Ubytování WTO - Léto Obrázok0
Ubytování WTO - Léto Obrázok1
Ubytování WTO - Léto Obrázok2
Ubytování WTO - Léto Obrázok3
Ubytování WTO - Léto Obrázok4
Ubytování WTO - Léto Obrázok5
Ubytování WTO - Léto Obrázok6

Itálie - O sole Mio!

Taliansko - Neapol
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

San Domenico

Poloha
Hotel San Domenico sa nachádza cca 900 m od centra neveľkého turistického mesta Soverato (pešo po hlavnej ulici za cca 10 minút). Soverato je jedným zo známejších letovísk v tejto oblasti, v centre sa nachádzajú početné bary, reštaurácie a obchody. Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené cca 55 km od hotela.

Pláž
Hotel San Domenico sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnatej pláži. Bezplatný plážový servis: ležadlo, stoličky a slnečník / na izbu. Hotel poskytuje plážové osušky - zadarmo (obmedzený počet).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, výťah, priestranná lobby, bar v lobby, bar na pláži, klimatizovaná hlavná reštaurácia, terasa na streche hotela, odkiaľ je možné obdivovať nádherné západy slnka. Bazén nie je k dispozícii. Navyše: TV miestnosť, konferenčná miestnosť, súkromné ​​nestrážené parkovisko.

Izby
Hotel San Domenico má k dispozícii osemdesiat izieb rôznych štandardov.
Izby typu economy s výhľadom na okolie hotela alebo na hotelovú budovu.
Štandardné izby s výhľadom na more.
Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom. Za príplatok možnosť pridania mini chladničky (cca 3 EUR / deň). Väčšina izieb je s balkónom alebo terasou. Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov - za poplatok cca 10 EUR / deň (nutná skoršia rezervácia).

Strava
Stravovanie vlastné. Možnosť dokúpiť raňajky. V reštaurácii sú k dispozícii vysoké detské stoličky. V neďalekom Soverato rad obchodíkov, barov a reštaurácií, ktoré servírujú typickú taliansku kuchyňu.

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program. Čas od času živá hudba. Blízko hotela San Domenico si možno za poplatok zapožičať vybavenie k vodným športom, okrem iného: kanoe, vodné bicykle, windsurfingové dosky, možnosť využívať ihriska na plážový volejbal a tenisové kurty.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne hodnotenie
***

Webové stránky
www.sandomenicohotel.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa (pre osoby nad 10 rokov) hradí sa priamo v hoteli cca 2 EUR / osoba / deň. Za dvojtýždňový pobyt cena cca 16 EUR / osoba.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/kalabria-wczasy/san-domenico

Náš názor
Rodinný hotel, z ktorého sa rozprestiera nádherný výhľad na azúrové vody pobrežia Iónskeho mora. Hotel San Domenico sa nachádza priamo pri pláži, neďaleko centra turistického letoviska Soverato. Odporúčame predovšetkým mladým osobám, ktoré chcú počas dňa využívať blízkosť pláže a večer sa venovať krásam nočného života. Hotel pre nenáročných klientov, ktorý má veľmi dobré recenzie od našich klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Garden Resort Calabria

Poloha
Komplex Garden Resort Calabria je umiestnený v pokojnom a malebnom okolí uprostred stredomorskej vegetácie. Približne 8 km z hotela do mesta Pizzo, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie a pizzeria (doprava 2x denne, okrem nedele, hotelovým autobusom, cena cca 5 EUR / osoba - oboma smermi). Letisko v Lamezzi di Terme je vzdialené cca 15 km.

Pláž
Hotelový komplex Garden Resort Calabria sa nachádza pri piesočnato-kamienkovej pláži (s pozvoľným vstupom do mora, prechod cez píniový les), cca 300 - 500 m od hotela v závislosti na lokalizácií izby. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, hlavná reštaurácia, pizzeria na pláži (k dispozícií od 12:00-15:00), tri bary: hlavný bar (10:00-24:00), bar na pláži (10:00-18:00), bar pri bazéne. Dva bazény so sladkou vodou (pre aktívny odpočinok i relaxáciu), vodné atrakcie, bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne. Plážové osušky - za poplatok cca 16 EUR / týždeň (každodenná výmena). Navyše je k dispozícií: obchod, lekárska pomoc v areáli hotela.

Izby
Hotel Garden Resort Calabria má 580 vkusne zariadených štandardných izieb situovaných v niekoľkých dvojposchodových budovách, rozmiestnené v zelenej záhrade. Hotel má k dispozícií tieto izby:
- DZG: pre dve osoby, plocha cca 18 m²,
- TZG: pre tri osoby, plocha cca 20 m²,
- VZG: pre štyri osoby, plocha cca 24 m².
Všetky izby majú rovnakú výbavu: kúpeľňu (sprcha a sušič vlasov), centrálne ovládanú klimatizáciu, satelitný TV, telefón, trezor (za poplatok cca 2 EUR / deň), minibar (konzumácia za poplatok), balkón alebo terasu.
Postieľka pre deti do veku 2 rokov na vyžiadanie (za poplatok cca 5 EUR / deň).

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Navyše: nealkoholické nápoje a miestny alkohol v baroch v priebehu ich otváracej doby. Za poplatok: vínny bar Enoteca Calabrese (po-pia 19:00-23:00), reštaurácia La Dolce Vita (4 dni v týždni - 19:00-22:00), bar not tell Mamma.

Šport a zábava
Hotel je známy vďaka atraktívnym animačným programom a bohatému športovému vyžitiu: tenisové kurty (bezplatné počas dňa, za poplatok večer a v noci), stolný tenis, športové ihrisko (zadarmo v rámci animačných aktivít), streľba z luku, boccia, gymnastika, aerobik, strečing, posilňovňa a wellness centrum (za poplatok), diskotéka na pláži, plážový volejbal. Pre deti: detské ihrisko, minidisko, hotelový miniklub a 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom. Navyše za poplatok: požičovňa potrieb pre vodné športy a požičovňa bicyklov.

Internet
Na recepcií a v lobby je Wi-Fi internet - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.gardencalabria.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli, cca 2 EUR / osoba / deň.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/garden-resort-calabria

Náš názor
Rozľahlé stredisko v pokojnom prostredí - najväčšie v celej Kalábrií a jedno z mála s tak vysokým štandardom. Dokonalá ponuka na odpočinok pre aktívne osoby milujúce šport a pre rodiny s deťmi. Hotel, ktorý je v ponuke už niekoľko rokov sa teší dobrými recenziami našich klientov. Garden Resort Calabria odporúčame osobám, ktoré očakávajú zabezpečenie všetkých druhov atrakcií v rámci hotelového komplexu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí za příplatek), přejezdy klimatizovaným autokarem, stravování: 7 kontinentálních snídaní, 6 večeří (za příplatek), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (plavba na ostrov Capri a podél Amalfitanského pobřeží), spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 255 EUR (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 9 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - O Sole Mio!

Fakultativní výlety: regionální oběd ve městě Matera cca 30 EUR/os., ochutnávka pizzy Napoletana cca 25 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 30.4.2020 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

Program

Itálie - O Sole Mio! - 8 nebo 15 dnů • Amalfitanské pobřeží - nejkrásnější zákoutí Kampánie • Neapol - neoficiální hlavní město jihu a pizzy • trulle v Alberobello • Bari - město kněžny Bony • Matera - pozoruhodné město • Caserta - Versailles jihu • Pompeje - ztracené starobylé město • Vesuv - dřímající vulkán • luxusní Capri a Anacapri • pro zájemce možnost prodloužení pobytu v Kalábrii

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Lamezia di Terme, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v okolí Cosenza, přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 2
Po snídani výjezd do výšky cca 1000 m n. m. na Vesuv - „dřímající“ vulkán tyčící se nad Neapolským zálivem. Možnost pěší procházky k vyhaslému kráteru, který nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Přejezd do Pompejí - města, které žije stále ve stínu zlověstného Vesuvu. Prohlídka ruin starobylého města. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Neapole. (Trasa cca 330 km)

Den 3
Po snídani přejezd do Salerna. Celodenní výlet podél nejkrásnějšího zákoutí Kampánie -  Amalfitánského pobřeží (v závislosti na počasí bude program realizován lodí nebo autobusem). V programu návštěva městečka Amalfi, kde budeme obdivovat nejznámější katedrálu na pobřeží. Následně plavba do Positano - „pohlednicového“ městečka visícího na skále. Amalfitanské pobřeží bylo zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Odpoledne návrat do hotelu. (Trasa cca 100 km)

Den 4
Po snídani přejezd do Neapole. Prohlídka města, jež je neoficiálním hlavním městem italského jihu. Prohlídka Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a procházka jedinečným starým městem. Následně přejezd autokarem, během cesty budeme obdivovat nádherné panorama města a Neapolský záliv. Během oběda doporučujeme ochutnávku typické neapolské pizzy (za příplatek). Odpoledne přejezd do Caserty a prohlídka Palazzo Reale - královského paláce, který je svou velikostí a krásou srovnáván s Versailles, procházka královskými zahradami. Odpoledne návrat do hotelu. (Trasa cca 130 km)

Den 5
Po snídani přejezd trajektem na malebný ostrov Capri. Ostrov se proslavil ve starověku díky císaři Tiberiovi a v pozdějších dobách díky básníkům, spisovatelům a malířům. Plavba podél nejkrásnější části ostrova. Po plavbě procházka hlavním městem ostrova Capri, kde navštívíme slavné zahrady Augusta. Následně přejezd autobusy do Anacapri, kde srdečně zveme na nezapomenutelnou procházku, kterou zakončíme u nejkrásnější vily na ostrově - Axel Munthe. Volný čas. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 50 km)

Den 6
Po snídani přejezd a prohlídka Matery, kde uvidíme unikátní domy vyhloubené ve skále připomínající Kappadokii. Město Matera je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Pro zájemce regionální večeře (za příplatek). Následně přejezd do města Bari, ve kterém byla pohřbena kněžna Bona. Procházka historickým centrem města: románská katedrála San Sabino, bazilika San Nicola s hrobkou Bona Sforza a středověký normanský hrad. Přejezd na přenocování do hotelu v okolí Alberobello (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 280 km)

Den 7
Po snídani přejezd do pohádkového Alberobello. Následně procházka tímto mimořádně půvabným městečkem. Během procházky uvidíme „trulle“ - cylindrické kamenné domy připomínající úly, postavené bez malty. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Amantea. (Trasa cca 380 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu v Kalábrii (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech.

Za příplatek si lze prodloužit dovolenou o týden pobytu v Kalábrii, ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Kalábrie“.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Víza - informácie pre predajcov

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení Rainbow za účelem ověření.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v Kampánii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Informácie o hoteloch

Ubytovanie

Hotely ** / *** strednej kvality, ktoré sa nachádzajú v satelitných mestách (30-65 km od centra mesta), na trasách medzi navštevovanými mestami. 7 nocí: Lamezia di Terme / Cosenza / Amantea (2 noci), Neapol / Castellammare di Stabia (4 noci), Alberobello (1 noc).

Vybavenie
Reštaurácia, niekedy aj bar.

Izby
Jednoducho zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby s kúpeľňami.

Strava
Kontinentálne raňajky (pečivo, maslo, džem, káva, mlieko) a za príplatok večere (prípadne v neďalekej talianskej reštaurácií), nápoje k večeri za príplatok.

Miestne kategórie
** / ***

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €