Golden Sands Obrázok0
Golden Sands Obrázok1
Golden Sands Obrázok2
Golden Sands Obrázok3
Golden Sands Obrázok4
Golden Sands Obrázok5
Golden Sands Obrázok6
Golden Sands Obrázok7
Golden Sands Obrázok8
Golden Sands Obrázok9
Golden Sands Obrázok10
Golden Sands Obrázok11
Golden Sands Obrázok12
Golden Sands Obrázok13
Golden Sands Obrázok14

Golden Sands

Grécko - Korfu
Pobytové
Rodinná izba
Wi-Fi
Tenisový kurt
Komorný, menší hotel
Blízko letiska, krátký transfer
Bazén so sladkou vodou
Rodinný
V/blízko centra

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Golden Sands se nachází v jihozápadní části ostrova Korfu, v městečku Agios Georgios Argirades. Centrum města s mnoha obchody, bary a restauracemi se nachází cca 400 m. Letiště a Corfu Town je vzdáleno cca 35 km od hotelu. V okolí hotelu Golden Sands se nachází autobusová zastávka. 

Pláž
Hotel Golden Sands se nachází cca 200 m od písčité pláže St. George Argirades a cca 2 km od pláže Issos. Lehátka a slunečníky - za poplatek (cca 8 EUR/2 lehátka a slunečník). 

Vybavení
Recepce, restaurace, 2 bary. V areálu hotelu Golden Sands je bazén s brouzdalištěm pro děti a dětské hřiště. 

Pokoje
Hotel Golden Sands má 80 funkčně zařízených dvoulůžkových pokojů. V pokojích je koupelna (vysoušeč vlasů), klimatizace, satelitní TV, telefon, lednička, konvice (za poplatek 2 EUR) a balkón nebo terasa (balkonový nábytek). Možnost přidání postýlky pro dítě do 2 let - zdarma.

Standardní pokoje - pro max. 3 osoby. 

Rodinné pokoje - pokoje pro max. 4 osoby (pouze v sestavě 2 dospělé osoby + 2 děti).

Strava
All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu. Lehké občerstvení během dne. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru u bazénu. Zmrzlina pouze pro děti v hodinách od 10:00-22:00.

Sport a zábava
Hosté mají k dispozici: tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, šipky a menší basketbalové hřiště.​ 1x týdně se koná řecký večer.

Internet
Ve veřejných částech hotelu Golden Sands Wi-Fi - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.corfugoldensands.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/korfu-wczasy/golden-sands

Náš názor
Hotel Golden Sands se nachází v klidné oblasti, v blízkosti barů a hospůdek, které nabízejí místní kuchyni. Hotel leží v blízkosti pláže s pozvolným vstupem do moře, nabízí pohodlné a čisté pokoje pro max. 4 osoby, příjemnou bazénovou zónu s balijskými postelemi a přátelské služby - vše za rozumnou cenu. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: leteckú dopravu, letiskové taxy, transfer letisko – hotel - letisko, 7, 10, 11 alebo 14 nocí v hoteli (v prípade 11 denného zájazdu = 10 nocí (odlety v stredu), v prípade 12 denného zájazdu = 11 nocí (odlety v sobotu), strava podľa rozpisu ubytovania, služby poľského delegáta, poistenie TU Europa Standard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: fakultatívne výlety, inú stravu než je uvedené v popise hotela, nápoje k jedlu (pokiaľ nie je v popise hotela uvedené inak) a ďalšie osobné výdavky.
Upozornenie! Cena nezahŕňa pobytovú taxu, ktorá závisí na štandarde hotela a pohybuje sa od 0,5 - 4 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Program

Deň prvý
Odlet z Poľska. Zraz na letisku 2 hodiny pred plánovaným odletom na stanovisku Rainbow Tours. Aktuálny letový poriadok sledujte na: r.pl/rozklady

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, kúpanie v mori a opaľovanie. Môžete využiť aj ponuku fakultatívnych výletov.

Deň posledný
Vysťahovania z hotela, transfer na letisko, návrat do Poľska.

Ostatné

KORFU základné informácie

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úradný jazyk
Novogréčtina.

Mena
EUR - Euro. Môžete platiť kreditnou kartou a využívať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom nechávať drobné peniaze ako prepitné. To platí najmä u vodičov počas výletov do okolia a u čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania ČR môžu cestovať do Grécka na základe platného občianskeho preukazu.

Orientačné ceny
Obed v krčme 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v bare od 2 EUR; káva v kaviarni od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach sú poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú v celom Grécku. Náklady na roaming v českej mobilnej sieti si prosím overte u svojho operátora ešte pred odletom.

KORFU
Jeden z najkrajších gréckych ostrovov, ktorý sa nachádza v tyrkysových vodách Iónskeho mora, v blízkosti pobrežia Albánska. Korfu fascinuje návštevníkov rozmanitosťou svojej krajiny. Nájdeme tu krásne zelené kopce porastené cyprusmi a olivovými hájmi, rozsiahle citrusové sady, vinice a hory, ale predovšetkým na východnom a severnom pobreží ostrova krásne piesočné pláže a skalnaté, divoké pobrežie na strane západnej. Hlavným mestom ostrova je mesto Korfu, ktoré bolo zapísané na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Paleokastritsa
Najznámejšia malebná časť ostrova sa nachádza na západnom pobreží ostrova a láka turistov svojimi úžasnými výhľadmi - krištáľovo čistá tyrkysová voda a nad ňou týčiace sa útesy vytvárajú jedinečný obraz. Odporúčame miesto i milovníkom potápania.
Paleokastritsa je najnavštevovanejším miestom na Korfu, je istým symbolom ostrova.

Sidari
Toto malé mestečko na severe ostrova ponúka krásne, piesočné pláže, z ktorých najznámejšia je - Canal d'Amour. Táto pláž je známa svojimi útesmi a skalnými formáciami, ktorých tvary prebúdzajú ľudskú fantáziu. Je tiež populárnou turistickou destináciou.

Dassia
Malá rybárska dedina na východe ostrova láka turistov svojimi tavernami, barmi, diskotékami a niekoľkými krásnymi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Vzhľadom k malej vzdialenosti od mesta Korfu je Dassia tiež dobrým východiskovým bodom pri návšteve hlavného mesta ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova Korfu, na úpätí hory Pantocrator. Tam sa nachádza turistické stredisko s mnohými reštauráciami, tavernami a obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú široký výber výrobkov z olivovníka. Miesto je hojne navštevované rodinami s deťmi.

Kontokali
Známe turistické letovisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od hlavného mesta ostrova, mesta Korfu. Spolu s neďalekou Gouviou vytvára mimoriadne zaujímavé miesto s početnými barmi, tavernami, reštauráciami, diskotékami a malým prístavom, ktorý priťahuje mnoho turistov. Kontokali je pokojným miestom, zvádzajúce na oddych, zatiaľ čo Gouvia ponúka rušný nočný život. Vďaka lacným a častým spojom miestnej verejnej dopravy sa ľahko dostanete do mesta Korfu.

Gouvia - bola malá rybárska dedina, ktorá sa v posledných rokoch rozrástla do moderného rekreačného strediska. Stredisko sa nachádza asi 7 km severne od mesta Korfu, na východnom pobreží ostrova. Gouvia sa nachádza v pokojnej zátoke a ponúka pláž a prístav, kde sú ukotvené jachty z celého sveta. V meste nájdete široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Počas dňa je to pokojné miesto pre dovolenku, večer však ožíva a vyzýva k zábave.

Kavos - pôsobivý nočný život, zábavná dedina na juhu ostrova. Veľké množstvo barov a klubov priťahuje mladých ľudí z celej Európy. Kavos sa nachádza aj v blízkosti krásnej, divokej pláže Arkoudilas, kde sú tiež zrúcaniny kláštora zo 16. storočia, ktoré vás povzbudia k pešej turistike v pokojnejšej časti mesta.

Agios Stefanos - je malá dedina, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží, ktoré je známe svojou dlhou piesočnou plážou, odkiaľ je výhľad na neďaleké ostrovy. Samotné mesto zachovalo klímu typickej gréckej rybárskej dediny. Útulná atmosféra priťahuje predovšetkým tých, ktorí hľadajú relaxáciu a pokojný odpočinok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Gdaňska, Vroclavi, Štetína, Bydhoště a Rešov. Stretnutie dve hodiny pred plánovaným odletom pri priehradke Rainbow Tours na letisku. Aktuálny letový poriadok si prosím skontrolujte na: r.pl/rozklady

Výlety po okolí

Fakultatívne výlety (ceny sú orientačné a nezahŕňajú vstupné)

Sedem divov ostrova Korfu - Cena cca 45 EUR
Celodenný výlet po najkrajších a najzaujímavejších miestach ostrova Korfu, ktoré sa vďaka svojej jedinečnosti stali pýchou zeleného ostrova. Prezrite si Zámok Achillion - dávne sídlo cisárovnej Sissi, slávny vyhliadkový bod Kanoni s panoramatickým výhľadom na východné pobrežie a Myší ostrov, navštívime hlavné mesto ostrova - mesto Korfu a severozápadné pobrežie ostrova so skalnatou krajinou Paleokastritsy. Potom sa presunieme k byzantskému kláštoru z 13. storočia a vyjdeme na vyhliadku Castelino s výhľadom na veľkú časť tohto malebného ostrova.

Paxos - Antipaxos - cena cca 44 EUR
Potom čo vyplávame z prístavu v Korfu, budeme môcť obdivovať výhľady na krásy starého mesta a juhovýchodné pobrežie ostrova. Počas plavby na juh pozdĺž západného pobrežia ostrova Paxos si urobíme zastávku v pobrežnom mestečku Laka. Neskôr doplávame až k "Modrým jaskyniam". Potom čo dorazíme na druhý ostrov Antipaxos si budete môcť oddýchnuť v nádhernej zátoke porovnateľnej s karibskými plážami. Po ceste naspäť sa zastavíme na Paxos, kde bude počas voľného času možnosť prejsť sa pôvabnými úzkymi uličkami alebo ochutnať typickú grécku kuchyňu.

Staré mesto a plavba Kalypso (loď s preskleným dnom) - Cena cca 27 EUR
Hodinová plavba na lodi s preskleným dnom okolo ostrova Vidos s možnosťou obdivovať podvodnú flóru a faunu. Potom nasleduje voľný čas v Korfu. Prehliadka prebieha bez poľského sprievodcu.

Upozornenie! Vyššie uvedené opisy fakultatívnych výletov sú len informatívne a nie sú obchodnou ponukou. Nezaručujeme, že budú všetky realizované. Úplný zoznam fakultatívnych výletov aj s aktuálnymi cenami je dostupný u našich delegátov. Výlety sú komentované v poľskom jazyku (pri dosiahnutí minimálneho počtu účastníkov 15 osôb). Ich organizátorom nie je Rainbow Tours, ale miestna cestovná kancelária, ktorá ručí za kvalitu služieb a zostavuje ich program, ceny a termíny odchodov. Delegát je iba sprostredkovateľom fakultatívnych výletov. Neexistuje možnosť platby kreditnou kartou.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mapa

Počasie

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

Dovolenka 2018 05. 05. 2019

Na dovolenke sme boli minulý rok (2018) strávili sme tam 12 dní a boli sme spokojný. Izba bola čistá a každý deň bola umytá podlaha v izbe aj vymenené uteráky a vyprataný kôš. Milé recepčné ktoré nám... Čítať zvyšok recenzia

Dovolenka 2017 15. 08. 2017

Veľmi príjemný hotel. Okolie hotela je čisté, pekná záhrada. Personál veľmi ústretový, milý. Strava bola tiež dobrá, dalo sa vybrať. Izby upratovali každý deň a zaroveň menili osušky, uteráky... Čítať zvyšok recenzia

Nikdy viac. Neodporucam 10. 07. 2017

Nikdy viac dovolenka v Grecku v hoteli Golden Sands. Po prichode sme skoro odpadli kam sme sa to dostali ze all inclusive o tom sa tiez neda nic pekne povedat. Pohare, ktore su umelohmotne barmani... Čítať zvyšok recenzia

Neodporúčam! 26. 07. 2016

Po prichode do hotela nas milo prekvapila recepcia a recepcna,no vytriezvenie nastalo po vstupe do ,,izby,, Izba resp.zariadenie v nej bolo 15-20 rocne, rozvrgane postele,vylezane matrace a... Čítať zvyšok recenzia

Vďaka za fantastickú dovolenku 01. 07. 2014

Akurát sme sa vrátili z desaťdňovej dovolenky v hoteli Golden Sands. Prišli sme sem večer a reštaurácia už bola zavretá, no odložili nám nejaké jedlo bokom. Bolo to z ich strany naozaj skvelé... Čítať zvyšok recenzia

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu

25. 09. - 03. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
511 €
28. 09. - 06. 10. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
454 €
02. 10. - 06. 10. 2019 (4 dní)
Katovice All Inclusive
327 €
16. 05. - 23. 05. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
427 €
16. 05. - 30. 05. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
651 €
23. 05. - 30. 05. 2020 (8 dní)
Poznaň All Inclusive
449 €
23. 05. - 03. 06. 2020 (12 dní)
Poznaň All Inclusive
590 €
23. 05. - 06. 06. 2020 (15 dní)
Poznaň All Inclusive
695 €
30. 05. - 10. 06. 2020 (12 dní)
Katovice All Inclusive
601 €
30. 05. - 06. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
455 €
30. 05. - 13. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
709 €
03. 06. - 17. 06. 2020 (15 dní)
Łódź All Inclusive
717 €
03. 06. - 13. 06. 2020 (11 dní)
Łódź All Inclusive
566 €
03. 06. - 10. 06. 2020 (8 dní)
Katovice All Inclusive
459 €
06. 06. - 20. 06. 2020 (15 dní)
Katovice All Inclusive
715 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €