Iberostar Isla Canela Obrázok0
Iberostar Isla Canela Obrázok1
Iberostar Isla Canela Obrázok2
Iberostar Isla Canela Obrázok3
Iberostar Isla Canela Obrázok4
Iberostar Isla Canela Obrázok5
Iberostar Isla Canela Obrázok6
Iberostar Isla Canela Obrázok7
Iberostar Isla Canela Obrázok8
Iberostar Isla Canela Obrázok9
Iberostar Isla Canela Obrázok10
Iberostar Isla Canela Obrázok11
Iberostar Isla Canela Obrázok12
Iberostar Isla Canela Obrázok13
Iberostar Isla Canela Obrázok14
Iberostar Isla Canela Obrázok15
Iberostar Isla Canela Obrázok16
Iberostar Isla Canela Obrázok17
Iberostar Isla Canela Obrázok18
Iberostar Isla Canela Obrázok19
Iberostar Isla Canela Obrázok20

Iberostar Isla Canela

Španielsko - Costa de la Luz - Isla Canela
Pobytové
Rodinný
Pláž do 100 m
V/blízko centra
S výhľadom na more
Rodinná izba
Wi-Fi
Posilňovňa
Bazén so sladkou vodou
Medzinárodné animácie
Tenisový kurt

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Hotel Iberostar Isla Canela patriaci medzinárodnej značke Iberostar sa nachádza v jednej z najkrajších oblastí Andalúzie, v malej obci neďaleko hranice s Portugalskom. Do centra Punta del Moral je to cca 300 m. Tu sa nachádza najbližší prístav (možnosť dopravy trajektom na Isla Cristina), miestne reštaurácie a bary. Letisko Faro je vzdialené cca 50 km.
Hotel bol zrekonštruovaný v roku 2013.

Pláž
Hotel Iberostar Isla Canela je umiestnený hneď vedľa širokej verejnej piesočnatej pláže (prístup na pláž lávkou cez duny). Plážový servis - za poplatok (cca 12 EUR / deň / komplet: dve ležadlá + slnečník).

Vybavenie
Priestranná recepcia, štyri výťahy, hlavná reštaurácia (možnosť zapožičania sedačiek pre deti), lobby bar, hlavný bazén (ležadlá a slnečníky zadarmo, osušky zadarmo, záloha cca 15 EUR, výmena za poplatok cca 2 EUR), krytý bazén (sladkovodný) bazén pre deti (sladkovodný), požičovňa bicyklov a áut, zmenáreň, detské ihrisko, herňa, stráženie detí (za poplatok), konferenčná sála, obchod so suvenírmi.

Izby
Hotel Iberostar Isla Canela ponúka ubytovanie v týchto typoch izieb:
Štandardné izby - sú priestranné (rozloha cca 24 m²) a zariadené v andalúzskom štýle, max. pre tri osoby, s manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami v každej izbe, klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, wifi pripojením (cca 7 EUR / deň, cca 20 EUR / týždeň), trezorom (cca 17 EUR / týždeň a záloha cca 5 EUR), mini barom (za poplatok), kúpeľňou (vaňa so sprchou, sušič vlasov, make-up zrkadlo, kozmetika). Všetky izby majú terasu alebo balkón.
Štandardné izby typu Standard Basic - za nižšiu cenu, vybavené rovnako, ako izby typu štandard.
Rodinné izby - oveľa väčšie ako štandardné, pre max. dve dospelé osoby a dve deti, pohovka navyše, ostatné vybavenie je rovnaké, ako v štandardných izbách. V rodinných izbách možnosť ubytovania oboch detí do veku 15 rokov zadarmo!
Hotel Iberostar Isla Canela má k dispozícií izby pre osoby so zdravotným postihnutím - na základe potvrdenia. Možnosť zapožičania detskej postieľky pre dieťa do veku 2 rokov.

Strava
Raňajky a večere formou bufetu. Možnosť príplatku za program All Inclusive. All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere formou bufetu, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje (10:00 - 23:00).

Šport a zábava
Hotel Iberostar Isla Canela prevádzkuje dennú zábavu pre deti i dospelých, mini klub (4-7 rokov, otvorené od mája do októbra), mini diskotéka, večerná show, živá hudba.
Zadarmo: posilňovňa, aerobic, volejbal, boccia, šípky, vodný aerobik, stolný tenis, vodné pólo, nordic walking. Za poplatok: biliard, golf, jazda na koni, tenis.

Internet
Na izbách Wi-Fi za poplatok (cca 7 EUR / deň, cca 20 EUR / týždeň). 30 minút denne zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.iberostar.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/hiszpania-costa-de-la-luz/iberostar-isla-canela

Náš názor
Hotel veľmi dobrej kvality, skvelé služby, výborné jedlo, veľa atrakcií pre hostí - hotel Iberostar Isla Canela odporúčame najmä rodinám s deťmi!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Ostatné

ŠPANĚLSKO - Costa de la Luz - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit valuty. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.

Čas
Stejný jako v ČR. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si prosím tarifní podmínky roamingu u Vašeho operátora ještě před odjezdem.  
 
Costa de la Luz
"Pobřeží světla" je jižní část pobřeží Andalusie od Gibraltarského průlivu až po hranici s Portugalskem. Rekreační střediska jsou spíše komorními místy a je zde marné hledat bohatý noční život.

LETOVISKA

Islantilla
Letovisko se nachází cca 95 km na východ od města Faro (Portugalsko). V Islantille začíná více než 5 km dlouhá pobřežní promenáda, která vede k dalšímu středisku La Antilla. Promenáda nabízí krásnou procházku za doprovodu šumění vln a mořského vánku.

Isla Cristina
Turistické městečko se nachází cca 85 km na východ od Faro (Portugalsko). Isla Cristina je největší z nabízených letovisek a najdete zde hezkou dlouhou písčitou pláž. Je zde malý přístav v centru města - místo pro ty, kteří vyhledávají noční život jako příjemné oživení dnů strávených na pláži.

Isla Canela
Malý ostrov oddělený od pevniny sítí kanálů, který se nachází cca 80 km východně od Faro (Portugalsko). Místo spíše klidné než rušné, ale milovníci večerní zábavy ji můžou najít v nedalekém přístavu, od je také možné dostat se lodí do letoviska Isla Cristina.

Odlety: Varšava, Katovice, Gdańsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow Tours 2 hod. před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letecký řád sledujte na r.pl\rozklady.

Mapa

Počasie

Hodnotenie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €