Club Al Moggar

Maroko - Agadir
Pobytové
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
S výhľadom na more
Wi-Fi
Bazén so sladkou vodou
Medzinárodné animácie

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Veľký hotelový komplex Club Al Moggar sa nachádza v peknej veľkej záhrade, neďaleko centra mesta Agadir (niekoľko minút cesty). V okolí nájdeme širokú škálu barov, reštaurácií, obchodov a iných atrakcií. Hneď vedľa hotela sa nachádza prímorská promenáda, ktorá osloví milovníkov prechádzok. Letisko Agadir je vzdialené cca 10 km od hotela.

Pláž
Hotelový komplex Club Al Moggar sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži, ktorá je oddelená len pobrežnou promenádou. Ležadlá a slnečníky na pláži - zadarmo.

Vybavenie
Komplex Club Al Moggar sa skladá z dvojpodlažných bungalovov a priestrannej hlavnej budovy. 24h recepcia, reštaurácia "Tagmat", lobby bar, bar pri bazéne, pizzeria, dva sladkovodné bazény (z toho jeden pre deti), miniklub pre deti a obchod. Pri bazéne sú ležadlá a slnečníky - zadarmo, plážové osušky - na zálohu (cca 100 MAD / 10 EUR).

Izby
Hotel Club Al Moggar má celkom 410 izieb.
Dvojlôžkové, Trojlôžkové a štvorlôžkové izby so základným vybavením. Tretie a štvrté lôžko v podobe dodatočnej pohovky. Všetky izby sú klimatizované (individuálne nastaviteľná klimatizácia), s kúpeľňou a WC, telefónom, satelitným TV, balkónom alebo terasou. Trezor za príplatok (cca 25 MAD / deň). Niektoré izby majú výhľad na more (za príplatok).

Strava
Raňajky (07:00 - 10:00) a večere (18:30 - 21:30) sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii "Tagmat".
Program Full Board za príplatok: raňajky, obedy (12:30 - 14:30) a večere. Nápoje za príplatok. All Inclusive za príplatok: raňajky, neskoré raňajky (10:00 - 12:00, zákusky, koláče, teplé nápoje a ovocné nápoje), obedy a večere. Prestávka na kávu od 16:00 do 17:00. Nápoje k jedlám sú zahrnuté v cene. Navyše nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii v určených baroch medzi 10:00 a 23:00 (sú podávané v plastových pohároch).

Šport a zábava
Hotel Club Al Moggar organizuje animačný program: počas dňa animácie pri bazéne, vo večerných hodinách predstavenie (každý deň) a diskotéka. Zadarmo je k dispozícii: stolný tenis, tenis, minigolf, futbalové a volejbalové ihrisko (požičovňa športového vybavenia za poplatok). Fitness a masáže sú za príplatok - podrobný cenník je k dispozícii na recepcii.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.clubhotelalmoggar.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/maroko-agadir-wczasy/club-al-moggar

Náš názor
Skromný, ale veľmi obľúbený klubový hotel, ktorý ponúka veľkú zelenú plochu a pekné bazény. Ďalšou výhodou je jeho poloha priamo pri pláži, v blízkosti centra - hotel Club Al Moggar odporúčame najmä pre rodiny s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: prelet lietadlom, letiskové taxy, transfery: letisko - hotel - letisko, ubytovanie: 7 alebo 14 nocí, stravovanie podľa popisu ubytovania, služby poľského delegáta, balík poistenia TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: fakultatívne výlety, stravu inú než je uvedené v popise každého hotela, nápoje k jedlu (netýka sa All Inclusive) a ďalšie osobné výdavky.

Program

Deň prvý
Odlety z Poľska. Zraz pri stanovisku Rainbow 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na http://r.pl/rozklady

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie alebo možnosť využitia fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovania z hotela, transfer na letisko, návrat do Poľska.

Odlety z: Varšavy a Katovíc. Zraz pri stanovisku Rainbow 2 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Aktuálne letové poriadky sledujte na http://r.pl/rozklady

UPOZORNENIE! Ceny uvedené v katalógu spoločne s aktuálnymi cenami v systéme sú platné iba pre obyvateľov Poľska / Českej republiky. V prípade inej štátnej príslušnosti - cena a miesta na potvrdenie.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ostatné

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

Mena
MAD - marocký dirham, ktorý nie je voľne zameniteľná mena mimo Maroka. Kurz je nastavený centrálne, takže nezáleží na tom, kde si zameníte peniaze. Vezmite si so sebou EUR alebo USD. Kreditné karty sú prijímané v reštauráciách a veľkých obchodoch, nie je problém používať bankomaty.

Prepitné
Je obvyklé venovať malé sumy ako prepitné. Zárobky v Maroku sú nízke, a preto prepitné je často veľkou finančnou pomocou. Platí to najmä pre vodiča počas fakultatívnych výletov a pre čašníkov v reštauráciách. Je slušnosťou tiež dať malú odmenu miestnym ľuďom, ktorých si chcete odfotiť, v opačnom prípade sa môžete dostať do nepríjemnej situácie.

Vízum
Každý cestujúci musí mať platný cestovný pas s dobou platnosti najmenej 6 mesiacov odo dňa výjazdu z Maroka. Pri pobytoch do 90 dní vízum nie je vyžadované.

Čas
- 1 hodina oproti času v Českej republike.

Orientačné ceny
Obed od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; pivo v obchode 10 MAD.

Pošta
Väčšina hotelov má poštové schránky, do ktorých možno vhodiť pohľadnice. Pri nákupe pohľadníc odporúčame hneď kúpiť známky pre leteckú poštu. Známka na pohľadnicu stojí cca 6,50 MAD.

Elektrina
Elektrické napätie je 220 V, 50 Hz. Spotrebiče s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Telefónne karty je možné zakúpiť v obchodoch a stánkoch v blízkosti verejných telefónnych automatov. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátky medzinárodný hovor. Mobilné telefóny fungujú takmer po celom Maroku. Miestne hovory sú lacné, volania do zahraničia sú však oveľa drahšie. Overte si pred odchodom, či máte aktivovaný roaming a informujte sa u svojho operátora na ceny vami používaného tarifu.

Agadir
Agadir sa nachádza pri Atlantickom oceáne a je najväčším letoviskom v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300 m a dlhá cca 8 km a teplé vody Atlantiku lákajú na kúpanie. Početné kaviarne a obchody pozdĺž pobrežnej promenády navodzujú skutočnú prázdninovú atmosféru. V Maroku nájdeme veľa francúzskeho vplyvu, pre túto krajinu je typická neobvyklá zmes kultúr a obyvatelia pochytia mnoho európskych zvyklostí. Francúzskeho vplyvu si môžete všimnúť aj v miestnej kuchyni.

Mapa

Počasie

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

Agadir 18. 09. 2018

Príjemný hotel v blízkosti prístavu. Neodporúčam All inclusive, postačuje polpenzia. Pláž je cez cestu, budú Vás však non stop (a to doslova) obťažovať, aby ste niečo kúpili, treba s tým rátať... Čítať zvyšok recenzia

Nezabudnutelná dovolenka 01. 08. 2015

Hotelový komplex sa nachádza cez cestu k moru.Pláž je udržiavaná,široká,sú tam plavčíci.Lehátka za poplatok.Hotel má na recepcii wifi a internet,zmenáreň.Izba je slušne zariadená,upratujú denne.Chýba... Čítať zvyšok recenzia

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu

30. 08. - 14. 09. 2019 (15 dní)
Varšava polopenzia
1 038 €
30. 08. - 07. 09. 2019 (8 dní)
Varšava polopenzia
612 €
06. 09. - 21. 09. 2019 (15 dní)
Katovice polopenzia
862 €
06. 09. - 14. 09. 2019 (8 dní)
Katovice polopenzia
502 €
13. 09. - 21. 09. 2019 (8 dní)
Katovice polopenzia
507 €
27. 09. - 12. 10. 2019 (15 dní)
Katovice polopenzia
649 €
27. 09. - 05. 10. 2019 (8 dní)
Katovice polopenzia
528 €
04. 10. - 12. 10. 2019 (8 dní)
Katovice polopenzia
588 €
25. 10. - 01. 11. 2019 (8 dní)
Katovice polopenzia
495 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €