Daskalos Complex Obrázok0
Daskalos Complex Obrázok1
Daskalos Complex Obrázok2
Daskalos Complex Obrázok3
Daskalos Complex Obrázok4
Daskalos Complex Obrázok5
Daskalos Complex Obrázok6
Daskalos Complex Obrázok7
Daskalos Complex Obrázok8
Daskalos Complex Obrázok9
Daskalos Complex Obrázok10
Daskalos Complex Obrázok11
Daskalos Complex Obrázok12
Daskalos Complex Obrázok13
Daskalos Complex Obrázok14
Daskalos Complex Obrázok15
Daskalos Complex Obrázok16

Daskalos Complex

Grécko
Pobytové
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Studio
Apartmán s oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Komorní, malý
Bazén se sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Daskalos je obklopen krásnou zahradou. Nachází se v rušném letovisku Kavos. Nejbližší restaurace, diskotéky a obchody jsou pouhých cca 200 m od hotelu. Letiště je vzdáleno cca 45 km.

Pláž
Hotel Daskalos se nachází přímo u písčité, široké pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 4-6 EUR/den/set).

Vybavení
Recepce, bar u bazénu, zahrada, sluneční terasa, parkoviště. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.

Pokoje
Hotel Daskalos nabízí 18 funkčně zařízených pokojů.
Všechny pokoje jsou klimatizované (zdarma v období 3.6. - 29.9., mimo toto období za příplatek cca 5 EUR/den), s koupelnou, satelitním TV, kuchyňským koutem (lednice, vařič, varná konvice, kuchyňské potřeby), balkonem nebo terasou.

- Pokoje typu Studio (pro max. 2-3 osoby)

- Apartmány (pro max. 5 osob)

Strava
Stravování vlastní. Možnost dokoupení stravy (doporučujeme - domácí jídlo připravené na místě manželkou majitele): snídaně (příplatek za snídaně), snídaně a večeře (příplatek za HB).

Sport a zábava
Zdarma: bazén. Za poplatek: kulečník, vodní sporty na pláži.

Internet
Na veřejně přístupném území hotelu internet Wi-Fi - zdarma, na pokojích - za poplatek (cca 5 EUR/týden).

Místní kategorie
3 klíče

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/daskalos-complex

Náš názor
Hotel Daskalos je díky své poloze ideálním místem pro hosty, kteří ocení blízkost centra a aktivní odpočinek na krásné pláži. Vynikající "domácí" jídlo (pro zájemce) ještě zintenzivní zážitek z Vašeho pobytu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Ostatné

KORFU základné informácie

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úradný jazyk
Novogréčtina.

Mena
EUR - Euro. Môžete platiť kreditnou kartou a využívať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom nechávať drobné peniaze ako prepitné. To platí najmä u vodičov počas výletov do okolia a u čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania ČR môžu cestovať do Grécka na základe platného občianskeho preukazu.

Orientačné ceny
Obed v krčme 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v bare od 2 EUR; káva v kaviarni od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach sú poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú v celom Grécku. Náklady na roaming v českej mobilnej sieti si prosím overte u svojho operátora ešte pred odletom.

KORFU
Jeden z najkrajších gréckych ostrovov, ktorý sa nachádza v tyrkysových vodách Iónskeho mora, v blízkosti pobrežia Albánska. Korfu fascinuje návštevníkov rozmanitosťou svojej krajiny. Nájdeme tu krásne zelené kopce porastené cyprusmi a olivovými hájmi, rozsiahle citrusové sady, vinice a hory, ale predovšetkým na východnom a severnom pobreží ostrova krásne piesočné pláže a skalnaté, divoké pobrežie na strane západnej. Hlavným mestom ostrova je mesto Korfu, ktoré bolo zapísané na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Paleokastritsa
Najznámejšia malebná časť ostrova sa nachádza na západnom pobreží ostrova a láka turistov svojimi úžasnými výhľadmi - krištáľovo čistá tyrkysová voda a nad ňou týčiace sa útesy vytvárajú jedinečný obraz. Odporúčame miesto i milovníkom potápania.
Paleokastritsa je najnavštevovanejším miestom na Korfu, je istým symbolom ostrova.

Sidari
Toto malé mestečko na severe ostrova ponúka krásne, piesočné pláže, z ktorých najznámejšia je - Canal d'Amour. Táto pláž je známa svojimi útesmi a skalnými formáciami, ktorých tvary prebúdzajú ľudskú fantáziu. Je tiež populárnou turistickou destináciou.

Dassia
Malá rybárska dedina na východe ostrova láka turistov svojimi tavernami, barmi, diskotékami a niekoľkými krásnymi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Vzhľadom k malej vzdialenosti od mesta Korfu je Dassia tiež dobrým východiskovým bodom pri návšteve hlavného mesta ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova Korfu, na úpätí hory Pantocrator. Tam sa nachádza turistické stredisko s mnohými reštauráciami, tavernami a obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú široký výber výrobkov z olivovníka. Miesto je hojne navštevované rodinami s deťmi.

Kontokali
Známe turistické letovisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od hlavného mesta ostrova, mesta Korfu. Spolu s neďalekou Gouviou vytvára mimoriadne zaujímavé miesto s početnými barmi, tavernami, reštauráciami, diskotékami a malým prístavom, ktorý priťahuje mnoho turistov. Kontokali je pokojným miestom, zvádzajúce na oddych, zatiaľ čo Gouvia ponúka rušný nočný život. Vďaka lacným a častým spojom miestnej verejnej dopravy sa ľahko dostanete do mesta Korfu.

Gouvia - bola malá rybárska dedina, ktorá sa v posledných rokoch rozrástla do moderného rekreačného strediska. Stredisko sa nachádza asi 7 km severne od mesta Korfu, na východnom pobreží ostrova. Gouvia sa nachádza v pokojnej zátoke a ponúka pláž a prístav, kde sú ukotvené jachty z celého sveta. V meste nájdete široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Počas dňa je to pokojné miesto pre dovolenku, večer však ožíva a vyzýva k zábave.

Kavos - pôsobivý nočný život, zábavná dedina na juhu ostrova. Veľké množstvo barov a klubov priťahuje mladých ľudí z celej Európy. Kavos sa nachádza aj v blízkosti krásnej, divokej pláže Arkoudilas, kde sú tiež zrúcaniny kláštora zo 16. storočia, ktoré vás povzbudia k pešej turistike v pokojnejšej časti mesta.

Agios Stefanos - je malá dedina, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží, ktoré je známe svojou dlhou piesočnou plážou, odkiaľ je výhľad na neďaleké ostrovy. Samotné mesto zachovalo klímu typickej gréckej rybárskej dediny. Útulná atmosféra priťahuje predovšetkým tých, ktorí hľadajú relaxáciu a pokojný odpočinok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Gdaňska, Vroclavi, Štetína, Bydhoště a Rešov. Stretnutie dve hodiny pred plánovaným odletom pri priehradke Rainbow Tours na letisku. Aktuálny letový poriadok si prosím skontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €