Benitses Bay View Obrázok0
Benitses Bay View Obrázok1
Benitses Bay View Obrázok2
Benitses Bay View Obrázok3
Benitses Bay View Obrázok4
Benitses Bay View Obrázok5
Benitses Bay View Obrázok6
Benitses Bay View Obrázok7
Benitses Bay View Obrázok8
Benitses Bay View Obrázok9
Benitses Bay View Obrázok10
Benitses Bay View Obrázok11
Benitses Bay View Obrázok12
Benitses Bay View Obrázok13
Benitses Bay View Obrázok14
Benitses Bay View Obrázok15
Benitses Bay View Obrázok16
Benitses Bay View Obrázok17

Benitses Bay View

Grécko - Korfu
Pobytové
Rodinný
S výhľadom na more
Wi-Fi
Komorný, malý
Tichý, za mestom
Bazén so sladkou vodou
Tenisový kurt

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Benitses Bay View se nachází na kopci u obce Gastouri, v blízkosti známého Achillionu - paláce postaveného rakouské císařovně, Alžbětě Bavorské, známé rovněž jako Sissi (cca 800 m od hotelu). Hotel Benitses Bay View má malebnou polohu uprostřed borových lesů s mimořádným panoramatickým výhledem na moře. V blízkosti hotelu se nachází autobusová zastávka, ze které se můžete dostat do města Korfu, vzdáleného cca 10 km od hotelu. Do centra Gastouri, kde se nacházejí restaurace a obchody se suvenýry, je to cca 800 m. Letiště Korfu je vzdáleno cca 10 km.

Pláž
Hotel Benitses Bay View se nachází cca 900 m od nejbližší, štěrkovo-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do křišťálově čistého moře - sestup dolů přes cestu. K druhé, písčito-oblázkové pláži v Benitses jezdí denně hotelový autobus. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek.

Vybavení
24hodinová recepce, lobby s posezením, restaurace s terasou, bar a snack bar u bazénu, velký bazén se sladkou vodou, k zapůjčení žehlička, trezor na recepci za poplatek (cca 14 EUR/týden), lehátka u bazénu zdarma, plážové osušky (záloha cca 10 EUR).

Pokoje
Hotel Benitses Bay View má 71 pohodlných a pěkně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu (postel) nebo 2 přistýlek pro děti v podobě patrové postele. Některé pokoje mají výhled na moře. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), balkonem nebo terasou, satelitním TV, klimatizací, telefonem, ledničkou.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, nealkoholické a místní alkoholické nápoje (10:00-22:00). 

Sport a zábava
Zdarma: tenis, stolní hry, kulečník. Hotel Benitses Bay View pořádá 1x týdně pro hosty řecký večer a DJ party. Za poplatek: možnost objednání masáže na pokoji.

Internet
Internet Wi-Fi u bazénu, v restauraci a v lobby - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
benitsesbayview.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/benitses-bay-view

Náš názor
Hotel Benitses Bay View dostává velmi vysoké hodnocení, zejména pro polohu, velký bazén, nádherný výhled na moře a pohostinnost majitelů. Objekt je vynikající nabídkou pro zákazníky, kteří chtějí místo odpočinku objevovat tajemství krásného ostrova Korfu. Vřele doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Ostatné

KORFU základné informácie

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úradný jazyk
Novogréčtina.

Mena
EUR - Euro. Môžete platiť kreditnou kartou a využívať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom nechávať drobné peniaze ako prepitné. To platí najmä u vodičov počas výletov do okolia a u čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania ČR môžu cestovať do Grécka na základe platného občianskeho preukazu.

Orientačné ceny
Obed v krčme 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v bare od 2 EUR; káva v kaviarni od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach sú poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú v celom Grécku. Náklady na roaming v českej mobilnej sieti si prosím overte u svojho operátora ešte pred odletom.

KORFU
Jeden z najkrajších gréckych ostrovov, ktorý sa nachádza v tyrkysových vodách Iónskeho mora, v blízkosti pobrežia Albánska. Korfu fascinuje návštevníkov rozmanitosťou svojej krajiny. Nájdeme tu krásne zelené kopce porastené cyprusmi a olivovými hájmi, rozsiahle citrusové sady, vinice a hory, ale predovšetkým na východnom a severnom pobreží ostrova krásne piesočné pláže a skalnaté, divoké pobrežie na strane západnej. Hlavným mestom ostrova je mesto Korfu, ktoré bolo zapísané na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Paleokastritsa
Najznámejšia malebná časť ostrova sa nachádza na západnom pobreží ostrova a láka turistov svojimi úžasnými výhľadmi - krištáľovo čistá tyrkysová voda a nad ňou týčiace sa útesy vytvárajú jedinečný obraz. Odporúčame miesto i milovníkom potápania.
Paleokastritsa je najnavštevovanejším miestom na Korfu, je istým symbolom ostrova.

Sidari
Toto malé mestečko na severe ostrova ponúka krásne, piesočné pláže, z ktorých najznámejšia je - Canal d'Amour. Táto pláž je známa svojimi útesmi a skalnými formáciami, ktorých tvary prebúdzajú ľudskú fantáziu. Je tiež populárnou turistickou destináciou.

Dassia
Malá rybárska dedina na východe ostrova láka turistov svojimi tavernami, barmi, diskotékami a niekoľkými krásnymi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Vzhľadom k malej vzdialenosti od mesta Korfu je Dassia tiež dobrým východiskovým bodom pri návšteve hlavného mesta ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova Korfu, na úpätí hory Pantocrator. Tam sa nachádza turistické stredisko s mnohými reštauráciami, tavernami a obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú široký výber výrobkov z olivovníka. Miesto je hojne navštevované rodinami s deťmi.

Kontokali
Známe turistické letovisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od hlavného mesta ostrova, mesta Korfu. Spolu s neďalekou Gouviou vytvára mimoriadne zaujímavé miesto s početnými barmi, tavernami, reštauráciami, diskotékami a malým prístavom, ktorý priťahuje mnoho turistov. Kontokali je pokojným miestom, zvádzajúce na oddych, zatiaľ čo Gouvia ponúka rušný nočný život. Vďaka lacným a častým spojom miestnej verejnej dopravy sa ľahko dostanete do mesta Korfu.

Gouvia - bola malá rybárska dedina, ktorá sa v posledných rokoch rozrástla do moderného rekreačného strediska. Stredisko sa nachádza asi 7 km severne od mesta Korfu, na východnom pobreží ostrova. Gouvia sa nachádza v pokojnej zátoke a ponúka pláž a prístav, kde sú ukotvené jachty z celého sveta. V meste nájdete široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Počas dňa je to pokojné miesto pre dovolenku, večer však ožíva a vyzýva k zábave.

Kavos - pôsobivý nočný život, zábavná dedina na juhu ostrova. Veľké množstvo barov a klubov priťahuje mladých ľudí z celej Európy. Kavos sa nachádza aj v blízkosti krásnej, divokej pláže Arkoudilas, kde sú tiež zrúcaniny kláštora zo 16. storočia, ktoré vás povzbudia k pešej turistike v pokojnejšej časti mesta.

Agios Stefanos - je malá dedina, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží, ktoré je známe svojou dlhou piesočnou plážou, odkiaľ je výhľad na neďaleké ostrovy. Samotné mesto zachovalo klímu typickej gréckej rybárskej dediny. Útulná atmosféra priťahuje predovšetkým tých, ktorí hľadajú relaxáciu a pokojný odpočinok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Gdaňska, Vroclavi, Štetína, Bydhoště a Rešov. Stretnutie dve hodiny pred plánovaným odletom pri priehradke Rainbow Tours na letisku. Aktuálny letový poriadok si prosím skontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €