Riu Tikida Beach Obrázok0
Riu Tikida Beach Obrázok1
Riu Tikida Beach Obrázok2
Riu Tikida Beach Obrázok3
Riu Tikida Beach Obrázok4
Riu Tikida Beach Obrázok5
Riu Tikida Beach Obrázok6
Riu Tikida Beach Obrázok7
Riu Tikida Beach Obrázok8
Riu Tikida Beach Obrázok9

Riu Tikida Beach

Maroko - Agadir
Pobytové
Medzinárodné animácie
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Tenisový kurt
Pro dospělé
Posilovna

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Riu Tikida Beach
je hotel vysokej kvality, ktorý sa nachádza v krásnej udržiavanej záhrade. Leží v pokojnej časti pobrežnej promenády, neďaleko turistického centra v Agadire s širokým výberom barov, reštaurácií, obchodov (cca 15 minút chôdze). Letisko Agadir je vzdialené cca 25 km od hotela Riu Tikida Beach.

Pláž
Hotel Riu Tikida Beach sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži (prechod promenádou). Ležadlá a slnečníky v súkromnej hotelovej časti - zadarmo.

Vybavenie
Hotel Riu Tikida Beach je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Objekt sa skladá z jednej trojposchodovej budovy s tromi výťahmi; bol postavený v roku 1995 a posledná renovácia prebehla na prelome rokov 2015 a 2016. 24 hodinová recepcia, klimatizovaná hlavná reštaurácia Le Caroubier s terasou, reštaurácia pri bazéne L'Olivia, dve reštaurácie a'la carte: marocká a s morskými plodmi, päť barov, vrátane baru pri bazéne typu swim-up a v lobby, dva hlavné bazény so sladkou vodou (z ktorých jeden o rozlohe 460 m² je v zime vyhrievaný) - ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zadarmo, krytý bazén s morskou vodou (sa nachádza vo wellness centre, za poplatok, v zime vyhrievaný), dva tenisové kurty, posilňovňa. Za príplatok: wellness centrum Thalasso Center (kozmetické procedúry, masáže, parný kúpeľ), kadernícky a kozmetický salón, konferenčná miestnosť, požičovňa áut, práčovňa, diskotéka Papaya (počas Ramadánu zatvorená). Domáce zvieratá nie sú povolené.

Izby
Hotel Riu Tikida Beach má celkom 254 izieb rôznych typov. Našim klientom ponúkame ubytovanie v štandardných izbách o rozlohe cca 40 m². Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), centrálne riadenou klimatizáciou / kúrením, satelitným TV, telefónom, chladničkou, trezorom a balkónom.

Strava
All Inclusive: bohaté raňajky formou bufetu v reštaurácii Le Caroubier (07:00 - 10:00), neskoré kontinentálne raňajky v reštaurácii L'Olivia (10:00 - 11:00), obed formou bufetu (12:00 - 15:00), ľahké popoludňajšie občerstvenie v reštaurácii L'Olivia (15:00 - 17:30), večere formou bufetu v reštaurácii Le Caroubier (19:00 -21: 00). Nápoje: miestne a importované alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii v jednotlivých baroch (v hodinách od 09:00 - 24:00). Navyše jedenkrát týždenne večera v tematickej reštaurácii (nutná skoršia rezervácia).

Šport a zábava
Každý deň organizuje hotel Riu Tikida Beach denný animačný program (aerobik, aquaaerobik) a tiež niekoľkokrát týždenne večerné show a vystúpenia živej hudby. Možnosť rezervácie tenisových lekcií.

Internet
V areáli celého hotela a na izbách je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Iné
http://www.riu.com/en/Paises/morocco/agadir/hotel-riu-tikida-beach/

Náš názor
Hotel vysokej kvality sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži, v pokojnej časti pobrežnej promenády. Osvedčená voľba pre náročných klientov.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu

Neboli nájdené žiadne záznamy

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €