Dunas Maspalomas Resort Obrázok0
Dunas Maspalomas Resort Obrázok1
Dunas Maspalomas Resort Obrázok2
Dunas Maspalomas Resort Obrázok3
Dunas Maspalomas Resort Obrázok4
Dunas Maspalomas Resort Obrázok5
Dunas Maspalomas Resort Obrázok6
Dunas Maspalomas Resort Obrázok7
Dunas Maspalomas Resort Obrázok8
Dunas Maspalomas Resort Obrázok9
Dunas Maspalomas Resort Obrázok10
Dunas Maspalomas Resort Obrázok11
Dunas Maspalomas Resort Obrázok12

Dunas Maspalomas Resort

Španielsko - Gran Canaria
Pobytové
Rodinný
Mezinárodní animace
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Dunas Maspalomas Resort se nachází cca 1,5 km od centra města Maspalomas (obchody, restaurace a kavárny) a cca 250 m od hotelu se nachází zastávka veřejné hromadné dopravy. Letiště Las Palmas je vzdáleno cca 35 km od hotelu.

Pláž
Playa de Maspalomas - cca 2 km od hotelu Dunas Maspalomas Resort (hotel poskytuje bezplatnou kyvadlovou dopravu několikrát denně), dlouhá, široká a písečná pláž, s pozvolným sestupem do oceánu a s certifikátem Modré vlajky. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 10-12 EUR/set).

Vybavení
Recepce s lobby, restaurace, bar a bar u bazénu, prosluněné terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény a 2 brouzdaliště (v bazénech sladká voda, všechny bazény jsou vyhřívané od listopadu do dubna), dětské hřiště, mini klub, prádelna (za poplatek) mini market, půjčovna aut. Hotel poskytuje plážové osušky (výměna za poplatek, záloha cca 10 EUR).

Pokoje
Hotel Dunas Maspalomas Resort má 262 jednopatrových bungalovů (zrenovovaných v roce 2013). Všechny bungalovy jsou klimatizované, pohodlné, s denním pokojem a kuchyňským koutem (varná deska, kávovar, toustovač, lednička, nádobí a příbory), s oddělenou ložnicí, koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitním TV, telefonem, trezorem (cca 2,2 EUR/den) a s terasou (stůl a židle). Dětská postýlka pro dítě do 2 let - zdarma (na potvrzení).
- Bungalov s 1 ložnicí (o rozloze cca 42-46 m²) - pro max. 3 osoby,
- Bungalov se 2 ložnicemi (o rozloze cca 67 m²) - pro min. 3 osoby plně placených a max. 5 osob.

Strava
All Inclusive: snídaně (8:30-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:00-21:30) jsou podávány formou bufetu, občerstvení během dne (studené a teplé občerstvení, zmrzlina, káva, čaj, odpolední občerstvení), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30-24:00).

Sport a zábava
Hotel Dunas Maspalomas Resort organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé, 2x týdně profesionální show. Zdarma: ping pong, posilovna. Za poplatek: tenisový kurt, kulečník, masáže, salon krásy.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelesdunas.com

Náš názor
Komfortní bungalovy velmi dobrého standardu a s oddělenou ložnicí, umístěné v perfektně udržované zahradě, prosluněné terasy s bazény, ​​bohatý program All Inclusive a animace pro všechny - to jsou hlavní přednosti hotelu. Pobřežní nákupní zóna v Meloneras a nádherné duny Maspalomas v dosahu příjemné procházky. Hotel Dunas Maspalomas Resort, který stojí za pozornost!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: prelet lietadlom, letiskové taxy, transfery: letisko - hotel - letisko, ubytovanie: 7 alebo 14 nocí, stravovanie podľa popisu ubytovania, služby poľského rezidenta, balík poistenia TU Europa Štandard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: fakultatívne výlety, jedlá, ktoré nie sú uvedené v popise hotelov, nápoje k jedlu (pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak) a ďalšie osobné výdavky.

Program

Deň prvý
Odlet z Poľska. Zraz pri stanovisku Rainbow Tours 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na R.pl /rozklady.

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie alebo možnosť využitia fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovania z hotela a transfer na letisko (presné hodiny zrazu uvedie delegát Rainbow Tours na mieste). Návrat do Poľska.

Ostatné

GRAN CANARIA - základné informácie

Mena
EUR - Euro. Je možné platiť kreditnými kartami a používať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom venovať malé sumy ako prepitné. Platí to najmä pre vodičov počas fakultatívnych výletov a pre čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je pripočítané k účtu.

Vízum
Obyvatelia SR môžu cestovať na Kanárske ostrovy na základe platného cestovného pasu alebo občianskeho preukazu.

Čas
V letnom období - 2 hodiny oproti času v ČR. V zimnom období - 1 hodina oproti času v ČR.

Orientačné ceny
Kanárske ostrovy sú bezcolnou zónou a je tu možné lacnejšie nakúpiť veľa produktov (napr. kozmetiku, alkohol a elektronické zariadenia). Všeobecne platí, že ceny obľúbeného tovaru sú primerané, napríklad obed v reštaurácii od 10 EUR, 1 l vody - 1-1,5 EUR, pivo v bare od 1,5 EUR, káva v kaviarni od 2 EUR, autobusové lístky v závislosti na trase od 1,4 EUR do 10 EUR.

Pošta
Poštová známka do európskych štátov stojí 1,25 EUR. Poštové schránky sa nachádzajú na mnohých miestach, často aj v hoteloch.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Spotrebiče s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Telefónne karty možno kúpiť v obchodoch a trafikách. Ceny telefónnych kariet sa pohybujú medzi 6-12 EUR. Mobilné telefóny fungujú po celom Španielsku. Miestne hovory sú lacné, zatiaľ čo zahraničné celkom drahé. Zoznámte sa prosím s tarifnými podmienkami roamingu u Vášho telefónneho operátora pred odchodom na dovolenku.

Gran Canaria
Tretí najväčší ostrov v súostroví Kanárskych ostrovov je známy pre svoju rozmanitosť. Nájdeme tu niekoľko klimatických pásiem a širokú škálu endemických exotických rastlín. Stred ostrova tvoria vysoké hory pokryté snehom, zatiaľ čo na pobreží nespočetné pláže ponúkajú skutočnú letnú atmosféru. Slávne piesočné duny v Maspalomas pôsobia ako magnet a po generácie lákajú turistov z celého sveta, ktorí sa chcú cítiť ako na púšti. Ostrov je skutočným rajom pre milovníkov aktívneho využitia voľného času, možno si tu vychutnať všetky druhy vodných športov a potápať sa.

Playa del Ingles
Je ideálnym miestom pre tých, ktorí majú radi pláž počas dňa a večer zábavu. Dlhá piesočná pláž tiahnuca sa až do Maspalomas pozýva na opaľovanie a odpočinok. Nespočetné bary, diskotéky a kluby sú otvorené do neskorých nočných hodín a lákajú k zábave.

Maspalomas / Meloneras
Najznámejšie duny na Kanárskych ostrovoch, prímorská promenáda, elegantné hoteli a golfové ihrisko - to všetko sa tu nachádza. Ideálne miesto pre tých, ktorí majú radi prechádzky a užívajú si slnko, pretože po pláži môžete dôjsť až do Playa del Ingles.

San Augustin
Malé letovisko ponúkajúce všetko pohodlie a pokojnú atmosféru. Piesočná pláž v zátoke ponúka ideálne podmienky pre slnenie a prechádzky. Letovisko je tiež skvelou základňou na objavovanie ostrova.

Playa de Taurito
Jedno z veľa známych kúpalísk na ostrove sa vyznačuje zátokovou plážou s pokojnou vodou a bielym pieskom. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku ďaleko od hluku a zhonu veľkých letovísk. Navyše je tu atrakciou najväčší aquapark na ostrove, ktorý môžu hostia hotelového reťazca Paradise využívať zadarmo!

Odlety z: Varšavy. Zraz pri stanovisku Rainbow Tours 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na R.pl /rozklady.

Výlety po okolí

Fakultatívne výlety

Gran Tour - Gran Canaria v kocke!
Počas celodennej expedície navštívime severné a centrálne časti ostrova Gran Canaria. Budeme obdivovať neuveriteľne rozmanitú krajinu a objavovať najkrajšie miesta ostrova. Počas prejazdu kľukatými cestami príjdeme do malých dedín s typickou kanárskou architektúrou, napr. Arucas so slávnou neogotickou katedrálou Jana Krstiteľa alebo Firgas a Moya. Vo Fontanales prestávka na kanársky obed. Pri prejazde horami pokrytými lesmi kanárskej borovice zastavíme na vyhliadkových miestach Cruz de Tajeda alebo Fataga, odkiaľ budeme môcť obdivovať krásy ostrova. Čaká nás nezabudnuteľný zážitok! Cena cca 53 EUR/ dospelý, cca 26 EUR/ dieťa do 12 rokov.

Las Palmas a okolie
Počas tohto výletu sa bližšie zoznámime s kozmopolitným Las Palmas, čiže hlavným mestom Gran Canaria a najväčším mestom súostrovia Kanárskych ostrovov. Navštívime dve najdôležitejšie štvrte: historickú Vegueta s katedrálou sv. Anny a dopravnú Trianu, plnú butikov a reštaurácií. Uvidíme najkrajšiu mestskú pláž - mesto v Európe - Las Canteras, často porovnávaný s brazílskou Copacabana. V programe výletu tiež návšteva najväčšej botanickej záhrady v Španielsku v meste Tafira a najväčšieho sopečného kráteru na Gran Canarii - Caldera de Bandama.
Cena cca 25 EUR/ dospelý, cca 15 EUR/ dieťa do 12 rokov.

Plavba - dobrodružstvo pod plachtou
Exkluzívna 5hodinová plavba plachetnicou s poľskou posádkou pod poľskou vlajkou. Možnosť získania prvých plachetnicových skúseností. Príležitosť pohybovať sa po Atlantickom oceáne pomocou sily vetra. Obdivovanie ostrova z väčšej vzdialenosti, rovnako ako z jeho západnej, útesovej strany. Zastávka v jednej z vybraných zátok s krištáľovo čistou vodou, možnosť šnorchlovania a čas na teplé jedlo. Malé komorné skupiny umožnia príjemnú relaxáciu uprostred oceánskych vĺn. Cena cca 69 EUR/os.

Potápanie
Gran Canaria je ideálnym miestom pre vyskúšanie potápania! Päťhviezdičková poľská potápačská základňa ponúka ako podvodné výlety pre tých, ktorí sa nevedia potápať, tak i širokú škálu PADI kurzov - od základov, až pre pokročilých, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti. To všetko pod dohľadom profesionálnych poľsky hovoriacich inštruktorov! Cena - v závislosti od programu, od cca 80 EUR.

Jeep Safari
Dobrodružstvo, ktoré dáva možnosť objaviť skryté krásy neprístupných častí ostrova! Počas prechádzky džípmi 4x4 uvidíte úžasnú sopečnú krajinu, horské dediny, osídlené jaskyne a údolia plné mandľovníkov. Ďalším lákadlom expedície bude prechádzka na ťavách. Skvelý výlet pre celú rodinu! Cena cca 56 EUR/ dospelý, cca 444 Eur/ dieťa do 12 rokov.

Tenerife - Loro Park
Celodenný výlet do Loro Parku - najlepšej botanicko-zoologickej záhrady v Európe, ktorá sa stala útočiskom mnohých ohrozených druhov rastlín a živočíchov. Najväčšou atrakciou parku sú ukážky drezúry kosatiek, delfínov, papagájov a tuleňov. V Loro Parku sa tiež nachádza akvárium v ​​tvare tunela, ľadová hora s tučniakmi a výbehy so zvieratami takými ako napr.: aligátory, gorily, jaguáre a leňochody ... Cena cca 98 EUR/ dospelý, cca 72 EUR/ dieťa do 12 rokov.

Yellow Submarine (žltá ponorka)
Loď Yellow Submarine (ponorka) zostupuje do hĺbky viac ako 25 m, vďaka čomu z nej skvele uvidíte tajomný podvodný svet - tajomné vraky, húfy farebných rýb a ďalšie nádherné výhľady. Cena cca 32 EUR/ dospelý, cca 16 EUR/ dieťa do 12 rokov.

 

Potápanie
Nemusíte vedieť plávať, aby ste sa s nami mohli potápať!! Päťhviezdičková poľská potápačská základńa ponúka podvodný výlet a individuálne školenia (dokonca aj pre neplavcov). To všetko pod dohľadom profesionálnych poľsky hovoriacich inštruktorov. Gran Canaria je ideálnym miestom pre potápačský debut - vrelo doporučujeme! Cena od 85 EUR/ os.

Pešie výlety
Pešia turistika po otrove Gran Canaria, počas ktorej je možné prezkúmať ostrov z inej perspektívy. Vďaka trekkingu objavíte tie zákutia, do ktorých sa možno dostať iba po vlastných. Môžete si vybrať jednu z troch dostupných trás: Čarovné vodopády - cesta v severnej časti ostrova, ktorá ukazuje kontrast mikroklím medzi juhom a severom Gran Canarie, Roque nublo - centrálna časť ostrova, lesy porastené kanárskou borovicou a "mesačná" náhorná plošina a vrchola Gran Canarie - najvyššia čas´t ostrova a jeho najvyšší vrchol - Pico de las Nieves, odkiaľ možno za pekného počasia vidie´t Roque Nublo a najvyšší vrchol Španielska, ktorý sa nachádza na Tenerife - sopku Teide. Cena cca 60 EUR/ os.

S deťmi

Palmitos Park
Nádherne umiestnená zoologická záhrada, kde možno obdivovať ukážky drezúry delfínov, dravých vtákov alebo papagájov. miesto, kde možno výborne stráviť čas s rodinou, pechádzať sa medzi mnohými druhmi zvierat, obklopení facinujúcou vegetáciou.

Aqualand
Zábavný park s početnými šmýkačkami a vodnými atrakciami. Ideálne miesto pre milovníkov vodných hrátok, ktoré poskytujú úľavu v horúcich dňoch.

Poema del Mar
Akvárium otvorené v roku 2018, ktorého tvorci sú majeteľmi Loro Parku. Objekt ležiaci v prístavnej časti mesta Las Palmas nám odhaľuje podmorský svet. V obrovských nádržiach možno cez sklo (tiež najväčšia sklenená obrazovka v Európe) obdivovať ryby z celého sveta, korytnačky, medúzy, raje a žraloky.

Príroda

Duny v Maspalomas
Krásna prírodná rezerváciu najsilnejšie spojuje Gran Canariu s Afrikou. Hory piesku, ktoré možno zdolávať smerom k oceánu alebo majáku v Maspalomas. Počas putovania po kanárskej púšti môžeme tiež vidieť malú vodnú nádrž Charca de Maspalomas, ku ktorej sa zlieta možstvo druhov vtákov z celého sveta.

Upozornenie! Vyššie uvedené popisy fakultativných výletov sú len informatívne a nie sú obchodnou ponukou. Nezaručujeme, že budú všetky realizované. Úplný zoznam dostupných fakultativných výletov aj s aktuálnymi cenami je dostupný u našich delegátov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

Veľmi pekný rezort 12. 08. 2015

Je to veľmi pekný rezort, s dobrými službami , ubytovanie typu Bungalov. Rezort je vzdialený od oceánu cca 8 minút pešou chôdzou. Dobrá strava, milí personál, veľmi dobré ubytovanie, bungalov v... Čítať zvyšok recenzia

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu

04. 10. - 12. 10. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
981 €
11. 10. - 19. 10. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
968 €
01. 11. - 08. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
971 €
08. 11. - 15. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
981 €
15. 11. - 22. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
963 €
22. 11. - 29. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
988 €
29. 11. - 06. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
868 €
29. 11. - 13. 12. 2019 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 451 €
06. 12. - 13. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
812 €
13. 12. - 20. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
824 €
20. 12. - 27. 12. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
1 136 €
27. 12. - 03. 01. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
1 671 €
27. 12. - 10. 01. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
2 288 €
03. 01. - 10. 01. 2020 (8 dní)
Varšava All Inclusive
905 €
03. 01. - 17. 01. 2020 (15 dní)
Varšava All Inclusive
1 504 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €