Chrysoula Studios Obrázok0
Chrysoula Studios Obrázok1
Chrysoula Studios Obrázok2
Chrysoula Studios Obrázok3
Chrysoula Studios Obrázok4
Chrysoula Studios Obrázok5
Chrysoula Studios Obrázok6
Chrysoula Studios Obrázok7
Chrysoula Studios Obrázok8

Chrysoula Studios

Grécko - Lesbos - Anaxos
Pobytové
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Štúdio
Wi-Fi

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Chrysoula Studios
sa nachádzajú v strednej časti pokojného Anaxosa na severe ostrova. Vďaka krátkej vzdialenosti na pláž a cesty vedúcej pozdĺž nej sú najbližšie obchody a reštaurácie v dosahu niekoľkominútovej prechádzky. Do väčších letovísk ostrova, ako napr. Petry alebo Molyvosu, sa dá dostať verejnou dopravou z autobusovej zastávky vzdialenej cca 300 m od Chrysoula Studios. Vzdialenosť od letiska v Mytilene je cca 65 km.

Pláž
Pláž Anaxos (piesočná, verejná) sa nachádza cca 50 m od Chrysoula Studios (ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok).

Vybavenie
Štúdiá majú vlastný bazén (ležadlá a slnečníky sú k dispozícií zadarmo) otvorený v hodinách od 9:00-19:00, rovnako ako bar s nápojmi a občerstvením (za príplatok). Objekt má úschovňu batožiny; nemá recepciu a neposkytuje plážové osušky.

Izby
Objekt sa skladá z 18 dvojlôžkových štúdií (v časti je k dispozícií prístelka pre dieťa do veku 12 rokov v podobe rozkladacej postele) zrenovované v roku 2016. Izby sú vybavené balkónom, satelitnou TV, chladničkou, kuchynským kútom, varnou kanvicou, kúpeľňou (sušič vlasov, WC a sprcha). Za poplatok je k dispozícii: klimatizácia (5 EUR / deň), trezor na izbe (10 EUR / týždeň). Hotel nemá k dispozícií postieľky pre deti do veku 2 rokov.

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok stravovanie All Inclusive v reštaurácií, ktorá sa nachádza cca 300 m od Chrysoula Studios (pri štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00. Nápoje a občerstvenie sú k dispozícií v bare v areáli štúdií Chryssoula a nie sú zahrnuté v programe All Inclusive (za poplatok, podľa cenníka na mieste).

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program.

Internet
Vo verejných priestoroch hotela je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
**

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,50 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Dobre udržiavané štúdiá odporúčame najmä pre páry, ktoré hľadajú relaxáciu v pokojnom Anaxose, alebo pre tých, ktorí chcú samostatne preskúmavať krásy ostrova. Ďalšou výhodou je poloha len niekoľko desiatok metrov od piesočnatej pláže.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €