Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok0
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok1
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok2
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok3
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok4
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok5
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok6
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok7
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok8
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok9
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok10
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok11
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok12
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok13
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok14
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok15
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok16
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok17
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok18
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok19
Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort) Obrázok20

Golden Beach Resort (ex Movie Gate Resort)

Egypt - Hurghada
Pobytové
Rodinný
Pláž do 100 m
Tenisový kurt
Aquapark/skluzavky
Posilovna

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Golden Beach Resort
sa nachádza v krásnej záhrade plnej paliem, exotických stromov a kvetov. Leží v pokojnej štvrti v severnej časti Hurghady. Centrum mesta je vzdialené cca 15 km a letisko cca 20 km od hotela.

Pláž
Golden Beach Resort
sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži s koralovým útesom (odporúčame ochrannú obuv). Pri brehu je plytká voda s pozvoľným vstupom do vody (zvlášť vhodné pre deti). Hotel má k dispozícii aj mólo s priamym vstupom do vody, ktorý umožňuje pozorovať podmorský život Červeného mora. Ležadlá a slnečníky na pláži i pri bazéne - zadarmo. K dispozícii sú aj plážové osušky (záloha). Na pláži je snack bar.

Vybavenie
Golden Beach Resort
sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých dvojposchodových budov. V areáli hotela sa nachádza: priestranná lobby, trezor, kaderníctvo, obchody so suvenírmi, diskotéka, kino (tiež 3D), filmové a foto štúdio (kde Vám odborníci pomôžu splniť sny, okrem iného aj nahrať klip či film) a taxi služba. V hoteli je šesť bazénov (vrátane relaxačného pre dospelých, detského bazéna, dvoch bazénov s nepravidelnými tvarmi spojené umelou riekou, ktorá sa tiahne od hlavnej budovy až k pláži). Pre hostí sú pripravené šmýkačky (päť pre dospelých a tri pre deti) a atrakcie "dom hrôzy". Hotel má sedem reštaurácií (vrátane hlavnej "Indiana Jones", fast foodu "Grease" a piatich bezplatných reštaurácií a'la carte (nutná rezervácia): talianska, orientálna, steaková, s morskými plodmi, s "hviezdami kina") a deväť barov (tri v lobby, plážový bar "007", bar so zmrzlinou, na diskotéke (za poplatok) a tri pri bazéne - vrátane baru "Vitamín", ktorý však nie je zahrnutý do All Inclusive; časť funguje len sezónne).

Izby
V Golden Beach Resorte je 450 priestranných izieb rôznych typov: ekonomické, štandardné (možný výhľad na more), superior a rodinné izby. Každá izba je vybavená klimatizáciou, TV, telefónom, minibarom (za poplatok) a sušičom vlasov. V minibare je fľaša vody pri príchode.

Strava
Golden Beach Resort 
ponúka 24 hodinový All Inclusive, ktorý zahŕňa: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-21:00) v hlavnej reštaurácii "Indiana Jones" a neskoré raňajky (10:00-12:30) a občerstvenie (12:30-17:00) v reštaurácii "Greese". Občerstvenie je k dispozícii aj v bare na pláži "007". Hostia sa môžu tešiť tiež na večere v piatich reštauráciách a'la carte (18:30-21:00) po predchádzajúcej rezervácii. K dispozícii sú miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-00:00) vo vybraných reštauráciách a baroch (plážový bar a bar pri bazéne je otvorený od 10:00 do 18:00, v letnej sezóne je plážový bar otvorený až do polnoci ). Lobby bary sú otvorené od 10:00 do 00:00 (bar "Rick's" ponúka len nealkoholické nápoje a je otvorený od 10:00 do 00:00, bar "Celebrities" je otvorený od 17:00 do 00:00, bar "Adult only" je otvorený iba v zimnej sezóne od 17:00 do 00:00). Bar so zmrzlinou je otvorený od 15:00 do 18:00. Bar na diskotéke je otvorený od 23:00 do 02:00 (nie je zahrnutý do All Inclusive).

Šport a zábava
Golden Beach Resort 
sa môže pochváliť jedným z najväčších amfiteátrov v okolí Červeného mora. Hotel ponúka veľmi zaujímavý denný a večerný animačný program a množstvo športových atrakcií: dva volejbalové kurty, futbalové ihrisko, tri tenisové kurty (osvetlenie a vybavenie za poplatok), vodné pólo, stolný tenis, šípky, minigolf, šach, biliard (za poplatok), posilňovňa, fitness aktivity (aqua aerobic, strečing, jóga), potápačské centrum (za poplatok), wellness zóna (za poplatok, okrem iného: masáže, sauna, vírivka, manikúra, pedikúra), škôlka kite a windsurfngu (za poplatok). Ďalším lákadlom je pirátska loď so šmykľavkami (päť pre dospelých a tri pre deti). V hoteli sú organizované početné akcie (Beach Party, Pool Party, "rozdávanie Oscarov" - niektoré z nich môžu byť za poplatok) a predstavenie (napr. Kabarety, hudobné vystúpenia). Pre deti: šmykľavky, miniklub (4-7 rokov) a junior klub (8-12 rokov), rad aktivít a animácií pre deti, detské ihrisko, kino pre deti, mini disco. Mimo sezónu môžu byť atrakcie organizované v závislosti od počasia.

Internet
Internet Wi-Fi je dostupný v celom areáli hotela. V lobby Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/movie-gate-resort

Náš názor
V Golden Beach Resorte možno odpočívať, aktívne stráviť čas a napríklad aj natočiť film. Miestna kategória hotela je 3 *, my však tento hotel hodnotíme na 3,5 * vďaka atraktívnej bazénovej zóne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování v hotelu: 3, 4, 7, 10, 11 nebo 14 nocí, stravu dle specifikace ubytování, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta v místě dovolené, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (platí se na letišti ve výši cca 25 USD/os.), fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Hurghada wypoczynek

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

EGYPT HURGHADA - základní informace

Měna
EGP - Egyptská libra (1 USD = cca 19 EGP; 1 EUR = cca 19,5 EGP). Doporučujeme vzít s sebou eura nebo dolary (nejsou akceptované bankovky vydané před rokem 1996). Peníze lze vyměnit v mnoha směnárnách v hotelech nebo v bankách. Je nutné mít s sebou alespoň část financí v hotovosti, protože placení kreditní kartou a použití bankomatů může být někdy obtížné.

Spropitné (bakšiš)
V arabských zemích je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Výdělky v Egyptě jsou nízké, a proto spropitné je často velkou finanční pomocí. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, pro číšníky v restauracích, ale jsou také obvyklé v hotelech pro úklidový personál.

Vízum
Každý cestující je povinen mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 6 měsíců ode dne výjezdu z Egypta.
Pro občany ČR je vízum povinné, je uděleno na mezinárodním letišti při příletu do země. Vízum je platné 30 dnů, je vyznačeno razítkem v cestovním pase a stojí 25 USD.

Čas
V zimním období + 1 hodina oproti České republice, v létě stejný čas jako v ČR.

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 50 EGP; 1 l vody 6 EGP; pivo v baru od 16 EGP; káva v kavárně od 15 EGP. V arabských zemích je zvykem smlouvání, zvlášť u větších nákupů nebo koupi suvenýrů. Je však důležité dodržovat určitá pravidla: nikdy nenabízejte cenu, kterou nejste schopni zaplatit a při nakupování nespěchejte. V mnoha historických budovách jsou zavedeny poplatky za fotografování, které mohou být od 50 až do 400 EGP. Informujte se prosím u průvodce během jednotlivých výletů.

Pošta
Známka na pohled do České republiky stojí 4 EGP. Cena je úředně stanovena. Při koupi známky je třeba upozornit, že je to do České republiky.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Mobilní telefony fungují jak v turistických lokalitách, tak i ve městech. Místní hovory jsou levné, volání do zahraničí je však mnohem dražší. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Oblast

Hurghada  
Nejoblíbenější letovisko u Rudého moře, které je kombinací širokých písečných pláží, modrého moře a garancí slunečného počasí. Z malé rybářské vesnice vyrostla oáza slunce a čistého moře táhnoucího se na míle daleko - nyní se turistická zóna rozprostírá cca 40 km podél pobřeží! Je to jedno z mála letovisek, kde se většina hotelů nachází přímo u pláže a láká milovníky odpočinku u moře. Díky blízkosti divů starověkého světa, jako je např. Luxor s Údolím králů nebo Kom Ombo, je také fantastickým výchozím bodem pro poznávací výlety. Milovníci vodních sportů zde také najdou spoustu atrakcí - mnoho potápěčských a kitesurfingových center umístěných v hotelech nabízí aktivní odpočinek.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Poznaně, Wroclawi a Gdaňska. Sraz na letišti, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Výlety po okolí

Káhira - centrum arabského světa
Výlet začíná v časných ranních hodinách transferem do Káhiry. Snídaně formou balíčku na cestu. Program: Gíza - jeden ze sedmi divů světa - Pyramidy: Cheopsova, Chefrenova a Mykerinova (možnost vstupu do Chefrenovy pyramidy, vstupenka cca 100 LE), Sfinga a chrám Chefrenovy mumifikace, parfumerie, oběd (nápoje za příplatek). Následně navštívíme Egyptské muzeum - nachází se zde mimo jiné Tutanchamonův poklad - slavná maska ​​a sarkofág (místnost královských mumií - za poplatek cca 200 LE, za poplatek cca 50 LE možnost fotografování v muzeu). Návrat do Hurghady kolem 23:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Luxor
Výlet začíná v ranních hodinách. Snídaně formou balíčku na cestu. Přejezd pouští, následně přejezd podél Nilu, kde lze pozorovat každodenní život farmářů. Program: chrám v Karnaku (Alej sfing a Hypostylový sál), Údolí králů - s hrobkami faraónů (vstup do 3 hrobek, možnost vstupu také do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 300 LE), svatyně královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, továrna alabastru, plavba po Nilu, mezitím oběd (nápoje za příplatek). Návrat do Hurghady kolem 22:00 hodiny. V hotelu je objednána pozdní večeře. Cena cca 389 PLN/os.

Sahara park
Výlet začíná kolem 13:00 hodiny odjezdem z hotelu. Přejezd na poušť k základně se čtyřkolkami (cca 45minutová projížďka na čtyřkolkách po poušti). Následně přejezd pouští terénními džípy do beduínské vesnice, prohlídka vesnice. V programu: projížďka na velbloudech, pečení chleba s beduíny, beduínská lékárna, projížďka terénními auty typu spider. Následně večeře formou bufetu (nápoj k večeři) a orientální show - břišní tanec, rotující derviš, arabský folklór. Návrat do hotelu kolem 21:00 hodiny. Cena cca 199 PLN/os.

Mahmya
Výlet začíná v ranních hodinách přejezdem do přístavu Mahmya a plavbou ve směru ostrova (plavba trvá cca 45 min.) Po doplutí ke krásné písečné pláži Mahmya chvíle odpočinku. Následně plavba lodí na otevřené moře a cca hodinové šnorchlování na jednom z nejkrásnějších útesů v Rudém moři - Sabine (vybavení na šnorchlování v ceně). Po šnorchlování návrat na ostrov, oběd (voda, nealkoholické nápoje během oběda v ceně). Po obědě čas na odpočinek, opalování, koupání a šnorchlování z pláže. Možnost využití atrakcí, které nabízí Mahmya - Jetlev-Flyer loď s proskleným dnem (za poplatek), fotbalové a volejbalové hřiště, slunečníky a plážové rohože (v ceně výletu). Hostům je k dispozici restaurace, bar a lékařská služba. Cena cca 329 PLN/os.

Paradise
Mořský výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Zastávka na širém moři u korálových útesů, čas na šnorchlování, možnost obdivování korálových útesů, fauny a flóry Rudého moře. Následně doplutí k ostrovu Giftun, kde strávíme cca 3 hodiny na krásné písečné pláži „Paradise“. Možnost šnorchlování přímo z pláže, animační program pro hosty, slunečníky, rohože, bar a toalety. Oběd + voda a jeden nealkoholický nápoj v ceně výletu. Návrat kolem 16:30. Cena cca 199 PLN/os.

Hlubinné potápění
Výlet začíná v ranních hodinách vyplutím na moře. Krátká instruktáž v polštině na lodi. Dva ponory s instruktorem, každý ponor trvá cca 20 minut. Navíc možnost šnorchlování, oběd na palubě a nealkoholické nápoje v ceně. Korálové útesy a ryby na dosah ruky, pro zájemce možnost potápěčského kurzu PADI - podrobnosti u delegátů. Cena cca 199 PLN/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. Cena cca 50 USD/os. 

S dětmi

Delfinárium
Jedinečná příležitost vidět nádherné delfíny a jejich úžasnou show: salta, skoky, různé hry s předměty ve vodě a s instruktorem. Je to nezapomenutelná a fantastická 45minutová přehlídka triků a dovedností těchto inteligentních savců! Za příplatek možnost koupání s delfíny.

Pro aktivní

Vodní sporty
Pro aktivní hosty nabízejí hotely vybavení pro vodní sporty, jehož využití je většinou za poplatek. Milá dávka osvěžení a nezapomenutelných sportovních emocí po celodenním žáru!

Odpočinek

Za nákupy do Senzo Mall v Hurghadě
Nákupní galerie Senzo je umístěna u Safaga Road 61111. V galerii je k dispozici řada obchodů, které reprezentují známé světové značky, ale i gastronomickou oblast, supermarket a zábavní centrum. www.senzomall.com

Papas Bar
Je to menší lokál u vstupu do přístavu. Ve večerních hodinách je vždy hlučný a přeplněný. DJové pouštějí skvělou rockovou a popovou taneční hudbu, odvážní mohou vyzkoušet karaoke. www.papasbar.com

Exkluzivní zábava v Little budda
Nikoho není třeba přemlouvat k večeru strávenému v exkluzivní a nejdražší diskotéce v Hurghadě. Ačkoliv vstupné stojí cca 20 USD/os., přitahuje lokál turisty svou nezapomenutelnou atmosférou, vybavením a skvělou hudbou. Můžete zde ochutnat úžasné drinky a ve společnosti přátel strávit nezapomenutelný večer. www.littlebudda-hurghada.com

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Seznam dostupných fakultativních výletů k prodeji v Česku a jejich aktuální ceny naleznete na webových stránkách R.pl/wycieczki-lokalne, v call centrech, odděleních a v agenčních kancelářích. Zatímco úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnosť

V Egyptě trvá hlavní turistická sezóna obvykle od poloviny června do poloviny září.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €