Rafael Studios Obrázok0
Rafael Studios Obrázok1
Rafael Studios Obrázok2
Rafael Studios Obrázok3
Rafael Studios Obrázok4
Rafael Studios Obrázok5
Rafael Studios Obrázok6
Rafael Studios Obrázok7
Rafael Studios Obrázok8
Rafael Studios Obrázok9

Rafael Studios

Grécko - Lesbos - Anaxos
Pobytové
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Štúdio
Wi-Fi
Komorný, malý

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Malý objekt sa nachádza na východnom konci pláže v Anaxose - pokojnom letovisku na severnom pobreží ostrova Lesbos. Pri Rafael Studios je reštaurácia, v najbližšom okolí sú kaviarne a taverny, obchod je cca 100 m od objektu. Z Anaxosu sa dá dostať do neďalekej Petry a Molyvosu, rovnako ako do vzdialenejších miest na ostrove, verejnou hromadnou dopravou (zastávka je cca 150 m od objektu). Letisko Mytilene je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Piesočná verejná pláž Anaxos sa nachádza 50 m od Rafael Studios, na druhej strane nie príliš rušnej cesty (ležadlá a slnečníky na pláži - za poplatok).

Vybavenie
Rafael Studios
má parkovacie miesto a umožňuje uschovanie batožiny po vysťahovaní; neposkytuje plážové osušky a nemá recepciu.

Izby
V malej prízemnej budove sa nachádzajú 3 izby typu štúdio s možnosťou ubytovania max. troch osôb a jeden apartmán (pre štyri osoby). Každá izba má terasu so záhradným nábytkom a je vybavená chladničkou, kuchynským kútom s varnou kanvicou a rúrou, satelitným TV a kúpeľňou (WC a sprcha). Za poplatok: klimatizácia (5 EUR / deň). Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov – zadarmo (na potvrdenie).

Strava
Stravovanie vlastné. Za príplatok stravovanie All Inclusive v reštaurácií, ktorá sa nachádza cca 500 m od objektu (pri štúdiách Prime, prístup po plážovej ceste): raňajky, obedy a večere sú podávané formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, rakije) v hodinách od 13:00-21:00.

Šport a zábava
Hotel neorganizuje animačný program.

Internet
V areáli objektu je Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
**

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu, ktorej výška je 0,5 EUR / izba / deň. Poplatok je povinný a hradí sa na recepcií pri ubytovaní.

Náš názor
Veľmi komorný objekt s udržiavanými štúdiami, ktorého najväčšou výhodou je poloha priamo pri piesočnej pláži Anaxos. Je určený tým, ktorí hľadajú relaxáciu v lúčoch gréckeho slnka.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Mapa

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €