Golden Sands Obrázok0
Golden Sands Obrázok1
Golden Sands Obrázok2
Golden Sands Obrázok3
Golden Sands Obrázok4
Golden Sands Obrázok5
Golden Sands Obrázok6
Golden Sands Obrázok7
Golden Sands Obrázok8
Golden Sands Obrázok9
Golden Sands Obrázok10
Golden Sands Obrázok11
Golden Sands Obrázok12
Golden Sands Obrázok13
Golden Sands Obrázok14

Golden Sands

Grécko - Korfu
Pobytové
Rodinný

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Golden Sands se nachází v jihozápadní části ostrova Korfu, v městečku Agios Georgios Argirades. Centrum města s mnoha obchody, bary a restauracemi se nachází cca 400 m. Letiště a Corfu Town je vzdáleno cca 35 km od hotelu. V okolí hotelu Golden Sands se nachází autobusová zastávka. 

Pláž
Hotel Golden Sands se nachází cca 200 m od písčité pláže St. George Argirades a cca 2 km od pláže Issos. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/2 lehátka a slunečník). 

Vybavení
Recepce, restaurace, 2 bary. V areálu hotelu Golden Sands je bazén s brouzdalištěm pro děti a dětské hřiště. 

Pokoje
Hotel Golden Sands má 80 funkčně zařízených dvoulůžkových pokojů. V pokojích je koupelna (vysoušeč vlasů), klimatizace, satelitní TV, telefon, lednička, konvice (za poplatek 2 EUR) a balkón nebo terasa (balkonový nábytek). Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.

Standardní pokoje - pro max. 3 osoby. 

Rodinné pokoje - pokoje pro max. 4 osoby (pouze v sestavě 2 dospělé osoby + 2 děti).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru u bazénu. Zmrzlina pouze pro děti v hodinách od 10:00-22:00.

Sport a zábava
Hosté mají k dispozici: tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, šipky a menší basketbalové hřiště.​ 1x týdně se koná řecký večer.

Internet
Ve veřejných částech hotelu Golden Sands Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.corfugoldensands.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/golden-sands

Náš názor
Hotel Golden Sands se nachází v klidné oblasti, v blízkosti barů a hospůdek, které nabízejí místní kuchyni. Hotel leží v blízkosti pláže s pozvolným vstupem do moře, nabízí pohodlné a čisté pokoje pro max. 4 osoby, příjemnou bazénovou zónu s balijskými postelemi a přátelské služby - vše za rozumnou cenu. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Ostatné

KORFU základné informácie

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úradný jazyk
Novogréčtina.

Mena
EUR - Euro. Môžete platiť kreditnou kartou a využívať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom nechávať drobné peniaze ako prepitné. To platí najmä u vodičov počas výletov do okolia a u čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania ČR môžu cestovať do Grécka na základe platného občianskeho preukazu.

Orientačné ceny
Obed v krčme 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v bare od 2 EUR; káva v kaviarni od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach sú poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú v celom Grécku. Náklady na roaming v českej mobilnej sieti si prosím overte u svojho operátora ešte pred odletom.

KORFU
Jeden z najkrajších gréckych ostrovov, ktorý sa nachádza v tyrkysových vodách Iónskeho mora, v blízkosti pobrežia Albánska. Korfu fascinuje návštevníkov rozmanitosťou svojej krajiny. Nájdeme tu krásne zelené kopce porastené cyprusmi a olivovými hájmi, rozsiahle citrusové sady, vinice a hory, ale predovšetkým na východnom a severnom pobreží ostrova krásne piesočné pláže a skalnaté, divoké pobrežie na strane západnej. Hlavným mestom ostrova je mesto Korfu, ktoré bolo zapísané na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Paleokastritsa
Najznámejšia malebná časť ostrova sa nachádza na západnom pobreží ostrova a láka turistov svojimi úžasnými výhľadmi - krištáľovo čistá tyrkysová voda a nad ňou týčiace sa útesy vytvárajú jedinečný obraz. Odporúčame miesto i milovníkom potápania.
Paleokastritsa je najnavštevovanejším miestom na Korfu, je istým symbolom ostrova.

Sidari
Toto malé mestečko na severe ostrova ponúka krásne, piesočné pláže, z ktorých najznámejšia je - Canal d'Amour. Táto pláž je známa svojimi útesmi a skalnými formáciami, ktorých tvary prebúdzajú ľudskú fantáziu. Je tiež populárnou turistickou destináciou.

Dassia
Malá rybárska dedina na východe ostrova láka turistov svojimi tavernami, barmi, diskotékami a niekoľkými krásnymi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Vzhľadom k malej vzdialenosti od mesta Korfu je Dassia tiež dobrým východiskovým bodom pri návšteve hlavného mesta ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova Korfu, na úpätí hory Pantocrator. Tam sa nachádza turistické stredisko s mnohými reštauráciami, tavernami a obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú široký výber výrobkov z olivovníka. Miesto je hojne navštevované rodinami s deťmi.

Kontokali
Známe turistické letovisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od hlavného mesta ostrova, mesta Korfu. Spolu s neďalekou Gouviou vytvára mimoriadne zaujímavé miesto s početnými barmi, tavernami, reštauráciami, diskotékami a malým prístavom, ktorý priťahuje mnoho turistov. Kontokali je pokojným miestom, zvádzajúce na oddych, zatiaľ čo Gouvia ponúka rušný nočný život. Vďaka lacným a častým spojom miestnej verejnej dopravy sa ľahko dostanete do mesta Korfu.

Gouvia - bola malá rybárska dedina, ktorá sa v posledných rokoch rozrástla do moderného rekreačného strediska. Stredisko sa nachádza asi 7 km severne od mesta Korfu, na východnom pobreží ostrova. Gouvia sa nachádza v pokojnej zátoke a ponúka pláž a prístav, kde sú ukotvené jachty z celého sveta. V meste nájdete široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Počas dňa je to pokojné miesto pre dovolenku, večer však ožíva a vyzýva k zábave.

Kavos - pôsobivý nočný život, zábavná dedina na juhu ostrova. Veľké množstvo barov a klubov priťahuje mladých ľudí z celej Európy. Kavos sa nachádza aj v blízkosti krásnej, divokej pláže Arkoudilas, kde sú tiež zrúcaniny kláštora zo 16. storočia, ktoré vás povzbudia k pešej turistike v pokojnejšej časti mesta.

Agios Stefanos - je malá dedina, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží, ktoré je známe svojou dlhou piesočnou plážou, odkiaľ je výhľad na neďaleké ostrovy. Samotné mesto zachovalo klímu typickej gréckej rybárskej dediny. Útulná atmosféra priťahuje predovšetkým tých, ktorí hľadajú relaxáciu a pokojný odpočinok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Gdaňska, Vroclavi, Štetína, Bydhoště a Rešov. Stretnutie dve hodiny pred plánovaným odletom pri priehradke Rainbow Tours na letisku. Aktuálny letový poriadok si prosím skontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €