Ubytování MIx Obrázok0
Ubytování MIx Obrázok1
Ubytování MIx Obrázok2
Ubytování MIx Obrázok3
Ubytování MIx Obrázok4
Ubytování MIx Obrázok5
Ubytování MIx Obrázok6
Ubytování MIx Obrázok7
Ubytování MIx Obrázok8
Ubytování MIx Obrázok9
Ubytování MIx Obrázok10

Královská města De luxe

Maroko
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Anezi Tower

Poloha
Hotel Anezi Tower je známy moderný hotel, ktorý je zároveň najvyšší v celom letovisku. Nachádza sa cca 500 m od centra mesta s reštauráciami, obchodmi a zábavou.

Pláž
Hotel Anezi Tower leží cca 300 m od verejnej piesočnatej pláže (prechod cez cestu a promenádu). Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo (na recepcii je potreba vyzdvihnúť lístok).

Vybavenie
24h recepcia, zmenáreň, úschovňa batožiny, bankomat a mini market. Práčovňa (za poplatok). Hoteloví hostia môžu využívať: klimatizovanú hlavnú reštauráciu Dades (medzinárodná kuchyňa), snack bar pri bazéne a elegantný lobby bar. Hotel Anezi Tower má tri bazény, z toho jeden pre deti. Ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zadarmo. Hotel akceptuje platobné karty.

Izby
Hotel Anezi Tower ponúka 238 izieb rôznych typov. Našim klientom ponúkame ubytovanie v zrekonštruovaných izbách typu Superior, ktoré majú balkón alebo terasu, výhľad na bazén alebo na more (priamy alebo bočný výhľad). Na izbách je kúpeľňa (sprcha, WC, sušič vlasov), telefón, centrálne riadená klimatizácia, satelitný TV, trezor (za poplatok 25 MAD / deň). Hotel má v ponuke tiež izby prepojené vnútornými dverami (dostupnosť na potvrdenie). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
Raňajky a večere formou bohatého bufetu (nápoje k jedlám za poplatok) alebo za príplatok program All Inclusive. All Inclusive zahŕňa mimo raňajky (06:00-10:00) a večere (19:00-22:00) v hlavnej reštaurácii tiež ešte neskoré raňajky (10:00-11:00), obedy à la carte (12:30 -14:30), ľahké občerstvenie v bare pri bazéne (16:00-17:30) a nealkoholické a miestne alkoholické nápoje k jedlám a v hotelových baroch (10:00-23:00).

Šport a zábava
Hotel ponúka zadarmo: dva tenisové kurty, malé futbalové ihrisko, fitness klub a stolný tenis. Za poplatok: sauna, parné kúpele a procedúry vo wellness, lekcie tenisu (cenník je k dostaniu na recepcii) a vodné športy na pláži. Večer v hlavnom bare animačný program a umelecké vystúpenia. Pre najmenších: miniklub a ihrisko, sezónne tiež animačný program.

Internet
Na recepcii Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Internetový kútik v lobby - za poplatok (cca 20 MAD / hod.).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.hotelaneziagadir.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/anezi-tower

Náš názor
Hotel Anezi Tower je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí majú nižší rozpočet a ocenia priaznivý pomer kvality a ceny.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Agador Caribbean Village

Poloha
Rozsiahly rekreačný komplex Agador Caribbean Village sa nachádza na veľkom oplotenom priestranstve, v upravenej tropickej záhrade. Hotel je vzdialený iba 10 minút cesty od mesta Agadir. V jeho blízkosti je veľký výber barov, obchodov a reštaurácií.

Pláž
Komplex Agador Caribbean Village sa nachádza cca 300 m od piesočnatej pláže (prechod cez cestu). Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Komplex Agador Caribbean Village sa skladá z dvoch častí: Carribean Village - umiestnené okolo hlavného bazéna, kde sa konajú animačné programy a z tichšej časti Tamlelt Pueblo - ležiacej viac pri pláži. Budovy sú navrhnuté v Maurskom štýle.
24h recepcia, úschovňa batožín, päť reštaurácií, pizzerie, štyri bary, diskotéka (nápoje za poplatok). V areáli komplexu sú štyri bazény so sladkou vodou (dva s oddeleným bazénom pre deti, dva sú v zime vyhrievané pri nízkych teplotách), ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zadarmo, plážové osušky - na zálohu (cca 10 EUR). Miniklub pre deti a mládež.
Za poplatok: práčovňa, lekár, obchody a kaderníctvo.

Izby
Hotel Agador Caribbean Village má viac ako 350 izieb, dvojlôžkové, trojlôžkové a štvorlôžkové (tretie a štvrté lôžko v podobe samostatnej postele alebo pohovky, v prípade štvorlôžkových rodinných izieb je možnosť mať tiež palandu pre 3. a 4. osobu). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou a WC, satelitným TV, telefónom. Niektoré izby majú balkón alebo terasu. Chladnička a trezor za príplatok (každý cca 25 MAD / deň). Klimatizácia je funkčná od júla do augusta. Na recepcii je možné zapožičať ventilátor (25 MAD / deň). Klienti Rainbow sú zvyčajne ubytovaní v časti Carribean Village.

Strava
Raňajky (06:30-10:30), obed (12:30-14:30) a večere (18:30-21:30). Počas večera možno navštíviť tiež jednu zo šiestich reštaurácií a'la carte (jedenkrát za týždeň jedna reštaurácia, nutná rezervácia). Navyše popoludňajšie občerstvenie (13:00-16:00) a nočné občerstvenie (22:00-00:00) - sendviče, koláče, pizza v snack bare, káva a čaj (16:00-17:00) v bare pri bazéne . Nápoje: miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, brandy a ďalšie destiláty) a nealkoholické nápoje (voda, káva, nápoje) v baroch a počas jedál v hlavnej reštaurácii (10:00-23:00).

Šport a zábava
Animačný program pri bazéne (gymnastika, aerobik), večerné show (kabaret, divadlo), voľný vstup na diskotéku (nápoje za poplatok), animačný program pre deti, voľný vstup na tenisové kurty (2 hodiny za pobyt, po predchádzajúcej rezervácii, požičovňa tenisových rakiet za poplatok cca 60 MAD / hod.), športové ihrisko (volejbal, bedminton, basketbal), mini golf, stolný tenis. Za príplatok: posilňovňa, kaderníctvo, biliard, lekár, lekcie tenisu, turecké kúpele, sauna, vírivka, masáže (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii) a vodné športy.
Upozornenie! Mimo hlavnej sezóny môžu niektoré z vyššie uvedených atrakcií fungovať v obmedzenom rozsahu.

Internet
V lobby a pri bazéne Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.groupesahara.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/agador-caribbean-village

Náš názor
Ideálne miesto na trávenie aktívnej dovolenky, veľmi rozšírená a neobvykle atraktívna oddychová oblasť s bohatým programom All Inclusive. Hotel Agador Caribbean Village je v našej ponuke už niekoľko rokov a je hosťami veľmi obľúbený.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Kenzi Europa

Poloha
Hotel Kenzi Europa sa nachádza blízko centra mesta (cca 5 minút chôdze). V najbližšom okolí je veľký výber obchodov, barov, reštaurácií a zábavy.

Pláž
Hotel Kenzi Europa leží cca 100 m od širokej piesočnatej súkromnej pláže. Ležadlá a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Kenzi Europa prešiel rozsiahlou rekonštrukciou zakončenou v roku 2013.
Recepcia 24h., úschovňa batožiny, hlavná reštaurácia podávajúca jedlá medzinárodnej kuchyne a bar. Veľký bazén s niekoľkými šmykľavkami a oddelenou časťou pre deti (v zimnom období je bazén vyhrievaný). V lobby sa nachádzajú obchodíky, lekáreň, zmenáreň a bankomat. Práčovňa (za poplatok). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Plážové osušky - vratná záloha (cca 100 MAD). Hotel akceptuje kreditné karty.

Izby
Hotel Kenzi Europa má viac ako 200 celkovo zrekonštruovaných a novo vybavených dvojlôžkových izieb (s možnosťou max. jednej prístelky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), WC, terasou alebo balkónom (výhľad na more, záhradu alebo bazén), satelitným TV, klimatizáciou a telefónom. Za poplatok trezor (cca 25 MAD / deň) a minibar.
Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive: skoré kontinentálne raňajky (5:00-7:00), raňajky (7:00-10:00) formou bufetu, obedy (12:30-15:00) a večere (19:00-22:00) v hlavnej reštaurácii. Okrem toho neskoré raňajky (10:00-11:00), coffe break - palacinky, sušienky, občerstvenie, teplé a studené nápoje (16:00-17:00) v bare pri bazéne. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje (10:00-23:00) v hlavnom bare, v bare pri bazéne a počas podávania jedál v hlavnej reštaurácii (voda, sýtené nápoje, džúsy, káva, čaj, ovocné kokteily, pivo, víno, whisky ).
K dispozícii sú vysoké stoličky pre deti.

Šport a zábava
Hostia majú k dispozícii multišportové ihrisko, stolný tenis, tenisové kurty (dva osvetlené kurty) a posilňovňu. Večerný umelecký program v hlavnom bare, jedenkrát týždenne marocký večer. Za poplatok: masáže, sauna, parné kúpele, kozmetické procedúry vo wellness centre (podrobný cenník je dostupný na recepcii). Pre deti: detské ihrisko a animácie v priebehu dňa.

Internet
Wi-Fi v lobby - zadarmo, internetový kútik - za poplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.kenzi-hotels.com/kenzieuropa

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/kenzi-europa

Náš názor
Hotel Kenzi Europa dobrej kvality, ktorý sa nachádza v centre mesta so širokou škálou možností zábavy v areáli hotela aj v najbližšom okolí. Malá, ale dobre udržiavaná hotelová plocha, priateľský personál a vynikajúce jedlo sú najväčšími výhodami hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Labranda Les Dunes d'Or

Poloha
Hotel Labrande Les Dunes d'Or je postavený v podobe prázdninovej dedinky. Nachádza sa na veľkej ploche, vo vzdialenosti cca 2 km od centra mesta Agadir a cca 25 km od letiska. V okolí nájdete širokú škálu barov, reštaurácií a obchodov.

Pláž
Hotel Labrande Les Dunes d'Or sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži (prechod cez promenádu). Ležadlá a slnečníky - zadarmo.

Vybavenie
Hotel (spoločne s izbami) prešiel na prelome rokov 2015/2016 celkovú rekonštrukciu. Hotel Les Dunes d'Or sa skladá zo štyroch budov, v roku 2013 obdržal Certificate of Excellence pre jeho vysokú kvalitu služieb.
Recepcia 24h, mini market, hlavná reštaurácia L'Oasis, tri reštaurácie a'la carte (nutná skoršia rezervácia): Le CapSud (rybie pokrmy), Bella Vista (talianska kuchyňa), La Casbah (marocká kuchyňa), štyri bary: pri bazéne, na pláži, cocktail bar, piano bar so živou hudbou každý večer, veľký vonkajší bazén nepravidelného tvaru s časťou pre deti a druhý menší oválny (ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo, plážové osušky - nutná záloha), kaderníctvo (za poplatok). Hotel akceptuje karty VISA a MasterCard.

Izby
Hotel Les Dunes d'Or má 436 štandardných dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky v podobe jednej postele alebo rozkladacej pohovky). Sú vybavené balkónom, kúpeľňou (vaňa, WC a sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, TV, trezorom (za poplatok).

Strava
All Inclusive: raňajky (06:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (19:30-21:30) formou pestrého bufetu v hlavnej reštaurácii (jedlá medzinárodnej kuchyne) a občerstvenie v hodinách 11:00-12:00 a 16:00-17:00. Alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v baroch (10:00-23:00, niektoré z dovážaných alkoholických nápojov sú za príplatok, cenník je dostupný na mieste). Jedenkrát za pobyt večera v reštaurácii a'la carte (nutná skoršia rezervácia).

Šport a zábava
Hotel Les Dunes d'Or organizuje pestrý animačný program. Pre deti v miniklube usporadúva rôzne zábavy, hry a ukážky. Pre dospelých sú animácie počas dňa a večer.
K dispozícii: miniklub (od 4 do 9 rokov, otvorený v čase prázdnin od 9:00-12:00 a od 14:00-18:00), aquapark, sedem tenisových kurtov (nutná rezervácia), futbalové ihrisko, petanque, stolný tenis, plážový volejbal, nočný klub Millenium, amfiteáter, wellness, posilňovňa (zadarmo). Za poplatok: sauna, parný kúpeľ, vírivka, masáže a kozmetické procedúry.

Internet
V hotelovom lobby je internet Wi-Fi - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.labranda.com/en/hotel/labranda-les-dunes-dor

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/labranda-les-dunes-d-or

Náš názor
Kvalitný hotel s veľmi rozsiahlym športovým a animačným programom. Hotel Les Dunes d'Or je taktiež veľmi dobre umiestnený. Vrelo odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

LABRANDA Amadil Beach

Poloha
Veľmi dobrý hotel Labrande Amadil Beach, ktorý sa nachádza v krásnej udržiavanej záhrade. Leží v pokojnej časti pobrežnej promenády, v blízkosti turistického centra Agadiru (cca 15 minút chôdze). Letisko Agadir je vzdialené cca 10 km od hotela.

Pláž
Hotel Labrande Amadil Beach sa nachádza priamo pri súkromnej, udržiavanej, piesočnej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Vybavenie
24h recepcia, úschovňa batožiny, zmenáreň, práčovňa, lekár na výzvu, dva obchody, kadernícky a kozmetický salón, tri reštaurácie (hlavná - formou bufetu a dve typu á la carte: marocká a talianska), piano bar, snack bar, plážový bar, miniklub pre deti, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi. V hoteli Amadil Beach Atlas je bazén so sladkou vodou s piatimi novými toboganmi, detský bazén s malými šmykľavkami pre najmenších.

Izby
Hotel Labrande Amadil Beach má viac ako 300 dvojlôžkových izieb (možnosť jednej prístelky pre dieťa v podobe samostatnej postele alebo pohovky) s kúpeľňou a WC. V izbách je k dispozícii: individuálne nastaviteľná klimatizácia, satelitný TV, telefón, chladnička (zadarmo, pridanie na požiadanie na základe dostupnosti), trezor (cca 25 MAD / deň), minibar (za poplatok) a balkón. Hotel poskytuje detskú postieľku pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo, na vyžiadanie.

Strava
All Inclusive: raňajky formou pestrého bufetu v medzinárodnej reštaurácii Le Littoral (07:00-10:00), neskoré raňajky (chlieb, pečivo, džúsy, káva, čaj) v bare pri bazéne (10:00-12:00), obed formou bufetu (12:00-15:00), neskorý obed (pizza, sendviče, koláče, pečivo atď.) podávaný v bare pri bazéne (15:00-17:00), večere formou bufetu v reštaurácii Le Littoral (18:30-21:30). Nápoje: osviežujúce nápoje a miestne destiláty (miestne pivo, víno, gin a whisky, Coca Cola, Fanta, Sprite, minerálna voda, mätový čaj) podávané k stolu v hlavnej reštaurácii a baroch (09:00-23:00). Navyše jedenkrát týždenne návšteva tematickej reštaurácie "La Vague" alebo "Dar Fes" zadarmo pre hostí s All Inclusive (stále menu "All Inclusive").

Šport a zábava
Hotel Labrande Amadil Beach organizuje animačný program pre dospelých i deti (vo francúzštine): aerobik, hry, každý večer kabaret. Jedenkrát týždenne za príplatok živá marocká hudba. Zadarmo je k dispozícii stolný tenis. V hoteli je wellness centrum: fitnes a posilňovňa, široký výber kozmetických a liečebných masáží, parný kúpeľ, vírivka a sauna (všetky služby za príplatok - podrobný cenník je k dispozícii na recepcii).

Internet
V lobby je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo, na izbách - za poplatok (cca 120 MAD / deň). Internetová kaviareň - za poplatok (cca 30 MAD / hod.).

Miestne kategórie
****

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/amadil-beach-atlas

Náš názor
Hotel vysokej kvality, ktorý sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži, v pokojnej časti pobrežnej promenády. Hotel LABRANDA Amadil Beach je osvedčenou voľbou pre náročných klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

LTI Agadir Beach Club

Poloha
Štýlový hotel LTI Agadir Beach Club sa nachádza v krásnej udržiavanej tropickej záhrade, v blízkosti centra mesta (cca 5 minút cesty). V okolí je široký výber barov, reštaurácií a obchodov.

Pláž
Hotel LTI Agadir Beach Club sa nachádza priamo pri súkromnej, širokej piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo (záloha za osušku 100 MAD).

Vybavenie
Hotel LTI Agadir Beach Club sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých menších bočných budov.
24h recepcia, sedem reštaurácií, z toho tri sa špecializujú na národnú kuchyňu (marocká, talianska, rybia), gril snack bar, kaviareň, bary, piano bar, nočný klub, veľký sladkovodný bazén v upravenej tropickej záhrade, bar pri bazéne, butiky, kaderníctvo, práčovňa, recepcia so zmenárňou, salón krásy, požičovňa áut. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne - zadarmo (záloha na uterák 100 MAD). Hotel ponúka úschovňu batožiny.

Izby
Hotel LTI Agadir Beach Club ponúka komfortné, priestranné dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 26 m²) s možnosťou prístelky v podobe rozkladacieho gauča alebo rozkladacej pohovky. Izby sú vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, chladničkou, minibarom a mini trezorom (za príplatok 25 MAD / deň). Väčšina izieb má balkón alebo terasu. Maximálny počet osôb v izbe sú traja dospelí alebo dvaja dospelí + jedno dieťa.

Strava
Raňajky a večere sú podávané formou bohatého bufetu alebo All Inclusive za príplatok.
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), skoré raňajky (06:00-07:00) a neskoré kontinentálne raňajky (10:00-11:00), obedy (12:30-15:00) a večera (18:30-21:30) - sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii. Navyše popoludňajšie občerstvenie: sendviče, koláče, pizza, atď. (16:00-17:00) v bare pri bazéne a na pláži. Nápoje: všetky miestne alkoholické nápoje (pivo, biele a červené víno, brandy a ďalšie miestne vodky) a nealkoholické nápoje: voda, káva, perlivé a neperlivé nápoje (10:00-24:00) v baroch a k jedlám podávaným v hlavnej reštaurácii.

Šport a zábava
Animačný program pri bazéne (gymnastika, aerobik), večerné show (kabaret, divadlo), animačný program pre deti v miniklube. Zadarmo: volejbalové ihrisko, stolný tenis a posilňovňa. Za poplatok: dva tenisové kurty (cca 55 MAD / hod.), sauna, vírivka, masáže, kaderníctvo, vodné športy na pláži (podrobný cenník je k dispozícii na recepcii). Vo vzdialenosti 10 km od hotela LTI Agadir Beach Club sa nachádzajú tri golfové ihriská (dve 18-jamkové, jedno 9-jamkové).

Internet
V lobby je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Internetová kaviareň - za poplatok (cca 20 MAD / hod.).

Miestne kategórie
**** De luxe

Webové stránky
http://www.lti.de/Home/Hotels/lti-Agadir-Beach-Club.html

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/lti-agadir-beach-club

Náš názor
Hotel LTI Agadir Beach Club má výbornú polohu priamo pri pláži a neďaleko centra mesta Agadir. Široká škála zábavy na mieste.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Royal Decameron Tafoukt

Poloha
Exkluzívny štvorhviezdičkový hotel Royal Decameron Tafoukt leží priamo pri Atlantickom oceáne, cca 1 km od turistického centra s reštauráciami, barmi a obchodmi. Letisko v Agadire sa nachádza cca 25 km od hotela.

Pláž
Hotel Royal Decameron Tafoukt leží pri širokej, piesočnatej pláži (stačí prejsť cez promenádu). Ležadlá a slnečníky na pláži sú zadarmo (vo vyhradenej hotelovej časti).

Vybavenie
Hotel Royal Decameron Tafoukt sa skladá zo siedmych budov (dvojposchodových až trojposchodových). Priestranná hala s celodennou recepciou, výťah, hlavná reštaurácia Atlantis, reštaurácie a la carte Café del Mar (nutná včasná rezervácia), snack bar (11:00 - 17:00), bar pri bazéne (10:00 - 23:00), bar Champions (17:00 - 23:00), marocká kaviareň Fly (17:00 - 23:00), veľký vonkajší bazén s bazénom pre deti (vo všetkých bazénoch je sladká voda, v zimnú sezónu je bazén vyhrievaný), klub pre deti vo veku 4-12 rokov (vo vyhradenom čase), diskotéka Factory (23:00-1:00, drinky za poplatok). Pri bazéne ležadlá, slnečníky a uteráky - zadarmo. Za poplatok: kozmetický salón, práčovňa, doktor, detská opatrovateľka. Hotel Royal Decameron Tafoukt akceptuje platby kartou.

Izby
Hotel Royal Decameron Tafoukt disponuje 215 priestrannými dvojlôžkovými izbami s možnosťou max. dvoch prísteliek pre deti alebo jednej prístelky pre dospelú osobu). Izby sú s kúpeľňou (sprcha alebo vaňa, WC, sušič vlasov), telefón, TV-sat, klimatizácia / kúrenie, trezor (za poplatok cca 2,5 EUR / deň) a balkónom alebo terasou. Časť izieb má tiež chladničku. Možnosť zapožičania detskej postieľky zadarmo (na vyžiadanie).

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obed (12:00-14:00), večera (19:00-22:00) podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii Atlantis, ľahké občerstvenie v priebehu dňa v snack bare (11:00-17:00), jedenkrát za pobyt večera v reštaurácii a la carte Café del Mar (19:00-22:00 - nutná včasná rezervácia, jedlá stredomorskej kuchyne), voda, nealkoholické nápoje, pivo a miestne alkoholické nápoje vo vyhradených baroch (10:00-01:00).

Šport a zábava
Hotel Royal Decameron Tafoukt ponúka bohatý animačný program v priebehu dňa (hry a súťaže pri bazéne, aerobik, gymnastika, atď.), pre deti animačný program v mini klube a večerné show a predstavenie v amfiteátri. Posilňovňa, stolný tenis, lukostreľba, plážový volejbal, futbal na pláži, petanque.

Internet
V lobby hotela je Wi-Fi (zadarmo).

Miestne kategórie
****

Webová stránka
http://www.decameron.com

Náš názor
Royal Decameron Tafoukt
je kvalitný hotel s príjemnými izbami, zábavným animačným programom s profesionálnymi animátormi a s fantastickým umiestnením na piesočnatej pláži pri Atlantickom oceáne.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem na vybrané trase, letištní taxy, transfery klimatizovaným autokarem v Maroku, ubytování: 7 nocí v 3* nebo 4* hotelech, stravování: 7 snídaní a 7 večeří, služby polského zástupce během odbavení na letišti, služby polského průvodce během poznávací části, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, poplatky za místní průvodce, spropitné pro nosiče zavazadel, sluchátkový set Tour Guide (celkové náklady na účast v programu cca 125 EUR/os., povinný poplatek průvodci formou balíčku), nápoje k večeřím a jiné osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Cesarskie Miasta de luxe

Program

Ubytování v luxusních hotelech - nabídka pro náročné klienty! • komfortní prohlídky v malých skupinách - do 20 osob • římské město Volubilis • Rabat - moderna a středověk • Meknes - marocké Versailles • Casablanca • tajemná medína ve Fes • Marrákeš s magickým náměstím Djemaa el Fna • pro zájemce týdenní pobyt v Agádíru
 
Den 1

Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Letový řád a místo srazu se nachází v tabulce na poslední straně katalogu. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady. Po příletu do Agádíru pasové odbavení, transfer do hotelu, večeře a přenocování.

Den 2
Po snídani se vydáme na kopec, kde se nachází trosky kasby ze 16. století. Z vrcholu uvidíme nádherné panorama Agádíru. Následně přejezd podél Atlantického pobřeží do města As-Sawíra. Je to pobřežní městečko proslulé výrobky z místního dřeva zvaného tui (podobného mahagonu), původní architekturou a uměleckou atmosférou. Masivní opevnění starého města, úzké a křivolaké uličky s typickými bílými domky s modrými dveřmi, kavárny, okouzlující přístav to je téměř pohádkový obraz. Poté přejezd do Safi, přístavního města s vyhlášenými hrnčířskými a keramickými dílnami. Procházka medínou, večeře a přenocování v hotelu. (Trasa cca 300 km)

Den 3
Po snídani přejezd do Al-Džadídy - bývalé portugalské enklávy. Prohlídka historického centra města: pevnost Mazagan s portugalskou cisternou, kostel a velká mešita, domy židovských a portugalských obchodníků a arabská medína. Následně přejezd do Casablanky a krátká prohlídka centra města: mešita Hassana II. s nejvyšším minaretem světa (200 m vysoký) a náměstí Mohameda V., jehož budova je zajímavou ukázkou koloniální architektury. Večeře a přenocování v hotelu. (Trasa cca 240 km)

Den 4
Po časné snídani odjezd do Rabatu, hlavního města Maroka. Prohlídka města: mešita a věž Hassana ze 12. století, mauzoleum Mohameda V. (dědečka panujícího Mohammeda VI.), pohřebiště dynastie Merinidů - Szell, královský palác s impozantní bránou Bab al-Rouah (zvenčí) a umělecká čtvrť Oudaia Kasbah. Následně se vydáme do Meknes nazývaného městem krásných bran. Následně návštěva legendárních stájí a stodol sultána Moulaye Ismaila, které kdysi mohly pojmout až 12 000 koní. Poté zastávka k fotografování bran Bab el-Khemis a Bab el-Mansour, považovaných za nejpůsobivější v celém Maroku. Následně procházka medínou. Na závěr přejezd do Volubilis (památka UNESCO), kde navštívíme: ruiny římského města z 1. století, Vítězný oblouk Caracally, Orfeův dům, lázně, baziliku, fórum a domy měšťanů s výborně zachovalými mozaikami. Poté přejezd do města Fes, večeře a přenocování. (Trasa cca 300 km)

Den 5
Po snídani prohlídka města Fes, duchovního a náboženského centra Maroka. Návštěva: medíny (památka UNESCO) Fes el-Bali, skutečného labyrintu s více než 9000 vinutými uličkami, kde není možné pohybovat se bez místního průvodce, mešity a univerzity Al-Karaouine, mauzolea zakladatele města Moulaye Idrisse II. (obě místa jsou přístupná pro nemuslimy pouze zvenčí) a koželužny. Výjimečná medína města Fes je místem, které umožní přenést se na několik hodin do období středověku. Následně tzv. Nový Fes: královský palác Dar el Makhzen (zvenčí), obrovská brána Bab al Jeloud, procházka židovskou čtvrtí Mellah. Večer pro zájemce feská večeře s folklorním vystoupením (cena cca 35 EUR). Večeře a přenocování v hotelu. 

Den 6
Po snídani odjezd z města Fás. Pojedeme přes malebné hory Středního Atlasu. Během celé trasy uvidíme nádherné výhledy. Během cesty krátká zastávka v horském středisku Ifrane, které je obklopeno cedrovým lesem. Procházka letoviskem. Pozdě odpoledne přejezd do Marrákeše. Večer se vydáme na náměstí Djemaa el Fna, které je zapsáno na seznamu Světového dědictví UNESCO; je tam rušno po celý den (mimo jiné: zaklínači hadů, polykači ohňů, trénované opice, občerstvení, spousta stánků, atd.). Volný čas. Následně přejezd do hotelu, ubytování, večeře a přenocování. (Trasa cca 500 km)

Den 7
Po snídani návštěva Marrákéše nazývaného Červeným městem a často uznávaného za nejatraktivnější město Maroka. Program zahrnuje mimo jiné: bazar (souk) známý díky výrobkům místních řemeslníků, mešitu Kutubíja ze 12. století, palác Bahia a slavnou zahradu módního návrháře Yves Saint Laurenta. Během prohlídky města krátká návštěva berberského bylinkářství. Brzy odpoledne odjezd z Marrákéše a přejezd malebným pohořím Vysokého Atlasu do města Agádír. Večeře a přenocování v hotelu. (Trasa cca 270 km)

Den 8
Po snídani volný čas. Transfer:
- klienti zůstávající na druhý týden pobytu v Agádíru nebo na druhý poznávací zájezd Maroko - magický jih - transfer do vybraného hotelu,
- klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště v Agádíru a odlet do Polska.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 
Většina muslimských památek se prohlíží pouze zvenčí - týká se to zejména mešit. Věnujte pozornost vhodnému oblečení - ženy by měly mít dlouhé sukně a zakrytá ramena. To se samozřejmě nevztahuje na pláže a hotelové bazény.
Je dobré dávat si pozor na fotoaparáty, kamery a peněženky - riziko krádeží. 
 
UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska/České republiky. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Hodnotenie klientov

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/cesarskie-miasta-de-luxe/zakwaterowanie-mix

Informácie o hoteloch

Ubytování
Luxusní hotely****/***** - 7 nocí.

Pokoje: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnou a WC.

Upozornění! Pro zájemce (za příplatek) možnost prodloužení zájezdu o týdenní pobyt v Agádíru nebo o druhý poznávací zájezd - Maroko - Magický jih. 

Vybavení: v hotelech je obvykle restaurace, bar, směnárna.

Strava: snídaně a večeře.

Místní kategorie: ****/*****
 
Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny

Najbližšie termíny do hotelu

27. 09. - 05. 10. 2019 (8 dní)
Katovice polopenzia
660 € 903 €
11. 10. - 19. 10. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
716 € 960 €
01. 11. - 08. 11. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
789 € 1 074 €
22. 11. - 29. 11. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
819 € 1 016 €
06. 12. - 13. 12. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
772 € 938 €
20. 12. - 27. 12. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
861 € 1 185 €
03. 01. - 10. 01. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
807 € 1 012 €
17. 01. - 24. 01. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
843 € 1 050 €
14. 02. - 21. 02. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
865 € 1 067 €
28. 02. - 06. 03. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
789 € 984 €
13. 03. - 20. 03. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
813 € 1 064 €
27. 03. - 04. 04. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
848 € 1 095 €
10. 04. - 18. 04. 2020 (8 dní)
Varšava polopenzia
820 € 878 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €