Ubytování MMT Obrázok0
Ubytování MMT Obrázok1
Ubytování MMT Obrázok2
Ubytování MMT Obrázok3
Ubytování MMT Obrázok4
Ubytování MMT Obrázok5
Ubytování MMT Obrázok6
Ubytování MMT Obrázok7
Ubytování MMT Obrázok8
Ubytování MMT Obrázok9
Ubytování MMT Obrázok10

Sedm divů Yucatánu

Mexiko
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Imperial Laguna by Faranda

Poloha
Hotel Imperial Laguna by Faranda se nachází v hotelové zóně Cancúnu, nad lagunou Nichupte. Tato oblast má několik barů a restaurací, větší výběr v nákupním centru Caracol (cca 1 km od hotelu). Asi 200 metrů od hotelu je supermarket a autobusová zastávka. Vedle hotelu je restaurace La Palapa Belga (za poplatek). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 27 km.

Pláž
Hosté hotelu Imperial Laguna by Faranda mají vstup zdarma na pláž hotelu Dos Playas Beach House, která je vzdálená cca 2 km (vlastní doprava). Kromě toho se cca 700 metrů od hotelu nachází veřejná písečná pláž Marlin (vstupné cca 5 USD/osoba). Hotel neposkytuje plážové ručníky.

Vybavení
Recepce, lobby, sluneční terasa s lehátky a bazénem obklopeným zelení, lékařská péče na požádání (za poplatek), parkování. V hotelu není směnárna.

Pokoje
Hotel Imperial Laguna by Faranda má 62 standardních pokojů rozmístěných ve čtyřech dvoupatrových budovách. Všechny jsou se základním vybavením, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů k dispozici na recepci, omezené množství), TV, telefonem a balkonem. Pokoje v přízemí mají malou otevřenou terasu. Trezor na recepci (zdarma). Úklid, výměna ložního prádla a ručníků každý den.

Strava
Bez stravy. Hotel poskytuje pouze dopolední občerstvení (káva, mléko a např. croissant) s sebou. Hotel nemá vlastní restauraci.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zdarma.

Místní kategorie
**

Jiné
www.farandahotels.com

Náš názor
Nabídka ubytování pro všechny ty, pro něž standard hotelu má druhořadý význam a pro ty, kteří chtějí za rozumnou cenu strávit dovolenou v Karibiku. Imperial Laguna by Faranda je velmi skromný hotel s malým bazénem obklopeným zelení a atrakcemi hotelové zóny Cancúnu (restaurace, nejznámější diskotéka Coco Bongo, obchody) v docházkové vzdálenosti.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Dos Playas Beach House by Faranda

Poloha
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda sa nachádza v hotelovej zóne Cancúnu, 3 km od nákupného centra Caracol s reštauráciami a barmi. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 25 km.

Pláž
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda sa nachádza pri piesočnej pláži. V blízkosti hotela sa nachádza prístav, odkiaľ sa môžete dostať na neďaleký ostrov žien.
Ležadlá na pláži zdarma. Hotel ponúka plážové uteráky (možno záloha).

Vybavenie
Recepcia, lobby, dve reštaurácie, bar, záhrada so slnečnými terasami, ležadlami a dva bazény (v bazénoch sladká voda), zmenáreň, lekárska starostlivosť na vyžiadanie (za poplatok), parkovanie.

Izby
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda má 145 izieb umiestnených v dvojposchodových budovách. Všetky sú so základným vybavením, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), TV, trezorom (zdarma), telefónom a balkónom. Izby na prízemí majú malú terasu. Upratovanie, výmena posteľnej bielizne a uterákov každý deň. Žehlička a žehliaca doska na objednanie na recepcii.
- Štandardné izby (rozloha cca 28 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť iba dve manželské postele a nebude možné pridať prístelku.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu (tematické večere, jedlá z grilu niekoľkokrát týždenne). Občerstvenie a pizza počas dňa (10:30-19:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 24:00. Jedenkrát za pobyt večera v orientálnej reštaurácii (nutná rezervácia vopred).

Šport a zábava
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda ponúka denný a večerný animačný program. Zadarmo: menšia posilňovňa, tenisový kurt (možný poplatok za požičanie vybavenia). Masáže za poplatok. Na pláži centrum vodných športov (za poplatok).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.

Miestne kategórie
***

Iné
www.farandahotels.com

Náš názor
Obnovené izby v roku 2010, priateľský personál, chutné jedlo, dva bazény a pekná záhrada - to všetko prispieva k slušným trom hviezdičkám. Spojením s jemným, bielym pieskom a kúpeľmi v teplom mori, dostaneme zodpovedajúcu scenériu karibskej dovolenky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Bahia Principe Riviera Maya

Poloha
Luxusný hotelový komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya je obklopený bujnou zeleňou s rozlohou viac ako 100 hektárov. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 100 km. Slávne archeologické náleziská Tulum sú vzdialené cca 25 km a vodný park Xel-Ha cca 5 km.

Pláž
Komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži čiastočne obklopené korálovým útesom. Hotel zadarmo zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži.

Vybavenie
Komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya sa skladá zo štyroch hotelov.
Rainbow Tours ponúka ubytovanie v dvoch hoteloch komplexu: Grand Bahia Principe Tulum (blízko pláže) a Grand Bahia Principe Coba (vnútri komplexu). Hostia oboch objektov môžu využívať celú infraštruktúru oboch hotelov, vrátane hlavných reštaurácií. Po areáli sa dá pohybovať vláčikom.
Recepcia, lobby, štrnásť reštaurácií, pätnásť barov, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, päť bazénov s oddelenými zónami pre deti, plavecký bazén s tobogánom pre deti, v časti Coba sa nachádza detský vodný park Bahia Scout Water Park (sladkovodné bazény), štyri vírivky, mini klub, diskotéka, stráženie detí (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Izby
Vo dvoch hoteloch komplexu: Grand Bahia Principe Tulum (priamo na pláži) a Grand Bahia Principe Coba (vnútri komplexu) sa nachádza celkom 1938 pohodlných a elegantných izieb. Všetky izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľňou (vaňa / sprchovací kút, sušič vlasov, kozmetické prípravky), LCD TV so satelitným príjmom, telefónom, trezorom (za poplatok - cca 5 USD / deň), denne doplňovaným minibarom (voda, pivo, nealkoholické nápoje ), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
- Izby Superior - (rozloha cca 31 m²) - v časti Tulum, pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen size lôžka).
- Izby typu Junior Suite Superior - (rozloha cca 34 m²) - v časti Tulum a Coba, s opticky oddelenou obývacou časťou s pohovkou, pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen size lôžka a rozkladacia pohovka ), navyše aj sprchovací kút s hydromasážou. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00-10:30), obedy (13:00-15:30) a večere (18:00-22:30) podávané formou bohatého bufetu. Trikrát týždenne možnosť využitia a'la carte reštaurácie: Gourmet, japonská, talianska, stredomorská, brazílska a mexická (nutná rezervácia vopred). Miestne alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvenie a nealkoholické nápoje podávané vo vyznačených miestach (24 hod.).

Šport a zábava
Bohatý animačný program počas dňa a večera pre dospelých a deti.
Zadarmo: basketbal, volejbal, aerobik, šípky, biliard, stolný tenis, tenis, mini diskotéka, tanečné kurzy, telocvičňa, potápanie, kajaky, bicykle - len v rámci organizovaných výletov, lekcie potápania v bazéne. Za poplatok: SPA a detské SPA, lekcie windsurfingu, motorizované vodné športy, lekcie plachtenia.

Internet
Wi-Fi v lobby - 1 hodina / deň - zadarmo, platené internetové stanovisko - (cca 15 USD / hod.) Wi-Fi v izbách - za poplatok (cca 10 USD / hod).

Miestne kategórie
*****

Iné
www.bahia-pricipe.com

Náš názor
Početné bazény, impozantná infraštruktúra, priateľský servis, bohatý animačný program - to všetko zaručuje dobrú zábavu a rozsiahla stravovacia ponuka určite uspokojí aj náročných zákazníkov. Ako bonus - pre mladších hostí - vodný park a delfinárium.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Bluebay Grand Esmeralda

Poloha
Hotel Bluebay Grand Esmeralda sa nachádza na rozsiahlom pozemku (180 ha) priamo v srdci letoviska Riviera Maya, neďaleko (cca 12 km) známeho turistického letoviska Playa del Carmen (široký výber reštaurácií, barov a obchodov). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 50 km.

Pláž
Biela, piesočná pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Hotel zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Vybavenie
Bluebay Grand Esmeralda je veľký hotelový komplex skladajúci sa z 8 budov.
Recepcia, lobby, concierge, sedem reštaurácií, sedem barov, slnečná terasa obklopená zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, tri bazény o celkovej rozlohe 2 750 m² (jeden s oddelenou časťou pre deti, sladkovodné bazény), mini klub, stráženie detí (za poplatok), nákupná pasáž s butikom, salónom s tlačou a obchodom so suvenírmi, práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Radi by sme Vás informovali, že za účelom zvýšenia atraktivity hotela Bluebay Grand Esmeralda sa renovuje jeden z troch bazénov. Plánovaný termín dokončenia renovácie je 09.12.2019.

Izby
Hotel Bluebay Grand Esmeralda poskytuje ubytovanie v 979 izbách rôznych typov rozmiestnených v ôsmich budovách. Všetky izby sú luxusné, elegantne zariadené a klimatizované, s kúpelňou (sprchový kút, fén, toaletné potreby), LCD TV so satelitným príjmom, trezorom (zadarmo), denne doplňovaným minibarom (pivo, voda, nealkoholické nápoje), servisom pre prípravu kávy a čaju, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre dero do 2 rokov zadarmo (na potvrdenie).

Strava
All-inclusive zahŕňa: raňajky, obedy, večere formou bohatého bufetu. Hosťom je k dispozícii šesť a'la carte reštaurácií (nutná rezervácia vopred a vhodný odev, u mužov sú vyžadované dlhé nohavice). Neobmedzená konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov (k dispozícii 24 hodín denne), občerstvenie medzi jedlami.

Šport a zábava
Denný animačný program pre deti i dospelých v priebehu dňa a večera.
Zadarmo: aqua aerobic, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, nemotorizované vodné športy: windsurfing, šnorchlovanie, jazda na kajaku; záhradné šachy, posilňovňa.
Za poplatok: biliard, vodné lyžovanie, plachtenie, potápanie s dýchacím prístrojom, wellness ponúkajúca širokú škálu služieb (masáže, ošetrenie tváre a tela).

Internet
Wi-fi na území celého hotela - zdarma pre jedno zariadenie, druhé zariadenie - za poplatok (cca 3 USD / deň).

Miestna kategória
*****

Webové stránky
www.bluebayresorts.com

Iné
Cena zájazdu nezahŕňa pobytovú taxu vo výške 2 USD/izba/deň. Poplatok je povinný a platí sa na recepcii pri ubytovaní.

Náš názor
Krásne umiestnený, veľmi dobrý hotel, niekoľkonásobne ocenený v rôznych rebríčkoch. Skvelé jedlo, priateľský servis a početné atrakcie zaručujú úspešnú dovolenku.
Hotel Bluebay Grand Esmeralda odporúčame ako párom, tak i rodinám s deťmi. Päťhviezdička za atraktívnu cenu!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Catalonia Yucatan Beach

Poloha
Hotel Catalonia Yucatan Beach sa nachádza v intímnom letovisku Puerto Aventuras. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 80 km, známe letovisko Riviera Maya - Playa del Carmen cca 18 km, slávne mayské mesto Tulum cca 60 km.

Pláž
Hotel Catalonia Yucatan Beach sa nachádza priamo na piesočnatej, širokej zálivovej pláži. Hotel zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Izby
Hotel Catalonia Yucatan Beach má 205 izieb rozmiestnených predovšetkým v trojposchodových budovách. Všetky sú klimatizované, priestranné a pohodlné. Možnosť zapožičania detskej postieľky pre deti do veku 2 rokov zdarma (nutná rezervácia vopred).
- Štandardné izby (rozloha cca 35 m²) - pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v miestnosti budú umiestnené iba dve queen-size postele), s vlastnou kúpeľňou (vaňa alebo sprchovací kút, sušič vlasov, toaletné potreby), TV so satelitným príjmom, telefónom, trezorom (cca 3 USD / deň), balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
- Privileged Superior (rozloha cca 37 m²) - pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v miestnosti budú umiestnené iba dve queen-size postele), vybavenie rovnaké ako v štandardných izbách. Navyše: novší nábytok, mini bar (zdarma, pivo, minerálna voda a nealkoholické nápoje, dopĺňané denne), trezor zdarma, župany a papuče, kávovar, žehlička a žehliaca doska, welcome drink, jeden vstup do SPA (vodná časť, bez masáže), štyri večere v a'la ​​carte reštaurácii, izbová služba 24h, oddelená časť pláže pre zákazníkov Privilege a voľný vstup do Pure Chill Out Baru.

Vybavenie
Recepcia, lobby, jedna bufetová reštaurácia, štyri a'la carte reštaurácie, sedem barov (vrátane sports baru a diskotéky), kaviareň, diskotéka, slnečné terasy obklopené zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény, dva detské bazény (sladkovodné), vírivka, mini klub, obchod so suvenírmi, butik, práčovňa (za poplatok), lekárska služba (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere vo vybraných a'la reštauráciách (mexická, talianska, japonská, steak house, na základe dostupnosti). Občerstvenie počas dňa a v noci, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje na miestach určených hotelom v čase od 10:00 do 02:00.

Šport a zábava, SPA
Denná zábava pre deti i dospelých, večerná show, jedenkrát týždenne beach party, atď. Bezplatne: aqua aerobic, aerobik, pilates, spinning, posilňovňa, tenis, futbal, bicykle, lukostreľba, lekcie potápania v bazéne, nemotorizované vodné športy na pláži. Za poplatok: biliard, hotelové SPA (tvárové a telové procedúry, vodná zóna: hydromasážny chodník, sauna, krytý bazén).

Internet
Wi-Fi zdarma, platené internetové stanovisko.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.hoteles-catalonia.com

Náš názor
Intímny (vzhľadom k miestnemu štandardu) štvorhviezdičkový hotel s mnohými atrakciami pre deti i dospelých. Výborné jedlo a skvelé príležitosti pre aktívne trávenie voľného času patrí medzi prednosti hotela Catalonia Yucatan Beach.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Viva Wyndham Maya

Poloha
Hotel Viva Wyndham Maya se nachází v Playacar. Letiště Cancún je vzdáleno cca 60 km a známé letovisko Mayské riviéry - Playa del Carmen cca 3 km. 

Pláž
Hotel Viva Wyndham Maya se nachází u dlouhé, písečné a široké pláže.

Vybavení
Recepce s lobby, výtahy, 5 restaurací (4 restaurace a'la carte a 1 bufetová restaurace), lobby bar a bar s občerstvením, tropická zahrada se slunečními terasami, bazén, brouzdaliště pro děti, miniklub, prádelna (za poplatek), hotelová obchodní pasáž, půjčovna aut, medical point, parkoviště, směnárna, diskotéka. 

Pokoje
Hotel Viva Wyndham Maya nabízí ubytování v 604 pokojích různých typů. Všechny pokoje jsou klimatizované a komfortně vybavené, s koupelnou (sprcha nebo vana, vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (možnost platby), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). 

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, 5 restaurací (z toho 4 restaurace a'la carte a 1 bufetová restaurace), občerstvení a místní alkoholické a nealkoholické nápoje dostupné 24h. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.
 
Sport a zábava
Denní animace a sportovní aktivity u bazénu a na pláži. Zdarma: aerobik, plážový volejbal, tenisový kurt, stolní tenis, kola. Za příplatek v centru vodních sportů na pláži: potápění, šnorchlování, windsurfing. V hotelu se nachází také wellness centrum (za poplatek). 

Internet
Na pokojích, v lobby, u bazénu, v posilovně a v restauraci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
****

Webové stránky
https://www.wyndhamhotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 2 USD/pokoj/den. Taxa je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Náš názor
Dobře udržovaný a nádherně umístěný hotel Viva Wyndham Maya nabízí atrakce jak pro dospělé, tak pro nejmenší hosty. Pěkné pokoje a mnoho možností aktivního trávení volného času jsou největší výhody tohoto hotelu. Srdečně zveme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Bahia Principe Grand Tulum

Poloha
Luxusní hotelový komplex Bahia Principe Grand Tulum se nachází u pláže a je obklopen bujnou zahradou (o rozloze více než 100 hektarů). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 100 km, město Tulum cca 25 km.

Pláž
Písečná pláž se nachází u hotelu Bahia Principe Grand Tulum, částečně je obklopená korálovým útesem. Hotel poskytuje na pláži plážové osušky, lehátka a slunečníky - zdarma. 

Vybavení
Recepce, lobby, bufetová a mexická restaurace (snídaně, obědy a večeře), restaurace a'la carte (brazilská, indická a gurmánská - otevřeny během večeře), burgerová restaurace (otevřená během oběda), Food Truck s občerstvením (otevřen 24h), sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 bazény (s oddělenou částí pro děti), v bazénech oddělené vířivkové zóny, aquapark pro děti od 4 do 12 let, diskotéka, dětský klub, teen klub, hlídání dětí (za poplatek), prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna aut. Hosté hotelu Bahia Principe Tulum mohou využívat společné prostory hotelu Bahia Principe Coba. 

Pokoje
Hotel Bahia Principe Grand Tulum má 774 pohodlných a elegantních pokojů. Všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), satelitní LCD TV, telefonem, trezorem, denně doplňovaným minibarem (voda, pivo, nealko), kávovarem, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let -zdarma (nutná dřívější rezervace).

Junior Suite Tulum (o rozloze cca 35 m²) - pro max. 4 osoby (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size).

Premium Superior Tulum (o rozloze cca 31 m²) - s opticky oddělenou odpočinkovou částí s pohovkou, pro max. 4 osoby (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size a pohovka), navíc hydromasážní sprcha. Pokoje zrekonstruované v roce 2020.

Suite Tulum (o rozloze cca 61 m²) - s oddělenou odpočinkovou částí s pohovkou, pro max. 5 osob (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size a pohovka), navíc sprchový kout a hydromasážní vana. Pokoje zrekonstruované v roce 2020.

Premium Superior Ocean Front Tulum (o rozloze cca 34 m²) - s opticky oddělenou odpočinkovou částí s pohovkou, pro max. 4 osoby (přičemž na pokoji se budou nacházet pouze 2 postele velikosti queen size a pohovka), navíc hydromasážní sprcha a výhled na oceán. Pokoje zrekonstruované v roce 2020.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), obědy (13:00-15:30), večeře (18:00-22:30) formou bufetu. 3x týdně možnost využití restaurace a'la carte (nutná předchozí rezervace). Místní alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvení a nealkoholické nápoje podávané na určených místech (24 hodin). Během jídla je vyžadováno formální oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.  

Sport a zábava
Denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: basketbal, volejbal, aerobik, kulečník, stolní tenis, tenis, posilovna, paddleboard, 1h lekce potápění v bazénu. Za poplatek: hotelové wellness, motorizované vodní sporty na pláži. 
Internet V hotelu Wi-Fi připojení k internetu (4 Mb/s) - zdarma. Wi-Fi Premium - za poplatek (cca 5 USD/den za 10 Mb/s).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.bahia-principe.com/en/resorts-in-riviera-maya/resort-tulum

Náš názor
Díky četným bazénům, bohaté infrastruktuře, ochotné obsluze, bohatému animačnímu programu se zde nebudete nudit - bohatá nabídka jistě osloví i náročné klienty.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Viva Wyndham Azteca

Poloha
Oblíbený mezi hosty klubový hotel Viva Wyndham Azteca se nachází pouhé 2 km od centra letoviska Playa del Carmen (restaurace, bary, obchody). Letiště Cancún je vzdáleno cca 60 km. Zastávka místní komunikace je cca 3 km od hotelu.

Pláž
Přímo u hotelu Viva Wyndham Azteca se nachází široká, písečná pláž s pozvolným vstupem do vody. Lehátka, slunečníky, plážové osušky - zdarma. 

Vybavení
Recepce, 5 restaurací (hlavní restaurace s mezinárodní kuchyní, 3 restaurace a'la carte: asijská, mexická, italská, kavárna/snack bar), 3 bary, zahrada, bazén, brouzdaliště pro děti, miniklub (4-12 let), parkoviště. Za poplatek: pokojová služba, hlídání dětí, služba žehlení a praní, kosmetický salon. Hosté mohou využívat restaurace a infrastrukturu sesterského hotelu Viva Wyndham Maya. 

Strava
All Inclusive: snídaně (6:30-11:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30-22:00); občerstvení během dne; místní alkoholické nápoje (a některé mezinárodní alkoholy) a nealkoholické nápoje jsou k dispozici 24h, káva/čaj.
 
Sport a zábava
Hotel Viva Wyndham Azteca organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé: hry a zábavu na pláži a v bazénu, tématické večery, lekce karibských tanců, večerní živá představení, lekce jógy a meditace, posilovna, kurz vaření, barmanský kurz, vířivka, sauna, vodní nemotorizované sporty: windsurfing, plachetnice, kajaky, katamarány, stolní tenis, fotbal, stolní fotbal, kulečník, kola, boccia. Za poplatek: tenisový kurt, potápění, procedury ve wellness zóně, vodní lyže, rybaření, projížďky na koni, golf. 

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. 

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.wyndhamhotels.com

Náš názor
Hotel Viva Wyndham Azteca je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí užít nezávaznou atmosféru karibské dovolené. Naši hosté především oceňují sportovní a animační nabídku a také chutné jídlo. Krásná pláž láká k využívání kouzla daného místa a pohodlné pokoje jsou ideální pro chvíle odpočinku po dni plném zážitků.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Now Jade Riviera Cancun

Poloha
Now Jade Riviera Cancun sa nachádza cca 3 km od mesta Puerto Morelos a cca 30 km od letiska v Cancúne. Neďaleko hotela sa nachádza Zoo Crococun a botanická záhrada.

Pláž
Hotel Now Jade Riviera Cancun sa nachádza na krásnej piesočnatej karibskej pláži. Plážové ležadlá a slnečníky - zadarmo, hotel zadarmo zaisťuje plážové uteráky.

Vybavenie
Recepcia s lobby, výťahy, osem reštaurácií (vrátane kafetérie a snack baru), šesť barov, vrátane swim up baru, tropická záhrada s terasami na opaľovanie a tri bazény (vrátane jedného v tvare lagúny, bazéna typu infinity, jedného pre zákazníkov programu Preferred) , detský bazén, miniklub pre deti 3-12 rokov (veľký terén, možnosť aktivít, akými sú napríklad: videohry, stavanie hradu z piesku, atď.), práčovňa (za poplatok), Hotelová nákupná pasáž, business centrum za poplatok (fax, telefón, internetové stanovisko), požičovňa áut, lekárska služba.

Izby
Hotel ponúka 550 priestranných (rozloha cca 65 m2) a luxusne zariadených izieb. Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen size postele.
- Izby typu Junior Suite - (pre max. štyri osoby) - rozmiestnené v deviatich štvorposchodových budovách s výhľadom do záhrady. Všetky elegantné, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov, toaletné potreby, župan a papuče), telefónom, trezorom (zdarma), TV so satelitným príjmom, mini-barom (pivo, nealkoholické nápoje a voda - dopĺňané denne), žehličkou a žehliacou doskou, servisom na prípravu kávy a čaju, balkónom / terasou (záhradný nábytok). Možnosť príplatku za čiastočný alebo úplný výhľad na more.
- Izby typu Preferred - vybavenie rovnaké, ako v izbách Junior Suite, spálňa a obývacia izba, kúpeľňa s dvomi umývadlami, pillow menu, rozšírený výber alkoholických a nealkoholických nápojov v minibare na izbe, oddelený bazén len pre dospelých zákazníkov Preferred a slnečná terasa, raňajková reštaurácia, popoludňajšie občerstvenie, dezerty, značkové likéry a liehoviny, dennú tlač (v angličtine a španielčine), samostatný check-in a check-out. Izby typu Preferred s výhľadom na more majú navyše tiež vírivku alebo hydromasážnu vaňu na balkóne.
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu (medzinárodná kuchyňa); šesť reštaurácií, vrátane piatich tematických a'la carte: talianska, stredomorská, ázijská, mexická a francúzska, kafetéria, snack bar pri bazéne, občerstvenie po celý deň a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-01:00).

Šport a zábava
Animácie a športové aktivity počas dňa pri bazéne a na pláži. Večerná show, disco a filmové projekcie. Zadarmo: aerobik na pláži a pri bazéne, plážový volejbal, tenisový kurt, kajaky, trampolína (eurobungee), fitnes centrum. Za poplatok je k dispozícii centrum vodných športov na pláži: potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, rybárčenie. Hotel má tiež k dispozícii Now Spa centrum by Pevonia (za poplatok) s veľkým výberom kozmetických a relaxačných procedúr. Masáže na pláži pre páry, aromaterapia a reflexológia. Pre milovníkov golfu v cene tiež tzv. Green fees v neďalekom Playa Paraiso Golf Club.

Internet
Wi-Fi zdarma v celom hoteli. Pre získanie prístupu, je nutná inštalácia aplikácie zo stránok www.nowresorts.com/jade/unlimited-connectivity.

Miestne kategórie
*****

Iné
http://www.nowresorts.com/jade

Náš názor
Fantastický rezort s bohatou infraštruktúrou pre každého. Výborné jedlo, priestranné a elegantné izby a prvotriedne služby - to všetko je zárukou úspešnej dovolenky označenej heslom Unlimited-Luxury®.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Luxury Bahia Principe Akumal


Místo:
Objekt se nachází v luxusním hotelovém komplexu o rozloze přes 100 ha. Celá se nachází uprostřed svěží zahrady. K přírodnímu parku Xel-Ha cca 5 km. Asi 100 km na letiště v Cancúnu.

pláž:
Nachází se na písečné pláži, částečně obklopené korálovou útesovou pláží. Hotel nabízí bezplatné plážové osušky, plážová lehátka a slunečníky.

Pro hosty:
Komplex se skládá ze 4 hotelů: Luxusní Bahia Principe Akumal, Luxusní Bahia Principe Siaan Ka'an, Grand Bahia Principe Tulum a Grand Bahia Principe Coba. Hosté ubytovaní v luxusním Bahia Principe Akumal se mohou těšit také na zařízení, restaurace a bary z posledních dvou hotelů. Kolem komplexu se můžete pohybovat vlakem.
V hotelu je lobby, 6 restaurací, 9 barů, bazénový komplex (pro dospělé, děti, aquapark pro děti, se sladkou vodou (3), vířivka (4), 3 opalovací plochy se slunečníky a lehátky).
Placené: SPA, sauna, kadeřnictví, směnárna, svatební poradce, svatební altán, hlídání dětí, zdravotní péče, konferenční místnosti, prádelna, lékárna, kasino. Hotel nabízí osušky na bazén.

pokoje:

Hotel nabízí celkem 758 pohodlných a elegantních pokojů. Všechny jsou klimatizované, mají koupelnu (fén, toaletní potřeby), LCD TV-sat, telefon, trezor, denně doplněný minibar (nápoje pro děti, alkoholické nápoje), kávovar, žehličku a žehlicí prkno, balkon / terasu (balkonový nábytek) , Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

- Junior Suite Superior - (plocha cca 38 m2) - pro max. 2 osoby. 3 dospělí s dítětem nebo 2 dospělí a 2 děti (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen).

- Apartmá typu Junior Superior Ocean Front - (plocha cca 38 m2) - pro max. 5 osob. 3 dospělí s dítětem nebo 2 dospělí a 2 děti (v pokoji bude pouze jedna postel velikosti King a rozkládací pohovka), místnost se nachází v části budovy s výhledem na moře.

- Junior Suite de Luxe - (plocha cca 46 m2) - pro max. 5 osob 3 dospělí (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen), samostatné WC a koupelna. Možné ubytování pouze pro osoby starší 18 let.

- Apartmá typu Junior de Luxe Ocean Front - (plocha cca 46 m2) - pro max. 5 osob. 3 dospělí (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen), samostatné WC a koupelna, místnost se nachází v části budovy s výhledem na moře. Možné ubytování pouze pro osoby starší 18 let.board:
All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:30), obědy (13:00 - 15:00), večeře (17:30 - 22:00 / 22:30) formou bufetu. Kromě toho, neomezený přístup do restaurace a'la carte (předchozí rezervace nutná). Místní alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvení a nealkoholické nápoje podávané na určených místech (24 hodin).

Sportovní a animační program:
Animační program během dne i večera, pro děti i dospělé. Volný: basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, kulečník, šipky, posilovna, boogie, aerobik, lekce tance. Kromě toho na vyžádání zdarma 1 hodinu. denně: kajaky, katamarán, šnorchlování, tenis, lekce potápění (1 lekce / pobyt). Placené: motorové vodní sporty na pláži, golf, lekce plachtění, rybolov, potápění, výlety lodí, mexická párty.

internet:
Free Wi-Fi v celém hotelu.

Místní kategorie:
*****

Webové stránky:
www.bahia-principe.com

Podle našeho názoru:
Hotel s velmi vysokým standardem, kde se každý bude cítit zvláštní. Široká škála bazénů, nádherná pláž, která zaplňuje celou oblast zahradou rozptýlenou okouzlujícími uličkami, poskytne požadovaný odpočinek a relaxaci. Ti, kteří hledají sport, jistě potěší řadu sportovních zařízení a rozsáhlý animační program. Množství restaurací a barů, kde se podávají pokrmy a nápoje z celého světa, vám zaručí skutečnou hostinu. Celek je doplněn nadšením a vždy připraven pomoci hotelovým zaměstnancům.

Now Sapphire Riviera Cancun

Poloha
Tento dobre udržiavaný, rozsiahly hotelový komplex sa nachádza v tropickej záhrade, v blízkosti obce Puerto Morelos (cca 5 km), neďaleko od Zoo Crococun a botanickej záhrady. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 25 km.

Pláž
Hotel sa nachádza priamo pri krásnej, piesočnatej karibskej pláži. Plážové ležadlá a slnečníky - zadarmo, hotel zadarmo zaisťuje plážové osušky.

Vybavenie
Hotel prešiel rekonštrukciou haly a niektorých reštaurácií začiatkom roka 2015.
Priestranná recepcia s lobby, sedem reštaurácií (vrátane kafetérie), päť barov vrátane swim up baru (s prémiovými alkoholickými nápojmi), tropická záhrada s terasami na opaľovanie a tri bazény (veľký bazén v tvare lagúny s dvoma vírivkami, raz pre aktívnych a raz pre zákazníkov programu Preferred), mini klub s bazénom a ihrisko pre deti 3 - 12 rokov (veľký terén, možnosť aktivít, akými sú: videohry, stavanie hradu z piesku, atď.) Core Zone pre mládež 13 - 17 rokov (video hry, Wii , PlayStation. Xbox), diskotéka, práčovňa (za poplatok), hotelová nákupná pasáž, business centrum za poplatok (fax, telefón, internetové stanovisko), požičovňa áut, lekárska služba.

Izby
Hotel ponúka ubytovanie v 496 priestranných izbách (rozloha cca 48 m2), luxusne zariadené, rozmiestnené v štrnástich dvojposchodových budovách. Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen-size postele.
- Izby typu Junior Suite - klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov, toaletné potreby, župan a papuče), telefónom, trezorom, TV so satelitným príjmom, dokovacou stanicou pre iPod, mini-barom (pivo, nealkoholické nápoje a voda) - denne doplňovaným, žehličkou a žehliacou doskou, servisom na prípravu kávy a čaju, balkónom / terasou (záhradný nábytok).
- Izby typu Preferred - vybavenie rovnaké, ako v izbách typu Junior Suite, navyše: pillow menu, rozšírený výber alkoholických a nealkoholických nápojov v minibare na izbe, oddelený bazén len pre dospelých zákazníkov programu Preferred a slnečná terasa s bali pohovkami, raňajková reštaurácia, popoludňajšie občerstvenie, zákusky, značkové likéry a liehoviny, denná tlač (v angličtine a španielčine), samostatný check-in a check-out. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu (mexická a medzinárodná kuchyňa), päť tematických a'la carte reštaurácií so stredomorským, mexickým, ázijským a francúzskym menu, navyše aj reštaurácia podávajúca grilované pokrmy (nutná rezervácia). Občerstvenie počas dňa, široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov (10:00 - 01:00).

Šport a zábava
Animácie a športové aktivity počas dňa pri bazéne a na pláži. Večerné show, diskotéka a filmové projekcie. Zadarmo: aerobik na pláži a pri bazéne, plážový volejbal, tenisový kurt, kajaky, trampolína vo vode, fitnes centrum. Za poplatok je k dispozícii centrum vodných športov na pláži: potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, rybárčenie. Hotel má tiež k dispozícii Now Spa centrum by Pevonia (za poplatok) s veľkým výberom kozmetických a relaxačných procedúr. Masáže na pláži pre páry, aromaterapia a reflexológia. Pre milovníkov golfu v cene tiež tzv. Green fees v neďalekom Playa Paraiso Golf Club.

Internet
Wi-Fi zdarma v celom hoteli. Pre získanie prístupu, je nutná inštalácia aplikácie zo stránok www.nowresorts.com/sapphire/unlimited-connectivity.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.nowresorts.com

Náš názor
Luxusná rekreačná dedinka s bohatou infraštruktúrou pre každého. Výborné jedlo, priestranné a elegantné izby a prvotriedne služby - to všetko je zárukou úspešnej dovolenky označenej heslom Unlimited-Luxury®.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dreams Riviera Cancun Resort & SPA

Poloha
Luxusný hotel reťazca AMresorts označený servisom Unlimited-Luxury® je umiestnený priamo na súkromnej pláži s bielym pieskom u Puerto Morelos v Riviera Maya. Hotel je obklopený krásnou, sviežou tropickou záhradou. Známe turistické letovisko Playa del Carmen je vzdialené cca 15 km, letisko v Cancúne cca 25 km.

Izby
486 luxusných izieb rôznych typov rozmiestnených v dvoch niekoľkoposchodových budovách. Všetky sú klimatizované, elegantné, priestranné, v mexickom štýle, pre až štyri osoby.
- Izby typu Deluxe (rozloha cca 42 m2) - s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, vaňa, toaletné potreby, sušič vlasov, župany, papuče), TV so satelitným príjmom, telefónom, dokovacou stanicou pre MP3, CD / DVD prehrávačom, trezorom , minibarom (pivo, nealkoholické nápoje a voda, dopĺňané denne), servisom na prípravu kávy a čaju, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Wi-Fi za poplatok. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (na základe potvrdenia).
- Izby typu Preferred - rovnaké vybavenie ako v izbách typu Deluxe. Navyše tiež: prístup na Internet, denná tlač (v španielčine a angličtine), pillow menu, popoludňajšie občerstvenie, zákusky, likéry.
Upozornenie! Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen-size postele.

Vybavenie
Recepcia, lobby, deväť reštaurácií, šesť barov, izbová služba (24 hodín), veľká slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva sladkovodné bazény (vrátane jedného typu infinity), detský bazén, dve vírivky, čašník k dispozícii pri bazéne a na pláži, mini klub, detské ihrisko, bankomat, butiky, obchod so suvenírmi, konferenčné miestnosti, požičovňa bicyklov a áut, zmenáreň. Za poplatok: stráženie detí, práčovňa, lekárska služba. Wi-Fi za poplatok. Hotel ponúka plážové osušky. Plážové ležadlá a slnečníky zdarma.

Strava
All inclusive zahŕňa: rôznorodé raňajky, obedy, večere - jedlá medzinárodnej kuchyne podávané formou bohatého bufetu. Občerstvenie medzi jedlami. Šesť a'la carte reštaurácií: jedlá francúzskej (len pre dospelých), mexickej, ázijské, talianskej a stredomorskej kuchyne a morské plody. Na pláži reštaurácia s grilom ponúkajúca jedinečné špeciality z grilu. Kaviareň s celodennou ponukou kávy, čaju a pečiva. Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne a importované) v baroch v areáli hotela a v plážovom bare.

Šport a zábava, SPA
Pestrý zábavný program pre dospelých i deti počas dňa a večera.
Zadarmo: hodiny tanca, španielčiny a varenie, vodný a plážový volejbal, hry na pláži, stolný tenis, mexické bingo, boccia, biliard, futbal, joga, dobre vybavené fitnes centrum, bežecké trasy pre jogging nie sú k dispozícii. Na pláži zázemie pre vodné športy (zadarmo): plachtenie, šnorchlovanie, kajaky, katamarány. Za poplatok: rybolov, potápanie, plávanie s delfínmi. Hotel má k dispozícii wellness centrum The Dreams Spa by Pevonia ponúkajúca širokú škálu relaxačných a liečebných procedúr (za poplatok).

Miestne kategórie
*****

Náš názor
Luxusná oáza pre rodiny, páry a skupiny priateľov. Široká ponuka All Inclusive umožňuje pocítiť naozaj bezstarostnú prázdninovú atmosféru, kde je prioritou relax v lúčoch karibského slnka. Ideálny hotel ako pre sladké leňošenie, tak pre aktívnu dovolenku.

Iné
www.dreamsresorts.com

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Iberostar Quetzal

Poloha
Rekreačná obec sa nachádza na okraji známeho letoviska Playa del Carmen, cca 3 km od slávnej Piatej Avenue (široký výber reštaurácií, barov a obchodov). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 60 km.

Pláž
Pri hoteli Iberostar Quetzal sa nachádza piesočnatá, dlhá pláž. Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavenie
Recepcia, lobby, tri reštaurácie, sedem barov, tropická záhrada, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (jeden s bazénom pre deti, v bazénoch sladká voda), detské ihrisko, mini klub (4-12 rokov), stráženie detí ( za poplatok), nákupná pasáž, lekárska služba (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa automobilov, parkovisko.

Izby
Hotel Iberostar Quetzal má 350 izieb rôznych typov. Všetky sú klimatizované, pohodlné, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), satelitný TV, telefónom, minibarom (dopĺňaný denne nealkoholickými nápojmi a vodou), príslušenstvom na prípravu kávy / čaju, trezorom (zdarma), žehliacou doskou / žehličkou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma. Izbová služba (11:00-23:00).
- Štandardné izby (rozloha cca 35 m²) - výhľad do záhrady, možnosť ubytovania až štyroch osôb, pričom v izbe budú iba dve manželské postele.
- Superior izby (rozloha cca 35 m²) - výhľad do záhrady, možnosť ubytovania až štyroch osôb, pričom v izbe budú iba dve manželské postele, vstup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch zdarma (pre osoby staršie ako 18 rokov).
- Rodinné izby (na potvrdenie, rozloha cca 70 m²) - pre min. štyri plne platiace osoby, s oddelenou spálňou a obývacou izbou, vstup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch zdarma (pre osoby staršie ako 18 rokov), mikrovlnná rúra (na potvrdenie).

Strava
All Inclusive: raňajky (06:00-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (18:30-22:00) formou bufetu, dve reštaurácie a'la carte (vopred nutná rezervácia), neobmedzené množstvo miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov podávaných v miestach určených hotelom (10:00-01:00).

Šport a zábava
Hotel Iberostar Quetzal ponúka pestrý animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: posilňovňa, tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, šnorchlovanie. Wellness centrum a kúpele za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.iberostar.com

Hodnotenie kliento
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/meksyk-cancun-i-riviera-maya/iberostar-quetzal

Náš názor
Ďalšia skvelá ponuka hotelového reťazca Iberostar. Na hostí čakajú komfortné izby, skvelé jedlo a vynikajúce služby. Je to jediný 5* hotel v našej ponuke, ktorý sa nachádza v blízkosti rušného letoviska Riviera Maya - Playa del Carmen. Pozývame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa

Poloha
Komplex troch hotelov, ktoré patria do hotelového reťazca Palladium, sa nachádza uprostred tropickej zelene na Riviera Maya. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo.

Vybavenie
V celom komplexe: recepcia, lobby, štrnásť reštaurácií, pätnásť barov (vrátane snack baru), slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, šesť bazénov (vrátane jedného so šmykľavkami a jedného len pre dospelých) so sladkou vodou, jeden bazén so slanou vodou, detské ihrisko, baby klub (1-3 roky), mini klub (4-12 rokov), nákupná pasáž, konferenčné miestnosti, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov. Ekologická daň platená na mieste za cca 1 USD / izba / noc.

Izby
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
má celkom 1090 izieb rôznych typov v troch hoteloch (Colonial - 413 izieb, White Sands - 264 izieb a Kantenah - 413 izieb) rozmiestnených v dvojposchodových a trojposchodových vilách. Všetky sú komfortne zariadené, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), satelitný TV, telefónom, trezorom (zdarma), minibarom (voda, pivo a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, žehliacou doskou / žehličkou, balkónom (balkónový nábytok), 24 hodinový izbový servis. Postieľka pre deti do veku 2 rokov na potvrdenie.
- Grand Palladium Colonial Resort izby typu Deluxe (rozloha cca 37 m²) - max. pre tri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a nebude možné pridať prístelku. Možné izby pre osoby so zdravotným postihnutím.
- Grand Palladium Colonial Junior Suite (rozloha cca 42 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a rozkladacia pohovka - nebude možné pridať prístelku. Opticky oddelený obývací priestor s pohovkou.
- Grand Palladium White Sands Junior Suite (rozloha cca 52 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a pohovka pre jedného - nebude možné pridať prístelku. Opticky oddelená obývacia izba s pohovkou, čiastočne otvorená kúpeľňa s vírivou vaňou a sprchovacím kútom, župan a papuče.
- Grand Palladium White Sands Suite (rozloha cca 67 m²) - max. pre štyri osoby, spálňa s maximálne dvomi lôžkami a obývacia izba s pohovkou pre jedného, ​​kúpeľňa s vírivou vaňou a sprchovacím kútom, župan a papuče.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy, večere (formou bufetu). Počas dňa občerstvenie medzi jedlami na miestach určených hotelom, šesť reštaurácií a'la carte (rezervácia nie je nutná). Kaviareň ponúkajúca širokú škálu káv a čajov, pečivo a občerstvenie. Neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne aj dovážané) k dispozícii od 10:00 do 24:00.

Šport a zábava
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
ponúka animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: posilňovňa, tenisové kurty, multi ihrisko, minigolf, plážový volejbal, stolný tenis, vodný aerobik, kajaky, šnorchlovanie, windsurfing. Ošetrenie tváre a tela a masáže v hotelových kúpeľoch za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.palladiumhotelgroup.com

Náš názor
Obrovská rekreačná obec s bohatou infraštruktúrou - rôzne izby, 29 reštaurácií a barov, bazénové zóny o celkovej rozlohe takmer 1 ha, početné aktivity, kvalitný servis.
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa je pravým miestom pre rodinnú dovolenku a relaxáciu vo dvojici. Bazén so šmykľavkami a animačným programom pre najmladších, bazén pre dospelých. Odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Riviera & Suites Princess

Poloha
Hotel Grand Riviera & Suites Princess je obrovský hotelový rezort, ktorý patrí do hotelového reťazca Princess a skladá sa z troch hotelov: Grand Riviera, Grand Sunset a Princess Family Club. Hotel bol vybudovaný v roku 2007. Hotelový komplex sa nachádza na okraji Playa del Carmen, cca 6 km od slávnej Fifth Avenue. Do centra Playa del Carmen jazdí trikrát denne hotelový transfer (za poplatok, cca 7 USD / osoba / spiatočný lístok). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 95 km.

Pláž
Dlhá piesočná pláž sa nachádza priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, dve bufetové reštaurácie, päť tematických reštaurácií (v niektorých je nutná rezervácia), deväť barov, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi v záhrade, osem bazénov, ktoré sú prevažne prepojené a štyri detské bazény pre deti (sladkovodné bazény), vírivka, miniklub, stráženie detí (za poplatok), diskotéka (vstup a nápoje zadarmo), konferenčná miestnosť, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske centrum (za poplatok). Hotel zapožičiava osušky k bazénom zdarma. Za poplatok: cca 15 USD / osoba, môžu hostia využívať infraštruktúru hotela Family Club Princess (v hodinách 10:00-18:00).

Izby
V hotelovom komplexe sa nachádza 1344 izieb rôznych typov. Všetky izby sú komfortné, klimatizované, vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), telefónom, satelitným TV, trezorom (zdarma), minibarom (voda, nealkoholické nápoje a pivo sú dopĺňané denne), kávovarom a balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (na potvrdenie). Nasledujúce typy izieb sú k dispozícii v hoteloch Grand Riviera Princess a Grand Sunset Princess.
Deluxe Junior Suite (plocha cca 45-50 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), v izbe posteľ typu king size a pohovka alebo dve postele a pohovka, v kúpeľni vaňa i vírivka. V tejto kategórii sú dostupné aj bezbariérové ​​izby.
Deluxe Junior Suite Swim Out (plocha cca 45-50 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), v izbe posteľ typu king size a pohovka alebo dve manželské postele a pohovka, v kúpeľni vaňa s vírivkou, izba s priamym prístupom do bazénu. V tejto izbe nemôžu byť ubytované deti do veku 13 rokov.
Platinum Suite (plocha cca 50-55 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), izby v budovách, ktoré sú najbližšie k pláži, v izbe je posteľ typu king size a pohovka alebo dve postele a pohovka, v kúpeľni vaňa s vírivkou. Dodatočne v izbe: vírivka na terase / balkóne, tzv. Pillow menu, nápoje premium v ​​minibare (na privítanie), izbová služba (za poplatok).
Navyše pre hostí Platinum: samostatný check-in, služby concierge, kontinentálne raňajky, občerstvenie, premium alkohol v Platinum Lounge, v bufetových reštauráciách možnosť využitia jedál a'la carte, osobný bazén so slnečnou terasou, jedenkrát vstup do vodnej wellness oblasti (pre osoby staršie ako 18 rokov), zľavy na vybrané wellness procedúry, zľavy na vybrané vodné športy.

Strava
All Inclusive 24h: raňajky, obedy a večere, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické i nealkoholické nápoje na miestach určených hotelom. V tematickej reštaurácii je často vyžadovaná rezervácia. K večeri sú pre pánov vyžadované dlhé nohavice. Vegetariánske pokrmy a rôzne diéty na vyžiadanie.

Šport a zábava
Hotel organizuje denný a večerný animačný program. Zadarmo: posilňovňa, vodné nemotorové športy, tenisové kurty, kurt na paddle tenis, viacúčelové ihrisko.
Za poplatok: vodné motorové športy, procedúry pre tvár a telo vo wellness centre.

Internet
Wi-Fi v izbách a lobby zdarma.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.princess-hotels.com​

Náš názor
Veľmi kvalitný komplex, ktorý poskytuje profesionálne služby, bohaté jedlo a menu svetovej kuchyne a predovšetkým izby prispôsobené rôznym potrebám klientov (vrátane izieb s priamym prístupom do bazéna a izby so servisom Platinum).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Cancun Bay Resort

Poloha
Hotel Cancun Bay Resort leží cca 4 km od centra Cancúnu. Najbližšie centrum zábavy (centrum vodných športov, obchodné centrum, reštaurácie a bary) je vzdialené cca 2-5 km od hotela. Zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza cca 50 m od hotela. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 20 km.

Pláž
Menšia piesočná pláž sa nachádza priamo pri hoteli Cancun Bay Resort.

Vybavenie
Recepcia, lobby, bufetová reštaurácia, sushi bar a talianska reštaurácia (otvorené v dňoch určených hotelom), dva bary, dve slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (sladkovodné), vírivka (len pre dospelých), konferenčná miestnosť, obchod, práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov, parkovisko. Hotel zapožičiava zadarmo plážové osušky.

Izby
V komplexe sa nachádza 132 izieb rôznych typov, ktoré sú situované v dvojposchodových budovách. Všetky izby sú pohodlné, klimatizované, s kúpeľňou (sušič vlasov), telefónom, TV-sat., trezorom (zdarma), minibarom a balkónom alebo terasou (vybavený balkón). Hotel neposkytuje postieľky pre deti do veku 2 rokov.
Dieťa do veku 2 rokov sa počíta do maximálnej obsadenosti izby. Neexistuje možnosť pridať do izby postieľku.
Štandardná izba (plocha cca 20 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1), v izbe posteľ typu king size alebo dve manželské postele, izby s výhľadom na bazén, ulicu alebo do záhrady.
Izba superior (plocha cca 20 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1), v izbe posteľ typu king size alebo dve manželské postele, izby s výhľadom na oceán (výhľad nemusí byť úplný).
Junior suite (plocha cca 55 m²) - pre max. šesť osôb, dve izby: jedna s posteľou typu king size, druhá izba s dvomi manželskými posteľami, izby s výhľadom na bazén alebo záhradu. Izby typu Junior Suite vždy na vyžiadanie.

Strava
All inclusive: raňajky, obedy a večere, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach vyznačených hotelom (10:30-23:00).

Šport a zábava
Cancun Bay Resort
organizuje denne animačný program. Zadarmo: posilňovňa, biliard, ping pong. Za poplatok: motorové vodné športy, masáže.

Internet
Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela zdarma.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.cancunbayresort.com 

Náš názor
Komorný hotel Cancun Bay Resort (iba 132 izieb) so slušnými izbami a milou obsluhou. V roku 2017 hotel rekonštruoval izby, bazén a reštaurácie. Hotel odporúčame pre dovolenku vo dvojici, ale aj pre skupinu priateľov (chýba infraštruktúra pre deti).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Occidental Costa Cancun

Poloha
Hotel Occidental Costa Cancun se nachází cca 5 km od centra Cancúnu. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 20 km. Nejbližší zábava (centra vodních sportů, nákupní centra, restaurace a bary) je cca 2-5 km od hotelu.

Pláž
Hotel Occidental Costa Cancun se nachází u zálivové písečné pláže - Playa Linda (pozvolný sestup do moře). Klienti se mohou koupat v moři pouze ve vyznačených místech (vzhledem k těsné blízkosti malého přístavu). Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 USD), lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, výtahy, 4 restaurace, 3 bary, prosluněná terasa s lehátky a slunečníky, bazén nepravidelného tvaru, brouzdaliště pro děti (sladkovodní bazény), mini klub, hlídání dětí (za poplatek), butik, obchod se suvenýry, prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna aut, parkoviště.

Pokoje
Hotel Occidental Costa Cancun  má 358 prostorných pokojů zařízených ve středomořském stylu.
Standardní pokoje (o rozloze cca 33 m²) - pro max. 4 osoby (za předpokladu, že v pokoji budou umístěny pouze 2 manželské postele typu queen size). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), satelitním TV, DVD přehrávačem, telefonem, trezorem (zdarma), denně doplňovaným mini barem (nealkoholické nápoje, voda, pivo), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, žehličkou a žehlicím prknem, francouzským balkonem. Za příplatek je k dispozici pokoj s balkonem nebo terasou. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - na potvrzení (zdarma).

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. 3 restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace): španělská, italská a mezinárodní kuchyně. Občerstvení podávané během dne. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů servírovaných v hodinách a na místech určených hotelem.

Sport a zábava
Denní a večerní animační program, živá hudba, představení. Zdarma: posilovna, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty na pláži (kajaky, šnorchlování, vodní pólo, windsurfing), úvodní lekce potápění v bazénu (10 min.). Obličejové a tělové procedury v hotelovém wellness - za poplatek.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 14 USD/den).

Místní kategorie
****

Webové stránky: www.barcelo.com

Náš názor
Kvalitní a dobře udržovaný hotel Occidental Costa Cancun se těší velké oblibě. Patří ke známému hotelovému řetězci Barcelo - důmyslně aranžované prostředí kolem bazénu, dobrý servis, krásné pokoje a chutné jídlo. Doporučujeme!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Dreams Tulum Resort & SPA

Poloha
Tento krásny, štýlový hotel Dreams Tulum Resort & SPA sa nachádza v Riviera Maya, len cca 10 km od známeho mayského archeologického náleziska v Tulum a prírodného vodného parku Xel-ha. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 130 km.

Pláž
Dreams Tulum Resort & SPA
sa nachádza priamo pri krásnej širokej pláži s bielym pieskom. Osušky, ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Dreams Tulum Resort & SPA
sa skladá z trojposchodových budov, postavených v haciendovom štýle.
Recepcia, lobby, deväť reštaurácií, sedem barov, izbová služba, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (sladkovodné), mini klub (3-12 rokov) s detským ihriskom, vodné ihriská pre deti, stráženie detí (za poplatok), práčovňa (za poplatok), butik, bankomat, zmenáreň, požičovňa áut, butiky a práčovňa (za poplatok).

Izby
Dreams Tulum Resort & SPA
má k dispozícii 432 luxusných klimatizovaných izieb, ktoré sú navrhnuté v originálnom mexickom štýle, všetky s vlastnou kúpeľňou (vaňa so sprchou, sušič vlasov, toaletné potreby), TV so satelitným príjmom, telefónom, minibarom (pivo, voda a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), trezorom, dokovacou stanicou pre iPod, žehličkou a žehliacou doskou, servisom na prípravu čaju a kávy, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok + hojdacia sieť). Vo všetkých typoch izieb sú pri ubytovaní štyroch osôb umiestnené v izbe iba dve queen size postele.
Možnosť príplatku za izby v časti hotela vyhradenej len pre dospelých (Adults Only).
- Izby typu Deluxe - (rozloha cca 42 m²) - s výhľadom do záhrady, pre max. štyri osoby (len v ubytovaní 2 + 2). Možnosť príplatku za izbu s výhľadom na more.
- Izby typu Junior Suite - (rozloha cca 48 m²) - s výhľadom do záhrady, pre max. tri osoby, s opticky oddelenou obývacou časťou. Možnosť príplatku za izbu s výhľadom na more. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácii, občerstvenie počas dňa. Šesť a'la carte reštaurácií: francúzska, mexická, ázijská, japonská, talianska, morské plody. Kaviareň podávajúca rôzne druhy kávy, čajov a pečiva. Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (miestnych i medzinárodných) v celom hoteli (10:00-01:00).

Šport a zábava
Pestrá zábava pre dospelých i deti počas dňa a večera.
Zadarmo: aerobik, aqua aerobic, lekcie tanca a španielčiny, plážový volejbal, tenis, stolný tenis, hľadanie pokladu, horolezecká stena, hry a súťaže, raz týždenne camping na pláži, eurobungee.
Za poplatok: kurzy varenia, rybárčenie, potápanie. V hoteli sa nachádza wellness centrum The Dreams SPA od Pevonie ponúkajúce širokú škálu procedúr (za poplatok). Pre golfistov je v cene zahrnuté tzv. Green fees v neďalekom Riviera Maya Golf Club.

Internet
Wi-Fi v celom hoteli - zdarma. Pre získanie prístupu, je nutná inštalácia aplikácie z webu www.dreamsresorts.com/tulum/unlimited-connectivity.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.dreamsresorts.com

Náš názor
Luxusný hotel zariadený v originálnom štýle mexickej haciendy. Perfektné miesto pre rodinnú dovolenku plnú dobrodružstiev, rovnako ako pre relaxačný pobyt. Biele široké pláže a tyrkysová voda Karibského mora spolu so širokou ponukou hotela označeného ako Unlimited-Luxury® činí Dreams Tulum Resort & SPA ideálnou voľbou pre zákazníkov hľadajúcich nezabudnuteľnú dovolenku v luxusnom letovisku.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Barcelo Maya Grand Resort

Poloha
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza v blízkosti malého letoviska Puerto Aventuras (cca 4 km). V prístave Puerto Aventuras je niekoľko obchodov, reštaurácií a barov. Hlavné letovisko Riviera Maya v Playa del Carmen je vzdialené cca 20 km, letisko v Cancúne cca 80 km od hotela Barcelo Maya Grand Resort.

Pláž
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží v oblasti, ktorá sa tiahne do dĺžky viac ako 2 km - ideálne miesto pre jogging a večerné prechádzky. Pláž je široká, s bielym pieskom a v jej blízkosti sa nachádza koralový útes.

Vybavenie
Obrovská prázdninová dedinka, ktorá sa skladá zo štyroch hotelov: Beach, Caribe, Colonial a Tropical - klienti môžu využívať rekreačné infraštruktúry všetkých týchto hotelov.
Recepcia, lobby, dvanásť reštaurácií (vrátane ôsmich tematických, ktoré vyžadujú predchádzajúcu rezerváciu a poloformálny odev), štrnásť barov, preslnené terasy s ležadlami, hojdacími sieťami a slnečníkmi, tri bazény, vírivka, bazén so šmykľavkami a ostrovom pirátov (zdarma pre deti do veku 5 rokov), zóna pre výučbu surfovania (za poplatok), mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, stráženie detí (za poplatok), obchody so suvenírmi a remeselnými výrobkami, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske služby (za poplatok), požičovňa áut, zmenáreň.

Izby
Vo všetkých štyroch hoteloch sa nachádza celkom 2004 izieb. Všetky izby sú klimatizované s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov, toaletné potreby, župan, papuče), stropným ventilátorom, satelitným LCD TV, trezorom, denne doplňovaným mini barom (voda, nealkoholické nápoje, pivo, občerstvenie), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zdarma.
- Izby Superior - (o rozlohe cca 39 m²) - pre max. štyri osoby (v izbe sú umiestnené iba dve manželské postele veľkosti queen size), väčšina izieb bola renovovaná v roku 2014. Vo všetkých častiach komplexu, s výhľadom do záhrady.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Beach a Caribe - (o rozlohe cca 55 m²) - pre max. päť osôb (v zostave 2 + 3/3 + 2) k ubytovaniu na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a dvoma pohovkami v oddelenej obývacej časti, navyše vírivka na terase alebo balkóne.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Colonial a Tropical - (o rozlohe cca 53 m²) - pre max. štyri osoby na ubytovanie na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a rozkladacia pohovka v oddelenej obývacej časti.
Servis Club Premium (k dispozícii pri výbere ubytovania v izbách Junior Suite Ocean Front): Individuálne check-in a check-out, servis consierge, uvítacie občerstvenie (ovocie a šumivé víno), plážové osušky na izbe, VIP mini bar, prvenstvo rezervácia v reštauráciách a'la carte, prístup do Lounge Clubu (dovážané liehoviny, občerstvenie, stolové hry, knihy, noviny, internet zdarma, v čase od 07:00 - 23:00), bezplatné miestne hovory, izbová služba, zľavy v hotelovom wellness a kozmetickom salóne a v hotelových obchodoch a butikoch.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:30), obedy (12:30 - 15:00) a večera (18: 30 - 22:00) sú podávané formou bohatého bufetu, možnosť využívania tematických reštaurácií (nutná skoršia rezervácia). Počas dňa občerstvenie typu fast food (sendviče, hamburgery, hot dogy). Neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov (24 hod.).

Šport a zábava
Bohatý animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: aquaaerobik, tenisové kurty a ihrisko pre paddle (osvetlenie za poplatok), viacúčelové ihrisko, šnorchlovanie (nutná záloha na vybavenie), potápanie (1 hodina v bazéne zdarma), jazda na kajaku, windsurfing, plachtenie, minigolf, vodné bicykle, plážový volejbal, stolný tenis, záhradné šachy, posilňovňa (s tureckými kúpeľmi, saunou a vírivkou). Tvárové a telové procedúry v hotelovom welless - za poplatok. V areáli hotela delfinárium (za poplatok).

Internet
V areáli hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 13 USD / deň), internetové stanovisko - za poplatok (cca 7 USD / hod.). Zakúpenie izby so službou Club Premium zabezpečuje bezplatné pripojenie k internetu.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.barcelo.com

Náš názor
Fantastická prázdninová dedinka s nezvyčajne bohatou rekreačno-športovou infraštruktúrou, ktorá osloví dospelých aj malé deti. Ako bonus - neďaleký koralový útes a delfinárium. Hotel Barcelo Maya Grand Resort je chválený za bohatý stravovací program a vysoko kvalitné služby. Odporúčame!

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/meksyk-cancun-i-riviera-maya/barcelo-maya-grand-resort

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Royal Hideaway Playacar

Iberostar Grand Paraiso

Poloha
Stylový elegantní komplex Iberostar Grand Paraiso se nachází přímo u karibské pláže, naproti Národního parku Puerto Morelos, druhého největšího korálového útesu na světě. Letovisko Puerto del Carmen s mnoha restauracemi, bary, obchody se nachází cca 20 km. Letiště Cancún je vzdáleno cca 37 km. 

Pláž
Krásná, široká bílá pláž se nachází přímo u hotelu Iberostar Grand Paraiso

Vybavení
Hotel Iberostar Grand Paraiso je určen pouze pro dospělé (18+).
Recepce, 6 restaurací (hlavní mezinárodní restaurace; 5 restaurací a'la carte: gril/steaková, gurmánská, italská, japonská, karibská/mexická), 6 barů, zahrada, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 3 venkovní bazény (1 se slanou vodou ), 1 krytý bazén, posilovna, concierge. Za poplatek: prádelna, bankomat, nákupní centrum Iberostar, lékařská péče. Hotel neakceptuje domácí zvířata. 

Strava
All Inclusive. Možnost využití barů a restaurací komplexu Paraiso: Iberostar Selection Paraíso Maya Suites, Iberostar Selection Paraíso Lindo, Iberostar Paraíso del Mar, Iberostar Paraíso Beach.

Sport a zábava
Hotel Iberostar Grand Paraiso nabízí rozsáhlý animační program: aktivity u bazénu, degustace vína, lekce tance, lekce vaření, jógu, zumbu, kickbox, tenis, kajaky (1h/pobyt), katamarány (1h/pobyt), šnorchlování, windsurfing (1h/pobyt). Za poplatek: lekce potápění a tenisu, golfové hřiště.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
https://www.iberostargrandparaiso.com/

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Hotel Iberostar Grand Paraiso se nachází v čele nejlepších objektů na Yucatánském poloostrově. Prvotřídní služby, vytříbená jídla, prostorné a elegantní pokoje, tropická zahrada - to vše hostům garantuje bezstarostnou a luxusní dovolenou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Secrets The Vine Cancun

Poloha
Hotel Secrets The Vine Cancun sa nachádza v hotelovej zóne (zona hotelera) Cancúne. V okolí hotela sú kluby, reštaurácie, obchody a nákupné strediská. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 18 km.

Pláž
Hotel Secrets The Vine Cancun sa nachádza priamo pri piesočnej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo.

Vybavenie
Hotel Secrets The Vine Cancun je pre osoby staršie ako 18 rokov.
Recepcia, lobby, výťahy, sedem reštaurácií, kaviareň, sedem barov (vrátane snack baru), slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (v bazénoch sladká voda), vírivka, butik so suvenírmi, business centrum, konferenčné miestnosti, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov.

Izby
Hotel Secrets The Vine Cancun má 497 elegantných izieb rôznych typov. Všetky sú komfortne zariadené, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov, župan a papuče), satelitný TV, telefónom, trezorom (zdarma), minibarom (voda, pivo a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), žehliacou doskou / žehličkou, balkónom (balkónový nábytok) a 24-hodinovým izbovým servisom.
- Izby Deluxe (rozloha cca 54 m²) - max. pre tri osoby (pričom v izbe budú maximálne dve postele typu queen size), izby s bočným výhľadom na oceán alebo na lagúnu Nichupte.
- Junior Suite (rozloha cca 82 m²) - vždy na potvrdenie, max. pre dve osoby, navyše pohovka, izby s bočným výhľadom na oceán alebo na lagúnu Nichupte.
Je tu možnosť príplatku za izby Preferred Club - izby sa nachádzajú na poschodiach 20-26, navyše nápoje v minibare, samostatná bazénová zóna s barom, navyše kontinentálne raňajky, popoludňajšie občerstvenie a likéry, denná tlač (v anglickom alebo španielskom jazyku), prístup k počítačom zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy, večere (formou bufetu). Počas dňa občerstvenie medzi jedlami na miestach určených hotelom, päť reštaurácií a'la carte (bez rezervácie). Kaviareň ponúkajúca širokú škálu káv a čajov, pečivo a občerstvenie (24h). Neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne aj dovážané) k dispozícii od 10:00 do 01:00.

Šport a zábava
Hotel Secrets The Vine Cancun ponúka animačný program. Zadarmo: posilňovňa, plážový volejbal, stolný tenis, vodný aerobik, joga, tanečné lekcie, kajaky, šnorchlovanie. Ošetrenie tváre a tela a masáže v hotelových kúpeľoch za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.secretsresorts.com

Náš názor
Secrets The Vine Cancun je jedným z najlepších hotelov v hotelovej zóne Cancúnu, ponúkajúci odpočinok pod heslom Unlimited-Luxury®. Elegantné a komfortné izby s výhľadom na oceán a lagúnu, výborné reštaurácie a'la carte, služby na najvyššej úrovni a široká škála procedúr v Spa by Pevonia sú vizitkami hotela. Perfektné miesto k odpočinku vo dvojici.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, ubytování v hotelech dle programu (7 nocí během poznávací části, při výběru týdne navíc 7 nocí ve vybraném hotelu), přejezdy klimatizovaným autokarem nebo minibusem, stravování dle programu, služby polského průvodce na místě, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti ve Varšavě, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za balíček na realizaci programu (mimo jiné vstupenky do navštěvovaných objektů, spropitné pro místní průvodce, řidiče, nosiče zavazadel, pokojské, systém Tour Guide, rezervační poplatky atd.) ve výši cca 350 USD/os. - povinný poplatek placený průvodci formou balíčku na místě. Balíček neobsahuje cenu fakultativních výletů uvedených v programu, fakultativní výlety během pobytové části v Cancúnu/na Mayské riviéře, osobní výdaje a pobytovou taxu v hotelech ve státě Quintana Roo (cca 1,5 USD/pokoj/noc - povinný poplatek placený na místě, na recepci hotelů). 
 
UPOZORNĚNÍ! Pro zájezdy 
MMT/12/10 cena zahrnuje: 7 nocí během poznávací části, při výběru dalšího týdne 6 nocí ve vybraném hotelu
MMT/12/23 cena zahrnuje: 7 nocí během poznávací části, při výběru dalšího týdne 8 nocí ve vybraném hotelu
MMT/12/30 cena zahrnuje: 8 nocí během poznávací části, při výběru dalšího týdne 7 nocí ve vybraném hotelu

Název zájezdu v polském jazyce: Siedem cudów Jukatanu
Kód zájezdu: MMT

Program

Mayská historie na Yucatánu: majestátní Chichén Itzá a Uxmal • neobjevené město Edzna • tuk-tuky po Cobě • koloniální dědictví: Mérida a Campeche • magické město - Valladolid • místní bazary • možné prodloužení pobytu na Mayské riviéře nebo v Cancúnu

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner nebo jiným širokotrupým letadlem (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu do Cancúnu pasové odbavení a setkání s průvodcem. Následně transfer do hotelu v Cancúnu nebo na Mayské riviéře. Večeře a přenocování. 

Den 2
Po snídani přejezd do Chichén Itzá (seznam UNESCO), kde navštívíme mimo jiné: Kukulkánovu pyramidu, stěnu lebek, hřiště na pelotu (míčová hra) a astronomickou observatoř. Následně přejezd do jedné z mnoha krasových jeskyní na Yucatánu - cenote. Zájemcům doporučujeme koupel v křišťálově čisté vodě cenote Ik Kil (mějte připravené ručníky a plavky). Následně přejezd do městečka Izamal: procházka historickým centrem a návštěva místního bazaru. Pro zájemce (za příplatek cca 20 USD/os.) projížďka koňskými povozy po koloniálních ulicích Izamalu. Večeře a přenocování v Méridě. Večerní procházka historickým centrem Méridy. (Trasa cca 360 km)

Den 3
Po snídani přejezd do Celestúnu, kde se nachází jedna z nejzajímavějších přírodních rezervací v Mexiku, která je útočištěm plameňáků, pelikánů a kormoránů (prohlídka formou projížďky). Následně návštěva rybářské vesnice Celestún a chvíle volného času na pláži, možnost ochutnat místní mořské plody. Cestou z Méridy do Celestúnu krátká zastávka v městečku Uman na místním bazaru, kde se seznámíme s chutěmi Yucatánu. Odpoledne návrat do Méridy a volný čas v historickém centru tohoto koloniálního města. Návrat do hotelu v Méridě. (Trasa cca 200 km)

Den 4
Po snídani odjezd do Campech. Během cesty návštěva osady Pomuc, která je známá neobvyklými tradicemi mayského pohřbívání, přejezd osadami obývanými Mennonity, návštěva vesnice Becal, kde jsou tkané panamské klobouky. Odpoledne návštěva Campeche - koloniálního města zapsaného na seznamu UNESCO, malebně umístěného u Mexického zálivu. Večeře a přenocování v Campeche. (Trasa cca 250 km)

Den 5
Po časné snídani přejezd do města Edzna a návštěva mayského náboženského centra, včetně Velké akropole a pyramidy pěti pater. Následně návštěva muzea kakaa, která popisuje proces vytváření mayského svatého nápoje. Odpoledne čas na odpočinek - ubytování v hotelu s bazénem, ​​večeře a přenocování v okolí města Uxmal. Po večeři pro zájemce odjezd na představení - světlo a zvuk v Uxmalu (za příplatek cca 30 USD/os.). (Trasa cca 250 km)

Den 6
Po snídani návštěva Uxmalu - mayského náboženského centra, kde si prohlédneme mimo jiné:  Guvernérský palác (největší předkolumbovská budova v Americe), Kouzelníkovu pyramidu a „Cuadrangulo de las Monjas“ neboli Čtyřhran jeptišek (komplex budov připomínající klášter). Následně návštěva haciendy, kde se do dnešní doby vyrábí sisal. Odpoledne přejezd do města Valladolid, které bylo v roce 2012 zahrnuto do mexického programu Pueblos Magicos (magických městeček), propagujícího města s bohatou kulturou a historií, přírodní krásou a zvláštní atmosférou. Večerní procházka krásným starým městem. Večeře a přenocování v městě Valladolid. (Trasa cca 260 km)
 
Den 7
Po snídani přejezd do archeologické zóny Coba. Návštěva jednoho z nejkrásnějších a nejméně archeologicky prozkoumaných mayských měst na Yucatánu: pyramidy Nohoch Mul (nejvyšší na poloostrově) a Iglesia, chrám Canjuto Las Pinturas a stély. Pojedeme místními tuk-tuky nebo na kolech. Poté krátká návštěva osady Pac - Chen obývané mayskými potomky, kde uvidíme jejich stále živé tradice a uslyšíme jejich místní nářečí. Večer transfer do hotelu na Mayské riviéře nebo v Cancúnu. (Trasa cca 150 km)

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Návrat do Polska charterovým letadlem společnosti LOT (přímý let).
Pro klienty zůstávající na pobyt v Cancúnu nebo na Mayské riviéře transfer do vybraného hotelu (možnost transferu přes letiště). 
Upozornění! Pro zájezd MMT/01/30 (odlet z Polska 30. ledna 2022) tento den pobyt v Cancúnu.

Den 9
Přílet do Polska.
Upozornění! Pro zájezd MMT/01/30 (odlet z Polska 30. ledna 2022)
Po snídani vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Návrat do Polska charterovým letadlem společnosti LOT (přímý let).
Pro klienty zůstávající na pobyt v Cancúnu nebo na Mayské riviéře transfer do vybraného hotelu (možnost transferu přes letiště). 

Den 10
Upozornění!
Pro zájezd MMT/01/30 (odlet z Polska 30. ledna 2022)
Přílet do Polska.

Upozornění k programu
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po navštěvovaných objektech.
- V Mexiku jsou třílůžkové pokoje vybaveny 2 manželskými postelemi (neexistuje možnost ubytování v pokojích se 3 samostatnými lůžky).
- Muzea jsou v pondělí zavřena. V tomto případě průvodce na místě navrhne návštěvu jiné atrakce nebo (bude-li to možné) upraví program tak, aby mohla návštěva muzea proběhnout v jiný den.
- Odjezdy z hotelu se často konají velmi brzy ráno (okolo 5. hodiny) - možnost snídaně formou balíčku.
- Vezměte prosím na vědomí, že Mexiko City, Puebla, San Cristóbal  se nachází ve výšce nad 2000 m n. m., proto je vhodné mít s sebou teplé oblečení. 
- Doporučujeme neměnit peníze na letišti v Cancúnu kvůli nepříznivému směnnému kurzu. Peníze lze směnit v hotelu v Cancúnu nebo následující den v bance nebo ve směnárnách na trase přejezdu.
- Prosíme, vezměte si s sebou teplé oblečení, pořádnou obuv (část zájezdu se koná formou trekkingu po selvě), nepromokavý oděv (je vhodné zabezpečit před vlhkostí také dokumenty) a repelent proti komárům.
- Na území Spojených států mexických je zakázáno dovážet jakékoliv potraviny.
- Na většinu vnitřních přeletů jsou přijatelné rozměry příručního zavazadla - 40 cm x 40 cm x 25 cm (váhový limit zavazadla do 10 kg). V případě přepravy příručního zavazadla přesahujícího tyto rozměry je příplatek cca 40 USD. Maximální váha odbaveného zavazadla je 25 kg.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Upozornenie k preletu

Přelet:
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Víza - informácie pre predajcov

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Dospělá osoba může přivézt ne více než 10 krabiček cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.
 
UPOZORNĚNÍ!
Před příletem do Mexika musí klienti vyplnit povinné online celní prohlášení.
Prohlášení může být vyplněno ne dříve než 3 dny před plánovaným letem do Mexika.
V případě osob cestujících společně (rodiny) vyplňuje prohlášení jedna osoba jménem všech cestujících (rodiny).
Online prohlášení nahrazuje papírové prohlášení.
Níže je uveden odkaz, kde by mělo být prohlášení vyplněno:
https://siat.sat.gob.mx/PTSC/DPE/faces/resources/pages/declaracion/declaracion.jsf
Pokyny pro vyplnění prohlášení jsou k dispozici u správce rezervace.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 1.11. do 31.3.

Informácie o hoteloch

Ubytování
Ve 3* hotelech, které se nacházejí za poznávanými městy.

Pokoje
Pro jednu, dvě nebo tři osoby. V pokoji pro 3 osoby je obvykle manželská postel a jedno lůžko jako přistýlka. Všechny pokoje jsou klimatizované, s koupelnou a často s telefonem.

Vybavení
Restaurace, bar a někdy i bazén nebo zahrada.

Strava
Americká snídaně (servírovaná. Nejčastěji: ovoce, míchaná vejce, smažená slanina nebo klobása, chléb, croissant, džem a máslo, 1 šálek šťávy, 1 šálek kávy nebo čaje). 
Večeře (servírovaná : polévka, hlavní chod bývá obvykle drůbež), zřídka ryby. Salát  nebo dušená zelenina, brambory, rýže, tortillaa  dezert).
 

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €