Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok0
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok1
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok2
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok3
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok4
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok5
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok6
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok7
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok8
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok9
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok10
Lemon & Soul Cactus Garden Obrázok11

Lemon & Soul Cactus Garden

Španielsko
Pobytové
Rodinná izba
Mezinárodní animace
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Lemon & Soul Cactus Garden bol otvorený v júli 2017. Nachádza sa na polostrove Jandia, na kopci, v pôvabnom letovisku Morro Jable. Do najbližších barov, reštaurácií a obchodov je to cca 400 m. Letisko v Puerto del Rosario je vzdialené cca 85 km.

Pláž
Hotel Lemon & Soul Cactus Garden sa nachádza cca 200 m od dlhej a piesčitej pláži Playa de Jandia (prístup k moru po drevenom moste cez duny). Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok (cca 10 EUR / osoba / deň).

Vybavenie
Recepcia s lobby, bufetová reštaurácia, tri bary (vrátane jedného pri bazéne), slnečná terasa s bazénom a šmykľavkou (sladká voda, v zime vyhrievané), ležadlá a slnečníky pri bazéne, miniklub, práčovňa (za poplatok). Hotel zapožičiava plážové osušky (záloha cca 10 EUR).

Izby
V hoteli Lemon & Soul Cactus Garden je 150 zrekonštruovaných a pohodlných izieb. Všetky izby sú klimatizované, s kúpeľňou (sušič vlasov), satelitným TV, telefónom, trezorom (za poplatok cca 2,5 EUR / deň), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre deti do veku 2 rokov zadarmo.
Izba štandard promo (rozloha cca 25 m²) - max. pre dve osoby, izby bez balkónov a s oknom na vnútornej chodbe, izby za nižšiu cenu.
Izba štandard (rozloha cca 26-30 m²) - max. pre tri osoby, v niektorých izbách opticky oddelená obývačka od spálne (bez dverí oddeľujúcich tieto časti od seba).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:30-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (18:00-21:00) formou bufetu, občerstvenie, káva a sušienky po celý deň (10:30 -18:00), miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:30-23:00).

Šport a zábava
Hotel Lemon & Soul Cactus Garden organizuje denný a večerný animačný program pre deti i dospelých. Wellness zóna a masáže - za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.labranda-hotels.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/wyspy-kanaryjskie-fuerteventura/labranda-cactus-garden

Náš názor
Nová investícia rýchlo rastúceho hotelového reťazca Labrande na ostrove Fuerteventura. Za zmienku stojí podľa nášho názoru poloha v najatraktívnejšom letovisku a v príjemnej dochádzkovej vzdialenosti od jednej z najkrajších pláží na ostrove. Okrem toho hostí prekvapia moderné izby a interiér.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Sezónnosť

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €