Grand Riviera & Suites Princess

Mexiko
Pobytové
Rodinný
Medzinárodné animácie
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilňovňa
Tenisový kurt
Wellness
Bazén so sladkou vodou
Luxusný, 5*

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Grand Riviera & Suites Princess je obrovský hotelový rezort, ktorý patrí do hotelového reťazca Princess a skladá sa z troch hotelov: Grand Riviera, Grand Sunset a Princess Family Club. Hotel bol vybudovaný v roku 2007. Hotelový komplex sa nachádza na okraji Playa del Carmen, cca 6 km od slávnej Fifth Avenue. Do centra Playa del Carmen jazdí trikrát denne hotelový transfer (za poplatok, cca 7 USD / osoba / spiatočný lístok). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 95 km.

Pláž
Dlhá piesočná pláž sa nachádza priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, dve bufetové reštaurácie, päť tematických reštaurácií (v niektorých je nutná rezervácia), deväť barov, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi v záhrade, osem bazénov, ktoré sú prevažne prepojené a štyri detské bazény pre deti (sladkovodné bazény), vírivka, miniklub, stráženie detí (za poplatok), diskotéka (vstup a nápoje zadarmo), konferenčná miestnosť, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske centrum (za poplatok). Hotel zapožičiava osušky k bazénom zdarma. Za poplatok: cca 15 USD / osoba, môžu hostia využívať infraštruktúru hotela Family Club Princess (v hodinách 10:00-18:00).

Izby
V hotelovom komplexe sa nachádza 1344 izieb rôznych typov. Všetky izby sú komfortné, klimatizované, vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), telefónom, satelitným TV, trezorom (zdarma), minibarom (voda, nealkoholické nápoje a pivo sú dopĺňané denne), kávovarom a balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (na potvrdenie). Nasledujúce typy izieb sú k dispozícii v hoteloch Grand Riviera Princess a Grand Sunset Princess.
Deluxe Junior Suite (plocha cca 45-50 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), v izbe posteľ typu king size a pohovka alebo dve postele a pohovka, v kúpeľni vaňa i vírivka. V tejto kategórii sú dostupné aj bezbariérové ​​izby.
Deluxe Junior Suite Swim Out (plocha cca 45-50 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), v izbe posteľ typu king size a pohovka alebo dve manželské postele a pohovka, v kúpeľni vaňa s vírivkou, izba s priamym prístupom do bazénu. V tejto izbe nemôžu byť ubytované deti do veku 13 rokov.
Platinum Suite (plocha cca 50-55 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), izby v budovách, ktoré sú najbližšie k pláži, v izbe je posteľ typu king size a pohovka alebo dve postele a pohovka, v kúpeľni vaňa s vírivkou. Dodatočne v izbe: vírivka na terase / balkóne, tzv. Pillow menu, nápoje premium v ​​minibare (na privítanie), izbová služba (za poplatok).
Navyše pre hostí Platinum: samostatný check-in, služby concierge, kontinentálne raňajky, občerstvenie, premium alkohol v Platinum Lounge, v bufetových reštauráciách možnosť využitia jedál a'la carte, osobný bazén so slnečnou terasou, jedenkrát vstup do vodnej wellness oblasti (pre osoby staršie ako 18 rokov), zľavy na vybrané wellness procedúry, zľavy na vybrané vodné športy.

Strava
All Inclusive 24h: raňajky, obedy a večere, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické i nealkoholické nápoje na miestach určených hotelom. V tematickej reštaurácii je často vyžadovaná rezervácia. K večeri sú pre pánov vyžadované dlhé nohavice. Vegetariánske pokrmy a rôzne diéty na vyžiadanie.

Šport a zábava
Hotel organizuje denný a večerný animačný program. Zadarmo: posilňovňa, vodné nemotorové športy, tenisové kurty, kurt na paddle tenis, viacúčelové ihrisko.
Za poplatok: vodné motorové športy, procedúry pre tvár a telo vo wellness centre.

Internet
Wi-Fi v izbách a lobby zdarma.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.princess-hotels.com​

Náš názor
Veľmi kvalitný komplex, ktorý poskytuje profesionálne služby, bohaté jedlo a menu svetovej kuchyne a predovšetkým izby prispôsobené rôznym potrebám klientov (vrátane izieb s priamym prístupom do bazéna a izby so servisom Platinum).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: charterový let spoločnosti LOT na trase Varšava - Cancún (priamy let), letiskové poplatky, ubytovanie vo vybranom hoteli (7 alebo 14 nocí v hoteli), stravu podľa popisu vybraného hotela, dopravu letisko - hotel - letisko, poistenie TU Europa (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny), starostlivosť poľsky hovoriaceho delegáta na mieste, služby zástupcu Rainbow Tours počas odbavovania vo Varšave.

Základná cena nezahŕňa: turistický poplatok (cca 1 USD za izbu / noc), fakultatívne výlety a ďalšie osobné výdavky.

Program

Deň 1
Zájazd je organizovaný s leteckou dopravou z Varšavy. V prípade Vášho záujmu je možné dokúpiť letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na overenie, nejedná sa o nadväzujúci let). Zraz na letisku vo Varšave na stanovisku Rainbow Tours 3 hodiny pred plánovaným odletom lietadla. Charterový let do Cancúnu spoločnosti LOT (priamy let). Aktuálny poriadok odletov sledujte na r.pl\rozklady. Po prílete nasleduje pasové odbavenie a stretnutie s delegátom, potom transfer do vybraného hotela.

Deň 2-7 (alebo 2-14)
Čas pre relaxáciu, opaľovanie a kúpanie v mori, možnosť využitia fakultatívnych výletov.

Deň 8 (alebo 15)
Check out z hotela. Doprava na letisko v Cancúne. Charterový let spoločnosti LOT (priamy let) do Varšavy.

Deň 9 (alebo 16)
Prílet do Poľska.

Ostatné

Let
Komfortné lietadlo spoločnosti PLL LOT typ Dreamliner s možnosťou výberu cestovnej triedy (priamy let). Catering v ekonomickej triede zahŕňa dve jedla (teplé jedlo a sendvič so syrom alebo šunkou). Zároveň klienti dostanú zadarmo základné nápoje (minerálnu vodu, kávu a čaj) počas podávania jedla. Ostatné nealkoholické nápoje, všetky alkoholické nápoje a ďalšia ponuka zo Sky menu je za poplatok. V triede Premium Club a Business Elite je v cene rozsiahleho menu vrátane nealkoholických a alkoholických nápojov (v obmedzenom množstve) a navýšenie váhových limitov batožiny. Vo všetkých triedach je k dispozícii v priebehu letu zábavný systém so samostatným monitorom pred každým sedadlom. Viac informácií nájdete TU. V prípade, že nebude možné uskutočniť let Dreamlinerom, poskytne letecká spoločnosť LOT iné lietadlo podobného štandardu (priamy let).

Výlety po okolí

Tajomné Chichén Itzá a Valladolid
Celodenná exkurzia do predkolumbovského mayského mesta - Chichén Itzá, zapísaného v roku 1988 na zoznam Svetového dedičstva UNESCO a v roku 2007 vyhláseného jedným zo siedmich novodobých divov sveta.
Počas výletu možno vidieť okrem iného: najslávnejšiu jukatánsku Kukulkánovu pyramídu, astronomické observatórium, najväčšie ihrisko na pelote v Mezoamerike, Chrám tisícov stĺpov a Jaguára. Je to tiež najlepšie miesto na nakupovanie remeselných výrobkov a suvenírov. V programe výletu je zahrnutá tiež návšteva jednej z cenot (známych krasových studní na Yucatánu) s možnosťou kúpania, ochutnávky tequily v komornej pálenici. Vyvrcholením dňa bude prechádzka koloniálnym mestom Valladolid, oceneným ako "čarovné miesto Mexika". Koloniálna architektúra tohto malého mestečka s tradičným námestím nazvaným Zócalo uchváti každého (obed v cene). Cena cca 110 USD / osoba.

Mayský svet a Yucatán v kocke v Xcaret
Xcaret je najznámejší zábavný park v Mexiku, ktorý by mal navštíviť každý, kto odpočíva na Yucatáne. Možno sa tu stretnúť so skutočným "Charro" čiže mexickým kovbojom, stáť tvárou v tvár s jaguárom alebo tapírom, vyfotiť sa s tukanom, obdivovať viac ako 1000 druhov vtákov, 30 druhov papagájov, extrémne bohaté motýlárium, plávať v podzemnej kilometrovej rieke a konečne zoznámiť sa s mayskými zvykmi. Prírodné zátoky a lagúny sú ideálne pre šnorchlovanie - umožní zoznámiť sa s flórou a faunou Karibského mora. Morský svet - delfíny, korytnačky, raje a manty uchvátia tých najnáročnejších (za príplatok možnosť plávania s delfínmi alebo rajami). Vyvrcholením pobytu v parku je jedinečné divadelné predstavenie "svetlo - zvuk", počas ktorého sa zoznámime s celou bohatou históriou krajiny, zhliadneme zápas v Pelo, budeme obdivovať bohatú kultúru, hudbu rôznych štátov Mexika. Cena cca 130 USD / osoba.

Coba a Tulum
Celodenný výlet do dvoch veľmi dôležitých a zároveň rôznych mayských archeologických zónach na Yucatáne. V programe je prejazd krásne umiestnenej Coby - archeologickej zóny, ktorá sa nachádza v Yucatánskej Selve (džungli). Odvážnym odporúčame výstup na najvyššiu pyramídu polostrova (42 metrov vysokú). Program výletu zahŕňa návštevu a kúpanie v jaskynnej cenote, kde budeme môcť obdivovať úchvatné vápencové útvary - vrátane stalaktitov a stalagmitov. Druhá archeologická zóna, ktorú tento deň navštívime - Tulum je najfascinujúcejším miestom na Yucatáne. Zrúcaniny predkolumbovského mesta Mayov so slávnym Castillo (čiže hradom) na 12 metrov vysokom útese Karibského mora sú veľmi častou vizitkou polostrova, ktorá sa objavuje na obaloch sprievodcov po Mexiku (obed v cene). Cena cca 120 USD / osoba.

Rajské ostrovy Yucatánu - ostrov Contoy a ostrov Isla Mujeres
Skutočný raj pre všetkých, ktorí milujú panenské pláže, vodu a prírodu. Príjemná plavba rýchlym člnom na neobývaný karibský ostrov Contoy, ktorý patrí do Národného parku Yucatánu. Pretože je chránený, nemôže ho denne navštíviť viac ako 200 ľudí. Toto miesto uchváti každého, kto sem pripláva - bohatá flóra a fauna na ostrove, rajská krajina, odpočinok na panenskej pláži, kúpanie v krištáľovom mori - to všetko tam zažijete. Pre zmenu je tiež plánovaná návšteva ostrova Isla Mujeres - Ostrova žien. Isla Mujeres je malým, ale bezpochyby malebným ostrovom s majákom, komorným karibským mestečkom a chrámom bohyne plodnosti Ixchel. Počas pobytu na ostrove možnosť šnorchlovania medzi koralovými útesmi (v závislosti od počasia, obed v cene výletu). Cena cca 130 USD / osoba.

Sian Kaan
Národný biosférický park Sian Kaan je bezpochyby rajom pre každého, kto miluje prírodu. Výlet šesťmístnými loďkami medzi panenskými lagúnami, zátokami, kde môžete obdivovať krokodíly, delfíny, korytnačky alebo raje v ich prirodzenom prostredí. Program tiež zahŕňa kúpanie v kryštalických karibských vodách, šnorchlovanie na korálovom útese, pozorovanie vtákov - to všetko nám umožní odtrhnúť sa od reality a stráviť deň v lone prírody.
Cena cca 190 USD / osoba.

Pre aktívnych

3 cenotes - Aventuras Mayas
Na Yucatáne je niekoľko tisíc cenot čiže krasových studní vzniknutých v dôsledku vyplachovania vápencových skál dažďovou vodou. Cenoty boli pre Mayov hlavnými zdrojmi sladkej vody, niektoré tiež slúžili na rituálné účely. Potápanie v 3 cenotes - otvorené, jaskynné a prepojené s morom. Určite to bude vzrušujúci zážitok pre každého milovníka podmorského sveta (slávna, dokonalá priezračnosť vody, bohatý koralový útes, svet rýb, rôzne vápencové útvary). Cena cca 90 USD / osoba.

Objavte Tajnú rieku
Rio Secreto je systém tajomných jaskýň a podzemných riek, ktoré tvoria nevídaný prírodný zázrak. Dvojhodinová plavba so sprievodcom dáva možnosť objaviť fantastické geologické útvary v kryštalicky čistej vode (obed v cene). Cena cca 110 USD / osoba.

Relaxácia

Fifth Avenue v Playa del Carmen
Fifth Avenue v Playa del Carmen - to je najmódnejšia adresa Yucatánu. Počas dňa promenáda - ideálne miesto na nákupy, po zotmení sa mení v centrum nočného života.

Voladores - nebeskí akrobati
Spoznajte dychberúci predkolumbijský náboženský obrad, počas ktorého tanečníci rotujúci vo výške 30 m privolávajú dážď a prosia o dobrú úrodu. V roku 2009 bola táto jedinečná podívaná zapísaná na zozname nehmotného kultúrneho dedičstva ľudstva UNESCO a stále je kultivovaná Indiánmi Nahua a Totonaca.

Nočné šialenstvo v Coco Bongo
Coco Bongo je jedným z najznámejších nočných klubov na Yucatáne. Diskotéka v štýle Las Vegas v kombinácii s mimoriadnymi predstaveniami a show, po ktorých začína bláznivá party. Široký výber hudby - od rock and rollu cez rock a pop až po latinské rytmy. Práve tu sa natáčala kultová komédia "Maska"! Vstupenka od cca 70 USD.

Mexická kuchyňa
Každý by ju mal ochutnať, pretože mexická kuchyňa je skutočnou symfóniou chutí! Mexičania šikovne kombinujú miestne suroviny, ako sú napríklad paradajky, kukurica, vanilka, kakao s tými, ktoré dovážali dobyvatelia - olivový olej, ryža, hovädzie mäso alebo orechy. A tak na základe rôznorodých produktov vznikajú kulinárske variácie, ktorých základom je tortilla a vďaka odvážnej kombinácii prísad tu získavajú prekvapivé výsledky - dokonalým príkladom je pikantná čokoládová omáčka mole poblano.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Najbližšie termíny do hotelu


01. 11. - 16. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
2 235 €
01. 11. - 09. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
1 635 €
08. 11. - 16. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
1 792 €
08. 11. - 23. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
2 828 €
15. 11. - 30. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
2 783 €
15. 11. - 23. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 153 €
22. 11. - 07. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
2 572 €
22. 11. - 30. 11. 2019 (9 dní)
All Inclusive
1 374 €
29. 11. - 07. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
1 773 €
29. 11. - 14. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
2 319 €
06. 12. - 21. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
2 277 €
06. 12. - 14. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
1 736 €
13. 12. - 21. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
1 629 €
13. 12. - 28. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
3 099 €
20. 12. - 28. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 548 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €