Fun Island Resort & Spa Obrázok0
Fun Island Resort & Spa Obrázok1
Fun Island Resort & Spa Obrázok2
Fun Island Resort & Spa Obrázok3
Fun Island Resort & Spa Obrázok4

Fun Island Resort & Spa

Maledivy - Male
Pobytové
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilňovňa
SPA
Komorný, malý

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Fun Island Resort & Spa
sa nachádza na južnom Male Atoll, iba 37 km od medzinárodného letiska v Male. Transfer loďou do hotela trvá asi 45 min. Ostrov je 700 m dlhý a 168 m široký, obklopený azúrovou vodou oceánu.

Izby
Fun Island Resort & Spa
má 58 izieb dvoch štandardov:
Izby Beach Front - s rozlohou asi 21 m², nachádzajúce sa v bungalovoch v záhrade. Izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, kúpeľňou (vaňa / sprcha), plážové osušky, telefónom, mini barom (konzumácia za príplatok), odpočinkovou časťou, terasou s ležadlami.
Izby Deluxe - s rozlohou asi 59 m², vybavené sú ako štandardné izby, navyše sú vybavené príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, satelitným TV, sušičom vlasov, vonkajšou kúpeľňou s vaňou a sprchovacím kútom, sprchou "pod holým nebom". Namiesto terasy majú izby verandu a vlastný kúsok záhrady pred bungalovom. Na vyžiadanie postieľka pre dieťa.

Vybavenie
Recepcia (check in od 13:00, check out do 12:00), obchod so suvenírmi. Chýba bazén. Hosťom je k dispozícii hlavná reštaurácia Farivalhu, v ktorej sú servírované všetky jedlá, kaviareň Envashi (otvorená v hodinách 10:00 - 22:00), servírujúca jedlá a'la carte, zmrzlinu, kávu a ovocné šťavy z čerstvého ovocia, Fun Bar (otvorený od 08:00 až do posledného zákazníka), podávajúci alkoholické nápoje a koktaily.

Strava
Raňajky (07:30 - 09:30), obed (12:30 - 14:00) a večere (19:30 - 21:00) - sú podávané formou bohatého bufetu. Nápoje za poplatok.

Šport a zábava
Fun Island Resort & Spa
organizuje večery so živou hudbou, folklórne vystúpenia a diskotéky v hlavnom bare (All Inclusive počas otváracej doby baru). Okrem toho: biliard, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa. Vodné športy (za poplatok): kanoe, člny, plachtenie (katamarány, trimarány, loďky), vodné skútre, windsurfing. Hosťom je k dispozícii wellness centrum Araamu Spa. V areáli rezortu sa nachádza potápačské centrum, ponúkajúce možnosť využitia lekcií potápania a organizujúce výlety na šnorchlovanie (za poplatok). Organizované sú tiež miestne výlety (za príplatok): do Male a na okolité ostrovčeky, rybárčenie, plavby, súkromné ​​pikniky, delfín - safari.

Internet
Wi-Fi pripojenie (zdarma) v hlavnom bare a na izbách typu Deluxe.

Miestne kategórie
***

Iné
www.funislandmaldives.com

Náš názor
Menší hotel s exotickou atmosférou, obklopený krásnymi plážami a azúrovým oceánom.
Fun Island Resort & Spa má bohatú ponuku pre aktívnych klientov. Je ideálnym miestom pre šnorchlovanie!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Male - Varšava (s prestupom), letiskové poplatky, ubytovanie 8 nocí v hoteli na Maledivách, transfery letisko - hotel - letisko, transfery lietadlom alebo motorovým člnom na Maledivách, služby anglicky hovoriaceho zástupcu na Maledivách (kontakt s poľským sprievodcom žijúcim na Srí Lanke iba telefonicky), balíček poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: obvyklé prepitné, fakultatívne výlety a osobné výdavky, špeciálnu odletovú daň 25 USD

Upozornenie! Vyššie uvedené ceny sú platné k 1.2.2018 a môžu sa zmeniť.

Program

Deň 1
11:25 Zraz pri stanovisku Rainbow Tours na letisku F. Chopina vo Varšave min. 2 hodiny pred plánovaným odletom:
13:25 Odlet z Varšavy.
22:05 Pristátie v Dubaji.
Letový poriadok je len orientačný a môže sa zmeniť.
Aktuálny letový poriadok sledujte na R.pl/rozklady.

Deň 2
04:35 Odlet z Dubaja.
09:45 Prílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotela. Transfer bude organizovaný motorovou loďou, lietadlom alebo hydroplánom (v závislosti od umiestnenia hotela).

Deň 3-9
Čas na odpočinok, kúpanie a opaľovanie. Možnosť využitia fakultatívnych výletov ponúkaných hotelom.

Deň 10
Vysťahovania z hotela, transfer na letisko v Male.
22:55 Odlet z Male.

Deň 11
02:05 Prílet do Dubaja.
08:05 Odlet z Dubaja.
11:20 Prílet do Varšavy.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ostatné

MALDIVY základné informácie

Očkovanie
Medzinárodný očkovací preukaz s potvrdeným očkovaním proti žltej zimnici je požadovaný pri prílete na letisku od pasažierov, ktorí sa v posledných šiestich dňoch zdržiavali v oblastiach infikovaných žltou zimnicou.

Mena
Maldivská rufia [MVR] 1 Rufio = 100 Laar, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,21 Sk = 1 MVR. Nie je nutná výmena valút na maledivskú rufiu. Všeobecne sú prijímané vymeniteľné valuty (najmä USD). Neodporúča sa platenie kreditnou kartou, pretože sú k cene automaticky pripočítané vysoké manipulačné poplatky.

Orientačné ceny
1,5 l fľašu s vodou - cca 3 USD.
Drinky - cca 6 - 8 USD.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Všetky typy zástrčiek.

Telefóny
Do Slovenskej Republiky 00 421 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajúceho.
Zo Slovenskej Republiky 00 960 + kód oblasti (bez nuly) + číslo volajúceho.

Čas
Časový posun voči SR: + 4 hodiny oproti zimnému času, + 3 hodiny oproti letnému času.

Let
Let do Male pravidelnou linkou s prestupom. Zraz na letisku F. Chopina vo Varšave pri stanovisku Rainbow Tours minimálne 2 hodiny pred odletom.
Aktuálny letový poriadok sledujte na R.pl/rozklady 

Je dobré vedieť
- Maledivy sú pre turistov bezpečnou krajinou.
- V turistických letoviskách na ostrovoch neexistuje žiadna možnosť kontaktu s miestnou moslimskou populáciou.
- Len v hlavnom meste Male je potrebné dávať pozor na správne oblečenie a správanie, ktoré by mohlo porušiť platné náboženské normy a prijaté zvyky. Zákaz zobrazovať náboženské symboly: kríža, Dávidovej hviezdy, atď. Pri príchode na Maledivy a na mieste.
- Nudizmus je prísne zakázaný.
- Colné predpisy úplne zakazujú dovoz alkoholu (je k dispozícii v centrách pre cudzincov, za veľmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodovanie s drogami hrozí vysokými tresty väzenia.
Zákaz vývozu koralu. Je povolený dovoz iba osobných vecí. Zákaz dovozu bravčového mäsa a pornografie. Je možné doviezť a vyviezť povolené množstvo devízy. Maldivské úrady veľmi striktne pristupujú k dodržiavaniu predpisov, napr.: za dovoz alkoholu hrozí väzenie.
- Na území Maldív je vyznačená tzv. Turistická zóna, v ktorej je povolené pohybovať sa zahraničím turistom.
- Pokiaľ chcete samostatne preskúmať atole, ktoré nepatria do zóny, musíte získať zvláštne povolenie - to platí aj pre miestne firmy, ktoré by chceli viesť trasu výletu mimo turistickú zónu.
- Slovenská republika nemá so štátom Maledivy diplomatické styky.

Maledivy sa nachádzajú v územnej pôsobnosti českého veľvyslanectva v Novom Dillí (India).
Upozornenie! Uvítacie balíčky pre novomanželov vyžadujú potvrdenie o svadbe v období maximálne posledných 6 mesiacov (dokument je potrebné vziať so sebou a ukázať na recepcii pri ubytovaní).

Výlety po okolí

Objavte podmorský svet
Nádherná expedícia ku koralovým útesom - Maledivy sú skvelým miestom pre milovníkov potápania. Je tu mnoho potápačských škôl - takmer každý hotel má svoju vlastnú školu. Je ideálnym miestom na objavovanie podvodného sveta Indického oceánu.
Ceny od 60 USD / hod. Kurzy potápania od 120 USD za kurz.

Šnorchlovanie
Ideálna voľba pre tých, ktorí chcú vidieť bohatý podvodný svet bez toho, aby museli ísť pod hladinu vody. Dvojhodinový výlet na útesy, ktoré sa nachádzajú neďaleko hotela. Nemusíte mať plavecké zručnosti, vybavenie na šnorchlovanie a vesty si možno požičať v hoteli.
Ceny od 30 USD.

Male City tour
Skvelá príležitosť vidieť hlavné mesto tejto rajskej krajiny. Uvidíme palác Mule-Aage, ktorý postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roku 1906. V súčasnej dobe sa v budove nachádza kancelária prezidenta. Navštívime tiež Islamic Centre, ktoré uchvacuje svojou architektúrou - najväčšiu mešitu na Maldivách, do ktorej sa zmestí takmer 5 000 ľudí! V centre sa nachádza aj knižnica a konferenčná miestnosť. Navyše to bude skvelá príležitosť k nákupu miestnych suvenírov a ručných výrobkov. Je vyžadované skromné ​​oblečenie - zakryté kolená a ramená. Cena od 50 USD.

Nezabudnuteľný rybársky výlet
Skvelá atrakcia pre milovníkov rybolovu. Maldivy sú rajom pre rybárov, možno si tu prenajať loď a vydať sa na plavbu alebo využiť organizovaný výlet. Rybárske výlety sú organizované v rôznych denných dobách (ráno, pri západe slnka, celodenné). Počas expedície budú mať všetci skvelú príležitosť vyloviť exotické druhy rýb, ktoré obývajú Indický oceán. Ďalšou atrakciou bude možnosť konzumácie vlastnoručne chytenej ryby. Po návrate do hotela budú ugrilované šéfkuchárom. Cena od 40 USD.

Vyhliadkový let lietadlom
Skvelá voľba pre tých, ktorí chcú vidieť rajské atoly z vtáčej perspektívy. Cena od 140 USD.

Blízke stretnutie s delfínmi
Maldivy sú ideálnym miestom, kde môžeme zblízka pozorovať divoké delfíny. Počas hodinovej plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme veľkú šancu vidieť tieto nádherné cicavce. Ceny od 35 USD.

 Upozornenie! Vyššie uvedené popisy fakultatívnych výletov sú len informatívne a nie sú obchodnou ponukou. Nezaručujeme, že budú všetky realizované a dostupné v každom hoteli. Úplný zoznam fakultatívnych výletov aj s aktuálnymi cenami je dostupný v pobytových hoteloch a môže sa líšiť v závislosti na hoteli.

Víza

Vízum na Maledivy
Pri turistických cestách do 30 dní je vízum udelené bezplatne po príchode. Cestovný pas musí byť platný min. 6 mesiacov od návratu.
Na letisku je pri potrebné uhradiť špeciálnu odletovú daň vo výške 25 USD. Platba je povinná pre všetky dospelé osoby. Platí sa na letisku v Male v hotovosti alebo kartou.

Mapa

Počasie

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

krasna dovolenka,vyborne miesto na relax, uzasny personal.. 17. 12. 2017

Fun Island je tiche, pokojne miesto na relax, oddych, pokoj, pohodu.. Stravili sme tu 7dni od 25.11 do 1.12.2017 Vzhladom na nizku cenu sluzby vcelku postacujuce. Jedlo bolo fantastice, nechybalo... Čítať zvyšok recenzia

Krásna dovolenka 18. 01. 2017

Krásna dovolenka v nadhernom prostredí, výborne miesto na relax. Príjemný personál, podmienky na snorchlovanie. Vodné športy k dispozícii, výlety, romantická večera na plazi, výlety na otvorené... Čítať zvyšok recenzia

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu

08. 01. - 18. 01. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 923 €
15. 01. - 25. 01. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 906 €
05. 02. - 15. 02. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 880 €
19. 02. - 29. 02. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 923 €
26. 02. - 07. 03. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 875 €
04. 03. - 14. 03. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 847 €
11. 03. - 21. 03. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 841 €
18. 03. - 28. 03. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 841 €
25. 03. - 04. 04. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 818 €
01. 04. - 11. 04. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 834 €
08. 04. - 18. 04. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 834 €
15. 04. - 25. 04. 2020 (11 dní)
Varšava plná penzia
1 737 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €