Prime Studios Obrázok0
Prime Studios Obrázok1
Prime Studios Obrázok2
Prime Studios Obrázok3
Prime Studios Obrázok4
Prime Studios Obrázok5
Prime Studios Obrázok6
Prime Studios Obrázok7
Prime Studios Obrázok8
Prime Studios Obrázok9
Prime Studios Obrázok10
Prime Studios Obrázok11
Prime Studios Obrázok12
Prime Studios Obrázok13

Prime Studios

Grécko - Lesbos - Anaxos
Pobytové
Pláž do 100 m
Štúdio
Wi-Fi

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Malý objekt sa nachádza na západnom okraji pláže v Anaxose. Toto prímorské letovisko je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku, ktoré súčasne leží v blízkosti väčších centier, ako je okúzľujúca Petra alebo historický Molyvos so stredovekou pevnosťou nad mestom. Pozdĺž pláže Anaxos sa nachádzajú taverny a kaviarne a niekoľko obchodov (najbližšie sú už cca 50 m od Prime Studios). Letisko Mytilene je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Prime Studios
sa nachádza pri piesočnej pláži (prechod nie príliš rušnú cestou). Ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok.

Vybavenie
Hotel má bazén (otvorený od 9:00-19:00, ležadlá a slnečníky - zadarmo), reštauráciu a bar pri bazéne, úschovňu batožiny. Objekt nemá recepciu a neposkytuje plážové osušky.

Izby
Prime Studios
má 8 skromne zariadených izieb typu štúdio s možnosťou ubytovania max. dvoch osôb. Izby majú základné vybavenie: balkón, satelitný TV, kúpeľňu (sprcha, WC a sušič vlasov), kuchynský kút, chladničku. Za poplatok: klimatizácia (5 EUR / deň). Hotel neposkytuje trezor ani detskú postieľku pre deti do veku 2 rokov.

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok stravovanie All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00.

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
**

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,5 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Výborná poloha priamo pri pláži, bazén a možnosť dokúpenia stravovania All Inclusive - to sú najväčšie výhody Prime Studios. Odporúčame osobám so skromnejším rozpočtom, ktoré si cenia dobrú polohu ubytovania.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €