Armonia Studios Obrázok0
Armonia Studios Obrázok1
Armonia Studios Obrázok2
Armonia Studios Obrázok3
Armonia Studios Obrázok4
Armonia Studios Obrázok5
Armonia Studios Obrázok6
Armonia Studios Obrázok7
Armonia Studios Obrázok8

Armonia Studios

Grécko - Lesbos - Anaxos
Pobytové
Štúdio
Wi-Fi
V/Blízko centra
Komorní, malý

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Apartmány a štúdiá sa nachádzajú v Anaxose - komornom prímorskom letovisku. Najbližšie reštaurácie a obchody sú vzdialené cca 100 m, taverny a kaviarne pri pláži vo vzdialenosti krátkej prechádzky (cca 200 m). Dojazd do Petry a Molyvosu je možný verejnou dopravou z autobusovej zastávky cca 180 m od Armonia Studios. Letisko Mytilene je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Pláž Anaxos (piesočná, verejná) sa nachádza cca 200 m od Armonia Studios (ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok).

Vybavenie
Recepcia (otvorená od 8:30-20:00), TV miestnosť, bazén otvorený od 9:00-20:00 (ležadlá a slnečníky - zadarmo, plážové osušky - za príplatok cca 3 EUR / deň). Hotel má k dispozícii bar pri bazéne (za poplatok podľa cenníka) a malé detské ihrisko.

Izby
Armonia Studios
má 12 izieb typu štúdio (pre tri osoby) a apartmány (pre štyri osoby). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC a sušič vlasov) a majú balkón alebo terasu, chladničku, kuchynský kút, varnú kanvicu. Za poplatok: klimatizácia (5 EUR / deň), trezor na recepcii (7 EUR / týždeň). V hoteli je k dispozícii detská postieľka pre deti do veku 2 rokov (na potvrdenie).

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok stravovanie All Inclusive v reštaurácií, ktorá sa nachádza cca 500 m od hotela (pri štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00. Nápoje a občerstvenie sú k dispozícii v bare v areáli štúdií Armonia a nie sú zahrnuté v programe All Inclusive (za poplatok podľa cenníka na mieste).

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
**

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,5 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Štúdiá sú obľúbené vďaka ochotným, priateľským službám a pokojnej polohe, skvelé miesto pre tých, ktorí hľadajú grécky odpočinok za rozumnú cenu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €