Ubytování EGT Obrázok0
Ubytování EGT Obrázok1
Ubytování EGT Obrázok2
Ubytování EGT Obrázok3
Ubytování EGT Obrázok4
Ubytování EGT Obrázok5
Ubytování EGT Obrázok6
Ubytování EGT Obrázok7
Ubytování EGT Obrázok8
Ubytování EGT Obrázok9
Ubytování EGT Obrázok10

Egypt - podél Nilu

Egypt - Cairo
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

King Tut Aqua Park Beach Resort

Poloha
Komorní hotel byl otevřen v roce 2004. Leží v centru Hurghady, asi 5 km od centra Sakkaly (s mnoha restauracemi, kluby a obchody) a asi 10 km od letiště v Hurghadě. Centrum El Dahar je snadno dostupné autobusem. Hotel se nachází přímo u malé písečné pláže. Hosté z hotelu King Tut Aqua Park Beach Resort mohou využívat infrastrukturu sousedního sesterského 5* hotelu Sphinx (s výjimkou hlavní restaurace).

Pokoje
Hotel má 135 pokojů umístěných v nízkých budovách, obklopených zahradou. Standardní pokoje pro dvě osoby s koupelnou (vana/sprcha, WC, sušička) a s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvě přistýlky pro děti. Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini barem (za poplatek). Většina pokojů má balkon nebo terasu (za příplatek výhled na moře).

Vybavení
Recepce, trezor na recepci (zdarma), obchody se suvenýry, možnost výměna peněz na recepci, půjčovna aut, Wi-Fi v lobby (zdarma). Hotel má k dispozici: hlavní restauraci Cleopatra, restauraci na pláži Memphis a restauraci/bar na pláži Isis, King Tut Lobby Bar, Oasis Cafe a Sahara Tent - orientální koutek v beduínském stanu. Hosté mohou využívat venkovní bazén (vyhřívaný v zimním období), sluneční terasu na střeše a aquapark. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici jak u bazénů, tak i na pláži zdarma.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 10:00), pozdní snídaně (10:30 - 12:00), oběd (13:00 - 15:00) a večeře (18:00 - 21:30) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Lehké občerstvení během dne (12:00 - 18:00), ve vybraných barech. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00 - 24:00, v určených barech a v lobby baru 24 hodin. All Inclusive zahrnuje také vodní dýmku na pláži (15:00 - 17:00).

Sport a zábava
Zdarma: večerní show, kulečník, stolní tenis, posilovna (v sousedním hotelu Sphinx), volejbal, sauna a vířivka (sauna a vířivka - 30 min. zdarma během pobytu). Vstup na diskotéku je zdarma (nápoje za příplatek). Za poplatek: masáže a windsurfing. Pro děti: animace během dne, mini zoo, dětské hřiště a brouzdaliště.

Místní kategorie
****

Náš názor
Komorní hotel se nachází v blízkosti centra letoviska, s dobrou nabídkou All Inclusive a aquaparkem. Doporučujeme těm, kteří touží po večerní zábavě v rušném centru města.

Jiné
www.kingtutresorthrg.com

Coral Beach Resort Hurghada

Poloha
Coral Beach Resort
sa nachádza priamo pri krásnej piesočnej pláži. Pre tých, ktorí si chcú spestriť svoju dovolenku je k dispozícii nočný klub, preslnená terasa a bazén. Tento luxusný hotel bol otvorený v roku 2012. Každodenne jazdí do centra mesta hotelový autobus - jedenkrát za pobyt zdarma. Letisko v Hurghade je vzdialené cca 20 km od hotela.

Pláž
Súkromná piesočnato-koralová pláž sa nachádza pri hoteli Coral Beach Resort, odporúčame ochrannú obuv. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky - zadarmo. Na pláži je centrum vodných športov.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, trezor na recepcii (zdarma), bazén, detský bazén, miniklub, detské ihrisko, preslnená terasa, zmenáreň, wellness centrum, bankomat, dve reštaurácie: hlavná a talianska Andiamo (07:00-19:00), tri bary - lobby bar Blue Moon (10:00-02:00), bar pri bazéne The Aquarius (10:00-18:00), bar na pláži Infinity (10:00-18:00). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.

Izby
Hotel Coral Beach Resort ponúka viac ako 350 elegantne zariadených dvojlôžkových izieb (s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek pre deti alebo jednej pre dospelého) a rodinné izby s väčšou plochou, ideálne pre rodiny. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), minibarom (za príplatok, jedna fľaša vody denne zdarma), trezorom, telefónom a satelitným TV. Všetky izby sú klimatizované a majú balkón alebo terasu. Za príplatok je k dispozícii výhľad na more.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (12:30-15:00), večera (19:00-22:00). Jedenkrát týždenne možno využiť bezplatne reštauráciu a'la carte Andiamo (nutná skoršia rezervácia). Občerstvenie je k dispozícii v bare pri bazéne (10:30-12:30, 15:00-17:00) a v lobby bare (17:00-18:00). Alkoholické nápoje sú podávané v lobby bare (12:00-00:00), nealkoholické nápoje v lobby bare, v bare pri bazéne a v bare na pláži počas ich otváracej doby. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Zdarma: stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, posilňovňa. Za poplatok: tenis, biliard, jazda na koni, jazda na ťavách, safari. Coral Beach Resort organizuje denné animačné programy v amfiteátri pre deti i dospelých. Pre najmenších hotel pripravil: animácie, bazén, miniklub a detské ihrisko.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://coralbeachhotelhurghada.com/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/coral-beach-resort-hurghada

Náš názor
Odporúčame pre menej náročných klientov, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku priamo pri krásnej piesočnatej pláži, ktorá je jednou z mnohých výhod Coral Beach Resort. Odporúčame párom a rodinám s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sea Star Beaurivage

Poloha
Útulný hotel Sea Star Beaurivage, z ktorého je nádherný výhľad na Červené more. Vzdialenosť od starého centra Hurghady je cca 2 km a od letiska v Hurghade cca 15 km.

Pláž
Hotel Sea Star Beaurivage sa nachádza priamo pri vlastnej piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Sea Star Beaurivage bol zrenovovaný v roku 2011 a skladá sa z hlavnej budovy a dvoch štvorposchodových krídel.
24-hodinová recepcia, štyri výťahy, zmenáreň, bankomat, obchody so suvenírmi. Pre hostí sú k dispozícii: tri reštaurácie (hlavná a dve a'la carte - talianska a s darmi mora), niekoľko barov: bar pri bazéne a na pláži, krčma On the Rocks, kaviareň Star a diskotéka Subway. Pri hoteli Sea Star Beaurivage sa nachádzajú dve bazény (jeden s oddelenou časťou pre deti). Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky pri bazéne - zadarmo (možnosť využitia iba na oddelenej hotelovej pláži).

Izby
Hotel Sea Star Beaurivage má viac ako 290 vkusne zariadených dvojlôžkových izieb (s možnosťou prístelky pre dieťa alebo dospelú osobu). Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, trezorom, minibarom a balenou vodou (za poplatok), telefónom a balkónom. Detská postieľka - zdarma.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (13:00-15:00) a večere (19:00-22:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Okrem toho: neskoré raňajky (10:30-11:30), občerstvenie v bare na pláži a v reštaurácii (12:30-14:30), sladké občerstvenie (16:00-17:00), zmrzlina pre deti (12:00-17:00) v talianskom bare a neskorá večera (22:00-01:00). K dispozícii sú aj: miestne chladené nápoje, miestne liehoviny, káva a čaj v hotelom určených baroch (10:00-24:00). Dostupná je tiež minerálna voda v stojanoch. Za príplatok: dovážané alkoholy, ovocné šťavy z čerstvého ovocia, espresso, cappuccino, turecká káva, balená voda a tiež reštaurácie a'la carte (rybie). Hotel Sea Star Beaurivage ponúka zadarmo jedenkrát za pobyt návštevu talianskej reštaurácie a'la carte (nutná skoršia rezervácia).

Šport a zábava
Pre deti i dospelých: stolný tenis, squash, volejbal, futbal, večerná zábava a diskotéka. Za poplatok: posilňovňa, vírivka, masáže, sauna, parné kúpele, biliard, minigolf. Pre najmenších: detské ihrisko, miniklub, stráženie detí (za poplatok). Na pláži sú k dispozícii vodné športy: potápačské centrum, windsurfing a kitesurfing.

Internet
Vo verejných častiach hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 20 LE / hod., 200 LE / týždeň).

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.seastarbeaurivage.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/sea-star-beaurivage

Náš názor
Hotel na veľmi dobrej úrovni oceňovaný pre veľmi kvalitný servis a skvelú stravu.
Hotel Sea Star Beaurivage odporúčame náročnejším klientom, ktorí hľadajú pokojný odpočinok.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sunny Days El Palacio

Poloha
Známý hotel Sunny Days El Palacio tvoří dohromady s objektem Palma De Mirette, Port de Mirette a Mirette velký hotelový komplex. Leží těsně nad malebným zálivem, přímo u moře. V areálu hotelu je uměle vytvořená laguna s mořskou vodou a pláží. Hotel má přístup k vlastnímu korálovému útesu. Nedaleký přístav je ideální základnou k podnikání různých vodních výletů! Vzdálenost od centra Hurghady (Sakkaly) je asi 3 km, od letiště asi 10 km.

Pokoje
Hotel Sunny Days El Palacio má více než 820 pokojů, nacházejících se ve třípodlažních budovách. Standardní pokoje pro dvě osoby s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvě děti (zdarma postýlka pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, ledničkou, trezorem (za poplatek), mini barem (za poplatek), balkonem nebo terasou. Vysoušeče vlasů jsou k dispozici na recepci. Na uvítanou - balená voda na pokoji.

Vybavení
24-hodinová recepce (trezory zdarma), směnárna, banka, mini nákupní centrum, obchody se suvenýry, prádelna, lékařské služby, internetová kavárna (hodina asi 15 EUR) a diskotéka pod širým nebem. V areálu hotelu Sunny Days El Palacio se nachází 3 restaurace: hlavní a restaurace a'la carte (italská a rybí); několik barů: lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, Terrace bar, kavárna. Hoteloví hosté mohou využívat velkého bazénu (sezónně vyhřívaného) a dětského brouzdaliště. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici na pláži a u bazénu zdarma.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00-10:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne je k dispozici občerstvení (11:30-17:00) ve vybraných barech. Místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici v hodinách od 10:00-24:00 v určených barech (baru u bazénu, baru na pláži a v lobby baru 24 hodin). All Inclusive nezahrnuje: mini bar, pokojový servis, restaurace a'la carte a dovážené nápoje.

Sport a zábava
Animace pro děti i dospělé: hry, zábava, gymnastika, aquaaerobik, ukázky a lekce tance, vystoupení živé hudby. Kromě toho je k dispozici: kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal na pláži, vodní pólo, šipky a v přístavu centrum vodních sportů (některé atrakce dodatečně za příplatek). V areálu hotelu Sunny Days El Palacio je k dispozici (za poplatek): posilovna, sauna, vířivka, masáže. Sousední hotel Mirette nabízí (za poplatek) tenisové kurty a hřiště na squash. Pro nejmenší: brouzdaliště, dětské hřiště a mini klub s bohatým animačním programem.

Místní kategorie
****

Jiné
http://www.sunnydaysegypt.com/en/hotel/el-palacio-resort--spa/1

Náš názor
Skvělá volba pro dovolenou s přáteli - hotel nabízí velký výběr animací, diskotéku a na pláži centrum vodních sportů. Hotel Sunny Days El Palacio je vhodný pro méně náročnou klientelu!

Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort)

Poloha
Golden Beach Resort
sa nachádza v krásnej záhrade plnej paliem, exotických stromov a kvetov. Leží v pokojnej štvrti v severnej časti Hurghady. Centrum mesta je vzdialené cca 15 km a letisko cca 20 km od hotela.

Pláž
Golden Beach Resort
sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži s koralovým útesom (odporúčame ochrannú obuv). Pri brehu je plytká voda s pozvoľným vstupom do vody (zvlášť vhodné pre deti). Hotel má k dispozícii aj mólo s priamym vstupom do vody, ktorý umožňuje pozorovať podmorský život Červeného mora. Ležadlá a slnečníky na pláži i pri bazéne - zadarmo. K dispozícii sú aj plážové osušky (záloha). Na pláži je snack bar.

Vybavenie
Golden Beach Resort
sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých dvojposchodových budov. V areáli hotela sa nachádza: priestranná lobby, trezor, kaderníctvo, obchody so suvenírmi, diskotéka, kino (tiež 3D), filmové a foto štúdio (kde Vám odborníci pomôžu splniť sny, okrem iného aj nahrať klip či film) a taxi služba. V hoteli je šesť bazénov (vrátane relaxačného pre dospelých, detského bazéna, dvoch bazénov s nepravidelnými tvarmi spojené umelou riekou, ktorá sa tiahne od hlavnej budovy až k pláži). Pre hostí sú pripravené šmýkačky (päť pre dospelých a tri pre deti) a atrakcie "dom hrôzy". Hotel má sedem reštaurácií (vrátane hlavnej "Indiana Jones", fast foodu "Grease" a piatich bezplatných reštaurácií a'la carte (nutná rezervácia): talianska, orientálna, steaková, s morskými plodmi, s "hviezdami kina") a deväť barov (tri v lobby, plážový bar "007", bar so zmrzlinou, na diskotéke (za poplatok) a tri pri bazéne - vrátane baru "Vitamín", ktorý však nie je zahrnutý do All Inclusive; časť funguje len sezónne).

Izby
V Golden Beach Resorte je 450 priestranných izieb rôznych typov: ekonomické, štandardné (možný výhľad na more), superior a rodinné izby. Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom (za poplatok) a sušičom vlasov. V minibare je fľaša vody pri príchode.

Strava
Golden Beach Resort 
ponúka 24 hodinový All Inclusive, ktorý zahŕňa: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-21:00) v hlavnej reštaurácii "Indiana Jones" a neskoré raňajky (10:00-12:30) a občerstvenie (12:30-17:00) v reštaurácii "Greese". Občerstvenie je k dispozícii aj v bare na pláži "007". Hostia sa môžu tešiť tiež na večere v piatich reštauráciách a'la carte (18:30-21:00) po predchádzajúcej rezervácii. K dispozícii sú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-00:00) vo vybraných reštauráciách a baroch (plážový bar a bar pri bazéne je otvorený od 10:00 do 18:00, v letnej sezóne je plážový bar otvorený až do polnoci ). Lobby bary sú otvorené od 10:00 do 00:00 (bar "Rick's" ponúka len nealkoholické nápoje a je otvorený od 10:00 do 00:00, bar "Celebrities" je otvorený od 17:00 do 00:00, bar "Adult only" je otvorený iba v zimnej sezóne od 17:00 do 00:00). Bar so zmrzlinou je otvorený od 15:00 do 18:00. Bar na diskotéke je otvorený od 23:00 do 02:00 (nie je zahrnutý do All Inclusive).

Šport a zábava
Golden Beach Resort 
sa môže pochváliť jedným z najväčších amfiteátrov v okolí Červeného mora. Hotel ponúka veľmi zaujímavý denný a večerný animačný program a množstvo športových atrakcií: dva volejbalové kurty, futbalové ihrisko, tri tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), vodné pólo, stolný tenis, šípky, minigolf, šach, biliard (za poplatok), posilňovňa, fitness aktivity (aqua aerobic, strečing, jóga), potápačské centrum (za poplatok), wellness zóna (za poplatok, okrem iného: masáže, sauna, vírivka, manikúra, pedikúra), škôlka kite a windsurfngu (za poplatok). Ďalším lákadlom je pirátska loď so šmykľavkami (päť pre dospelých a tri pre deti). V hoteli sú organizované početné akcie (Beach Party, Pool Party, "rozdávanie Oscarov" - niektoré z nich môžu byť za poplatok) a predstavenie (napr. Kabarety, hudobné vystúpenia). Pre deti: šmykľavky, miniklub (4-7 rokov) a junior klub (8-12 rokov), rad aktivít a animácií pre deti, detské ihrisko, kino pre deti, mini disco. Mimo sezónu môžu byť atrakcie organizované v závislosti od počasia.

Internet
Internet Wi-Fi je dostupný v celom areáli hotela. V lobby Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/movie-gate-resort

Náš názor
V Golden Beach Resorte možno odpočívať, aktívne stráviť čas a napríklad aj natočiť film. Miestna kategória hotela je 3 *, my však tento hotel hodnotíme na 3,5 * vďaka atraktívnej bazénovej zóne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Lemon & Soul Makadi


Místo:
Přímořský hotel určený výhradně pro hosty starší 16 let. Malý butikový hotel, který se nachází v krásné přírodní zátoce, mezi pouštní duny a malebnými horami, v blízkosti Rudého moře, s přístupem na soukromou pláž. Do centra Hurghady asi 35 km a na letiště asi 30 km.

pláž:
Soukromá písečná hotelová pláž dlouhá asi 500 m se nachází asi 900 m od hotelu. Přístup na pláž přes ulici zajišťuje také bezplatná doprava. Lehátka, slunečníky a ručníky na pláži jsou k dispozici zdarma.

K dispozici hostům:
24-hodinová recepce, hlavní restaurace Zesty, pizzerie, bary: Lime 19, Sundowner střešní bar, Lemon & Soul plážový bar, stejně jako příplatek: "Cocobar" bar u bazénu a zmrzlinový salon Gelateria. Dále 2 bazény (v zimě vyhřívané, lehátka, slunečníky a ručníky k dispozici zdarma). Hoteloví hosté mají také přístup k promenádě Labranda, která se nachází mezi nedalekými hotely Labranda Royal Makadi a Labranda Club Makadi. Promenada nabízí širokou škálu možností stravování s výběrem jídel pro každého (za příplatek).

pokoje:
Hotel má 281 moderně zařízených pokojů v osmi dvoupodlažních budovách. Všechny pokoje s balkonem a výhledem do zahrady nebo na bazén, vybavené koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, telefonem, satelitní TV, trezorem (zdarma), příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, minibarem (za příplatek, doplněno denně minerální vodou).

board:
All inclusive: snídaně (06: 30–10: 00), pozdní snídaně (10: 00–11: 00), oběd (12: 00–15: 00), občerstvení (15: 00–17: 00) a večeře ( 18: 30-22: 00) podávané v bufetu v hlavní restauraci Zesty, vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje podávané v označených barech (10: 00-00: 00). Jednou během pobytu večeře ve vybrané restauraci na Makadi Promenade (nutná předchozí rezervace). Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do all inclusive vzorce (např. Hodin podávání jídel).

Sportovní a animační program:
Denní a večerní animace, včetně: šipky, vodní pólo, plážový volejbal, vodní aerobik, kulečník, večerní představení. Za poplatek: ošetření v lázních, vodní sporty, tělocvična v hotelu Labranda Club Makadi.

internet:
Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
****

Podle našeho názoru:
V zátoce Lemon & Soul Makadi prochází vůně citrusových plodů lobby a umělecká díla umístěná v prostorách hotelu inspirovaná citronem vyvolávají úsměvy na tvářích hostů. Je to ideální místo pro dovolenou plnou zábavy! Hotel pouze pro dospělé.

Sea Gull

Poloha
Komfortný hotel Sea Gull sa nachádza v centre Hurghady (Sakkala). V okolí hotela je veľa atrakcií: nákupné centrum, reštaurácie, bary a diskotéky. Letisko je vzdialené cca 8 km od hotela.

Pláž
Hotel Sea Gull leží priamo pri súkromnej piesočnatej pláže. Ležadlá, slnečníky, plážové osušky a matrace sú k dispozícii na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Sea Gull bol v roku 2016 čiastočne zrenovovaný, skladá sa z dvoch hlavných budov: Sea Gull Club a Sea Gull Resort.
24-hodinová recepcia, obchody so suvenírmi a konferenčné miestnosti, niekoľko reštaurácií a barov, okrem iného: dve hlavné reštaurácie Cleopatra a Nefertiti, bar na pláži, bar pri bazéne, krčma a diskotéka. Hotel má niekoľko bazénov (vrátane jedného s vodopádom), detský bazén a aquapark s desiatimi šmykľavkami (niektoré z nich sú pre deti). Ležadlá, slnečníky a matrace - zadarmo.

Izby
Hotel Sea Gull má viac ako 700 komfortne zariadených štandardných dvojlôžkových izieb (s možnosťou jednej prístelky pre dospelú osobu alebo dieťa). Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, trezorom, satelitným TV, minibarom (za poplatok), telefónom a balkónom. Denne je dodaná na izbu fľaša minerálnej vody. Naši hostia sú ubytovaní v časti Resort alebo Club, v závislosti od dostupnosti izieb. Detská postieľka - zdarma.

Strava
All Inclusive: skoré raňajky (05:00-07:00), raňajky (07:00-10:00), obed (13:00-15:00) a večere (19:00-22:00) - podávajú formou bufetu v hlavných reštauráciách. V baroch rozmiestnených po areáli komplexu je servírované občerstvenie (11:00-13:00 a 16:00-17:30), zmrzlina (počas dňa). Miestne nealkoholické nápoje (teplé a studené) a alkoholické nápoje sú k dispozícii počas celého dňa, v určených baroch. Balená minerálna voda sa dodáva denne na izby. Hostia môžu využívať reštaurácia a'la carte: čínska (za poplatok) alebo reštaurácia Oasis (servírujúca morské plody) - jedenkrát za pobyt v cene (nutná skoršia rezervácia).
Za príplatok: dovážané alkoholy, ovocné šťavy z čerstvého ovocia, espresso.

Šport a zábava
Denný a večerný animačný program. Navyše: plážový volejbal, vodné pólo, aqua aerobic, stolný tenis, squash, biliard, minigolf, tenisový kurt, kino, divadlo, posilňovňa, masáže, sauna, turecké kúpele a wellness (niektoré z nich môžu byť za príplatok). Jedenkrát za pobyt môžu hostia využiť zdarma tenis, squash, fitness, biliard (2 hodiny za pobyt).
Pre najmenších: detské ihrisko a detský bazén. Na pláži (za poplatok): potápačské centrum, windsurfing.

Internet
Na recepcii a v bare na pláži v časti Sea Gull Club (od 08:00-18:00) Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo, po 18:00 hodine alebo na iných hotelových miestach Wi-Fi pripojenie na internet za cca 3 USD / hod.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.hurghadaseagull.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/sea-gull

Náš názor
Hotel Sea Gull je známy a často vyhľadávaný vďaka kvalitnému servisu a dobrému umiestneniu v centre Hurghady! Ponúka bohatý program All Inclusive (k dispozícii 24 hodín!) a aquapark (za rozumnú cenu).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Three Corners Sunny Beach Resort

Hotel
Součástí sítě Three Corners, zajímavý hotelový komplex s mnoha atrakcemi. Three Corners Sunny Beach Resort se skládá ze dvou 2-patrových křídel, které z ústředního bodu směřují směrem k Rudému moři. Hotel je v klidné oblasti, daleko od centra Hurghady, zaručující vynikající zábavu jako: animace, stolní hry, břišní tanec, karaoke, kvízy a noční tematické prezentace.

Poloha
Three Corners Sunny Beach Resort se nachází na písečné soukromé pláži s postupným sestupem do moře a má molo s přístupem na malý korálový útes. Nachází se cca 25 km severně od centra Hurghady, cca 6 km od El Gouna, kam jezdí shuttle bus (cca $ 6 za osobu). Vzdálenost od letiště je cca 25 km. Cca 8 km od hotelu je golfové hřiště.

Ubytování
Three Corners Sunny Beach Resort nabízí celkem 303 pokojů.
Standardní pokoj: pokoj s možností až dvou přistýlek pro děti nebo jednoho dospělého navíc, vybaven klimatizací, koupelnou s fénem, ​​satelitním TV, telefonem, mini barem (za poplatek), trezorem a balkonem nebo terasou.
Pokoj typu Superior: rodinný pokoj, větší než standardní pokoj, s malou zdí oddělující postel od dvou přistýlek, vybaven shodně se standardním pokojem.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace Soleil Shams, restaurace na pláži, a'la carte restaurace Dolce Vita podává italskou kuchyni, lobby bar Soleil, bar u bazénu Sunset Bar u bazénu, plážový bar Peanuts Beach Club, animace, amfiteátr, prádelna, lékařská péče, půjčovna aut, obchody, internetová kavárna a wi-fi v lobby, hotel Three Corners Sunny Beach Resort akceptuje platební karty Visa, American Express a Master Card. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Sport a zábava
Zdarma: 2 bazény (v zimě vyhřívané), vodní pólo, plážový volejbal, aerobik, vodní gymnastika, boccia, šipky, stolní tenis, mini golf.
Za poplatek: billiard (cca 5 $/30 minut), masáže od 30 $ do 90 $, profesionální potápěčské centrum, windsurfing, vodní sporty na pláži.

Strava
All inclusive: snídaně 07:00-10:00 a pozdní snídaně 10:00-12:00 (Shams restaurace na pláži), oběd od 12:30 do 15:00 a večeře 18:30-21:00 ve formě snídaně. Lehké občerstvení po celý den, odpolední čaj. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v hodinách 10:00-24:00 v určených barech.

Místní kategorie
****

​Jiné
http://www.threecorners.com

Náš názor
Hotel Three Corners Sunny Beach Resort je velmi dobrou volbou pro dovolenou s rodinou a přáteli. Hotel nabízí širokou škálu animací a služeb na nejvyšší úrovni!

Aladdin Beach Resort

Poloha
Komfortní hotel je obklopen velkou zahradou, nachází se přímo u soukromé písčito -oblázkové pláže (doporučujeme ochrannou obuv). Je vzdálen asi 18 km od centra Hurghady a asi 15 km od letiště.

Pokoje
Hotel má 390 komfortních pokojů, které se nachází v jednopatrových bungalovech. Standardní pokoje pro dvě osoby s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvou přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini barem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Vybavení
24-hodinová recepce (trezory na recepci, zdarma), mini nákupní centrum, prádelna, směnárna, úschovna zavazadel, diskotéka. V lobby je k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek) a internetová kavárna. V areálu hotelu se nachází hlavní restaurace (jídla jsou podávána formou bufetu), a také několik barů: lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži a hospodu. Hoteloví hosté mohou využívat 2 velké venkovní bazény (jeden vyhřívaný v zimním období) a dětského brouzdaliště, které jsou obklopeny prosluněnou terasou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (18:00 - 22:00)  - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne je servírováno občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00 - 23:00), ve vybraných barech a určených hodinách. Nápoje jsou k dispozici také na diskotéce (22:00 - 23:00). All Inclusive nezahrnuje: dovážené nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, zmrzlinu a některé druhy kávy.

Sport a zábava
Animace pro děti i dospělé během dne, večerní show, volejbal, basketbal, stolní tenis, fitness, aerobik. Za poplatek je k dispozici: sauna, masáže, jízda na koni, kulečník, šipky. Pro nejmenší: brouzdaliště, dětské hřiště, mini klub a mini zoo.

Místní kategorie
****

Náš názor
Ideální hotel pro rodinnou dovolenou - velké zelené plochy a bohatá nabídka atrakcí a animací!

Labranda Club Makadi


Místo:
Hotel se nachází na skvělém místě v klidné zátoce Makadi, jedné z nejcharakterističtějších oblastí Hurghady. Do centra města asi 35 km a na letiště v Hurghadě asi 30 km.

pláž:
Soukromá písečná hotelová pláž dlouhá 200 m. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, prostorná vstupní hala, 3 restaurace: hlavní (podávající snídaně a večeře), Makadi Beach Art Deco v blízkosti pláže a à la carte Oriental Grill House a Sea Treasure Fish na pláži (za poplatek). Kromě toho lobby bary, u bazénu a na pláži, stejně jako sladkovodní bazén a brouzdaliště pro děti (lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu jsou k dispozici zdarma). Prádelna, kadeřnictví a hlídání dětí jsou k dispozici za příplatek. Hosté hotelu Labranda Club Makadi mají také přímý přístup na promenádu Labranda, sdílenou se sousedním hotelem Labranda Royal Makadi. Promenada má několik možností stravování (částečně za poplatek): řecká Taverna Paros, kubánská restaurace Pequeña Habana, americký dům Rock & Roll Burger House, asijská kuchyně a bar čínské Yum, kavárna Cairo a Giardino delle Rose zmrzlina.

board:
All inclusive: snídaně (06: 30-11: 00) bufet v hlavní restauraci, oběd (12: 00–15: 00) bufet v restauraci Makadi Beach Art Deco a večeře formou bufetu nebo à la carte v vybraná restaurace (hlavní, Makadi Beach Art Deco nebo Oriental Grill House - nutná předchozí rezervace). Během dne káva a koláč (10: 00–12: 00), občerstvení (15: 00–17: 00) a vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje v určených barech (10: 00–24: 00, od 00: 00–) 10:00 všechny nápoje navíc k zaplacení). Nabídka All Inclusive neobsahuje čerstvě vymačkané šťávy a dovážené alkoholické nápoje. Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do all inclusive vzorce (např. Hodin podávání jídel).

Sportovní a animační program:
Denní a večerní animace pro děti i dospělé, včetně šipek, vodního póla, vodního aerobiku, stolního tenisu, plážového volejbalu, ohňová show, soutěží, her a představení. Zdarma je k dispozici tělocvična a za poplatek: sauna, parní lázeň, jacuzzi, pečovatelské služby v centru SPA, tenisový kurt a vodní sporty. Pro děti - mini klub a dětské hřiště.

internet:
Ve společných prostorách hotelu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
****

Web:
https://www.labranda.com

Podle našeho názoru:
Skvělá poloha přímo na malebné pláži, úchvatné západy slunce a přístup k bohatým korálovým útesům z něj učiní nezapomenutelnou dovolenou! Další výhodou je promenáda Makadi s výběrem restaurací, které podávají jídla z celého světa.

Labranda Royal Makadi

Poloha           
Tento elegantní, udržovaný hotelový komplex Labranda Royal Makadi se nachází u krásné pláže ležící v klidné zátoce Makadi Bay. Hotel byl postaven v roce 1999 a zrenovován v roce 2017. Do centra města lze dojet hotelovým autobusem (za poplatek). Letiště v Hurghadě je vzdáleno cca 30 km od hotelu Labranda Royal Makadi.

Pláž
Hotel Labranda Royal Makadi se nachází u soukromé písečné pláže, kde jsou k dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
24hodinová recepce, 3 bazény (jeden se slanou vodou), brouzdaliště obklopeny velkou prosluněnou terasou, kde jsou pro hotelové hosty k dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma, 4 restaurace, 4 bary, posilovna, kola, kulečník, squash, ping pong, vodní šlapadla. Za poplatek: wellness (sauna, vířivka, masáže), potápění a další vodní sporty.

Pokoje
Hotel Labranda Royal Makadi nabízí cca 500 funkčně zařízených dvoulůžkových pokojů (s možností jedné přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, WC, vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek, denně doplňovaným vodou v ceně), klimatizací, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na bazén.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00), tématické večeře (19:00-22:00) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci Blue Lagoon. Občerstvení (05:00-07:00, 15:00-17:00 a 23:00-01:00). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v určených barech: u bazénu (10:00-17 00) a na pláži (10:00-00:00). Za příplatek: značkové lihoviny, čerstvě vymačkaná šťáva, ochucená káva a vodní dýmka (17:00-23:00).  Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů).   

Sport a zábava
Hotel Labranda Royal Makadi organizuje denní a večerní animační program, mimo jiné: vystoupení živé hudby, ukázky, představení, hry, zábavy apod. Zdarma: posilovna, kola, kulečník (1 hod./den), squash (1 hod./den), ping pong (30 min./den), vodní šlapadla (30 min./den). Za poplatek: wellness zóna, sauna, vířivka, masáže, vodní sporty na pláži. Pro děti: aktivity v miniklubu, brouzdaliště, menu pro nejmenší v restauraci.

Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.labranda.com/en/hotel/labranda-royal-makadi.html

Náš názor
Skvělý hotel Labranda Royal Makadi pro rodiny s dětmi díky četným animacím a organizované zábavě. Hotel v sobě spojuje luxus se zábavou, což jistě osloví každého návštěvníka.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Stella Di Mare Gardens Resort & Spa

Poloha
Hotel patří do hotelové skupiny "Stella Di Mare", která se nachází na zelené ploše zálivu Makadi, v druhé řadě budov za sesterským hotelem Stella Di Mare Beach Resort & Spa. Vynikající poloha poskytuje snadnou dostupnost do Hurghady (z hotelu jezdí dvakrát denně kyvadlový autobus) s mnoha atrakcemi, korálovými útesy Makadi Bay a nedalekým národním parkem pokrývajícím ostrov Giftun. Letiště Hurghada se nachází přibližně 33 km severně od hotelu.

Pláž
Hotel se nachází na druhém pobřeží s přístupem ke krásné, písčito-oblázkové pláži s korálovým útesem, přibližně 400 m od břehu (molo se sestupem do moře) odděluje pouze oblast sesterského hotelu Stella Di Mare Beach Resort & Spa - v závislosti na umístění pláže je v dosahu 950 m. Hotel provozuje bezplatnou kyvadlovou dopravu na pláž několikrát denně. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Na pláži je bar, kde se podávají vybrané nápoje a občerstvení od 15:30 do 17:00 (v ceně).

Vybavení
Hotel je postaven jako rekreační vesnička a skládá se z hlavní budovy a dvoupatrových vil. Hotel nabízí svým hostům: 24-hodinová recepce, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace Blue Pharaoh, 2  à la carte restaurace (za příplatek): Layali Beirut s libanonskou kuchyní a Royal Wok s čínskou kuchyní, několik barů, včetně barů u bazénu, baru na pláži a lobby baru. V rozsáhlém areálu hotelu se nachází až 8 bazénů (minimálně 1 z nich je v zimním období vytápěný) různých tvarů, velikostí a hloubek, mimo jiné: relaxační bazén, bazén s vlnami, bazén se skluzavkami a 2 brouzdaliště pro nejmenší. Bazény jsou obklopeny slunečními terasami s lehátky, slunečníky a ručníky v ceně. Navíc v hotelu k dispozici (některé za poplatek): posilovna, SPA, kosmetický salon, diskotéka, kulečník, konferenční centrum, obchody se suvenýry, úschovna zavazadel, prádelna.

Pokoje
Hotel byl postaven v roce 2011, má přibližně 720 pohodlných pokojů. Standardní 2-lůžkové pokoje (s možností 1 přistýlky) o rozloze cca 41 m² jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (1x denně 1 láhev minerální vody v ceně, další nápoje a občerstvení za poplatek), balkón nebo terasa.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (7:00 - 10:00), pozdní snídaně (10:30 - 11:30), obědy (12:30 - 15:00), večeře (18:30 - 21:30) ve formě bufetu v hlavní restauraci Blue Pharaoh a občerstvení v baru u bazénu (12:30 - 17:00) a v restauraci Sea Breeze beach (15:30 - 17:00). K dispozici místní alkoholické nápoje (včetně piva, vína, vodky, ginu, rumu, whisky, brandy) a vybraných nealkoholických nápojů, kávy a čaje podávaných v konkrétních barech (od 10:00 do 23:00) a hlavní restauraci s jídelnou. Jednou během pobytu si můžete vychutnat večeři ve vybrané restauraci a'la carte v zahradách Stella Di Mare nebo na sousední pláži Stella Di Mare - nutné rezervovat předem. Bary na pláži a u bazénu jsou otevřeny od 10:00 do západu slunce, bar ve vstupní hale je otevřen od 10:00 do 23:00, bar na diskotéce je otevřen od 23:00 do 2:00). Navíc za poplatek: značkový alkohol, čerstvě vymačkané šťávy, a'la carte restaurace a další nápoje a občerstvení, která nejsou uvedena výše. Hotel si vyhrazuje právo změnit rozsah služeb, na které se vztahuje vzorec all inclusive (např. počet hodin podávání jídel).

Sport a zábava
Během dne probíhá zajímavý animační program, sportovní aktivity a večerní představení a vystoupení. Hotel dále nabízí: posilovna (10:00 - 20:00), šipky a stolní tenis. Pro děti: 2 brouzdaliště pro nejmenší, mini klub (10:00 - 13:00 a 15:00 - 17:00), dětské hřiště, skluzavky, speciální dětské menu a židle v restauraci. Za poplatek: tenisový kurt, kulečník, minigolf, potápěčské centrum na pláži hotelu Stella Di Mare Beach, diskotéka, SPA (včetně: sauny, vířivky, masáže, salon krásy).

Internet
Wi-Fi ve vstupní hale a na její terase je k dispozici zdarma. Internet v pokojích - za poplatek.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.stelladimare.com

Náš názor
Hotel plný života se spoustu zábavy pro amatéry vodních atrakcí. Díky své poloze v zátoce Makadi, známé pro své krásné korálové útesy, bude také ideální dovolenou pro milovníky šnorchlování a potápění. Vřele doporučujeme!

Amarina Abu Soma Resort & Aqua Park


Místo:
Luxusní 5hvězdičkový hotel, otevřený v roce 2019, se nachází v idylické a exkluzivní oáze Abu Soma, přímo na písečné pláži. Hotel se nachází asi 45 minut jízdy od mezinárodního letiště Hurghada.

pláž:
Soukromá písečná pláž dlouhá asi 200 m. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, lobby, 4 restaurace, včetně: hlavní, italské, servírující ryby a servírující orientální kuchyni, lobby bar, 2 bary u bazénu, 2 plážové bary, 5 venkovních bazénů, dětský bazén s několika skluzavkami, vodní park ( 6 snímků).

pokoje:
Každý z 399 prostorných pokojů je vybaven pohodlným, moderním nábytkem a vlastním balkonem s výhledem na elegantní zahrady, bazény a úchvatný výhled na Rudé moře. Každý pokoj má koupelnu (vana / sprcha, vysoušeč vlasů), TV-SAT, minibar, trezor, klimatizaci, telefon, příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Minibar doplňovaný při příjezdu a doplňovaný každé 4 dny výběrem nealkoholických nápojů (min. 6 plechovek - např. 2 Cola / Pepsi, 2 Fanta / Mirinda, 2 Sprite / 7up), 1 malá láhev vody na osobu a den - zdarma, další - zaplaceno. Hotel nabízí různé typy pokojů: - standardní pokoj pro 2 osoby (30-35 m2) vybavený postelí velikosti King (180 cm) nebo oddělenými postelemi (120 cm), - standardní pokoj pro 3 osoby (30-35 m2) vybavené ve 3 lůžkách (120 cm), - standardní pokoj pro 4 osoby (35–40 m2) vybavený 4 lůžky (120 cm), - superior pokoj (35–40 m2) vybavený postelí velikosti King (180 cm) a pohovka, - kombinovaný pokoj (60–64 m2) vybavený postelí velikosti King (180 cm) a oddělenými postelemi (120 cm), - rodinný pokoj (32–36 m2) vybavené postelí velikosti King (180 cm) a 2 pohovky, - rodinný pokoj superior (36–42 m2) vybavený postelí velikosti King (180 cm) a oddělenými postelemi (120 cm), - luxusní pokoj (36–42 m2) vybavené postelí velikosti King (180 cm) cm) a pohovkou, - apartmá (65–90 m2) vybavené ložnicí a obývacím pokojem nebo 2 ložnicemi a 1 obývacím pokojem.

board:
All Inclusive - jídla formou bufetu: předčasná snídaně (italská restaurace, 05:00 - 07:00), snídaně (hlavní a italská restaurace, 07:00 - 10:00), pozdní snídaně (italská restaurace, 10:00 - 11 : 00), oběd (hlavní a orientální restaurace, 12:30 - 15:00), večeře (hlavní restaurace, italská, orientální, ryba, 19: 00-22: 00), občerstvení (plážová restaurace, bar u bazénu, 12:30 - 17:00), čaj (lobby bar, bar u bazénu 15:00 - 17:00), pozdní večeře (italská restaurace, 22:00 - 23:50), severní občerstvení (italská restaurace, 23:30 - 01:30), roh zmrzliny a palačinek (11:00 - 17:00). Jednou za pobyt - večeře v jedné z à la carte / tematických restaurací zdarma s výhradou předchozí rezervace (různé restaurace na výběr, včetně vegetariánské, bezlepkové a další možnosti). Kromě toho všechny nápoje: teplé, studené, místní alkoholické a nealkoholické.

Sportovní a animační program:
Hotel nabízí širokou škálu zábavy pro děti i dospělé během dne i večer: zábavné programy s živými show, bazénové párty, diskotéka. Kromě toho mohou hosté využít fitness kurzy, jako je funkční trénink, nordic walking a silový trénink. Plážový volejbal, stolní tenis, tenis, lukostřelba, šipky, minigolf. Pro děti různého věku - mini klub.

internet:
Wi-Fi v hotelových pokojích v omezené míře.

Místní kategorie:
*****

Web:
https://www.amarinahotels.com

Podle našeho názoru:
Komfort, elegance, čistota, výjimečné služby, zábava a kvalita jídla jsou největším přínosem hotelu. Moderně navržené pokoje poskytují hostům nový zážitek luxusu a pohodlí.

Stella Di Mare Beach Resort & Spa

Poloha
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
sa nachádza v malebnej záhrade v oblasti Makadi Bay, cca 30 km od letiska v Hurghade. Poloha v pokojnej zátoke s krásnymi koralovými útesmi dáva veľa možností na prehliadanie podmorského života Červeného mora. Výborná poloha umožňuje navštíviť Hurghadu (z hotela jazdí autobus - za poplatok) a Národný park pokrývajúci ostrov Giftun.

Pláž
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
sa nachádza v prvej pobrežnej línii priamo na krásnej piesočnatej pláži s koralovým útesom vzdialeným cca 400 m od brehu (vstup do mora cez most). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma. Na pláži sa nachádza reštaurácia s občerstvením a bar.

Vybavenie
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
sa skladá z ôsmich trojposchodových budov. V areáli hotela sa nachádza 24-hodinová recepcia, priestranná lobby a bankomat, obchody so suvenírmi, úschovňa batožín, kaderníctvo, kozmetický salón, práčovňa a tri bazény (z toho jeden vyhrievaný a jeden relaxačný). Hlavný bazén má plochu cca 2 200 m² a hĺbku 155 cm, zvyšné sú menšie, s plochou cca 660 a 990 m². Pre najmenších: dva detské bazény (vrátane jedného vyhrievaného s plochou cca 80 m² a hĺbkou 50-55 cm). Hotel má dve reštaurácie (hlavná Andalus a na pláži Sea Breeze), dve reštaurácie a'la carte (talianska Casa Mia a indická Taj Dadunka) a štyri bary (dva pri bazénoch, na pláži a lobby bar) a orientálny bar s vodnými fajkami ( za poplatok). Hostia môžu využívať aj aquapark v sesterskom hoteli Stella Makadi Garden.

Izby
Stella Di Mare Beach Resort & Spa
má cca 600 izieb rôznych kategórií, okrem iného: priestranné štandardné izby (max. tri dospelé osoby) a rodinné izby - na potvrdenie (dve izby prepojené dverami). V izbách sa nachádzajú dve samostatné postele (200 x 120 cm) alebo jedna posteľ typu "king size" (200 x 180 cm). Izby majú výhľad do záhrady (výhľad na bazén alebo na more za príplatok). Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom a balkónom alebo terasou.

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), neskoré raňajky (11:00-12:00), obedy (12:30-15:00) a večere (18:30-21:30) v hlavnej reštaurácii Andalus a občerstvenie (15:30-17:00) a obedy na pláži v reštaurácii Sea Breeze. K dispozícii sú miestne alkoholické nápoje (vrátane piva, vína, vodky, ginu, rumu, whisky a brandy) a nealkoholické nápoje (10:00-23:00) vo vybraných reštauráciách a baroch (bar na pláži a pri bazéne je otvorený od 10:00 do západu slnka). Lobby bar je otvorený od 10:00 do 23:00 (pre klientov s Ultra All Inclusive otvorený celý deň). Bar na diskotéke je otvorený od 23:00 do 2:00 (nie je zahrnutý do All Inclusive).
All Inclusive končí v deň odchodu o 12:00. Nápoje sú podávané v pohároch (alebo plastových téglikoch pri bazénoch). Počas pobytu môžu hostia jedenkrát využiť obe reštaurácie a'la carte (nutná skoršia rezervácia). Okrem toho majú hostia k dispozícii dve reštaurácie a'la carte (orientálna a čínska, za poplatok) v sesterskom hoteli Stella Makadi Garden. Každý deň je na izbu dodávaná fľašu minerálnej vody. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
V hoteli sa nachádza wellness centrum (za poplatok): sauna, vírivka, masáže, salón krásy a fitness centrum (za poplatok). Hotel organizuje rozmanitý denný a večerný animačný program a ponúka početné atrakcie: posilňovňa (10:00-20:00), tenisový kurt, minigolf, biliard, šípky, stolný tenis, potápačské centrum, diskotéka (časť z vymenovaných za poplatok). Pre deti: miniklub (10:00-13:00 a 15:00-17:00), detské ihrisko, šmykľavky v hoteli Stella Makadi Garden, menu a detské stoličky v reštaurácii, detské postieľky. Najbližšie golfové ihrisko sa nachádza cca 5 km od hotela.

Internet
V lobby a na terase pri lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok. Internetová kaviareň - za poplatok.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.stelladimare.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/stella-di-mare-beach-resort-and-spa

Náš názor
Výborný hotel, cenený hosťami za krásne koralové útesy, výborné jedlo a vysoký štandard služieb. Stella Di Mare Beach Resort & Spa je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú relaxovať aj tráviť čas aktívne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Samra Bay

Poloha
Tento objekt se nachází v hotelové oblasti v Hurghadě, asi 9 km od centra města, plné obchodů a restaurací. Nová Marina s bary a diskotékami se nachází cca 13 km od hotelu. V blízkosti hotelu se nachází mnoho služeb - obchody, nákupní centra a dokonce i kino. Hotel se nachází na prvním pobřeží přímo na pláži. Letiště Hurghada je vzdálené asi 6 km.

Pláž
Hotel se nachází přímo na krásné, písčité (těsně u vodní linie se štěrkem) laguně ve tvaru písmene U s jemným sestupem do moře. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou hostům k dispozici zdarma.

Vybavení
Pětipodlažní budova hotelu je postavena do písmene "U" a byla uvedena do provozu na přelomu let 2016 a 2017. K dispozici jsou: 24-hodinová recepce, lobby, výtah, hlavní restaurace The View (mezinárodní kuchyně), 2 a'la carte restaurace (za poplatek) - Arabesque s orientální kuchyní (otevřeno v neděli) a La Piazza s italskou kuchyní (otevřeno v pondělí a ve středu), 5 barů, včetně barů u bazénu, plážového baru a lobby baru (10:00 - 00:00). Hotel má 4 bazény se sladkou vodou (z nichž 1 je vyhřívaný v zimní sezóně), jeden bazén s brouzdalištěm pro děti. U bazénu jsou k dispozici lehátka, slunečníky a ručníky. Hotel navíc nabízí (některé za poplatek): posilovna, lázně, kadeřnictví, konferenční centrum, obchody se suvenýry, bankomat, směnárna, prádelna.

Pokoje
Hotel má 300 elegantních, komfortně zařízených pokojů. Dvoulůžkové pokoje typu Standard (s možností ubytování jedné další dospělé osoby nebo 2 dětí), mají cca 41 - 45 m² a jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitním TV, telefonem a příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, dále trezor (zdarma), mini bar (1x denně 1 velká a 2 malé lahve minerální vody v ceně, další nápoje a občerstvení za poplatek), balkón nebo terasa.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (7:00 - 10:00), pozdní snídaně (10:00 - 11:00), obědy (12:30 - 14:30), večeře (18:30 - 21:30) a pozdní večeře (21:30 - 23:00) formou bufetu v hlavní restauraci The View a občerstvení v určeném baru (12:30 - 17:30). K dispozici jsou také místní alkoholické nápoje (včetně piva, vína, vodky, whisky) a vybrané nealkoholické nápoje podávané v určitých barech v hotelu od 10:00 do 24:00 a v hlavní restauraci s jídelnou. Jednou během pobytu je možnost dát si večeři ve vybrané à la carte restauraci (italské nebo orientální) - nutná rezervace předem. Navíc za poplatek: značkový alkohol, čerstvě vymačkané šťávy, speciální kávy, a'la carte restaurace a další nápoje a občerstvení, která nejsou uvedena výše.

Sport a zábava
Během dne a večer se zde koná animační program, sportovní aktivity (včetně: aqua aerobik, vodní pólo), večerní představení a živá hudba. Hotel dále nabízí: 3 bazény, posilovnu, šipky, plážový volejbal a stolní tenis. Pro děti je zde brouzdaliště, mini klub (pro děti ve věku 4-12 let), mini diskotéka, malé hřiště a vysoké židličky v restauraci. Za poplatek: kulečník, SPA (včetně: sauny, jacuzzi, masáže, kosmetický salon).

Internet
Internet Wi-Fi ve vstupní hale bez poplatku. V pokojích za poplatek.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.samrabayhotel.com

Náš názor
Nepochybnou výhodou tohoto hotelu je přátelský personál a skvělá poloha - přímo na pláži a zároveň v blízkém dosahu rušné Hurghady i místních služeb. Tento 4hvězdičkový komfortní hotel osloví všechny, kteří mají rádi aktivní odpočinek a chtějí mít snadný přístup do města.

Gravity Sahl Haseesh (ex Ocean Breeze)

Poloha
Hotel Gravity Sahl Haseesh (ex Ocean Breeze) se nachází v klidné oblasti Sahl Hasheesh Bay, asi 25 km jižně od centra města Hurghada s mnoha obchody, restauracemi a okouzlujícím přístavem New Marina. Pro milovníky šnorchlování možnost prohlížení podvodní fauny a flóry v okolí hotelu a potápění na korálových útesech. Nedaleký národní park Giftun se nachází kousek od hotelu. Letiště Hurghada se nachází přibližně 20 km severně od hotelu.

Pláž
Hotel Gravity Sahl Haseesh (ex Ocean Breeze) se nachází přímo na melebném úseku soukromé písečné pláže s korálovým útesem vzdáleným cca 300 m od břehu. Pro hotelové hosty jsou zdarma k dispozici lehátka, slunečníky a plážové osušky.

Vybavení
Hotel Gravity Sahl Haseesh (ex Ocean Breeze) je v provozu od roku 2018 a je tvořen hlavní 5-patrovou budovou a terasovitými jednopatrovými vilami s původní eklektickou architekturou, která kombinuje modernost s tradičním arabským stylem. V hotelu se nachází: 24-hodinová recepce, prostorná vstupní hala, výtah v hlavní budově, hlavní restaurace a 3 a'la carte restaurace (za poplatek) - italská, mexická a brazilská, několik barů, včetně barů u bazénu, plážového baru a lobby baru. Velký hotelový areál, pokrytý dobře udržovaným zeleným trávníkem a křovinami, má až 7 bazénů (1 z nich je v zimním období vyhřívaný) různých tvarů, velikostí a hloubek - 6 z nich je se sladkou vodou, včetně brouzdaliště a jednoho bazénu s mořskou vodou, který se nachází u pláže. Bazény obklopené slunečními terasami mají lehátka, slunečníky a ručníky pro hotelové hosty v ceně. Navíc v hotelu k dispozici (některé za poplatek): posilovna, SPA, kosmetický salon, amfiteátr, kulečník, konferenční centrum.

Pokoje
Hotel Gravity Sahl Haseesh (ex Ocean Breeze) má 432 prostorných, moderně zařízených pokojů, z nichž více než polovina se nachází v hlavní budově a další v řadových jednopatrových vilách. Dvoulůžkové pokoje typu Standard (s možností přistýlky) mají cca 28 m² a jsou vybaveny: koupelnou (vana nebo sprcha, WC, vysoušečem vlasů), klimatizací, satelitní TV, telefonem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy, trezorem, minibarem ( 1x denně 1 velká a 2 malé lahve minerální vody v ceně, další nápoje a občerstvení za poplatek), balkónem nebo terasou.

Strava
All Inclusive zahrnuje: brzká snídaně (5:00 - 07:00), snídaně (7:00 - 10:00), pozdní snídaně (10:00 - 11:00), obědy (12:30 - 14:30), večeře (18:30 - 21:30) a pozdní večeře (21:30 - 23:00) obvykle formou bufetu a občerstvení podávané v určeném baru (12:30 - 17:30). K dispozici jsou také místní alkoholické nápoje (včetně piva, vína, vodky, whisky) a vybrané nealkoholické nápoje, káva a čaj podávané v konkrétních barech v hotelu od 10:00 do 24:00 a v hlavní restauraci s jídelnou. Jednou během pobytu je možné povečeřet ve vybrané à la carte restauraci - nutná rezervace předem. Za poplatek: značkový alkohol, čerstvě vymačkané šťávy, speciální kávy, à la carte restaurace a další nápoje a občerstvení, které nejsou uvedené výše.

Sport a zábava
Během dne a večer se zde koná animační program, sportovní aktivity (včetně: aqua aerobik, vodní pólo), večerní představení a živá hudba v amfiteátru u pláže. Hotel dále nabízí: posilovnu, šipky, volejbal, stolní tenis. Pro děti je zde brouzdaliště, mini klub (pro děti ve věku 4-12 let), mini diskotéka, malé hřiště a vysoké židličky v restauraci. Za poplatek: kulečník, SPA (včetně: sauny, jacuzzi, masáže, kosmetický salon).

Internet:
Internetové připojení Wi-Fi ve vstupní hale a ve veřejných prostorách zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.orbitalliance.com/sahl-hasheesh/ocean-breeze-sahl-hasheesh

Náš názor
Nově otevřený hotel zaujme svou původní architekturou a malebnou polohou na krásném úseku pobřeží Rudého moře. Klidné okolí hotelu zajistí blaženou relaxaci a bezstarostnou dovolenou daleko od města, ať už na pláži nebo v jednom z mnoha bazénů. Pro ty, kteří chtějí zábavu, je připravena spousta atrakcí, a také se stále v tomto obrovském hotelu něco děje.

Jaz Aquamarine

Poloha
Exkluzívny hotelový komplex Jaz Aquamarine sa nachádza v južnej časti Hurghady. Centrum letoviska, kde je veľa atrakcií je len pár minút cesty od hotela. Centrum v Sakkale je vzdialené cca 17 km a letisko cca 13 km.

Pláž
Komplex Jaz Aquamarine sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnato-kamienkovej pláži (odporúčame ochrannú obuv). Pri vstupe do mora je plytká lagúna - ideálne pre kúpanie s malými deťmi. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Komplex Jaz Aquamarine bol postavený v roku 2009.
24-hodinová recepcia, obchody, bankomat, zmenáreň, diskotéka, šesť reštaurácií: dve hlavné reštaurácie Topaz a štyri Corners (tematicky rozdelené - ázijská, talianska, stredomorská a orientálna kuchyňa), reštaurácia a'la carte (za príplatok): talianska La Rocca, dary mora Sennara, ázijská Ginger a libanonská Zaitouna. K dispozícii je tiež niekoľko barov: plážový bar, bar pri bazéne, lobby bar a shisha bar. V areáli hotelového komplexu je rozmiestnených šestnásť bazénov, štyri detské bazény pre deti a mini aquapark pre deti. Pri pláži sa nachádza aquapark s jedenástimi šmykľavkami a vírivka. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii v areáli objektu - zadarmo.

Izby
Hotel Jaz Aquamarine má viac ako 1300 komfortných a vkusne zariadených izieb umiestnených v trojposchodových hotelových budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby bez možnosti prístelky. Prístelka je k dispozícii len v izbách typu superior (2 + 1) alebo v rodinných izbách (dve samostatné spálne, možnosť ubytovania troch dospelých osôb alebo 2 + 2 deti). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, chladničkou, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Hotel ponúka postieľku pre deti (zdarma).

Strava
Bohatý program All Inclusive: skoré raňajky (05:30-07:00), raňajky (07:00-10:30), obed (12:30-14:30) a večere (18:30-22:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Počas dňa je servírované občerstvenie: zákusky, sendviče, pizza, hamburgery (12:00-17:00) a popoludňajšie občerstvenie (17:00-18:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (v hodinách od 10:00-24:00) vo vybraných baroch. All Inclusive nezahŕňa minibar a reštauráciu a'la carte.

Šport a zábava
Hotel Jaz Aquamarine organizuje bohatý animačný program pre deti i dospelých, večerná show, tanečné ukážky, diskotéka (v hodinách od 22:00-02:00, nápoje zdarma do 24:00). Pre najmenších: miniklub, ihrisko, vodné atrakcie, stráženie detí (za poplatok). Navyše je k dispozícii: aquapark (10:00-13:00 a 14:30-16:30) so šmykľavkami pre deti i dospelých, posilňovňa, plážový volejbal, stolný tenis, štyri tenisové kurty (vybavenie za poplatok), vírivka na pláži (v hodinách 10:00-12:00 a 14:00-16:00), boccia, vodné pólo, aqua aerobic, šípky. Za poplatok: vodné športy na pláži, jazda na ťavách, wellness centrum ponúkajúce: saunu, vírivku a masáže (za poplatok).

Internet
Na recepcii a v lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo (limit do 2 Gb, po prekročení limitu Wi-Fi za poplatok). Za poplatok prístup k Wi-Fi s rýchlejším prenosom dát. Internet je k dispozícii aj na izbách.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.jazhotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/jaz-aquamarine

Náš názor
Veľký, moderný a luxusný hotelový komplex Jaz Aquamarine sa nachádza v atraktívnej lokalite, priamo pri pláži! Ponúka svojim hosťom bohatý animačný program, kvalitné služby a skvelú kuchyňu. Odporúčame pre milovníkov aktívneho odpočinku a rodiny s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jungle Aqua Park

Poloha
Komfortný hotel Jungle Aqua Park sa nachádza cca 25 minút od centra mesta Hurghada a 20 minút od letiska. Hotel sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov. V blízkosti hotelového komplexu je nákupné centrum a obchody so suvenírmi.

Pláž
Hotel Jungle Aqua Park sa nachádza cca 900 m od krásnej piesočnatej pláže patriacej hotelu Dana Beach (prechod cez cestu). Na pláž jazdí bezplatný hotelový autobus (08:00-17:00). Slnečníky, ležadlá a matrace na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, početné reštaurácie, okrem iného: orientálna, ázijská, nemecká, talianska, dvanásť barov, ktoré sa nachádzajú v celom komplexe aj na pláži, kaviareň. Navyše je v hoteli: zmenáreň, bankomat, telefón, úschovňa batožiny, práčovňa, lekáreň, mini market, parfumérie, lekárska pomoc (niektoré za poplatok). Hotel Jungle Aqua Park má štrnásť lagúnových bazénov, ktoré sú prepojené mostmi a vodnými kanálmi a aquapark s tridsiatimipiatimi šmykľavkami (dvadsaťjeden pre dospelých a štrnásť pre deti). Slnečníky a ležadlá pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Jungle Aqua Park ponúka 860 priestranných, pohodlných a štýlovo zariadených izieb umiestnených v nízkych budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (detská postieľka zdarma). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (WC, sprcha, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

Strava
All inclusive: raňajky (07:00-11:00), obedy (12:00-14:30) a večere (18:30-21:30) podávané formou bufetu. Okrem toho: občerstvenie (12:00-17:00), popoludňajšie občerstvenie (18:30-21:30), zmrzlina a palacinky (12:00-21:00) vo vybraných baroch a neskorá večera (22:00-24:00) v reštaurácii tagine. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch a reštauráciách: 10:00-24:00, k dispozícii je tiež balená voda. Za poplatok: čerstvo vylisované šťavy, dovážaný alkohol, nápoje vo fľašiach a plechovkách a minibar.

Šport a zábava
Celodenný animačný program: aerobik, aqua aerobik, futbal, stôl na stolný tenis, minigolf, šach, tenisové kurty, stolný tenis, fitness a posilňovňa. Za poplatok: tenisové rakety, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, video herňa, masáže, sauna, vírivka, wellness, potápanie a vodné športy na pláži Dana. Pre deti: detské ihrisko, bazén, miniklub, mini diskotéka a detský aquapark.

Internet
V hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Na izbách káblové pripojenie k internetu - za príplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/jungle-aqua-park

Náš názor
Hotel Jungle Aqua Park má veľmi širokú škálu rekreačných aktivít pre aktívnych aj menej aktívnych klientov. Ideálne pre rodinnú dovolenku vzhľadom k nádhernému - jednému z najväčších aquaparkov v Hurghade!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do Hurghady, letištní taxy, ubytování během poznávací části: v hotelech - celkem 5 nocí (2 noci v Hurghadě ve 4* hotelu, 3 noci v Káhiře ve 3* hotelu), na 4* lodi - 4 noci, v nočním lůžkovém vlaku z Asuánu do Káhiry - 1 noc; stravování: All Inclusive v hotelu v Hurghadě (snídaně, obědy a večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, voda, sycené nápoje dle programu All Inclusive), snídaně a večeře v hotelu v Káhiře, snídaně, obědy a večeře na lodi; ubytování během pobytové části: 4 noci ve vybraném hotelu (stravování dle popisu hotelu); transfery klimatizovaným autokarem, noční lůžkový vlak z Asuánu do Káhiry (večeře a snídaně ve vlaku, pouze dvoumístné oddíly), služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta během poznávací části, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 
Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (cca 25 USD/os., platí se na letišti), náklady na realizaci programu: ceny vstupenek, sluchátka během prohlídky muzea v Káhiře (cca 2 USD/os.), služby místních průvodců, nosičů zavazadel, řidičů atd. (celkem cca 310 USD/os., povinný poplatek placený na místě), nápoje k obědům a večeřím na lodi a v hotelu v Káhiře; fakultativní výlety (ceny uvedené v programu).

Název zájezdu v polském jazyce: Egipt - wzdłuż Nilu
Kód zájezdu: EGT

Program

Luxor (starověké Théby) a Údolí králů • chrám boha Hora v Edfú • chrámový komplex Kom Ombo • Vysoká Asuánská přehrada • lůžkový vlak z Asuánu do Káhiry • Egyptské muzeum v Káhiře • Gíza - nádherné pyramidy a Sfinga • plavba komfortní lodí po Nilu • pobyt ve slunné Hurghadě

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Odlet do Hurghady v Egyptě. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po celním a pasovém odbavení transfer do 4* hotelu (např. Royal Star nebo podobný). Čas na odpočinek po cestě. Večeře a přenocování.

Den 2
Po snídani volný den na odpočinek po cestě a aklimatizaci, oběd. Ve večerních hodinách večeře v hotelu. 

Den 3
Brzy ráno vystěhování a transfer autokarem do Luxoru. Snídaně formou balíčku na cestu. Následně prohlídka Luxoru, čili starověké Théby - „města sta bran“. Město Théby rozdělené Nilem na „město živých“ a „město mrtvých“, bylo svatyní trojice bohů: Amona, Muty a Khonse (chrám v Karnaku). Následně se vydáme na prohlídku hrobek v „Údolí králů“ - byly ukryty ve skalních rozsedlinách, vytesány v neskutečných výškách a neuvěřitelně dlouhé, chránily těla faraónů spolu s jejich poklady (vstup do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 250 EGP/os.). Poté uvidíme svatyni a hrobku královny Hatšepsut a Memnonovy kolosy. Večer ubytování na 4* lodi, večeře. Po večeři fakultativní výlet (za poplatek cca 40 USD/os.) - návštěva Luxorského chrámu, přejezd kočárem po Luxoru a návštěva tradiční kavárny. Možnost zakouření šíšy - místní vodní dýmky, vypití kávy připravené po arabsku, odpočinek při zvucích arabské hudby. Návrat na loď, přenocování. (Trasa cca 280 km)

Den 4
Časně ráno, pro zájemce (za poplatek cca 120 USD/os.) - cca 40minutový let balónem nad západním břehem Luxoru. Po snídani pro zájemce fakultativní výlet (cca 50 USD/os.): Madinat Habu - nejlépe zachovaný Hrobový chrám na západním břehu Luxoru, postavený Ramsesem III., Vesnice řemeslníků s pozůstatky stavby města a hrobkami stavebních dozorců, které ohromují neobvyklými malbami. Pro ty, kdo se nezúčastní fakultativních výletů - volný čas. Návrat na loď, oběd a další plavba ve směru Edfú. Přejezd zdymadlem na Nilu. Během plavby po Nilu účastníci zůstávají na lodi. Večeře a přenocování na lodi, noční plavba. (Trasa cca 50 km - lodí)

Den 5
Po snídani vylodění a prohlídka Edfú (cca 2 hod.), čili chrámového komplexu zasvěceného bohu Horovi - je to jeden z nejzachovalejších a nejkrásnějších chrámů v Egyptě, postavený ve 3. století př. n. l. Brzy odpoledne oběd na lodi. Následně plavba po Nilu do města Kom Ombo. Prohlídka Kom Ombo, kde u břehu Nilu uvidíme chrámový komplex zasvěcený bohům Sobekovi a Horovi. Večeře a přenocování na lodi, noční plavba. (Trasa cca 120 km - lodí)

Den 6
Po snídani volný čas na lodi nebo pro zájemce (za poplatek cca 95 USD/os.) výlet autobusem do Abu Simbel (odjezd ráno kolem 4:00 hodiny), kde uvidíme chrám zasvěcený bohům Re-Horakhty a Háthor. Chrám postavený Ramsesem II. pro sebe a Nefertari stále uchvacuje svou rozlehlostí a architektonickým bohatstvím. Oběd na palubě lodi. Odpoledne plavba lodí po Nilu, návštěva Kitchenerovy zahrady - botanického ostrova, shromažďujícího nejbujnější a nejbarevnější příklady flóry severní Afriky. Večeře a přenocování na palubě lodi, noční plavba. (Trasa cca 100 km - lodí)
 
Den 7
Po snídani vystěhování (skupině zůstanou k dispozici 2-3 kajuty). Pro zájemce možnost fakultativního výletu (za poplatek cca 30 USD/os.) do núbijské vesnice, kde uvidíme malé krokodýly, núbijskou školu, vypijeme čaj v tradičním núbijském domě. Po obědě prohlídka Asuánu autobusem: Vysoká Asuánská přehrada, ostrov Philea - chrámový komplex zasvěcený bohyni Isis přesunutý ze zaplavených oblastí na malebný ostrov. Transfer na nádraží v Asuánu. Přejezd nočním lůžkovým vlakem z Asuánu do Káhiry (ve vlaku večeře a snídaně, pouze 2místné oddíly).
Upozornění! V některých termínech místo přejezdu vlakem možnost přeletu letadlem z Asuánu do Káhiry.
 
Den 8
Ráno kolem 9:00 hodiny příjezd do Káhiry (ubytování po prohlídce Káhiry, ubytování ve 4* hotelu Grand Pyramids nebo podobném). Prohlídka Káhiry. V programu mimo jiné: Egyptské muzeum - sbírka více než 120 tisíc exponátů ukazujících civilizaci starověkého Egypta, Tutanchamonovy poklady (zlatá maska, šperky a užitkové věci). Během prohlídky muzea využijeme sluchátka (dle nařízení muzea) - za poplatek 2 USD/os. Následně se vydáme na cestu do muslimského světa: Saladinova citadela, mešita Muhammada Alího, známá též jako Alabastrová mešita a jedinečný klášter vytesaný do skály Mukattanu ve čtvrti smrti. Večeře a přenocování v hotelu v Káhiře. (Trasa cca 40 km)

Den 9
Po snídani prohlídka okolí Káhiry: Sakkára s první a zároveň nejstarší Stupňovitou pyramidou faraóna Džosera, Memphis - hlavní město říše v průběhu období Starého státu se slavným kolosem Ramsesa II. a Alabastrovou sfingou a Gíza, čili pyramidy (Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova) a majestátní Sfinga. Za příplatek možnost vstupu do Cheopsovy pyramidy - cca 400 EGP/os., je třeba jej nahlásit průvodci před vjezdem k pyramidám. Večeře a přenocování v hotelu v Káhiře. Večer, po večeři fakultativní výlet (za příplatek cca 45 USD/os.) „Káhira v noci“: světelná a zvuková show pod pyramidami, plavba lodí po Nilu. Návrat do hotelu v Káhiře a přenocování. (Trasa cca 60 km)
 
Den 10
Po snídani volný den na samostatné prozkoumávání Káhiry nebo pro zájemce (za poplatek cca 80 USD/os.) výlet autobusem do Alexandrie. V rámci programu: přejezd autokarem přes centrum města, citadela Caytbay (prohlídka pouze zvenčí) - postavená z kamenných kvádrů zbylých po slavném majáku - Faros, římský amfiteátr, moderní Alexandrijská knihovna (postavená z oceli a skla, jako by „na oplátku“ za skvělou knihovnu, která v dávných dobách vyhořela - navštěvována uvnitř); oběd v restauraci s výhledem na moře - v ceně. Návrat do hotelu v Káhiře a přenocování.
 
Den 11
Po snídani transfer do Hurghady, příjezd v odpoledních hodinách, ubytování ve vybraném hotelu, čas na odpočinek. Ve večerních hodinách večeře a přenocování. (Trasa cca 480 km)
 
Den 12 - 14
Pobyt v Hurghadě - čas na odpočinek, koupání a opalování nebo fakultativní výlety.

Den 15
Ráno vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00 hodiny) a transfer na letiště v Hurghadě. Přesné časy transferů uvede průvodce Rainbow na místě, den před odletem.

Upozornění k programu
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.
- Program je rámcový. Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety po okolí

Během pobytu v Hurghadě doporučujeme fakultativní výlety:
 
Sahara park

Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. Cena cca 199 PLN/os.

Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů. Cena cca 199 PLN/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena cca 50 USD/os. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Pořadí realizace bodů programu může být změněno. Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Víza - informácie pre predajcov

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí cca 25 USD/os.

Sezónnosť

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od začátku června do konce září.

Informácie o hoteloch

Poznávací část

***/**** hotely - (5 nocí: 2 noci - v Hurghadě - v **** hotelu Three Corners Royal Star nebo podobném; 3 noci - v Káhiře - v *** hotelu Grand Pyramids nebo podobném). Jedna noc v lůžkovém vlaku - pouze dvoumístná kupé.

Upozornění! Vlaky v Egyptě jsou velmi odlišné od těch evropských, proto buďte připraveni na určité nepohodlí a ne vždy nejčistší podmínky k cestování.

Vybavení: restaurace a bar.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou, klimatizací a nejčastěji satelitním TV.

Plavba **** lodí po Nilu (4 noci)

Vybavení: restaurace, bar, malý bazén a lehátka.

Kajuty: komfortní a klimatizované dvoulůžkové kajuty (možnost přistýlky) s koupelnou a WC.

Pobytová část

Hotely (4 noci) - v Hurghadě, ve vybraném hotelu (stravování dle popisu hotelu).

Upozornění!!! Příplatek za program All Inclusive v hotelech během pobytové části, platí pouze po návratu z poznávací části v průběhu posledních 4 noci v Hurghadě.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €