Globales Costa Tropical Obrázok0
Globales Costa Tropical Obrázok1
Globales Costa Tropical Obrázok2
Globales Costa Tropical Obrázok3
Globales Costa Tropical Obrázok4
Globales Costa Tropical Obrázok5
Globales Costa Tropical Obrázok6
Globales Costa Tropical Obrázok7
Globales Costa Tropical Obrázok8
Globales Costa Tropical Obrázok9
Globales Costa Tropical Obrázok10
Globales Costa Tropical Obrázok11
Globales Costa Tropical Obrázok12

Globales Costa Tropical

Španielsko - Fuerteventura - Costa de Antigua
Pobytové
Rodinný
S oddelenou spálňou
Apartmán s oddelenou spálňou
Wi-Fi
Posilňovňa
Tenisový kurt
Tichý, za mestom
Blízko letiska, krátky transfér

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Globales Costa Tropical čiastočne obnovený v roku 2017, sa nachádza cca 2 km od centra letoviska Caleta de Fuste (veľký výber reštaurácií, barov a obchodov). Pri hoteli je malý trh. Autobusová zastávka je cca 150 m. Letisko Puerto del Rosario je vzdialené cca 9 km od hotela Globales Costa Tropical.

Pláž
Hotel Globales Costa Tropical sa nachádza cca 3 km od piesočnatej pláže El Castillo. Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok (cca 6 EUR / deň / osoba).

Vybavenie
Recepcia, hlavná reštaurácia, výťahy (v hlavnej budove), 2 bary (vrátane 1 pri bazéne), veľký bazén (morská voda), slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi obklopené palmami a zeleňou, miniklub. Hotel poskytuje plážové osušky (za poplatok cca 10 EUR / osoba).

Izby
Hotel Globales Costa Tropical ponúka ubytovanie v 143 izbách rôznych typov: v apartmánoch umiestnených v dvojpodlažnej hlavnej budove a v bungalovoch v záhrade. Všetky izby sú priestranné, s oddelenou spálňou. Sú vybavené chladničkou a varnou kanvicou, kúpeľňou (sušič vlasov), ventilátorom (za poplatok cca 24,15 EUR / týždeň + 20 EUR záloha), trezorom (za poplatok cca 32 EUR / týždeň + 10 EUR záloha), satelitným TV, telefónom, terasou alebo balkónom (balkónový nábytok). Hotel má izby prispôsobené pre osoby so zdravotným postihnutím (na potvrdenie). Možnosť zapožičania detskej postieľky pre dieťa do veku 2 rokov.
Apartmán s jednou spálňou s výhľadom na bazén (s rozlohou cca 45 m²) - pre max. štyri osoby, prístelka v podobe pohovky.
Bungalov s jednou spálňou (s rozlohou cca 48 m²) - pre max. štyri osoby, prístelka v podobe pohovky.

Strava
All Inclusive: raňajky (8:30-10:30), obedy (13:00-15:30) a večere (18:30-21:30) formou bufetu. Občerstvenie (11:00-12:30 a 16:00-18:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30-23:00) v miestach určených hotelom.

Šport a zábava
Denné a večerné animácie pre deti i dospelých. Zadarmo: multišportové ihrisko, tenisové kurty, posilňovňa, aerobiková sála. Za poplatok: masáže, sauna, vírivka, biliard.

Internet
V hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu (2 mb) zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.hotelesglobales.com/hoteles-globales

Náš názor
Hotel Globales Costa Tropical odporúčame pre tých, ktorí chcú stráviť príjemnú dovolenku na Fuerteventure za prijateľnú cenu. Navyše zrekonštruované izby a pekný bazén (za to "+"). Costa Antigua je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú uniknúť od hluku typického pre prímorské letoviská. Skvelá základňa k objavovaniu ostrova.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Sezónnosť

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €