubov. Letisko je vzdialené cca 5 km.

Pláž
Priamo pri hoteli Albatros White Beach sa nachádza súkromná, piesočná pláž. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo. Pozvoľný vstup do mora je ideálny pre morské kúpanie s malými deťmi.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, priestranné lobby, niekoľko obchodov, výťahy. Hostia môžu využívať niekoľko reštaurácií - hlavná (medzinárodná kuchyňa, bufet), a'la carte: talianska Soprano, ázijská L'asiatique, orientálna Saffron, rovnako ako osem barov, okrem iného: pri bazénoch White Bar a Olympus Bar, na pláži, v lobby. V areáli hotela je impozantný komplex vonkajších, sladkovodných bazénov (dva bazény v zime vyhrievané) s mini aquaparkom pre deti (napr. v tvare pirátskej lode). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Izby
Hotel Albatros White Beach ponúka svojim hosťom ubytovanie vo viac ako 470 pohodlných a vkusne zariadených izbách, umiestnených v niekoľkoposchodovej budove. Štandardné dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 40 m²) s manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými posteľami a s možnosťou prístelky pre dieťa alebo dospelú osobu. Sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprchový kút, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, trezorom, telefónom, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, minibarom (denne doplňovaný fľašami vody - v cene). Väčšina izieb má bočný výhľad na more. Pre rodiny sú k dispozícii izby Junior Suite (s rozlohou cca 70 m²) s oddeleným priestorom na spanie (rovnaké vybavenie ako v štandardnej izbe).

Strava
All inclusive: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii. Počas dňa je k dispozícii občerstvenie (podávané vo vyhradených hodinách vo vybraných baroch) a neobmedzené nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje v uvedených baroch v hodinách 10:00-24:00.

Šport a zábava
Celodenné animácie a atrakcie organizované medzinárodným tímom animátorov - hry a zábava, aqua aerobic, súťaže a večerné show. Zadarmo: plážový volejbal, šípky, minigolf, tenis a stolný tenis. Za poplatok: biliard, videohry, centrum vodných športov a potápania na pláži, wellness centrum (masáže, sauna, vírivka a kozmetické procedúry).
Pre najmenších: detské ihrisko, mini aquapark so šmykľavkami, miniklub.

Internet
Bezplatné Wi-Fi v celom hoteli, vrátane izieb.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/albatros-white-beach

Náš názor
Hotel dobrej kvality patriaci do reťazca Pickalbatros - je veľmi obľúbený medzi hosťami vďaka vysokej kvalite služieb a bohatej ponuke All Inclusive. Hotel Albatros White Beach ponúka komfortné izby, rovnako ako pôsobivý bazénový komplex a široký výber animácií.
Je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Aqua Blu Resort (ex Sea World Resort)

Poloha
Hotel Aqua Blu Resort patrí ku známemu a cenenému hotelovému reťazcu Pickalbatros. Veľký hotel, ktorý sa skladá z niekoľkých trojposchodových budov obklopených záhradou. Hotel sa nachádza cca 7 km od letiska v Hurghade a 15 km od centra mesta.

Pláž
Hotel Aqua Blu Resort sa nachádza cca 600 m od širokej piesočnatej pláži rezortu Beach Albatros. Na pláž jazdí autobus (zdarma). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
V hoteli Aqua Blu Resort sa nachádza: recepcia, lobby, práčovňa, mini nákupné centrum. V hoteli je hlavná reštaurácia Le Marche, dve reštaurácie a'la carte: Alfredo (talianska kuchyňa), Mandarin (orientálna kuchyňa) a niekoľko barov: pri bazéne, na pláži, lobby bar a írska krčma. Hostia môžu využívať tri rozsiahle vonkajšie bazény so štyrmi šmýkačkami, vrátane bazéna s vlnobitím a detský bazén obklopený slnečnou terasou. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Aqua Blu Resort má viac ako 350 komfortne zariadených izieb s kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom a balkónom alebo terasou.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30) a večere (18:30-21:30) - podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii (medzinárodná kuchyňa, detské menu). Okrem toho: občerstvenie (12:30-16:00) a zmrzlina (10:00-17:00) - len pre deti, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-24:00) podávané v určených baroch. Čerstvé džúsy, dovážané alkoholy, fľaškové nápoje a minibar - za príplatok.

Šport a zábava
Bohatý animačný program počas dňa - hry a zábava, vodné pólo, aerobik a vo večerných hodinách miestna show a živá hudba. Zdarma je k dispozícii: stolný tenis, tenis (vybavenie a osvetlenie za poplatok), biliard, posilňovňa, aerobik, volejbal. Za poplatok: wellness centrum (sauna, vírivka, para, masáže), centrum vodných športov na pláži (windurfing, kitesurfing, potápanie), salón krásy a kozmetické procedúry. Pre najmenších sú organizované animácie v rámci miniklubu, k dispozícii je tiež: detský bazén, detské ihrisko a detský aquapark s deviatimi šmykľavkami.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.pickalbatros.com/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/sea-world-resort

Náš názor
Aqua Blu Resort
je výborným hotelom pre rodinnú dovolenku. Ponúka široký výber animácií, bohatú športovo-rekreačnú ponuku a rozsiahly a rozmanitý program All Inclusive.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Alf Leila Wa Leila

Poloha
Komfortný hotel Alf Leila Wa Leila známeho egyptského hotelového reťazca, pripomínajúci orientálny palác, sa skladá z niekoľkých dvojpodlažných budov, ktoré tvoria terasu s bazénmi a záhradami. Hotel sa nachádza cca 19 km od centra Hurghady a 13 km od letiska.

Pláž
Hotel Alf Leila Wa Leila sa nachádza cca 900 m od štrkovo-piesočnatej pláži patriacej hotelu Dana Beach. Je potrebné prejsť cez cestu, bezplatný hotelový autobus jazdí v hodinách od 8:00-17:00. Na pláži sú k dispozícii slnečníky, ležadlá a matrace - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, nákupné centrum, zmenáreň, bankomat, práčovňa. Bezdrôtové pripojenie k internetu vo verejných priestoroch (zdarma), diskotéka, divadlo. V areáli hotela Alf Leila Wa Leila sa nachádza sedem bazénov a detský bazén pre deti. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne - zadarmo. Možnosť plateného vstupu do neďalekého aquaparku v hoteli Jungle Aqua Park. Navyše je v hoteli hlavná reštaurácia Cave du Roi, reštaurácia a'la carte, ktorá servíruje taliansku, marockú a ázijskú kuchyňu, bary: plážový bar, Oasis Bar, Aladdin Bar oraz La Maison Arab.

Izby
Hotel Alf Leila Wa Leila má cca 550 vkusne zariadených dvojlôžkových izieb (možnosť prístelky pre jedno dieťa). Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), minibarom (za poplatok), satelitným TV, telefónom, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie a za poplatok možnosť rezervovať rodinné izby (2 + 2).

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:00-21:30) - sú podávané v reštaurácii Cave Du Roi a neskoré večere (22:30 -24:00) sú servírované v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie počas dňa (12:00-16:00) v reštaurácii tagine a zmrzlina (12:00-21:00). Káva, čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a balená voda sú podávané v hodinách od 10:00-24:00 v určených baroch v areáli komplexu. Teplé nápoje sú k dispozícii po celý deň v lobby bare Tamraya.

Šport a zábava
Animačné programy, okrem iného: volejbal, fitness, posilňovňa, šípky, mini golf (30 minút denne), jazda na koni (30 minút denne), tenisový (30 minút denne) - nutná skoršia rezervácia. Okrem toho: detské ihrisko, detský klub, bazén so šmykľavkami a vstup do Egyptského múzea a na Alf Leila Wa Leila Fantasia. Za poplatok: biliard, masáže, vírivka, sauna, wellness, vstup do Jungle Aqua Park, kozmetický salón, potápačské centrum a vodné športy na pláži Dana.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie na internet - zdarma.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/hurghada-wypoczynek/alf-leila-wa-leila

Náš názor
Hotel Alf Leila Wa Leila odporúčame predovšetkým pre rodiny s deťmi vďaka jeho rozprávkovej architektúre, mnohých atrakciám v areáli hotela a bohatej rekreačnej ponuke.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Albatros Palace Resort

Poloha
Hotel Albatros Palace Resort bol postavený v roku 2008. Luxusný hotelový komplex je obklopený bazénmi a tropickou vegetáciou. Hotel Albatros Palace Resort je vzdialený od letiska cca 15 minút cesty a 20 minút od centra Hurghady. Celý rezort pokrýva plochu o rozlohe 7,2 ha.

Pláž
Hotel Albatros Palace Resort sa nachádza v prvej pobrežnej línii, priamo pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži. Hotelovým hosťom sú k dispozícii ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, mini nákupné centrum, bankomat, požičovňa áut, práčovňa. Hotel má k dispozícii: hlavnú reštauráciu, tematické reštaurácie (talianska, stredomorská, marocká, ázijská, mexická a nemecká), päť barov: lobby bar, bar pri bazéne, plážový bar, dve kaviarne, diskotéka, krčma. Hostia môžu využívať štyri vonkajšie bazény, detský bazén so šmykľavkami a vírivku. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky sú - zadarmo.

Izby
Hotel Albatros Palace Resort má viac ako 620 luxusne vybavených dvojlôžkových izieb (s možnosťou prístelky pre dieťa alebo pre dospelú osobu). Izby sú vybavené klimatizáciou, minibarom (za poplatok), satelitným TV, trezorom, telefónom, kúpeľňou (sprcha / vaňa, WC, sušič vlasov) a balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady.

Strava
All Inclusive: skoré raňajky (05:00-07:00), raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-14:30), večera (18:30-21:30) a neskoré večere (22:00-00:00) - sú podávané formou bufetu. Navyše: občerstvenie v snack bare (12:30-16:00) a zmrzlina v plážovom bare (10:00-20:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch a reštauráciách v areáli hotelového komplexu od 10:00 do 24:00, k dispozícii je tiež minerálna voda vo fľašiach. Za poplatok: čerstvo vylisované džúsy, dovezené liehoviny, fľaškové nápoje, nápoje v plechovkách a minibar (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi - zadarmo).

Šport a zábava
Hotel Albatros Palace Resort ponúka svojim hosťom denný a večerný animačný program. Okrem toho: tri tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), ihrisko na plážový volejbal, vírivka, posilňovňa a aerobik. Za poplatok je k dispozícii: biliard, potápačské centrum, wellness centrum, masáže, sauna, vírivka a vodné športy na pláži. Pre najmladších má hotel miniklub a detské ihrisko.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. V hotelovej internetovej kaviarni káblové internetové pripojenie - za poplatok.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/hurghada-wypoczynek/pickalbatros-albatros-palace

Náš názor
Hotel Albatros Palace Resort patrí do známej a vysoko cenenej siete Pickalbatros.
Je obľúbený medzi hosťami vďaka vysokej kvalite služieb a bohatému programu All Inclusive. Odporúčame najmä pre rodiny s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Aqua Vista Resort

Poloha
Moderný hotel Aqua Vista Resort bol otvorený v roku 2008 a je obklopený záhradou a palmami. Hotel v sebe spája eleganciu a modernosť. Letisko v Hurghade je vzdialené cca 7 km a centrum 15 km od hotela.

Pláž
Súkromná piesočnatá pláž sa nachádza pri sesterskom hoteli Beach Albatros Resort. Na pláž jazdí bezplatný kyvadlový autobus.

Vybavenie
Wellness centrum (masáže, vírivka, sauna, turecké kúpele, salón krásy, kaderníctvo). Miniklub pre deti, detské ihrisko, päť bazénov pre deti (v troch hoteloch). Hostia môžu tiež využívať bazény v hoteli Sea World a Albatros Aqua Park. V hoteli Aqua Vista sú tri bazény (vrátane dvoch vyhrievaných v zime, jeden bazén sa nachádza na streche) a vodné atrakcie, v hoteli Sea World je šesť bazénov a šestnásť šmýkačiek pre deti, v hoteli Albatros Aqua Park je deväť bazénov a deväť šmykľaviek pre dospelých. Tri reštaurácie (talianska Le Marche, orientálna Si Omar, ázijská L'asiatique), šesť barov (okrem iného v lobby, na pláži a na streche), shisha bar (za príplatok).

Izby
Hotel Aqua Vista Resort ponúka takmer 300 izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby sú elegantne zariadené. Sú vybavené telefónom, satelitným TV, trezorom, minibarom (denne doplňovaným fľašou vody). Každá izba je klimatizovaná, má vlastnú kúpeľňu (sušič vlasov) a balkón. Izby sú o rozlohe cca 25 m². Detská postieľka je k dispozícii zdarma (na vyžiadanie).

Strava
Raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30) v určenej reštaurácii, večera (18:30-21:30), neskorá večera (22:30-24:00) v určenej reštaurácii; občerstvenia (12:30-16:00) v určenom bare; miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00) v určených baroch; je vyžadované nosenie náramkov All Inclusive.

Šport a zábava
Vodné pólo, aerobik, šípky, boccia, plážový volejbal, multifunkčné ihrisko (vybavenie za poplatok), stolný tenis. Za poplatok: centrum vodných športov, tenis, biliard.

Internet
Internetová kaviareň - za poplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.pickalbatros.com/de/hotels-resorts/aqua-vista-resort/

Náš názor
Výborný hotel Aqua Vista Resort pre rodiny s deťmi! Obrovský hotelový komplex zanechá len dobré spomienky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Albatros Citadel

Poloha
Hotel Albatros Citadel (od leta 2018 patrí k známemu a obľúbenému reťazcu Pickalbatros) sa nachádza v exkluzívnej časti Hurghady - v tichej štvrti Sahl Hasheesh. Je príkladom stredomorskej architektúry v Egypte. Blízkosť centra Hurghady umožňuje preskúmať mesto (hotelový autobus za poplatok). Letisko je vzdialené cca 14 km od hotela.

Pláž
Hotel Albatros Citadel leží pri súkromnej piesočnatej pláži s dĺžkou cca 1,5 km. Pri hoteli sú tri umelé lagúny (vrátane jednej s pozvoľným vstupom do vody) a prístav. Priamo pri hoteli sa nachádza koralový útes. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži a pri bazéne - zadarmo. Na pláži sú umiestnené tri bary.

Vybavenie
Hotel Albatros Citadel bol postavený v roku 2008. Je spojením luxusu 21. storočia a unikátnej architektúry a štýlu. Hosťom je k dispozícii: 24hodinová lobby, bankomat, obchod so suvenírmi, lekáreň, práčovňa (jedenkrát počas pobytu zdarma), salón krásy a kaderníctvo (za poplatok), wellness centrum (za poplatok). Možnosť vypožičania laptopu a Wi-Fi routera. Hostia môžu využívať tri sladkovodné bazény nepravidelných tvarov (dva vyhrievané v zimnom období, jeden bazén typu "infinity") v niekoľkých úrovniach, detský bazén. Hostia majú k dispozícii: dve reštaurácie ( "The Citadel" a "Harbour Inn"), tri tematické reštaurácie (nutná rezervácia, talianska, brazílska, rybia), reštauráciu s morskými plodmi a thajskú kuchyňu (za poplatok), šesť barov (dva pri bazéne, tri na pláži, v lobby), kaviareň Mozart, kútik so zmrzlinou a ovocnými šťavami z čerstvého ovocia, shisha bar (za poplatok). Hotel akceptuje domáce zvieratá (psy a mačky) do 15 kg (nutné očkovanie). Hotel nie je vhodný pre osoby so zdravotným postihnutím. Po areáli hotela premáva bezplatný minibus.

Izby
Hotel Albatros Citadel má cca 500 priestranných izieb. Všetky majú pekný výhľad na more. Sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom, telefónom, TV, minibarom (denne doplňovaným vodou), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, prístupom k internetu a balkónom. V kúpeľni sa tiež nachádza sušič vlasov, župan a papuče. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), večera (18:00-21:00) a nočné občerstvenie v reštaurácii "The Citadel", obed (12:30-15:30) a popoludňajšie občerstvenie (15:00-17:00) v reštaurácii "Harbour Inn". Večere sú možné aj v tematických reštauráciách (po predchádzajúcej rezervácii). Hotel ponúka miestne alkoholické nápoje (vrátane piva, vína - od 10:00 do 02:00) a nealkoholické nápoje (okrem iného: voda, džúsy, káva, čaj - k dispozícii 24 hodín denne). Lobby bar je otvorený 24 hodín denne (nealkoholické nápoje po celý deň a alkoholické nápoje od 10:00 do 02:00). V lobby bare sa podávajú tiež kontinentálne raňajky v čase od 05:00 do 07:00. Bary pri bazéne a na pláži sú otvorené od 10:00 do 17:00. Shisha bar (za poplatok) je otvorený od 12:00 do polnoci. Čerstvo vylisované džúsy a fľaškové nápoje nie sú zahrnuté v All Inclusive. V reštauráciách je vyžadované formálne oblečenie. Otváracej doby barov závisia od ročného obdobia.

Šport a zábava
Hotel Albatros Citadel ponúka denný a večerný animačný program a zábavu, o ktorú sa stará medzinárodný tím animátorov. Okrem iného: šípky, biliard, lekcie tanca, boccia, vodné pólo, plážový volejbal, tenis na pláži, lekcie aerobiku. Pre hostí sú k dispozícii: dva tenisové kurty, vodné a motorové športy na pláži (za poplatok), posilňovňa, fitnes centrum, wellness centrum (masáže, turecké kúpele, sauna - za poplatok), živá hudba. Zadarmo si možno požičať vybavenie pre šnorchlovanie, kajaky a vodné bicykle. V hoteli je diskotéka.
Pre deti: bazén, dve ihriská, miniklub (4-10 rokov), animácie, herňa, stráženie detí (za poplatok).

Internet
Internet Wi-Fi na izbách, v lobby, v shisha bare i kaviarni - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://www.azur.travel/hotel_details.aspx?hotel_id=12

Náš názor
Albatros Citadel
je skvelý hotel s unikátnou architektúrou a s vynikajúcou polohou priamo pri pláži. Každá izba má výhľad na more !!!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jungle Aqua Park

Poloha
Komfortný hotel Jungle Aqua Park sa nachádza cca 25 minút od centra mesta Hurghada a 20 minút od letiska. Hotel sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov. V blízkosti hotelového komplexu je nákupné centrum a obchody so suvenírmi.

Pláž
Hotel Jungle Aqua Park sa nachádza cca 900 m od krásnej piesočnatej pláže patriacej hotelu Dana Beach (prechod cez cestu). Na pláž jazdí bezplatný hotelový autobus (08:00-17:00). Slnečníky, ležadlá a matrace na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, početné reštaurácie, okrem iného: orientálna, ázijská, nemecká, talianska, dvanásť barov, ktoré sa nachádzajú v celom komplexe aj na pláži, kaviareň. Navyše je v hoteli: zmenáreň, bankomat, telefón, úschovňa batožiny, práčovňa, lekáreň, mini market, parfumérie, lekárska pomoc (niektoré za poplatok). Hotel Jungle Aqua Park má štrnásť lagúnových bazénov, ktoré sú prepojené mostmi a vodnými kanálmi a aquapark s tridsiatimipiatimi šmykľavkami (dvadsaťjeden pre dospelých a štrnásť pre deti). Slnečníky a ležadlá pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Jungle Aqua Park ponúka 860 priestranných, pohodlných a štýlovo zariadených izieb umiestnených v nízkych budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (detská postieľka zdarma). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (WC, sprcha, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

Strava
All inclusive: raňajky (07:00-11:00), obedy (12:00-14:30) a večere (18:30-21:30) podávané formou bufetu. Okrem toho: občerstvenie (12:00-17:00), popoludňajšie občerstvenie (18:30-21:30), zmrzlina a palacinky (12:00-21:00) vo vybraných baroch a neskorá večera (22:00-24:00) v reštaurácii tagine. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch a reštauráciách: 10:00-24:00, k dispozícii je tiež balená voda. Za poplatok: čerstvo vylisované šťavy, dovážaný alkohol, nápoje vo fľašiach a plechovkách a minibar.

Šport a zábava
Celodenný animačný program: aerobik, aqua aerobik, futbal, stôl na stolný tenis, minigolf, šach, tenisové kurty, stolný tenis, fitness a posilňovňa. Za poplatok: tenisové rakety, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, video herňa, masáže, sauna, vírivka, wellness, potápanie a vodné športy na pláži Dana. Pre deti: detské ihrisko, bazén, miniklub, mini diskotéka a detský aquapark.

Internet
V hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Na izbách káblové pripojenie k internetu - za príplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/jungle-aqua-park

Náš názor
Hotel Jungle Aqua Park má veľmi širokú škálu rekreačných aktivít pre aktívnych aj menej aktívnych klientov. Ideálne pre rodinnú dovolenku vzhľadom k nádhernému - jednému z najväčších aquaparkov v Hurghade!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Výlety po okolí

Během pobytu v Hurghadě doporučujeme fakultativní výlety:

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování nádherných korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních polských instruktorů.
Cena cca 50 USD/os.

Safari - Sahara park
Výlet džípy do pouště. Návštěva beduínské vesnice, kde se seznámíte s jejich životem a zvyky. Následuje projížďka na velbloudech a čtyřkolkách. Návštěva terária, kde uvidíte různé druhy živočichů žijících v poušti. Na konci dne vás čeká večeře při západu slunce nad Saharou a za zvuků arabské hudby. 
Cena cca 50 USD/os.

V galábiji přes město!
Odpolední výlet po Hurghadě. Oblečeni v tradičním egyptském oděvu (tzv. galábíja) si prohlédneme novou marinu, kde si v kavárně zapálíme vodní dýmku. Následně návštěva místního rybího trhu a oběd v rybí restauraci (nápoje za příplatek). Po obědě navštívíme nejstarší část města - Dahar. Dále pak uvidíme akvárium, mešitu a koptský kostel. Poslední zastávkou bude návštěva místního bazaru, kde se nachází: parfumérie, manufaktura na výrobu papyru a obchod se suvenýry. 
Cena cca 55 USD/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 
Cena cca 50 USD/os. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Pořadí realizace bodů programu může být změněno. Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Hodnotenie klientov

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/egipt-wzdluz-nilu/zakwaterowanie-egt 

Víza - informácie pre predajcov

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Informácie o hoteloch

Poznávací část

***/**** hotely - (5 nocí: 2 noci - v Hurghadě - v **** hotelu Three Corners Royal Star nebo podobném; 3 noci - v Káhiře - v *** hotelu Grand Pyramids nebo podobném). Jedna noc v lůžkovém vlaku - pouze dvoumístná kupé.

Upozornění! Vlaky v Egyptě jsou velmi odlišné od těch evropských, proto buďte připraveni na určité nepohodlí a ne vždy nejčistší podmínky k cestování.

Vybavení: restaurace a bar.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou, klimatizací a nejčastěji satelitním TV.

Plavba **** lodí po Nilu (4 noci)

Vybavení: restaurace, bar, malý bazén a lehátka.

Kajuty: komfortní a klimatizované dvoulůžkové kajuty (možnost přistýlky) s koupelnou a WC.

Pobytová část

Hotely (4 noci) - v Hurghadě, ve vybraném hotelu (stravování dle popisu hotelu).

Upozornění!!! Příplatek za program All Inclusive v hotelech během pobytové části, platí pouze po návratu z poznávací části v průběhu posledních 4 noci v Hurghadě.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

24. 10. - 08. 11. 2019 (16 dní)
Varšava polopenzia
632 €
07. 11. - 22. 11. 2019 (15 dní)
Varšava All Inclusive
831 €
21. 11. - 06. 12. 2019 (15 dní)
Katovice All Inclusive
945 €
19. 12. - 03. 01. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
1 099 €
26. 12. - 10. 01. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
1 085 €
16. 01. - 31. 01. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
807 €
30. 01. - 14. 02. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
857 €
13. 02. - 28. 02. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
918 €
05. 03. - 20. 03. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
860 €
19. 03. - 03. 04. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
853 €
09. 04. - 24. 04. 2020 (16 dní)
Katovice All Inclusive
864 €
16. 04. - 30. 04. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
898 €
30. 04. - 14. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
716 €
14. 05. - 28. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
707 €
28. 05. - 11. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
707 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €