Awa resort

Thajsko
Pobytové
Wellness
Pokojný, mimo centrum mesta
Bazén so sladkou vodou

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Poloha
Kvalitný hotel Awa resort sa nachádza v západnej časti ostrova Koh Chang, len pár minút od okolitých obchodov a reštaurácií. Hotel Awa resort je vzdialený cca 7 km od rybárskej dediny Bang Bao. Medzinárodné letisko v Bangkoku je vzdialené cca 315 km.

Pláž
Hotel Awa resort je umiestnený v prvej línii pobrežia, s piesočnou slnečnou terasou (bez ležadiel a slnečníkov), vstup do mora je po schodoch priamo do vody. Piesočná pláž Kai Bae je vzdialená cca 500 metrov (ležadlá a slnečníky za poplatok).

Vybavenie
Recepcia 24h, plavecký bazén, turistické informácie, miniklub pre deti s možnosťou stráženia detí (nutná rezervácia), reštaurácie a bary (za príplatok): Hlavná reštaurácia The Spoon - podáva tradičnú thajskú kuchyňu a európsku; Reštaurácia a bar The Sala ponúkajú večere a vynikajúce nápoje, živá hudba každý večer; Čajovňa The Teas - disponuje širokým výberom čajov a pečiva; Bar na pláži The Sand; bar pri bazéne - The River. Za poplatok: práčovňa, požičovňa áut a kúpele. Hotel Awa resort má konferenčné priestory.

Izby
Hotel Awa resort má 119 priestranných a exkluzívne zariadených izieb. Našim klientom ponúkajú štandardné izby Superior (cca 40 m²) a Deluxe Hillside (cca 54 m²). Všetky izby sú s manželskou posteľou alebo oddelenými posteľami, klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, kúpeľňou (sušič vlasov), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, minibarom (za poplatok) a trezorom. Iba izby typu Deluxe majú balkón. Superior izby sú umiestnené v krídle dvojposchodovej budovy (bez výťahu), ktorá sa nachádza cca 200 m od hlavnej budovy, plaveckého bazéna, reštaurácie a pláže - prechod do hlavnej časti hotela cez málo frekventovanú cestu. Na vyžiadanie a za príplatok sú aj izby s vyšším štandardom.

Strava
Raňajky formou bohatého bufetu.

Šport a zábava
Hotel Awa resort ponúka športové aktivity (aerobik, aqua aerobic). Za poplatok možnosť požičania kajakov.

Internet
V celom objekte internet Wi-Fi zdarma.

Miestne kategórie
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechali kategorizáciu hotelov na cestovných kanceláriách.

Webové stránky
www.awakohchang.com

Náš názor
Moderný hotel s bohatým vyžitím a infraštruktúrou. Scénické pohľady a pokojné prostredie. Awa resort je ideálnym miestom pre dovolenku plnú relaxácie.

Poznámka
Na poslednú noc príchod do Pattaye. Ubytovanie v hoteli. V cene je tiež zahrnutá návšteva travesti show (Alcazar alebo Tiffany). Po predstavení návrat do hotela. Alebo môžu záujemcovia stráviť noc na walking street - v centre nočného života (v tom prípade je samostatný návrat do hotela). Prenocovanie v Pattayi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Základná cena zahŕňa: priamy charterový let lietadlami Dreamliner LOT, transfery letisko - hotel - letisko, letiskové poplatky, 7 alebo 14 nocí v hoteli, stravovanie podľa popisu ubytovania, starostlivosť poľského zástupcu na letisku, starostlivosť poľského delegáta v Thajsku, poistenie TU Europa variant štandard (úrazové poistenie a liečebné náklady, trvalé následky, asistenčné služby a poistenie batožiny).

Základná cena nezahŕňa: fakultatívne výlety (v poľštine minimálne od 15 osôb), inú stravu než je uvedená v popise hotela a ďalšie osobné výdavky.

Program

Deň prvý
Zájazd je organizovaný s leteckou dopravou z Varšavy. V prípade Vášho záujmu je možné dokúpiť letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na overenie, nejedná sa o nadväzujúci let). Odlet z Poľska. Stretnutie pri stanovisku Rainbow Tour na letisku cca 3 hodiny pred plánovaným odletom. Aktuálny letový poriadok prosím skontrolujte na r.pl/rozklady.

Deň druhý až predposledný
Čas na odpočinok, opaľovanie a kúpanie, možnosť využitia fakultatívnych výletov a pod.

Posledný deň
Vysťahovania z hotela, transfer na letisko a odlet späť do Poľska.

Ostatné

Let
Priamy let komfortným lietadlom spoločnosti PLL LOT typ Dreamliner s možnosťou výberu cestovnej triedy. Catering v ekonomickej triede zahŕňa dve jedla (teplé jedlo a sendvič so syrom alebo šunkou). Počas podávania jedla dostane klienti zadarmo tiež minerálnu vodu, kávu alebo čaj. Ostatné nealkoholické a alkoholické nápoje a ďalšie položky zo Sky menu sú za poplatok. V triede Premium Club a Business Elite je v cene rozsiahleho menu vrátane nealkoholických a alkoholických nápojov (v obmedzenom množstve) a navýšenie váhových limitov batožiny. Vo všetkých triedach je k dispozícii v priebehu letu zábavný systém so samostatným monitorom pred každým sedadlom. Viac informácií nájdete TU. V prípade, že nebude možné uskutočniť let Dreamlinerom, poskytne letecká spoločnosť LOT iné lietadlo podobného štandardu (priamy let).

Cestovný pas
Cestovný pas musí byť platný min. 6 mesiacov od dátumu návratu.

7 + 7
Možnosť pobytu prv týždeň v jednom hoteli (napr. v Koh Samet) a druhý týždeň v inom hoteli (napr. v Pattayi).

Výlety po okolí

Pre klientov z Jomtien / Pattaya: (neorganizujeme fakultatívne výlety z Koh Samet, Rayong a Koh Chang)

Travesti show
Show v globálnom meradle. Farebná revue (Alcazar alebo Tiffany). Táto show je považovaná za jednu z najväčších atrakcií Pattaye. Jedná sa o hudobnú a tanečnú šou v podaní transsexuálov a transvestitov (bez erotického nádychu). Vzhľadom k veľkému záujmu je nevyhnutná predchádzajúca rezervácia! Pre našich klientov sú rezervované VIP miesta v prednej časti hľadiska. Cena cca 30 USD.

Nong Nooch Village Tropical Garden
Výlet, počas ktorého uvidíme obrovský zámok so záhradou, ktorá zaberá plochu takmer 400 ha plnú orchideí a bromélií, kaktusov a bonsajov. V mini amfiteátri sa koná polhodinová show thajských ľudových tancov a obradov, umenie thajského boxu a boje na slonoch. Záhrady sa tiež môžu pochváliť dobre vyškolenými slonmi, ktorí prezentujú v polhodinovej ukážke svoje zručnosti. Cena cca 40 USD. Show nie je dostupná z Koh Samui.

Návšteva Bangkoku
Ak navštívite Thajsko, nesmiete zabudnúť na návštevu Bangkoku! Hlavné a najväčšie mesto Thajska má nespočetné množstvo pamiatok ako napr. Chrám ležiaceho Budhu s jeho obrovskou sochou a Veľkým kráľovským palácom. Je možnosť zorganizovať pobyt vo vybranom hoteli (dve noci) v Bangkoku a poznávaní mesta druhý deň po príchode. Viac informácií k dispozícii na strane: r.pl (kód zájazdu: TBK)

Tradičná thajská masáž
Masáž, ktorú by mal každý návštevník Thajska navštíviť. Masáže boli objavené a zdokonaľované v budhistických chrámoch. Masáž podporuje regeneráciu tela, uvoľňuje a zlepšuje krvný obeh. Cena cca 20 USD.

Navštívte krajinu slonov
Vrelo odporúčame navštíviť dedinu slonov, v ktorej môžete obdivovať tieto extrémne chytré zvieratá z blízka. Návštevníci majú možnosť prejsť sa na slonovi, kŕmiť ho a vyfotografovať sa s ním. Cena cca 60 USD.

Rajský ostrov Koh Samet
Tento ostrovček je obklopený najkrajšími plážami. Celá oblasť je nedotknutá turistami vďaka národnému parku (Khao Laem Ya-Moo Koh Samui). Krásne biele piesočné pláže a krištáľovo čistá tyrkysová voda robí z tohto miesta raj na zemi. Cena cca 45 USD.

Potápanie ako z rozprávky
Obdivujte koralové útesy v teplých vodách mora okolo Thajska. Ukážeme Vám ako je tento svet rozmanitý a farebný. Cena cca 130 USD.

Navštívte ostrov Koh Larn
Len pár kilometrov od pobrežia letoviska Pattaya sa nachádza ostrov Koh Larn. Krásne biele pláže sa tu spájajú s blankytnou vodou. Nezabudnuteľné výhľady sú zaručené. Cena cca 40 USD.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Víza

Cestovný pas musí byť platný min. 6 mesiacov od dátumu návratu.

Mapa

Recenzia

Spánok

Lokalita

Izby

Služby

Cena

Čistota

Krásny rezort 25. 11. 2016

Krásny rezort, super pre rodiny aj dovolenku s kamarátmi. Ceny niesu zle ale úroveň služieb je naozaj na vysokej úrovni. Vrelo odporúčam a o rok sa rad vrátim. Čistota bola super, trocha viac by mal... Read

© TripAdvisor 2019

Najbližšie termíny do hotelu


02. 11. - 11. 11. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 516 €
02. 11. - 18. 11. 2019 (16 dní)
Varšava raňajky
1 955 €
09. 11. - 25. 11. 2019 (16 dní)
Varšava raňajky
2 003 €
09. 11. - 18. 11. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 581 €
16. 11. - 25. 11. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 485 €
16. 11. - 02. 12. 2019 (16 dní)
Varšava raňajky
1 907 €
23. 11. - 09. 12. 2019 (16 dní)
Varšava raňajky
1 887 €
23. 11. - 02. 12. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 467 €
30. 11. - 16. 12. 2019 (16 dní)
Varšava raňajky
1 852 €
30. 11. - 09. 12. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 419 €
07. 12. - 23. 12. 2019 (16 dní)
Varšava raňajky
1 780 €
07. 12. - 16. 12. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 355 €
14. 12. - 23. 12. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 336 €
14. 12. - 30. 12. 2019 (16 dní)
Varšava raňajky
1 917 €
21. 12. - 30. 12. 2019 (9 dní)
Varšava raňajky
1 827 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Česká spořitelna č.ú: 2621338329/0800

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €