MarBella Corfu Obrázok0
MarBella Corfu Obrázok1
MarBella Corfu Obrázok2
MarBella Corfu Obrázok3
MarBella Corfu Obrázok4
MarBella Corfu Obrázok5
MarBella Corfu Obrázok6
MarBella Corfu Obrázok7
MarBella Corfu Obrázok8
MarBella Corfu Obrázok9
MarBella Corfu Obrázok10
MarBella Corfu Obrázok11
MarBella Corfu Obrázok12
MarBella Corfu Obrázok13
MarBella Corfu Obrázok14
MarBella Corfu Obrázok15
MarBella Corfu Obrázok16
MarBella Corfu Obrázok17

MarBella Corfu

Grécko
Pobytové
Rodinný
Medzinárodné animácie
S výhľadom na more
Rodinná izba
S oddelenou spálňou
Apartmán s oddelenou spálňou
Wi-Fi
Aquapark/šmýkačky
Posilňovňa
Wellness
Bazén so sladkou vodou
Luxusný, 5*

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Elegantný hotel MarBella Corfu sa nachádza kaskádovito na vyvýšenine, v malej dedine Agios Ioannis Peristerona. Približne 250 m od hotela sa nachádza zastávka miestnej verejnej dopravy. Letisko je vzdialené cca 16 km od hotela MarBella Corfu.

Pláž
Piesočná pláž označená Modrou vlajkou. Vzhľadom k polohe na vyvýšenine, prístup na pláž tunelom alebo po schodoch. Ležadlá a slnečníky - zadarmo (v časti patriacej hotelu).

Vybavenie
Recepcia, lobby, knižnica, šesť reštaurácií, štyri bary, slnečná terasy s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (jeden s morskou vodou, druhý so sladkou vodou), vírivka, v rodinnej časti: bazén pre deti, šmykľavka a bazén s vodným ihriskom; detské ihrisko, stráženie pre najmenšie deti (4 mesiace - 3 roky, starostlivosť za poplatok), nákupná pasáž, konferenčné miestnosti, úschovňa batožiny, požičovňa áut, parkovisko (za poplatok). Hotel poskytuje plážové osušky. V hoteli sú tiež kluby pre deti: miniklub (4-12 rokov) a klub pre mládež (12-17 rokov, otvorený v júli a auguste) - nutná rezervácia miesta v klube na adrese: marbellacofru@worldwide-kids.com

Izby
Hotel MarBella Corfu ponúka 388 izieb umiestnených v piatich budovách. Všetky sú moderne a komfortne zariadené. Izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou (sušič vlasov, kúpeľová kozmetika), satelitný TV, telefónom, malou chladničkou (zadarmo) alebo minibarom (za príplatok), trezorom (zadarmo), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Dieťa do veku 2 rokov je zahrnuté do maximálnej obsadenosti izby. Hotel má izby pre telesne postihnutých (na potvrdenie).
Štandardné izby (s rozlohou cca 20 m²) - pre max. dve osoby, s výhľadom do záhrady, na okolie alebo vnútorné terasy. Možnosť príplatku za výhľad na more (môže to byť neúplný alebo bočný pohľad).
Izby Superior (s rozlohou cca 30 m²) - pre max. tri osoby, ako prístelka je rozkladacia pohovka, s výhľadom do záhrady, na okolie alebo vnútorné terasy. Možnosť príplatku za výhľad na more (môže to byť neúplný alebo bočný pohľad).
Rodinné izby (s rozlohou cca 35 m²) - pre max. štyri osoby, spálňa a obývacia izba (s rozkladacou pohovkou pre dve osoby) oddelené od seba posuvnými dverami. S výhľadom do záhrady alebo na vnútornú terasu, izby na prízemí môžu mať priamy prístup do záhrady. Možnosť príplatku za výhľad na more (môže to byť neúplný alebo bočný pohľad).
Rodinné izby Superior (s rozlohou cca 40 m²) - pre max. štyri osoby, spálňa a obývacia izba (s rozkladacou pohovkou pre dve osoby) oddelené od seba posuvnými dverami. S výhľadom do záhrady alebo na okolie, izby na prízemí môžu mať priamy prístup do záhrady. Možnosť príplatku za výhľad na more (môže to byť neúplný alebo bočný pohľad).
Junior Suite s vlastným bazénom (o rozlohe cca 40 m²) - pre max. štyri osoby, spálňa a obývacia izba (s rozkladacou pohovkou pre dve osoby) oddelené od seba posuvnými dverami, izby na prízemí, k dispozícií je súkromný malý bazén.

Strava
Raňajky a večere sú podávané formou bufetu. Možnosť príplatku za ponuku Full Board Plus: raňajky, obedy a večere, k obedu a večeriam nápoje v cene: miestne vína a pivo, nealkoholické nápoje, džúsy, voda. Ultra All Inclusive (za poplatok): raňajky, obedy a večere formou bufetu, k obedu a večeriam nápoje v cene: miestne vína a pivo, nealkoholické nápoje, džúsy, voda; miestne a medzinárodné alkoholické nápoje podľa karty All Inclusive v baroch určených hotelom (10:00 - 23:30), možnosť výmeny obedov a večerí v bufetovej reštaurácií na reštauráciu a'la carte (trikrát týždenne).

Šport a zábava
Hotel MarBella Corfu organizuje denné aj večerné animácie pre deti. Zadarmo: posilňovňa, tenisové kurty, futbalové ihrisko. Pre hostí s Ultra All Inclusive možnosť zapožičania (zadarmo) na 30 minút denne kajaky alebo vodné bicykle (rezervácia nutná). Za poplatok: ošetrenie tváre a tela v hotelovom wellness.

Internet
V areáli celého hotela je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
***** / L

Webové stránky
www.marbella.gr

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 4 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Komfortné a elegantné izby rôznych typov (tiež rodinné a so súkromným bazénom), vynikajúce reštaurácie a bary, krásne upravené interiéry a skvele udržiavaná záhrada, pekná pláž s pozvoľným vstupom do mora a služby na najvyššej úrovni - vďaka tomu všetkému je tento hotel MarBella Corfu jedným z najlepších hotelov na ostrove. Odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Ostatné

KORFU základné informácie

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Úradný jazyk
Novogréčtina.

Mena
EUR - Euro. Môžete platiť kreditnou kartou a využívať bankomaty.

Prepitné
Je zvykom nechávať drobné peniaze ako prepitné. To platí najmä u vodičov počas výletov do okolia a u čašníkov v reštauráciách. Stáva sa, že prepitné je už pripočítané k účtu.

Vízum
Občania ČR môžu cestovať do Grécka na základe platného občianskeho preukazu.

Orientačné ceny
Obed v krčme 10 EUR; 1 l vody cca 1 EUR; pivo v bare od 2 EUR; káva v kaviarni od 2 EUR.

Pošta
Známka na pohľadnicu stojí 0,80 EUR. Na mnohých miestach sú poštové schránky, často bývajú tiež v hoteloch.

Elektrina
Napätie 220 V, 50 Hz. Zariadenia s českými zástrčkami fungujú bez problémov.

Telefóny
Mobilné telefóny fungujú v celom Grécku. Náklady na roaming v českej mobilnej sieti si prosím overte u svojho operátora ešte pred odletom.

KORFU
Jeden z najkrajších gréckych ostrovov, ktorý sa nachádza v tyrkysových vodách Iónskeho mora, v blízkosti pobrežia Albánska. Korfu fascinuje návštevníkov rozmanitosťou svojej krajiny. Nájdeme tu krásne zelené kopce porastené cyprusmi a olivovými hájmi, rozsiahle citrusové sady, vinice a hory, ale predovšetkým na východnom a severnom pobreží ostrova krásne piesočné pláže a skalnaté, divoké pobrežie na strane západnej. Hlavným mestom ostrova je mesto Korfu, ktoré bolo zapísané na Zoznam svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Paleokastritsa
Najznámejšia malebná časť ostrova sa nachádza na západnom pobreží ostrova a láka turistov svojimi úžasnými výhľadmi - krištáľovo čistá tyrkysová voda a nad ňou týčiace sa útesy vytvárajú jedinečný obraz. Odporúčame miesto i milovníkom potápania.
Paleokastritsa je najnavštevovanejším miestom na Korfu, je istým symbolom ostrova.

Sidari
Toto malé mestečko na severe ostrova ponúka krásne, piesočné pláže, z ktorých najznámejšia je - Canal d'Amour. Táto pláž je známa svojimi útesmi a skalnými formáciami, ktorých tvary prebúdzajú ľudskú fantáziu. Je tiež populárnou turistickou destináciou.

Dassia
Malá rybárska dedina na východe ostrova láka turistov svojimi tavernami, barmi, diskotékami a niekoľkými krásnymi plážami, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Vzhľadom k malej vzdialenosti od mesta Korfu je Dassia tiež dobrým východiskovým bodom pri návšteve hlavného mesta ostrova.

Acharavi
Turistické letovisko, ktoré sa nachádza v severnej časti ostrova Korfu, na úpätí hory Pantocrator. Tam sa nachádza turistické stredisko s mnohými reštauráciami, tavernami a obchodmi so suvenírmi, ktoré ponúkajú široký výber výrobkov z olivovníka. Miesto je hojne navštevované rodinami s deťmi.

Kontokali
Známe turistické letovisko sa nachádza len niekoľko kilometrov od hlavného mesta ostrova, mesta Korfu. Spolu s neďalekou Gouviou vytvára mimoriadne zaujímavé miesto s početnými barmi, tavernami, reštauráciami, diskotékami a malým prístavom, ktorý priťahuje mnoho turistov. Kontokali je pokojným miestom, zvádzajúce na oddych, zatiaľ čo Gouvia ponúka rušný nočný život. Vďaka lacným a častým spojom miestnej verejnej dopravy sa ľahko dostanete do mesta Korfu.

Gouvia - bola malá rybárska dedina, ktorá sa v posledných rokoch rozrástla do moderného rekreačného strediska. Stredisko sa nachádza asi 7 km severne od mesta Korfu, na východnom pobreží ostrova. Gouvia sa nachádza v pokojnej zátoke a ponúka pláž a prístav, kde sú ukotvené jachty z celého sveta. V meste nájdete široký výber barov, reštaurácií a obchodov. Počas dňa je to pokojné miesto pre dovolenku, večer však ožíva a vyzýva k zábave.

Kavos - pôsobivý nočný život, zábavná dedina na juhu ostrova. Veľké množstvo barov a klubov priťahuje mladých ľudí z celej Európy. Kavos sa nachádza aj v blízkosti krásnej, divokej pláže Arkoudilas, kde sú tiež zrúcaniny kláštora zo 16. storočia, ktoré vás povzbudia k pešej turistike v pokojnejšej časti mesta.

Agios Stefanos - je malá dedina, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží, ktoré je známe svojou dlhou piesočnou plážou, odkiaľ je výhľad na neďaleké ostrovy. Samotné mesto zachovalo klímu typickej gréckej rybárskej dediny. Útulná atmosféra priťahuje predovšetkým tých, ktorí hľadajú relaxáciu a pokojný odpočinok.

Odlety z: Varšavy, Katovíc, Poznane, Gdaňska, Vroclavi, Štetína, Bydhoště a Rešov. Stretnutie dve hodiny pred plánovaným odletom pri priehradke Rainbow Tours na letisku. Aktuálny letový poriadok si prosím skontrolujte na: r.pl/rozklady

Mapa

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €