Ikaros Hotel Obrázok0
Ikaros Hotel Obrázok1
Ikaros Hotel Obrázok2
Ikaros Hotel Obrázok3
Ikaros Hotel Obrázok4
Ikaros Hotel Obrázok5
Ikaros Hotel Obrázok6
Ikaros Hotel Obrázok7
Ikaros Hotel Obrázok8
Ikaros Hotel Obrázok9
Ikaros Hotel Obrázok10

Ikaros Hotel

Grécko - Zakynthos
Pobytové
V/Blízko centra
Wi-Fi
Bazén

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Umiestnenie

Hotel sa nachádza v Laganas, v juhovýchodnej časti ostrova, v zálive Laganas. Letovisko poteší predovšetkým nádhernou piesočnatou plážou, práve tu sa vyskytujú korytnačky Careta-Careta. Na ich ochranu bol vytvorený morský národný park. Samotné letovisko je živé a priťahuje davy turistov z celého sveta. Nájdete tu množstvo reštaurácií, krčiem a klubov, ktoré ponúkajú množstvo zábavy a radovánok až do skorých ranných hodín. Hotel sa nachádza približne na polceste. 300 metrov od centra a približne 4 km od letiska Zakynthos. Transfer trvá približne 15 - 20 minút. Cena nezahŕňa miestnu turistickú daň vo výške 0,50 EUR/izba/deň. Táto daň je povinná a platí sa priamo na recepcii pred ubytovaním klientov v hoteli.

.
Pláž

Hotel sa nachádza približne 500 m od krásnej piesočnatej pláže. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok (cca 8 eur/komplet).

.
K dispozícii pre hostí

Recepcia 24 hodín denne, sladkovodný bazén, detský bazén, reštaurácia, bar/nočný klub pri bazéne, satelitná TV v bare, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, matrac na opaľovanie za poplatok 1 eur/deň, trezor na recepcii (za príplatok 20 eur/týždeň), bezplatné parkovisko.

.
Internet

Wi-Fi je k dispozícii za príplatok (približne 10 eur za týždeň/za zariadenie)

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov (vrátane kávy, čaju) a miestnych alkoholických nápojov (pivo, ouzo, červené a biele víno, tsipouro) sa podáva od 10:00 do 21:30.

.
Športový a animačný program

Hry: šach, scrabble, biliard (platené).

.
Webová lokalita Miestna kategória

**

Podľa nášho názoru

Atraktívna ponuka skutočne lacnej all inclusive dovolenky. Ostrov Zakynthos, ktorý sa teší najväčšej obľube v Grécku, vás nadchne nádhernými piesočnatými plážami, krásnymi zákutiami na objavovanie a živými letoviskami, ako je Laganas, do ktorého vás srdečne pozývame!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: letenku, letištní poplatky, transfery letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 započatých hotelových nocí (v případě 11 denního zájezdu 10 započatých nocí; v případě 12 denního zájezdu 11 započatých nocí), stravování dle popisu ubytování, služby českého delegáta.

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než uvedená v popisu stravování v jednotlivých hotelech, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje.

Upozornění: cena nezahrnuje řeckou turistickou daň, která závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 0,5 EUR do 4 EUR za pokoj a den pobytu. Daň se platí na recepci před ubytováním. Podrobnosti naleznete v popisu hotelu.

Program


Den 1
Odlet z ČR. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do ČR.
 

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €