Ubytování MRT Obrázok0
Ubytování MRT Obrázok1
Ubytování MRT Obrázok2
Ubytování MRT Obrázok3
Ubytování MRT Obrázok4
Ubytování MRT Obrázok5
Ubytování MRT Obrázok6
Ubytování MRT Obrázok7

 Královská města

Maroko - Rabat
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Oasis

Poloha
Komfortný hotel Oasis sa nachádza v pokojnej časti Agadiru, vo vzdialenosti cca 400 m od centra mesta. V centre a pri pobrežnej promenáde je široký výber reštaurácií, barov a obchodov.

Pláž
Hotel Oasis sa nachádza cca 300 m od širokej, piesočnatej, verejné pláže (prechod cez pomerne rušnú cestu a promenádu). Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok (cca 30 MAD / komplet / deň).

Vybavenie
Hotel Oasis prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2007.
24h recepcia, priestranná lobby, dva výťahy, reštaurácie, zmenáreň, dva bary, obchody so suvenírmi. V hoteli je tiež sladkovodný bazén, malé detské ihrisko, miniklub pre deti (otvorený v období júl - august) a wellness centrum s parným kúpeľom, saunou a masážami (za poplatok - sauna cca 100 MAD, parné kúpele cca 150 MAD, podrobný cenník je k dispozícii na recepcii). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Izby
Hotel Oasis má 152 štandardných izieb umiestnených v štvorposchodovej budove (možnosť jednej prístelky v podobe rozkladacej postele - len pre deti) o rozlohe cca 25 m². Všetky izby sú vybavené kúpeľňou, TV, telefónom a trezorom (za poplatok cca 2,5 EUR / deň). Okrem toho je v každej izbe individuálne nastaviteľná klimatizácia a chladnička (obmedzený počet - na vyžiadanie) - zadarmo. Väčšina izieb s malým balkónom.

Strava
Raňajky a večere sú podávané formou bufetu alebo servírované k stolu. Za príplatok obedy taktiež formou bufetu alebo servírované k stolu.

Šport a zábava
Zadarmo: malá posilňovňa a stolný tenis. Na vrchole letnej sezóny (júl - august) hotel organizuje animačný program v obmedzenej miere (v anglickom a francúzskom jazyku). Šesťkrát v týždni večery so živou hudbou.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu v hale recepcia - zadarmo a internetový kútik na recepcii - za poplatok (cca 20 MAD / 15 minút).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.tulipinnoasisagadir.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/oasis

Náš názor
Dobrý hotel s vysokou úrovňou služieb, obľúbený medzi klientmi. Priaznivá poloha v blízkosti turistického centra.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Anezi Tower

Poloha
Hotel Anezi Tower je známy moderný hotel, ktorý je zároveň najvyšší v celom letovisku. Nachádza sa cca 500 m od centra mesta s reštauráciami, obchodmi a zábavou.

Pláž
Hotel Anezi Tower leží cca 300 m od verejnej piesočnatej pláže (prechod cez cestu a promenádu). Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo (na recepcii je potreba vyzdvihnúť lístok).

Vybavenie
24h recepcia, zmenáreň, úschovňa batožiny, bankomat a mini market. Práčovňa (za poplatok). Hoteloví hostia môžu využívať: klimatizovanú hlavnú reštauráciu Dades (medzinárodná kuchyňa), snack bar pri bazéne a elegantný lobby bar. Hotel Anezi Tower má tri bazény, z toho jeden pre deti. Ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zadarmo. Hotel akceptuje platobné karty.

Izby
Hotel Anezi Tower ponúka 238 izieb rôznych typov. Našim klientom ponúkame ubytovanie v zrekonštruovaných izbách typu Superior, ktoré majú balkón alebo terasu, výhľad na bazén alebo na more (priamy alebo bočný výhľad). Na izbách je kúpeľňa (sprcha, WC, sušič vlasov), telefón, centrálne riadená klimatizácia, satelitný TV, trezor (za poplatok 25 MAD / deň). Hotel má v ponuke tiež izby prepojené vnútornými dverami (dostupnosť na potvrdenie). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
Raňajky a večere formou bohatého bufetu (nápoje k jedlám za poplatok) alebo za príplatok program All Inclusive. All Inclusive zahŕňa mimo raňajky (06:00-10:00) a večere (19:00-22:00) v hlavnej reštaurácii tiež ešte neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy à la carte (12:30 -14:30), ľahké občerstvenie v bare pri bazéne (16:00-17:30) a nealkoholické a miestne alkoholické nápoje k jedlám a v hotelových baroch (10:00-23:00).

Šport a zábava
Hotel ponúka zadarmo: dva tenisové kurty, malé futbalové ihrisko, fitness klub a stolný tenis. Za poplatok: sauna, parné kúpele a procedúry vo wellness, lekcie tenisu (cenník je k dostaniu na recepcii) a vodné športy na pláži. Večer v hlavnom bare animačný program a umelecké vystúpenia. Pre najmenších: miniklub a ihrisko, sezónne tiež animačný program.

Internet
Na recepcii Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Internetový kútik v lobby - za poplatok (cca 20 MAD / hod.).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.hotelaneziagadir.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/anezi-tower

Náš názor
Hotel Anezi Tower je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí majú nižší rozpočet a ocenia priaznivý pomer kvality a ceny.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Atlas Almohades

Poloha
Hotel na vysokej úrovni, ktorý patrí do dobre známej a populárnej siete Atlas (spoločne s Amadil Beach a Royal Atlas). Hotel Atlas Almohades je obklopený dobre udržiavanými záhradami. Do turistického centra Agadiru sa dostanete pešo za cca 10 minút.

Pláž
Hotel Atlas Almohades sa nachádza iba 100 metrov od širokej piesočnatej pláži.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, úschovňa batožiny, zmenáreň, dve reštaurácie (hlavná - formou bufetu s medzinárodnou kuchyňou a marocká a la carte), dva bary, chýba gril bar, dobre udržiavaná záhrada, miniklub pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi - zadarmo. Dva sladkovodné bazény s časťou pre deti a súkromná pláž - ležadlá a slnečníky zadarmo. Hotel neposkytuje plážové osušky. Hotel má k dispozícii tri konferenčné miestnosti (najväčší pre cca 450 osôb).

Izby
Hotel Atlas Almohades má viac ako 320 dvojlôžkových izieb (možnosť max. jednej prístelky pre dieťa v podobe rozkladacej postele) s kúpeľňou a WC. Okrem toho sú izby vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (cca 25 MAD / deň) a balkónom alebo terasou. Všetky izby majú výhľad do záhrady alebo na bazén. Na vyžiadanie postieľka pre dieťa vo veku 0-2 roky - zadarmo.

Strava
All Inclusive: bohaté raňajky formou bufetu v hlavnej reštaurácii (06:00-10:30), obed formou bufetu (12:30-14:30), večera formou bufetu v hlavnej reštaurácii (19:30-22:00), občerstvenie (hamburgery, hranolky, pizza, cestoviny, šaláty a zmrzlina) od 14:30 do 16:00, koláče, palacinky, káva a čaj (16:00-18:00), nealkoholické a miestne alkoholické nápoje počas jedla a v baroch ( 10:00-23:00; miestne pivo, víno, gin a whisky, pomarančový džús, Coca cola, Fanta, Sprite, minerálna voda, mätový čaj).

Šport a zábava
Hotel Atlas Almohades organizuje animačný program pre dospelých i pre deti (vo francúzskom jazyku): aerobik, hry a zábava, kabaret alebo hudobné vystúpenia každý večer. Stolný tenis (zadarmo), tenis za poplatok (cca 30 MAD / hodina). Parné kúpele za poplatok.

Internet
Bezdrôtové pripojenie k internetu v lobby - zadarmo, internetová kaviareň - za poplatok (cca 30 MAD / hodina).

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/atlas-almohades 

Náš názor
Hotel Atlas Almohades sa nachádza v pokojnej oblasti, len kúsok od piesočnatej pláže, v pokojnej časti pobrežnej promenády. Dobrá kvalita za rozumnú cenu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Agador Caribbean Village

Poloha
Rozsiahly rekreačný komplex Agador Caribbean Village sa nachádza na veľkom oplotenom priestranstve, v upravenej tropickej záhrade. Hotel je vzdialený iba 10 minút cesty od mesta Agadir. V jeho blízkosti je veľký výber barov, obchodov a reštaurácií.

Pláž
Komplex Agador Caribbean Village sa nachádza cca 300 m od piesočnatej pláže (prechod cez cestu). Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Komplex Agador Caribbean Village sa skladá z dvoch častí: Carribean Village - umiestnené okolo hlavného bazéna, kde sa konajú animačné programy a z tichšej časti Tamlelt Pueblo - ležiacej viac pri pláži. Budovy sú navrhnuté v Maurskom štýle.
24h recepcia, úschovňa batožín, päť reštaurácií, pizzerie, štyri bary, diskotéka (nápoje za poplatok). V areáli komplexu sú štyri bazény so sladkou vodou (dva s oddeleným bazénom pre deti, dva sú v zime vyhrievané pri nízkych teplotách), ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zadarmo, plážové osušky - na zálohu (cca 10 EUR). Miniklub pre deti a mládež.
Za poplatok: práčovňa, lekár, obchody a kaderníctvo.

Izby
Hotel Agador Caribbean Village má viac ako 350 izieb, dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové (tretie a štvrté lôžko v podobe samostatnej postele alebo pohovky, v prípade štvorlôžkových rodinných izieb je možnosť mať tiež palandu pre 3. a 4. osobu). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou a WC, satelitným TV, telefónom. Niektoré izby majú balkón alebo terasu. Chladnička a trezor za príplatok (každý cca 25 MAD / deň). Klimatizácia je funkčná od júla do augusta. Na recepcii je možné zapožičať ventilátor (25 MAD / deň). Klienti Rainbow sú zvyčajne ubytovaní v časti Carribean Village.

Strava
Raňajky (06:30-10:30), obed (12:30-14:30) a večere (18:30-21:30). Počas večera možno navštíviť tiež jednu zo šiestich reštaurácií a'la carte (jedenkrát za týždeň jedna reštaurácia, nutná rezervácia). Navyše popoludňajšie občerstvenie (13:00-16:00) a nočné občerstvenie (22:00-00:00) - sendviče, koláče, pizza v snack bare, káva a čaj (16:00-17:00) v bare pri bazéne . Nápoje: miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, brandy a ďalšie destiláty) a nealkoholické nápoje (voda, káva, nápoje) v baroch a počas jedál v hlavnej reštaurácii (10:00-23:00).

Šport a zábava
Animačný program pri bazéne (gymnastika, aerobik), večerné show (kabaret, divadlo), voľný vstup na diskotéku (nápoje za poplatok), animačný program pre deti, voľný vstup na tenisové kurty (2 hodiny za pobyt, po predchádzajúcej rezervácii, požičovňa tenisových rakiet za poplatok cca 60 MAD / hod.), športové ihrisko (volejbal, bedminton, basketbal), mini golf, stolný tenis. Za príplatok: posilňovňa, kaderníctvo, biliard, lekár, lekcie tenisu, turecké kúpele, sauna, vírivka, masáže (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii) a vodné športy.
Upozornenie! Mimo hlavnej sezóny môžu niektoré z vyššie uvedených atrakcií fungovať v obmedzenom rozsahu.

Internet
V lobby a pri bazéne Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.groupesahara.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/agador-caribbean-village

Náš názor
Ideálne miesto na trávenie aktívnej dovolenky, veľmi rozšírená a neobvykle atraktívna oddychová oblasť s bohatým programom All Inclusive. Hotel Agador Caribbean Village je v našej ponuke už niekoľko rokov a je hosťami veľmi obľúbený.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ubytování MRP

Hotely ***/**** (7 nocí).

Pokoje: dvoulůžkové a lůžkové pokoje s koupelnou a WC. 

Upozornění! Pro zájemce možnost prodloužení zájezdu o týdenní pobyt v Agádíru. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek je k dispozici v katalogu "Pobyt - Maroko".

Vybavení: v hotelech je obvykle restaurace, bar, směnárna.

Strava: snídaně a večeře.

Místní kategorie: ***/****

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Atlantic Hotel

Poloha
Komorný butikový Atlantic Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti centra mesta, kde je široký výber obchodov, reštaurácií a barov. Hotel je vzdialený cca 25 km od letiska Agadir.

Pláž
Atlantic Hotel
sa nachádza cca 800 m od širokej, verejnej piesočnej pláže. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii bezplatne v oddelenej hotelovej časti.

Vybavenie
Atlantic Hotel
prešiel rozsiahlou modernizáciou v roku 2017. Hosťom je k dispozícii: 24-hodinová recepcia, zmenáreň, hlavná reštaurácia Le Jad, marocká reštaurácia a'la carte Khmissa (za poplatok), dva bary. V areáli hotela sa nachádza sladkovodný bazén, detský bazén, malé wellness centrum s tureckým kúpeľom a masážami (za príplatok - podrobný cenník je k dispozícii na recepcii) a konferenčná miestnosť.

Izby
Atlantic Hotel
ponúka 44 štandardných izieb. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (WC, sprcha, sušič vlasov), satelitným TV, telefónom a trezorom. V každej izbe je individuálne nastaviteľná klimatizácia a minibar (za príplatok).

Strava
Raňajky (7:00 - 10:00) a večere sú podávané formou bufetu. Za príplatok možnosť dokúpenia obedov. Nápoje počas večerí a obedov sú za príplatok.

Internet
V areáli celého hotela je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.atlantichotelagadir.com

Náš názor
Malý Atlantic Hotel s príjemnou atmosférou a dobre udržiavanými izbami za prijateľnú cenu. Veľkým plusom hotela je jeho poloha v samom srdci Agadiru s mnohými atrakciami, miestnymi reštauráciami, barmi a obchodmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kenzi Europa

Poloha
Hotel Kenzi Europa sa nachádza blízko centra mesta (cca 5 minút chôdze). V najbližšom okolí je veľký výber obchodov, barov, reštaurácií a zábavy.

Pláž
Hotel Kenzi Europa leží cca 100 m od širokej piesočnatej súkromnej pláže. Ležadlá a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Kenzi Europa prešiel rozsiahlou rekonštrukciou zakončenou v roku 2013.
Recepcia 24h., úschovňa batožiny, hlavná reštaurácia podávajúca jedlá medzinárodnej kuchyne a bar. Veľký bazén s niekoľkými šmykľavkami a oddelenou časťou pre deti (v zimnom období je bazén vyhrievaný). V lobby sa nachádzajú obchodíky, lekáreň, zmenáreň a bankomat. Práčovňa (za poplatok). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Plážové osušky - vratná záloha (cca 100 MAD). Hotel akceptuje kreditné karty.

Izby
Hotel Kenzi Europa má viac ako 200 celkovo zrekonštruovaných a novo vybavených dvojlôžkových izieb (s možnosťou max. jednej prístelky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), WC, terasou alebo balkónom (výhľad na more, záhradu alebo bazén), satelitným TV, klimatizáciou a telefónom. Za poplatok trezor (cca 25 MAD / deň) a minibar.
Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: skoré kontinentálne raňajky (5:00-7:00), raňajky (7:00-10:00) formou bufetu, obedy (12:30-15:00) a večere (19:00-22:00) v hlavnej reštaurácii. Okrem toho neskoré raňajky (10:00-11:00), coffe break - palacinky, sušienky, občerstvenie, teplé a studené nápoje (16:00-17:00) v bare pri bazéne. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje (10:00-23:00) v hlavnom bare, v bare pri bazéne a počas podávania jedál v hlavnej reštaurácii (voda, sýtené nápoje, džúsy, káva, čaj, ovocné kokteily, pivo, víno, whisky ).
K dispozícii sú vysoké stoličky pre deti.

Šport a zábava
Hostia majú k dispozícii multišportové ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty (dva osvetlené kurty) a posilňovňu. Večerný umelecký program v hlavnom bare, jedenkrát týždenne marocký večer. Za poplatok: masáže, sauna, parné kúpele, kozmetické procedúry vo wellness centre (podrobný cenník je dostupný na recepcii). Pre deti: detské ihrisko a animácie v priebehu dňa.

Internet
Wi-Fi v lobby - zadarmo, internetový kútik - za poplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.kenzi-hotels.com/kenzieuropa

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/kenzi-europa

Náš názor
Hotel Kenzi Europa dobrej kvality, ktorý sa nachádza v centre mesta so širokou škálou možností zábavy v areáli hotela aj v najbližšom okolí. Malá, ale dobre udržiavaná hotelová plocha, priateľský personál a vynikajúce jedlo sú najväčšími výhodami hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Labranda Les Dunes d'Or

Poloha
Hotel Labrande Les Dunes d'Or je postavený v podobe prázdninovej dedinky. Nachádza sa na veľkej ploche, vo vzdialenosti cca 2 km od centra mesta Agadir a cca 25 km od letiska. V okolí nájdete širokú škálu barov, reštaurácií a obchodov.

Pláž
Hotel Labrande Les Dunes d'Or sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži (prechod cez promenádu). Ležadlá a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
Hotel (spoločne s izbami) prešiel na prelome rokov 2015/2016 celkovú rekonštrukciu. Hotel Les Dunes d'Or sa skladá zo štyroch budov, v roku 2013 obdržal Certificate of Excellence pre jeho vysokú kvalitu služieb.
Recepcia 24h, mini market, hlavná reštaurácia L'Oasis, tri reštaurácie a'la carte (nutná skoršia rezervácia): Le CapSud (rybie pokrmy), Bella Vista (talianska kuchyňa), La Casbah (marocká kuchyňa), štyri bary: pri bazéne, na pláži, cocktail bar, piano bar so živou hudbou každý večer, veľký vonkajší bazén nepravidelného tvaru s časťou pre deti a druhý menší oválny (ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo, plážové osušky - nutná záloha), kaderníctvo (za poplatok). Hotel akceptuje karty VISA a MasterCard.

Izby
Hotel Les Dunes d'Or má 436 štandardných dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky v podobe jednej postele alebo rozkladacej pohovky). Sú vybavené balkónom, kúpeľňou (vaňa, WC a sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom (za poplatok).

Strava
All Inclusive: raňajky (06:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:30-21:30) formou pestrého bufetu v hlavnej reštaurácii (jedlá medzinárodnej kuchyne) a občerstvenie v hodinách 11:00-12:00 a 16:00-17:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v baroch (10:00-23:00, niektoré z dovážaných alkoholických nápojov sú za príplatok, cenník je dostupný na mieste). Jedenkrát za pobyt večera v reštaurácii a'la carte (nutná skoršia rezervácia).

Šport a zábava
Hotel Les Dunes d'Or organizuje pestrý animačný program. Pre deti v miniklube usporadúva rôzne zábavy, hry a ukážky. Pre dospelých sú animácie počas dňa a večer.
K dispozícii: miniklub (od 4 do 9 rokov, otvorený v čase prázdnin od 9:00-12:00 a od 14:00-18:00), aquapark, sedem tenisových kurtov (nutná rezervácia), futbalové ihrisko, petanque, stolný tenis, plážový volejbal, nočný klub Millenium, amfiteáter, wellness, posilňovňa (zadarmo). Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, vírivka, masáže a kozmetické procedúry.

Internet
V hotelovom lobby je internet Wi-Fi - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.labranda.com/en/hotel/labranda-les-dunes-dor

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/labranda-les-dunes-d-or

Náš názor
Kvalitný hotel s veľmi rozsiahlym športovým a animačným programom. Hotel Les Dunes d'Or je taktiež veľmi dobre umiestnený. Vrelo odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

LABRANDA Amadil Beach

Poloha
Veľmi dobrý hotel Labrande Amadil Beach, ktorý sa nachádza v krásnej udržiavanej záhrade. Leží v pokojnej časti pobrežnej promenády, v blízkosti turistického centra Agadiru (cca 15 minút chôdze). Letisko Agadir je vzdialené cca 10 km od hotela.

Pláž
Hotel Labrande Amadil Beach sa nachádza priamo pri súkromnej, udržiavanej, piesočnej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
24h recepcia, úschovňa batožiny, zmenáreň, práčovňa, lekár na výzvu, dva obchody, kadernícky a kozmetický salón, tri reštaurácie (hlavná - formou bufetu a dve typu á la carte: marocká a talianska), piano bar, snack bar, plážový bar, miniklub pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi. V hoteli Amadil Beach Atlas je bazén so sladkou vodou s piatimi novými toboganmi, detský bazén s malými šmykľavkami pre najmenších.

Izby
Hotel Labrande Amadil Beach má viac ako 300 dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky pre dieťa v podobe samostatnej postele alebo pohovky) s kúpeľňou a WC. V izbách je k dispozícii: individuálne nastaviteľná klimatizácia, satelitný TV, telefón, chladnička (zadarmo, pridanie na požiadanie na základe dostupnosti), trezor (cca 25 MAD / deň), minibar (za poplatok) a balkón. Hotel poskytuje detskú postieľku pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo, na vyžiadanie.

Strava
All Inclusive: raňajky formou pestrého bufetu v medzinárodnej reštaurácii Le Littoral (07:00-10:00), neskoré raňajky (chlieb, pečivo, džúsy, káva, čaj) v bare pri bazéne (10:00-12:00), obed formou bufetu (12:00-15:00), neskorý obed (pizza, sendviče, koláče, pečivo atď.) podávaný v bare pri bazéne (15:00-17:00), večere formou bufetu v reštaurácii Le Littoral (18:30-21:30). Nápoje: osviežujúce nápoje a miestne destiláty (miestne pivo, víno, gin a whisky, Coca Cola, Fanta, Sprite, minerálna voda, mätový čaj) podávané k stolu v hlavnej reštaurácii a baroch (09:00-23:00). Navyše jedenkrát týždenne návšteva tematickej reštaurácie "La Vague" alebo "Dar Fes" zadarmo pre hostí s All Inclusive (stále menu "All Inclusive").

Šport a zábava
Hotel Labrande Amadil Beach organizuje animačný program pre dospelých i deti (vo francúzštine): aerobik, hry, každý večer kabaret. Jedenkrát týždenne za príplatok živá marocká hudba. Zadarmo je k dispozícii stolný tenis. V hoteli je wellness centrum: fitnes a posilňovňa, široký výber kozmetických a liečebných masáží, parný kúpeľ, vírivka a sauna (všetky služby za príplatok - podrobný cenník je k dispozícii na recepcii).

Internet
V lobby je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo, na izbách - za poplatok (cca 120 MAD / deň). Internetová kaviareň - za poplatok (cca 30 MAD / hod.).

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/amadil-beach-atlas

Náš názor
Hotel vysokej kvality, ktorý sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, v pokojnej časti pobrežnej promenády. Hotel LABRANDA Amadil Beach je osvedčenou voľbou pre náročných klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Royal Decameron Tafoukt

Poloha
Exkluzívny štvorhviezdičkový hotel Royal Decameron Tafoukt leží priamo pri Atlantickom oceáne, cca 1 km od turistického centra s reštauráciami, barmi a obchodmi. Letisko v Agadire sa nachádza cca 25 km od hotela.

Pláž
Hotel Royal Decameron Tafoukt leží pri širokej, piesočnatej pláži (stačí prejsť cez promenádu). Ležadlá a slnečníky na pláži sú zadarmo (vo vyhradenej hotelovej časti).

Vybavenie
Hotel Royal Decameron Tafoukt sa skladá zo siedmych budov (dvojposchodových až trojposchodových). Priestranná hala s celodennou recepciou, výťah, hlavná reštaurácia Atlantis, reštaurácie a la carte Café del Mar (nutná včasná rezervácia), snack bar (11:00 - 17:00), bar pri bazéne (10:00 - 23:00), bar Champions (17:00 - 23:00), marocká kaviareň Fly (17:00 - 23:00), veľký vonkajší bazén s bazénom pre deti (vo všetkých bazénoch je sladká voda, v zimnú sezónu je bazén vyhrievaný), klub pre deti vo veku 4-12 rokov (vo vyhradenom čase), diskotéka Factory (23:00-1:00, drinky za poplatok). Pri bazéne ležadlá, slnečníky a uteráky - zadarmo. Za poplatok: kozmetický salón, práčovňa, doktor, detská opatrovateľka. Hotel Royal Decameron Tafoukt akceptuje platby kartou.

Izby
Hotel Royal Decameron Tafoukt disponuje 215 priestrannými dvojlôžkovými izbami s možnosťou max. dvoch prísteliek pre deti alebo jednej prístelky pre dospelú osobu). Izby sú s kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC, sušič vlasov), telefón, TV-sat, klimatizácia / kúrenie, trezor (za poplatok cca 2,5 EUR / deň) a balkónom alebo terasou. Časť izieb má tiež chladničku. Možnosť zapožičania detskej postieľky zadarmo (na vyžiadanie).

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obed (12:00-14:00), večera (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii Atlantis, ľahké občerstvenie v priebehu dňa v snack bare (11:00-17:00), jedenkrát za pobyt večera v reštaurácii a la carte Café del Mar (19:00-22:00 - nutná včasná rezervácia, jedlá stredomorskej kuchyne), voda, nealkoholické nápoje, pivo a miestne alkoholické nápoje vo vyhradených baroch (10:00-01:00).

Šport a zábava
Hotel Royal Decameron Tafoukt ponúka bohatý animačný program v priebehu dňa (hry a súťaže pri bazéne, aerobik, gymnastika, atď.), pre deti animačný program v mini klube a večerné show a predstavenie v amfiteátri. Posilňovňa, stolný tenis, lukostreľba, plážový volejbal, futbal na pláži, petanque.

Internet
V lobby hotela je Wi-Fi (zadarmo).

Miestne kategórie
****

Webová stránka
http://www.decameron.com

Náš názor
Royal Decameron Tafoukt
je kvalitný hotel s príjemnými izbami, zábavným animačným programom s profesionálnymi animátormi a s fantastickým umiestnením na piesočnatej pláži pri Atlantickom oceáne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Riu Tikida Palace

Poloha
Hotel Riu Tikida Palace sa nachádza pri pobrežnej promenáde v obľúbenom letovisku Agadir. Do centra mesta so širokým výberom barov, reštaurácií a obchodov je to cca 1,5 km od hotela Riu Tikida Palace. Vzdialenosť od letiska je cca 25 km.

Pláž
Hotel Riu Tikida Palace sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži (prechod promenádou). Ležadlá a slnečníky v súkromnej hotelovej časti - zadarmo.

Vybavenie
Objekt sa skladá z jednej štvorposchodovej budovy obklopenej záhradou o rozlohe 10 000 m². 24 hodinová recepcia, hlavná reštaurácia s terasou, dve reštaurácie a'la carte: marocká "Marrakech", pri bazéne, "Il Mare" s talianskou kuchyňou (otvorená iba v lete) a "Krystal" s kuchyňou typu fusion, štyri bary: lobby bar, lounge bar, bar pri bazéne s terasou, "Plaza" bar, bazén s vodnou masážou, krytý vyhrievaný bazén, detský bazén, plážové osušky, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo, preslnená terasa, mini klub a detské ihrisko, posilňovňa, obchod so suvenírmi, butik, kiosk. Za poplatok: wellness centrum "Tikida Spa" s tureckým kúpeľom, saunou, masážou, kozmetickými procedúrami a kaderníctvom.

Izby
Hotel Riu Tikida Palace má celkom 444 izieb rôznych typov. Našim klientom ponúkame ubytovanie v štandardných izbách s kúpeľňou a bidetom, s dvomi posteľami alebo jedným dvojlôžkom. Izby sú s balkónom alebo terasou. Všetky izby sú vybavené sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciou / kúrením, mini barom, satelitným TV, trezorom.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere - sú podávané formou bufetu. Jedenkrát týždenne možnosť využitia jednej z reštaurácií a'la carte (nutná skoršia rezervácia a vhodné oblečenie). Miestne a importované nápoje (alkoholické a nealkoholické) sú k dispozícii v hotelových baroch a reštauráciách od 10:00 do 24:00 hod.

Šport a zábava
Hotel Riu Tikida Palace organizuje animačný program pre dospelých v priebehu dňa a vo večerných hodinách: show, vystúpenie živej hudby (niekoľkokrát týždenne) a pre deti vo veku od 4 do 12 rokov (denne). Okrem toho možnosť využiť posilňovňu a dva tenisové kurty, ktoré sú k dispozícii v Club Hotel Riu Tikida Dunas (1,2 km). Za poplatok: biliard, stolný futbal.

Internet
V areáli celého hotela a na izbách je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://www.riu.com/en/hotel/morocco/agadir/hotel-riu-palace-tikida-agadir/index.jsp

Náš názor
Vkusne zariadený hotel Riu Tikida Palace má vysokú kvalitu a nachádza sa priamo pri širokej piesočnatej pláži, s pozvoľným piesočným zostupom do mora. To sú výhody hotela Riu Tikida Palace.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

LTI Agadir Beach Club

Poloha
Štýlový hotel LTI Agadir Beach Club sa nachádza v krásnej udržiavanej tropickej záhrade, v blízkosti centra mesta (cca 5 minút cesty). V okolí je široký výber barov, reštaurácií a obchodov.

Pláž
Hotel LTI Agadir Beach Club sa nachádza priamo pri súkromnej, širokej piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo (záloha za osušku 100 MAD).

Vybavenie
Hotel LTI Agadir Beach Club sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých menších bočných budov.
24h recepcia, sedem reštaurácií, z toho tri sa špecializujú na národnú kuchyňu (marocká, talianska, rybia), gril snack bar, kaviareň, bary, piano bar, nočný klub, veľký sladkovodný bazén v upravenej tropickej záhrade, bar pri bazéne, butiky, kaderníctvo, práčovňa, recepcia so zmenárňou, salón krásy, požičovňa áut. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne - zadarmo (záloha na uterák 100 MAD). Hotel ponúka úschovňu batožiny.

Izby
Hotel LTI Agadir Beach Club ponúka komfortné, priestranné dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 26 m²) s možnosťou prístelky v podobe rozkladacieho gauča alebo rozkladacej pohovky. Izby sú vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, chladničkou, minibarom a mini trezorom (za príplatok 25 MAD / deň). Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Maximálny počet osôb v izbe sú traja dospelí alebo dvaja dospelí + jedno dieťa.

Strava
Raňajky a večere sú podávané formou bohatého bufetu alebo All Inclusive za príplatok.
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), skoré raňajky (06:00-07:00) a neskoré kontinentálne raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-15:00) a večera (18:30-21:30) - sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii. Navyše popoludňajšie občerstvenie: sendviče, koláče, pizza, atď. (16:00-17:00) v bare pri bazéne a na pláži. Nápoje: všetky miestne alkoholické nápoje (pivo, biele a červené víno, brandy a ďalšie miestne vodky) a nealkoholické nápoje: voda, káva, perlivé a neperlivé nápoje (10:00-24:00) v baroch a k jedlám podávaným v hlavnej reštaurácii.

Šport a zábava
Animačný program pri bazéne (gymnastika, aerobik), večerné show (kabaret, divadlo), animačný program pre deti v miniklube. Zadarmo: volejbalové ihrisko, stolný tenis a posilňovňa. Za poplatok: dva tenisové kurty (cca 55 MAD / hod.), sauna, vírivka, masáže, kaderníctvo, vodné športy na pláži (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii). Vo vzdialenosti 10 km od hotela LTI Agadir Beach Club sa nachádzajú tri golfové ihriská (dve 18-jamkové, jedno 9-jamkové).

Internet
V lobby je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Internetová kaviareň - za poplatok (cca 20 MAD / hod.).

Miestne kategórie
**** De luxe

Webové stránky
http://www.lti.de/Home/Hotels/lti-Agadir-Beach-Club.html

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/lti-agadir-beach-club

Náš názor
Hotel LTI Agadir Beach Club má výbornú polohu priamo pri pláži a neďaleko centra mesta Agadir. Široká škála zábavy na mieste.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Royal Atlas

Poloha
Moderný hotelový komplex Royal Atlas sa nachádza iba 10 minút od centra mesta Agadir.
V blízkosti sa nachádza široká škála barov, obchodov a reštaurácií.

Pláž
Hotel Royal Atlas sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú na pláži dostupné zadarmo.

Vybavenie
Hotel bol otvorený v roku 2007.
Rozsiahla lobby s recepciou, úschovňa batožiny, dva výťahy, hlavná reštaurácia (medzinárodná kuchyňa, kuchárska show), dve reštaurácie à la carte (marocká a talianska), dva bary, diskotéka, obchod, zmenáreň. Hotel Royal Atlas má krásne upravenú slnečnú terasu so sladkovodným bazénom a detským bazénom (bazén vyhrievaný v zimnom období). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch a na pláži - zadarmo.

Izby
Pohodlné a štýlové dvojlôžkové izby (možnosť prístelky v podobe gauča alebo rozkladacej pohovky) s kúpeľňou a WC. Okrem toho je na izbe klimatizácia (individuálne nastaviteľná), sušič vlasov, telefón, satelitný TV, chladnička, trezor, balkón a za príplatok minibar.

Strava
Raňajky a večere sú podávané formou bohatého bufetu alebo za príplatok All Inclusive. Raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:00) a večere (19:00-22:00) sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii. Okrem toho: neskoré raňajky (10:30-11:30) a neskorý obed (15:00-17:00) v bare pri bazéne. Jedenkrát týždenne bez príplatku možnosť večere v marockej alebo talianskej reštaurácii à la carte (nutná rezervácia). Alkoholické nápoje: pivo, miestne biele a červené víno, gin, whisky, vodka, rum a nealkoholické nápoje: voda, káva, perlivé a neperlivé nápoje (10:00-18:00) v bare pri bazéne, v Bare Stone (09:00-23:30) a počas jedla v hlavnej reštaurácii.
Upozornenie! V programe Half Board všetky nápoje v hlavnom bare a lobby bare - za poplatok.

Šport a zábava
Hotel Royal Atlas organizuje animačný program pre dospelých i deti. Počas dňa pokojná zábava v okolí bazéna - aquaaerobik, mini klub pre deti. Každý večer v hlavnom bare hrá živá hudba. Navyše šport a zábava: stolný tenis, šípky, plážový volejbal, plážový futbal a tiež v blízkosti hotela tenis (za poplatok). Wellness centrum (za poplatok): fitness sála, kozmetické a liečebné masáže, turecký kúpeľ, vírivka, sauna - podrobný cenník je k dispozícii na recepcii.

Internet
V lobby a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Internetová kaviareň - za poplatok (cca 8 EUR / hod.).

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.hotelsatlas.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/royal-atlas

Náš názor
Royal Atlas
je exkluzívny hotel pre najnáročnejších klientov. Vynikajúci štandard a ideálna poloha priamo pri pláži a v centre letoviska.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Iberostar Founty Beach

Poloha
Moderný hotel známeho hotelového reťazca sa nachádza v pokojnej časti mesta Agadir, cca 1 km od turistického centra, barov, reštaurácií a obchodov. Na juh od hotela Iberostar Founty Beach sa nachádza nový kráľovský palác.

Pláž
Iberostar Founty Beach
sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Hotel prešiel čiastočnou rekonštrukciou hotelovej infraštruktúry na prelome rokov 2017/2018. Rozsiahla lobby s recepciou, dve reštaurácie: Mercure a Antares, bary: Cassiopea a Orion, snack bar Founty s terasou a výhľadom na oceán, dva vonkajšie bazény a detský bazén (vo všetkých bazénoch sladká voda, bazén vyhrievaný v zime). Pri bazénoch ležadlá a slnečníky - zadarmo, uteráky sú k dispozícii po zaplatení vratnej kaucie (cca 100 MAD).
Hotel Iberostar Founty Beach ponúka úschovňu batožiny a kúpeľne, kde sa dá osviežiť pred cestou.

Izby
Hotel Iberostar Founty Beach má cca 470 izieb (s bočným alebo centrálnym výhľadom na more - za príplatok). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou s WC (sušič vlasov), telefónom, satelitným TV a minitrezorom (za príplatok 3 EUR / deň). Možnosť ďalšej postele v podobe rozkladacej pohovky. V každej izbe: balkón, klimatizácia / kúrenie centrálne riadené. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov. Všetky izby boli zrenovované na prelome rokov 2017/2018!

Strava
All inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-22:00) - sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii, k jedlu sú servírované miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, obedy v snack bare (12:00-15:30), káva a čaj (10:00-18:00), jedenkrát za pobyt večera v tematickej reštaurácii (19:00-21:30 - nutná skoršia rezervácia), voda, nealkoholické nápoje, pivo, miestne a importované alkoholické nápoje v bare na pláži (10:00-18:00) a v lobby bare (09:00-00:00).
Upozornenie! Niektoré dovážané nápoje sú k dispozícii za malý poplatok (v závislosti od ponuky).

Šport a zábava
Hotel Iberostar Founty Beach organizuje bohaté animácie počas dňa (hry a súťaže), a pre deti animácie v mini klube. Vo večerných hodinách živá hudba v lobby bare (šesťkrát týždenne) a rôzne druhy vystúpenia. Hotel ponúka aj krytý bazén (2 hod. denne - zadarmo), mini posilňovňu (zadarmo od 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 19:00), basketbalové ihrisko, plážový volejbal, bowling. Za príplatok: sauna, masáže, turecké kúpele, fitness centrum (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii). Navyše sú k dispozícii lekcie arabského tanca a jedna lekcia tenisu denne (nutná skoršia rezervácia).

Internet
V lobby je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Internetová kaviareň - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnotenie klientov
Recenziu tohto hotela nájde tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/iberostar-founty-beach

Náš názor
Iberostar Founty Beach
je jedným z najlepších hotelov v Agadire, ktorý už roky láme rekordy obľúbenosti! Na prelome rokov 2017/2018 boli všetky izby a časť infraštruktúry dôkladne zrenovované. Hotel má skvelú polohu, v pokojnej oblasti priamo pri pláži. Iberostar Founty Beach spĺňa očakávania najnáročnejších klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem na vybrané trase, letištní taxy, transfery klimatizovaným autokarem v Maroku, ubytování: 7 nocí v 3* nebo 4* hotelech, stravování: 7 snídaní a 7 večeří, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského průvodce během poznávací části, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).  

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, poplatky za místní průvodce, spropitné pro nosiče zavazadel, sluchátkový set Tour Guide Systém (celkové náklady na účast v programu cca 125 EUR/os., povinný poplatek na místě), nápoje k večeřím a jiné osobní výdaje.  

Název zájezdu v polském jazyce: Cesarskie Miasta

Program

Římské město Volubilis • Rabat - moderna a středověk • Meknes - marocké Versailles • Casablanca • tajemná medína ve Fés • Marrákeš s magickým náměstím Djemaa el Fna • pro zájemce týdenní pobyt v Agádíru!  

Den 1

Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení, transfer do hotelu v Agádíru nebo Marrákeši. Čas na odpočinek po cestě, večeře a přenocování.  

Den 2
Po snídani návštěva Marrákéše nazývaného Červenou perlou v Atlasu a často uznávaného za nejatraktivnější město Maroka. Program zahrnuje mimo jiné: bazar (souk) známý díky výrobkům místních řemeslníků, mešitu Kutubíja ze 12. století, Marrákešské muzeum, palác Bahia a Saadské hroby. Během prohlídky města krátká návštěva berberského bylinkářství. Večer se vydáme na náměstí Djemaa el Fna, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO; je tam rušno po celý den (mimo jiné: zaklínači hadů, polykači ohňů, trénované opice, občerstvení, spousta stánků, atd.). Volný čas. Následně přejezd do hotelu, ubytování , večeře a přenocování. (Trasa cca 270 km)  

Den 3
Po brzké snídani odjezd do města Fés. Pojedeme přes malebné hory Středního Atlasu. Následně přejezd do Rabatu, hlavního města Maroka. Během prohlídky města uvidíme mimo jiné: mešitu a věž Hassana ze 12. století, mauzoleum Mohameda V. (dědečka panujícího Mohammeda VI.), pohřebiště dynastie Merinidů - Szell, královský palác (zvenčí) s impozantní bránou Bab al-Rouah a uměleckou čtvrť Oudaia Kasbah. Pozdě odpoledne příjezd do města Fés. Ubytování v hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 500 km)  

Den 4
Po snídani prohlídka města Fés, duchovního a náboženského centra Maroka. Návštěva: medíny (památka UNESCO) Fes el-Bali, skutečného labyrintu s více než 9000 vinutými uličkami, kde není možné pohybovat se bez místního průvodce, medresy Bou Inania, mešity a univerzity Al-Karaouine, mauzolea zakladatele města Moulaye Idrisse II. (obě místa jsou přístupná pro nemuslimy pouze zvenčí) a koželužny. Výjimečná medína města Fés je místem, které umožní přenést se na několik hodin do období středověku. Následně tzv. Nový Fés: královský palác Dar el Makhzen (zvenčí), obrovská brána Bab al Jeloud, procházka židovskou čtvrtí Mellah. Odpoledne volný čas. Večer pro zájemce feská večeře s folklorním vystoupením (cena cca 35 EUR). Návrat do hotelu na večeři a přenocování.  

Den 5
Po snídani přejezd do Volubilis (památka UNESCO), kde navštívíme: ruiny římského města z 1. století, Vítězný oblouk Caracally, Orfeův dům, lázně, baziliku, fórum a domy měšťanů s výborně zachovalými mozaikami. Následně se vydáme do Meknes nazývaného městem krásných bran. Návštěva mauzolea sultána Moulaye Ismaila, zakladatele města a nejkrvavějšího z marockých vládců. Poté prohlídka legendárních stájí pro 12 000 koní, stodol, bran Bab el-Khemis a Bab el-Mansour (zastávka k fotografování), považovaných za nejpůsobivější v celém Maroku. Večer se vydáme do města Casablanka, večeře a přenocování. (Trasa cca 300 km)  

Den 6
Po snídani prohlídka centra města Casablanky: mešita Hassana II. (také uvnitř) s nejvyšším minaretem světa (200 m vysoký) a náměstí Mohameda V., jehož budova je zajímavou ukázkou koloniální architektury. Následně přejezd do Al-Džadídy - bývalé portugalské enklávy. Prohlídka historického centra města: pevnost Mazagan s portugalskou cisternou, kostel a velká mešita, domy židovských a portugalských obchodníků a arabská medína. Následně přejezd do hotelu v okolí města As-Sawíra, večeře a přenocování. (Trasa cca 360 km)  

Den 7
Po snídani prohlídka města As-Sawíra. Je to pobřežní městečko proslulé výrobky z místního dřeva zvaného tui (podobného mahagonu), původní architekturou a uměleckou atmosférou. Masivní opevnění starého města, úzké a křivolaké uličky s typickými bílými domky s modrými dveřmi, kavárny, okouzlující přístav to je téměř pohádkový obraz. Večeře a přenocování v hotelu v Agádíru nebo ve městě As-Sawíra. (Trasa cca 180 km v případě noclehu v Agádíru)  

Den 8
Po snídani volný čas. Transfer:
- klienti zůstávající na druhý týden pobytu v Agádíru nebo na druhý poznávací zájezd Maroko - magický jih - transfer do vybraného hotelu,
- klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště v Agádíru a odlet do Polska.  

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.  
Většina muslimských památek se prohlíží pouze zvenčí - týká se to zejména mešit. Věnujte pozornost vhodnému oblečení - ženy by měly mít dlouhé sukně a zakrytá ramena. To se samozřejmě nevztahuje na pláže a hotelové bazény.  
Je dobré dávat si pozor na fotoaparáty, kamery a peněženky - riziko krádeží.  

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska/České republiky. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.  

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.
 

Víza

Každý cestující musí mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 3 měsíce ode dne výjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů vízum není vyžadováno. Pro občany ostatních zemí mohou platit jiné pasové a vízové předpisy.

Hodnotenie klientov

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/cesarskie-miasta/zakwaterowanie-mrt

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna je v Maroku obvykle od 15.6.2019 do 30.9.2019. V ostatních termínech a v období Ramadánu mohou být některé hotelové služby v omezené míře nebo zrušeny. 

Informácie o hoteloch

***/**** hotely (7 nocí).
Pokoje: dvoulůžkové nebo třílůžkové s koupelnou a WC.
Upozornění! V případě zájmu je možné za příplatek prodložit zájezd o týdenní pobyt v Agádíru nebo o druhý poznávací okruh - Magický jih. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek je k dispozici v katalogu "Pobyt - Maroko" a v rezervačním systému.
Vybavení: v hotelech je obvykle restaurace, bar, směnárna.
Strava: dle programu.
Místní kategorie: ***/****

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

01. 11. - 08. 11. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
635 € 937 €
08. 11. - 15. 11. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
635 € 817 €
15. 11. - 22. 11. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
611 € 792 €
22. 11. - 29. 11. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
645 € 884 €
29. 11. - 06. 12. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
543 € 745 €
06. 12. - 13. 12. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
467 € 678 €
13. 12. - 20. 12. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
460 € 695 €
20. 12. - 27. 12. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
676 € 1 099 €
03. 01. - 10. 01. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
496 € 744 €
10. 01. - 17. 01. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
575 € 762 €
17. 01. - 24. 01. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
616 € 805 €
24. 01. - 31. 01. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
731 € 917 €
31. 01. - 07. 02. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
777 € 964 €
07. 02. - 14. 02. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
716 € 950 €
14. 02. - 21. 02. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
875 € 1 011 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €