Ubytování WTT - Léto Obrázok0
Ubytování WTT - Léto Obrázok1
Ubytování WTT - Léto Obrázok2
Ubytování WTT - Léto Obrázok3
Ubytování WTT - Léto Obrázok4
Ubytování WTT - Léto Obrázok5
Ubytování WTT - Léto Obrázok6
Ubytování WTT - Léto Obrázok7

Itálie - Řím a Toskánsko

Taliansko - Lazio - Rím
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poggio di Tropea

Poloha
Hotel Poggio di Tropea je situovaný v stredisku Parghelia (cca 1,5 km od centra) na úbočí "La Pizzuto", odkiaľ sa rozprestiera impozantný výhľad na centrum Tropea. Do mestečka je to z hotela cca 5 km (hotelový autobus: cca 5 EUR / osoba / spiatočný), tu sa nachádza niekoľko obchodíkov, kaviarničiek, reštaurácií servírujúcich vynikajúce plody mora a jedinečné čaro maličkých uličiek. Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené asi 60 km.

Pláž
Hotel Poggio di Tropea sa nachádza cca 1,5 km od pieskovo-kamienkovej pláže (bezplatný hotelový mikrobus niekoľkokrát denne).

Vybavenie
Recepcia, reštaurácia, bar pri bazéne (09:00 - 19:00, 20:00 - 24:00), bazén s oddeleným bazénom, osušky (prvá a každá výmena cca 3 EUR, vratná kaucia cca 10 EUR), ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo (v závislosti od dostupnosti). Ďalej terasa na opaľovanie pri bazéne.

Izby
116 apartmánov situovaných v trojposchodových budovách s výhľadom na záhradu (A1G) alebo na more (A1M). V každom apartmáne sa môžu ubytovať max. tri dospelé osoby a jedno dieťa na prístelke. Vybavenie apartmánu: spálňa, obývacia izba s pohovkou, kúpeľňa (so sprchou a sušičom vlasov), individuálne ovládaná klimatizácia, TV-sat, telefón, chladnička (poplatok cca 20 EUR / týždeň), bezplatný trezor (za vratnú kauciu cca 10 EUR / kľúč k trezoru), balkón alebo terasa. Možnosť využiť kuchynský kút (kuchynka a chladnička, cca 70 EUR / týždeň). Na objednávku postieľka pre dieťa do veku 2 rokov za príplatok splatný na mieste vo výške cca 5 EUR / deň.

Strava
All Inclusive Light: raňajky (07:30-09:30), obedy (12:30-14:00) a večere (19:00-21:00) formou bufetu (pri malom počte klientov ubytovaných v hoteli sú porcie servírované) . Nápoje k obedu a večeri 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu v cene. Studené nealkoholické nápoje v bare pri bazéne (káva a čaj za poplatok) sú dostupné v čase 10:00 - 22:00. Alkoholické nápoje a všetky fľaškové nápoje k dispozícii za poplatok.

Šport a zábava
Hotel organizuje animácie pre deti a dospelých: aqua aerobic, mini klub, zumba, spoločenské tance v sezóne: júl - august. Multifunkčné mini-ihrisko na futbal a basketbal, detské ihrisko a mini klub pre deti vo veku 4-11 rokov od polovice júna až do polovice septembra (v taliančine).

Internet
Bezplatný Wi-Fi internet na recepcii.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.poggioditropea.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli vo výške cca 1,5 EUR / osoba / deň (netýka sa detí do veku 16 rokov).

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/poggio-di-tropea

Náš názor
Hotel lokalizovaný na veľkej ploche s nádherným výhľadom na mesto a more.
S ohľadom na priestranné a komfortne vybavené izby odporúčame hotel Poggio di Tropea najmä rodinám s deťmi. Pokojný hotel s dobrou kuchyňou vhodný pre osoby hľadajúce základňu pre individuálne poznávacie výlety po Kalábrii.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sciabache

Poloha
Hotel Sciabache sa nachádza v pokojnom prostredí, rozprestiera sa na ploche cca 4 ha a je obklopený bujnou stredozemnou záhradou. Približne 1 km je z hotela do centra neveľkej osady Zambrone s neveľkým výberom obchodov a barov a asi 9 km je to potom do známej Tropey, kde sa nachádza množstvo atrakcií, obchodíkov, kaviarničiek, barov a reštaurácií (možnosť využiť hotelový autobus do Tropey na vyžiadanie a za poplatok cca 5 EUR / osoba / spiatočná cesta). Letisko v Lamezia di Terme je vzdialené cca 50 km.

Pláž
Hotel sa nachádza cca 100 m od privátnej piesočnatej pláže (v závislosti na lokalizácii izieb). Plážový servis od 3. radu (jeden slnečník a dve ležadlá/ apartmán) zdarma, plážové osušky za poplatok (cca 5 EUR / zapožičanie / výmena).

Vybavenie
Recepcia 24 hod., parkovisko, úschovňa batožiny, hlavná reštaurácia, dva bary: bar pri bazéne a hotelový bar, dva sladkovodné bazény: bazén pre dospelých s nepravidelným tvarom a oddelenou časťou pre deti a pololympijský bazén. Povinná kúpacia čiapka (možnosť zakúpiť v bare pri bazéne, cena cca 3 EUR). Bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne (podľa obsadenosti), plážové osušky za poplatok.

Izby
Hotel Sciabache má k dispozícii dva druhy apartmánov, celkom 85 izieb:
- apartmány (A1G) s klimatizáciou s plochou približne 25 m² pre maximálne dve dospelé osoby a dve deti s terasou.
- apartmány (A2G) bez klimatizácie pre min. štyri osoby, ale max. šesť osôb o ploche cca 55 m², dve spálne a terasa s nábytkom.
Apartmány sú vybavené kúpeľňou so sprchou a sušičom vlasov, spálňou, obývacou izbou s kuchynským kútom (základné vybavenie), chladničkou a rozkladacou pohovkou, trezorom (zdarma), TV-sat.
Za príplatok cca 5 EUR / deň k dispozícii postieľka pre deti do veku 2 rokov (obliečky nie sú zahrnuté v cene). Nutnosť rezervácie postieľky pred odchodom.

Strava
Raňajky formou bohatého bufetu. Večere servírované vo forme bohatého bufetu alebo
ako výber z menu (výber z 2-3 položiek menu). K večeri v cene 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu. Ostatné nápoje k večeri za príplatok. Možnosť dokúpenia obeda vo forme bufetu alebo servírovaného z menu (výber z 2-3 položiek z menu).

Šport a zábava
Hotel Sciabache organizuje animačné programy v taliančine pre dospelých a pre deti (vrátane miniklubu). K dispozícii tenis, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, vodný aerobik, kanoe, lukostreľba, detské ihrisko. Za poplatok: potápanie, požičovňa bicyklov, biliard.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu vo verejných priestoroch hotela - zdarma.

Miestne hodnotenie
***

Webové stránky
www.sciabache.it

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/sciabache

Náš názor
Hotel pre menej náročnú klientelu, ponúkajúci blízkosť pláže a všetky druhy zábavy v malebnej Tropey - najkrajšom mestečku v Kalábrii. S ohľadom na rodinné izby odporúčame hotel Sciabache hlavne rodinám s deťmi, ďalej tiež milovníkom vodných športov a amatérskym potápačom.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Garden Resort Calabria

Poloha
Komplex Garden Resort Calabria je umiestnený v pokojnom a malebnom okolí uprostred stredomorskej vegetácie. Približne 8 km z hotela do mesta Pizzo, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie a pizzeria (doprava 2x denne, okrem nedele, hotelovým autobusom, cena cca 5 EUR / osoba - oboma smermi). Letisko v Lamezzi di Terme je vzdialené cca 15 km.

Pláž
Hotelový komplex Garden Resort Calabria sa nachádza pri piesočnato-kamienkovej pláži (s pozvoľným vstupom do mora, prechod cez píniový les), cca 300 - 500 m od hotela v závislosti na lokalizácií izby. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, hlavná reštaurácia, pizzeria na pláži (k dispozícií od 12:00-15:00), tri bary: hlavný bar (10:00-24:00), bar na pláži (10:00-18:00), bar pri bazéne. Dva bazény so sladkou vodou (pre aktívny odpočinok i relaxáciu), vodné atrakcie, bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne. Plážové osušky - za poplatok cca 16 EUR / týždeň (každodenná výmena). Navyše je k dispozícií: obchod, lekárska pomoc v areáli hotela.

Izby
Hotel Garden Resort Calabria má 580 vkusne zariadených štandardných izieb situovaných v niekoľkých dvojposchodových budovách, rozmiestnené v zelenej záhrade. Hotel má k dispozícií tieto izby:
- DZG: pre dve osoby, plocha cca 18 m²,
- TZG: pre tri osoby, plocha cca 20 m²,
- VZG: pre štyri osoby, plocha cca 24 m².
Všetky izby majú rovnakú výbavu: kúpeľňu (sprcha a sušič vlasov), centrálne ovládanú klimatizáciu, satelitný TV, telefón, trezor (za poplatok cca 2 EUR / deň), minibar (konzumácia za poplatok), balkón alebo terasu.
Postieľka pre deti do veku 2 rokov na vyžiadanie (za poplatok cca 5 EUR / deň).

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu. Navyše: nealkoholické nápoje a miestny alkohol v baroch v priebehu ich otváracej doby. Za poplatok: vínny bar Enoteca Calabrese (po-pia 19:00-23:00), reštaurácia La Dolce Vita (4 dni v týždni - 19:00-22:00), bar not tell Mamma.

Šport a zábava
Hotel je známy vďaka atraktívnym animačným programom a bohatému športovému vyžitiu: tenisové kurty (bezplatné počas dňa, za poplatok večer a v noci), stolný tenis, športové ihrisko (zadarmo v rámci animačných aktivít), streľba z luku, boccia, gymnastika, aerobik, strečing, posilňovňa a wellness centrum (za poplatok), diskotéka na pláži, plážový volejbal. Pre deti: detské ihrisko, minidisko, hotelový miniklub a 6x týždenne Figloklub s poľským animátorom. Navyše za poplatok: požičovňa potrieb pre vodné športy a požičovňa bicyklov.

Internet
Na recepcií a v lobby je Wi-Fi internet - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.gardencalabria.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli, cca 2 EUR / osoba / deň.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/garden-resort-calabria

Náš názor
Rozľahlé stredisko v pokojnom prostredí - najväčšie v celej Kalábrií a jedno z mála s tak vysokým štandardom. Dokonalá ponuka na odpočinok pre aktívne osoby milujúce šport a pre rodiny s deťmi. Hotel, ktorý je v ponuke už niekoľko rokov sa teší dobrými recenziami našich klientov. Garden Resort Calabria odporúčame osobám, ktoré očakávajú zabezpečenie všetkých druhov atrakcií v rámci hotelového komplexu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Labranda Rocca Nettuno Tropea

Poloha
Luxusný hotel Labrande Rocca Nettuno Tropea pozostáva z hlavnej budovy a vedľajších nižších budov. Je situovaný vo svahu a je obklopený záhradou stredomorského charakteru. Približne 1 km od hotela sa nachádza historické centrum čarovného mestečka Tropea s mnohými reštauráciami, obchodmi a krčmičkami. Letisko Lamezia di Terme je vzdialené asi 60 km.

Pláž
Hotel Labrande Rocca Nettuno Tropea sa nachádza asi 50 m od nádhernej piesočnej pláže (zjazd dvomi výťahmi alebo zostup po schodoch). Bezplatný plážový servis (dve ležadlá a slnečník / izba) a osušky zadarmo (po uhradení depozitu cca 20 EUR).

Vybavenie
Recepcia, lobby, hlavná reštaurácia s terasou, reštaurácia Le Terraza (dostupná 4 dni / týždeň, za poplatok), dva bary, reštaurácie na pláži a dve pizzerie (pri pláži a pri hoteli), bazén, detský bazén pre deti, bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne. Osušky nie sú k dispozícii.

Izby
Hotel Labrande Rocca Nettuno Tropea má 264 vkusne zariadených dvojlôžkových izieb (možnosť max. jednej prístelky). Väčšina izieb v hlavnej budove sú s výhľadom na okolie hotela (DZL, plocha cca 20 m²) alebo na záhradu (DZG, plocha cca 23 m²) vybavených kúpeľňou so sprchou a sušičkou na vlasy, centrálne ovládanou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom ( cca 2 EUR / deň), mini chladničkou. Väčšina s balkónom alebo terasou.
Izby comfort - vo vedľajších budovách (DCG, plocha cca 26 m²), s výhľadom na záhradu alebo na more.
Na potvrdenie:
Izby family (FZG) - (plocha cca 40 m²) vo vedľajších budovách, pre dve dospelé osoby a max. tri deti s druhou spálňou a kúpeľňou.
Izby deluxe (DXG) - (plocha cca 23 m²) sú navyše vybavené vlastnou terasou s vírivkou.
Jednolôžkové izby (EZG) - (plocha cca 10 m²) bez balkóna.
Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov za doplatok cca 5 EUR / deň.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Ďalej pizzeria Bella, pizzeria a bar na pláži, hlavný bar a snack-bar, nealkoholické nápoje a miestny alkohol (vo vybraných baroch v určenom čase - 10:00-24:00), zmrzlina pre deti z mini-klubu. Za príplatok All Inclusive Plus: reštaurácia Le Terraza (otvorená štyri dni v týždni), zmrzlina, drinky a koktaily v Piazza bare.

Šport a zábava
Tenisový kurt, stolný tenis, plážový volejbal, fitness, aerobic, aqua aerobic, diskotéka (23:00 - 02:00), mini-klub (4-12 rokov). Centrum SPA: sauna, parný kúpeľ, malá posilňovňa.

Internet
Bezplatný Wi-Fi internet v hale.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.roccanettuno.com

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa hradí v hoteli, cca 2 EUR / osoba / deň.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/kalabria-wczasy/labranda-rocca-nettuno-tropea

Náš názor
Elegantný a moderný hotel pre osoby ktoré ocenia relaxáciu v luxusnom prostredí. Labrande Rocca Nettuno Tropea je jedným z najlepších hotelov v celej Kalábrii, vysoko hodnotený na sociálnych sieťach. Výhodou hotela sú elegantné izby, vysoký štandard poskytovaných služieb a tiež vynikajúca kuchyňa. Dokonalá ponuka pre aktívne osoby milujúce šport i pre rodiny s deťmi. Centrum známej a kúzelnej Tropey je vzdialené necelých 15 minút pešo.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí za příplatek), přejezdy klimatizovaným autokarem, stravování: 7 kontinentálních snídaní, za příplatek 5 večeří (1., 2., 3., 5. a 7. den zájezdu), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).
 
Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (metro v Římě), spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 235 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 8 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Fakultativní výlety: ochutnávka toskánských regionálních výrobků cca 35 EUR/os., Neapol cca 15 EUR/os. (prohlídka se koná při velkém počtu zájemců).

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu do Itálie.

Název zájezdu v polském jazyce: Włochy - Rzym i Toskania
Kód zájezdu: WTT

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 31.08.2021 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

Upozornění!!! Vstup do Vatikánských muzeí je možný pouze pro osoby s tzv. „Covid Pasem“. Do Vatikánských muzeí nelze vstoupit pouze s negativním výsledkem testu na COVID-19.

Program

Itálie - Řím a Toskánsko - 8 nebo 15 dnů • Řím a Vatikán • rezervace do Vatikánských muzeí • Florencie - malebné hlavní město Toskánska • perly Toskánska - Siena, San Gimignano • starověké Pompeje • Monte Cassino • pro zájemce možnost prodloužení pobytu v Kalábrii

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Lamezia di Terme, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v okolí Cosenza/Lamezia di Terme, večeře a přenocování. (Trasa cca 120 km)

Den 2
Po snídani přejezd do Pompejí - města, které až do současnosti žije ve stínu zlověstného Vesuvu. Vulkán na jedné straně přispěl k jeho zničení v roce 79. Na druhé straně sopečný popel, který zasypal Pompeje, zakonzervoval budovy, předměty a některá těla lidí a zvířat, což umožňuje vidět vzhled starověkého římského města střední velikosti a jeho obyvatele. Budeme mít příležitost obdivovat panorama Vesuvu. Možnost realizace fakultativního výletu do Neapole (za příplatek). Přejezd na večeři a přenocování do hotelu v okolí Říma. (Trasa cca 500 km)

Den 3 
Po snídani přejezd do Vatikánu - nejmenšího státu světa (co se týče rozlohy). Prohlídka výjimečných Vatikánských zahrad a Vatikánských muzeí, které jsou jednou z největších světových sbírek umění s exponáty od antiky až po 20. století. Navíc v programu mimo jiné: Sixtinská kaple se slavnými freskami od Michelangela a prohlídka baziliky sv. Petra, kde se nachází hrob sv. Jana Pavla II. Návrat do hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 150 km)

Den 4
Po snídani přejezd do Říma. V programu prohlídka nejznámějších pamětihodnosti z období baroka: náměstí a Španělské schody, Piazza Navona a slavná fontána di Trevi. Dalším bodem prohlídky budou antické památky. Projdeme se ve stopách starobylých obyvatel, uvidíme mimo jiné: Pantheon, Kapitol, Forum Romanum (politické a společenské centrum starého Říma), Koloseum (obdivování zvenčí) a procházku zakončíme u Konstantinova oblouku. Brzy odpoledne přejezd na přenocování do hotelu v okolí Chianciano Terme. (Trasa cca 250 km)
Tento den není v hotelu večeře; pro zájemce doporučujeme přejezd na ochutnávku regionálních toskánských sýrů (za příplatek).

Den 5
Snídaně, přejezd a prohlídka hlavního města Toskánska - Florencie. Program zahrnuje: kostel sv. Kříže s dochovanými freskami (ze 14. století) a s hrobkami nejslavnějších obyvatel města (včetně Michelangela), katedrálu s velkou, osmibokou kopulí navrženou významným italským architektem Brunelleschim, náměstí Piazza della Signoria a nejslavnější most města Ponte Vecchio. V programu také návštěva slavných Medicejských kaplí, kde budeme moci obdivovat sochy Michelangela. Následně návrat do hotelu v Chianciano Terme na večeři a přenocování. (Trasa cca 165 km)

Den 6
Snídaně a přejezd do San Gimignano - města soukromých věží, zvaného „středověkým Manhattanem“, které se od středověku nezměnilo. Věže sloužily nejen jako obrana, ale byly také symbolem bohatství a důležitosti majitele. Vyrábí se zde vynikající bílé víno Vernaccia s ořechovou příchutí. Poté návštěva středověkého města Siena známého díky světově proslulým dostihům Palio (dostihy na neosedlaných koních). Prohlídka hlavního náměstí Piazza Il Campo, které si do dnešního dne dochovalo svůj charakteristický tvar lastury a gotické katedrály, která měla být největší katedrálou v Itálii. Návrat na přenocování do hotelu v okolí Chianciano Terme (tento den není v hotelu večeře). 
Pro zájemce doporučujeme toskánský večer s toskánským menu a italskou hudbu (za příplatek cca 45 EUR/os.). (Trasa cca 250 km)

Den 7
Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd na jih. Během cesty návštěva benediktinského opatství, navštívíme hřbitov polských vojáků, kteří padli ve slavné bitvě u Monte Cassina. Následně přejezd malebnou oblastí Itálie, večeře a přenocování v okolí Cosenza/Lamezia di Terme. (Trasa cca 800 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu v Kalábrii (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. 

Za příplatek si lze prodloužit zájezd o týden pobytu v Kalábrii, ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Kalábrie“.
V Itálii je nutné nosit roušky na veřejných prostranstvích, ve všech dopravních prostředcích a je zde 2metrová sociální vzdálenost. V dopravních prostředcích platí 50% obsazenost.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v Kalábrii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Informácie o hoteloch

Ubytovanie
Hotely ** / *** strednej kvality, ktoré sa nachádzajú v satelitných mestách (30-65 km od centra mesta), na trasách medzi navštevovanými mestami. 7 nocí: Lamezia di Terme / Cosenza (2 noci), Rím / Fiuggi (2 noci), Florencia / Montecatini Terme (1 noc), Chianciano Terme (2 noci).

Vybavenie
Reštaurácia, niekedy aj bar.

Izby
Jednoducho zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby s kúpeľňami.

Miestne kategórie
** / ***

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €