Ubytování MJX Obrázok0
Ubytování MJX Obrázok1
Ubytování MJX Obrázok2
Ubytování MJX Obrázok3
Ubytování MJX Obrázok4
Ubytování MJX Obrázok5
Ubytování MJX Obrázok6
Ubytování MJX Obrázok7
Ubytování MJX Obrázok8
Ubytování MJX Obrázok9
Ubytování MJX Obrázok10
Ubytování MJX Obrázok11
Ubytování MJX Obrázok12
Ubytování MJX Obrázok13
Ubytování MJX Obrázok14
Ubytování MJX Obrázok15
Ubytování MJX Obrázok16
Ubytování MJX Obrázok17

Hasta la vista Mexico!

Mexiko - Mexico City
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Xperience Hacienda Paradise

Poloha
Hotel Xperience Hacienda Paradise sa nachádza v centre letoviska Playa del Carmen.
V okolí sú reštaurácie, obchody a bary. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 50 km.
 

Pláž
Hotel Xperience Hacienda Paradise sa nachádza cca 650 m od piesočnatej, verejnej
pláže Playa Mamitas (možný poplatok za vstup na pláž cca 5 USD). Hotel poskytuje
plážové osušky.

Vybavenie
Recepcia, lobby, reštaurácia, bar, malé patio s ležadlami a bazénom, zmenáreň,
práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa automobilov.

Izby
Hotel Xperience Hacienda Paradise má tridsaťtri izieb rôznych typov umiestnených v
jednoposchodovej budove. Všetky sú klimatizované, funkčne vybavené, s vlastným
sociálnym zariadením (sušičom vlasov), TV, malou chladničkou a trezorom (zdarma).
Žehlička a žehliaca doska k dispozícii na recepcii.
- Izby Colonial (rozloha cca 25 m²) - max. pre dve osoby.
- Izby Colonial Patio (rozloha cca 25 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť
len dve lôžka typu queen size, izby na prízemí s malou otvorenou terasou, výhľad na
patio s bazénom.
- Izby Colonial s balkónom (rozloha cca 32 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe
môžu byť len dve lôžka typu queen size, výhľad na patio s bazénom.

Strava
Kontinentálne raňajky: džús, čaj, káva, mlieko, orechy, ovocie, pečivo. Možné raňajky
a'la carte za poplatok.

Šport a zábava
Za poplatok: požičovňa bicyklov a masáže.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie

****
Iné
www.xperiencehotelsresorts.com 
 

Náš názor
Vzhľadom na nedostatok zodpovedajúcej infraštruktúry pre deti je hotel Xperience
Hacienda Paradise vhodnejší pre páry a skupiny priateľov, než pre rodiny s deťmi.
V blízkosti tohto komorného hotela sa nachádza plno reštaurácií, barov a obchodov na Piatej Avenue v Playa del Carmen. Pohodlné izby so základným vybavením, malá, ale príjemná terasa s bazénom a priateľská obsluha sú vizitkami hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Xperience Illusion Boutique

Poloha
Hotel Xperience Illusion Boutique sa nachádza v centre letoviska Playa del Carmen. V okolí sú reštaurácie, obchody a bary. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 55 km. Hotel sa nachádza v úzkej uličke - autokar zastavuje cca 150 metrov od hotela (nutný prenos vlastnej batožiny).

Pláž
Hotel Xperience Illusion Boutique sa nachádza cca 30 m od piesočnatej, verejnej pláže (možný poplatok za vstup na pláž cca 5 USD). Hotel poskytuje plážové osušky.

Vybavenie
Hotel Xperience Illusion Boutique je pre osoby staršie ako 18 rokov.
Recepcia, lobby, reštaurácia, bar, malá strešná slnečná terasa s ležadlami a bazénom, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa automobilov.

Izby
Hotel Xperience Illusion Boutique má 45 izieb rôznych typov. Všetky sú klimatizované, funkčne vybavené, s vlastným sociálnym zariadením (sušičom vlasov), TV, malou chladničkou a trezorom (zdarma). Žehlička a žehliaca doska k dispozícii na recepcii.
- Izby Mirage bez balkóna (rozloha cca 25 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť len dve lôžka, výhľad na vnútorné patio.
- Izby Mirage s balkónom (rozloha cca 25 m²) - na potvrdenie, max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť len dve lôžka, výhľad do ulice, na ktorej stojí hotel.

Strava
Kontinentálne raňajky: džús, čaj, káva, mlieko, orechy, ovocie, pečivo. Možné raňajky a'la carte za poplatok.

Šport a zábava
Za poplatok: požičovňa bicyklov a masáže.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
****

Iné
www.xperiencehotelsresorts.com

Náš názor
Hotel Xperience Illusion Boutique je ideálnou voľbou pre dovolenku vo dvojici alebo so skupinou priateľov (hotel iba pre dospelých). Malý bazén na streche. Základné, čisté tri hviezdičky za umiestnenie v blízkosti známej Fifth Avenue najväčšieho mexického letoviska Riviera Maya. Živé bary, kluby, reštaurácie, obchody - to je vizitka Playa del Carmen.
K tomu krásna karibská pláž pri hoteli.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Serenity Eco Luxury tented camp by Experience

Poloha
Hotel Serenity Eco Luxury tented camp by Experience bol otvorený v januári 2017. Hotel sa nachádza uprostred mexickej džungle. Do centra Puerto Aventura je to cca 5,5 km (v meste sa nachádza delfinárium, niekoľko reštaurácií a kaviarní). Preslávený cenot ekopark Kantuni Chui je vzdialený cca 3,5 km. Letisko v Cancune je vzdialené cca 75 km.

Pláž
Karibská, zátoková pláž Xpu-ha je vzdialená od hotela cca 450 m. Na pláži sa nachádza Serenity Beach Club, ležadlá a slnečníky pre hotelových hostí zdarma. Občerstvenie a nápoje v plážovom klube sú za poplatok.

Vybavenie
Recepcia, reštaurácia, bazén, turistické informačné centrum na recepcii, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa áut, parkovisko (zdarma, počet miest obmedzený).

Izby
Hotel prijíma iba osoby staršie ako 12 rokov.
Hotel Serenity Eco Luxury tented camp by Experience disponuje 30 stanmi rôznych typov, umiestnených v záhrade. Všetky stany sú pohodlné, klimatizované so základným vybavením - kúpeľňa (toaletné potreby, sušič vlasov), telefón, malá chladnička (za poplatok), trezor (za poplatok) a s terasou (kresielka a stolček).
Stan Harmony (plocha cca 30-40 m²) - pre max. tri osoby, väčšinou posteľ typu king size, pri ubytovaní troch osôb je navyše posteľ typu queen size.
Stan Bliss (plocha cca 30 m²) - pre max. dve osoby, väčšinou posteľ typu king size, navyše na terase vírivka. Tento typ ubytovania je iba na vyžiadanie.
Hotel má dva stany s bezbariérovým prístupom typu Harmony.

Strava
Raňajky vo forme bufetu. Možnosť dokúpenia obedov alebo obedov a večerí (výber z menu).

Šport a zábava
Masáže, joga a wellness procedúry za poplatok.

Internet
Wi-Fi v areáli hotela zdarma.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.xperiencehotelsresorts.com

Náš názor
Komorný hotel, ktorý sa nachádza uprostred džungle s pohodlnými stanmi v štýle safari, ponúka skvelý servis, priateľskú atmosféru a stravovanie založené na miestnych produktoch. Glamping v karibskom štýle.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Bahia Principe Riviera Maya

Poloha
Luxusný hotelový komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya je obklopený bujnou zeleňou s rozlohou viac ako 100 hektárov. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 100 km. Slávne archeologické náleziská Tulum sú vzdialené cca 25 km a vodný park Xel-Ha cca 5 km.

Pláž
Komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži čiastočne obklopené korálovým útesom. Hotel zadarmo zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži.

Vybavenie
Komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya sa skladá zo štyroch hotelov.
Rainbow Tours ponúka ubytovanie v dvoch hoteloch komplexu: Grand Bahia Principe Tulum (blízko pláže) a Grand Bahia Principe Coba (vnútri komplexu). Hostia oboch objektov môžu využívať celú infraštruktúru oboch hotelov, vrátane hlavných reštaurácií. Po areáli sa dá pohybovať vláčikom.
Recepcia, lobby, štrnásť reštaurácií, pätnásť barov, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, päť bazénov s oddelenými zónami pre deti, plavecký bazén s tobogánom pre deti, v časti Coba sa nachádza detský vodný park Bahia Scout Water Park (sladkovodné bazény), štyri vírivky, mini klub, diskotéka, stráženie detí (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Izby
Vo dvoch hoteloch komplexu: Grand Bahia Principe Tulum (priamo na pláži) a Grand Bahia Principe Coba (vnútri komplexu) sa nachádza celkom 1938 pohodlných a elegantných izieb. Všetky izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľňou (vaňa / sprchovací kút, sušič vlasov, kozmetické prípravky), LCD TV so satelitným príjmom, telefónom, trezorom (za poplatok - cca 5 USD / deň), denne doplňovaným minibarom (voda, pivo, nealkoholické nápoje ), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
- Izby Superior - (rozloha cca 31 m²) - v časti Tulum, pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen size lôžka).
- Izby typu Junior Suite Superior - (rozloha cca 34 m²) - v časti Tulum a Coba, s opticky oddelenou obývacou časťou s pohovkou, pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen size lôžka a rozkladacia pohovka ), navyše aj sprchovací kút s hydromasážou. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00-10:30), obedy (13:00-15:30) a večere (18:00-22:30) podávané formou bohatého bufetu. Trikrát týždenne možnosť využitia a'la carte reštaurácie: Gourmet, japonská, talianska, stredomorská, brazílska a mexická (nutná rezervácia vopred). Miestne alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvenie a nealkoholické nápoje podávané vo vyznačených miestach (24 hod.).

Šport a zábava
Bohatý animačný program počas dňa a večera pre dospelých a deti.
Zadarmo: basketbal, volejbal, aerobik, šípky, biliard, stolný tenis, tenis, mini diskotéka, tanečné kurzy, telocvičňa, potápanie, kajaky, bicykle - len v rámci organizovaných výletov, lekcie potápania v bazéne. Za poplatok: SPA a detské SPA, lekcie windsurfingu, motorizované vodné športy, lekcie plachtenia.

Internet
Wi-Fi v lobby - 1 hodina / deň - zadarmo, platené internetové stanovisko - (cca 15 USD / hod.) Wi-Fi v izbách - za poplatok (cca 10 USD / hod).

Miestne kategórie
*****

Iné
www.bahia-pricipe.com

Náš názor
Početné bazény, impozantná infraštruktúra, priateľský servis, bohatý animačný program - to všetko zaručuje dobrú zábavu a rozsiahla stravovacia ponuka určite uspokojí aj náročných zákazníkov. Ako bonus - pre mladších hostí - vodný park a delfinárium.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Bluebay Grand Esmeralda

Poloha
Hotel Bluebay Grand Esmeralda sa nachádza na rozsiahlom pozemku (180 ha) priamo v srdci letoviska Riviera Maya, neďaleko (cca 12 km) známeho turistického letoviska Playa del Carmen (široký výber reštaurácií, barov a obchodov). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 50 km.

Pláž
Biela, piesočná pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Hotel zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Vybavenie
Bluebay Grand Esmeralda je veľký hotelový komplex skladajúci sa z 8 budov.
Recepcia, lobby, concierge, sedem reštaurácií, sedem barov, slnečná terasa obklopená zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, tri bazény o celkovej rozlohe 2 750 m² (jeden s oddelenou časťou pre deti, sladkovodné bazény), mini klub, stráženie detí (za poplatok), nákupná pasáž s butikom, salónom s tlačou a obchodom so suvenírmi, práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Radi by sme Vás informovali, že za účelom zvýšenia atraktivity hotela Bluebay Grand Esmeralda sa renovuje jeden z troch bazénov. Plánovaný termín dokončenia renovácie je 09.12.2019.

Izby
Hotel Bluebay Grand Esmeralda poskytuje ubytovanie v 979 izbách rôznych typov rozmiestnených v ôsmich budovách. Všetky izby sú luxusné, elegantne zariadené a klimatizované, s kúpelňou (sprchový kút, fén, toaletné potreby), LCD TV so satelitným príjmom, trezorom (zadarmo), denne doplňovaným minibarom (pivo, voda, nealkoholické nápoje), servisom pre prípravu kávy a čaju, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre dero do 2 rokov zadarmo (na potvrdenie).

Strava
All-inclusive zahŕňa: raňajky, obedy, večere formou bohatého bufetu. Hosťom je k dispozícii šesť a'la carte reštaurácií (nutná rezervácia vopred a vhodný odev, u mužov sú vyžadované dlhé nohavice). Neobmedzená konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov (k dispozícii 24 hodín denne), občerstvenie medzi jedlami.

Šport a zábava
Denný animačný program pre deti i dospelých v priebehu dňa a večera.
Zadarmo: aqua aerobic, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, nemotorizované vodné športy: windsurfing, šnorchlovanie, jazda na kajaku; záhradné šachy, posilňovňa.
Za poplatok: biliard, vodné lyžovanie, plachtenie, potápanie s dýchacím prístrojom, wellness ponúkajúca širokú škálu služieb (masáže, ošetrenie tváre a tela).

Internet
Wi-fi na území celého hotela - zdarma pre jedno zariadenie, druhé zariadenie - za poplatok (cca 3 USD / deň).

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.bluebayresorts.com

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu vo výške 2 USD/izba/deň. Poplatok je povinný a platí sa na recepcii pri ubytovaní.

Náš názor
Krásne umiestnený, veľmi dobrý hotel, niekoľkonásobne ocenený v rôznych rebríčkoch. Skvelé jedlo, priateľský servis a početné atrakcie zaručujú úspešnú dovolenku.
Hotel Bluebay Grand Esmeralda odporúčame ako párom, tak i rodinám s deťmi. Päťhviezdička za atraktívnu cenu!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Luxury Bahia Principe Akumal


Místo:
Objekt se nachází v luxusním hotelovém komplexu o rozloze přes 100 ha. Celá se nachází uprostřed svěží zahrady. K přírodnímu parku Xel-Ha cca 5 km. Asi 100 km na letiště v Cancúnu.

pláž:
Nachází se na písečné pláži, částečně obklopené korálovou útesovou pláží. Hotel nabízí bezplatné plážové osušky, plážová lehátka a slunečníky.

Pro hosty:
Komplex se skládá ze 4 hotelů: Luxusní Bahia Principe Akumal, Luxusní Bahia Principe Siaan Ka'an, Grand Bahia Principe Tulum a Grand Bahia Principe Coba. Hosté ubytovaní v luxusním Bahia Principe Akumal se mohou těšit také na zařízení, restaurace a bary z posledních dvou hotelů. Kolem komplexu se můžete pohybovat vlakem.
V hotelu je lobby, 6 restaurací, 9 barů, bazénový komplex (pro dospělé, děti, aquapark pro děti, se sladkou vodou (3), vířivka (4), 3 opalovací plochy se slunečníky a lehátky).
Placené: SPA, sauna, kadeřnictví, směnárna, svatební poradce, svatební altán, hlídání dětí, zdravotní péče, konferenční místnosti, prádelna, lékárna, kasino. Hotel nabízí osušky na bazén.

pokoje:

Hotel nabízí celkem 758 pohodlných a elegantních pokojů. Všechny jsou klimatizované, mají koupelnu (fén, toaletní potřeby), LCD TV-sat, telefon, trezor, denně doplněný minibar (nápoje pro děti, alkoholické nápoje), kávovar, žehličku a žehlicí prkno, balkon / terasu (balkonový nábytek) , Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

- Junior Suite Superior - (plocha cca 38 m2) - pro max. 2 osoby. 3 dospělí s dítětem nebo 2 dospělí a 2 děti (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen).

- Apartmá typu Junior Superior Ocean Front - (plocha cca 38 m2) - pro max. 5 osob. 3 dospělí s dítětem nebo 2 dospělí a 2 děti (v pokoji bude pouze jedna postel velikosti King a rozkládací pohovka), místnost se nachází v části budovy s výhledem na moře.

- Junior Suite de Luxe - (plocha cca 46 m2) - pro max. 5 osob 3 dospělí (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen), samostatné WC a koupelna. Možné ubytování pouze pro osoby starší 18 let.

- Apartmá typu Junior de Luxe Ocean Front - (plocha cca 46 m2) - pro max. 5 osob. 3 dospělí (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen), samostatné WC a koupelna, místnost se nachází v části budovy s výhledem na moře. Možné ubytování pouze pro osoby starší 18 let.board:
All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:30), obědy (13:00 - 15:00), večeře (17:30 - 22:00 / 22:30) formou bufetu. Kromě toho, neomezený přístup do restaurace a'la carte (předchozí rezervace nutná). Místní alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvení a nealkoholické nápoje podávané na určených místech (24 hodin).

Sportovní a animační program:
Animační program během dne i večera, pro děti i dospělé. Volný: basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, kulečník, šipky, posilovna, boogie, aerobik, lekce tance. Kromě toho na vyžádání zdarma 1 hodinu. denně: kajaky, katamarán, šnorchlování, tenis, lekce potápění (1 lekce / pobyt). Placené: motorové vodní sporty na pláži, golf, lekce plachtění, rybolov, potápění, výlety lodí, mexická párty.

internet:
Free Wi-Fi v celém hotelu.

Místní kategorie:
*****

Webové stránky:
www.bahia-principe.com

Podle našeho názoru:
Hotel s velmi vysokým standardem, kde se každý bude cítit zvláštní. Široká škála bazénů, nádherná pláž, která zaplňuje celou oblast zahradou rozptýlenou okouzlujícími uličkami, poskytne požadovaný odpočinek a relaxaci. Ti, kteří hledají sport, jistě potěší řadu sportovních zařízení a rozsáhlý animační program. Množství restaurací a barů, kde se podávají pokrmy a nápoje z celého světa, vám zaručí skutečnou hostinu. Celek je doplněn nadšením a vždy připraven pomoci hotelovým zaměstnancům.

Reflect Cancun Resort & Spa

Poloha
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa se nachází cca 13 km od rušného Cancúnu a cca 24 km od letiště. V okolí hotelu se nachází obchody, bary a restaurace.

Pláž
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa se nachází u široké písečné pláže.

Vybavení
Recepce, lobby, 5 restaurací (včetně 3 a'la carte), kavárna, 4 bary (včetně baru na pláži a baru u bazénu), 3 bazény, brouzdaliště, dětské minikluby Explorers Club (3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let). Za poplatek: prádelna, lázeňské a wellness centrum, hlídání dětí, parkoviště, směnárna, obchod se suvenýry, půjčovna aut, zdravotní péče.

Pokoje
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa nabízí 395 moderně a pohodlně zařízených pokojů různých typů. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů, kosmetické potřeby), TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (denně dopňovaným - zdarma), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

- Pokoje typu Deluxe (o rozloze cca 44 m²) - pro max. 4 osoby, v pokoji se bude nacházet jedna nebo dvě manželské postele, možnost příplatku za částečný nebo úplný výhled na moře.
- Pokoje typu Family Suite Ocean Front (o rozloze cca 80 m²) - pro max. 4 osoby, v pokoji se bude nacházet jedna manželská postel a jedna pohovka, která slouží jako postel.
- Pokoje typu Apartitude Suite (o rozloze cca 50 m²) - pro max. 4 osoby, v pokoji se budou nacházet dvě manželské postele.
- Pokoje typu Apartitude Suite Ocean Front (o rozloze cca 50 m²) - pro max. 2 osoby, v pokoji se bude nacházet jedna manželská postel.
Pro hosty v pokojích typu Apartitude hotel připravil další výhody:
- dodatečné stanoviště check-in a check-out,
- 24hodinovou pokojovou službu s možností zdravého stravování,
- zóna „Altitude Club“ nacházející se na pláži nedaleko plážového baru a restaurace s grilem.
- balijská lůžka u bazénu a na pláži (nutná rezervace, jeden den za pobyt - zdarma),
- rozšířená nabídka minibaru,
- další kosmetika v koupelně,
- kontinentální snídaně, odpolední občerstvení, dezerty a lihoviny podávané v Altitude Lounge.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, občerstvení během dne. 3 restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace). Kavárna nabízející různé druhy kávy, čajů a pečiva. Neomezené nealkoholické a alkoholické nápoje (místní i mezinárodní) v hodinách od 10:00-23:00. Nejsou vyžadovány náramky All Inclusive. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů. 

Sport a zábava
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa organizuje animace pro děti i dospělé. Zdarma: plážový volejbal, plážový fotbal, bingo, ping pong, fitness, živá vystoupení, taneční lekce, nemotorizované vodní sporty, lekce vaření a ochutnávka vína a tequily. Za příplatek mohou hosté využívat širokou nabídku motorových vodních sportů, potápění a golfové hřiště v blízkosti hotelu.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Luxusní hotel Reflect Cancun Resort & Spa se nachází u nádherné pláže a nabízí dovolenou pod heslem Unlimited - Luxury®. Bohatá strava, moderně a komfortně zařízené pokoje, stejně jako různorodé sportovní nabídky - to jsou jeho nesporné výhody. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou i pro romantickou cestu ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Catalonia Yucatan Beach

Poloha
Hotel Catalonia Yucatan Beach sa nachádza v intímnom letovisku Puerto Aventuras. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 80 km, známe letovisko Riviera Maya - Playa del Carmen cca 18 km, slávne mayské mesto Tulum cca 60 km.

Pláž
Hotel Catalonia Yucatan Beach sa nachádza priamo na piesočnatej, širokej zálivovej pláži. Hotel zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Izby
Hotel Catalonia Yucatan Beach má 205 izieb rozmiestnených predovšetkým v trojposchodových budovách. Všetky sú klimatizované, priestranné a pohodlné. Možnosť zapožičania detskej postieľky pre deti do veku 2 rokov zdarma (nutná rezervácia vopred).
- Štandardné izby (rozloha cca 35 m²) - pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v miestnosti budú umiestnené iba dve queen-size postele), s vlastnou kúpeľňou (vaňa alebo sprchovací kút, sušič vlasov, toaletné potreby), TV so satelitným príjmom, telefónom, trezorom (cca 3 USD / deň), balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
- Privileged Superior (rozloha cca 37 m²) - pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v miestnosti budú umiestnené iba dve queen-size postele), vybavenie rovnaké ako v štandardných izbách. Navyše: novší nábytok, mini bar (zdarma, pivo, minerálna voda a nealkoholické nápoje, dopĺňané denne), trezor zdarma, župany a papuče, kávovar, žehlička a žehliaca doska, welcome drink, jeden vstup do SPA (vodná časť, bez masáže), štyri večere v a'la ​​carte reštaurácii, izbová služba 24h, oddelená časť pláže pre zákazníkov Privilege a voľný vstup do Pure Chill Out Baru.

Vybavenie
Recepcia, lobby, jedna bufetová reštaurácia, štyri a'la carte reštaurácie, sedem barov (vrátane sports baru a diskotéky), kaviareň, diskotéka, slnečné terasy obklopené zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény, dva detské bazény (sladkovodné), vírivka, mini klub, obchod so suvenírmi, butik, práčovňa (za poplatok), lekárska služba (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere vo vybraných a'la reštauráciách (mexická, talianska, japonská, steak house, na základe dostupnosti). Občerstvenie počas dňa a v noci, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje na miestach určených hotelom v čase od 10:00 do 02:00.

Šport a zábava, SPA
Denná zábava pre deti i dospelých, večerná show, jedenkrát týždenne beach party, atď. Bezplatne: aqua aerobic, aerobik, pilates, spinning, posilňovňa, tenis, futbal, bicykle, lukostreľba, lekcie potápania v bazéne, nemotorizované vodné športy na pláži. Za poplatok: biliard, hotelové SPA (tvárové a telové procedúry, vodná zóna: hydromasážny chodník, sauna, krytý bazén).

Internet
Wi-Fi zdarma, platené internetové stanovisko.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.hoteles-catalonia.com

Náš názor
Intímny (vzhľadom k miestnemu štandardu) štvorhviezdičkový hotel s mnohými atrakciami pre deti i dospelých. Výborné jedlo a skvelé príležitosti pre aktívne trávenie voľného času patrí medzi prednosti hotela Catalonia Yucatan Beach.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dreams Tulum Resort & SPA

Poloha
Tento krásny, štýlový hotel Dreams Tulum Resort & SPA sa nachádza v Riviera Maya, len cca 10 km od známeho mayského archeologického náleziska v Tulum a prírodného vodného parku Xel-ha. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 130 km.

Pláž
Dreams Tulum Resort & SPA
sa nachádza priamo pri krásnej širokej pláži s bielym pieskom. Osušky, ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Dreams Tulum Resort & SPA
sa skladá z trojposchodových budov, postavených v haciendovom štýle.
Recepcia, lobby, deväť reštaurácií, sedem barov, izbová služba, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (sladkovodné), mini klub (3-12 rokov) s detským ihriskom, vodné ihriská pre deti, stráženie detí (za poplatok), práčovňa (za poplatok), butik, bankomat, zmenáreň, požičovňa áut, butiky a práčovňa (za poplatok).

Izby
Dreams Tulum Resort & SPA
má k dispozícii 432 luxusných klimatizovaných izieb, ktoré sú navrhnuté v originálnom mexickom štýle, všetky s vlastnou kúpeľňou (vaňa so sprchou, sušič vlasov, toaletné potreby), TV so satelitným príjmom, telefónom, minibarom (pivo, voda a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), trezorom, dokovacou stanicou pre iPod, žehličkou a žehliacou doskou, servisom na prípravu čaju a kávy, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok + hojdacia sieť). Vo všetkých typoch izieb sú pri ubytovaní štyroch osôb umiestnené v izbe iba dve queen size postele.
Možnosť príplatku za izby v časti hotela vyhradenej len pre dospelých (Adults Only).
- Izby typu Deluxe - (rozloha cca 42 m²) - s výhľadom do záhrady, pre max. štyri osoby (len v ubytovaní 2 + 2). Možnosť príplatku za izbu s výhľadom na more.
- Izby typu Junior Suite - (rozloha cca 48 m²) - s výhľadom do záhrady, pre max. tri osoby, s opticky oddelenou obývacou časťou. Možnosť príplatku za izbu s výhľadom na more. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii, občerstvenie počas dňa. Šesť a'la carte reštaurácií: francúzska, mexická, ázijská, japonská, talianska, morské plody. Kaviareň podávajúca rôzne druhy kávy, čajov a pečiva. Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (miestnych i medzinárodných) v celom hoteli (10:00-01:00).

Šport a zábava
Pestrá zábava pre dospelých i deti počas dňa a večera.
Zadarmo: aerobik, aqua aerobic, lekcie tanca a španielčiny, plážový volejbal, tenis, stolný tenis, hľadanie pokladu, horolezecká stena, hry a súťaže, raz týždenne camping na pláži, eurobungee.
Za poplatok: kurzy varenia, rybárčenie, potápanie. V hoteli sa nachádza wellness centrum The Dreams SPA od Pevonie ponúkajúce širokú škálu procedúr (za poplatok). Pre golfistov je v cene zahrnuté tzv. Green fees v neďalekom Riviera Maya Golf Club.

Internet
Wi-Fi v celom hoteli - zdarma. Pre získanie prístupu, je nutná inštalácia aplikácie z webu www.dreamsresorts.com/tulum/unlimited-connectivity.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.dreamsresorts.com

Náš názor
Luxusný hotel zariadený v originálnom štýle mexickej haciendy. Perfektné miesto pre rodinnú dovolenku plnú dobrodružstiev, rovnako ako pre relaxačný pobyt. Biele široké pláže a tyrkysová voda Karibského mora spolu so širokou ponukou hotela označeného ako Unlimited-Luxury® činí Dreams Tulum Resort & SPA ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich nezabudnuteľnú dovolenku v luxusnom letovisku.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Now Jade Riviera Cancun

Poloha
Now Jade Riviera Cancun sa nachádza cca 3 km od mesta Puerto Morelos a cca 30 km od letiska v Cancúne. Neďaleko hotela sa nachádza Zoo Crococun a botanická záhrada.

Pláž
Hotel Now Jade Riviera Cancun sa nachádza na krásnej piesočnatej karibskej pláži. Plážové ležadlá a slnečníky - zadarmo, hotel zadarmo zaisťuje plážové uteráky.

Vybavenie
Recepcia s lobby, výťahy, osem reštaurácií (vrátane kafetérie a snack baru), šesť barov, vrátane swim up baru, tropická záhrada s terasami na opaľovanie a tri bazény (vrátane jedného v tvare lagúny, bazéna typu infinity, jedného pre zákazníkov programu Preferred) , detský bazén, miniklub pre deti 3-12 rokov (veľký terén, možnosť aktivít, akými sú napríklad: videohry, stavanie hradu z piesku, atď.), práčovňa (za poplatok), Hotelová nákupná pasáž, business centrum za poplatok (fax, telefón, internetové stanovisko), požičovňa áut, lekárska služba.

Izby
Hotel ponúka 550 priestranných (rozloha cca 65 m2) a luxusne zariadených izieb. Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen size postele.
- Izby typu Junior Suite - (pre max. štyri osoby) - rozmiestnené v deviatich štvorposchodových budovách s výhľadom do záhrady. Všetky elegantné, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov, toaletné potreby, župan a papuče), telefónom, trezorom (zdarma), TV so satelitným príjmom, mini-barom (pivo, nealkoholické nápoje a voda - dopĺňané denne), žehličkou a žehliacou doskou, servisom na prípravu kávy a čaju, balkónom / terasou (záhradný nábytok). Možnosť príplatku za čiastočný alebo úplný výhľad na more.
- Izby typu Preferred - vybavenie rovnaké, ako v izbách Junior Suite, spálňa a obývacia izba, kúpeľňa s dvomi umývadlami, pillow menu, rozšírený výber alkoholických a nealkoholických nápojov v minibare na izbe, oddelený bazén len pre dospelých zákazníkov Preferred a slnečná terasa, raňajková reštaurácia, popoludňajšie občerstvenie, dezerty, značkové likéry a liehoviny, dennú tlač (v angličtine a španielčine), samostatný check-in a check-out. Izby typu Preferred s výhľadom na more majú navyše tiež vírivku alebo hydromasážnu vaňu na balkóne.
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu (medzinárodná kuchyňa); šesť reštaurácií, vrátane piatich tematických a'la carte: talianska, stredomorská, ázijská, mexická a francúzska, kafetéria, snack bar pri bazéne, občerstvenie po celý deň a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-01:00).

Šport a zábava
Animácie a športové aktivity počas dňa pri bazéne a na pláži. Večerná show, disco a filmové projekcie. Zadarmo: aerobik na pláži a pri bazéne, plážový volejbal, tenisový kurt, kajaky, trampolína (eurobungee), fitnes centrum. Za poplatok je k dispozícii centrum vodných športov na pláži: potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, rybárčenie. Hotel má tiež k dispozícii Now Spa centrum by Pevonia (za poplatok) s veľkým výberom kozmetických a relaxačných procedúr. Masáže na pláži pre páry, aromaterapia a reflexológia. Pre milovníkov golfu v cene tiež tzv. Green fees v neďalekom Playa Paraiso Golf Club.

Internet
Wi-Fi zdarma v celom hoteli. Pre získanie prístupu, je nutná inštalácia aplikácie zo stránok www.nowresorts.com/jade/unlimited-connectivity.

Miestne kategórie
*****

Iné
http://www.nowresorts.com/jade

Náš názor
Fantastický rezort s bohatou infraštruktúrou pre každého. Výborné jedlo, priestranné a elegantné izby a prvotriedne služby - to všetko je zárukou úspešnej dovolenky označenej heslom Unlimited-Luxury®.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Iberostar Paraiso del Mar

Poloha
Hotel Iberostar Paraiso del Mar sa nachádza medzi letoviskami Playa del Carmen a Puerto Morelos, uprostred tropickej 35 hektárovej záhrady. V blízkosti hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 32 km od hotela.

Pláž
Biela, široká, piesočná karibská pláž Paraiso. Ležadlá, slnečníky a uteráky na pláži sú k dispozícii zadarmo.

Vybavenie
Hotel Iberostar Paraiso del Mar bol postavený v roku 2000 a bol čiastočne renovovaný v roku 2012. Skladá sa z niekoľkých dvojposchodových budov.
Recepcia, lobby, desať reštaurácií, osem barov (vrátane snack barov), tropická záhrada, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, balijskými posteľami a hojdacími sieťami, veľký bazén nepravidelného tvaru (takmer 1 km dlhý), bazén pre deti (sladkovodný), detské ihrisko, mini klub 4-12 rokov, stráženie detí (za poplatok), nákupná pasáž, konferenčné miestnosti, zdravotnícke zariadenia (za poplatok), práčovňa (za poplatok), kaderníctvo, požičovňa áut.

Izby
Hotel Iberostar Paraiso del Mar má 388 izieb rôznych typov. Všetky sú klimatizované, pohodlné, zariadené v mexickom štýle, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov je súčasťou príslušenstva), stropným ventilátorom, TV so satelitným príjmom, telefónom, minibarom (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a minerálnymi vodami), kávovarom, trezorom (zdarma), balkónom alebo terasou so stoličkami a stolom. Možné ubytovanie až štyroch osôb (ubytovanie 2 + 2), za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen-size postele.
- Štandardné izby - (rozloha cca 40 m²) - s výhľadom do záhrady.
- Štandardné izby typu Priority location - (rozloha cca 40 m²) - sa nachádza bližšie k pláži a bazénu, zadarmo neobmedzený prístup k hydro zóne v hotelových kúpeľoch (pre osoby staršie ako 18 rokov).
- Izby typu Junior suite - (rozloha cca 80 m²) - sa nachádza bližšie k pláži a bazénu, zadarmo neobmedzený prístup k vodnej zóne v hotelových kúpeľoch (pre osoby staršie ako 18 rokov), župany a papuče.
- Rodinné izby - (rozloha cca 80 m²) - min. štyri osoby (4 alebo 3 + 1), spálňa s manželskou posteľou a druhá izba s dvomi lôžkami, zadarmo neobmedzený prístup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch (pre osoby staršie ako 18 rokov), mikrovlnná rúra (na základe potvrdenia), ostatné vybavenie rovnaké ako v štandardných izbách.
Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (06:00-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii, sedem a'la carte reštaurácií ( nutná rezervácia, kuchyne: mexická, stredomorská, brazílska, japonská, steak house, talianska a gurmán), občerstvenie a šaláty (10:00-17:00 a 23:00-07:00 iba predjedlá), neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v miestach určených hotelom (10:00-01:00).

Šport a zábava
Hotel Iberostar Paraiso del Mar zaisťuje rozsiahly zábavný program pre deti i dospelých. Zadarmo: aerobik, vodný aerobik, lukostreľba, tenis, basketbal, plážový volejbal, futbal, jazda na bicykli, biliard, stolný tenis, plavba katamaránom, jazda na kajaku, šnorchlovanie, windsurfing. Wellness centrum: telocvičňa, vírivka, sauna, turecké kúpele. Tvárové a telové procedúry a masáže v hotelových kúpeľoch - za poplatok.

Internet
Vo všetkých typoch izieb, verejných priestoroch a v hotelovej lobby je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu.

Miestne kategórie
*****

Iné
http://www.iberostar.com

Náš názor
Fantastická rekreačná oblasť je ideálna nielen pre rodinnú dovolenku. Veľká (35 ha) záhrada a bazén (údajne najväčší v celom Riviera Maya), komfortné izby, bohatý stravovací program a celý rad aktivít - to všetko je vizitkou siete Iberostar.
Vrelo odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Secrets Capri Riviera Cancun

Poloha
Tento hotel Secrets Capri Riviera Cancun se nachází mezi jižním koncem Cancúnu a slavným rušným městem Playa del Carmen. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 47 km. Hotel nevybírá pobytovou taxu.

Pláž
Písečná pláž se nachází u hotelu Secrets Capri Riviera Cancun. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a obsluha číšníka - zdarma.

Vybavení
Upozornění! Hotel Secrets Capri Riviera Cancun je určen pouze pro osoby starší 18 let!
Recepce, lobby, výtahy, 5 restaurací  a'la carte a 1 bufetová restaurace, kavárna, 4 bary (včetně plážového baru), bazén (v zimě vyhřívaný, o rozloze cca 1500 m2), 24hodinová pokojová služba, obsluha číšníka na pláži a u bazénu, vířivka. Navíc za poplatek: obchod, obchodní centrum, konferenční místnosti, směnárna, prádelna, půjčovna aut, kosmetický salon, zdravotnické zařízení.

Pokoje
Hotel Secrets Capri Riviera Cancun má 291 pokojů různých typů, zařízených se vkusem. Všechny jsou komfortně vybaveny: individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů, župany a pantofle), satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (voda, nealkoholické nápoje a alkohol - denně doplňovány), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, přehrávačem CD-DVD, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek), 24h pokojová služba.

Preferred Club Deluxe Tropical View - o rozloze cca 44 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), výhled do zahrady, nachází se ve 2. a 3. patře.
Preferred Club Junior Suite Tropical View - o rozloze cca 53 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), opticky oddělený obývací prostor, výhled do zahrady, nachází se v přízemí.
Preferred Club Deluxe Ocean View - o rozloze cca 44 m², pro max. 2 osoby (1 postel typu queen size), výhled na moře, nachází se ve 2. a 3. patře.
Preferred Club Junior Suite Ocean View - o rozloze cca 56 m², pro max. 2 osoby (1 postel typu queen size), opticky oddělený obývací prostor, výhled na moře, nachází se v přízemí (snadný přístup k bazénu).

Strava
All Inclusive: snídaně a obědy formou bufetu, večeře v restauracích a'la carte a v restauraci La Riviera. Během dne, občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, restaurace a'la carte (bez nutností dřívější rezervace). Kavárna servírující různé druhy kávy a čaje, stejně jako moučníky a občerstvení (24h). Nealkoholické a alkoholické nápoje (místní i dovážené) jsou k dispozici od 9:00-1:00 v místech určených hotelem. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.

Sport a zábava
Hotel Secrets Capri Riviera Cancun organizuje animační program - živou hudbu, kino pod širým nebem, ukázky (např. kouzelníků, žonglérů, komiků), karaoke večery. Kromě toho (zdarma): kulečník, bingo, fitness, jóga, lekce tance, plážový volejbal, volejbal v bazénu, aquaaerobik, tenis, pilates, boccia, fotbal, šnorchlování, jízda na kajaku a plachtění. Za poplatek: potápění, ošetření obličeje a těla v hotelovém Secrets SPA společnosti by Pevonia.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.secretsresorts.com

Náš názor
Vkusně zařízené pokoje (výhradně ve standardu Preferred Club), idylické prostředí, skvělá kuchyně a  služby na nejvyšší úrovni, navíc perfektní poloha a odpočinek pod heslem Unlimited Luzury®. A to vše v jednom hotelu, který jistě padne do vkusu i těch nejnáročnějších klientů. Zejména doporučujeme pro romantickou dovolenou ve dvou!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Iberostar Cancun

Poloha
Luxusný hotel sa nachádza v hotelovej zóne (zona hotelera) Cancún. V okolí sú k dispozícii kluby, reštaurácie, obchody a nákupné strediská. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 12 km.

Pláž
Hotel sa nachádza na krásnej piesočnatej pláži - Playa Delfines (označená modrou vlajkou) s pozvoľným vstupom do vody. Hotel zadarmo zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži.

Vybavenie
Hotel sa skladá z hlavnej budovy a víl.
Recepcia, lobby, výťahy, room service, päť reštaurácií, osem barov, sedem bazénov (vrátane detského bazénu a bazénu s vodnými kĺzačkami a pirátskou loďou, bazény sú sladkovodné), dve vírivky, slnečné terasy obklopené zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, mini klub, stráženie detí (za poplatok), obchod so suvenírmi, butik, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, zmenáreň (iba na recepcii), požičovňa áut, parkovisko.

Izby
Hotel má 426 izieb umiestnených v hlavnej budove a jednoposchodových vilách. Všetky sú pohodlné, elegantné, pre max. štyri osoby. Vybavené vlastnou kúpeľňou (vaňa alebo sprchovací kút, sušič vlasov, toaletné potreby), klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, DVD prehrávačom, trezorom (zdarma), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, denne doplňovaným minibarom (voda, pivo, nealkoholické nápoje). Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen-size postele.
- Štandardné izby bez balkóna - (rozloha cca 37 m2) - s výhľadom na more (niekedy postranným), voľný vstup do hotelového SPA (iba pre dospelých).
- Štandardné izby s balkónom - (rozloha cca 37 m2) - s výhľadom na more.
- Izby Suite s výhľadom na more - (rozloha cca 98 m2) - obývacia izba, spálňa, balkón s vírivkou, plážové osušky na izbe.
- Izby typu Vila s výhľadom na more - (rozloha cca 57m2) - s balkónom, prístupom do osobitnej bazénovej zóny s hojdacími sieťami, uvítacími toaletnými potrebami, minibarom s likérmi a miestnymi i dovážanými pivami.
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (nutná rezervácia vopred).

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu. Raňajky a obedy sú k dispozícii aj v bare pri bazéne. Počas dňa občerstvenie v niekoľkých bufetoch. Hostia môžu využívať aj štyri a'la carte reštaurácie: Gourmet, japonskú, steak house a mexickú (nutná rezervácia vopred). Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (miestnych i dovezených), vo všetkých baroch v oblasti hoteli (9:00 - 1:30).

Šport a zábava
Bohatý denný aj večerný animačný program, niekoľkokrát týždenne živá hudba, mini disko, karaoke, mini olympiáda, denné predstavenia, tanečné lekcie, vodné pólo, aerobik, aqua aerobik, basketbal, plážový volejbal, lukostreľba, herňa, biliard, gymnastika, stolný tenis, fitnes centrum, solárium, sauna, vírivka. Za poplatok: SPA a golf (značné zľavy pre hotelových hostí).

Internet
V celom hoteli (tiež v izbách) Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.
Platené internetové stanovisko - (cca 6 USD / 30 min.).

Miestne kategórie
*****

Iné
www.iberostar.com

Náš názor
Hotel je ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí ocenia štandard a zároveň dodržanie rodinnej prázdninovej atmosféry. Báječné miesto, priateľský personál, skvelý servis, výborné jedlo, veľa aktivít pre deti, ktoré zaistia nezabudnuteľnú zábavu a možnosť odpočinku pre dospelých. To všetko garantované značkou Iberostar.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Secrets Maroma Beach Riviera Cancun

Poloha
Luxusní hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun se nachází mezi dvěma slavnými letovisky - známými svými restauracemi a bary na pláži Puerto Morelos a rušnou Playa del Carmen. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 40 km. Centrum Playa del Carmen nebo Puerto Morelos se nachází cca 20 km.

Pláž
Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun se nachází u panenské písečné pláže. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a obsluha číšníka - zdarma.

Vybavení
Upozornění! Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun je určen pouze pro osoby starší 18 let.
Recepce, lobby, výtahy, 6 restaurací a'la carte (rezervace není nutná), bufet, gril, kavárna, 6 barů (včetně baru u bazénu), vyhřívaný bazén typu intinity s výhledem na moře, vířivka, obchod se suvenýry, business centrum, konferenční místnosti, směnárna. Za příplatek: prádelna, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun má 412 pokojů různých typů umístěných ve 4patrových budovách. Všechny jsou klimatizované. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, vana s hydromasáží), satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (pivo, voda a nealkoholické nápoje - denně doplňovány), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, kávovarem Nespresso, DVD přehrávačem, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek), pokojová služba 24h.

Junior Suite Tropical View - o rozloze cca 58 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), výhled do zahrady.
Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), částečný výhled na moře.
Junior Suite Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 2 osoby (postel typu queen size), výhled na moře.

V naší nabídce jsou také pokoje typu Preferred Club, které kromě výše uvedeného vybavení mají mimo jiné: přístup do zóny Preferred Club, concierge, nabídku polštářů, každodenní kontinentální snídaně, odpolední teplé a studené občerstvení a likéry v Preferred Club Lounge, denní tisk (ve španělštině nebo angličtině), další nápoje v minibaru, přístup k počítačům zdarma, bezplatnou vodoléčbu 1x během pobytu.
Preferred Club Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 2 osoby, částečný výhled na moře.
Preferred Club Junior Suite Ocean View - o rozloze cca 58 m², pro max. 2 osoby, výhled na moře.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy, večeře (formou bufetu). Během dne, občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, večeře v restauracích a'la carte (bez nutnosti rezervace). Kavárna servírující různé druhy kávy a čaje, stejně jako moučníky a občerstvení (od 8:00-22:00 a od 23:00-6:00). Neomezené nealkoholické a alkoholické nápoje (místní i dovážené) jsou k dispozici od 9:00-1:00.

Sport a zábava
Hotel Secrets Maroma Beach Riviera Cancun organizuje bohatý animační program. Zdarma: tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, ping pong, aquaaerobik, jóga, minigolf, lukostřelba, euro-bungee, kajaky, motorizované vodní sporty. Za příplatek: potápění, ošetření obličeje a těla a masáže v hotelovém Secrets SPA by Pevonia.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.secretsresorts.com

Náš názor
Tento hotel určen pouze pro dospělé poskytuje svým hostům odpočinek pod heslem Unlimited Luxury®. Jeho nejvyšší úroveň potvrzují četná ocenění, včetně ceny AAA Five Diamond. Harmonický, vznešený, vynikající - tato tři slova nejlépe popisují hotel Secrets Maroma. Dovolená na nejvyšší úrovni? Ta je právě zde!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Iberostar Quetzal

Poloha
Rekreačná obec sa nachádza na okraji známeho letoviska Playa del Carmen, cca 3 km od slávnej Piatej Avenue (široký výber reštaurácií, barov a obchodov). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 60 km.

Pláž
Pri hoteli Iberostar Quetzal sa nachádza piesočnatá, dlhá pláž. Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavenie
Recepcia, lobby, tri reštaurácie, sedem barov, tropická záhrada, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (jeden s bazénom pre deti, v bazénoch sladká voda), detské ihrisko, mini klub (4-12 rokov), stráženie detí ( za poplatok), nákupná pasáž, lekárska služba (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa automobilov, parkovisko.

Izby
Hotel Iberostar Quetzal má 350 izieb rôznych typov. Všetky sú klimatizované, pohodlné, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), satelitný TV, telefónom, minibarom (dopĺňaný denne nealkoholickými nápojmi a vodou), príslušenstvom na prípravu kávy / čaju, trezorom (zdarma), žehliacou doskou / žehličkou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma. Izbová služba (11:00-23:00).
- Štandardné izby (rozloha cca 35 m²) - výhľad do záhrady, možnosť ubytovania až štyroch osôb, pričom v izbe budú iba dve manželské postele.
- Superior izby (rozloha cca 35 m²) - výhľad do záhrady, možnosť ubytovania až štyroch osôb, pričom v izbe budú iba dve manželské postele, vstup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch zdarma (pre osoby staršie ako 18 rokov).
- Rodinné izby (na potvrdenie, rozloha cca 70 m²) - pre min. štyri plne platiace osoby, s oddelenou spálňou a obývacou izbou, vstup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch zdarma (pre osoby staršie ako 18 rokov), mikrovlnná rúra (na potvrdenie).

Strava
All Inclusive: raňajky (06:00-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (18:30-22:00) formou bufetu, dve reštaurácie a'la carte (vopred nutná rezervácia), neobmedzené množstvo miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov podávaných v miestach určených hotelom (10:00-01:00).

Šport a zábava
Hotel Iberostar Quetzal ponúka pestrý animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: posilňovňa, tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, šnorchlovanie. Wellness centrum a kúpele za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.iberostar.com

Hodnotenie kliento
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/meksyk-cancun-i-riviera-maya/iberostar-quetzal

Náš názor
Ďalšia skvelá ponuka hotelového reťazca Iberostar. Na hostí čakajú komfortné izby, skvelé jedlo a vynikajúce služby. Je to jediný 5* hotel v našej ponuke, ktorý sa nachádza v blízkosti rušného letoviska Riviera Maya - Playa del Carmen. Pozývame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Barcelo Maya Grand Resort

Poloha
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza v blízkosti malého letoviska Puerto Aventuras (cca 4 km). V prístave Puerto Aventuras je niekoľko obchodov, reštaurácií a barov. Hlavné letovisko Riviera Maya v Playa del Carmen je vzdialené cca 20 km, letisko v Cancúne cca 80 km od hotela Barcelo Maya Grand Resort.

Pláž
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží v oblasti, ktorá sa tiahne do dĺžky viac ako 2 km - ideálne miesto pre jogging a večerné prechádzky. Pláž je široká, s bielym pieskom a v jej blízkosti sa nachádza koralový útes.

Vybavenie
Obrovská prázdninová dedinka, ktorá sa skladá zo štyroch hotelov: Beach, Caribe, Colonial a Tropical - klienti môžu využívať rekreačné infraštruktúry všetkých týchto hotelov.
Recepcia, lobby, dvanásť reštaurácií (vrátane ôsmich tematických, ktoré vyžadujú predchádzajúcu rezerváciu a poloformálny odev), štrnásť barov, preslnené terasy s ležadlami, hojdacími sieťami a slnečníkmi, tri bazény, vírivka, bazén so šmykľavkami a ostrovom pirátov (zdarma pre deti do veku 5 rokov), zóna pre výučbu surfovania (za poplatok), mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, stráženie detí (za poplatok), obchody so suvenírmi a remeselnými výrobkami, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske služby (za poplatok), požičovňa áut, zmenáreň.

Izby
Vo všetkých štyroch hoteloch sa nachádza celkom 2004 izieb. Všetky izby sú klimatizované s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov, toaletné potreby, župan, papuče), stropným ventilátorom, satelitným LCD TV, trezorom, denne doplňovaným mini barom (voda, nealkoholické nápoje, pivo, občerstvenie), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zdarma.
- Izby Superior - (o rozlohe cca 39 m²) - pre max. štyri osoby (v izbe sú umiestnené iba dve manželské postele veľkosti queen size), väčšina izieb bola renovovaná v roku 2014. Vo všetkých častiach komplexu, s výhľadom do záhrady.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Beach a Caribe - (o rozlohe cca 55 m²) - pre max. päť osôb (v zostave 2 + 3/3 + 2) k ubytovaniu na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a dvoma pohovkami v oddelenej obývacej časti, navyše vírivka na terase alebo balkóne.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Colonial a Tropical - (o rozlohe cca 53 m²) - pre max. štyri osoby na ubytovanie na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a rozkladacia pohovka v oddelenej obývacej časti.
Servis Club Premium (k dispozícii pri výbere ubytovania v izbách Junior Suite Ocean Front): Individuálne check-in a check-out, servis consierge, uvítacie občerstvenie (ovocie a šumivé víno), plážové osušky na izbe, VIP mini bar, prvenstvo rezervácia v reštauráciách a'la carte, prístup do Lounge Clubu (dovážané liehoviny, občerstvenie, stolové hry, knihy, noviny, internet zdarma, v čase od 07:00 - 23:00), bezplatné miestne hovory, izbová služba, zľavy v hotelovom wellness a kozmetickom salóne a v hotelových obchodoch a butikoch.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:30), obedy (12:30 - 15:00) a večera (18: 30 - 22:00) sú podávané formou bohatého bufetu, možnosť využívania tematických reštaurácií (nutná skoršia rezervácia). Počas dňa občerstvenie typu fast food (sendviče, hamburgery, hot dogy). Neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov (24 hod.).

Šport a zábava
Bohatý animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: aquaaerobik, tenisové kurty a ihrisko pre paddle (osvetlenie za poplatok), viacúčelové ihrisko, šnorchlovanie (nutná záloha na vybavenie), potápanie (1 hodina v bazéne zdarma), jazda na kajaku, windsurfing, plachtenie, minigolf, vodné bicykle, plážový volejbal, stolný tenis, záhradné šachy, posilňovňa (s tureckými kúpeľmi, saunou a vírivkou). Tvárové a telové procedúry v hotelovom welless - za poplatok. V areáli hotela delfinárium (za poplatok).

Internet
V areáli hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 13 USD / deň), internetové stanovisko - za poplatok (cca 7 USD / hod.). Zakúpenie izby so službou Club Premium zabezpečuje bezplatné pripojenie k internetu.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.barcelo.com

Náš názor
Fantastická prázdninová dedinka s nezvyčajne bohatou rekreačno-športovou infraštruktúrou, ktorá osloví dospelých aj malé deti. Ako bonus - neďaleký koralový útes a delfinárium. Hotel Barcelo Maya Grand Resort je chválený za bohatý stravovací program a vysoko kvalitné služby. Odporúčame!

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/meksyk-cancun-i-riviera-maya/barcelo-maya-grand-resort

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Secrets Akumal Riviera Maya

Poloha
Hotel řetězce AMResorts, značky Secrets podepsané službami Unlimited-Luxury®, který se nachází na Mayské riviéře. Rušné letovisko Playa del Carmen leží cca 38 km. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 92 km od hotelu. Hotel nevybírá pobytovou taxu.

Pláž
Písečná pláž se nachází u hotelu Secrets Akumal Riviera Maya. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a obsluha číšníka - zdarma.

Vybavení
Hotel Secrets Akumal Riviera Maya je určen pouze pro osoby starší 18 let.
Recepce, lobby, výtahy, 9 restaurací (včetně 6 restaurací a'la carte, není nutná rezervace), kavárna, 7 barů (včetně swim-up baru), 3 bazény (včetně jednoho bazénu typu infinity; bazény jsou vyhřívány od prosince do března), vířivka. Za poplatek: wellness centrum, konferenční místnosti, obchod, směnárna, prádelna, půjčovna aut, lékař.

Pokoje
Hotel Secrets Akumal Riviera Maya má 434 elegantních pokojů různých typů, které se nacházejí v několika budovách. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, sprcha + vířivka, župany a pantofle), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (voda, pivo a nealkoholické nápoje - denně doplňovány), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek), žehličkou a žehlicím prknem, kávovarem Nespresso, 24h pokojová služba.

Junior Suite Tropical View - o rozloze cca 50 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), výhled do zahrady.
Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 50 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), částečný výhled na moře.
Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 50 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), výhled na moře.

V naší nabídce jsou také pokoje typu Preferred Club, které kromě výše uvedeného vybavení mají mimo jiné: přístup do zóny Preferred Club, concierge, každodenní kontinentální snídaně podávané v Preferred Club Lounge, odpolední teplé a studené občerstvení a likéry v Preferred Club Lounge, denní tisk (ve španělštině nebo angličtině), další nápoje v minibaru, rozšířený sortiment kosmetiky v koupelně, přístup k počítačům zdarma, atd.
Preferred Club Junior Suite Tropical View - o rozloze cca 53 m², pro max. 2 osoby, výhled do zahrady. Pokoj na potvrzení.
Preferred Club Junior Suite Ocean View - o rozloze cca 53 m², pro max. 2 osoby, výhled na moře.

Strava
All Inclusive: snídaně formou bufetu, obědy formou bufetu nebo a'la carte, večeře v restauracích a'la carte. Během dne, občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, 6 restaurací a'la carte je k dispozici během oběda a večeře (bez nutnosti rezervace). Kavárna servírující různé kávy a čaje, moučníky a občerstvení. Neomezené nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 9:00-1:00, pokojová služba 24h. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.

Sport a zábava
Hotel Secrets Akumal Riviera Maya organizuje animační program. Zdarma: plážový volejbal, volejbal v bazénu, bingo, boccia, venkovní koncerty, lekce tance, lekce španělštiny, ping pong, tenis, jóga, kajaky. Za poplatek: motorizované vodní sporty, golf a procedury v hotelovém Secrets SPA by Pevonia.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.secretsresorts.com

Náš názor
Tato exkluzivní enkláva určená výhradně pro dospělé je skvělou volbou pro klienty, kteří hledají odpočinek pod heslem Unlimited-Luxury®. Vynikající restaurace, značkové lihoviny a široká škála procedur Spa by Pevonia a navíc blízkost přírody - to je ideální spojení poskytující odpočinek na nejvyšší úrovni.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Secrets The Vine Cancun

Poloha
Hotel Secrets The Vine Cancun sa nachádza v hotelovej zóne (zona hotelera) Cancúne. V okolí hotela sú kluby, reštaurácie, obchody a nákupné strediská. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 18 km.

Pláž
Hotel Secrets The Vine Cancun sa nachádza priamo pri piesočnej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo.

Vybavenie
Hotel Secrets The Vine Cancun je pre osoby staršie ako 18 rokov.
Recepcia, lobby, výťahy, sedem reštaurácií, kaviareň, sedem barov (vrátane snack baru), slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (v bazénoch sladká voda), vírivka, butik so suvenírmi, business centrum, konferenčné miestnosti, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov.

Izby
Hotel Secrets The Vine Cancun má 497 elegantných izieb rôznych typov. Všetky sú komfortne zariadené, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov, župan a papuče), satelitný TV, telefónom, trezorom (zdarma), minibarom (voda, pivo a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), žehliacou doskou / žehličkou, balkónom (balkónový nábytok) a 24-hodinovým izbovým servisom.
- Izby Deluxe (rozloha cca 54 m²) - max. pre tri osoby (pričom v izbe budú maximálne dve postele typu queen size), izby s bočným výhľadom na oceán alebo na lagúnu Nichupte.
- Junior Suite (rozloha cca 82 m²) - vždy na potvrdenie, max. pre dve osoby, navyše pohovka, izby s bočným výhľadom na oceán alebo na lagúnu Nichupte.
Je tu možnosť príplatku za izby Preferred Club - izby sa nachádzajú na poschodiach 20-26, navyše nápoje v minibare, samostatná bazénová zóna s barom, navyše kontinentálne raňajky, popoludňajšie občerstvenie a likéry, denná tlač (v anglickom alebo španielskom jazyku), prístup k počítačom zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy, večere (formou bufetu). Počas dňa občerstvenie medzi jedlami na miestach určených hotelom, päť reštaurácií a'la carte (bez rezervácie). Kaviareň ponúkajúca širokú škálu káv a čajov, pečivo a občerstvenie (24h). Neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne aj dovážané) k dispozícii od 10:00 do 01:00.

Šport a zábava
Hotel Secrets The Vine Cancun ponúka animačný program. Zadarmo: posilňovňa, plážový volejbal, stolný tenis, vodný aerobik, joga, tanečné lekcie, kajaky, šnorchlovanie. Ošetrenie tváre a tela a masáže v hotelových kúpeľoch za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.secretsresorts.com

Náš názor
Secrets The Vine Cancun je jedným z najlepších hotelov v hotelovej zóne Cancúnu, ponúkajúci odpočinok pod heslom Unlimited-Luxury®. Elegantné a komfortné izby s výhľadom na oceán a lagúnu, výborné reštaurácie a'la carte, služby na najvyššej úrovni a široká škála procedúr v Spa by Pevonia sú vizitkami hotela. Perfektné miesto k odpočinku vo dvojici.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa

Poloha
Komplex troch hotelov, ktoré patria do hotelového reťazca Palladium, sa nachádza uprostred tropickej zelene na Riviera Maya. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo.

Vybavenie
V celom komplexe: recepcia, lobby, štrnásť reštaurácií, pätnásť barov (vrátane snack baru), slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, šesť bazénov (vrátane jedného so šmykľavkami a jedného len pre dospelých) so sladkou vodou, jeden bazén so slanou vodou, detské ihrisko, baby klub (1-3 roky), mini klub (4-12 rokov), nákupná pasáž, konferenčné miestnosti, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov. Ekologická daň platená na mieste za cca 1 USD / izba / noc.

Izby
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
má celkom 1090 izieb rôznych typov v troch hoteloch (Colonial - 413 izieb, White Sands - 264 izieb a Kantenah - 413 izieb) rozmiestnených v dvojposchodových a trojposchodových vilách. Všetky sú komfortne zariadené, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), satelitný TV, telefónom, trezorom (zdarma), minibarom (voda, pivo a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, žehliacou doskou / žehličkou, balkónom (balkónový nábytok), 24 hodinový izbový servis. Postieľka pre deti do veku 2 rokov na potvrdenie.
- Grand Palladium Colonial Resort izby typu Deluxe (rozloha cca 37 m²) - max. pre tri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a nebude možné pridať prístelku. Možné izby pre osoby so zdravotným postihnutím.
- Grand Palladium Colonial Junior Suite (rozloha cca 42 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a rozkladacia pohovka - nebude možné pridať prístelku. Opticky oddelený obývací priestor s pohovkou.
- Grand Palladium White Sands Junior Suite (rozloha cca 52 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a pohovka pre jedného - nebude možné pridať prístelku. Opticky oddelená obývacia izba s pohovkou, čiastočne otvorená kúpeľňa s vírivou vaňou a sprchovacím kútom, župan a papuče.
- Grand Palladium White Sands Suite (rozloha cca 67 m²) - max. pre štyri osoby, spálňa s maximálne dvomi lôžkami a obývacia izba s pohovkou pre jedného, ​​kúpeľňa s vírivou vaňou a sprchovacím kútom, župan a papuče.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy, večere (formou bufetu). Počas dňa občerstvenie medzi jedlami na miestach určených hotelom, šesť reštaurácií a'la carte (rezervácia nie je nutná). Kaviareň ponúkajúca širokú škálu káv a čajov, pečivo a občerstvenie. Neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne aj dovážané) k dispozícii od 10:00 do 24:00.

Šport a zábava
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
ponúka animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: posilňovňa, tenisové kurty, multi ihrisko, minigolf, plážový volejbal, stolný tenis, vodný aerobik, kajaky, šnorchlovanie, windsurfing. Ošetrenie tváre a tela a masáže v hotelových kúpeľoch za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.palladiumhotelgroup.com

Náš názor
Obrovská rekreačná obec s bohatou infraštruktúrou - rôzne izby, 29 reštaurácií a barov, bazénové zóny o celkovej rozlohe takmer 1 ha, početné aktivity, kvalitný servis.
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa je pravým miestom pre rodinnú dovolenku a relaxáciu vo dvojici. Bazén so šmykľavkami a animačným programom pre najmladších, bazén pre dospelých. Odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Zoetry Paraiso de la Bonita Riviera Maya

Poloha
Tento luxusní hotel Zoetry Paraiso de la Bonita Riviera Maya se nachází na slavné Mayské riviéře, cca 6 km od centra půvabného města Puerto Morelos, známého díky restauracím a plážovým barům. Leží v národním parku, na jehož ploše se nachází druhý největší korálový útes na světě. Mezinárodní letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 20 km (hotel poskytuje soukromý transfer). Playa del Carmen se nachází cca 45 km.

Pláž
Hotel Zoetry Paraiso de la Bonita Riviera Maya má krásnou soukromou písečnou pláž s pozvolným sestupem do moře.

Vybavení
Recepce, lobby, výtah v budově Impression ™, 3 restaurace (mezinárodní a mexická kuchyně, zdravé jídlo - bez předchozí rezervace), 3 bary (včetně baru sushi & ceviche), bazén s výhledem na moře (lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu - zdarma). Navíc za poplatek: obchod se suvenýry, wellness, kosmetický salon, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Zoetry Paraiso de la Bonita Riviera Maya má 100 pohodlných, vkusně zařízených pokojů. Všechny pokoje mají přímý výhled na moře. Jsou vybaveny posezením, koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem (telefonní hovory v ceně), minibarem (voda, pivo, džusy - doplňovány 2x denně), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek), kávovarem Nespresso a nabídkou polštářů. Kvalitní kosmetika, šumivé víno a čerstvé ovoce každý den v pokoji.

Ocean Front One Bedroom Suite with Terrace (o rozloze cca 105 m²) - pro max. 3 osoby, 2 manželské postele, nachází se ve 2. a 3. patře.
Romance Ocean Front One Bedroom Suite with Terrace (o rozloze cca 105 m²) - pro max. 2 osoby, 1 manželská postel, nachází sve 2. a 3. patře.
Ocean Front One Bedroom Suite with Plunge Pool (o rozloze cca 116 m²) - pro max. 3 osoby, 2 manželské postele, nachází se v přízemí, se soukromým malým bazénem na terase.
Romance Ocean Front One Bedroom Suite with Plunge Pool (o rozloze cca 116 m²) - pro max. 2 osoby, 1 manželská postel, nachází se v přízemí, se soukromým malým bazénem na terase.
Upozornění! Není možné ubytovat děti do 2 let!

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře a'la carte, občerstvení během dne, mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje (7:30-1:00) v místech určených hotelem.

Sport a zábava
Zdarma: stolní tenis, jóga, živá hudba, lekce španělštiny, lekce tance, ochutnávka vín, kajaky, jedna plavba katamaránem. Za poplatek: motorizované vodní sporty, potápění, golf, ošetření obličeje a těla v Zoetry Spa & Thalasso Center.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.zoetryresorts.com

Náš názor
Nejluxusnější hotel v naší nabídce v Cancúnu a na Mayské riviéře, každoroční vítěz ceny AAA Five Diamond. Tento hotel není velký, s fantastickými, prostornými pokoji s výhledem na oceán. Hotelový servis je založen na myšlence Endless Privileges®, kde za zmínku stojí například gurmánské menu v hotelových restauracích, každodenně láhev šumivého vína, košík ovoce na pokoji, kosmetika Bvlgari® v koupelně nebo soukromý transfer z letiště do hotelu s řidičem. Luxus s velkým „L“!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem do Mexico City (s přestupem na jednom z evropských letišť), vnitřní přelet na trase Cancún - Mexico City, letištní taxy, ubytování v hotelech dle programu (14 nocí), přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem (na území Guatemaly nemají autokary/minibusy klimatizaci), stravování dle programu, obsluhu skupiny v systému Tour Guide System, služby polského průvodce na místě, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa - základní varianta (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: náklady na účast v programu: cca 325 USD/osoba (spropitné pro místní průvodce, řidiče, nosiče zavazadel, poplatky za průvodce v navštěvovaných objektech, vstupenky do navštěvovaných objektů), pobytovou taxu (cca 2 USD/pokoj/noc - pouze v hotelech ve státě Quintana Roo) - povinný poplatek placený průvodci na místě formou balíčku, dále fakultativní výlety uvedené v programu zájezdu, fakultativní výlety během pobytové části v Cancúnu/na Mayské riviéře a další osobní výdaje.

Program

Mayská náboženská centra v Yucatánu - Chichén Itzá, Uxmal a Palenque • nádherné stavby v Campeche a Méridě • tajemství Olmeků v La Venta • návštěva šamana • Puebla „Město andělů“ • kontrasty ohromného Mexico City • pobyt v Cancúnu nebo na Mayské riviéře (All Inclusive!)

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Mexico City (přes jedno z evropských letišť). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu do Mexico City pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer do hotelu, večeře a přenocování. 

Den 2
Po snídani prohlídka historického centra Mexico City (seznam UNESCO) - hlavního města Mexika a aztéckého státu před jeho dobytím. V rámci programu: náměstí Zócalo, zříceniny Velkého chrámu Aztéků (zvenčí), katedrála, Národní palác s freskami Diega Rivery (z politických důvodů není palác vždy otevřen pro veřejnost). Poté přejezd hlavním městským bulvárem Paseo de la Reforma do parku Chapultepec a návštěva Antropologického muzea (bohatá sbírka předmětů předkolumbovských kultur nalezených na území archeologických výzkumů po celém Mexiku). Odpoledne pro zájemce (za příplatek cca 25 USD) přejezd do čtvrti Xochimilco, která je známá díky největšímu květinovému trhu v hlavním městě a vodním kanálům. Plavba ozdobenými loďkami po kanálech za zvuků hudby mariachi. Cestou do Xochimilco přejezd kolem aztéckého stadiónu, hlavní arény olympijských her z roku 1968 a mistrovství světa ve fotbale z roku 1970. Návrat do hotelu. Večer pro zájemce (za poplatek cca 40 USD/os.) folklórní večer na náměstí Piazza Garibaldi - ukázky mariachi, umění práce s lasem a lidového tance. Přenocování v hotelu v Mexico City.

Den 3
Po snídani přejezd do 50 km vzdáleného Teotihuacánu (seznam UNESCO) - důležitého náboženského a politického centra Aztéků. Návštěva pyramidy Slunce a Měsíce patřících mezi největší pyramidy na světě a chrámu Opeřeného hada. Na závěr návštěva tradiční dílny obrábění obsidiánu spojená s ochutnávkou tequilly. Následně přejezd do Puebla. Prohlídka historického centra města Puebla, zvaného „městem andělů“ (seznam UNESCO). Uvidíme mimo jiné: náměstí Plaza de la Independencia, staré město s koloniálními domy, kostel Santo Domingo, Růžencovou kapli (Capilla del Rosario). Ubytování v hotelu v okolí Puebla, večeře a přenocování. (Trasa cca 200 km)

Den 4
Po snídani odjezd do Catemaco. Brzy odpoledne plavba lodí po laguně nedaleko Catemaco, kde se nachází jedna z nejzajímavějších přírodních rezervací v Mexiku, která je útočištěm mnoha kolonií ptáků (volavek, pelikánů, kormoránů), opic a krokodýlů. Následně setkání s indiánským šamanem. Večeře a přenocování v kouzelném městečku Catemaco, poblíž kterého se natáčely scény slavného filmu Mela Gibsona „Apocalypto“. (Trasa cca 400 km)

Den 5
Po snídani odjezd do hlavního města státu Tabasco, města Villahermosa. Návštěva archeologického parku La Venta, kde uvidíme mimo jiné tajemné, obrovské kamenné hlavy vytvořené Olméky, nejstarší indiánskou civilizaci Mexika. Přejezd do Palenque. Večeře a přenocování v hotelu. (Trasa cca 450 km)

Den 6
Po snídani návštěva archeologického naleziště v Palenque - města opuštěného indiány v 10. století z neznámých důvodů a znovuobjeveného teprve v 18. století. Zejména doporučujeme prohlídku: Chrámu nápisů, kde se nachází dobře zachovalé reliéfy dávné elity a hrobka mayského krále Pakala (panujícího více než 68 let), velkolepého královského paláce s četnými komnatami a chodbami pokrytými reliéfy, chrámů Slunce a Kříže (datované do doby 7. století) s četnými nápisy a hřiště ke hře pelota (hra trochu připomínala fotbal - údajně měla nějaký náboženský význam). Následně přejezd do Campeche, kde doporučujeme krátkou procházku tímto malebným městečkem (uvidíme opevnění chránící přístav před piráty a katedrálu La Concepcion). Odpoledne přejezd do města Uxmal, večeře a přenocování. (Trasa cca 450 km) Návštěva Palenque (cca 3 hodiny), poté přejezd do Campeche - města, které se nachází u Mexického zálivu - prohlídka koloniálního centra a následně přejezd do Uxmalu na přenocování.
 
Den 7
Po snídani návštěva Uxmalu - mayského náboženského centra, kde si prohlédneme mimo jiné: Guvernérský palác (největší předkolumbovská budova v Americe), pyramidu věštkyně a „Cuadrangulo de las Monjas“ neboli Čtyřhran jeptišek (komplex budov připomínající klášter). Následně přejezd do hlavního města Yucatánu - Meridy a krátká procházka historickým centrem města. Poté přejezd do Chichén Itzá (seznam UNESCO), kde navštívíme mimo jiné: Kukulkánovu stupňovitou pyramidu, stěnu lebek, Chrám tisíce válečníků, hřiště na pelotu (míčová hra) a astronomickou observatoř. Pro zájemce (za příplatek cca 20 USD/osoba) možnost vidět jednu z mnoha krasových jeskyní na Yucatánu - zájemcům doporučujeme koupel v křišťálově čisté vodě cenote Ik Kil (mějte připravené ručníky a plavky). Ti, kteří se výletu nezúčastní, mají volný čas v Chichén Itzá. Přejezd do Cancúnu. Večeře a přenocování v hotelu v Cancúnu nebo na Mayské riviéře. (Trasa cca 410 km) 

Den 8
Po snídani transfer do vybraného hotelu na pobyt. 

Den 9 - 14
Pobyt v Cancúnu nebo na Mayské riviéře.
 
Den 15
Po snídani vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu a přelet do Mexico City. Odlet z Mexico City do Varšavy (přes jedno z evropských letišť).

Den 16
Přílet do Polska.
 
Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po navštěvovaných objektech.
- V Mexiku jsou třílůžkové pokoje vybaveny 2 manželskými postelemi (neexistuje možnost ubytování v pokojích se 3 samostatnými lůžky).
- Muzea jsou v pondělí zavřena. V tomto případě průvodce na místě navrhne návštěvu jiné atrakce nebo (bude-li to možné) upraví program tak, aby mohla návštěva muzea proběhnout v jiný den.
- Odjezdy z hotelu se často konají velmi brzy ráno (okolo 5. hodiny) - možnost snídaně formou balíčku.
- Vezměte prosím na vědomí, že Mexiko City se nachází ve výšce nad 2 000 m n. m., proto je vhodné mít s sebou teplé oblečení. 
- Prosíme, vezměte si s sebou pořádnou obuv (část zájezdu se koná formou trekkingu), nepromokavý oděv (je vhodné chránit také dokumenty před namočením) a repelent proti komárům.
- Zájemce prosíme o drobné dárky pro děti (např. kuličková pera, hračky).
- Na území Spojených států mexických je zakázáno dovážet jakékoliv potraviny.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hodnotenie klientov

Klienti CK Rainbow hodnotí tento zájezd na 5,4 z 6 bodů.

Víza - informácie pre predajcov

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Informácie o hoteloch

Hotely *** (místní kategorie) - skromné, ale pohodlné.

Pokoje: většinou klimatizované a vybaveny koupelnou s WC, televizorem a telefonem.

Vybavení: restaurace a bar, občas také bazén nebo zahrada.

Strava: americká snídaně (servírované porce, skládá se nejčasteji z: ovoce, míchaných vajec, smažené slaniny nebo klobásy, pečiva, croissantu, malé porce džemu a másla, 1 šálku šťávy, 1 šálku kávy nebo čaje) a večeře (podávané porce: polévka, hlavní jídlo - většinou drůbež, občas také ryby, saláty nebo vařená zelenina, brambory, rýže nebo tortilly, dezert).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

13. 12. - 21. 12. 2019 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 347 €
20. 12. - 28. 12. 2019 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 551 €
03. 01. - 11. 01. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 571 €
10. 01. - 18. 01. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 540 €
17. 01. - 25. 01. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 665 €
24. 01. - 01. 02. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 648 €
31. 01. - 08. 02. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 684 €
07. 02. - 15. 02. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 744 €
14. 02. - 22. 02. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 712 €
21. 02. - 29. 02. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 616 €
28. 02. - 07. 03. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 600 €
06. 03. - 14. 03. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 803 €
13. 03. - 21. 03. 2020 (8 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 660 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €