Ubytování EJU Obrázok0
Ubytování EJU Obrázok1
Ubytování EJU Obrázok2
Ubytování EJU Obrázok3
Ubytování EJU Obrázok4
Ubytování EJU Obrázok5
Ubytování EJU Obrázok6
Ubytování EJU Obrázok7
Ubytování EJU Obrázok8
Ubytování EJU Obrázok9
Ubytování EJU Obrázok10
Ubytování EJU Obrázok11

Sharm El Sheikh - Káhira - Alexandrie - Ve stínu Velké Sfingy

Egypt
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Coral Sea Holiday Resort

Poloha
Luxusní hotel Coral Sea Holiday Resort patřící do hotelové skupiny Coral Sea, který se nachází na pobřeží Nabq nedaleko Tiránského průlivu, cca 20 km od zálivu Naama Bay v Sharm El Sheikhu a cca 10 km od letiště. Vedle se nachází hotel Coral Sea Water Park a Coral Sea Aqua Park - možnost využití aquaparku.
 
Pláž
Hotel Coral Sea Holiday Resort se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže (doporučujeme ochrannou obuv) se sestupem do vody z mola. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, bufetová restaurace, 6 restaurací a'la carte - za příplatek (kuchyně: asijská, italská, indická, mexická a s mořskými plody), 7 barů (včetně baru u bazénu, koktejl baru, baru na terase, na pláži a 24 hod. lobby baru), volný vstup do aquaparku v hotelu Coral Sea Aqua Park (10:30-16:00) s atrakcemi jako např. bazén s umělými vlnami, skluzavkami a dětským brouzdalištěm (lehátka, slunečníky a ručníky zdarma). Navíc: obchody, směnárna, bankomat (služby za poplatek).
 
Pokoje
Hotel Coral Sea Holiday Resort nabízí 484 elegantních, pohodlně zařízených a prostorných pokojů různých typů, mimo jiné: standardní pokoje, rodinné pokoje, studia atd. Všechny jsou klimatizované, s koupelnou (vysoušeč vlasů), TV, minibarem (za příplatek), trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, žehličkou a žehlicím prknem. V každém pokoji je balkon nebo terasa.

K dispozici jsou následující typy pokojů:
• Standardní pokoj (o rozloze cca 32 m²), s výhledem do zahrady nebo na bazén, v uspořádání 3 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.
• Pokoj s přímým přístupem k bazénu (o rozloze cca 38 m²), k dispozici v uspořádání 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě
• Rodinný pokoj (o rozloze 38 m²), k dispozici v uspořádání 3 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.

Strava
All Inclusive v hlavní restauraci: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30), odpolední občerstvení (16:00-18:00) a večeře (18:30-21:30). Navíc ve snack baru: pozdní snídaně (11:00-12:00) a občerstvení (13:00-16:00) formou malého bufetu a zmrzlina (11:00-13:00). Noční občerstvení (00:00-2:00) v Lounge baru. Navíc zdarma 1x za pobyt návštěva středomořské restaurace a'la carte (nutná rezervace). Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje podávané v určených barech v areálu hotelu (10:00-00:00). Večer, stejně jako v hotelovém lobby a restauracích, je zakázán vstup v plavkách a sportovním oblečení.

Sport a zábava
Hotel Coral Sea Holiday Resort organizuje denní a večerní animace pro děti i dospělé (např. aerobik). Navíc: posilovna, volejbal, stolní tenis, dětské hřiště, miniklub pro děti. Kromě toho za příplatek: wellness, vířivka a suchá sauna.
Internet V areálu celého objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
5* 

Webové stránky
www.coralsearesorts.com

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Oriental Resort Aurora

Poloha
Komfortný hotel Oriental Resort Aurora patriaci do skupiny hotelového reťazca Oriental Resorts sa nachádza v krásnej záhrade s fontánami a cestičkami. Je vzdialený cca 18 km od centra Naama Bay a cca 10 km od letiska. V blízkosti hotela sa nachádza La Strada - moderná pasáž plná obchodov a reštaurácií.

Pláž
Hotel Oriental Resort Aurora sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Oriental Resort Aurora sa skladá z dvoch častí: hlavnej budovy a viliek.
Recepcia, hlavná reštaurácia Marhaba a reštaurácia a'la carte La Terrazza, niekoľko barov: plážový bar - Tiran Cafe Beach Bar, Lemon Twist Lobby Bar, Pathio Pool Bar, zdravotná starostlivosť, obchody so suvenírmi, divadlo, diskotéka Zodiac, Shisha Corner - el Mastaba, parkovisko, tri lagúnové bazény, z ktorých jeden je s menšou šmýkačkou (jeden vyhrievaný v zimnom období). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne - zadarmo.

Izby
Hotel Oriental Resort Aurora ponúka takmer 380 komfortne zariadených izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky pre dospelú osobu alebo dieťa, s kúpeľňou (WC, sprcha, sušič vlasov). Izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, minibarom (za poplatok), telefónom, trezorom, balkónom alebo terasou. Pri ubytovaní 2 + 2 spí jedno dieťa s rodičmi, hotel zaručuje iba jednu prístelku. Hotel poskytuje fľašu vody na izbu.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (13:00-15:00) a večere (19:00-22:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii Marhaba. Občerstvenie v Tiran Cafe na pláži (16:00-17:00), miestne nealkoholické nápoje: káva, čaj, minerálna voda, bublinkové nápoje, nealkoholické koktaily a miestne alkoholické nápoje: pivo, víno, whisky a vodka (10:00-24:00). Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Hotel Oriental Resort Aurora organizuje denné a večerné animačné programy.
Široký výber športových aktivít: plážový volejbal, posilňovňa, stolný tenis, diskotéka, aerobik, animácie a živá hudba niekoľkokrát počas týždňa. Za poplatok sú k dispozícii: dva squashové kurty, dva tenisové kurty, vodné športy na pláži, potápanie a malé wellness centrum (masáže, sauna, vírivka, turecké kúpele). Pre najmenších: bazén, detské ihrisko a aktivity v miniklube.

Internet
Na recepcii Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.aurorahospitality.com/Aurora-oriental-resort/overview

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/oriental-resort-aurora

Náš názor
Priestranný hotelový komplex Oriental Resort Aurora sa nachádza priamo pri piesčitej pláži, ponúka veľmi dobrý štandard za senzačnú cenu. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokojnú alebo aktívnu dovolenku.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Helnan Marina Sharm

Poloha
Hotel Helnan Marina Sharm sa nachádza v samom srdci Sharm El Sheikhu - Naama Bay a cca 7 km od Old Marketu, v bezprostrednej blízkosti mnohých reštaurácií, barov a hudobných klubov. Z areálu hotela sa rozprestiera prekrásny výhľad na tyrkysové vody zálivu Naama. Vzdialenosť od letiska je cca 11 km.

Pláž
Hotel Helnan Marina Sharm sa nachádza priamo pri jednej z najznámejších pláží Sharm El Sheikhu v zálive Naama. Súkromná hotelová pláž ponúka hotelovým hosťom zdarma plážový servis: ležadlá, slnečníky, plážové osušky.

Vybavenie
Jeden z prvých hotelov v Sharm El Sheikhu, postavený na začiatku 70. rokov, pravidelne aktualizovaný. Hostia majú k dispozícii okrem iného: 24 hodinovú recepciu, priestranné lobby, bankomat, konferenčná miestnosť, obchody so suvenírmi, lekáreň. Hostia môžu využiť dve reštaurácie a tri bary (bar pri bazéne, lobby bar a bar na pláži). Hotel Helnan Marina Sharm má dve vonkajšie bazény, detský bazén a vírivku na pláži, obklopené slnečnou terasou (ležadlá, slnečníky a plážové osušky k dispozícii zdarma).

Izby
V päťpodlažnej hotelovej budove Helnan Marina Sharm sa nachádza 305 pohodlných izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprchový kút, WC, sušič vlasov), satelitným TV, telefónom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou, terasou. Väčšina izieb je s výhľadom na more, niektoré s výhľadom do záhrady. Štandardné izby s výhľadom na more nemajú balkón / terasu.
Izby typu superior (s možnosťou prístelky pre dospelého alebo dve deti) sú vybavené ako štandardné izby, navyše majú: trezor a balkón (vybavený stolom a dvomi stoličkami).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (19:00-22:00) vo forme pestrého bufetu (medzinárodná kuchyňa). Možnosť využitia reštaurácie a'la carte (za poplatok) - obedy alebo večere (do 18:00 hod; nutná skoršia rezervácia). Počas dňa občerstvenie a miestne alkoholické (okrem vína) a nealkoholické nápoje podávané v niektorých baroch - pri bazéne (10:00-18:00), v lobby bare (18:00-22:00).
Za poplatok: značkové alkoholické nápoje, čerstvo vylisované šťavy a bar na pláži. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Počas dňa a večera bohatý animačný program - hry, zábava, športové aktivity, predstavenia, živá hudba. Zadarmo k dispozícii: plážový volejbal, biliard, vírivka na pláži a pre najmenších - detské ihrisko a detský bazén. Za poplatok: wellness centrum so saunou a centrum vodných športov na pláži.

Internet
WiFi v lobby - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.helnan.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/helnan-marina-sharm

Náš názor
Kvalitný hotel s fantastickou polohou v dobre známom a zábavnom Naama Bay! Počas dňa odporúčame relaxovať na piesočnatej pláži, kde si možno vyskúšať svoje sily vo vodných športoch a večer určite navštíviť okolité kluby či shisha bary. Hotel Helnan Marina Sharm je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku a pre skupiny priateľov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Parrotel Beach Resort (ex Radisson Blu Resort Sharm)

Poloha
Komfortný hotelový komplex Parrotel Beach Resort je obklopený peknou záhradou. Nachádza sa nad zálivom Nabq s výhľadom na ostrov Tiran. Hotelový komplex je vzdialený cca 25 km od zábavného centra Naama Bay a cca 8 km od medzinárodného letiska v Sharm El Sheikhu.

Pláž
Parrotel Beach Resort
sa nachádza priamo pri vlastnej piesočnato-kamienkovej pláži v bezprostrednej blízkosti koralového útesu. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na súkromnej pláži - zadarmo.

Vybavenie
Parrotel Beach Resort
bol navrhnutý v typickom arabskom štýle.
24-hodinová recepcia, hlavná reštaurácia Olives, za príplatok reštaurácia a'la carte (talianska, francúzska a arabská), niekoľko barov (okrem iného lobby bar Tucan, na pláži a dva pri bazéne), obchody, práčovňa, bankomat, dva vnútorné bazény, vírivka , pre deti detský bazén (všetky bazény sú sladkovodné). Ležadlá, slnečníky, plážové osušky pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Parrotel Beach Resort
ponúka viac ako 330 pohodlných izieb v dvojpodlažných budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek pre deti alebo jednej prístelky pre dospelého. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha / vaňa, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom a minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Za príplatok izby s výhľadom na more. Detská postieľka - zdarma.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (12:30-14:30) a večere (18:30-21:30) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii Olives. Občerstvenie v bare La Pergola a v bare na pláži (11:00-16:00). Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú servírované od 10:00-24:00 vo vybraných baroch. Za príplatok: reštaurácia a'la carte (zdarma jedenkrát za pobyt možnosť návštevy talianskej reštaurácie alebo Trade Mills - nutná skoršia rezervácia), všetky dovážané nápoje a alkohol, ovocné šťavy z čerstvého ovocia, espresso, cappuccino, zmrzlina. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Počas dňa a v priebehu večera je organizovaný animačný program (hry, zábava, prehliadky) pre deti i dospelých. Okrem toho je k dispozícii: basketbal, plážový volejbal, stolný tenis (vybavenie za poplatok), bežecké trasy, aeróbná sála. Za poplatok: tenisové kurty, biliard, sauna, masáže, posilňovňa a kozmetický salón. Potápačské centrum a vodné športy na pláži (za poplatok). Pre deti: detské ihrisko a miniklub.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.radissonblu.com/resort-sharmelsheikh

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/radisson-blu-resort-sharm

Náš názor
Komfortný hotelový komplex Parrotel Beach Resort leží priamo pri pláži, je známy svojou výbornou kuchyňou a skvelým servisom. Odporúčame pre páry, milovníkov potápania a aktívneho odpočinku!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Coral Sea Sensatori

Poloha
Jeden ze 4 luxusních hotelů patřících do hotelové skupiny Coral Sea nacházející se v malebné zátoce Ras Nosrani. Z hotelu Coral Sea Sensatori se rozprostírá nádherný výhled na moře. Ve vzdálenosti cca 15 km od hotelu je zátoka Naama Bay. Letiště v Sharm El Sheikh je vzdáleno cca 5 km.
 
Pláž
Přímo u hotelu Coral Sea Sensatori se nachází písčito-oblázková pláž (doporučujeme ochrannou obuv) se sestupem do vody z mola. Plážový servis zdarma - lehátka a slunečníky. Korálový útes se nachází nedaleko pláže.
 
Vybavení
24h recepce, lobby, výtahy, 6 restaurací (včetně hlavní restaurace) mimo jiné s blízkovýchodní, italskou, asijskou a americkou kuchyní; 7 barů (včetně baru u bazénu, na terase a v lobby), směnárna, bankomat, centrum vodních sportů a potápění na pláži (za poplatek), brouzdaliště a bazén pro děti, dětské hřiště na pláži.
 
Pokoje
Hotel Coral Sea Sensatori nabízí ubytování v 470 prostorných pokojích, komfortně vybavených koupelnou (vysoušeč vlasů), klimatizací, satelitní TV, trezorem, minibarem (za příplatek), balkonem nebo terasou, žehličkou a žehlicím prknem.

Pokoje jsou k dispozici v následujících verzích:
• Standardní pokoj (o rozloze cca 31 m²), s výhledem na bazén a zahradu, v uspořádání 1 dospělá osoba + 2 děti nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě.
• Pokoj s přístupem k bazénu (o rozloze cca 31 m²), v uspořádání 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě.
• Rodinný pokoj (o rozloze cca 33 m²), k dispozici v uspořádání 3 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.

Strava
All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-22:00) v hlavní restauraci Fountain View. V restauraci Tiran Diner lehké občerstvení (11:00-12:00), občerstvení a zmrzlina (13:00-16:00). Odpolední občerstvení v Club House (16:00-18:00), navíc zdarma 1x za pobyt návštěva jedné ze dvou restaurací a'la carte (nutná dřívější rezervace). Noční občerstvení v lobby baru (00:00-2:00). Místní alkoholické nápoje podávané 24 hodin denně v lobby baru, v hlavním baru u bazénu od 10:00 do západu slunce a v restauracích během jídla. Během večeře je vyžadován formální oděv (dlouhé kalhoty a zakrytá ramena u mužů), žabky a koupací šortky nejsou akceptovány.

Sport a zábava
Hotel Coral Sea Sensatori organizuje animační program a živá vystoupení. Sportovní aktivity: aerobik a aquaaerobik, posilovna pro dospělé (6:30-20:00), stolní tenis, plážový volejbal, tenis (vybavení a osvětlení za příplatek), multifunkční hřiště u rodinného bazénu, 2 skluzavky otevřené v hodinách od 10:00 -16: 00. Za poplatek: vodní sporty a potápění, stejně jako wellness (10:00-20:00) - sauna, krytý bazén, vířivka, masáže.
 
Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
5* 

Webové stránky
www.coralsearesorts.com

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Regency Plaza Aqua Park & Spa

Poloha
Komfortný a rozľahlý hotelový komplex Regency Plaza Aqua Park & ​​Spa sa nachádza uprostred starostlivo udržiavanej zelene. Do centra mesta Sharm El Sheikhu (Naama Bay) je to cca 25 km. Hotel je vzdialený cca 10 min. cesty od letiska.
Do centra Naama Bay jazdí hotelový autobus - zadarmo (raz denne).

Pláž
Hotel Regency Plaza Aqua Park & ​​Spa sa nachádza priamo pri 230 metrov dlhej piesočnato-kamienkovej pláži. Pri pobreží je veľmi krásny koralový útes. Ležadlá, slnečníky a matrace na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Regency Plaza Aqua Park & ​​Spa sa skladá z hlavnej budovy a radu bočných nízkopodlažných budov.
24-hodinová recepcia, priestranná lobby, hlavná reštaurácia Ivory; štyri bary: Sun Rise Beach Bar, Aqua Park Bar, Bella Vista Pool Bar, Azure Lobby Bar. Za príplatok sú k dispozícii štyri reštaurácie a'la carte: Oriental Resturant, Asian Restaurant, Italian Restaurant, Fish Restaurant; diskotéka, beduínsky stan, kútik s vodnou fajkou, obchody so suvenírmi, práčovňa. V areáli hotela Regency Plaza Aqua Park & ​​Spa sa nachádzajú štyri bazény pre dospelých (jeden vyhrievaný v zimnom období) a detský bazén. Aquapark (10:00-12:30, 14:30-16:30) ponúka päť šmykľaviek pre dospelých a časť pre najmenších s malými šmykľavkami. Ležadlá, slnečníky a matrace pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Regency Plaza Aqua Park & ​​Spa ponúka okolo 780 komfortne zariadených izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky pre dospelú osobu alebo dieťa. Pri ubytovaní 2 + 2 spí jedno dieťa s rodičmi. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom (zdarma), minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Hotel poskytuje fľašu vody na izbu.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-09:45), obedy (12:30-14:15) a večere (18:30-21:15) - sú podávané formou bufetu v hlavných reštauráciách. Zdarma jedenkrát za pobyt večera v reštaurácii a'la carte (talianska alebo orientálna, nutná skoršia rezervácia). Občerstvenie je k dispozícii v bare na pláži (12:30-16:00), v Aqua Park Baru (12:30-16:00), čaj a sladké občerstvenie v lobby bare (16:30-17:30). Miestne alkoholické nápoje (okrem vína) a nealkoholické nápoje sú k dispozícii počas jedla. Počas dňa sa miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávajú v bare pri bazéne, v aquaparku, v bare na pláži (10:00-17:00) a v lobby bare od 10:00 do 24:00. All Inclusive nezahŕňa: dovážané alkoholické nápoje, reštauráciu a'la carte, minibar a ovocné šťavy z čerstvého ovocia. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Denný a večerný animačný program je organizovaný medzinárodnou skupinou animátorov. Zdarma je k dispozícii: posilňovňa, stolný tenis, volejbal, futbal, basketbal. Za poplatok: biliard, tenisový kurt, sauna, masáže, vírivka, jazda na koni a prechádzky na ťavách. Na pláži sa nachádza centrum vodných športov (za poplatok) - kitesurfing, potápanie. Pre najmenších: miniklub (pre deti vo veku 4-12 rokov, otvorený od 10:00-13:00 a 15:00-17:00), detské ihrisko, mini diskotéka a detský bazén.

Internet
Internet Wi-Fi - za poplatok (cca 10 USD / štyri dni).

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.regencyplazasharm.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/regency-plaza-aqua-park-and-spa

Náš názor
Hotel Regency Plaza Aqua Park & ​​Spa je skvelou voľbou pre milovníkov aktívnej dovolenky a pre rodiny s deťmi. Umiestnenie pri malebnej pláži, senzačný aquapark a veľa atrakcií. Každodenné animácie sú ďalšie atrakcie, ktoré zaistia nezabudnuteľnú dovolenku!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Otium Amphoras (ex. Shores Amphoras)

Poloha
Hotel Otium Amphoras sa nachádza nad útesom Um El Seid. Je vzdialený cca 11 km od Naama Bay, kam jazdí zadarmo dvakrát denne hotelový autobus. Približne 12 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko. Letisko je vzdialené cca 18 km od hotela Otium Amphoras.

Pláž
Hotel Otium Amphoras sa nachádza priamo pri malej súkromnej pláži, s prístupom do mora z móla. Leží v neveľkej vzdialenosti od jedného z najkrajších koralových útesov v Sharm El-Sheikhu. Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Recepcia, hlavná reštaurácia "Amphoras", dve reštaurácie a'la carte: Bella Vista (talianska) a Orient (orientálna); päť barov: lobby bar, dva bary pri bazéne "Palm Bar" a "Splash Bar", bar na pláži "Orient", bar "Panorama", shisha corner "Layalina" (za poplatok), konferenčná miestnosť, šesť bazénov s oddeleným bazénom pre deti (jeden sezónne vyhrievaný). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Za poplatok je k dispozícii: izbová služba 24-hod., práčovňa, obchody so suvenírmi a šperkami, lekáreň, kaderníctvo a prístroj k výmene peňazí.

Izby
Hotel Otium Amphoras ponúka viac ako 320 izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou so sušičom vlasov, satelitným TV, trezorom (zdarma), telefónom, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Za príplatok sú k dispozícii izby s výhľadom na more alebo na bazén. V izbách typu štandard pri ubytovaní 2 + 2 spí jedno dieťa s rodičmi, hotel zaručuje iba jednu prístelku.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00 - 10:00), obedy (13:00 - 15:00) a večere (19:00 - 21:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Počas dňa je servírované ľahké občerstvenie, vo vybraných baroch. Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje (s výnimkou vína, víno je servírované len v reštaurácii počas obeda a večere) sú podávané v hodinách od 10:00 - 23:00, v určených baroch. Hotel Otium Amphoras ponúka zadarmo jedenkrát za pobyt návštevu jednej z reštaurácií a'la carte - výber z talianskej alebo orientálnej kuchyne (nápoje za poplatok, nutná skoršia rezervácia). Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Bohatý denný a večerný animačný program, ihrisko na plážový volejbal, dva stoly pre stolný tenis. Za poplatok je k dispozícii: biliard, squash, fitness klub, wellness centrum, masáže, sauna, vírivka, potápačské centrum a vodné športy na pláži. Pre deti: bazén, animácie, tri šmykľavky, detské ihrisko.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://www.otiumhotels.com/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/amphoras-ex-shores-amphoras 

Náš názor
Komfortný hotelový komplex Otium Amphoras je ideálnou voľbou pre náročnejšiu klientelu. Skladá sa z hlavnej budovy, pavilónov a viliek nachádzajúcich sa v krásnej zelenej záhrade. Odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Labranda Tower Bay


Místo:
Hotel se nachází na jižním konci Sinajského poloostrova v letovisku Sharm El Sheikh, s výhledem na Rudé moře. Živá zátoka Naama je vzdálená pouhých 8 km. Letiště Sharm El Sheikh se nachází asi 20 km.

pláž:
Budovy hotelu se nacházejí cca 700 m od soukromé, poměrně úzké hotelové pláže (musíte projít hotelovým areálem. Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma).

K dispozici hostům:
24 hodinová recepce, prostorná hala, bankomat, hlavní restaurace a libanonská a'la carte restaurace, 2 bary, z toho 1 pod širým nebem a 1 s krásným výhledem na Rudé moře, parkování (zdarma), olympijský bazén, venkovní bazén a bazén indoor. Extra zaplaceno: lázně (mimo jiné sauna, jacuzzi, masáže, turecké lázně), prádelna, kadeřnictví, kosmetický salon, shisha koutek, obchod se suvenýry.

pokoje:
Hotel nabízí celkem 158 pokojů. Superior pokoje s výhledem na moře, zahradu nebo bazén o rozloze asi 36m2 (s možností 1 přistýlky) jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, wc, fén), telefon, trezor (zdarma), satelitní TV, malá lednička , rychlovarná konvice, klimatizace a balkon nebo terasa. Rodinné pokoje s výhledem do zahrady o rozloze asi 55m2 (s možností maximálně 2 přistýlek) se skládají ze dvou samostatných ložnic a dvou koupelen. Vybavení jako ve standardních pokojích.

board:
All inclusive zahrnuje snídani (07:00 - 10:00), oběd (12:00 - 14:30) a večeři (18:30 - 21:30) podávané v hlavní bufetové restauraci Shahrazad s mezinárodní kuchyní. Večeře je k dispozici také v libanonské restauraci a'la carte - El Basha (19:00 - 21:30) s lahodnými orientálními pokrmy (zaplaceno, je nutná předchozí rezervace). K dispozici je také bar Panorama, kde se podávají večerní občerstvení (23:00 - 24:00) a chutné pizzy - hotelová specialita (od 12:30 do 14:30 a od 16:30 do 21:30). Příjemný bar La Siesta pod širým nebem (10:00 - 24:00) nabízí široký výběr místních alkoholických i nealkoholických nápojů. Piano bar (17:00 - 24:00), který se nachází v 1. patře, poskytuje hostům úžasný výhled na Rudé moře a zve vás k vychutnání nápojů a místních nápojů, které jsou zde nabízeny, spolu s živou klavírní hudbou. Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do all inclusive vzorce (např. Hodin podávání jídel).

Sportovní a animační program:
Zábavní program pro dospělé a děti během denních a večerních představení pořádaných profesionálním týmem animátorů. Pro aktivní lidi: aerobik, plážový volejbal, stolní tenis, mini fotbal, jóga, boccia. Extra zaplaceno: Tenisový kurt, vodní sporty na pláži. Pro děti: hřiště, mini klub (4 - 12 let) a bazén.

internet:
Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Místní kategorie:
****

Web:
https://www.labranda.com/en/hotel/labranda-tower-bay.html

Podle našeho názoru:

Velmi dobrý hotel ze známého řetězce Labranda zajišťuje příjemný pobyt nabízející svým hostům skvělou atmosféru, chutné jídlo a krásný výhled na Rudé moře. Důrazně doporučujeme!


Coral Sea Aqua Club

Poloha
Jeden z hotelů patřících do hotelové skupiny Coral Sea. Nachází se v hotelové čtvrti Nabq, cca 20 km od Naama Bay, cca 10 km od letiště. Hotel Coral Sea Aqua Club se skládá z 5 třípodlažních budov. V blízkosti je hotel Coral Sea Holiday Resort a Coral Sea Water World.
 
Pláž
Klienti mohou využívat písčito-štěrkovou pláž (doporučujeme ochrannou obuv) se sestupem do vody z mola. Pláž patří hotelu Coral Sea Holiday Resort - je třeba k ní dojít přes hotel Coral Sea Holiday Village. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.

Vybavení
Recepce, lobby, bufetová restaurace a 3 restaurace a'la carte (mimo jiné americká a asijská kuchyně a grilované pokrmy), 4 bary (lobby bar, Sports bar, bar u bazénu a bar u aquaparku, kde se podávají také koktejly), aquapark s atrakcemi (např. skluzavky, bazén s umělými vlnami, Flow Rider, Lazy River), brouzdaliště a dětské hřiště, bazén pro nejmenší děti se 3 malými skluzavkami, miniklub. Navíc za poplatek: prádelna a nákupní centrum.
 
Pokoje
Hotel Coral Sea Aqua Club má 212 pokojů různých typů, mimo jiné: standardní, s přímým přístupem k bazénu a rodinné pokoje se dvěma místnostmi. Všechny pokoje jsou s výhledem na aquapark. Jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), satelitní TV, trezorem, minibarem a telefonem (za příplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, balkonem nebo terasou. Hotel nabízí následující typy pokojů:

• Standardní pokoj (o rozloze cca 32 m²) s výhledem do zahrady nebo na bazén, v max. uspořádání 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě.
• Pokoj s přímým přístupem k bazénu (o rozloze cca 40 m²), v uspořádání 3 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.
• Rodinný pokoj (o rozloze cca 40 m²), v uspořádání 3 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.
Hotel nabízí maximálně jednu přistýlku.

Strava
All Inclusive v hlavní restauraci: snídaně (5:30-10:00), oběd (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) formou bufetu a odpolední občerstvení (16:00-17:00) na terase; pozdní snídaně (11:00-12:00) v lobby baru, občerstvení (13:00-16:00) u bazénu a v blízkosti aquaparku. Místní alkoholické nápoje jsou servírovány v Lounge Baru (10:00-24:00), Sports Baru (18:00-24:00), baru u bazénu a baru u aquaparku od 10:00 do západu slunce, v restauracích během jídlel.
 
Sport a zábava
Aquapark (10:30-17:00) s atrakcemi jako např.: Boomerang, Inner tube, skluzavky (mimo jiné kamikadze), skluzavky pro děti, brouzdaliště, Lazy River, bazén s umělými vlnami; dětské hřiště, miniklub pro děti. Navíc za příplatek: wellness (běžecký pás, závaží, bezplatné ručníky, vířivka, sauna).
 
Internet
V lobby Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek.

Místní kategorie
4*+ 

Webové stránky
www.coralsearesorts.com

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Aloha Resort

Poloha
Aloha Resort
je obklopený peknou a udržiavanou záhradou o rozlohe cca 40 000 m².
Je vzdialený cca 4 km od Old Marketu a cca 7 km od Naama Bay. Do centra Naama Bay jazdí zadarmo dvakrát denne hotelový autobus (s výnimkou víkendov, je nutná skoršia rezervácia). V blízkosti hotela sa nachádza niekoľko obchodov so suvenírmi, kaviarne a reštaurácie.
Aloha Rezort leží cca 18 km od medzinárodného letiska v Sharm El Sheikhu.

Pláž
Aloha Resort
sa nachádza priamo pri pláži (s prístupom ku korálovému útesu). Plážový servis je k dispozícii zdarma.

Vybavenie
Rezort sa skladá z hlavnej budovy a viac ako dvadsať jednoposchodových viliek. 24-hodinová recepcia, trezor na recepcii (zdarma). Hlavná reštaurácia Aloha (medzinárodná kuchyňa), reštaurácia a'la carte, niekoľko barov: lobby bar Welcome, bar pri bazéne Palma, bar na pláži Mare Roso, orientálny Sish Bar, veľká preslnená terasa, záhrada, lekáreň, kaderníctvo, mini market, obchod so suvenírmi, práčovňa, parkovisko. Okrem toho sú k dispozícii dva bazény nepravidelných tvarov (jeden sezónne vyhrievaný). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky - zadarmo.

Izby
Aloha Resort
ponúka viac ako 200 izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (pre dieťa alebo dospelú osobu) s kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov). Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitným TV, trezorom (za poplatok), telefónom a minibarom (za poplatok). Väčšina izieb má balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady alebo na bazén, niektoré izby majú francúzsky balkón (balkónové okno a balustrádu). V izbách typu štandard pri ubytovaní 2 + 2 spí jedno dieťa s rodičmi, hotel zaručuje iba jednu prístelku.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:00), obedy (12:30 - 14:30) a večere (19:00 - 21:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Navyše ľahké občerstvenie v bare na pláži (12:00 - 13:00) a v bare pri bazéne (16:00 - 17:00). Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii v hodinách od 11:00 - 24:00, v určených baroch. V rámci All Inclusive sú na pláži k dispozícii len nealkoholické nápoje. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb v programe All Inclusive (napr. časy servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Pre aktívnych hotel ponúka: bohatý animačný program, aquaaerobik, plážový volejbal, vodné pólo, posilňovňu, stolný tenis, šípky. Za poplatok je k dispozícii: biliard, wellness centrum: masáže, sauna, vírivka, potápačské centrum Blue. Pre najmenších: detský bazén, animácie, detské ihrisko, miniklub.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://shoresaloha.com/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/aloha-resort

Náš názor
Komfortný hotel s fantastickou prázdninovou atmosférou a skvelou obsluhou. Dobrá voľba pre páry, rodiny s deťmi a milovníkov potápania. Odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sharm Grand Plaza

Poloha
Komfortný hotel Sharm Grand Plaza sa nachádza v severnej časti letoviska Sharm El Sheik, v tesnej blízkosti Národného parku Nabq (vedľa hotela Radisson Blu), cca 8 km od letiska. Je obklopený krásnou zelenou záhradou. V blízkosti hotela Sharm Grand Plaza sú početné obchody, bary a reštaurácie.

Pláž
Hotel Sharm Grand Plaza sa nachádza priamo pri súkromnej piesočnatej pláži s koralovým útesom.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, päť reštaurácií: dva hlavné - Palmyra a Riviera (sezónne otvorená), a'la carte s plodmi mora Sea Star, talianska Portofino, s orientálnou kuchyňou Falafel, štyri bary (pri bazéne - Luna a Nino, bar na pláži - sezónne otvorený a bar na diskotéke) a diskotéka (vstup zdarma, otvorená 23:00-02:00), obchody, zmenáreň, bankomat, lekáreň, kaderníctvo (za poplatok). Hostia Sharm Grand Plaza môžu využívať štyri bazény, "lenivú rieku" a detský bazén pre deti. Všetky bazény sú sladkovodné. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch a na súkromnej hotelovej pláži - zadarmo.

Izby
Hotel Sharm Grand Plaza ponúka svojim hosťom viac ako 540 priestranných izieb. Dvojlôžkové izby Superior (s šírkou dvojitej postele 160 cm; nie je možné pridať tretie lôžko), nachádza sa v niekoľkých trojposchodových budovách (detská postieľka zdarma). Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou (vaňa / sprchový kút, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok), väčšina izieb má balkón alebo terasu s výhľadom na bazén alebo záhradu. Za príplatok sú k dispozícii rodinné izby. Hotel poskytuje fľašu vody na izbe.

Strava
Program All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00-10:00), ranné občerstvenie (11:00-12:30), obedy (12:30-15:00), popoludňajšie občerstvenie (15:00-17:00) a večera (18:30-21:30), podávané formou bufetu v reštaurácii Riviera (tri jedla) alebo Palmyra (raňajky a večere).
Navyše: miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú podávané v dvoch baroch pri bazéne a v plážovom bare (10:00-23:00 / do západu slnka). All Inclusive nezahŕňa: využitie lobby bare (otvorený 24 hod.), diskotéku, minibar, tematické reštaurácie a'la carte, značkové liehoviny, kávy, espressa a cappuccina, čerstvé ovocné šťavy a zmrzlinu. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Bohatý animačný program pre deti i dospelých organizovaný v priebehu dňa: vodné pólo, vodná gymnastika, šípky, hry a súťaže, večerné tanečné vystúpenie a hudba. Okrem toho je k dispozícii: futbalové, volejbalové a basketbalové ihrisko, posilňovňa, stolný tenis, tenisový kurt (osvetlenie kurtu a zapožičanie vybavenia za poplatok). Pre najmenších: detské ihrisko, miniklub. Okrem toho (za poplatok): masáže, vírivka, sauna, parné kúpele (wellness centrum) a centrum vodných športov na pláži.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.sharmgrandplaza.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/sharm-grand-plaza

Náš názor
Hotel Sharm Grand Plaza láka veľmi dobrým štandardom služieb a súkromnou hotelovou plážou s prístupom ku korálovému útesu. Odporúčame pre páry i rodiny s deťmi!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Coral Sea Water World

Poloha
Luxusní hotel Coral Sea Water World patřící do skupiny Coral Sea, který se nachází na pobřeží Nabq u Tiránského průlivu, cca 20 km od zálivu Naama Bay v Sharm El Sheikhu a cca 10 km od letiště. Má vlastní aquapark s mnoha skluzavkami. Vedle se nachází Coral Sea Holiday Resort a Coral Sea Aqua Park.
 
Pláž
Hotel Coral Sea Water World se nachází přímo u písečné pláže s pozvolným sestupem do vody. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma.
 
Vybavení
Recepce, lobby, 4 restaurace (včetně hlavní restaurace, obědové s lehkým občerstvením a 2 restaurací za příplatek - s asijskou a italskou kuchyní), bary: u bazénu, na pláži, 24h lobby bar servírující také  koktejly a bar Bedouin tent (za poplatek); aquapark v areálu hotelu s mnoha skluzavkami a vodními atrakcemi; miniklub a malý bazén se skluzavkami pro děti; směnárna.
 
Pokoje
Hotel Coral Sea Water World nabízí 376 elegantních, komfortně zařízených a prostorných standardních a rodinných pokojů. Všechny jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů), TV, minibarem (za poplatek), trezorem (zdarma), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. V každém pokoji je balkon nebo terasa.

K dispozici jsou následující typy pokojů:
• Standardní pokoj (o rozloze cca 34 m²), s výhledem do zahrady nebo na bazén, v uspořádání 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě.
• Rodinný pokoj (o rozloze cca 46 m²), k dispozici v uspořádání 3 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 2 děti.

Strava
All Inclusive v hlavní restauraci formou bufetu: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30); v baru Splash: občerstvení formou mini bufetu (11:00-14:30), zmrzlina a popcorn (11:30-15:00); odpolední občerstvení Tea Garden formou mini bufetu (16:00-18:00); lehký oběd v restauraci Mermaid (13:00-16:00); noční občerstvení v baru Lounge (00:00-2:00). Kromě toho zdarma 1x za pobyt návštěva restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace). Místní alkoholické nápoje jsou servírovány v Lounge baru (10:00-00:00, od půlnoci do 10:00 pouze nealkoholické nápoje); v baru u bazénu (10:00-17:30); v plážovém baru (10:00-17:30); v baru Tea Garden (19:00-23:30), který se nachází na terase hlavní restaurace.
 
Sport a zábava
Hotel Coral Sea Water World organizuje animační program pro děti. Kromě toho: posilovna (zdarma), stolní tenis, plážový fotbal, plážový volejbal, fotbalové hřiště; parní lázeň, turecká lázeň a vířivka (za poplatek); aerobik a aquaaerobik; vodní pólo. Za poplatek wellness (suchá sauna a vířivka - za poplatek a běžecký pás).

Internet
V areálu celého objektu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
5*

Webové stránky
www.coralsearesorts.com

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Maritim Jolie Ville Golf&Resort

Poloha
Elegantný a komfortný hotel Maritim Jolie Ville Golf & Resort bol zrenovovaný v roku 2010. Nachádza sa na svahu útesa s priamym prístupom do mora. Hotel sa nachádza cca 5 km od letiska a cca 7 km od centra Naama Bay.

Pláž
Hotel Maritim Jolie Ville Golf & Resort má súkromnú piesočnato-kamienkovú pláž a móla na opaľovanie. Slnečníky, ležadlá, matrace a plážové osušky - zadarmo. Koralový útes je pri vstupe do mora (odporúčame ochrannú obuv).

Vybavenie
Hotel Maritim Jolie Ville Golf & Resort sa nachádza na rozsiahlej ploche (o rozlohe cca 30 000 m²). 24-hodinová recepcia, 24-hodinová izbová služba, výťah, bankomat, obchody so suvenírmi. Hosťom je k dispozícii štrnásť reštaurácií a barov: Les Palmiers - hlavná reštaurácia, Sundowner (reštaurácia na pláži) a päť reštaurácií a'la carte (za poplatok) - Manadrin (čínska), Mikado (japonská), Zaman (libanonská), Jolie Bistro (s americkým občerstvením), Dolphin (s morskými plodmi) a niekoľko barov: pri bazéne BBQ, na pláži Sundowner, lobby bar, Treasure bar, La Luna na diskotéke a Sish bar (za príplatok). Navyše je hotel preslávený svojou krásne upravenou plochou okolo troch bazénov nepravidelných tvarov (vrátane dvoch vyhrievaných v zimnej sezóne). Nachádzajú sa tu vodopády, jaskyne, lagúny, lenivá rieka a vírivka, dva detské bazény, dve šmykľavky.

Izby
Hotel Maritim Jolie Ville Golf & Resort má vo svojej ponuke viac ako 400 priestranných izieb umiestnených v hlavnej budove, v bungalovoch a vilách. Štandardné izby (cca 50 m², pre max. tri dospelé osoby alebo dve dospelé osoby a dve deti - možnosť dvoch postelí typu king size). Izby sú vybavené kúpeľňou (WC, vaňa / sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom (za príplatok), minibarom (bezplatné doplnenie pri príchode), pripojením na internet (za poplatok), balkónom alebo terasou, príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. Štandardné izby majú výhľad do záhrady. Za príplatok izby s výhľadom na more. Na vyžiadanie sú k dispozícii detské postieľky. Hotel má izby pre telesne postihnutých.

Strava
All Inclusive: skoré raňajky (06:00-07:00), raňajky (07:00-10:30), obedy (12:30-15:00), večera (19:00-21:00), neskorá večera (22:30-23:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii Les Palmiers. Navyše je obed k dispozícii v reštaurácii / bare Sundowner na pláži a v Jolie Bistro (raz týždenne). Návšteva reštaurácie a'la carte (Jolie Bistro) raz za týždeň (po predchádzajúcej rezervácii a obdržaní poukážok z recepcie). Niekoľkokrát týždenne tematické večery, večera so show cooking a živou hudbou. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 - do západu slnka v bare pri bazéne, 11:00-00:00 v bare La Luna na diskotéke, 20:00-23:00 v lobby bare), občerstvenie (12:00- 14:30, 14:30-16:00) a zmrzlina (11:00-12:00 a 15:30-16:30) je k dispozícii vo vyznačených hotelových baroch. All Inclusive nezahŕňa: dovezené nápoje a čerstvo vylisované šťavy. V reštaurácii sú k dispozícii detské stoličky. Hotel si vyhradzuje právo na zmenu rozsahu služieb zahrnutých programom All Inclusive (napr. čas servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Široká škála rekreačno-športového zázemia: bohatý animačný program vedený medzinárodným tímom, volejbal vo vode, futbalové ihrisko, šípky, posilňovňa, štyri tenisové kurty (osvetlené), 18 jamkové golfové ihrisko, biliard, stolný tenis, wellness centrum (sauna, masáže, vírivka) , salón krásy, potápačské centrum, posilňovňa (niektoré za poplatok) a diskotéka. Pre najmenších hotel pripravil: celodenné animácie, prehliadky, hry a zábavy, detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov) a lenivú rieku, dva detské bazény, dve šmykľavky, stráženie detí (za poplatok).

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok.

Miestne kategórie
*****

Náš názor
Exkluzívny hotel Maritim Jolie Ville Golf & Resort je známy vďaka vysoko kvalitným službám. Nachádza sa vo veľkej záhrade priamo pri mori - je to ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokoj a odpočinok v komfortných podmienkach.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sea Club Aquapark

Poloha
Elegantný hotelový komplex Sea Club Aquapark s malebným výhľadom na ostrov Tiran. Nachádza sa v štvrti Nabq Bay vzdialené cca 24 km od centra mesta Naama Bay a cca 5 km od letiska. Do centra Naama Bay jazdí dvakrát denne bezplatný hotelový autobus (ďalšie odchody za poplatok cca 5 USD).

Pláž
Hotelový komplex Sea Club Aquapark sa nachádza cca 1 km od súkromnej piesočnatej pláži (hostia môžu zdarma využívať hotelový autobus, ktorý jazdí k pláži cca každú hodinu, v hodinách 08:00-17:30). Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotelový komplex Sea Club Aquapark bol postavený v roku 2012.
24-hodinová recepcia, mini nákupné centrum, bankomat a zdravotná starostlivosť. Hotel má k dispozícii tri reštaurácie: hlavné a a'la carte talianskú (za poplatok), rovnako ako niekoľko barov, okrem iného: bar Terrace, bar pri bazéne, na pláži a na diskotéke (za poplatok). Pre hotelových hostí je k dispozícii veľký bazén (v zime vyhrievaný) s oddelenou časti pre deti, rovnako ako veľký aquapark s množstvom aktivít pre deti i dospelých. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Sea Club Aquapark ponúka viac ako 300 izieb nachádzajúcich sa v budovách obklopených udržiavanou záhradou.
Pohodlné dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 32 m²) s možnosťou jednej prístelky pre dieťa alebo dospelú osobu. Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprchovací kút, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Pre rodiny s deťmi 2 + 2 sú k dispozícii rodinné izby (s rozlohou cca 62 m²; spálňa a obývacia izba). Detské postieľky sú k dispozícii zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00-10:30), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-22:00) sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii a obedy v reštaurácii Aqua Park. Ľahké občerstvenie je k dispozícii v bare Aqua Park (11:00-12:00 a 13:00-16:00) a Terrace Baru (13:00-15:00), káva, čaj a zákusky v bare Terrace (17:00-18:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú k dispozícii počas jedla, v priebehu dňa v bare pri bazéne a na pláži (10:00-17:00), a v bare Terrace celý deň! All Inclusive nezahŕňa minibary, reštauráciu a'la carte, dovážané alkoholické nápoje a ovocné šťavy z čerstvého ovocia. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Celodenný animačný program pre deti i dospelých - hry a súťaže, tanečné ukážky a počas večera špeciálne show. Zdarma je k dispozícii: posilňovňa, volejbalové ihrisko a šmýkačky. Za poplatok: tenisové kurty (počas dňa zadarmo, večer 10 EUR; rakety a loptičky zadarmo, u sesterského hotela Sea Club, cca 1 km od hotela), wellness (sauna, kúpele, vírivka, masáže), biliard, na pláži centrum vodných športov , potápačské centrum, diskotéka. Pre najmenších: detské ihrisko, miniklub (10:00-12:30 a 15:30-17:00), šmykľavky a detské ihrisko v aquaparku, detský bazén, stráženie detí (za poplatok).

Internet
Na recepcii Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Prístup k internetu v lobby a na izbách - za poplatok.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://charmillionresorts.com/index.php/en/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/charmillion-aqua-park-ex-sea-club-aquapark

Náš názor
Jeden z najnovších hotelov v Sharm El Sheikhu! Ponúka priestranné izby, veľa atrakcií, senzačný aquapark a bohatú ponuku All Inclusive s nápojmi podávanými počas celého dňa! Vrelo odporúčame najmä pre rodinnú dovolenku!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sultan Gardens

Poloha
Komfortní ubytování umístěné v Shark’s Bay, vzdálené cca 6 km od letiště a cca 10 km od centra Naama Bay. Hotel Sultan Gardens obklopen krásnou udržovanou zahradou s malebným výhledem na ostrov Tiran. 

Pláž
Hotel Sultan Gardens se nachází přímo u soukromé písečné pláže, v bezprostřední blízkosti korálového útesu (sestup na pláž po schodech). Plážový servis - zdarma.

Vybavení
Hotel Sultan Gardens se skládá z hlavní budovy a několika nízkopodlažních bočních budov.
24hodinová recepce, bankomat, lékárna, lékař, diskotéka. Hostům jsou k dispozici 4 venkovní bazény. Lehátka, slunečníky a plážové osušky - zdarma. Hotel má 6 restaurací (hlavní Linah a Dana, jídla podávána formou bufetu), 4 a'la carte: Casa Mia - italská kuchyně, Fleur de Lis - steak house, Seafood Market - pokrmy z mořských plodů, House of Spices - indická. Hotel Sultan Gardens nabízí zdarma 1x za pobyt večeři v italské nebo indické restauraci (nutná rezervace předem). V hotelu se nachází 8 barů (mimo jiné: lobby bar Lord’s Inn, bar u bazénu Rock Pool Bar, plážévý bar). 

Pokoje
Hotel Sultan Gardens nabízí více než 520 funkčně vybavených pokojů. 
Standardní dvoulůžkové pokoje (max. 2 dospělé osoby a 2 děti nebo 3 dospělé osoby). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, malou ledničkou, trezorem a balkonem nebo terasou. Dětská postýlka - zdarma. Hotel poskytuje láhev vody na pokoji.

Strava
All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), oběd (12:30-15:00) a večeře (18:30-21:30) - formou bufetu v hlavních restauracích (z nichž jedna může být sezónně uzavřena). Místní alkoholické a nealkoholické nápoje ve vyznačených barech (10:00-24:00) a občerstvení v baru Al Shalal (10:30-12:00) a v baru na pláži (13:00-17:00). V barech u bazénu a v baru Al Shalal je podávána zmrzlina (15:30-17:00). Za příplatek: restaurace a'la carte, ovocné šťávy z čerstvého ovoce a dovážené nápoje. Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých v programu All Inclusive (např. času servírování pokrmů). 

Sport a zábava
Široká nabídka sportů: aerobik, aqua aerobik, basketbal, volejbal, stolní tenis, fotbal, minigolf a šipky. Za poplatek: squash, tenis, kulečník, wellness centrum: sauna, parní lázeň, masáže a vířivka. Kromě toho: večerní show a živá hudební vystoupení. Pro děti: miniklub s animacemi, brouzdaliště, dětské hřiště a skluzavky. V blízkosti komplexu: potápěčské centrum a centrum vodních sportů (za poplatek).

 

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sultangardens.com

Hodnocení klientů 
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/sultan-gardens

Náš názor
Pětihvězdičkový hotel s velkým množstvím atrakcí a širokou nabídkou sportovního a rekreačního vyžití. Hotel Sultan Gardens je výbornou volbou pro rodiny s dětmi a ideálním místem pro milovníky aktivního odpočinku.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Faraana Reef Resort

Poloha
Veľmi rozľahlý hotelový komplex Faraana Reef Resort sa nachádza uprostred starostlivo udržiavanej zelene, na vyvýšenine Hadabah. Centrum Sharm El Sheikhu (Naama Bay) je vzdialené cca 9 km a Old Market cca 5 km. Na letisko je to cca 22 km od hotela Faraana Reef Resort.

Pláž
Hotel Faraana Reef Resort sa nachádza pri vlastnej, piesočnej, dobre vybavenej pláži (prístup na pláž je po schodoch). Pri pobreží je veľmi pekný koralový útes! Ležadlá, slnečníky a matrace na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Faraana Reef Resort sa skladá z hlavnej budovy s centrálne umiestnenou recepciou, reštauráciou a radou poschodových bungalovov. 24-hodinová recepcia, práčovňa, dve reštaurácie (hlavná, v ktorej sa podávajú jedlá formou bufetu a druhá - umiestnená nad útesom s výhľadom na more, ktorá sa špecializuje na grilované jedlá - otvorená niekoľkokrát týždenne na obed alebo na večeru), niekoľko barov (vrátane barov pri bazénoch a na pláži), orientálna kaviareň a diskotéka. Hotel Faraana Reef Resort má k dispozícii tri vonkajšie sladkovodné bazény s bazénom pre deti (jeden z nich ponúka vyvádzanie v umelom vlnobití a druhý je s vírivkou). Ležadlá, slnečníky a matrace pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Faraana Reef Resort ponúka okolo 500 pohodlných izieb umiestnených v jednoposchodových bungalovoch v hotelovej záhrade.
Štandardné dvojlôžkové izby (s možnosťou prístelky v podobe pohovky pre 2 deti), pre max. dve dospelé osoby a dve deti. V každej izbe je k dispozícii: kúpeľňa (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, satelitný TV, trezor a terasa alebo balkón s výhľadom na bazén alebo záhradu. Detská postieľka do veku 2 rokov - zdarma.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-9:30), obedy v určenej reštaurácii (13:00-14:30) a výdatné večere formou impozantného bufetu (19:00-22:00). Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje sú k dispozícii vo všetkých reštauráciách a baroch (okrem lobby baru) v hodinách od 10:00-24:00 (v baroch pri bazénoch a na pláži sú do západu slnka). V bare pri bazéne a na pláži sa podávajú iba nápoje. Okrem toho sú na diskotéke (do 02:00 do rána) nealkoholické nápoje a miestny alkohol - zadarmo. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Animačný program v priebehu dňa a vo večerných hodinách počas sezóny. Zdarma je k dispozícii: stolný tenis, plážový volejbal, šípky a za poplatok: posilňovňa, biliard, tenisový kurt, sauna, turecké kúpele a vírivka. Na pláži sa nachádza centrum vodných športov (za poplatok). Internetová stránka: www.kingsnefro.com. Pre najmenších: miniklub, detské ihrisko a detský bazén.

Internet
V hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 2 USD / hod.).

Miestne kategórie
**** +

Webové stránky
www.faraanareef.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/faraana-reef-resort

Náš názor
Je skvelou voľbou pre milovníkov potápania a pre rodiny s deťmi. Skvele umiestnený hotelový komplex Faraana Reef Resort sa nachádza na malebnej pláži pri jednom z najkrajších koralových útesov v Sharm El Sheikhu. Vynikajúca kuchyňa a nápoje na diskotéke v cene. Vrelo odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jaz Belvedere

Poloha
Komfortne a pekne navrhnutý hotel patriaci do veľkého hotelového reťazca Jaz Hotels.
Leží tesne nad zálivom Montazah, v pokojnej lokalite. Hotel bol postavený v tradičnom arabskom štýle a je obklopený palmami. Hotel Jaz Belvedere je vzdialený od centra Naama Bay cca 18 km (za poplatok je k dispozícii kyvadlová doprava hotelovým autobusom) a od letiska cca 10 km.

Pláž
Hotel Jaz Belvedere sa nachádza priamo pri súkromnej piesočno-kamienkovej pláži (vstup do vody z móla), s prístupom ku korálovému útesu. Plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma. Odporúčame ochrannú obuv.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, hlavná jedáleň Rihana, reštaurácia a'la carte Sayadeya, tri bary: Mamluk lobby bar, plážový bar Tamrhenna a bar pri bazéne Sakia, diskotéka Mazzazik a kaviareň s vodnou fajkou. Hotelovým hosťom je k dispozícii: zmenáreň, práčovňa, kaderníctvo, obchod so suvenírmi. V areáli hotelového komplexu sú tri bazény (jeden v zime vyhrievaný, s bazénom pre deti). Plážové osušky, ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Jaz Belvedere ponúka viac ako 310 komfortne vybavených izieb, ktoré sa nachádzajú v nízkopodlažných budovách.
Štandardné izby (s rozlohou cca 38 m²) pre dve osoby s možnosťou jednej prístelky pre dieťa alebo dospelú osobu. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom (zdarma), minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Detská postieľka - zdarma.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:30), obed (12:30 - 14:30) a večere (19:00 - 22:00) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie (neskoré raňajky, popoludňajší čaj a káva, zmrzlina pre deti) je podávané v bare pri bazéne v časoch určených hotelom. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje sú k dispozícii vo vybraných baroch v areáli hotela (počas ich otváracej doby).

Šport a zábava
Denný a večerný animačný program pre deti i dospelých - predstavenie a zábava v amfiteátri, vystúpenia živej hudby. Okrem toho je k dispozícii: posilňovňa, vírivka, sauna, para, volejbal, futbal, šípky, petanque, stolný tenis, aqua aerobic. Za poplatok: masáže, tenis, wellness, kozmetické procedúry, turecké kúpele, centrum vodných športov a potápania.
Pre najmenších: miniklub, detské ihrisko, detský bazén.

Internet
V lobby a v bare pri bazéne Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
https://www.jazhotels.com/sharm-el-sheikh/hotels/jaz-belvedere.aspx

Náš názor
Komfortný hotel Jaz Belvedere je ideálnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú relaxáciu a pokojnú dovolenku. Odporúčame ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dreams Beach

Poloha
Komfortný hotelový komplex Dreams Beach sa nachádza v pokojnej lokalite na útese Ras Om El-Sid. Z centra Naama Bay je to cca 7 km, 5 km od Old Marketu. Letisko je vzdialené cca 25 km od hotela.

Pláž
Hotel Dreams Beach sa nachádza priamo pri súkromnej pláži kúsok od koralového útesu. Zostup do mora z móla. Slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

K dispozícií
24-hodinová recepcia, reštaurácia: hlavné L'Opera, Pergola (pri bazéne) a Grill House (rezervácia nutná deň vopred), bary, obchody, zmenáreň, práčovňa, štyri bazény, z toho dva pre deti (plážové osušky a slnečníky - zadarmo), diskotéka. Za príplatok: práčovňa, lekár.

Izby
V nízkopodlažných budovách je viac ako 468 štýlovo zariadených izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby s výhľadom do záhrady alebo na bazén, s možnosťou prístelky (maximálne možné ubytovať dve dospelé osoby a dve deti do veku 12 rokov). Sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom a minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou. K dispozícii sú aj rodinné izby - dve štandardné izby so spojovacími dverami (pre maximálne tri dospelé osoby a jedno dieťa). Hotel poskytuje iba jednu prístelku.

Strava
All Inclusive: raňajky v resteuraci L'Opera (07:00-10:30), obed (13:00-15:00) a večere (19:00-22:00), občerstvenie v reštaurácii pri bazéne (16:00 -17:00) a v hlavnej reštaurácii (23:30-00:30), občerstvenie v plážovom bare (16:00-17:00). Nápoje: káva, čaj, miestne alkoholické nápoje (víno podávané v miestach určených hotelom) a nealkoholické nápoje (13:00-22:00). Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Bohatý animačný program v priebehu dňa a večer, stolný tenis, plážový volejbal, plážový futbal, biliard, telocvičňa, fitnes centrum. Pre deti: detské ihrisko, mini disco.
Za poplatok: masáže, sauna, vírivka, tenisový kurt.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://dreamsresortsegypt.com/dreams-beach-sharm-el-sheikh/resort

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/dreams-beach

Náš názor
Veľký a rušný hotelový komplex Dreams Beach je pre tých, ktorí hľadajú aktívnu dovolenku. Plus za skvelý servis a umiestnenie u jedného z najkrajších útesov v oblasti!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Royal Albatros Moderna

Poloha
Veľký hotelový komplex Royal Albatros Moderna je obklopený záhradou. Patrí k známemu, vďaka dobrým službám, hotelovému reťazcu Pickalbatros. Centrum Naama Bay je vzdialené cca 20 km a letisko v Sharm El Sheikhu cca 17 km.

Pláž
Hotel Royal Albatros Moderna sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži v zálive Nabq, ktorý je ideálnym miestom na vodné športy, najmä potápanie!

Vybavenie
24-hodinová recepcia, bankomat, práčovňa, obchody, lekár, lekáreň, diskotéka. Hostia môžu využívať osem reštaurácií (talianska, nemecká, orientálna, stredomorská, ázijská, dva fast foody s občerstvením a za poplatok thajská), desať barov, okrem iného: lobby bar, bar pri bazéne a plážový bar. Komplex má celkom sedem bazénov, vrátane troch pre deti a aquapark s dvadsiatimi šmykľavkami, vrátane dvanástich pre deti.

Izby
Hotel Royal Albatros Moderna ponúka viac ako 670 izieb.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou prísteliek (dvoch pre deti alebo jednej pre dospelého) sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprchový kút, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, minibarom (za poplatok), príslušenstvom na prípravu kávy alebo čaju a balkónom alebo terasou. Izby majú výhľad do záhrady.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-21:00 - sú podávané formou bufetu vo vybraných reštauráciách. Okrem toho: skoré raňajky (05:00-07:00) v Columbus Cafe, občerstvenie v bare na pláži (12:00-14:30) a vo Food Court (12:00-17:00), zmrzlina v La Veranda Bar (10:00-17:00), sladké občerstvenie vo vybraných baroch (15:00-18:00) a neskoré večere v stredomorskej reštaurácii (22:00-00:00). Pre najmenších je v talianskej reštaurácii detský kútik. All Inclusive zahŕňa tiež miestne alkoholické (10:00-24:00) a nealkoholické nápoje (po celú dobu!) v určených baroch. Za poplatok: thajská reštaurácia, bar White Elephant, dovezené nápoje a minibar. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Široký výber animácií dostupných po celý deň a večer - hry a zábava, aerobic, tanečná show, živá hudba. Navyše: volejbal, futbal na pláži, vodné pólo, stolný tenis, tenis (vybavenie za príplatok). Za poplatok: biliard, minigolf, vírivka, masáže, kúpele a možnosť zapožičania bicyklov. Na pláži je centrum vodných športov (potápanie, šnorchlovanie)! Pre najmenších hostí: detský bazén, detské ihrisko, miniklub, stráženie detí (za poplatok), postieľka pre deti do veku 2 rokov (zdarma).

Internet
Internet Wi-Fi - zdarma.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://www.pickalbatros.com/hotels/royal-albatros-moderna/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/royal-moderna

Náš názor
Hotel Royal Moderna je tou najlepšou voľbou pre rodiny s deťmi - ponúka mnoho športových a animačných atrakcií, šmýkačky a centrum vodných športov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Aqua Blu Resort

Poloha
Hotel Aqua Blue Resort bol otvorený v roku 2007 a patrí k známemu egyptskému hotelovému reťazcu Pickalbatros Hotels. V areáli hotela sa nachádza impozantný aquapark s 32 šmykľavkami (navyše možnosť využitia šmýkačiek v novej časti hotela otvorené v marci 2017 - celkom 64 šmykľaviek: 17 pre dospelých a 47 pre deti)! Komplex sa nachádza na útese Ras Om El Seid, cca 10 km od Naama Bay a 20 km od letiska.

Pláž
Hotel Aqua Blue Resort má prístup na vlastnú pláž (treba prejsť na druhú stranu cesty). Hostia môžu využívať špeciálny výťah na pláž alebo bezplatný autobus, ktorý jazdí každých cca 30 minút v hodinách od 8:00-16:30.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, bankomat, obchodné centrum (cca päťdesiat obchodov). V areáli hotelového komplexu Aqua Blue Resort sú štyri reštaurácie (podávajúce jedlá formou bufetu) - Cave du Roi (medzinárodná kuchyňa), L'asiatique (ázijská kuchyňa), Mediterranean (stredomorská kuchyňa) a Italian II Caminetto (talianska kuchyňa) - niektoré reštaurácie môžu byť v niektorých termínoch zatvorené. Ďalej je hosťom k dispozícii jedenásť barov (vrátane baru pri bazéne, na pláži a v lobby). Hostia môžu využívať deväť vonkajších bazénov, oddelený bazén pre najmenších a tridsaťdva šmýkačiek (navyše možnosť využitia šmýkačiek v novej časti hotela otvorené v marci 2017 - celkom šesťdesiatštyri šmykľaviek: sedemnásť pre dospelých a štyridsaťsedem pre deti)! Ležadlá a slnečníky pri bazénoch a na pláži - zdarma, plážové osušky sú k dispozícii pri bazénoch (zdarma).

Izby
Hotel Aqua Blue Resort ponúka viac ako 530 izieb, rozmiestnených v dvojposchodových budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby (manželská posteľ alebo dve samostatné postele) s možnosťou prístelky. Pre rodiny možnosť rezervácie rodinných izieb 2 + 2. Všetky štandardné izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha / vaňa, WC, sušič vlasov), klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom a minibarom (za poplatok). Izby majú balkón alebo terasu. Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov - zdarma.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-11:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:30-21:30) - sú podávané formou bufetu vo vybraných reštauráciách: Cave du Roi, L ' asiatique oraz Mediterranean. Navyše: skoré raňajky (01:00-06:00), občerstvenie (12:00-17:00) a neskoré večere (22:30-00:00) podávané vo vybraných reštauráciách a baroch. Miestne alkoholické nápoje sú dostupné do polnoci. Nealkoholické nápoje sú k dispozícii od 10:00 do polnoci. Pre najmenších zmrzlina v Kids pool bare (12:00-17:00). Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Denné a večerné animačné programy pre deti i dospelých - hry, zábava, živé vystúpenia. Okrem toho: volejbal, tenis, basketbal, minigolf, hádzaná, vírivka, fitnes, šípky, petanque a gondola v lagúne. Za poplatok: biliard, masáže, osvetlenie tenisových kurtov a zapožičanie vybavenia. Pre najmenších je k dispozícii: detské ihrisko, detský bazén a šmykľavky, animácie.

Internet
V lobby a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/sharm-el-sheikh-wypoczynek/aqua-blu-resort

Náš názor
Skvelý hotel s výborným servisom a výhodným programom All Inclusive! Široký výber atrakcií a tridsaťdva šmýkačiek! Hotel Aqua Blue Resort je ideálna pre rodiny s deťmi a pre aktívne osoby!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do/z Sharm El Sheikhu, letištní taxy, ubytování v hotelech (7 nebo 14 nocí - za příplatek), stravování: snídaně a večeře nebo obědy (Káhira) a All Inclusive (Sharm El Sheikh), transfery klimatizovaným autokarem, přelet letadlem z Sharm El Sheikhu do Káhiry, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce během poznávací části, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (cca 25 USD/os., platí se na letišti), náklady na realizaci programu: ceny vstupenek, služby místních průvodců, nosičů zavazadel, řidičů atd. (celkem cca 290 USD/os., povinný poplatek průvodci), sluchátka během prohlídky muzea v Káhiře (cca 2 USD/os.), nápoje k večeřím, fakultativní výlety (ceny uvedené v programu) a jiné osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Sharm El Sheikh - Kair - Aleksandria - W cieniiu Wielkiego Sfinksa

Program

Káhira a Egyptské muzeum • Gíza - nádherné pyramidy a Sfinga • Memphis - pozůstatky metropole starověkého Egypta • středomořská metropole Alexandrie • přejezd tunelem pod Suezským průplavem • za příplatek - pobyt ve slunném Sharm El Sheikhu

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady. Po celním a pasovém odbavení transfer do 4* hotelu (např. Club Reef nebo podobný) v Sharm El Sheikhu. Večeře a přenocování.

Den 2
Volný den na opalování nebo možnost využití fakultativního výletu např. do Národního parku Ras Mohammed nebo kláštera svaté Kateřiny. Přenocování v Sharm El Sheikhu.

Den 3
Po časné snídani vystěhování z hotelu a odjezd na letiště v Sharm El Sheikhu. Odlet do Káhiry a po příletu prohlídka města. V programu mimo jiné: Egyptské muzeum - sbírka více než 120 tisíc exponátů ukazujících civilizaci starověkého Egypta, Tutanchamonovy poklady (zlatá maska, šperky a užitkové věci). Během prohlídky muzea využijeme sluchátka (dle nařízení muzea) - za poplatek 2 USD/os. Následně přejezd k Saladinově citadele, odkud se rozprostírá nádherné panorama Káhiry. Uvidíme také nejkrásnější islámskou památku v Káhiře - Alabastrovou mešitu Muhammada Alího. Během další prohlídky vejdeme do koptské čtvrti, kde uvidíme dva kostely datované do 4. století - visutý kostel Panny Marie, který je sídlem patriarchátu koptského kostela, stejně jako kostel sv. Sergeje, který je označen jako místo pobytu Svaté rodiny po útěku z Kanaánu před „Vražděním neviňátek“. Den zakončíme v bazaru Khan el Khalilly, kde bude možnost ochutnat místní speciality, kávu nebo čaj a zakouřit si vodní dýmku. Ubytování v hotelu v Káhiře. Večeře a přenocování. (Trasa cca 100 km + přelet)

Den 4
Po snídani přejedeme do Gízy, kde uvidíme Cheopsovu, Chefrenovu a Mykerinovu pyramidu (za příplatek možnost vstupu do Cheopsovy pyramidy - cca 300 EGP/os., je třeba jej nahlásit průvodci před vjezdem k pyramidám) a majestátní Sfingu. Po prohlídce přestávka na oběd v blízkosti pyramid v Gíze (za příplatek). Následně se vydáme do Sakkáry, abychom viděli nejstarší Stupňovitou pyramidou faraóna Džosera, stejně jako pozůstatky metropole starověkého Egypta - Memphisu, kde uvidíme mimo jiné zříceninu královského paláce a sochu Ramsesa II. Návrat do hotelu v Káhiře. Večeře a přenocování. (Trasa cca 150 km)

Den 5
Po časné snídani přejezd do metropole na pobřeží Středozemního moře - do Alexandrie. Uvidíme zde římské katakomby - Kom El Shoqafa, Pompejův sloup, přejedeme pobřežním bulvárem - Corniche a navštívíme novou Alexandrijskou knihovnu, která má svým rozsahem připomínat tu, která proslavila město ve starověku jako jeden z divů světa. Zastávka na fotografování u pevnosti Citadel of Qaitbay s přístavem. Po prohlídce přestávka na oběd a následně návrat do Káhiry. Večeře a přenocování. (Trasa cca 350 km)

Den 6
Po snídani vystěhování z hotelu a přejezd autobusem do Sharm El Sheikhu. Cestou přejezd tunelem pod Suezským průplavem. Odpoledne příjezd do Sharm El Sheikhu, ubytování a přenocování. (Trasa cca 500 km)

Den 7
Volný den na opalování nebo možnost využití fakultativního výletu např. do Národního parku Ras Mohammed nebo kláštera svaté Kateřiny. Večeře a přenocování v hotelu v Sharm El Sheikhu.

Den 8
Ráno vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00 hodiny) a transfer na letiště v Sharm El Sheikhu (přesné časy transferů uvede průvodce Rainbow na místě):
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu v Sharm El Sheikhu - transfer do vybraného hotelu,
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště.

Upozornění k programu
- Průvodce neprovází po muzejních objektech. - Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Čas odletu/příletu se může změnit!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Výlety po okolí

Během pobytu v Sharm El Sheikhu doporučujeme fakultativní výlety:

HORA SINAJ A KLÁŠTER SV. KATEŘINY - východ slunce na hoře Sinaj a prohlídka kláštera. Cena cca 55 USD.

DELFINÁRIUM - show s delfíny, v ceně transfer autokarem oběma směry. Cena cca 35 USD.

RAS MOHAMED - výlet lodí do Národního parku (nádherné korálové útesy), oběd na lodi (v ceně), koupání v moři, šnorchlování (barevné útesy jsou jen kousek od břehu!). Cena cca 70 USD.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. 

Víza

Cestovní pas a vízum
Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
Připomínáme, že po přistání na letišti v Sharm El Sheikhu je nutné zakoupit standardní vízum, které je vyžadováno v případě výletů mimo Sinaj (cena cca 25 USD/os.).

Informácie o hoteloch

Hotely **** (4 noci v Sharm El Sheikhu (2 na začátku a 2 na konci zájezdu) v hotelu Club Reef **** nebo podobném, 3noci  v Káhiře v 4* hotelu).

Vybavení: v hotelu je k dispozici restaurace a bar.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (s možností přistýlky), všechny klimatizované, s koupelnou a většinou se satelitním TV.

Strava: All Inclusive (během pobytu v Sharm El Sheikhu) a snídaně a večeře nebo obědy (během pobytu v Káhiře).

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €