Elena Studios Obrázok0
Elena Studios Obrázok1
Elena Studios Obrázok2
Elena Studios Obrázok3
Elena Studios Obrázok4
Elena Studios Obrázok5

Elena Studios

Grécko - Lesbos - Anaxos
Pobytové
Štúdio
Wi-Fi
Komorní, malý

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Elena Studios
sa nachádza v Anaxos - pokojnom letovisku na severe ostrova Lesbos. Vedľa štúdií je market. Bary a taverny ležiace na pláži - cca 150 m, najbližšia reštaurácia je už cca 30 m od objektu. Autobusová zastávka, z ktorej možno dôjsť do väčších turistických centier, ako je Petra alebo Molyvos, je vzdialená cca 250 m od Elena Studios. Letisko je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Elena Studios
sa nachádza cca 130 m od pláže Anaxos (piesočná, verejná). Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok.

Vybavenie
Recepcia (otvorená v hodinách od 7:30-23:30). Elena Studios neposkytuje plážové osušky.
V prípade zakúpenia programu All Inclusive možnosť využívania bazénu pri Prime Studios (cca 160 m od Elena Studios), ležadlá a slnečníky pri bazéne - v cene All Inclusive.

Izby
V budove sa nachádza 6 útulne dokončených izieb typu štúdio. Izby majú terasu alebo balkón so záhradným nábytkom. Sú vybavené satelitnou TV, chladničkou, kuchynským kútom a varnou kanvicou. V kúpeľni je WC, sprcha a sušič vlasov. Za poplatok: klimatizácia (5 EUR / deň), trezor na izbe (10 EUR / týždeň). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - na vyžiadanie.

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok stravovanie All Inclusive v reštaurácií, ktorá sa nachádza cca 160 m od hotela (pri štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00.

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
Dva kľúče

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,25 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Komorný objekt ponúkajúci štúdiá strednej kvality za atraktívnu cenu. Pobyt v Anaxose je zárukou úplného odpočinku a dobrá komunikácia s ostatnými mestami na pobreží umožní spestrenie dovolenky početnými atrakciami.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €