Barcelo Maya Grand Resort Obrázok0
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok1
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok2
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok3
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok4
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok5
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok6
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok7
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok8
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok9
Barcelo Maya Grand Resort Obrázok10

Barcelo Maya Grand Resort

Mexiko - Mayská riviéra
Pobytové
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilňovňa
Medzinárodná animácie
Aquapark/šmýkačky
Tenisový kurt
Wellness
Exkluzivní, 5*

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza v blízkosti malého letoviska Puerto Aventuras (cca 4 km). V prístave Puerto Aventuras je niekoľko obchodov, reštaurácií a barov. Hlavné letovisko Riviera Maya v Playa del Carmen je vzdialené cca 20 km, letisko v Cancúne cca 80 km od hotela Barcelo Maya Grand Resort.

Pláž
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží v oblasti, ktorá sa tiahne do dĺžky viac ako 2 km - ideálne miesto pre jogging a večerné prechádzky. Pláž je široká, s bielym pieskom a v jej blízkosti sa nachádza koralový útes.

Vybavenie
Obrovská prázdninová dedinka, ktorá sa skladá zo štyroch hotelov: Beach, Caribe, Colonial a Tropical - klienti môžu využívať rekreačné infraštruktúry všetkých týchto hotelov.
Recepcia, lobby, dvanásť reštaurácií (vrátane ôsmich tematických, ktoré vyžadujú predchádzajúcu rezerváciu a poloformálny odev), štrnásť barov, preslnené terasy s ležadlami, hojdacími sieťami a slnečníkmi, tri bazény, vírivka, bazén so šmykľavkami a ostrovom pirátov (zdarma pre deti do veku 5 rokov), zóna pre výučbu surfovania (za poplatok), mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, stráženie detí (za poplatok), obchody so suvenírmi a remeselnými výrobkami, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske služby (za poplatok), požičovňa áut, zmenáreň.

Izby
Vo všetkých štyroch hoteloch sa nachádza celkom 2004 izieb. Všetky izby sú klimatizované s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov, toaletné potreby, župan, papuče), stropným ventilátorom, satelitným LCD TV, trezorom, denne doplňovaným mini barom (voda, nealkoholické nápoje, pivo, občerstvenie), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zdarma.
- Izby Superior - (o rozlohe cca 39 m²) - pre max. štyri osoby (v izbe sú umiestnené iba dve manželské postele veľkosti queen size), väčšina izieb bola renovovaná v roku 2014. Vo všetkých častiach komplexu, s výhľadom do záhrady.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Beach a Caribe - (o rozlohe cca 55 m²) - pre max. päť osôb (v zostave 2 + 3/3 + 2) k ubytovaniu na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a dvoma pohovkami v oddelenej obývacej časti, navyše vírivka na terase alebo balkóne.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Colonial a Tropical - (o rozlohe cca 53 m²) - pre max. štyri osoby na ubytovanie na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a rozkladacia pohovka v oddelenej obývacej časti.
Servis Club Premium (k dispozícii pri výbere ubytovania v izbách Junior Suite Ocean Front): Individuálne check-in a check-out, servis consierge, uvítacie občerstvenie (ovocie a šumivé víno), plážové osušky na izbe, VIP mini bar, prvenstvo rezervácia v reštauráciách a'la carte, prístup do Lounge Clubu (dovážané liehoviny, občerstvenie, stolové hry, knihy, noviny, internet zdarma, v čase od 07:00 - 23:00), bezplatné miestne hovory, izbová služba, zľavy v hotelovom wellness a kozmetickom salóne a v hotelových obchodoch a butikoch.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:30), obedy (12:30 - 15:00) a večera (18: 30 - 22:00) sú podávané formou bohatého bufetu, možnosť využívania tematických reštaurácií (nutná skoršia rezervácia). Počas dňa občerstvenie typu fast food (sendviče, hamburgery, hot dogy). Neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov (24 hod.).

Šport a zábava
Bohatý animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: aquaaerobik, tenisové kurty a ihrisko pre paddle (osvetlenie za poplatok), viacúčelové ihrisko, šnorchlovanie (nutná záloha na vybavenie), potápanie (1 hodina v bazéne zdarma), jazda na kajaku, windsurfing, plachtenie, minigolf, vodné bicykle, plážový volejbal, stolný tenis, záhradné šachy, posilňovňa (s tureckými kúpeľmi, saunou a vírivkou). Tvárové a telové procedúry v hotelovom welless - za poplatok. V areáli hotela delfinárium (za poplatok).

Internet
V areáli hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 13 USD / deň), internetové stanovisko - za poplatok (cca 7 USD / hod.). Zakúpenie izby so službou Club Premium zabezpečuje bezplatné pripojenie k internetu.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.barcelo.com

Náš názor
Fantastická prázdninová dedinka s nezvyčajne bohatou rekreačno-športovou infraštruktúrou, ktorá osloví dospelých aj malé deti. Ako bonus - neďaleký koralový útes a delfinárium. Hotel Barcelo Maya Grand Resort je chválený za bohatý stravovací program a vysoko kvalitné služby. Odporúčame!

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/meksyk-cancun-i-riviera-maya/barcelo-maya-grand-resort

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let charterovým letadlem Dreamliner (přímý let) do Cancúnu, letištní poplatky, ubytování ve vybraném hotelu (7 nebo 14 hotelových nocí), stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery z letiště - hotel - letiště, pojištění TU Europa (ve standardní verzi: CP, NNW, KL a zavazadla), péče o polsky mluvícího rezidenta, servis zástupce společnosti Rainbow při odbavení ve Varšavě.

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 1,50 USD za pokoj za noc),   místní výlety a další osobní výdaje.

Program


První den
Kolekce ve Varšavě na přepážce Rainbow check-in na 3 hodiny. před odletem letadla. Let do Cancunu letadlem Dreamliner charter (přímo). Aktuální plány by měly být kontrolovány na adrese r.pl/rozklady . Po příjezdu, pas check-in a setkání s rezidentem, pak transfer do vybraného hotelu.

Den 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, mořské a solární lázně, účast na místních výletech atd.

Den 8 nebo 15
Podívejte se z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Let s charterovým letadlem typu LOT, Dreamlinerhttps://r.pl/dreamliner"> Dreamliner a > (přímý let) do Varšavy.

Den 9 nebo 16
Příjezd do Polska.

Ostatné

útěk

Letadlo PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné široké tělo (přímá plavba) s možností výběru třídy cestování. V LOT CHARTERS Economy zahrnuje stravování 2 jídla (hot dish a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezenou minerální vodu. Další nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z menu baru na obloze, které jsou k dispozici v letadle, zůstávají splatné dodatečně. V třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business zahrnuje cena bohatší menu včetně vybraných alkoholických nápojů (v omezeném množství) a nealkoholických nápojů a zvýšených nákladů na zavazadla. Ve všech třídách, individuální palubní zábavní systém s odděleným monitorem před každým sedadlem. Bližší informace o předvolbách katalogu naleznete v sekci Dálkové cestování. Pokud je nemožné uskutečnit cestu Dreamlinerem, PLL LOT poskytne jinou rovinu podobného standardu (non-stop).

Výlety po okolí

Tajemný Chichen Itza a Valladolid

Celodenní výlet do Chichen Itza - předkolumbovského města založeného Mayy, zapsaného v roce 1988 na seznam světového dědictví UNESCO, av roce 2007 oznámil jeden ze sedmi nových divů světa. Během cesty můžete mimo jiné vidět nejznámější pyramida Kukulkan v Yucatánu, astronomická observatoř, největší v Peloponikově hřišti pro pelotu, Chrám tisíců sloupců a Jaguar. Je to také nejlepší místo pro obchod s řemesly a suvenýry. Prohlídkový program zahrnuje návštěvu jednoho z cenotů (populární krasové studny Yucatanu) s možností koupání, ochutnávky tequily v intimní lihovaru. Vrcholem dne bude procházka koloniálním městem Valladolid, oslavovaným jako "magické místo Mexika". Koloniální architektura tohoto městečka s tradičním trhem zvaným zocalo potěší každého (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

Mayský svět a Yucatan v kostce v Xcaretu

Xcaret je nejznámější zábavní park v Mexiku, který by měl navštívit každého, kdo relaxuje na Yucatanu, kde se můžete setkat s opravdovým "charrem", mexickým kovbojem, tváří v tvář jaguárovi nebo tapirovi, fotit tukan, obdivovat přes 1000 druhů slepice, 30 druhů papoušků, extrémně butterflyarium, plavat v řece podzemních kilometrů a konečně poznat mayské zvyky, přírodní zátoky a laguny jsou ideální pro šnorchlování - umožní vám poznat flóru a faunu Karibského moře. Mořský svět - delfíni, želvy, paprsky a manaty potěší nejnáročnější (volně plavat s delfíny nebo manta). Vyvrcholením pobytu v parku je unikátní divadelní představení "světelný zvuk", během kterého se seznámíme s celou bohatou historií země, sledujeme hru peloty, obdivujeme bohatou kulturu a hudbu různých států Mexika. Cena cca 130 USD / osoba

Coba a Tulum

Celodenní výlet do dvou velmi důležitých a zároveň různých archeologických zón Maya v Yucatánu. V programu se vydejte na krásně umístěnou archeologickou zónu Coba, která se nachází v oblasti Yucatan Selwa (džungle). Navrhujeme odvážnější stoupání na nejvyšší 42metrovou pyramidu poloostrova. Program výletu čeká na vaši návštěvu a koupel v jeskynním cenote, kde můžeme obdivovat podmanivé vápencové formy - mimo jiné stalaktity a stalagmity. Druhá archeologická zóna, kterou dnes navštívíme - Tulum je nejzajímavějším místem v Yucatánu. Zřícenina předkolumbovského města Maya se slavným hradem Castillo (nebo hradem), který se tyčí na dvanáctimetrovém útesu Karibského moře, je velmi často přehlídkou poloostrova na obálkách průvodců (včetně oběda). Cena cca 120 USD / osoba

Rajský ostrov Yucatan - ostrov Contoy a ostrov Mujeres

Skutečný ráj pro každého, kdo miluje panenské pláže, vodu a přírodu. Příjemný výlet lodí na opuštěném karibském ostrově Contoy, který patří do národního parku Yucatan. Je tedy pod ochranou, každý den sem nemůže přijít více než 200 lidí. Toto místo zaujme každého, kdo sem přijde - bohatou flóru a faunu na ostrově, ráj krajiny, relaxaci na nedotčené pláži, koupání v krystalickém moři je vše, co tam zažijete. Pro změnu je také plánována návštěva ostrova Isla Mujeres - ostrov žen. Jedná se o malý, okouzlující ostrov s majákem, intimní karibské město a chrám bohyně plodnosti Ixchel. Během cesty je možnost šnorchlování na korálových útesech (v závislosti na povětrnostních podmínkách, oběd zahrnutý v ceně zájezdu). Cena cca 130 USD / osoba

Sian Kaan

Národní biosférický park Sian Kaan je nepochybně rájem pro každého, kdo miluje přírodu. Výlet 6místných lodí mezi panenskými lagunami, zátokami, kde můžeme v jejich přirozeném prostředí obdivovat krokodýly, delfíny, želvy nebo paprsky. Součástí programu je také plavání v křišťálově karibských vodách, šnorchlování na korálovém útesu, pozorování bohatých ptáků - to vše nám umožní odtrhnout se od reality a strávit den v loně přírody. Cena cca 190 USD / osoba.

Pro aktivní lidi

3 cenotes - Aventuras Mayas

Na Yucatánu je několik tisíc cenotů, jinými slovy krasové studny, vytvořené v důsledku vyplavování vápencových hornin dešťovou vodou. Cenoty byly hlavním zdrojem čerstvé vody pro Mayy, některé z nich měly také důležité rituální funkce. Potápění ve 3 cenotes - otevřené, jeskyně a moře. Určitě to bude velkým potěšením pro každého milovníka podmořského světa (slavná, výborná průhlednost vody, bohatý korálový útes, svět ryb, různé formy vápence). Cena cca 90 USD / osoba

Objevte tajnou řeku

Rio Secreto je systém tajemných jeskyní a podzemních řek, které vytvořily jedinečný zázrak přírody. Dvouhodinové plavání s průvodcem vám dává možnost objevit fantastické geologické formy v křišťálově čisté vodě (včetně oběda). Cena cca 110 USD / osoba

relaxace

Pátá Avenue v Playa del Carmen

Pátá Avenue v letovisku Playa del Carmen je nejmodernější adresou Yucatanu. Během dne je promenáda skvělým místem pro nákupy, po setmění se stává centrem nočního života.

Voladores - nebeské akrobaty

Seznamte se s krví předkrmovským náboženským obřadem, přes který tanečníci vířící ve vzdálenosti 30 m evokují déšť a žádají o dobré plodiny. V roce 2009 byla tato jedinečná podívaná zapsána na seznam nehmotného dědictví lidstva UNESCO a je stále pěstována indiány Nahua a Totonaca.

Noční šílenství v Coco Bongo Coco Bongo je jedním z nejznámějších nočních klubů v Yucatánu. Diskotéka ve stylu Las Vegas, v kombinaci s neobvyklými show a show, po které začíná bláznivá párty. Rozmanitá hudba od rocku a rollu, přes rock a pop k latinským rytmům. Zde se natáčely scény pro kultovní komedii "Maska"! Vstupenka od cca 80 USD / osoba

kuchyně

Mexická kuchyně

Vyzkoušejte to, protože mexická kuchyně je skutečným tavícím kotlem chutí! Mexičané dovedně kombinují místní produkty, jako jsou rajčata, kukuřice, vanilka, kakao s olejem, rýží, hovězím masem nebo ořechy, které přinesli dobyvatelé. Tímto způsobem vznikají kulinářské variace na základě různých produktů, jejichž základem je tortilla, a díky odvážné kombinaci ingrediencí jsou získány překvapivé účinky - perfektním příkladem může být pikantní omáčka z čokoládové mořské krupice .

Upozornenie k preletu

Všichni zákazníci, kteří využívají charterový let Cancun-Varšava, musí také letět do Mexika charterovým letem LOT z Varšavy do Cancúnu.

To znamená, že zákazníci, kteří si zakoupili zpáteční cestu Varšava - Cancún - Varšava, a z nějakého důvodu se dostali do Mexika jiným způsobem než charterovým letem LOT, nemohou být kontrolováni zpět na charterový let z Cancúnu do Varšavy.

Víza - informácie pre predajcov

Pas musí platit minimálně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení množstevních omezení dovozu tabáku a alkoholu. Jeden dospělý může přinést maximálně 10 balení cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a maximálně 3 litry alkoholických nápojů.

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

01. 11. - 16. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
3 483 €
01. 11. - 09. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 204 €
08. 11. - 16. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 296 €
08. 11. - 23. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
3 519 €
15. 11. - 23. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 343 €
15. 11. - 30. 11. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
3 471 €
22. 11. - 30. 11. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 596 €
22. 11. - 07. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
3 789 €
29. 11. - 07. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 440 €
06. 12. - 21. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
3 320 €
06. 12. - 14. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 247 €
13. 12. - 28. 12. 2019 (16 dní)
Varšava All Inclusive
3 147 €
13. 12. - 21. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
1 995 €
20. 12. - 04. 01. 2020 (16 dní)
Varšava All Inclusive
4 067 €
20. 12. - 28. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
2 536 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €