Ubytování STM Obrázok0
Ubytování STM Obrázok1
Ubytování STM Obrázok2
Ubytování STM Obrázok3
Ubytování STM Obrázok4
Ubytování STM Obrázok5
Ubytování STM Obrázok6
Ubytování STM Obrázok7

Sicílie a Malta

Malta - Valletta
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Hotel Gattopardo

Poloha
Okouzlující hotel Gattopardo se nachází jen pár kroků od centra města Brolo s mnoha obchody, restauracemi a bary. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 190 km. 

Pláž
Hotel Gattopardo
se nachází jen pár kroků od písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, výtahy, hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na okolí servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně. Pro hosty je k dispozici bazén nepravidelného tvaru. Navíc: půjčovna kol, parkoviště. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - snídaně formou bufetu v restauraci a večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři: 0,5 l vody a 0,25 l vína v ceně, ostatní nápoje za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel Gattopardo
organizuje denní animace (od června do září). Hosté mají k dispozici: stolní tenis, hernu, volejbal a plážový míč na pláži (od června do září). Pro děti je k dispozici miniklub (od června do září). 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.gattopardobrolo.it

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2-4 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Poloha v krásném městečku Brolo a těsná blízkost pláže z něj činí ideální místo pro milovníky opalování a osoby hledající klidnou dovolenou. Hotel Gattopardo osloví ty, kteří hledají výchozí bod pro poznávání okolí s rodinou i pro ty, kteří chtějí strávit romantické chvíle ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Capo Skino Park Hotel

Poloha
Nachádza sa v severnej časti ostrova na kopci s nádherným výhľadom na Tyrhénske more a vulkanické Liparské ostrovy. Do centra mesta Gioiosa Marea je to asi 1,5 km (cca 15 minút pešou chôdzou alebo autobusovou kyvadlovou dopravou), kde sú bary, reštaurácie a obchody. Na letisko v Catanii je to cca 180 km.

Pláž
Capo Skino Park Hotel je pri piesčito-kamienkovej pláži, ktorá je vzdialená 150 m od hotela. Ležadlá a slnečníky sú na pláži zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, priestranné lobby, dva výťahy, hlavná reštaurácia a bar. Sladkovodný bazén s ležadlami a slnečníky (nutnosť kúpacích čiapok). Okrem iného aj parkovisko a konferenčná sála.

Izby
Capo Skino Park Hotel má 87 izieb, dvojlôžkové izby (maximálne dve prístelky) umiestnené v štyroch poschodiach hlavnej hotelovej budovy. Všetky izby sú vybavené: kúpeľňou (vaňa alebo sprcha, sušič vlasov), individuálne riadená klimatizácia, TV sat, telefónom, trezorom (zdarma) a minibarom (za poplatok). Za príplatok izby s výhľadom na more (s balkónom). Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov za poplatok (cca 8 EUR / deň).

Strava
Kontinentálne raňajky, večere servírované (výber z dvoch až troch ponúk), za príplatok obedy servírované (výber z dvoch až troch ponúk). Voda a víno k obedu aj k večeri zadarmo. Možnosť doplatiť si do All Inclusive light - miestne alkoholické (pivo, víno) i nealkoholické nápoje v čase otváracích hodín baru. Capo Skino Park Hotel ponúka medzinárodnú i miestnu kuchyňu. Na požiadanie tiež bezlepkové jedlá.

Šport a zábava
Hotel má animačné programy vo verzii soft - čas od času má večerné animácie a predstavenia. Ďalej: lukostreľba, volejbalové ihrisko, tenisové kurty (vybavenie a osvetlenie za poplatok). V neďalekom Gioiosa Marea sú početné obchody, bary a reštaurácie.

Internet
WiFi zadarmo na celom území hotela.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.hotelcaposkino.it

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/capo-skino-park-hotel

Náš názor
Capo Skino Park Hotel sa nachádza vysoko na pobreží s nádherným výhľadom na záliv Tyrhénskeho mora. Poloha blízko Gioiosa Marea je skvelá nielen pre rodinnú dovolenku, ale aj pre klientov, ktorí chcú samostatne objavovať najpôvabnejšie kúty ostrova. Hotel je obľúbený u našich klientov vďaka pohodovej atmosfére a zaujímavým animáciám.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Santa Lucia e le Sabbie d'Oro

Poloha
Hotel Santa Lucia e le Sabbie d'Oro je situovaný vo svahu v pokojnej časti Cefalu (asi 1,5 km od historického centra mestečka), kam je možné sa dostať buď pešo prechádzkou po pláži alebo po promenáde za zhruba 20 minút, alebo s využitím dopravy (zastávka pred hotelom, cca 1,5 EUR / 1 strana). V starobylom Cefalu sa nachádza niekoľko obchodíkov, reštaurácií, kaviarničiek a neobvykle malebných zákutí. V blízkosti prechádza minimálne využívaná železničná trať, ktorá svojou prevádzkou nijako neobťažuje hostí. Vlaková zastávka je vzdialená asi 1 km, odtiaľ je možné vyraziť do Palerma (asi 65 km, cena cca 5 EUR / 1 strana). Na letisko v Catanii je to asi 180 km.

Pláž
Hotel je situovaný cca 50 m od piesčito-kamienkovej pláže (prístup na pláž po schodoch, pozvoľný vstup do mora, odporúčame obuv do vody). Ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo od polovice júna do polovice septembra. Mimo sezónu nie je plážový servis k dispozícii.

Vybavenie
Recepcia, štyri výťahy, hlavná reštaurácia so stolmi umiestnenými aj na terase (stoličky pre deti na požiadanie), tri bary: pri bazéne (09:00-13:00 a 16:00-19:00), Blu Bar fungujúci večer a hotelový bar (06:00-24:00). Bazén so sladkou vodou s oddeleným bazénom pre deti, terasa na opaľovanie, plážové osušky nie sú k dispozícii. Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.

Izby
Hotel Santa Lucia e le Sabbie d'Oro má 256 štandardných dvojlôžkových izieb (plocha cca 26 m²) umiestnených v dvoch budovách (možnosť maximálne dvoch prísteliek pre deti). Vybavenie izieb: kúpeľňa (vaňa alebo sprcha) so sušičom vlasov, individuálne nastaviteľná klimatizácia (zdarma v sezóne od polovice júna do polovice septembra) - mimo sezónu za poplatok cca 8-10 EUR / deň / izba. Ďalej mini-chladnička, TV Sat, telefón, bezplatný trezor. Štandardné izby majú okno alebo balkón. Za poplatok izby s výhľadom na more a s balkónom. Postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma na vyžiadanie.

Strava
Raňajky a večere formou bufetu. V cene 0,5 l vody a 0,25 l vína k večeri na osobu. Jedenkrát týždenne slávnostná večera formou bufetu. K tomu navyše raz týždenne sicílsky bufet.

Šport a zábava
Stolný tenis, animačný program v priebehu celého dňa pri bazéne a večer pri bare, od polovice júna do polovice septembra v angličtine, francúzštine a taliančine, spoločenský tanec, aqua aerobic, diskotéka, večerné predstavenia, živá hudba. Asi 7 km od hotela Santa Lucia e le Sabbie d'Oro sa nachádza aqua park (dospelí cca 14 eur, deti cca 7 EUR). Možnosť zapožičania automobilov alebo skútrov prostredníctvom hotela (za poplatok).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.

Miestne hodnotenie
***

Webové stránky
www.lesabbiedoro.it

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/santa-lucia-e-le-sabbie-d-oro

Náš názor
Dobrá lokalizácia v blízkosti životom kypiaceho centra pôvabného mestečka Cefalu, plného atrakcií a historických budov. Hotel je dobre hodnotený klientmi cestovnej kancelárie. Dokonalý ako východiskový bod pre návštevy severovýchodnej časti ostrova. Veľkou výhodou hotela Santa Lucia e le Sabbie d'Oro je chutná kuchyňa a veľmi sympatická hotelová obsluha.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Torre Normanna

Poloha
Hotel Torre Normanna se nachází v severní části ostrova mezi Palermem (cca 40 km) a Cefalu (cca 50 km). Nachází se vysoko na pobřeží s nádherným výhledem na okouzlující záliv a azurové Tyrhénské moře, cca 5 -15 km od malých pobřežních měst Trabia a Termini Imerese (železniční stanice). Na letiště v Palermu je to cca 60 km.

Pláž
Hotel Torre Normanna je cca 50 m od soukromé oblázkové pláže (sjezd dvěma výtahy, není pěší přístup). Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma. Plážové osušky - za poplatek (2 EUR/den a povinná záloha cca 10 EUR).

Vybavení
24hodinová recepce, lobby, hlavní restaurace s pokrmy místní, středomořské a mezinárodní kuchyně, hlavní bar a bar u bazénu. Velký bazén se sladkou vodou a oddělenou částí pro děti (koupací čepice jsou povinné). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma.  Plážové osušky - za poplatek (ccca 2 EUR/den a povinná záloha cca 10 EUR). Navíc: parkoviště, televizní sál, za poplatek služby kadeřníka a konferenční centrum.

Pokoje
Hotel Torre Normanna má 300 standardních dvoulůžkových pokojů v hlavní budově hotelu (možnost max. 2 přistýlek, rozloha cca 20 m²). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizací, TV sat., trezorem, mini ledničkou a minibarem (konzumace za poplatek), balkonem nebo malou terasou s výhledem na okolí hotelu. Za příplatek pokoje s výhledem na moře. Postýlka pro dítě do 2 let na vyžádání a za poplatek na místě (cca 8 EUR/den). Tří a čtyřlůžkové pokoje na vyžádání.

Strava
Snídaně (07:30-10:00) a večeře (20:00-21:30) formou bufetu nebo servírované ke stolu. Nápoje k večeři za poplatek. Za příplatek možnost All Inclusive Light: obědy (13:00-14:30), nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (pivo, víno) v hodinách od 10:00-23:00.

Sport a zábava
Hotel Torre Normanna organizuje animační program pro dospělé během dne a večer - gymnastika, aqua aerobik, večerní show, piano bar a diskotéka. Navíc: lukostřelba, stolní tenis, vodní pólo, plážový volejbal, minigolf. Za poplatek: tenisové kurty a vodní sporty na pláži. Pro děti: miniklub.

Internet
Bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách hotelu.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.torrenormanna.it

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde: https://r.pl/sycylia-zachodnia-wczasy/torre-normanna

 

Naše hodnocení
Fantastická poloha hotelu na kopci s rozsáhlými sportovními a animačními aktivitami. Umístění na pláži (přístup výtahem) je ideální volbou pro klienty, kteří hledají aktivní odpočinek i relax.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Dolcestate

Poloha
Útulný hotel situovaný v pokojnom prostredí, vzdialený cca 4 km od mestečka Campofelice di Rocella a cca 13 km od okúzľujúceho a historického Cefalu (hotelová doprava trikrát denne - odchod cca v hodinách 09:00, 11:00 a 15:00, návrat cca 12:30 a 18:00, cca 6 EUR / tam aj späť). Palermo je vzdialené asi 60 km, letisko v Catanii asi 170 km.

Pláž
Pri hoteli (cca 200 m) sa nachádza piesočnato-kamienková pláž (kamenistý vstup do vody, odporúča sa obuv do vody), prechádzka cez hotelovú alej.

Vybavenie
Recepcia, výťah, hlavná reštaurácia, bar v lobby a pri bazéne. Bazén s nepravidelným tvarom (plocha asi 800 m², hĺbka asi 1,55 m), detský bazén pre deti. Bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazéne. Plážové osušky za poplatok cca 3 EUR po zložení vratnej kaucie 10 EUR (výmena osušky za poplatok cca 3 EUR). Možnosť zapožičania automobilu prostredníctvom služby v hoteli. Parkovisko zdarma. Ďalej: slnečná terasa, konferenčná sála, hotelový obchod.

Izby
Hotel Dolcestate má 60 príjemne upravených izieb (plocha 18-24 m², možnosť maximálne dvoch prísteliek na základe schválenej požiadavky). Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a sušičom vlasov, centrálne riadenou klimatizáciou od 15.06.-15.09., satelitnou televíziou a telefónom, minichladničkou, bezplatným trezorom. Väčšina izieb je s balkónom, s výhľadom na priestor hotela, bazén alebo hory. Izby nie sú s výhľadom na more. Jednolôžkové izby na vyžiadanie. Postieľka pre deti do veku 2 rokov za príplatok cca 5 EUR / deň (nutné zarezervovať dopredu). Hotel má niekoľko izieb pre osoby so zdravotným obmedzením.

Strava
Kontinentálne raňajky a teplé večere formou bufetu alebo servírované. Za príplatok obedy formou bufetu alebo servírované (nápoje k obedu a večeri za poplatok). Možnosť tiež zakúpenia All Inclusive (občerstvenie, víno k jedlám, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje medzi jedlami v časoch 10:30-22:30). Ostatné nápoje za poplatok. Hotel Dolcestate občas organizuje slávnostnú večeru so živou hudbou a tradičnými sicílskymi potravinami. Bohatá, rôznorodá talianska kuchyňa.

Šport a zábava
Od mája do septembra mini klub pre deti (4-12 rokov), animácie pre dospelých v talianskom, anglickom a nemeckom jazyku (gymnastika, skupinové tance, zábava) a večerné show. Ďalej: aqua aerobic, tenisové kurty (osvetlenie za poplatok), mini ihrisko pre futbal a basketbal a volejbal, stolný tenis, boccia. Približne 8 km od hotela sa nachádza aquapark (dospelí cca 14 eur, deti cca 7 EUR).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby a pri bazéne zadarmo.

Miestne hodnotenie
****

Webové stránky
www.hoteldolcestate.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/dolcestate

Náš názor
Elegantný hotel vhodný pre osoby vyhľadávajúce ticho a pokoj v komornom prostredí. Umiestnený neďaleko čarovného mestečka Cefalu, plného atrakcií a pamiatok. Hotel Dolcestate odporúčame ako párom, tak i rodičom s deťmi. Hotel je veľmi dobre hodnotený stálymi klientmi najmä pre výbornú kuchyňu a skvelý servis.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Baia Sporting & Villa Athena

Poloha
Komorný hotel Baia Sporting & Villa Athena ležiaci na východnom pobreží ostrova, v centre malého letoviska Giardini Naxos, kde sa nachádza mnoho obchodov, barov a reštaurácií. Malebné mesto Taormina je vzdialené cca 5 km a letisko Catania cca 60 km.

Pláž
Baia Sporting & Villa Athena sa nachádza cca 50 m od verejnej širokej piesočnatej pláže (prechod ulicou). Ležadlá a slnečníky - za príplatok (cca 10 EUR / komplet / deň – dve ležadlá a slnečník).

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, výťah. V areáli hotela sa nachádza hlavná reštaurácia servírujúca pokrmy miestnej a medzinárodnej kuchyne, bar a na streche hotela sa nachádza vyhliadková terasa s výhľadom na nádherný záliv Naxos a vulkán Etna. Navyše: TV miestnosť, parkovisko a za poplatok: internetový kútik, kaderníctvo.

Izby
Hotel má stoštyri izieb, ktoré sa nachádzajú v dvoch častiach komplexu.
Štandardné izby v časti Villa Athena 3 *, dvojlôžkové s možnosťou dvoch prísteliek v podobe normálnej postele alebo rozkladacej pohovky (o rozlohe cca 18 m²). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha / vaňa, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, trezorom (zdarma).
Izby v časti Baia Sporting 4 *, dvojlôžkové s možnosťou dvoch prísteliek v podobe normálnej postele, rozkladacej pohovky alebo výsuvnej postele (o rozlohe cca 20 m²). Izby sú vybavené ako štandardné izby v časti Athena, navyše majú mini bar (konzumácia za poplatok). Za príplatok a na vyžiadanie izby s výhľadom na more. Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov na vyžiadanie a za príplatok (cca 10 EUR / deň).

Strava
Raňajky sú podávané formou bufetu. Za príplatok večere servírované k stolu (výber z troch jedál menu), navyše predjedlový a šalátový bufet. Nápoje k večeri za príplatok.

Šport a zábava
Vďaka svojej polohe v centre letoviska Baia Sporting & Villa Athena neorganizuje animačný program. Hosťom je k dispozícii: posilňovňa, krytý bazén (zdarma v určitých hodinách). Za príplatok: wellness centrum (vírivka, fínska sauna, thalassoterapia, turecké kúpele, solárium, kozmetické procedúry a masáže) a vodné športy na pláži. V blízkosti hotela je potápačské centrum (mimo ponuku).

Internet
Vo verejných častiach hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
Baia Sporting 4 *, Villa Athena 3 *

Webové stránky
www.hotelsportingbaia.com

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli (cca 2 EUR / deň v Baia Sporting a cca 1,5 EUR / deň vo Villa Athena).

Náš názor
Komorný hotel Baia Sporting & Villa Athena s vynikajúcou polohou v samom srdci Giardini Naxos. Miestne reštaurácie sú na dosah ruky, navyše blízkosť mesta Taormina (nazývaného perlou Sicílie), vďaka týmto výhodám zažijete skvelú taliansku dovolenku. Hotel je roky cenený hosťami za vynikajúcu kuchyňu, vysokú kvalitu služieb a jedinečnú strešnú terasu, z ktorej možno obdivovať majestátnu sopku Etna.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Panoramic

Poloha
Hotel Panoramic
se nachází jen cca 0,1 km od rušného letoviska Giardini Naxos s přístupem k různým službám a jen cca 3,5 km od centra města Taorminy, které je známé díky historické italské architektuře. Nedaleko hotelu (cca 0,5 km) je místní autobusová zastávka. Letiště v Catanii je vzdáleno cca 60 km. 

Pláž
Veřejná písečná pláž s oddělenou částí pro hotelové hosty. Lehátka a slunečníky - za poplatek. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, terasa, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, hlavní bar, přístup k bazénu vzdálenému cca 100 m (v sousedním hotelu). 

Pokoje
Hotel Panoramic
nabízí 30 pohodlně zařízených pokojů ve 4podlažní hotelové budově. 
Standardní dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací (činnou od 15.června do 15.září), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma). Navíc jsou k dispozici stejně vybavené pokoje typu Superior s výhledem na moře nebo na nedaleké hory a balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek (cca 10 EUR/den, nutná předchozí rezervace a potvrzení). 

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - navíc večeře formou bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program, ale blízkost zábavního centra letoviska Giardini Naxos jistě zpestří sicilskou dovolenou. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 EUR/os./den (pro osoby starší 14 let). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Skvěle umístěný hotel v centru městečka Giardini Naxos, které se nachází na úpatí sopky Etna. Místní atrakce na dosah ruky uspokojí každého, kdo se chce seznámit s italskou kulturou a široké písečné pláže letoviska umožní opalování v neobvykle krásném prostředí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Le Dune Beach Club

Poloha
Hotel Le Dune Beach Club se nachází v severovýchodní části ostrova s krásným výhledem na modré vody Tyrhénského moře. Hotel leží v rajské zahradě a skládá se z nízkopodlažních domků. Cca 3 km od hotelu je město Torre Faro s mnoha obchody, bary a pizzeriemi. Centrum městečka Ganzirri se slavným slaným jezerem je vzdáleno cca 5 km. Historická Messina je cca 15 km, letiště Catania cca 125 km. 

Pláž
Hotel Le Dune Beach Club se nachází přímo u jedné z nejkrásnějších písečných pláží na Sicílii. Široká pláž s pozvolným sestupem do moře (místy možné kamenité mořské dno) s bezplatnými lehátky a slunečníky od 2. řady. Plážové osušky - za příplatek (cca 2 EUR/os./den nebo 10 EUR/os./týden). 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, TV místnost, hlavní restaurace s venkovní terasou (pokrmy mezinárodní a italské kuchyně), bar u bazénu. Velký bazén umístěný v krásné zahradě, brouzdaliště pro děti s malou skluzavkou, bezplatné parkoviště. Za poplatek: půjčovna aut a kol, prádelna. 

Pokoje
Hotel Le Dune Beach Club má 90 pokojů různých standardů umístěných v bungalovech. Standardní pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny: koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, ledničkou, trezorem (zdarma), malou terasou nebo balkonem. Navíc na potvrzení jsou k dispozici rodinné pokoje se 2 místnostmi s možností 2 přistýlek formou rozkládací pohovky. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek (cca 5 EUR/den).

Strava
All Inclusive: snídaně (7:30-9:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (19: 30-21: 30) formou bohatého bufetu. K obědu a večeři se servíruje ke stolu víno a voda. Navíc: pozdní snídaně (10:00-11:00) v hlavním baru, v baru u bazénu: občerstvení během dne (16:00-17:00), nápoje (voda, nealkoholické nápoje, místní víno v hodinách 10:00-23:00), místní alkoholické nápoje (19:00-22:00). 1x týdně hotel připravuje slavnostní večeři se sicilskými specialitami a večeři s rybími specialitami. Za příplatek: espresso, koktejly, importované alkoholické nápoje a nápoje podávané v lahvích nebo plechovkách. Je možné připravovat pokrmy pro osoby s celiakií. 

Sport a zábava
Hotel Le Dune Beach Club nabízí bohatý animační a zábavní program pro děti i dospělé, např.: plážový volejbal, tenisový kurt (osvětlení za poplatek), stolní tenis, fotbal, šipky, aqua aerobik, živá hudba u bazénu. Navíc večerní zábava v amfiteátru, show s živou hudbou a diskotéka pod širým nebem. Pro děti: mini diskotéka a miniklub (4-12 let), dětské hřiště. Vodní sporty za poplatek: windsurfing, kajaky. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.ledunebeachclub.it

Jiné
Nutnost zaplacení povinné pobytové taxy přímo v hotelu (cca 2,5 EUR/os./den) Děti do 16 let jsou osvobozeny od této taxy.

Náš názor
Hotel Le Dune Beach Club v podobě prázdninové vesničky je ideální volbou pro rodiny s dětmi díky bohaté infrastruktuře a pro milovníky blaženého odpočinku u krásné široké písečné pláže v klidné a komorní čtvrti. Vynikající výchozí bod pro objevování krás této části ostrova, včetně půvabných Liparských ostrovů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hotel Kalos

Poloha
Hotel Kalos
se nachází cca 2,5 km od městečka Giardini Naxos s přístupem k obchodům a restauracím, cca 14 km od centra slavné historické Taorminy. Letiště v Catanii je vzdáleno cca 60 km. 

Pláž
Soukromá oblázkovo-skalnatá pláž se nachází přímo u hotelu. Sestup do moře po žebříku z mola. Slunečníky a lehátka na sluneční terase při sestupu do moře - zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, výtah, terasa, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, hlavní bar, bazén (sezónně otevřený). Slunečníky a lehátka u bazénu - zdarma. Navíc: parkoviště (za příplatek, omezený počet míst). 

Pokoje
Hotel Kalos má 32 pohodlně zařízených pokojů ve 3patrové hotelové budově. 
Standardní dvoulůžkové pokoje (s možností max. 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu) jsou vybaveny: koupelnou (sprcha nebo vana, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací (činnou od 15.června do 15.září), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma) a minibarem (za příplatek). Navíc jsou k dispozici stejně vybavené pokoje typu Superior s výhledem na moře a balkonem. Dětská postýlka pro dítě do 2 let - za příplatek (cca 10 EUR/den, nutná předchozí rezervace a potvrzení). 

Strava
Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - navíc večeře formou bohatého bufetu. Nealkoholické a alkoholické nápoje za příplatek. 

Sport a zábava
Hotel neorganizuje animační program, ale nedaleké město Giardini Naxos určitě zajistí zábavu. Za příplatek: vodní sporty nabízené externími společnostmi v okolí hotelu. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.chincherinihotels.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 1,5 EUR/os./den (pro osoby starší 14 let). Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Příjemný komorní hotel se nachází nedaleko známého sicilského letoviska Giardnini Naxos. Skvělá volba pro páry, které chtějí odpočívat v krásném středomořském podnebí, a ty, kteří hledají zážitky v italském stylu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Baia Del Sole

Poloha
Objekt Baia Del Sole ve stylu italské rekreační vesnice s hlavní hotelovou budovou a bungalovy v udržované zelené zahradě. Centrum turistického městečka Marina di Ragusa, kde je mnoho barů, restaurací a obchodů je v docházkové vzdálenosti cca 1 km. Do Pozzalla (odkud vyplouvají lodě na Maltu) je to cca 30 km, do Modice a Ragusy cca 25 km. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 125 km. Povinná pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den pro osoby starší 12 let. 

Pláž
Komplex se nachází cca 20 m od soukromé široké písečné pláže. Cena zahrnuje 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj. Hotelová pláž s plážovým servisem je k dispozici od 1. června do 18. října. 

Vybavení
Recepce 24h, lobby, zahrada, hlavní restaurace s pokrmy místní středomořské a mezinárodní kuchyně (se stoly také venku), hlavní bar v lobby. Pravidelně tvarovaný bazén s bezplatnými lehátky a slunečníky otevřený od 5. června do 19. září (bazén je uzavřen v soboty ráno). Navíc: TV místnost, úschovna zavazadel a za příplatek: parkoviště (na ulici, v závislosti na dostupnosti míst, cca 5 EUR/den), prádelna, konzultace s lékařem, půjčovna kol a automobilů (prostřednictvím hotelu). 

Pokoje
Objekt nabízí 45 standardních dvoulůžkových pokojů (s max. 1 přistýlkou) umístěných v hlavní budově. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha a vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), mini ledničkou a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. Některé pokoje mají balkon nebo terasu. Dětská postýlka pro děti do 2 let za poplatek na místě v hotelu - cca 5 EUR/den (nutná předchozí rezervace a potvrzení). Hotel neakceptuje domácí zvířata. 

Strava
Kontinentální snídaně formou bohatého bufetu podávaná v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - navíc večeře nebo Full Board (plná penze) - navíc večeře a obědy. K večeři 0,5 l vody a 0,5 l vína/os. v ceně. Ostatní nápoje k večeři a obědu za příplatek. Večeře a obědy jsou podávané ke stolu nebo formou bufetu (v závislosti na obsazenosti hotelu). Bezlepková jídla na vyžádání a potvrzení. 

Sport a zábava
Komplex organizuje bohatý denní a večerní animační program pro dospělé a děti v areálu objektu a na pláži od 12. června do 19. září. Pro nejmladší od 5 do 12 let miniklub (v italštině) s každodenními aktivitami od 10:00-12:00 a 16:00-18:00 činný v období od 12. června do 19. září. Navíc: plážový volejbal, mini fotbal a stolní tenis. 

Internet
V lobby a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***

Webové stránky
www.baiadelsolehotel.it

Náš názor
Objekt Baia Del Sole ve stylu typické italské rekreační vesnice se nachází na jihu slunné Sicílie. Díky blízkosti pláže, bohatému sportovně-animačnímu programu, procházkové vzdálenosti do centra turistického města Marina di Ragusa, velmi dobré italské kuchyni a největším atrakcím této části sicilského pobřeží a Malty na dosah ruky se zde určitě nebudete nudit!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hotel delle Palme

Poloha
Komorný rodinný Hotel delle Palme vedený talianskou rodinou. Nachádza sa v samom centre malebného mestečka Letojanni, cca 6 km od historického mesta Taormina. V blízkosti hotela sa nachádza rada barov, reštaurácií, kaviarní a obchodov. Letisko Catania je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Hotel delle Palme sa nachádza cca 80 m od širokej verejnej piesočnatej pláže. Ležadlá a slnečníky na pláži - za príplatok (cca 8 EUR / deň). Pozdĺž pláže sa tiahne promenáda s reštauráciami, ktoré servírujú talianske špeciality a morské plody.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, priestranná lobby, dva výťahy. V areáli hotela sa nachádza: hlavná reštaurácia servírujúca pokrmy miestnej aj medzinárodnej kuchyne, štýlová terasa v záhrade so storočnými araukáriami, kde sa podávajú raňajky. Na streche hotela je malý bazén s hydromasážou, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo. Navyše: TV miestnosť, internetový kútik.

Izby
Hotel delle Palme sa skladá z päťdesiat útulne zariadených dvojlôžkových izieb (s možnosťou dvoch prísteliek v podobe samostatnej postele alebo pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha / vaňa, sušič vlasov), centrálne riadenou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, mini chladničkou, trezorom, zariadeným balkónom alebo terasou s výhľadom na hory. Navyše sú k dispozícii izby s výhľadom do záhrady umiestnenej od 1-3 podlaží a na potvrdenie izby s výhľadom na more v 4-5 poschodí. Na vyžiadanie detská postieľka do veku 2 rokov - za poplatok (cca 8 EUR / deň).

Strava
Raňajky sú podávané formou bufetu a večere servírované k stolu alebo formou bufetu. Predjedlá, dezerty a ovocie sú podávané formou bufetu. Nápoje k večeriam za príplatok.

Šport a zábava
Vďaka tesnej blízkosti mestečka Letojanni, ktoré ponúka širokú škálu atrakcií, ako napr. početné reštaurácie, bary a obchody, hotel neorganizuje animačný program. Hosťom sú k dispozícii vodné športy na verejnej pláži - za príplatok (plachtenie, windsurfing, jazda na kajaku).

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.hoteldellepalme.com

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli (cca 3,5 EUR / osoba / pobyt).

Náš názor
Hotel delle Palme dobrej kvality s fantastickou polohou! Hlavnou výhodou hotela je jeho poloha v príjemnom meste Letojanni, v blízkosti piesočnatej pláže a mnohých reštaurácií, ktoré servírujú vynikajúce pokrmy miestnej kuchyne. Navyše hostia cenia hotel za typicky prázdninovú atmosféru a veľmi milú obsluhu. Odporúčame najmä pre páry alebo skupiny priateľov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Splendid hotel la Torre

Poloha
Splendid hotel la Torre se nachází na skalnatém mysu, na severním pobřeží Sicílie, s nádherným výhledem na záliv a kopec Pellegrino. Hotel leží na okraji města Palerma, ve čtvrti Mondello, nedaleko Přírodní rezervace Capo Gallo. Centrum města s mnoha obchody, bary a restauracemi je vzdáleno cca 9 km. Letiště je cca 24 km od hotelu.

Pláž
Přímo u Splendid hotel la Torre se nachází písečná pláž, která je součástí rekreačního komplexu, který je otevřen od poloviny června do poloviny září (vstup zdarma), 2 lehátka a slunečník - za poplatek (cca 15 EUR/den). Plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Krásná, dlouhá, veřejná pláž Mondello s jasným pískem je vzdálena cca 650 m - chybí plážový servis.

Vybavení
24hodinová recepce, elegantní lobby, 2 výtahy, TV místnost, restaurace servírující pokrmy italské a mezinárodní kuchyně a místní sicilské speciality, bar se stoly na vyhlídkové terase. Navíc: velký bazén s mořskou vodou a vířivkou, plážové osušky, lehátka a slunečníky na prosluněné terase (zdarma) a platforma umožňující koupání v moři. Cca 100 m od hotelu se nachází rekreační zóna, která zahrnuje písečnou pláž, 2 bazény, vířivku, snack bar (za příplatek). Za poplatek: pokojová služba a prádelna.

Pokoje
Splendid hotel la Torre má 168 prostorných, funkčně zařízených standardních pokojů (o rozloze cca 20 m²) - pro max. 3 dospělé osoby (s možností přistýlky v podobě samostatné postele nebo rozkládací pohovky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha/vana, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), mini barem (konzumace za příplatek) a zařízeným balkonem s výhledem na zahradu a okolní zeleň. Za příplatek a na vyžádání jsou k dispozici pokoje s výhledem na moře. Na vyžádání možnost přidání dětské postýlky - za poplatek (cca 15 EUR/den, poplatek placený na místě, během ubytování).

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého bufetu. Nápoje k večeři za příplatek.

Sport a zábava
Splendid hotel la Torre neorganizuje animační program. Hostům je k dispozici fitness centrum 24 hodin denně a také tenisový kurt. Pro držitele klubových karet denní animace v rekreační zóně. Za poplatek: půjčovna kol, windsurfing.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.latorrehotel.it

Náš názor
Elegantní hotel, jehož hlavní výhodou je poloha v klidné oblasti s nádherným panoramatickým výhledem, přesto v blízkosti centra Palerma nabízejícího mnoho památek, krásné úzké uličky a místní restaurace. Hosté si cení hotel za vysokou kvalitu služeb a vynikající kuchyni. Ideální místo pro klidnou dovolenou ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Athena Resort

Poloha
Hotel Athena Resort se nachází v jižní části ostrova, v malém městečku Kamerina. Jedná se o rozlehlý areál (cca 100 ha) v klidném prostředí. Athena Resort se skládá z hlavní budovy a nízkých budov v zahradě. Cca 6 km je vzdáleno město Scoglitti s několika obchody, bary a restauracemi. Historické město Ragusa s různými obchody je vzdáleno 26 km. Letiště v Katanii je vzdáleno cca 110 km.

Pláž
Athena Resort leží cca 5 km od soukromé široké písčité pláže (zdarma jezdí hotelový autobus v čase 9:00-19:00). Plážový servis zdarma (2 lehátka a slunečník/pokoj).

Vybavení
Recepce 24h, lobby, hlavní restaurace s terasou, 3 bary - v lobby, u bazénu a na pláži, pizzerie, 2 bazény se sladkou vodou (z toho 1 olympijský), brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky zdarma. Televizní místnost, butik, kiosek, supermarket, kadeřnictví, konferenční sál, parkoviště, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Athena Resort nabízí 292 pokojů umístěných v hlavní budově a ve vilách v zahradě. Naši klienti jsou umístění v komfortních pokojích ve vilách s maximálně 2 přistýlkami ve formě patrového lůžka. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprchový kout nebo vana, fén), TV sat, telefonem, trezorem (zdarma). Většina pokojů má balkón nebo terasu. 

Strava
All Inclusive: snídaně, oběd, večeře ve formě bufetu. Nápoje k obědu a večeři voda a domácí víno. Ve vyznačených barech jsou k dispozici nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (10:00-22:00) a lehké občerstvení.

Sport a animační program
V sezóně pořádá hotel Athena Resort denní a večerní animační program, hry a soutěže, lekce tance, piano bar, vystoupení, představení, diskotéky. Baby klub v určených hodinách, mini klub pro děti do 12 let a junior klub pro mládež od 13 do 17 let. Zdarma: plážový volejbal, basketbal, fotbal, tenisové kurty (osvětlení za poplatek), stolní tenis, mini golf, střelba z luku. 

Internet
Wi-Fi ve veřejných částech hotelu (zdarma).

Místní kategorie
****

Stránky hotelu
www.athenaresort.com

Náš názor
Hotel Athena Resort je vhodný především pro rodiny s dětmi díky prostorným pokojům, bohatému animačnímu programu a širokému sportovnímu zázemí. Jeden z mála hotelů na Sicílii, který nabízí program All Inclusive. Hotel doporučujeme také osobám, které mají rády aktivní dovolenou.

San Pietro

Poloha
Hotel San Pietro sa nachádza v centre malebného mestečka Letojanni, cca 6 km od známeho mesta Taormina. Vedľa hotela je veľký výber barov, reštaurácií, kaviarní a obchodov. Autobusová zastávka je cca 10 m od hotela (do mesta Taormina je cena cca 2 EUR / 1 strana, v júli a auguste je zastávka cca 600 m od hotela). Letisko v Catanii je vzdialené cca 65 km.

Pláž
Priamo pri hoteli San Pietro (cez ulicu) je pieskovo-kamienková pláž (odporúčame topánky do vody). Platený plážový servis na pláži od júna do septembra (cca 4 EUR / deň / osoba), august (cca 6 EUR / deň / osoba). Mimo sezónu tu nie je plážový servis.

Vybavenie
Recepcia 24h, lobby, dva výťahy, trezor (za poplatok), hlavná reštaurácia, kde sa podávajú raňajky, obedy a večere, a'la carte reštaurácia na pláži (večere za poplatok, nutná rezervácia vopred, reštaurácie je otvorená od mája do polovice septembra ), bar. Hotel San Pietro nemá bazén a neposkytuje plážové uteráky. Ďalej je tu TV miestnosť a parkovisko cca 500 m od hotela (za poplatok).

Izby
Hotel San Pietro sa skladá z 94 štandardných izieb rozmiestnených na piatich poschodiach. Izby sú vybavené kúpeľňou (sprchou a sušičom vlasov), centrálnou klimatizáciou, mini chladničkou, telefónom, TV Sat, zdarma trezor, balkón. Za príplatok izby s bočným výhľadom na more alebo na potvrdenie izby s priamym výhľadom na more. Trojlôžkové a štvorlôžkové izby na vyžiadanie. Zadarmo detská postieľka pre deti do veku 2 rokov.

Strava
Raňajky formou bufetu, večere servírované (výber z 2-3 položiek menu, šalátový bufet, dezert). Nápoje k večeri za poplatok. Kuchyňa regionálna a medzinárodná.

Šport a animačný program
Hotel San Pietro neorganizuje animačný program. Vodné športy sú k dispozícii na verejnej pláži za poplatok (plachtenie, windsurfing, jazda na kajaku, cena cca 25 EUR / hod.). Počas hlavnej sezóny je v centre Letojanni veľa barov, kaviarní, reštaurácií a diskoték.

Internet
Wi-Fi v lobby (zdarma).

Miestne kategórie
***

Webové stránky
www.sanpietro-hotel.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli (cca 1 EUR / osoba / deň).

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/san-pietro

Náš názor
Hotel San Pietro sa nachádza priamo na pláži, v typickej prímorskej dedine na úpätí Taorminy. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí radi kombinujú pobyt pri mori a poznávanie. Vynikajúci servis zaisťuje komfortnú dovolenku a priateľskú atmosféru.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Cefalu Sea Palace

Poloha
Moderný a elegantný hotel Cefalu Sea Palace sa nachádza cca 10 minút chôdze od historického centra Cefalu, do ktorého sa môžete dostať cez pláž alebo promenádu. Historické Cefalu ponúka veľa obchodov, reštaurácií, kaviarní a veľmi malebných zákutí. Letisko Catania je vzdialené cca 180 km.

Pláž
Hotel Cefalu Sea Palace sa nachádza cca 25 m od súkromnej piesočnato-kamienkovej pláže (nutné prejsť cez promenádu, pozvoľný vstup do mora, odporúčame ochrannú obuv do vody). Zadarmo ležadlá a slnečníky na pláži. Plážová osuška v cene, výmena cca 3 EUR / osuška.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, lobby, tri výťahy, hlavná reštaurácia, dva bary. Sladkovodný bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlami a slnečníkmi pri bazéne, slnečnou terasou a strešnou terasou s výhľadom na more. Okrem toho: TV miestnosť, konferenčná miestnosť a úschovňa batožiny.

Izby
Hotel Cefalu Sea Palace má 83 priestranných a elegantných izieb rôzneho štandardu (môže byť max. jedna prístelka). Štandardné izby (rozloha cca 30 m²) s výhľadom do záhrady sú vybavené kúpeľňou (vaňa alebo sprcha, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, minibarom (konzumácia za poplatok), TV SAT, telefónom, trezorom (zdarma) a balkónom. Superior izby majú výhľad na more. Zadarmo detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov.

Strava
Raňajky sú formou bohatého bufetu. Za príplatok servírované večere (výber z troch položiek menu; večere dostupné od 1. mája 2017). Nápoje k večeri sú platené zvlášť. Šéfkuchár pripravuje predovšetkým stredomorskú kuchyňu.

Šport a zábava
Hotel Cefalu Sea Palace má širokú ponuku služieb wellness centra (za poplatok): kozmetické procedúry, masáže, kozmetický salón, kaderníctvo, sauna, jacuzzi a posilňovňa. Hotel Cefalu Sea Palace sa nachádza v blízkosti mnohých barov, reštaurácií a diskoték (otvorených v hlavnej sezóne).

Internet
Wi-Fi v celom areáli hotela (zdarma).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.cefaluseapalace.it

Iné
Povinný poplatok - pobytová taxa sa platí priamo v hoteli (cca 1 EUR / osoba / deň a cca 10 EUR / osoba / 2 týždne.

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/sycylia-wschodnia-wczasy/cefalu-sea-palace

Náš názor
Luxusný plážový hotel má ideálnu polohu, len pár minút chôdze od centra pôvabného mestečka Cefalu. Odporúčame náročným zákazníkom, ktorí hľadajú eleganciu, dokonalý servis a výbornú regionálnu kuchyňu. Počas pobytu v hoteli Cefalu Sea Palace sa budete cítiť ako na pravej talianskej dovolenke.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Hotel Albatros

Poloha
Hotel Albatros se nachází v centru malebného městečka Letojanni, cca 6 km od města Taormina. Vedle hotelu Albatros je široký výběr barů, restaurací, kaváren a obchodů. Zastávka MHD je cca 800 m od hotelu (do Taorminy cca 2 EUR/jedna cesta). Letiště v Catanii je vzdáleno cca 65 km.
Povinnost platit povinnou turistickou daň v hotelu asi 1,5 EUR / osoba / den.

Pláž
U hotelu Albatros (přechod přes cestu) se nachází písčito - oblázková pláž (doporučujeme ochrannou obuv).
Plážový servis (lehátka aslunečníky na pláži):
- v období od 1.6. do 27.9. - za poplatek cca 10 EUR/2 lehátka a slunečník/pokoj/den ve třetí řadě a cca 12 EUR/2 lehátka a slunečník/pokoj/den v první nebo ve druhé řadě;
- v období od 1.6. do 31.7.a od 1.9. do 27.9. jsou 2 lehátka a slunečník/pokoj ve třetí řadě k dispozici zdarma pouze pro klienty s polopenzí.
Možnost zakoupit si výhodný „prémiový balíček“, který je k dispozici od 1.6. do 27.9., který zahrnuje: 2 lehátka a slunečník/pokoj/den v první nebo ve druhé řadě s denní výměnou osušek na pláži.

Vybavení
24 h. recepce, prostorná vstupní hala, hlavní restaurace, bar. Žádný bazén.

Pokoje
Hotel Albatros nabízí ubytování v 77 standardních dvoulůžkových pokojích. s max. 1 přistýlkou (na potvrzení) cca 15m². Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny: koupelna (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), klimatizace, trezor, mini lednička, satelitní TV, telefon, balkon s výhledem na okolí hotelu. Pokoje s bočním výhledem na moře - za poplatek.
Třílůžkové pokoje - na potvrzení.
K dispozici dětská postýlka pro děti do 2 let (cca 8 EUR/den) - nutná předchozí rezervace.

Strava
V hlavní restauraci se podává snídaně formou bufetu.
Možnost dokoupení večeří - hosté si mohou vybrat z menu ze 4 jídel. Nápoje k večeři za poplatek. Místní sicilská a mezinárodní kuchyně.

Sport a zábava
Hotel Albatros nemá animační programy. Vodní sporty na veřejné pláži za poplatek (plachtění, windsurfing, kajaky). V hlavní sezoně v centru Letojanni četné bary, kavárny, restaurace a diskotéky.

Internet
Bezplatné Wi-Fi připojení na pokojích a v areálu hotelu.

Místní kategorie
***

Webová stránka
http://www.hotel-albatros.it/en

Náš názor
Hotel Albatros se nachází v typickém přímořském městě na úpatí Taorminy a v bezprostřední blízkosti pláže. Ideální místo pro milovníky opalování a nočního života. Vynikající místo k prozkoumání atrakcí této části Sicílie!

La Plage Resort

Poloha
Elegantní hotel La Plage Resort zařízený v italském stylu se nachází cca 4 km od centra Taorminy, města zvaného perlou východního pobřeží Sicílie s mnoha restauracemi, bary a obchody. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 35 km. 

Pláž
Oblázková pláž se nachází přímo u hotelu La Plage Resort (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace (se stoly na terase s krásným výhledem na okolí a moře) servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně, restaurace a'la carte, plážový bar. Hotel nabízí hostům velký relaxační bazén. Navíc za poplatek: trezor na recepci, prádelna, lékař. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Hosté mají také možnost využívat hotelovou restauraci a bar s nápoji a občerstvením - za poplatek. 

Sport a zábava
Hotel La Plage Resort neorganizuje animační program. Pro klienty hledající relaxaci a klid nabízí hotel možnost využití wellness: turecké lázně, kosmetické procedury, masáže (za příplatek). Hostům je k dispozici také bezplatná posilovna. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.ragostahotels.com/it/la-plage-resort

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Díky krásným výhledům na tyrkysové vody moře, luxusně zařízeným pokojům a nevšedním výhledům pocítí hosté atmosféru italské dovolené. Hotel La Plage Resort osloví ty, kteří hledají základnu k prozkoumávání okolí nedaleké Taorminy a dalších atrakcí severovýchodní části Sicílie.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Grand Hotel San Pietro

Poloha
Luxusní hotel zařízený v italském stylu se nachází nedaleko centra Taorminy, města zvaného perlou východního pobřeží Sicílie s mnoha restauracemi, bary a obchody. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 68 km. 

Pláž
Grand Hotel San Pietro
se nachází cca 2 km od pláže La Caravella (možná doprava z hotelu na pláž, na vyžádání na recepci). Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, hlavní restaurace (se stoly na terase s krásným výhledem na okolí a moře) servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně, bar s občerstvením a bar u bazénu. Hotel nabízí hostům velký relaxační bazén. Navíc je k dispozici sluneční terasa, lehátka a slunečníky u bazénu. Za poplatek: trezor na recepci, prádelna, lékař. 

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Za příplatek program Half Board (polopenze) - snídaně formou bufetu v restauraci a večeře servírované ke stolu (výběr ze 3 nabídek menu). Nápoje k večeři za příplatek. Hosté mají také možnost využívat hotelovou restauraci a bar s nápoji a občerstvením - za poplatek. 

Sport a zábava
Klientům vyhledávajícím relaxaci a klid nabízí hotel možnost využití wellness: finská sauna, kosmetické procedury, masáže (za příplatek). Hostům je k dispozici také bezplatná posilovna. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.sanpietrotaormina.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Krásný výhled na tyrkysové vody moře, luxusně zařízené pokoje a nevšední výhledy dají hostům pocítit atmosféru italské dovolené. Grand Hotel San Pietro zaujme především ty, kteří hledají výchozí bod k prozkoumávání okolí s přáteli, i pro ty, kteří chtějí strávit romantické chvíle ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Mazzaro Sea Palace

Poloha
Luxusní a elegantní hotel Mazzaro Sea Palace se nachází u krásné pláže Mazzaaro v Taormině, ve městě zvaném perlou Sicílie. Letiště v Katánii je vzdáleno cca 70 km. 

Pláž
Hotel Mazzaro Sea Palace se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, trezor na recepci, hlavní restaurace servírující pokrmy místní a středomořské kuchyně, bar s občerstvením a nápoji. Hotel nabízí hostům velký relaxační bazén. Navíc za poplatek: prádelna, lékař.

Strava
Snídaně formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Hosté mají také možnost využívat hotelovou restauraci a bar s nápoji a občerstvením - za poplatek. 

Sport a zábava
Pro klienty hledající relaxaci a klid nabízí hotel možnost využití wellness: kosmetické procedury, masáže (za příplatek). Hostům je k dispozici také bezplatná posilovna. 

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.mazzaroseapalace.com

Jiné
Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je cca 5 EUR/os./den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Náš názor
Elegantní hotel Mazzaro Sea Palace přímo u písečné pláže láká k relaxaci a koupání v moři. Nepochybnou výhodou tohoto hotelu je přátelský personál a skvělá poloha - v těsné blízkosti Taorminy. Hotel Mazzaro Sea Palace se bude líbit párům, které hledají základnu k prozkoumání okolí!

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem, letištní taxy, ubytování (7 nebo 14 nocí za příplatek), přejezdy klimatizovaným autokarem, stravování: 7 kontinentálních snídaní, 6 večeří - včetně jedné studené večeře (za příplatek), turistický program (viz níže), služby polského průvodce a delegáta během pobytu, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupinu v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu - cca 230 EUR/os. (platí se průvodci jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 20 EUR/os. (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.

Důležité! Přečtěte si aktuální informace Covid-19 a cestování a podmínky vstupu na Sicílii.

Název zájezdu v polském jazyce: Sycylia i Malta
Kód zájezdu: STM

Fakultativní výlety: výjezd na Etnu do výšky cca 3000 m n. m. cca 90 EUR/os., sicilský večer cca 70 EUR/os.

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 31.08.2021 a mohou se změnit.

Slevy platí pro:
- osoby mladší 25 let (po předložení průkazu totožnosti).

Program

Sicílie a Malta - 8 nebo 15 dnů • Taormina a nebezpečná Etna • Syrakusy a citrónová riviéra • Malta - malebné zátoky a nádherné památky • Agrigento - Údolí chrámů • Palermo - hlavní město Sicílie • pro zájemce možnost prodloužení pobytu na Sicílii

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Katánie, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu v severo-východní části ostrova (v okolí Giardini Naxos, Taorminy, Fondachello, Katánie). (Trasa cca 80 km)

Den 2
Po snídani přejezd k Etně - největší a nejvyšší aktivní sopce Evropy. Výjezd do výšky cca 2000 m n. m., procházka kolem jednoho z vyhaslých kráterů a pro zájemce možnost výjezdu speciálním terénním autobusem do výšky cca 3000 m n. m., do blízkosti hlavního kráteru (za poplatek). Přejezd do Taorminy visící na skalách - nejznámějšího letoviska na ostrově. Procházka fascinujícím starým městem, návštěva antického divadla - nejkrásnějšího starobylého řeckého divadla v Itálii, odkud se rozprostírá úžasný výhled na Etnu a pobřeží Jónského moře. Návrat do hotelu na přenocování. (Trasa cca 160 km)

Den 3
Po snídani vystěhování. Přejezd do Syrakus - jednoho z nejmohutnějších řeckých měst ve starověku. Návštěva Archeologického parku s největším divadlem na Sicílii, ve kterém jsou do dnešního dne představována dramata řeckých klasiků. Navštívíme také lomy se slavnou jeskyní „Dionýsovo ucho“. Přejezd do starého města, které se nachází na ostrově Ortigia, kde je barokní chrám postavený v řeckých chrámových zdech. Přejezd do Noto - hlavního města sicilského baroka. Procházka jedinečným městem uznaným UNESCO jako světová památka. Přenocování v okolí Syrakus/Pozzallo/Ragusa. (Trasa cca 300 km)

Den 4
Celodenní výlet na Maltu. Brzy ráno (snídaně formou balíčku) přejezd do přístavu v Pozallo a plavba katamaránem na Maltu. Na tomto slunném ostrově navštívíme nejvýznamnější památky hlavního města - La Valletta: slavný přístav, katedrálu sv. Jana s bohatým barokním interiérem, objevíme nejpůvabnější zákoutí starého města. Následně se vydáme do Mdiny - Tichého města - bývalého hlavního města Malty, obklopeného ochrannými hradbami z 9.století a do známé s katedrály sv.Pavla. Návrat na Sicílii v pozdních večerních hodinách, přenocování. Klienti, kteří dokoupí balíček 6 večeří, dostanou v tento den studenou večeři. (Trasa cca 300 km)

Den 5
Po snídani vystěhování a přejezd směrem k západnímu pobřeží. Během cesty návštěva Villa del Casale (římské vily poblíž náměstí Piazza Armerina) - jedné z nejvíce neobvyklých památek, zdobené nádhernými podlahovými mozaikami. Přejezd do Agrigento a prohlídka Údolí chrámů - skvěle zachovalého seskupení řeckých chrámů. Přejezd do hotelu v okolí Mazara del Vallo/Castelvetrano/Selinunte, přenocování. (Trasa cca 400 km)
 
Den 6
Po snídani výlet na nejzajímavější místa západní Sicílie. V programu: Erice - středověké kamenné město, ležící na vrcholu hory s krásným panoramatickým výhledem na Eolské ostrovy. Následně přejezd pobřežní trasou podél velmi zajímavého úseku pobřeží - mělké vody laguny zdobí tradiční, historické větrné mlýny, které se používají pro čerpání mořské vody a soli. Přejezd Marsalou - starověkým fénickým městem, které se proslavilo díky produkci silných, dezertních vín stejného názvu. Návštěva vinařství, možnost degustace vína ​​Marsala. Tento den není v hotelu večeře. Doporučujeme sicilský večer (za poplatek). Návrat do hotelu, přenocování. (Trasa cca 220 km)

Den 7
Po snídani vystěhování a přejezd do Palerma. Prohlídka překvapujícího hlavního města ostrova, plného kontrastů s katedrálou stavěnou po dobu několika staletí. Přejezd do nedalekého Monreale, návštěva majestátní katedrály z normanských časů, kterou zdobí uvnitř více než 6000 m² nádherných, zlatých mozaik. Přejezd do hotelu v okolí Giardini Naxos/Taorminy/Fondachello/Katánie. (Trasa cca 400 km) 

Den 8
Po snídani vystěhování z hotelu. Následně transfery:
- pro klienty zůstávající na druhý týden pobytu - přejezd do vybraného hotelu na Sicílii (v některých termínech se může transfer konat letecky), pobyt ve dnech 8-14 a 15. den odlet do Polska. Hotelové dny začínají v 14:00 hodin a končí v 10:00 hodin.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a návrat do Polska.
 
Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. Průvodce neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech. Neděle je dnem přejezdu - tento den se nezohledňuje dodatek nejlepších míst v autobuse.

Upozornění! Za příplatek si lze prodloužit zájezd o týden pobytu na Sicílii, ve Vámi vybraném hotelu. Popisy hotelů v další části katalogu. Více nabídek v rezervačním systému a v katalogu „Pobyt - Sicílie“.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna na Sicílii (Itálie) obvykle trvá od poloviny června do poloviny září.

Informácie o hoteloch

Poloha
** / *** hotely strednej kvality, umiestnené v okolí miest, na trasách medzi navštívenými mestami. Celkom 7 nocí v hoteloch: severo-východná Sicília / Giardini Naxos / Taormina / Fondachello / Catania / Nicolasovi (3 noci), Mazara del Vallo / Castelvetrano / Zafferana (2 noci), Syrakúz / Pazallo (2 noci).

Vybavenie
Reštaurácia, niekedy bar.

Izby
Skromne zariadené dvojlôžkové a trojlôžkové izby s kúpeľňou. Zvyčajne bez klimatizácie a bez chladničky.

Strava
Raňajky servírované k stolu alebo formou bufetu (pečivo, maslo, džem / med, syr, údeniny, ovocný džús, čaj, voda, káva, mlieko) a za poplatok večera (v neďalekej talianskej reštaurácií), nápoje k večeri za poplatok.

Miestne kategórie
** / ***

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €