Ubytování EGK Obrázok0
Ubytování EGK Obrázok1
Ubytování EGK Obrázok2
Ubytování EGK Obrázok3
Ubytování EGK Obrázok4
Ubytování EGK Obrázok5
Ubytování EGK Obrázok6
Ubytování EGK Obrázok7
Ubytování EGK Obrázok8
Ubytování EGK Obrázok9

Symboly Egypta - Nil a pyramidy

Egypt - Aswan
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Aladdin Beach Resort

Poloha
Komfortní hotel je obklopen velkou zahradou, nachází se přímo u soukromé písčito -oblázkové pláže (doporučujeme ochrannou obuv). Je vzdálen asi 18 km od centra Hurghady a asi 15 km od letiště.

Pokoje
Hotel má 390 komfortních pokojů, které se nachází v jednopatrových bungalovech. Standardní pokoje pro dvě osoby s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvou přistýlek pro děti. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů), individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem, satelitním TV, mini barem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

Vybavení
24-hodinová recepce (trezory na recepci, zdarma), mini nákupní centrum, prádelna, směnárna, úschovna zavazadel, diskotéka. V lobby je k dispozici bezdrátové připojení k internetu (za poplatek) a internetová kavárna. V areálu hotelu se nachází hlavní restaurace (jídla jsou podávána formou bufetu), a také několik barů: lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži a hospodu. Hoteloví hosté mohou využívat 2 velké venkovní bazény (jeden vyhřívaný v zimním období) a dětského brouzdaliště, které jsou obklopeny prosluněnou terasou. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:00 - 10:00), oběd (12:30 - 14:30) a večeře (18:00 - 22:00)  - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. Během dne je servírováno občerstvení, místní nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00 - 23:00), ve vybraných barech a určených hodinách. Nápoje jsou k dispozici také na diskotéce (22:00 - 23:00). All Inclusive nezahrnuje: dovážené nápoje, ovocné šťávy z čerstvého ovoce, zmrzlinu a některé druhy kávy.

Sport a zábava
Animace pro děti i dospělé během dne, večerní show, volejbal, basketbal, stolní tenis, fitness, aerobik. Za poplatek je k dispozici: sauna, masáže, jízda na koni, kulečník, šipky. Pro nejmenší: brouzdaliště, dětské hřiště, mini klub a mini zoo.

Místní kategorie
****

Náš názor
Ideální hotel pro rodinnou dovolenou - velké zelené plochy a bohatá nabídka atrakcí a animací!

Coral Beach Resort Hurghada

Poloha
Coral Beach Resort
sa nachádza priamo pri krásnej piesočnej pláži. Pre tých, ktorí si chcú spestriť svoju dovolenku je k dispozícii nočný klub, preslnená terasa a bazén. Tento luxusný hotel bol otvorený v roku 2012. Každodenne jazdí do centra mesta hotelový autobus - jedenkrát za pobyt zdarma. Letisko v Hurghade je vzdialené cca 20 km od hotela.

Pláž
Súkromná piesočnato-koralová pláž sa nachádza pri hoteli Coral Beach Resort, odporúčame ochrannú obuv. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové osušky - zadarmo. Na pláži je centrum vodných športov.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, trezor na recepcii (zdarma), bazén, detský bazén, miniklub, detské ihrisko, preslnená terasa, zmenáreň, wellness centrum, bankomat, dve reštaurácie: hlavná a talianska Andiamo (07:00-19:00), tri bary - lobby bar Blue Moon (10:00-02:00), bar pri bazéne The Aquarius (10:00-18:00), bar na pláži Infinity (10:00-18:00). Ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo.

Izby
Hotel Coral Beach Resort ponúka viac ako 350 elegantne zariadených dvojlôžkových izieb (s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek pre deti alebo jednej pre dospelého) a rodinné izby s väčšou plochou, ideálne pre rodiny. Izby sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), minibarom (za príplatok, jedna fľaša vody denne zdarma), trezorom, telefónom a satelitným TV. Všetky izby sú klimatizované a majú balkón alebo terasu. Za príplatok je k dispozícii výhľad na more.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), obed (12:30-15:00), večera (19:00-22:00). Jedenkrát týždenne možno využiť bezplatne reštauráciu a'la carte Andiamo (nutná skoršia rezervácia). Občerstvenie je k dispozícii v bare pri bazéne (10:30-12:30, 15:00-17:00) a v lobby bare (17:00-18:00). Alkoholické nápoje sú podávané v lobby bare (12:00-00:00), nealkoholické nápoje v lobby bare, v bare pri bazéne a v bare na pláži počas ich otváracej doby. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Zdarma: stolný tenis, vodné pólo, boccia, šípky, aerobik, posilňovňa. Za poplatok: tenis, biliard, jazda na koni, jazda na ťavách, safari. Coral Beach Resort organizuje denné animačné programy v amfiteátri pre deti i dospelých. Pre najmenších hotel pripravil: animácie, bazén, miniklub a detské ihrisko.

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://coralbeachhotelhurghada.com/

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/coral-beach-resort-hurghada

Náš názor
Odporúčame pre menej náročných klientov, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku priamo pri krásnej piesočnatej pláži, ktorá je jednou z mnohých výhod Coral Beach Resort. Odporúčame párom a rodinám s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Caribbean World Resort

Poloha
Exkluzívny a rozľahlý hotelový komplex Caribbean World Resort sa nachádza cca 55 km od centra Hurghady, cca 4 km od Safagy a od Soma Bay cca 8 km. Nachádza sa v pokojnej oblasti a je obklopený udržiavanou záhradou. Do centra mesta Hurghady premáva niekoľkokrát denne hotelový autobus (za poplatok cca 8 EUR / osoba)

Pláž
Caribbean World Resort
sa nachádza priamo pri vlastnej piesočnatej pláži. Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotelový komplex Caribbean World Resort je postavený v typickom karibskom štýle. Skladá sa z hlavnej budovy s 24-hodinovou recepciou a s viliek s izbami. Navyše: hlavná reštaurácia Caribbean (so samostatnou časťou pre deti), tematické reštaurácie (za poplatok) - Barbeque (mäsové a rybie pokrmy) a La Palma (talianska kuchyňa). Je k dispozícii aj mnoho barov, okrem iného: lobby bar, bar pri bazéne, bar na pláži, shisha kútik (za poplatok) a diskotéka & Disco Bar (otvorený v letnom období). Okrem toho je k dispozícii: amfiteáter, mini nákupné centrum, bankomat, tri vonkajšie bazény, detský bazén, mini aquapark s piatimi šmykľavkami (tri pre dospelých a dva pre deti). Ležadlá, matrace, slnečníky a plážové osušky pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Caribbean World Resort
ponúka viac ako 520 izieb nachádzajúcich sa v nízkych bungalovoch, obklopených exotickou záhradou. Priestranné, pohodlné a vkusne zariadené dvojlôžkové izby typu superior (s možnosťou dvoch prísteliek pre deti alebo jednej pre dospelú osobu). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, trezorom, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Za príplatok sú k dispozícii izby s výhľadom na more (izby typu deluxe). Pre rodiny sú k dispozícii rodinné izby (dve samostatné izby).

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:30), neskoré raňajky v bare na pláži (11:00-12:00), obed (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00 ) - sú podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii. V reštaurácii Tortuga na pláži tiež obedy (12:30-14:30) a večere (19:00-21:00). V priebehu dňa je podávané: ľahké občerstvenie a popoludňajšie občerstvenie (15:30-17:00), zmrzlina pre deti (15:30-17:00). Nealkoholické a miestne alkoholické nápoje (v hodinách od 10:00-24:00) v určených baroch. Hotel Caribbean World Resort ponúka zadarmo jedenkrát za pobyt návštevu reštaurácie a'la carte (nutná rezervácia vopred). Nápoje na diskotéke po 24:00 hodine - za poplatok.

Šport a zábava
Bohatý animačný program ako pre dospelých, tak i pre deti - aerobik, fitness, posilňovňa, basketbal, plážový volejbal, biliard, šípky, vodné pólo, boccia, tanečné ukážky. Okrem toho je k dispozícii (za príplatok): wellness centrum a centrum vodných športov na pláži. Pre deti: detské ihrisko, bazén, miniklub, stráženie detí (za poplatok).

Internet
Na recepcii a v lobby bare Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo (limitovaná rýchlosť).

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.caribbeanworldresorts.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/hurghada-wypoczynek/caribbean-world-resort

Náš názor
Komfortný hotel Caribbean World Resort zabezpečuje svojim hosťom veľa atrakcií, nádhernú piesočnú pláž s centrom vodných športov a bohatú ponuku All Inclusive. Je skvelou voľbou pre rodiny s deťmi a milovníkov vodných športov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ali Baba Palace

Poloha
Hotel Ali Baba spoločne so susedným sesterským hotelom Jasmine Village vytvára rozsiahly prázdninový komplex, situovaný do zelenej záhrady. Je vzdialený cca 15 km od centra Hurghady a cca 8 km od letiska.

Pláž
Hotel Ali Baba sa nachádza pri súkromnej piesočnato-kamienkové pláži s mólom. Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Hotel Ali Baba sa skladá z hlavnej budovy a z nízkych budov, umiestnených na veľkej ploche. Hosťom je k dispozícii lobby s recepciou (trezory zdarma) v hlavnej budove, dve konferenčné miestnosti. V areáli hotela sa nachádza hlavná reštaurácia, dve tematické reštaurácie: talianska a orientálna, reštaurácia a'la carte s darmi mora (za poplatok), lobby bar, krčma, bar pri bazéne, bar na pláži a orientálna kaviareň s vodnou fajkou. Hotel Ali Baba má k dispozícii jeden z najväčších komplexov bazénov v Hurghade (o celkovej rozlohe 2700 m²) a nový aquapark (neobmedzený prístup k štrnástim šmykľavkám pre dospelých a deti)! Ležadlá a slnečníky pri bazéne – zadarmo.

Izby
Hotel Ali Baba ponúka viac ako 750 izieb nachádzajúcich sa v nízkych budovách, umiestnených na veľkej ploche. Prakticky zariadené dvojlôžkové izby (s možnosťou ubytovania jedného alebo dvoch detí - jedna prístelka v podobe rozkladacej pohovky alebo jednej prístelky pre dospelú osobu) sú vybavené kúpeľňou (vaňa / sprcha, WC, sušič vlasov), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, minibarom (za poplatok), balkónom alebo terasou. Väčšina izieb je s výhľadom na more, bazén alebo záhradu.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), obed (12:30-14:30) a večere (18:00-21:00), neskorá večera (21:00-00:00), občerstvenie v čase medzi hlavnými jedlami v bare na pláži a v bare pri bazéne (12:30-16:00), káva a zákusky v lobby bare a v bare pri bazéne (16:00 -17:00). Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje v lobby bare (9:00-00:30), v bare na pláži a v bare pri bazéne (09:00-17:00; v letnom období 09:00-23:00). Denne je dodaná na izbu fľaša minerálnej vody. Nápoje podávané na diskotéke po 23:00 - za poplatok. Hotel si vyhradzuje právo zmeny rozsahu služieb zahrnutých v programe All Inclusive (napr. času servírovania pokrmov).

Šport a zábava
Hotel Ali Baba organizuje pestrý denný a večerný animačný program. Ponúka širokú škálu športového vyžitia: dva tenisové kurty, tenis, posilňovňa, aerobik, malé futbalové ihrisko, vodné pólo, plážový volejbal, basketbal, minigolf, detské ihrisko, miniklub pre deti. Hostia môžu využívať nový aquapark (zadarmo pre hostí s All Inclusive v hodinách od 10:00-13:00 a 14:30-16:00, šesť šmykľaviek pre deti a osem pre dospelých) alebo klzisko - cca 5 USD / 30 min. (cena zahŕňa požičanie korčúľ). Okrem toho: posilňovňa, masážny salón, bowling, sauna, biliard a potápačské centrum (za príplatok).

Internet
V lobby Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 10 USD / 1 hod.).

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.alibabapalace.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/ali-baba

Náš názor
Kvalitný hotel, odporúčame pre milovníkov aktívneho odpočinku a pre rodiny s deťmi. Výhodou hotela Ali Baba je jeden z najväčších komplexov bazénov!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Albatros Citadel

Poloha
Hotel Albatros Citadel (od leta 2018 patrí k známemu a obľúbenému reťazcu Pickalbatros) sa nachádza v exkluzívnej časti Hurghady - v tichej štvrti Sahl Hasheesh. Je príkladom stredomorskej architektúry v Egypte. Blízkosť centra Hurghady umožňuje preskúmať mesto (hotelový autobus za poplatok). Letisko je vzdialené cca 14 km od hotela.

Pláž
Hotel Albatros Citadel leží pri súkromnej piesočnatej pláži s dĺžkou cca 1,5 km. Pri hoteli sú tri umelé lagúny (vrátane jednej s pozvoľným vstupom do vody) a prístav. Priamo pri hoteli sa nachádza koralový útes. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky na pláži a pri bazéne - zadarmo. Na pláži sú umiestnené tri bary.

Vybavenie
Hotel Albatros Citadel bol postavený v roku 2008. Je spojením luxusu 21. storočia a unikátnej architektúry a štýlu. Hosťom je k dispozícii: 24hodinová lobby, bankomat, obchod so suvenírmi, lekáreň, práčovňa (jedenkrát počas pobytu zdarma), salón krásy a kaderníctvo (za poplatok), wellness centrum (za poplatok). Možnosť vypožičania laptopu a Wi-Fi routera. Hostia môžu využívať tri sladkovodné bazény nepravidelných tvarov (dva vyhrievané v zimnom období, jeden bazén typu "infinity") v niekoľkých úrovniach, detský bazén. Hostia majú k dispozícii: dve reštaurácie ( "The Citadel" a "Harbour Inn"), tri tematické reštaurácie (nutná rezervácia, talianska, brazílska, rybia), reštauráciu s morskými plodmi a thajskú kuchyňu (za poplatok), šesť barov (dva pri bazéne, tri na pláži, v lobby), kaviareň Mozart, kútik so zmrzlinou a ovocnými šťavami z čerstvého ovocia, shisha bar (za poplatok). Hotel akceptuje domáce zvieratá (psy a mačky) do 15 kg (nutné očkovanie). Hotel nie je vhodný pre osoby so zdravotným postihnutím. Po areáli hotela premáva bezplatný minibus.

Izby
Hotel Albatros Citadel má cca 500 priestranných izieb. Všetky majú pekný výhľad na more. Sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom, telefónom, TV, minibarom (denne doplňovaným vodou), príslušenstvom k príprave kávy a čaju, prístupom k internetu a balkónom. V kúpeľni sa tiež nachádza sušič vlasov, župan a papuče. Možnosť pridania postieľky pre dieťa do veku 2 rokov.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré raňajky (10:00-11:00), večera (18:00-21:00) a nočné občerstvenie v reštaurácii "The Citadel", obed (12:30-15:30) a popoludňajšie občerstvenie (15:00-17:00) v reštaurácii "Harbour Inn". Večere sú možné aj v tematických reštauráciách (po predchádzajúcej rezervácii). Hotel ponúka miestne alkoholické nápoje (vrátane piva, vína - od 10:00 do 02:00) a nealkoholické nápoje (okrem iného: voda, džúsy, káva, čaj - k dispozícii 24 hodín denne). Lobby bar je otvorený 24 hodín denne (nealkoholické nápoje po celý deň a alkoholické nápoje od 10:00 do 02:00). V lobby bare sa podávajú tiež kontinentálne raňajky v čase od 05:00 do 07:00. Bary pri bazéne a na pláži sú otvorené od 10:00 do 17:00. Shisha bar (za poplatok) je otvorený od 12:00 do polnoci. Čerstvo vylisované džúsy a fľaškové nápoje nie sú zahrnuté v All Inclusive. V reštauráciách je vyžadované formálne oblečenie. Otváracej doby barov závisia od ročného obdobia.

Šport a zábava
Hotel Albatros Citadel ponúka denný a večerný animačný program a zábavu, o ktorú sa stará medzinárodný tím animátorov. Okrem iného: šípky, biliard, lekcie tanca, boccia, vodné pólo, plážový volejbal, tenis na pláži, lekcie aerobiku. Pre hostí sú k dispozícii: dva tenisové kurty, vodné a motorové športy na pláži (za poplatok), posilňovňa, fitnes centrum, wellness centrum (masáže, turecké kúpele, sauna - za poplatok), živá hudba. Zadarmo si možno požičať vybavenie pre šnorchlovanie, kajaky a vodné bicykle. V hoteli je diskotéka.
Pre deti: bazén, dve ihriská, miniklub (4-10 rokov), animácie, herňa, stráženie detí (za poplatok).

Internet
Internet Wi-Fi na izbách, v lobby, v shisha bare i kaviarni - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
http://www.azur.travel/hotel_details.aspx?hotel_id=12

Náš názor
Albatros Citadel
je skvelý hotel s unikátnou architektúrou a s vynikajúcou polohou priamo pri pláži. Každá izba má výhľad na more !!!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Alf Leila Wa Leila

Poloha
Komfortný hotel Alf Leila Wa Leila známeho egyptského hotelového reťazca, pripomínajúci orientálny palác, sa skladá z niekoľkých dvojpodlažných budov, ktoré tvoria terasu s bazénmi a záhradami. Hotel sa nachádza cca 19 km od centra Hurghady a 13 km od letiska.

Pláž
Hotel Alf Leila Wa Leila sa nachádza cca 900 m od štrkovo-piesočnatej pláži patriacej hotelu Dana Beach. Je potrebné prejsť cez cestu, bezplatný hotelový autobus jazdí v hodinách od 8:00-17:00. Na pláži sú k dispozícii slnečníky, ležadlá a matrace - zadarmo.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, nákupné centrum, zmenáreň, bankomat, práčovňa. Bezdrôtové pripojenie k internetu vo verejných priestoroch (zdarma), diskotéka, divadlo. V areáli hotela Alf Leila Wa Leila sa nachádza sedem bazénov a detský bazén pre deti. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne - zadarmo. Možnosť plateného vstupu do neďalekého aquaparku v hoteli Jungle Aqua Park. Navyše je v hoteli hlavná reštaurácia Cave du Roi, reštaurácia a'la carte, ktorá servíruje taliansku, marockú a ázijskú kuchyňu, bary: plážový bar, Oasis Bar, Aladdin Bar oraz La Maison Arab.

Izby
Hotel Alf Leila Wa Leila má cca 550 vkusne zariadených dvojlôžkových izieb (možnosť prístelky pre jedno dieťa). Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou (sprcha, WC, sušič vlasov), minibarom (za poplatok), satelitným TV, telefónom, trezorom, balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie a za poplatok možnosť rezervovať rodinné izby (2 + 2).

Strava
All Inclusive: raňajky (7:00-10:00), obedy (12:30-14:30) a večere (18:00-21:30) - sú podávané v reštaurácii Cave Du Roi a neskoré večere (22:30 -24:00) sú servírované v hlavnej reštaurácii. Občerstvenie počas dňa (12:00-16:00) v reštaurácii tagine a zmrzlina (12:00-21:00). Káva, čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a balená voda sú podávané v hodinách od 10:00-24:00 v určených baroch v areáli komplexu. Teplé nápoje sú k dispozícii po celý deň v lobby bare Tamraya.

Šport a zábava
Animačné programy, okrem iného: volejbal, fitness, posilňovňa, šípky, mini golf (30 minút denne), jazda na koni (30 minút denne), tenisový (30 minút denne) - nutná skoršia rezervácia. Okrem toho: detské ihrisko, detský klub, bazén so šmykľavkami a vstup do Egyptského múzea a na Alf Leila Wa Leila Fantasia. Za poplatok: biliard, masáže, vírivka, sauna, wellness, vstup do Jungle Aqua Park, kozmetický salón, potápačské centrum a vodné športy na pláži Dana.

Internet
Vo verejných priestoroch Wi-Fi pripojenie na internet - zdarma.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu:  https://r.pl/hurghada-wypoczynek/alf-leila-wa-leila

Náš názor
Hotel Alf Leila Wa Leila odporúčame predovšetkým pre rodiny s deťmi vďaka jeho rozprávkovej architektúre, mnohých atrakciám v areáli hotela a bohatej rekreačnej ponuke.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Jungle Aqua Park

Poloha
Komfortný hotel Jungle Aqua Park sa nachádza cca 25 minút od centra mesta Hurghada a 20 minút od letiska. Hotel sa skladá z hlavnej budovy a bungalovov. V blízkosti hotelového komplexu je nákupné centrum a obchody so suvenírmi.

Pláž
Hotel Jungle Aqua Park sa nachádza cca 900 m od krásnej piesočnatej pláže patriacej hotelu Dana Beach (prechod cez cestu). Na pláž jazdí bezplatný hotelový autobus (08:00-17:00). Slnečníky, ležadlá a matrace na pláži - zdarma.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, početné reštaurácie, okrem iného: orientálna, ázijská, nemecká, talianska, dvanásť barov, ktoré sa nachádzajú v celom komplexe aj na pláži, kaviareň. Navyše je v hoteli: zmenáreň, bankomat, telefón, úschovňa batožiny, práčovňa, lekáreň, mini market, parfumérie, lekárska pomoc (niektoré za poplatok). Hotel Jungle Aqua Park má štrnásť lagúnových bazénov, ktoré sú prepojené mostmi a vodnými kanálmi a aquapark s tridsiatimipiatimi šmykľavkami (dvadsaťjeden pre dospelých a štrnásť pre deti). Slnečníky a ležadlá pri bazénoch - zadarmo.

Izby
Hotel Jungle Aqua Park ponúka 860 priestranných, pohodlných a štýlovo zariadených izieb umiestnených v nízkych budovách.
Štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky (detská postieľka zdarma). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou (WC, sprcha, sušič vlasov), klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou.

Strava
All inclusive: raňajky (07:00-11:00), obedy (12:00-14:30) a večere (18:30-21:30) podávané formou bufetu. Okrem toho: občerstvenie (12:00-17:00), popoludňajšie občerstvenie (18:30-21:30), zmrzlina a palacinky (12:00-21:00) vo vybraných baroch a neskorá večera (22:00-24:00) v reštaurácii tagine. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch a reštauráciách: 10:00-24:00, k dispozícii je tiež balená voda. Za poplatok: čerstvo vylisované šťavy, dovážaný alkohol, nápoje vo fľašiach a plechovkách a minibar.

Šport a zábava
Celodenný animačný program: aerobik, aqua aerobik, futbal, stôl na stolný tenis, minigolf, šach, tenisové kurty, stolný tenis, fitness a posilňovňa. Za poplatok: tenisové rakety, osvetlenie tenisových kurtov, biliard, video herňa, masáže, sauna, vírivka, wellness, potápanie a vodné športy na pláži Dana. Pre deti: detské ihrisko, bazén, miniklub, mini diskotéka a detský aquapark.

Internet
V hoteli Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo. Na izbách káblové pripojenie k internetu - za príplatok.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.pickalbatros.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/hurghada-wypoczynek/jungle-aqua-park

Náš názor
Hotel Jungle Aqua Park má veľmi širokú škálu rekreačných aktivít pre aktívnych aj menej aktívnych klientov. Ideálne pre rodinnú dovolenku vzhľadom k nádhernému - jednému z najväčších aquaparkov v Hurghade!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem do Hurghady, letištní taxy, ubytování v hotelech (celkem 7 nocí): 3 noci v Hurghadě ve 4* hotelu (např. Royal Star nebo podobném, 2 noci na začátku a 1 noc na konci výletu), 1 noc v nočním lůžkovém vlaku z Asuánu do Káhiry, 3 noci na lodi; stravování: All Inclusive v hotelech v Hurghadě (snídaně, obědy a večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva, čaj, voda, nápoje sycené oxidem uhličitým podle All Inclusive vzorce v daném hotelu) a snídaně, obědy a večeře na palubě lodi, transfery klimatizovaným autokarem, noční lůžkový vlak z Asuánu do Káhiry (večeře a snídaně ve vlaku, pouze dvoumístné oddíly), služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského průvodce nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta během poznávací části, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: egyptské vízum (cca 25 USD/os., platí se na letišti), náklady na realizaci programu: ceny vstupenek, sluchátka během prohlídky muzea v Káhiře (cca 2 USD/os.), služby místních průvodců, nosičů zavazadel, řidičů atd. (celkem cca 280 USD/os., povinný poplatek na místě), nápoje k obědům a večeřím, fakultativní výlety (ceny uvedené v programu).

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla na jednotlivých letištích. Odlet do Hurghady v Egyptě. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady. Po celním a pasovém odbavení transfer do 4* hotelu (např. Royal Star nebo podobný). Čas na odpočinek po cestě. Večeře a přenocování.

Den 2
Snídaně. Před polednem informativní setkání. Následně volný čas na odpočinek a aklimatizaci. Ve večerních hodinách večeře v hotelu. Přenocování.

Den 3
Brzy ráno vystěhování a transfer autokarem do Luxoru. Snídaně formou balíčku na cestu. Po příjezdu do Luxoru se vydáme na prohlídku hrobek v „Údolí králů“ - byly ukryty ve skalních rozsedlinách, vytesány v neskutečných výškách a neuvěřitelně dlouhé, chránily těla faraonů spolu s jejich poklady (vstup do Tutanchamonovy hrobky za poplatek cca 200 EGP/os.). Následně uvidíme svatyni a hrobku královny Hatšepsut a Memnonovy kolosy - pozůstatky chrámu Amenhotepa III. Večer ubytování na 4* lodi, večeře. Po večeři fakultativní výlet (za poplatek cca 40 USD/os.) - návštěva Luxorského chrámu, přejezd kočárem po Luxoru a místním souqu (bazaru) a také odpočinek v tradiční kavárně u vodní dýmky a ibiškového čaje. (Trasa cca 280 km)

Den 4
Časně ráno, pro zájemce (za poplatek cca 120 USD/os.) - cca 40minutový let balónem nad západním břehem Luxoru. Snídaně na lodi. Následně pro zájemce fakultativní výlet (cca 50 USD/os.): Madinat Habu - nejlépe zachovaný Hrobový chrám na západním břehu Luxoru, postavený Ramsesem III., Vesnice řemeslníků s pozůstatky stavby města a hrobkami stavebních dozorců, které ohromují neobvyklými malbami. Po obědě prohlídka Luxoru, čili starověké Théby - „města sta bran“. Město Théby rozdělené Nilem na „město živých“ a „město mrtvých“, bylo svatyní trojice bohů: Amona, Muty a Khonse (chrám v Karnaku). Přejezd zdymadlem na Nilu a plavba do Edfú. Během plavby po Nilu účastníci zůstávají na lodi. Večeře a přenocování na palubě lodi, noční plavba. (Trasa cca 120 km - lodí)

Den 5
Po snídani prohlídka Edfú (cca 2 hod.), čili chrámového komplexu zasvěceného bohu Horovi - je to jeden z nejzachovalejších a nejkrásnějších chrámů v Egyptě, postavený ve 3. století př. n. l. Brzy odpoledne oběd na lodi. Následně plavba po Nilu do města Kom Ombo. Prohlídka Kom Ombo, kde u břehu Nilu uvidíme chrámový komplex zasvěcený bohům Sobekovi a Horovi. Večeře a přenocování na lodi, noční plavba do Asuánu. (Trasa cca 120 km - lodí)

Den 6
Po snídani vystěhování (skupině zůstanou k dispozici 2-3 kajuty) a volný čas na lodi nebo pro zájemce (za poplatek cca 90 USD/os.) výlet autobusem do Abu Simbel (odjezd ráno kolem 4:00 hodiny), kde uvidíme chrám zasvěcený bohům Re-Horakhty a Háthor. Chrám postavený Ramsesem II. pro sebe a Nefertari stále uchvacuje svou rozlehlostí a architektonickým bohatstvím. Druhou možností je výlet do núbijské vesnice, kde uvidíme malé krokodýly, núbijskou školu, vypijeme čaj v tradičním núbijském domě (cca 30 USD/os.). Oběd na palubě lodi. Odpoledne prohlídka Asuánu autobusem: ostrov Philea - chrámový komplex zasvěcený bohyni Isis přesunutý ze zaplavených oblastí na malebný ostrov. Transfer na vlakové nádraží v Asuánu. Přejezd nočním „lůžkovým“ vlakem z Asuánu do Káhiry (ve vlaku večeře a snídaně, pouze 2místné oddíly).

Upozornění! V některých termínech místo přejezdu vlakem možnost přeletu letadlem z Asuánu do Káhiry.

Den 7
Ráno kolem 9:30 příjezd do Káhiry a prohlídka města. V programu mimo jiné: Egyptské muzeum - sbírka více než 120 tisíc exponátů ukazujících civilizaci starověkého Egypta, Tutanchamonovy poklady (zlatá maska, šperky a užitkové věci). Během prohlídky muzea využijeme sluchátka (dle nařízení muzea) - za poplatek 2 USD/os. Na další prohlídku pojedeme do Gízy, kde uvidíme pyramidy: Cheopsovu, Chefrenovu, Mykerinovu (za příplatek možnost vstupu do Cheopsovy pyramidy - cca 300 EGP/os., je třeba nahlásit zájem o vstup průvodci před odjezdem k pyramidám) a majestátní Sfingu. Po prohlídce přestávka na oběd nedaleko pyramid v Gíze (za poplatek). Následně transfer do Hurghady. Pozdě večer příjezd do Hurghady a ubytování ve 4* hotelu (např. Royal Star nebo podobném). Ve večerních hodinách večeře a přenocování. (Trasa cca 480 km)

Den 8
Ráno po snídani vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00 hodiny).
- Klienti zůstávající na druhý týden pobytu v Hurghadě - transfer do vybraného hotelu (popisy hotelů v sekci o Hurghadě).
- Klienti, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště v Hurghadě a odlet do Polska.

Přesné časy transferů uvede průvodce Rainbow na místě, den před odletem.


Upozornění k programu
- Program je rámcový. Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno.
- Průvodce neprovází po muzejních objektech.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

META Description

Plavba komfortní lodí po Nilu • Luxor • starověké Théby • působivý chrámový komplex v Karnaku • chrám bohyně Isis na ostrově Philae • chrám boha Hora v Edfú a chrám krokodýlího boha Sobeka v Kom Ombo • Egyptské muzeum v Káhiře • Gíza - nádherné pyramidy a Sfinga • za příplatek - pobyt ve slunné Hurghadě

Výlety po okolí

Během pobytu v Hurghadě doporučujeme fakultativní výlety:

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování nádherných korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních polských instruktorů.
Cena cca 50 USD/os.

Káhira - centrum arabského světa
Celodenní výlet autobusem do hlavního města Egypta. V programu mimo jiné: návštěva Egyptského muzea (úžasné poklady faraónů a neskutečné mumie), Sfinga a pyramidy v Gíze: Cheopsova, Chefrenova a Mikerinova (vstup do Chefrenovy pyramidy za poplatek cca 60 LE/os.), Papyrusového institutu a výrobny parfémů. Během prohlídky oběd (nápoje za příplatek). 
Cena cca 100 USD/os.

Safari - Sahara park
Výlet džípy do pouště. Návštěva beduínské vesnice, kde se seznámíte s jejich životem a zvyky. Následuje projížďka na velbloudech a čtyřkolkách. Návštěva terária, kde uvidíte různé druhy živočichů žijících v poušti. Na konci dne vás čeká večeře při západu slunce nad Saharou a za zvuků arabské hudby. 
Cena cca 50 USD/os.

V galábiji přes město!
Odpolední výlet po Hurghadě. Oblečeni v tradičním egyptském oděvu (tzv. galábíja) si prohlédneme novou marinu, kde si v kavárně zapálíme vodní dýmku. Následně návštěva místního rybího trhu a oběd v rybí restauraci (nápoje za příplatek). Po obědě navštívíme nejstarší část města - Dahar. Dále pak uvidíme akvárium, mešitu a koptský kostel. Poslední zastávkou bude návštěva místního bazaru, kde se nachází: parfumérie, manufaktura na výrobu papyru a obchod se suvenýry. 
Cena cca 55 USD/os.

Jungle Aqua Park
Výlet do největšího aquaparku v Hurghadě - ideální nejen pro rodiny s dětmi. Celodenní All Inclusive v aquaparku je zahrnuto v ceně výletu (oběd, občerstvení, zmrzlina, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje). Návrat do hotelu ve večerních hodinách. 
Cena cca 50 USD/os. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Pořadí realizace bodů programu může být změněno. Průvodce neprovází po muzejních objektech.

Hodnotenie klientov

Recenze k tomuto zájezdu si můžete přečíst zde: https://r.pl/symbole-egiptu-nil-i-piramidy/zakwaterowanie-egk 

Víza - informácie pre predajcov

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna v Egyptě trvá obvykle v listopadu a od poloviny prosince do konce března.

Informácie o hoteloch

Hotely **** (3 noci v Hurghadě: 2 noci na začátku a 1 noc na konci výletu) v **** hotelu Coral Beach nebo podobném.

Vybavení: restaurace a bar.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky). Pokoje jsou vybaveny koupelnou, klimatizací a nejčastěji satelitním TV.

Strava: snídaně a obědy nebo večeře (dle popisu v programu).

Jedna noc v lůžkovém vlaku - pouze dvoumístná kupé. Upozornění! Vlaky v Egyptě jsou velmi odlišné od těch evropských, proto buďte připraveni na určité nepohodlí a ne vždy nejčistší podmínky k cestování.

Plavba lodí **** po Nilu (3 noci)

Vybavení: restaurace, bar, malý bazén a lehátka.

Kajuty: komfortní a klimatizované dvoulůžkové kajuty (možnost přistýlky) s koupelnou a WC.

Strava: snídaně, obědy a večeře. Za příplatek program All Inclusive na palubě lodi: včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů (džus, voda, perlivé nápoje) jsou podávány v hlavním baru (obvykle od 10:00 - 22:00).
Upozornění!!! Nápoje jsou podávány v plastových kelímcích.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Najbližšie termíny do hotelu

31. 10. - 08. 11. 2019 (9 dní)
Katovice polopenzia
471 € 530 €
07. 11. - 14. 11. 2019 (8 dní)
Varšava All Inclusive
565 € 735 €
14. 11. - 22. 11. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
585 € 715 €
21. 11. - 29. 11. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
574 € 743 €
28. 11. - 06. 12. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
550 € 677 €
05. 12. - 13. 12. 2019 (8 dní)
Katovice All Inclusive
504 € 653 €
12. 12. - 20. 12. 2019 (9 dní)
Katovice All Inclusive
516 € 707 €
19. 12. - 27. 12. 2019 (9 dní)
Varšava All Inclusive
794 € 1 098 €
26. 12. - 03. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
1 023 € 1 172 €
02. 01. - 10. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
682 € 852 €
09. 01. - 17. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
775 € 945 €
16. 01. - 24. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
807 € 975 €
23. 01. - 31. 01. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
750 € 928 €
30. 01. - 07. 02. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
778 € 944 €
06. 02. - 14. 02. 2020 (9 dní)
Katovice All Inclusive
751 € 916 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €