SBH Costa Calma Palace Obrázok0
SBH Costa Calma Palace Obrázok1
SBH Costa Calma Palace Obrázok2
SBH Costa Calma Palace Obrázok3
SBH Costa Calma Palace Obrázok4
SBH Costa Calma Palace Obrázok5
SBH Costa Calma Palace Obrázok6
SBH Costa Calma Palace Obrázok7
SBH Costa Calma Palace Obrázok8
SBH Costa Calma Palace Obrázok9
SBH Costa Calma Palace Obrázok10
SBH Costa Calma Palace Obrázok11
SBH Costa Calma Palace Obrázok12
SBH Costa Calma Palace Obrázok13
SBH Costa Calma Palace Obrázok14
SBH Costa Calma Palace Obrázok15
SBH Costa Calma Palace Obrázok16

SBH Costa Calma Palace

Španielsko - Fuerteventura - Costa Calma
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel SBH Costa Calma Palace bol postavený v roku 2001 a obnovený v roku 2016. Nachádza sa v pokojnej oblasti. Hotel má kaskádovú stavbu a k jeho areálu prilieha veľká záhrada. Centrum Costa Calma je vzdialené cca 300 m. V blízkosti hotela je supermarket. Autobusová zastávka je cca 50 m od hotela SBH Costa Calma Palace. Letisko Puerto del Rosario je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Pri hoteli sa nachádza piesočná a široká pláž. Ležadlá a slnečníky - za poplatok (cca 4 EUR / deň / osoba).

Vybavenie
Recepcia, lobby, výťahy, bufetová reštaurácia, bary, veľká záhrada, tri vonkajšie bazény (dva sezónne vyhrievané a detský bazén pre deti), jeden krytý bazén (slaná voda), slnečné terasy, ležadlá a slnečníky pri bazénoch, butik, konferenčné miestnosti, úschovňa batožiny, požičovňa áut. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR / osoba, výmena cca 1 EUR / osoba).

Izby
Hotel SBH Costa Calma Palace má 417 izieb rôznych typov. Všetky izby sú pohodlné, priestranné a klimatizované. Sú vybavené kúpeľňou (vaňa, sušič vlasov), trezorom (za poplatok cca 4 EUR / deň), satelitným TV, minibarom (za poplatok), telefónom, balkónom (balkónový nábytok). Možnosť zapožičania detskej postieľky pre dieťa do veku 2 rokov (zadarmo). Väčšina izieb má výhľad do záhrady / na bazén.
Štandardná izba s výhľadom na oceán (o rozlohe cca 36 m²) - pre max. dve osoby.

Strava
Raňajky a večere formou bohatého bufetu. Možnosť príplatku za tri jedlá - potom sú vybrané nápoje na raňajky a večeru zadarmo. Nie je bezlepkové menu.

Šport a zábava
Hotel SBH Costa Calma Palace neorganizuje animácie, niekoľkokrát týždenne večerná show: ukážky tanca, mágie a koncerty vážnej hudby. Zadarmo: sauna, vírivka. Za poplatok: tenisový kurt, minigolfové ihrisko (deväť jamiek), biliard, posilňovňa. V hoteli je možné využiť Thalasso Spa Center (za príplatok): ošetrenie tváre a tela, masáže, vodné trysky.

Internet
V hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 25 EUR / týždeň).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.sbhfue.com/en/Hoteles-SBH/costa-calma-palace

Náš názor
Elegantný hotel SBH Costa Calma Palace s priestrannými izbami a veľmi dobrou kuchyňou. Hostia si cenia tiež veľké bazény, procedúry v hotelovom Thalasso Spa a dobre udržiavanú záhradu. Hotel odporúčame všetkým tým, ktorí hľadajú odpočinok na pokojnom mieste (bez animácií). Pri hoteli začína jedna z najznámejších pláží Fuerteventury - Savavento.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Sezónnosť

Na Kanárských ostrovech trvá hlavní turistická sezóna obvykle po celý rok. Výjimkou je sezónnost vytápění hotelových bazénů, která je pouze v zimě, zhruba od 1/11 do 31/03.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €