Covid-19 a cestovanie

Vaša bezpečnosť a pohoda sú pre nás vždy najdôležitejšie. Preto odporúčame, aby ste si prečítali všetky potrebné informácie, ktoré Vám pomôžu pripraviť sa na cestu.

V záujme našich klientov sme rozšírili rozsah nášho cestovného poistenia TU Europa. Vo variantách "Odporúčaná", "Odporúčaná +" a "Najlepšia" je zahrnuté poistenie nákladov
na liečbu, záchranu a prepravu v prípade epidémie Covid-19 a ďalších vírusových ochorení zo skupiny koronavírusov. Poistné limity nájdete v tabuľke po kliknutí na obrázok nižšie.

Aby ste sa nemuseli báť, že o svoju dovolenku prídete v prípade nariadenia karantény, pripravili sme pre vás špeciálny balíček "Pohodová dovolená"

Snažíme sa zabezpečiť, aby dovolenka bola pre našich klientov čo najbezpečnejšia a bezstarostná. Pripravili sme špeciálnu sekciu, v ktorej zverejňujeme najdôležitejšie informácie o hygienických opatreniach jednotlivých krajín. Sú to oficiálne informácie pochádzajúce z vládnych zdrojov. Do niektorých krajín EÚ sú cestujúci povinní vyplniť vstupné formuláre, ktorými sa potom musia preukázať pri vstupe do lietadla alebo po prílete do destinácie.

Cestovanie lietadlom je opäť možné! Informácie týkajúce sa nových zásad a bezpečnostných opatrení pri cestovaní lietadlom si môžete prečítať v našom článku.

Vieme, že máte veľa otázok súvisiacich s novou situáciou. Reagovali sme na tie, ktoré sú nám najčastejšie adresované. Chceme vám poskytnúť spoľahlivé informácie o cestovaní, ktoré budeme pravidelne aktualizovať.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €