Ubytování WTO - Léto Obrázok0
Ubytování WTO - Léto Obrázok1
Ubytování WTO - Léto Obrázok2
Ubytování WTO - Léto Obrázok3
Ubytování WTO - Léto Obrázok4
Ubytování WTO - Léto Obrázok5
Ubytování WTO - Léto Obrázok6

Itálie - O sole Mio!

Taliansko - Neapol
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

San Domenico

Poloha
Hotel San Domenico sa nachádza cca 900 m od centra neveľkého turistického mesta Soverato (pešo po hlavnej ulici za cca 10 minút). Soverato je jedným zo známejších letovísk v tejto oblasti, v centre sa nachádzajú početné bary, reštaurácie a obchody. Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené cca 55 km od hotela.

Pláž
Hotel San Domenico sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnatej pláži. Bezplatný plážový servis: ležadlo, stoličky a slnečník / na izbu. Hotel poskytuje plážové osušky - zadarmo (obmedzený počet).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, výťah, priestranná lobby, bar v lobby, bar na pláži, klimatizovaná hlavná reštaurácia, terasa na streche hotela, odkiaľ je možné obdivovať nádherné západy slnka. Bazén nie je k dispozícii. Navyše: TV miestnosť, konferenčná miestnosť, súkromné ​​nestrážené parkovisko.

Izby
Hotel San Domenico má k dispozícii osemdesiat izieb rôznych štandardov.
Izby typu economy s výhľadom na okolie hotela alebo na hotelovú budovu.
Štandardné izby s výhľadom na more.
Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom. Za príplatok možnosť pridania mini chladničky (cca 3 EUR / deň). Väčšina izieb je s balkónom alebo terasou. Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov - za poplatok cca 10 EUR / deň (nutná skoršia rezervácia).

Strava
Stravovanie vlastné. Možnosť dokúpiť raňajky. V reštaurácii sú k dispozícii vysoké detské stoličky. V neďalekom Soverato rad obchodíkov, barov a reštaurácií, ktoré servírujú typickú taliansku kuchyňu.

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program. Čas od času živá hudba. Blízko hotela San Domenico si možno za poplatok zapožičať vybavenie k vodným športom, okrem iného: kanoe, vodné bicykle, windsurfingové dosky, možnosť využívať ihriska na plážový volejbal a tenisové kurty.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne hodnotenie
***

Webové stránky
www.sandomenicohotel.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa (pre osoby nad 10 rokov) hradí sa priamo v hoteli cca 2 EUR / osoba / deň. Za dvojtýždňový pobyt cena cca 16 EUR / osoba.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/kalabria-wczasy/san-domenico

Náš názor
Rodinný hotel, z ktorého sa rozprestiera nádherný výhľad na azúrové vody pobrežia Iónskeho mora. Hotel San Domenico sa nachádza priamo pri pláži, neďaleko centra turistického letoviska Soverato. Odporúčame predovšetkým mladým osobám, ktoré chcú počas dňa využívať blízkosť pláže a večer sa venovať krásam nočného života. Hotel pre nenáročných klientov, ktorý má veľmi dobré recenzie od našich klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Grotticelle

Poloha
Hotel situovaný na vyvýšenine s nádherným výhľadom na zátoku Capo Vaticano a Liparské ostrovy. Hotel Grotticelle sa nachádza vo vzdialenosti asi 900 m od centra letoviska Capo Vaticano a asi 2 km od železničnej stanice Ricardi. V Capo Vaticano sa nachádzajú bary, reštaurácie, supermarket (asi 10 minút pešo). Vo vzdialenosti asi 12 km sa nachádza slávne letovisko Tropea s početnými obchodíkmi, barmi, reštauráciami a bohatým nočným vyžitím. Letisko v Lamezzi di Terme je vzdialené asi 70 km.

Pláž
Piesočná, dobre upravená pláž je vzdialená približne 350 m (prechod súkromným hotelovým chodníkom), pretože sú však jednotlivé budovy rozprestreté na dosť rozsiahlej hotelovej ploche, môže byť vzdialenosť z izby na pláž väčšia.
Hotel Grotticelle zaisťuje od polovice júna do polovice septembra bezplatný autobus, prevážajúci hostí na pláž (trasu absolvuje dvakrát denne). Bezplatný plážový servis (jeden slnečník a dve ležadlá / izba - dostupnosť podľa obsadenosti).

Vybavenie
Recepcia, bar pri pláži (08:00-20:00), hlavná reštaurácia (prechod cez ulicu alebo podzemným priechodom), bazén s terasou na opaľovanie a samostatný detský bazén pre deti, bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne.

Izby
Hotel Grotticelle má šesťdesiat štandardných dvojlôžkových a trojlôžkových izieb, rozmiestnených v bungalovoch. Všetky izby sú funkčne zariadené a vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, individuálne ovládanou klimatizáciou za poplatok (cca 5 EUR / deň), mini chladničkou za poplatok (cca 5 EUR / deň), telefónom, TV-sat, trezorom za poplatok (cca 2 EUR / deň) a balkónom alebo terasou.
Okrem toho na vyžiadanie a potvrdenie štvorlôžkové izby, apartmány s kuchyňou a jednolôžkové izby. Bezplatná postieľka pre deti do veku 2 rokov na základe potvrdenej objednávky.

Strava
Kontinentálne raňajky formou bufetu a servírované teplé večere (výber z dvoch položiek menu). Nápoje k večeri za poplatok. Za príplatok obedy (výber z dvoch položiek menu). V reštaurácii sú dostupné detské stoličky.

Šport a zábava
Hotel organizuje animačné programy pre dospelých i deti od polovice júna do polovice septembra v taliančine. Ďalej ponúka: tenisový kurt (osvetlenie a požičanie tenisových rakiet za poplatok), požičovňa bicyklov a športových vodných potrieb kanoe, vodné bicykle, windsurfing za poplatok.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu v spoločenských priestoroch hotela za poplatok (cca 2 EUR / deň).

Miestne hodnotenie
***

Webové stránky
www.hotelgrotticelle.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí na recepcii hotela vo výške cca 0,75 EUR / osoba / deň (netýka sa detí do veku 14 rokov).

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/hotel-grotticelle

Náš názor
Dokonalá ponuka pre rodiny s deťmi a pre všetkých, ktorí ocenia aktívny odpočinok. Skvelá rodinná atmosféra a pokojné prostredie je dôvodom, prečo sa tu klienti cítia ako doma. Vzhľadom k pomerne hornatému terénu odporúčame klientov s dobrou kondíciou.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Orizzonte Blu

Poloha
Hotel Orizzonte Blu sa nachádza v pokojnom letovisku Santa Domenica di Ricadi na kopci, cca 3 km od známeho mestečka Tropea. Historické centrum okúzľujúceho mesta Tropea (cca 1,5 km), kde sa nachádza mnoho atrakcií, obchodov, kaviarní a reštaurácií. Jazdí tam niekoľkokrát denne bezplatný hotelový autobus (za poplatok po 19:00 hodine - cca 1 EUR / osoba). Letisko Lamezia di Terme je vzdialené cca 60 km.

Pláž
Hotel Orizzonte Blu sa nachádza cca 4 km od pieskovo-kamienkovej pláže v centre mesta Tropea. Dojazd k pláži bezplatným hotelovým autobusom od 09:00-19:00 (po 19:00 za cca 1 EUR / osoba, do centra Tropey). Zadarmo: jeden slnečník a dve ležadlá na izbu (tri posledné rady, ak sú k dispozícii), plážové osušky - za poplatok (cca 6 EUR / deň).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, výťah, reštaurácia, bar pri bazéne, strešná terasa s panoramatickým výhľadom, bazén (povinná čiapka) s ležadlami a slnečníkmi - zadarmo, plážové osušky - za poplatok (cca 6 EUR / deň), solárium. Navyše: TV miestnosť, čitáreň, internetový kútik. Za poplatok: požičovňa áut, bicyklov, motoriek, lodiek.

Izby
Hotel Orizzonte Blu ponúka šesťdesiat funkčne a pohodlne zariadených izieb umiestnených v dvoch budovách. Štandardné dvojlôžkové izby (možnosť jednej prístelky) s panoramatickým výhľadom na Tropeu a čiastočným výhľadom na more, ktoré sa nachádzajú vo dvoch poschodiach hlavnej budovy. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom (za poplatok cca 2 EUR / deň / izba), mini chladničkou, malým balkónom so stolom a stoličkami (nie sú v každej izbe). Na vyžiadanie a za príplatok: jednolôžkové izby bez balkóna, detská postieľka do veku 2 rokov (cca 5 EUR / deň).

Strava
Kontinentálne raňajky a večere sú podávané formou bufetu (za malej účasti klientov môžu byť večere servírované k stolu). V termínoch do 02.06.2018 k večeri neobmedzená konzumácia vody. V termínoch od 03.06.-30.09.2018 k večeri neobmedzená konzumácia vody a džúsov. Za príplatok (ponuka full board) obedy formou bufetu, voda a džúsy v cene, ostatné nápoje za poplatok. Jedenkrát týždenne hotel organizuje kalábrijský večer s ochutnávkou typických regionálnych pokrmov.

Šport a zábava
Hotel Orizzonte Blu neorganizuje animačný program. Hosťom je k dispozícii: tenisový kurt (za príplatok cca 10 EUR / hod., rezervácia nutná), fitness, vírivka, detské ihrisko, stolný tenis, stolný futbal. Príležitostne organizuje večery so živou hudbou.

Internet
V areáli celého hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.orizzonteblu.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli (cca 2 EUR / osoba / deň).

Náš názor
Komorný Hotel Orizzonte Blu ležiaci na okraji mesta, ktorého hlavnými výhodami je dobrá kuchyňa a príjemná, uvoľnená atmosféra. Hotel sa môže pochváliť krásnym výhľadom z terasy pri bazéne, odkiaľ môžete obdivovať mesto Tropea, Capo Vaticano a Tyrhénske more. Ďalšie plus za blízkosť Tropey - najkrajšieho mesta Kalábrie! Odporúčame tým, ktorí hľadajú odpočinok na pokojnom mieste.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Torre Ruffa Robinson

Poloha
Hotel Torre Ruffa Robinson je umiestnený na rozľahlej ploche v krásnej záhrade vo vzdialenosti cca 4 km od mestečka Ricadi a Capo Vaticano a cca 7 km od kúzelnej Tropey, kde sa nachádza veľké množstvo atrakcií, obchodov a reštaurácií. Po dohode a za príplatok existuje možnosť dopravy hotelovým autobusom do Tropey (cca 12 EUR / 2 smery) a do Capo Vaticano (cca 3 EUR / 2 smery). Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené asi 75 km.

Pláž
Na súkromnú piesočnato-kamienkovú pláž je to z hotela asi 50 m (v závislosti od lokalizácie izby), odporúča sa plážová obuv. Na pláži bezplatne dve ležadlá a slnečník / izba. Možnosť zakúpiť plážové osušky (cca 15 EUR).

Vybavenie
Recepcia, reštaurácia, záhrada, snack bar. Bazén s bezplatnými ležadlami (uzavretý v čase 13:00 - 16:00), bazén pre deti, terasa na opaľovanie. Možnosť zapožičania automobilu alebo skútra prostredníctvom recepcie.

Izby
Hotel Torre Ruffa Robinson má 130 izieb s rôznym štandardom, umiestnených v hlavnej budove alebo vo vedľajších budovách.
Štandardné izby (DZG) - (plocha asi 20 m²) - sa nachádzajú na prízemí a sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, stropným ventilátorom, TV-sat, bezplatným trezorom, mini chladničkou, terasou.
Izby typu comfort (DCG) - (plocha asi 24 m²) -sa nachádzajú na prízemí alebo na 1. poschodí a sú navyše vybavené klimatizáciou.
Rodinné izby - (plocha asi 30 m²) - pre štyri osoby s jednou spálňou (FZL - bez klimatizácie) a alebo s dvomi spálňami (FZG - s klimatizáciou).
Izby typu Studio (STG) - (plocha asi 31 m²) - bez klimatizácie, vybavené kuchynským kútom (zariadenie za poplatok, cca 10 EUR / deň), posteľou v obývacej izbe, spálňou s dvojitou a jednoduchou posteľou, kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, satelitný TV, trezorom, s balkónom alebo terasou.
Za poplatok k dispozícii postieľka pre dieťa do veku 2 rokov (cca 8 EUR / deň - nutná rezervácia). Postieľka nie je k dispozícii v izbách typu štandard.

Strava
Kontinentálne raňajky a večere vo forme bufetu. Za príplatok možnosť obedov vo forme bufetu. K obedu a večeri je k dispozícii voda. Iné nápoje za poplatok.

Šport a zábava
Hotel organizuje jednoduchšie animácie v taliančine. Tenisový kurt (nutná rezervácia, osvetlenie a tenisové rakety za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, vodné bicykle, kanoe, boccia, aerobic. Mini-klub pre deti vo veku 5-12 rokov (v taliančine), detské ihrisko.

Internet
V spoločných priestoroch hotela Wi-Fi internet za poplatok (cca 1,5 EUR / hod., 5 EUR / 5 hodín alebo 10 EUR / týždeň).

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.villaggiorobinson.com

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli vo výške cca 0,75 EUR / osoba / deň (netýka sa detí do veku 14 rokov).

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/kalabria-wczasy/hotel-torre-ruffa-robinson

Náš názor
Útulný hotel s dobrým štandardom, ideálny pre odpočinok s deťmi (bohatá infraštruktúra), ponúkajúci skvelé výhľady a dostupnosť všetkých druhov zábavy v malebnej Tropey - najkrajším mestečkom v Kalábrií.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Santa Lucia

Poloha
Hotel Santa Lucia, situovaný medzi Parghelia (cca 2 km) a známou Tropeou (cca 6 km). Do historického centra Tropey, kde sa nachádza mnoho atrakcií, obchody, kaviarničky, reštaurácie (bezplatný hotelový autobus jazdí niekoľkokrát denne do 21:00, po 21:00 autobus za poplatok cca 5 EUR). Letisko Lamezia di Terme je vzdialené asi 50 km.

Pláž
Hotel sa nachádza cca 5 km od súkromnej, pieskovo-kamienkovej pláže v centre Tropey, naproti slávnemu ostrovu Santa Maria. Doprava na pláž je zaistená hotelovým autobusom: štyrikrát ráno, dvakrát popoludní, v júli a v auguste dodatočný spoj po večeri, (nie je zabezpečená doprava v čase 10:00 - 15:00). Plážový servis za poplatok (cca 5-8 EUR / deň / komplet, v závislosti na mesiaci). Prístup na pláž nie je k dispozícií pri hoteli.

Vybavenie
Recepcia 24 hod., lobby, výťah, reštaurácia, bar pri bazéne a v reštaurácii, bazén so sladkou vodou s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi, k dispozícii nie sú plážové uteráky. Ďalej obchodík s regionálnymi suvenírmi, televízna miestnosť, požičovňa bicyklov.

Izby
Hotel Santa Lucia má 91 funkčne a komfortne zariadených izieb (plocha asi 20 m²) situovaných v dvoch poschodiach hlavnej budovy, s nasledujúcim vybavením: kúpeľňa so sprchou a sušičom vlasov, klimatizácia, TV-sat, telefón, trezor (cca 3 EUR / deň), minibar (za poplatok), balkón alebo terasa so stolom a stoličkami (nie sú súčasťou každej izby). Za príplatok a na potvrdenie sú k dispozícii izby s výhľadom na more (iba v dvojposteľových izbách s manželskou posteľou). Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov za poplatok na potvrdenie (cca 13 EUR / deň).

Strava
Kontinentálne raňajky formou bufetu, servírované teplé večere (výber z 2-3 ponúk menu). Za príplatok plná penzia (servírované obedy). Nápoje k obedu a večeri nie sú zahrnuté v cene. Príležitostne sa usporadúva kalábrijský večer - degustácia typických regionálnych potravín.

Šport a zábava
Hotel Santa Lucia organizuje nenáročné animácie pri bazéne a mini klub pre deti (od polovice júna do polovice septembra) v taliančine. Mimo je k dispozícii: tenisový kurt (bezplatne v priebehu dňa, večer poplatok za osvetlenie cca 16 - 20 EUR), biliard (cca 4 EUR / hod.), mini ihrisko na futbal.

Internet
V hotelových spoločenských priestoroch je Wi-Fi pripojenie - zdarma.

Miestne hodnotenie
****

Webové stránky
www.hotel-santalucia.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa (pre osoby staršie ako 15 rokov) po príchode na hotel, cca 2 EUR / osoba / deň.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/kalabria-wczasy/santa-lucia

Náš názor
Komorný hotel sa nachádza na okraji a je prevádzkovaný miestnou rodinou. Hotel je už niekoľko rokov v našej ponuke a získal si srdcia našich klientov pretože ponúka dobré jedlo, nádherný výhľad z terasy a príjemnú atmosféru. Veľké plus je tiež blízkosť Tropey – najkrajšieho mestečka v Kalábrii! Hotel Santa Lucia odporúčame osobám vyhľadávajúcim ticho a pokoj, hlavne párom.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Rada Siri

Poloha
Elegantný hotel situovaný cca 100 m do centra strediska Montepaone Lido, s menším výberom barov, reštaurácií a obchodov. Hotel Rada Siri je vzdialený asi 6 km od mesta Soverato - jedného z najpopulárnejších turistických miest na pobreží Iónskeho mora. Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené cca 45 km.

Pláž
Neďaleko hotela (cca 280 m) sa nachádza verejná piesočnato-kamienková pláž (je potreba prejsť ulicou a chodníkom), s oddelenou hotelovou časťou (zdarma plážový servis, ležadlo, kresielko a slnečník na jednu izbu).

Vybavenie
Recepcia, výťah, hala, hlavná reštaurácia pozostávajúca z dvoch častí - vnútornej a vonkajšej, bar v hale (08:00-24:00), bazén so sladkou vodou, plážové osušky dostupné za poplatok (cca 2,5 EUR / osuška / výmena). Požičovňa bicyklov za poplatok (10 EUR / deň alebo cca 7 EUR / pol dňa). Ďalej televízna miestnosť, konferenčná miestnosť, parkovisko, garáž, práčovňa.

Izby
Hotel Rada Siri má 67 priestranných komfortných izieb situovaných v hlavnej budove alebo vo vedľajších budovách. V štandardných izbách (plocha asi 20 m²) sa môžu ubytovať max. štyri dospelé osoby. Izby sú vybavené: kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, centrálne ovládanou klimatizáciou s možnosťou individuálne nastaviteľnej teploty, satelitný TV, telefónom, mini-barom (spotreba za poplatok), trezorom (cca 7 EUR / týždeň). Väčšina izieb má k dispozícii balkón alebo terasu s výhľadom na záhradu alebo bazén. Na objednávku a za príplatok postieľka pre deti do veku 2 rokov za cca 12 EUR / deň.

Strava
Kontinentálne raňajky formou bufetu (07:30-10:00), servírované večere (19:30-21:30) - dve hlavné jedlá na výber z troch položiek menu, šalátový a dezertový bufet). Za príplatok plná penzia - servírované obedy. V cene 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu na obed a večeru. Ostatné nápoje k obedu a večeri za poplatok. Za príplatok existuje možnosť rezervácie obeda v hlavnej reštaurácii alebo v bare (cca 20 EUR / osoba, v hodinách 12:30-13:30). Hotel sa špecializuje na taliansku alebo regionálnu kuchyňu.

Šport a zábava
Hotel Rada Siri neorganizuje animačné programy, občas organizuje večierky so živou hudbou. Približne 2 km od hotela sa nachádza požičovňa potrieb pre vodné športy a potápačské centrum. V centre mestečka (cca 100 m) sa nachádza požičovňa automobilov, skútrov a bicyklov.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu na izbách a vo verejných priestoroch hotela - zdarma.

Miestne hodnotenie
****

Webové stránky
www.radasiri.it

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/rada-siri

Náš názor
Elegantný hotel nachádzajúci sa v peknom prostredí. Hotel Rada Siri odporúčame párom hľadajúcim menší, komorný objekt, osobám uprednostňujúcim na jednej strane odpočinok v pokoji a pohodlí, a na druhej strane vyhľadávajúcim atrakcie mimo hotela - necelých 100 m je vzdialené centrum turistického strediska Montepaone Lido.
Naši klienti veľmi chvália chutnú taliansku kuchyňu!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

VOI Floriana Resort

Poloha
Moderný hotel VOI Floriana Resort sa nachádza na pokojnom mieste v malom meste Simeri Mare na pobreží Iónskeho mora. Komplex sa skladá z hlavnej budovy a vedľajších budov umiestnených v rozľahlej záhrade s typickou stredomorskou vegetáciou. Nachádza sa cca 20 km od centra mesta Catanzaro Lido, kde je niekoľko barov, reštaurácií a obchodov. Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené cca 45 km. V hoteli nie je účtovaná pobytová taxa.

Pláž
Hotel VOI Floriana Resort sa nachádza priamo na piesočnato-kamienkovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Zadarmo plážový servis od 2. radu ležadiel (dve ležadlá a slnečník / izba).

Vybavenie
24 hodinová recepcia, výťah, lobby, hlavná reštaurácia s terasou, dva bary - v areáli hotela - centrálne (07:30-09:00, 13:00-15:30, 18:30-00:30) a na pláži (09:00-18:30). Bazén so sladkou vodou s oddelenou časťou pre deti, ležadlá a slnečníky zadarmo, plážové osušky sú k dispozícii po zaplatení zálohy (cca 20 EUR / uterák a cca 2 EUR / každá výmena). Okrem toho je tu herňa, obchod so suvenírmi, butik, parkovisko a konferenčná miestnosť. Kuchyňa je vybavená potrebným vybavením na prípravu jedál pre najmenších hostí, cca 17-23 EUR / dieťa / deň.

Izby
Hotel VOI Floriana Resort má 328 štandardných izieb v bungalovoch (plocha cca 15 m²) s možnosťou max. jednej prístelky pre deti. Všetky izby sú moderne zariadené a vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (zdarma) a minibarom (konzumácia za poplatok). Všetky izby sú s výhľadom do záhrady. Postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma (dostupné iba v dvojlôžkových izbách). Za príplatok izby deluxe, ktoré sa nachádzajú bližšie k pláži a rodinné izby štandard a deluxe (pre dve dospelé osoby a dve deti do veku 12 rokov). Rodinné izby deluxe sú navyše vybavené mini chladničkou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, bezplatným Wi-Fi internetom a plážovým servisom v 1. rade (slnečník, dve ležadlá a uteráky s dennou výmenou). Hotel má aj izby pre telesne postihnuté osoby (na potvrdenie).

Strava
Raňajky (07:30-10:00) a večere (19:30-21:15) formou bohatého bufetu. V cene večere je voda, nealkoholické nápoje z výdajného stojana, pivo a domáce víno. Za príplatok All Inclusive - navyše obedy (12:30-14:15) a nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje a slané občerstvenie počas otváracej doby v bare (10:00-24:00).

Šport a animačný program
Hotel VOI Floriana Resort prevádzkuje bohatý animačný program pre dospelých v taliančine a angličtine: večerná show, muzikály, kabaret, diskotéka. Okrem toho: posilňovňa, aerobic, aqua aerobic, dva tenisové kurty (osvetlenie za príplatok), viacúčelové ihrisko IU pre basketbal či futbal, stolný tenis, kolky, lukostreľba, windsurfing, požičovňa bicyklov (za príplatok) a mnoho ďalšieho. Športové vybavenie za príplatok. Mini klub pre deti (3-12 rokov) a junior klub (13-17 rokov), tímové hry a zábava.

Internet
Internet Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela (zdarma).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.voihotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/voi-floriana-resort

Náš názor
Moderný a funkčne navrhnutý hotelový komplex veľmi dobrého štandardu VOI Floriana Resort patrí do známeho talianskeho hotelového reťazca VOI. Pokojné miesto, krásna pláž a atrakcie, ktoré hotel ponúka, tvoria ideálne miesto pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku. Hotel je oceňovaný medzi hosťami pre chutnú kuchyňu a vysoký štandard služieb.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Porto Kaleo Resort

Poloha                                                                                                                                              Komplex Porto Kaleo Resort se nachází na okraji klidného města San Leonardo di Cutro (do centra asi 4 km). Do města La Castella (známého svým napoleonským hradem), kde jsou obchody, restaurace a pizzerie asi 10 km. Na letiště Lamezia di Terme cca 75 km.

Pláž                                                                                                                                                            Hotel Porto Kaleo Resort se nachází cca 400 m od pláže s bílým jemným pískem (hotel nabízí bezplatné transfery na pláž). Zdarma plážový servis: 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj. Ručníky na pláž za příplatek (cca 2,5 EUR / ručník / den).

Vybavení
24 hodinová recepce, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, 2 à la carte restaurace: White Coral (středomořská kuchyně) a Red Coral (grilovaná jídla), 3 bary: lobby bar, plážový bar a bar u bazénu, 2 sladkovodní bazény , včetně jednoho aquaparku se skluzavkami, dětského bazénu. Kromě toho: úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, parkoviště, lékařské služby (za příplatek).

Pokoje
Zařízení má 280 pokojů umístěných v hlavní budově a čtyři dvoupodlažní vedlejší budovy:                   2 lůžkové standardní pokoje s plochou cca 20 m2 (max. 2 přistýlky pro děti) a 4 lůžkové rodinné pokoje (cca 35 m2). Standardní pokoje se nacházejí v přízemí a mají francouzský balkon s výhledem do zahrady. Rodinné pokoje se nacházejí v prvním patře, mají dvě ložnice oddělené dveřmi a terasou. Všechny typy pokojů jsou vybaveny: klimatizací, koupelnou se sprchou, fénem, TV, mini lednicí, telefonem a (zdarma) trezorem. Hotel nepřijímá zvířata. Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma na vyžádání.

Strava
All Inclusive Light: snídaně, obědy a večeře v bohatém bufetu podávaném v hlavní restauraci. V ceně je zahrnuta voda, místní víno a pivo. Kromě toho: cola nápoje, džusy, ledový čaj a pivo v restauraci Red Coral (od 10:00 do 23:00) a na plážovém baru (od 10:00 do 18:00). Za příplatek: jídla à la carte (nutná předchozí rezervace) v restauracích Red Coral a White Coral a tradiční italská pizzerie s dřevěnou troubou otevřenou od 21:30 (od poloviny června do poloviny září).

Sport a zábava
Hotel Porto Kaleo Resort provozuje rozsáhlý animační program během dne a večerů od 19. do 10. září. Pro dospělé mimo jiné: aerobik, lekce tance, diskotéky, kulturní akce v hotelovém amfiteátru a pro nejmladší hřiště a: Baby Club (pro děti ve věku 3 - 7 let), Mini Club (8-11 let), Klub mladých (12 - 17 let). Všechny animace jsou vedeny v italštině. Kromě toho: víceúčelové hřiště, lukostřelba, stolní tenis. Za poplatek:(osvětlení a vybavení) a vodní sporty na pláži.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu  je v hotelové hale.

Místní kategorie
****

Jiné                                                                                                                                                   Povinná pobytová taxa - platí se na místě cca 1,5 EUR / osoba / den (pro osoby starší 10 let).

Webové stránky
www.portokaleo.com

Náš názor
Kvalitní, rozsáhlý hotelový komplex Porto Kaleo Resort, který se nachází v klidné oblasti se širokou nabídkou zábavy pro děti a pohodlím, s all inclusive light , zaručuje skvělou rodinnou dovolenou a dovolenou pro dva. Díky bohaté sportovní a rekreační infrastruktuře a animacím je ideálním místem pro aktivní odpočinek.

Poggio di Tropea

Poloha
Hotel Poggio di Tropea je situovaný v stredisku Parghelia (cca 1,5 km od centra) na úbočí "La Pizzuto", odkiaľ sa rozprestiera impozantný výhľad na centrum Tropea. Do mestečka je to z hotela cca 5 km (hotelový autobus: cca 5 EUR / osoba / spiatočný), tu sa nachádza niekoľko obchodíkov, kaviarničiek, reštaurácií servírujúcich vynikajúce plody mora a jedinečné čaro maličkých uličiek. Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené asi 60 km.

Pláž
Hotel Poggio di Tropea sa nachádza cca 1,5 km od pieskovo-kamienkovej pláže (bezplatný hotelový mikrobus niekoľkokrát denne).

Vybavenie
Recepcia, reštaurácia, bar pri bazéne (09:00 - 19:00, 20:00 - 24:00), bazén s oddeleným bazénom, osušky (prvá a každá výmena cca 3 EUR, vratná kaucia cca 10 EUR), ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo (v závislosti od dostupnosti). Ďalej terasa na opaľovanie pri bazéne.

Izby
116 apartmánov situovaných v trojposchodových budovách s výhľadom na záhradu (A1G) alebo na more (A1M). V každom apartmáne sa môžu ubytovať max. tri dospelé osoby a jedno dieťa na prístelke. Vybavenie apartmánu: spálňa, obývacia izba s pohovkou, kúpeľňa (so sprchou a sušičom vlasov), individuálne ovládaná klimatizácia, TV-sat, telefón, chladnička (poplatok cca 20 EUR / týždeň), bezplatný trezor (za vratnú kauciu cca 10 EUR / kľúč k trezoru), balkón alebo terasa. Možnosť využiť kuchynský kút (kuchynka a chladnička, cca 70 EUR / týždeň). Na objednávku postieľka pre dieťa do veku 2 rokov za príplatok splatný na mieste vo výške cca 5 EUR / deň.

Strava
All Inclusive Light: raňajky (07:30-09:30), obedy (12:30-14:00) a večere (19:00-21:00) formou bufetu (pri malom počte klientov ubytovaných v hoteli sú porcie servírované) . Nápoje k obedu a večeri 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu v cene. Studené nealkoholické nápoje v bare pri bazéne (káva a čaj za poplatok) sú dostupné v čase 10:00 - 22:00. Alkoholické nápoje a všetky fľaškové nápoje k dispozícii za poplatok.

Šport a zábava
Hotel organizuje animácie pre deti a dospelých: aqua aerobic, mini klub, zumba, spoločenské tance v sezóne: júl - august. Multifunkčné mini-ihrisko na futbal a basketbal, detské ihrisko a mini klub pre deti vo veku 4-11 rokov od polovice júna až do polovice septembra (v taliančine).

Internet
Bezplatný Wi-Fi internet na recepcii.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.poggioditropea.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli vo výške cca 1,5 EUR / osoba / deň (netýka sa detí do veku 16 rokov).

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/poggio-di-tropea

Náš názor
Hotel lokalizovaný na veľkej ploche s nádherným výhľadom na mesto a more.
S ohľadom na priestranné a komfortne vybavené izby odporúčame hotel Poggio di Tropea najmä rodinám s deťmi. Pokojný hotel s dobrou kuchyňou vhodný pre osoby hľadajúce základňu pre individuálne poznávacie výlety po Kalábrii.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Futura Baia degli Dei Resort

Poloha
Hotelový komplex Futura Baia degli Dei Resort se nachází v klidné a okouzlující oblasti mezi středomořskou vegetací s krásným výhledem na pobřeží Jónského moře. Do turistického centra Le Castella, kde jsou četné obchody, restaurace a pizzerie cca 1 km. Na letiště v Lamezia di Terme cca 90 km.

Pláž
Hotel Futura Baia degli Dei Resort se nachází přímo na soukromé písečné pláži. Zdarma plážový servis od 7. řady: 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj. Řady od 1. do 6. se platí na místě.

Vybavení
Recepce 24 hodin, prostorná hala, hlavní restaurace se slunnou terasou a venkovními stoly, 2 bary: hlavní bar a bar u bazénu na pláži, 2 venkovní bazény, dětský bazén, bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu (pokud jsou k dispozici). Kromě toho: obchod, nehlídané parkoviště (zdarma, omezená parkovací místa).

Pokoje
Hotel  Futura Baia degli Dei Resort má 218 standardních pokojů umístěných v dvoupatrové hlavní budově (dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje). Všechny pokoje jsou stejně vybaveny: koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizace, satelitní TV, telefon, trezor zdarma, mini lednice, balkon nebo terasa. Dětská postýlka pro děti do 2 let za příplatek na místě (cca 15 EUR / den) - nutná předchozí rezervace.

Strava
All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Během jídla místní víno a voda. Jednou týdně typická italská tématická večeře. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje jsou k dispozici také v hlavním baru (mezi 10:00 a 23:00) u bazénu a na pláži (mezi 10:00 a 18:00). Za poplatek: dovážené nealkoholické nápoje, alkohol a zmrzlina.

Sport a zábava
Hotel Futura Baia degli Dei Resort provozuje bohatý denní a večerní animační program (v italštině) pro děti i dospělé. Během dne se koná zábava u bazénu, večerní představení jsou v hotelovém amfiteátru. K dispozici je také posilovna, mini fotbal, plážový volejbal, lukostřelba a tenis. Dětské kluby pro děti (od pondělí do pátku): Dětský klub (pro děti ve věku 3-6 let), Young Club (7-11 let), X Club (12-17 let), dětské hřiště. Za příplatek: SPA a wellness centrum s krytým bazénem, vířivkou, tureckou lázní, saunou a masážemi.

Internet
Bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici v hotelové hale.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.baiadeglidei.com

Náš názor
Rozsáhlé letovisko se nachází v klidné oblasti přímo na pláži. Vynikající italská kuchyně, bohatý animační program a sportovní a rekreační zařízení z něj činí vynikající dovolenou pro aktivní lidi, kteří mají rádi sport, i pro rodiny s dětmi a vhodné na dovolenou pro dva.

 

Simeri Village

Poloha
Komplex Simeri Village sa nachádza v pokojnom a okúzľujúcom okolí, v stredomorskej záhrade s rozlohou cca 12 ha na pobreží Iónskeho mora. Hotel leží cca 10 km od centra mesta Catanzaro Lido, kde je malý výber barov, reštaurácií a obchodov. Letisko Lamezia Terme je vzdialené cca 45 km.


Pláž

Komplex Simeri Village sa nachádza cca 250 m (v závislosti na umiestnení hotelovej budovy) od súkromnej piesočnatej pláže (pozvoľný vstup do mora). Bezplatný plážový servis: ležadlá a slnečníky. Plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení zálohy (cca 11 EUR) a za poplatok (cca 16 EUR / týždeň).

Vybavenie
Recepcia 24h, lobby, hlavná reštaurácia L'Ulivo, tri bary: hlavný, na pláži a pri bazéne, bazén s oddelenou časťou pre deti (k dispozícií len v rámci animačných hier, vstup len pod dohľadom animátorov), ležadlá a slnečníky - zadarmo. Plážové osušky sú k dispozícií po zaplatení zálohy (cca 10 EUR) a za príplatok (cca 16 EUR / týždeň s možnosťou výmeny alebo cca 3 EUR / deň bez možnosti výmeny). Navyše: parkovisko, práčovňa, obchod, butiky.

Izby
Hotel Simeri Village má 265 funkčne zariadených izieb v niekoľkých budovách (bungalovoch) v areáli rozľahlej záhrady. Izby Superior (o rozlohe cca 24 m², s maximálne jednou prístelkou, DZG: dvojlôžkové, TZG: trojlôžkové) sú vybavené: kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, sušič vlasov), klimatizáciou (od júna do polovice septembra), satelitným TV, telefónom, minibarom (konzumácia za poplatok), trezorom (za poplatok) a terasou so stolom a stoličkami. Navyše sú k dispozícií rodinné izby (VZG, o rozlohe cca 28 m², s maximálne dvomi prístelkami alebo poschodovou posteľou). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - za poplatok cca 35 EUR / týždeň (na vyžiadanie).

Strava
All Inclusive Light: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. K obedu a večeri voda a domáce víno v cene. Navyše: nealkoholické nápoje (Coca-Cola, voda, džúsy, čaj) v baroch počas ich otváracej doby. Alkoholické nápoje - za príplatok.

Šport a zábava
Hotel Simeri Village organizuje bohatý denný a večerný animačný program pre dospelých a má športové a rekreačné zariadenia: deväť tenisových kurtov (s požičovňou vybavenia, osvetlenie za poplatok), stolný tenis, ihrisko pre futbal, volejbal a plážový volejbal. Za príplatok: wellness centrum. Pre deti: detské ihrisko, hotelový miniklub.

Internet
Vo verejných priestoroch hotela je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Náš názor
Veľký hotelový komplex Simeri Village, ktorý sa nachádza v pokojnej oblasti je cenený za služby na vysokej úrovni. Je to veľmi dobrá ponuka pre rodiny s deťmi a osoby zamerané na aktívny odpočinok. Odporúčame pre tých, ktorí očakávajú od hotela zaistenie všetkých atrakcií v jeho areáli, a tiež chcú využiť výhodný program All Inclusive.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Garden Resort Calabria

Poloha
Komplex Garden Resort Calabria je umiestnený v pokojnom a malebnom okolí uprostred stredomorskej vegetácie. Približne 8 km z hotela do mesta Pizzo, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie a pizzeria (doprava 2x denne, okrem nedele, hotelovým autobusom, cena cca 5 EUR / osoba - oboma smermi). Letisko v Lamezzi di Terme je vzdialené cca 15 km.

Pláž
Hotelový komplex Garden Resort Calabria sa nachádza pri piesočnato-kamienkovej pláži (s pozvoľným vstupom do mora, prechod cez píniový les), cca 300 - 500 m od hotela v závislosti na lokalizácií izby. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, hlavná reštaurácia, pizzeria na pláži (k dispozícií od 12:00-15:00), tri bary: hlavný bar (10:00-24:00), bar na pláži (10:00-18:00), bar pri bazéne. Dva bazény so sladkou vodou (pre aktívny odpočinok i relaxáciu), vodné atrakcie, bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne. Plážové osušky - za poplatok cca 16 EUR / týždeň (každodenná výmena). Navyše je k dispozícií: obchod, lekárska pomoc v areáli hotela.

Izby
Hotel Garden Resort Calabria má 580 vkusne zariadených štandardných izieb situovaných v niekoľkých dvojposchodových budovách, rozmiestnené v zelenej záhrade. Hotel má k dispozícií tieto izby:
- DZG: pre dve osoby, plocha cca 18 m²,
- TZG: pre tri osoby, plocha cca 20 m²,
- VZG: pre štyri osoby, plocha cca 24 m².
Všetky izby majú rovnakú výbavu: kúpeľňu (sprcha a sušič vlasov), centrálne ovládanú klimatizáciu, satelitný TV, telefón, trezor (za poplatok cca 2 EUR / deň), minibar (konzumácia za poplatok), balkón alebo terasu.
Postieľka pre deti do veku 2 rokov na vyžiadanie (za poplatok cca 5 EUR / deň).

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Navyše: nealkoholické nápoje a miestny alkohol v baroch v priebehu ich otváracej doby. Za poplatok: vínny bar Enoteca Calabrese (po-pia 19:00-23:00), reštaurácia La Dolce Vita (4 dni v týždni - 19:00-22:00), bar not tell Mamma.

Šport a zábava
Hotel je známy vďaka atraktívnym animačným programom a bohatému športovému vyžitiu: tenisové kurty (bezplatné počas dňa, za poplatok večer a v noci), stolný tenis, športové ihrisko (zadarmo v rámci animačných aktivít), streľba z luku, boccia, gymnastika, aerobik, strečing, posilňovňa a wellness centrum (za poplatok), diskotéka na pláži, plážový volejbal. Pre deti: detské ihrisko, minidisko, hotelový miniklub a 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom. Navyše za poplatok: požičovňa potrieb pre vodné športy a požičovňa bicyklov.

Internet
Na recepcií a v lobby je Wi-Fi internet - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.gardencalabria.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli, cca 2 EUR / osoba / deň.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/garden-resort-calabria

Náš názor
Rozľahlé stredisko v pokojnom prostredí - najväčšie v celej Kalábrií a jedno z mála s tak vysokým štandardom. Dokonalá ponuka na odpočinok pre aktívne osoby milujúce šport a pre rodiny s deťmi. Hotel, ktorý je v ponuke už niekoľko rokov sa teší dobrými recenziami našich klientov. Garden Resort Calabria odporúčame osobám, ktoré očakávajú zabezpečenie všetkých druhov atrakcií v rámci hotelového komplexu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Labranda Rocca Nettuno Tropea

Poloha
Luxusný hotel Labrande Rocca Nettuno Tropea pozostáva z hlavnej budovy a vedľajších nižších budov. Je situovaný vo svahu a je obklopený záhradou stredomorského charakteru. Približne 1 km od hotela sa nachádza historické centrum čarovného mestečka Tropea s mnohými reštauráciami, obchodmi a krčmičkami. Letisko Lamezia di Terme je vzdialené asi 60 km.

Pláž
Hotel Labrande Rocca Nettuno Tropea sa nachádza asi 50 m od nádhernej piesočnej pláže (zjazd dvomi výťahmi alebo zostup po schodoch). Bezplatný plážový servis (dve ležadlá a slnečník / izba) a osušky zadarmo (po uhradení depozitu cca 20 EUR).

Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia s terasou, reštaurácia Le Terraza (dostupná 4 dni / týždeň, za poplatok), dva bary, reštaurácie na pláži a dve pizzerie (pri pláži a pri hoteli), bazén, detský bazén pre deti, bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne. Osušky nie sú k dispozícii.

Izby
Hotel Labrande Rocca Nettuno Tropea má 264 vkusne zariadených dvojlôžkových izieb (možnosť max. jednej prístelky). Väčšina izieb v hlavnej budove sú s výhľadom na okolie hotela (DZL, plocha cca 20 m²) alebo na záhradu (DZG, plocha cca 23 m²) vybavených kúpeľňou so sprchou a sušičkou na vlasy, centrálne ovládanou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom ( cca 2 EUR / deň), mini chladničkou. Väčšina s balkónom alebo terasou.
Izby comfort - vo vedľajších budovách (DCG, plocha cca 26 m²), s výhľadom na záhradu alebo na more.
Na potvrdenie:
Izby family (FZG) - (plocha cca 40 m²) vo vedľajších budovách, pre dve dospelé osoby a max. tri deti s druhou spálňou a kúpeľňou.
Izby deluxe (DXG) - (plocha cca 23 m²) sú navyše vybavené vlastnou terasou s vírivkou.
Jednolôžkové izby (EZG) - (plocha cca 10 m²) bez balkóna.
Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov za doplatok cca 5 EUR / deň.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Ďalej pizzeria Bella, pizzeria a bar na pláži, hlavný bar a snack-bar, nealkoholické nápoje a miestny alkohol (vo vybraných baroch v určenom čase - 10:00-24:00), zmrzlina pre deti z mini-klubu. Za príplatok All Inclusive Plus: reštaurácia Le Terraza (otvorená štyri dni v týždni), zmrzlina, drinky a koktaily v Piazza bare.

Šport a zábava
Tenisový kurt, stolný tenis, plážový volejbal, fitness, aerobic, aqua aerobic, diskotéka (23:00 - 02:00), mini-klub (4-12 rokov). Centrum SPA: sauna, parný kúpeľ, malá posilňovňa.

Internet
Bezplatný Wi-Fi internet v hale.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.roccanettuno.com

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli, cca 2 EUR / osoba / deň.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/labranda-rocca-nettuno-tropea

Náš názor
Elegantný a moderný hotel pre osoby ktoré ocenia relaxáciu v luxusnom prostredí. Labrande Rocca Nettuno Tropea je jedným z najlepších hotelov v celej Kalábrii, vysoko hodnotený na sociálnych sieťach. Výhodou hotela sú elegantné izby, vysoký štandard poskytovaných služieb a tiež vynikajúca kuchyňa. Dokonalá ponuka pre aktívne osoby milujúce šport i pre rodiny s deťmi. Centrum známej a kúzelnej Tropey je vzdialené necelých 15 minút pešo.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí za příplatek), přejezdy klimatizovaným autokarem, stravování: 7 kontinentálních snídaní, 6 večeří (za příplatek), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (plavba na ostrov Capri a podél Amalfitanského pobřeží), spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 275 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 9 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety: ochutnávka regionálních výrobků cca 40 EUR/os., ochutnávka pizzy Napoletana cca 30 EUR/os.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - O Sole Mio!
Kód zájezdu: WTO

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 31.08.2021 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

Program

Itálie - O Sole Mio! - 8 nebo 15 dnů • Amalfitanské pobřeží - nejkrásnější zákoutí Kampánie • Neapol - neoficiální hlavní město jihu a pizzy • trulle v Alberobello • Bari - město kněžny Bony • Matera - pozoruhodné město • Caserta - Versailles jihu • Pompeje - ztracené starobylé město • Vesuv - dřímající vulkán • luxusní Capri a Anacapri • pro zájemce možnost prodloužení pobytu v Kalábrii

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Lamezia di Terme, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v okolí Cosenza, přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 2
Po snídani výjezd do výšky cca 1000 m n. m. na Vesuv - „dřímající“ vulkán tyčící se nad Neapolským zálivem. Možnost pěší procházky k vyhaslému kráteru, který nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Přejezd do Pompejí - města, které žije stále ve stínu zlověstného Vesuvu. Prohlídka ruin starobylého města. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Neapole. (Trasa cca 330 km)

Den 3
Po snídani přejezd do Salerna. Celodenní výlet podél nejkrásnějšího zákoutí Kampánie -  Amalfitánského pobřeží (v závislosti na počasí bude program realizován lodí nebo autobusem). V programu návštěva městečka Amalfi, kde budeme obdivovat nejznámější katedrálu na pobřeží. Následně plavba do Positano - „pohlednicového“ městečka visícího na skále. Amalfitanské pobřeží bylo zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Odpoledne návrat do hotelu. (Trasa cca 100 km)

Den 4
Po snídani přejezd do Neapole. Prohlídka města, jež je neoficiálním hlavním městem italského jihu. Prohlídka Galerie Umberto I, Piazza del Plebiscito s královským palácem, Teatro San Carlo a procházka jedinečným starým městem. Následně přejezd autokarem, během cesty budeme obdivovat nádherné panorama města a Neapolský záliv. Během oběda doporučujeme ochutnávku typické neapolské pizzy (za příplatek). Odpoledne přejezd do Caserty a prohlídka Palazzo Reale - královského paláce, který je svou velikostí a krásou srovnáván s Versailles, procházka královskými zahradami. Odpoledne návrat do hotelu. (Trasa cca 130 km)

Den 5
Po snídani přejezd trajektem na malebný ostrov Capri. Ostrov se proslavil ve starověku díky císaři Tiberiovi a v pozdějších dobách díky básníkům, spisovatelům a malířům. Plavba podél nejkrásnější části ostrova. Po plavbě procházka hlavním městem ostrova Capri, kde navštívíme slavné zahrady Augusta. Následně přejezd autobusy do Anacapri, kde srdečně zveme na nezapomenutelnou procházku, kterou zakončíme u nejkrásnější vily na ostrově - Axel Munthe. Volný čas. Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 50 km)

Den 6
Po snídani přejezd a prohlídka Matery, kde uvidíme unikátní domy vyhloubené ve skále připomínající Kappadokii. Město Matera je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO. Pro zájemce regionální večeře (za příplatek). Následně přejezd do města Bari, ve kterém byla pohřbena kněžna Bona. Procházka historickým centrem města: románská katedrála San Sabino, bazilika San Nicola s hrobkou Bona Sforza a středověký normanský hrad. Přejezd na přenocování do hotelu v okolí Alberobello. Pro zájemce ochutnávka regionálních výrobků (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 280 km)

Den 7
Po snídani přejezd do pohádkového Alberobello. Následně procházka tímto mimořádně půvabným městečkem. Během procházky uvidíme „trulle“ - cylindrické kamenné domy připomínající úly, postavené bez malty. Následně přejezd na přenocování do hotelu v okolí Amantea. (Trasa cca 380 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu v Kalábrii (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.  

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

Za příplatek si lze prodloužit zájezd o týden pobytu v Kalábrii, ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Kalábrie“.
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v Kalábrii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Informácie o hoteloch

Ubytovanie

Hotely ** / *** strednej kvality, ktoré sa nachádzajú v satelitných mestách (30-65 km od centra mesta), na trasách medzi navštevovanými mestami. 7 nocí: Lamezia di Terme / Cosenza / Amantea (2 noci), Neapol / Castellammare di Stabia (4 noci), Alberobello (1 noc).

Vybavenie
Reštaurácia, niekedy aj bar.

Izby
Jednoducho zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby s kúpeľňami.

Strava
Kontinentálne raňajky (pečivo, maslo, džem, káva, mlieko) a za príplatok večere (prípadne v neďalekej talianskej reštaurácií), nápoje k večeri za príplatok.

Miestne kategórie
** / ***

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €