Adaaran Select Meedhupparu Obrázok0
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok1
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok2
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok3
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok4
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok5
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok6
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok7
Adaaran Select Meedhupparu Obrázok8

Adaaran Select Meedhupparu

Maledivy - Male
Pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Adaaran Select Meedhupparu sa nachádza na severnom Atol Rá, na rajskom ostrove vzdialenom cca 136 km od medzinárodného letiska v Male (transfer trvá cca 45 minút). Transfer je organizovaný hydroplánom, čo je ďalším lákadlom.

UPOZORNENIE!
Vzhľadom k tomu, že transfer je organizovaný hydroplánom, let na ostrov sa môže uskutočniť iba počas dňa. Klienti v posledný deň pobytu opúšťajú hotel skoro popoludní a sú dopravení do Male. Zostávajúci čas do odletu z Male do Varšavy čakajú na letisku.

Pláž
Hotel Adaaran Select Meedhupparu sa nachádza na ostrove obklopenom krásnou, bielou piesočnou plážou s malebnou lagúnou. Ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, dve hlavné reštaurácie, reštaurácia a'la carte s medzinárodnou kuchyňou, tri bary, vrátane swim up baru. K dispozícii je bazén obklopený slnečnou terasou, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo. Navyše: kozmetický salón, obchod so suvenírmi, centrum vodných športov.

Izby
Komplex sa skladá z 215 komfortných víl zariadených v miestnom štýle.
Vily pri pláži (rozloha cca 48 m²) sa nachádzajú v záhrade v blízkosti pláže a sú vybavené kúpeľňou (sprchovací kút - čiastočne pod holým nebom, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, ventilátorom, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom (spotreba za poplatok), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, zariadenú terasou.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu v reštaurácii Sufura, občerstvenie v hlavnom bare (10:30-11:30, 16:00-17:00 a 23:00-24:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Za poplatok: čerstvé ovocné džúsy a importované alkoholické nápoje.

Šport a zábava
Hotel Adaaran Select Meedhupparu organizuje animačný program: karaoke, živá hudba, ukážky varenia, diskotéka na pláži. Športová infraštruktúra: posilňovňa, badminton, plážový volejbal, plážový futbal, stolný tenis, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok), šípky, sauna.
Za poplatok: biliard, elegantné kúpele, vodné športy (šnorchlovanie, windsurfing, potápanie, surfovanie, vodné lyžovanie, extrémne športy), miestne výlety do Male či na okolité ostrovy, rybárčenie a plavby pri západe slnka.

Internet
Internet Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela zdarma.

Miestne kategórie
****

Iné
www.adaaran.com

Náš názor
Hotel dobrej triedy, ktorý sa teší veľmi dobrým hodnotením hostí. Elegantné izby a široký výber atrakcií v areáli hotela z neho robia ideálnu voľbu pre pokojnú dovolenku.
Hotel Adaaran Select Meedhupparu sa nachádza na krásnom Atol Rá, ktorý je známy pre svoje krásne, nedotknuté koralové útesy. Vrelo ho odporúčame osobám orientovaným na preskúmavanie podmorského, polychromatického sveta, pretože je to jedno z najlepších miest pre potápanie na Maledivách.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Male - Varšava (s prestupom), letiskové poplatky, ubytovanie 8 nocí v hoteli na Maledivách, transfery letisko - hotel - letisko, transfery lietadlom alebo motorovým člnom na Maledivách, služby anglicky hovoriaceho zástupcu na Maledivách (kontakt s poľským sprievodcom žijúcim na Srí Lanke iba telefonicky), balíček poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: obvyklé prepitné, fakultatívne výlety a osobné výdavky, špeciálnu odletovú daň 25 USD

Upozornenie! Vyššie uvedené ceny sú platné k 1.2.2018 a môžu sa zmeniť.

Program

Deň 1
11:25 Zraz pri stanovisku Rainbow Tours na letisku F. Chopina vo Varšave min. 2 hodiny pred plánovaným odletom:
13:25 Odlet z Varšavy.
22:05 Pristátie v Dubaji.
Letový poriadok je len orientačný a môže sa zmeniť.
Aktuálny letový poriadok sledujte na R.pl/rozklady.

Deň 2
04:35 Odlet z Dubaja.
09:45 Prílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotela. Transfer bude organizovaný motorovou loďou, lietadlom alebo hydroplánom (v závislosti od umiestnenia hotela).

Deň 3-9
Čas na odpočinok, kúpanie a opaľovanie. Možnosť využitia fakultatívnych výletov ponúkaných hotelom.

Deň 10
Vysťahovania z hotela, transfer na letisko v Male.
22:55 Odlet z Male.

Deň 11
02:05 Prílet do Dubaja.
08:05 Odlet z Dubaja.
11:20 Prílet do Varšavy.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ostatné

MALDIVY základné informácie

Očkovanie
Medzinárodný očkovací preukaz s potvrdeným očkovaním proti žltej zimnici je požadovaný pri prílete na letisku od pasažierov, ktorí sa v posledných šiestich dňoch zdržiavali v oblastiach infikovaných žltou zimnicou.

Mena
Maldivská rufia [MVR] 1 Rufio = 100 Laar, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,21 Sk = 1 MVR. Nie je nutná výmena valút na maledivskú rufiu. Všeobecne sú prijímané vymeniteľné valuty (najmä USD). Neodporúča sa platenie kreditnou kartou, pretože sú k cene automaticky pripočítané vysoké manipulačné poplatky.

Orientačné ceny
1,5 l fľašu s vodou - cca 3 USD.
Drinky - cca 6 - 8 USD.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Všetky typy zástrčiek.

Telefóny
Do Slovenskej Republiky 00 421 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajúceho.
Zo Slovenskej Republiky 00 960 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajúceho.

Čas
Časový posun voči SR: + 4 hodiny oproti zimnému času, + 3 hodiny oproti letnému času.

Let
Let do Male pravidelnou linkou s prestupom. Zraz na letisku F. Chopina vo Varšave pri stanovisku Rainbow Tours minimálne 2 hodiny pred odletom.
Aktuálny letový poriadok sledujte na R.pl/rozklady 

Je dobré vedieť
- Maledivy sú pre turistov bezpečnou krajinou.
- V turistických letoviskách na ostrovoch neexistuje žiadna možnosť kontaktu s miestnou moslimskou populáciou.
- Len v hlavnom meste Male je potrebné dávať pozor na správne oblečenie a správanie, ktoré by mohlo porušiť platné náboženské normy a prijaté zvyky. Zákaz zobrazovať náboženské symboly: kríža, Dávidovej hviezdy, atď. Pri príchode na Maledivy a na mieste.
- Nudizmus je prísne zakázaný.
- Colné predpisy úplne zakazujú dovoz alkoholu (je k dispozícii v centrách pre cudzincov, za veľmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodovanie s drogami hrozí vysokými tresty väzenia.
Zákaz vývozu koralu. Je povolený dovoz iba osobných vecí. Zákaz dovozu bravčového mäsa a pornografie. Je možné doviezť a vyviezť povolené množstvo devízy. Maldivské úrady veľmi striktne pristupujú k dodržiavaniu predpisov, napr.: za dovoz alkoholu hrozí väzenie.
- Na území Maldív je vyznačená tzv. Turistická zóna, v ktorej je povolené pohybovať sa zahraničím turistom.
- Pokiaľ chcete samostatne preskúmať atole, ktoré nepatria do zóny, musíte získať zvláštne povolenie - to platí aj pre miestne firmy, ktoré by chceli viesť trasu výletu mimo turistickú zónu.
- Slovenská republika nemá so štátom Maledivy diplomatické styky.

Maledivy sa nachádzajú v územnej pôsobnosti českého veľvyslanectva v Novom Dillí (India).
Upozornenie! Uvítacie balíčky pre novomanželov vyžadujú potvrdenie o svadbe v období maximálne posledných 6 mesiacov (dokument je potrebné vziať so sebou a ukázať na recepcii pri ubytovaní).

Výlety po okolí

Objavte podmorský svet
Nádherná expedícia ku koralovým útesom - Maledivy sú skvelým miestom pre milovníkov potápania. Je tu mnoho potápačských škôl - takmer každý hotel má svoju vlastnú školu. Je ideálnym miestom na objavovanie podvodného sveta Indického oceánu.
Ceny od 60 USD / hod. Kurzy potápania od 120 USD za kurz.

Šnorchlovanie
Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú vidieť bohatý podvodný svet bez toho, aby museli ísť pod hladinu vody. Dvojhodinový výlet na útesy, ktoré sa nachádzajú neďaleko hotela. Nemusíte mať plavecké zručnosti, vybavenie na šnorchlovanie a vesty si možno požičať v hoteli.
Ceny od 30 USD.

Male City tour
Skvelá príležitosť vidieť hlavné mesto tejto rajskej krajiny. Uvidíme palác Mule-Aage, ktorý postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roku 1906. V súčasnej dobe sa v budove nachádza kancelária prezidenta. Navštívime tiež Islamic Centre, ktoré uchvacuje svojou architektúrou - najväčšiu mešitu na Maldivách, do ktorej sa zmestí takmer 5 000 ľudí! V centre sa nachádza aj knižnica a konferenčná miestnosť. Navyše to bude skvelá príležitosť k nákupu miestnych suvenírov a ručných výrobkov. Je vyžadované skromné ​​oblečenie - zakryté kolená a ramená. Cena od 50 USD.

Nezabudnuteľný rybársky výlet
Skvelá atrakcia pre milovníkov rybolovu. Maldivy sú rajom pre rybárov, možno si tu prenajať loď a vydať sa na plavbu alebo využiť organizovaný výlet. Rybárske výlety sú organizované v rôznych denných dobách (ráno, pri západe slnka, celodenné). Počas expedície budú mať všetci skvelú príležitosť vyloviť exotické druhy rýb, ktoré obývajú Indický oceán. Ďalšou atrakciou bude možnosť konzumácie vlastnoručne chytenej ryby. Po návrate do hotela budú ugrilované šéfkuchárom. Cena od 40 USD.

Vyhliadkový let lietadlom
Skvelá voľba pre tých, ktorí chcú vidieť rajské atoly z vtáčej perspektívy. Cena od 140 USD.

Blízke stretnutie s delfínmi
Maldivy sú ideálnym miestom, kde môžeme zblízka pozorovať divoké delfíny. Počas hodinovej plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme veľkú šancu vidieť tieto nádherné cicavce. Ceny od 35 USD.

 Upozornenie! Vyššie uvedené popisy fakultatívnych výletov sú len informatívne a nie sú obchodnou ponukou. Nezaručujeme, že budú všetky realizované a dostupné v každom hoteli. Úplný zoznam fakultatívnych výletov aj s aktuálnymi cenami je dostupný v pobytových hoteloch a môže sa líšiť v závislosti na hoteli.

Víza

Vízum na Maledivy
Pri turistických cestách do 30 dní je vízum udelené bezplatne po príchode. Cestovný pas musí byť platný min. 6 mesiacov od návratu.
Na letisku je pri potrebné uhradiť špeciálnu odletovú daň vo výške 25 USD. Platba je povinná pre všetky dospelé osoby. Platí sa na letisku v Male v hotovosti alebo kartou.

Mapa

Počasie

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

Super 06. 07. 2017

My sme práve na tomto nádhernom mieste. Máme izbu 248 na južnej strane ostrova. Blízko Caffe Mass, čo je super, na skok od baru. Blízko pristávajú hydroplany, ale moc to neruší. Moja neter mala 2.7... Čítať zvyšok recenzia

Raj na zemi,jen trosku z ruky... 12. 04. 2017

Do resortu jsme leteli hydroplanem cca 40 min. z Male,uz jen tato cesta je krasnym zazitkem s vyhledem na ostrovy rozesete v mori.Organizace cesty do mista pobytu i resort sam byl na spickove urovni... Čítať zvyšok recenzia

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu

30. 10. - 09. 11. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
2 823 €
06. 11. - 16. 11. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
2 850 €
13. 11. - 23. 11. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
2 807 €
20. 11. - 30. 11. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
2 807 €
27. 11. - 07. 12. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
2 807 €
04. 12. - 14. 12. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
2 740 €
11. 12. - 21. 12. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
2 740 €
18. 12. - 28. 12. 2019 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
3 414 €
25. 12. - 04. 01. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
4 003 €
08. 01. - 18. 01. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
3 142 €
15. 01. - 25. 01. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
3 093 €
22. 01. - 01. 02. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
3 058 €
29. 01. - 08. 02. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
3 058 €
05. 02. - 15. 02. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
3 099 €
12. 02. - 22. 02. 2020 (11 dní)
Varšava All Inclusive Premium
3 141 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €