Ubytování TKX Obrázok0
Ubytování TKX Obrázok1
Ubytování TKX Obrázok2
Ubytování TKX Obrázok3
Ubytování TKX Obrázok4
Ubytování TKX Obrázok5
Ubytování TKX Obrázok6
Ubytování TKX Obrázok7
Ubytování TKX Obrázok8
Ubytování TKX Obrázok9
Ubytování TKX Obrázok10

Velké asijské dobrodružství (de luxe)

Thajsko - Bangkok
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Siam Bayshore

Poloha
Komfortný a štýlový hotel Siam Bayshore sa nachádza na južnom okraji zátoky Pattaya.
Je umiestnený v rozľahlej tropickej záhrade. Do centra je to len pár krokov. Pri hoteli Siam Bayshore sa nachádza mólo, od ktorého vyplávajú niekoľkokrát denne lode na koralový ostrov Koh Lan (prejazd cca 30-40 THB).

Pláž
Hotel Siam Bayshore je oddelený od pláže malou rušnou cestou.

Vybavenie
Hotel Siam Bayshore sa skladá z niekoľkých nízkych hotelových pavilónov, ktoré sú navzájom prepojené. Recepcia, kaviareň, reštaurácia Camillo podávajúca jedlá medzinárodnej kuchyne, thajská reštaurácia, reštaurácia špecializujúca sa na čínsku kuchyňu a dary mora, reštaurácia s grilovanými jedlami, snack bar pri bazéne, lobby bar, obchod so suvenírmi a novinový stánok. V záhrade hotela Siam Bayshore sú dva bazény a dva detské bazény s terasami na opaľovanie. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky - zadarmo. Ďalej sa v hoteli Siam Bayshore nachádza fitnes centrum, šípky, biliard (za poplatok), stolný tenis, tenisové kurty (osvetlenie a zapožičanie tenisových rakiet za poplatok). Thajské masáže za poplatok. Neďaleko hotela je motokárová dráha.

Izby
Priestranné a štýlovo zariadené dvojlôžkové izby (Deluxe) s možnosťou prístelky, kúpeľňou a WC. V každej izbe je klimatizácia, satelitný TV (vrátane platených filmových kanálov), minibar (konzumácia za poplatok), trezor, rýchlovarná kanvica, telefón, sušič vlasov a balkón alebo terasa.

Strava
Raňajky sú podávané formou bohatého amerického bufetu.

Internet
V lobby a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce prenechávajú kategorizáciu organizátorom zájazdov.

Webové stránky
www.siamhotels.com/siambayshore

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/tajlandia-jomtien-pattaya-koh-samet-lub-koh-chang-wczasy/siam-bayshore

Náš názor
Kvalitný hotel Siam Bayshore s bohatým vybavením a infraštruktúrou. Už niekoľko rokov je veľmi dobre hodnotený našimi klientmi. Vynikajúca kvalita za rozumnú cenu.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Novotel Rayong

Poloha
Novotel Rayong je veľmi kvalitný hotel patriaci známej hotelovej sieti Novotel. Hotel je situovaný v rozľahlej udržiavanej záhrade, v pokojnom regióne Rayong (cca 230 km juhovýchodne od Bangkoku). V okolí hotela Novotel Rayong sa nachádza niekoľko reštaurácií a obchodov. Do hlavného mesta regiónu - Rayong je to cca 30 km. Na medzinárodnej letisko v Bangkoku je to cca 200 km.

Pláž
Novotel Rayong sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži. Plážový servis - zadarmo.

Vybavenie
Novotel Rayong má k dispozícii recepciu aj room service 24hod., turistické informácie, trezor na recepcii, posilňovňu a biliard. V areáli rozľahlej záhrady sú štyri bazény (z toho dva pre deti). Dva bary (z toho jeden pri bazéne), kaviareň, talianska reštaurácia, thajská reštaurácia. Hotelové SPA centrum, zmenáreň, práčovňa a obchod so suvenírmi.

Izby
Našim klientom ponúkame izby typu štandard a superior, ktoré sú umiestnené v hlavnej budove a v záhradnom krídle. Všetky izby majú balkón, individuálne riadenú klimatizáciu, TV-sat (s platenými filmovými kanálmi), telefón, set na prípravu kávy a čaju, sušič vlasov, minibar (za poplatok), trezor (zdarma).

Strava
Raňajky.

Internet
Zadarmo v celom hotelovom areáli.

Miestne kategórie
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechali kategorizáciu hotelov na cestovných kanceláriách.

Webové stránky
http://www.novotel.com

Náš názor
Veľmi dobrý hotel s výborným umiestnením priamo pri krásnej pláži. Novotel Rayong je dobrou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pláž podobnú plážam na ostrove Koh Samet, ale zároveň preferujú pobyt na pevnine.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Marriott Rayong Resort & Spa

Poloha
Marriott Rayong Resort & Spa je veľmi kvalitný 5 hviezdičkový hotel patriaci známej hotelovej sieti Marriott. Hotel sa nachádza v pokojnom regióne Rayong. Reštaurácie a obchody sú vzdialené niekoľko minút cesty. Do hlavného mesta regiónu Rayong je to cca 30 km, do mestečka Ban Phe cca 14 km. Na medzinárodné letisko v Bangkoku je to cca 200 km.

Pláž
Marriott Rayong Resort & Spa je situovaný priamo pri štrkovo-piesočnatej pláži a cca 100 m od piesočnatej pláže.

Vybavenie
Recepcia 24hod., dva bazény, detský bazén pre deti, šesť reštaurácií a barov (tradičná thajská, ázijská a indická kuchyňa, morské plody a nápoje - všetko za poplatok), lobby bar (nápoje za poplatok), mini klub pre deti. Za poplatok: detská opatrovateľka, wellness centrum. Hotel ponúka rozsiahle konferenčné priestory.

Izby
Marriott Rayong Resort & Spa má 250 priestranných a elegantne zariadených izieb. Našim klientom ponúkame štandardné izby typu Deluxe (rozloha cca 40 m²): Sea View - s lôžkom typu king bed alebo twin, Mountain View - len s lôžkami typu king bed (bez lôžok typu twin). Ubytovanie v komfortných a funkčne zariadených izbách, ktoré sú vybavené klimatizáciou, TV-sat, telefónom, dobre vybavenou kúpeľňou (sušič vlasov), žehličkou a žehliacou doskou, setom na prípravu kávy a čaju, trezorom a balkónom. Na vyžiadanie a za príplatok sú dostupné aj izby o vyššom štandarde.

Strava
Raňajky formou bohatého bufetu.

Šport a zábava
Zadarmo: posilňovňa a športy na pláži (plážový volejbal, futbal, stolný tenis, kajaky).
Za poplatok: potápanie, golf a požičovňa bicyklov.

Internet
Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela zdarma. Na izbe za poplatok.

Miestne kategórie
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce ponechali kategorizáciu hotelov na cestovných kanceláriách.

Webové stránky
www.marriott.com

Náš názor
Moderný hotel s bohatým vybavením pre najnáročnejších klientov.
Marriott Rayong Resort & Spa odporúčame klientom, ktorí si cenia pokoj počas pobytu. Výhodou je atraktívne umiestnenie hotela v pokojnej časti regiónu Rayong a zároveň priamo pri pláži.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Ao Prao

Poloha
Luxusný komplex Ao Prao sa nachádza v krásnom prostredí, vo svahu klesajúcom priamo k moru, na západnom pobreží ostrova Koh Samet. Do centra ostrova je to od hotela Ao Prao cca 30-40 minút cesty (popr. Taxi).

Pláž
Komplex Ao Prao leží priamo pri krásnej pokojnej pláži Ao Prao s bielym pieskom. Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Komplex Ao Prao sa skladá z 52 bungalovov a niekoľkých poschodových pavilónov (prístup po strmom schodisku). Rozsiahla lobby s recepciou, obchod s pamiatkami, konferenčná sála (pre 80 osôb), vynikajúce reštaurácie (s výhľadom na more, medzinárodna a thajská kuchyňa), dva bary, dva menšie bazény s ležadlami a slnečníkmi (zdarma). Možnosť zapožičania plachetníc, kajakov, windsurfingu a potápačskej výbavy (za poplatok). V areáli hotela sa nachádza potápačské centrum. Pri pláži sú dostupné aj tradičné thajské masáže (cca 400 THB / hod.).

Izby
Naši klienti sú ubytovaní v komplexe Ao Prao v pavilónoch.
Priestranné a vkusne zariadené dvojlôžkové izby (s rozlohou cca 30 m²) s možnosťou prístelky, s kúpeľňou (sušič vlasov) a WC. Všetky izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, mini barom (tri fľaše vody denne na izbu zdarma, ostatné nápoje za poplatok), telefónom, trezorom, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju. Izby majú terasu alebo balkón s výhľadom na more alebo záhradu.

Strava
Raňajky.

Internet
V lobby a na niektorých izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce prenechávajú kategorizáciu organizátorom zájazdov.

Upozornenie! Pre klientov, ktorí majú zakúpený pobyt v hoteli na Koh Samet neorganizujeme fakultatívne výlety. Klienti budú v starostlivosti sprievodcu / delegáta z oblasti Rayong. Transfer Bangkok-Koh Samet-Bangkok môže byť uskutočnený cez Pattayu / Jomtien.

Upozornenie! Je potrebné zaplatiť vstupenku do areálu národného parku (do ktorého patrí celý ostrov Koh Samet). Poplatok sa platí priamo v hotelovej recepcii, vo výške cca 7 EUR / osoba za celý pobyt. Poplatok sa týka všetkých osôb. Navyše je potrebné mať pri sebe po celú dobu pobytu zaplatenú vstupenku pre prípad kontroly.

Webové stránky
www.samedresorts.com/aoprao/index.html

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/tajlandia-jomtien-pattaya-koh-samet-lub-koh-chang-wczasy/ao-prao

Náš názor
Kvalitný hotelový komplex s bohatým vybavením a infraštruktúrou. Hotel Ao Prao odporúčame klientom túžiacim po oddychu ďaleko od hlučných letovísk.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sai Kaew Premier Room

Poloha
Elegantný hotelový komplex Sai Kaew Premier Room sa nachádza v severovýchodnej časti Koh Samet. Všetky hotelové budovy sú obklopené tropickou záhradou, ktorá sa rozkladá na veľkej ploche. Hotel sa nachádza v blízkosti turistického centra ostrova.

Pláž
Komplex Sai Kaew Premier Room sa nachádza priamo pri krásnej piesočnej pláži (jednej z najväčších pláží na ostrove Koh Samet). Na pláži je k dispozícii volejbalové a futbalové ihrisko, ležadlá a slnečníky zdarma. Počas dňa môže byť pláž Sai Kaew trochu preplnená, pretože tu jazdia tiež turisti na jednodňové výlety loďou. Neďaleko hotela je komorná skalnatá pláž - Pineapple Beach.

Vybavenie
Komplex Sai Kaew Premier Room bol v roku 2009 kompletne zrekonštruovaný. Skladá sa z niekoľkých dvojpodlažných budov a domčekov. Recepcia, obchod so suvenírmi, tri bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne (zadarmo), centrum vodných športov (za poplatok: plachetnice, windsurfing, kajaky, vybavenie pre šnorchlovanie a potápanie), posilňovňa (zadarmo), wellness (za poplatok), dve reštaurácie (priamo na pláži - talianska, thajská a medzinárodná kuchyňa), plážový bar a lobby bar. Navyše pre deti: mini klub a veľké ihrisko.

Izby
Naši klienti majú na výber izby typu "Deluxe Cottage" a "Premium Room".
Komfortné a elegantne zariadené dvojlôžkové izby (s možnosťou jednej prístelky) s kúpeľňou a WC. Všetky izby sú vybavené individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitným TV, trezorom, minibarom (tri fľaše vody denne na izbu zdarma, ostatné nápoje za poplatok). Všetky izby sú s výhľadom do záhrady alebo na bazén.
- Izby typu "Deluxe Cottage" (kategória 3 * +) sa nachádza v niekoľkých radoch domčekov (jedna alebo dve izby v domčeku) v blízkosti komornej kamenistej pláže (Pineapple Beach).

- Izby typu "Premier Room" (kategória 4 *, rozloha cca 45 m²) sa nachádza v centrálnej časti komplexu, okolo bazénu a v blízkosti baru, v niekoľkých dvojposchodových budovách.

Strava
Raňajky.

Internet
V lobby a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov. Hotelové reťazce prenechávajú kategorizáciu organizátorom zájazdov.

Upozornenie! Pre klientov, ktorí majú zakúpený pobyt v hoteli na Koh Samet neorganizujeme fakultatívne výlety. Klienti budú v starostlivosti delegáta / sprievodcu z oblasti Rayong. Transfer Bangkok-Koh Samet-Bangkok môže byť uskutočnený cez Pattayu / Jomtien.

Upozornenie! Je potrebné zaplatiť vstupenku do areálu národného parku (do ktorého patrí celý ostrov Koh Samet). Poplatok sa platí priamo v hotelovej recepcii, vo výške cca 7 EUR / osoba za celý pobyt. Poplatok sa týka všetkých osôb. Navyše je potrebné mať pri sebe po celú dobu pobytu zaplatenú vstupenku pre prípad kontroly.

Webové stránky
www.samedresorts.com/saikaew/index.html

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/tajlandia-jomtien-pattaya-koh-samet-lub-koh-chang-wczasy/sai-kaew-premier-room

Náš názor
Kvalitný hotel Sai Kaew Premier Room s bohatým vybavením a infraštruktúrou. Skvelá poloha v turistickom centre ostrova Koh Samet.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Paradee

Poloha
5 * hotel Paradee je na vysokej úrovni, obklopený tropickou záhradou. Nachádza sa v južnej časti malebného ostrova Koh Samet v Thajsku. Ako súčasť Národného parku Koh Samet zaručuje tento hotel nádherné výhľady a pokojné prostredie.

Pláž
Hotel Paradee sa nachádza priamo pri piesočnej pláži Ao Kiev, obklopený palmami, pri krištáľovo čistom mori. Ležadlá na pláži sú zahrnuté v cene.

Vybavenie
Recepcia, reštaurácia servírujúca jedlá medzinárodnej kuchyne, Pool Bar, Sunset Bar na terase, klimatizované fitnes centrum otvorené 24 hodín denne, knižnica. Navyše môžu návštevníci využívať wellness procedúry a masáže (za poplatok).

Izby
Hotel Paradee ponúka štýlové vily pokryté strechou, zariadené v tradičnom thajskom štýle s marockými a balijským prvkami. Objekt sa skladá z luxusných víl. Každá je vybavená spálňou, kúpeľňou a terasou. Našim hosťom ponúkame ubytovanie vo vilách s rozlohou asi 100 m²: Garden Villa alebo Garden Pool Villa s vlastným bazénom. Každá izba má TV s plochou obrazovkou, CD / DVD prehrávač, príslušenstvo k príprave kávy / čaju, plne zásobený mini bar (za poplatok), trezor (za poplatok).

Strava
Raňajky sú podávané formou bufetu. V hoteli Paradee sa nachádza aj reštaurácia, kde sa podávajú chutné pokrmy thajskej a medzinárodnej kuchyne, pripravené thajským šéfkuchárom. V bare pri bazéne si hostia môžu kúpiť občerstvenie a nápoje.

Internet
Na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
V Thajsku neexistuje oficiálna kategorizácie hotelov. Hotelové reťazce prenechávajú kategorizácie organizátorom turistiky.

Upozornenie! Pre klientov, ktorí sa rozhodli pre pobyt v hoteloch na Koh Samet nie sú organizované fakultatívne výlety. Klienti budú v starostlivosti delegáta / rezidenta z oblasti Rayong. Transfer Bangkok - Koh Samet - Bangkok môže byť cez Pattayu / Jomtien."

Webové stránky
http://www.samedresorts.com/paradee/index.html

Náš názor
Krásny štýlový hotel Paradee sa nachádza v pokojnom prostredí, s prístupom k pobrežiu z oboch strán ostrova. Odporúčame najmä pre páry, ktoré chcú stráviť romantickú dovolenku. Je tiež ideálnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú pokoj a bezstarostnú dovolenku na najvyššej úrovni.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Program:

Cena

Cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem LOT (přímý let) na trase Varšava - Bangkok - Varšava, vnitrostátní přelety s místními leteckými společnostmi na trase Saigon - Haiphong a Hanoj ​​- Bangkok, letištní poplatky, ubytování v hotelích (14 nocí v hotelu), transfery klimatizovaným autokarem/mikrobusem, snídaně a večeře, nebo jen snídaně (stravování dle programu), služby polského zástupce na letišti při odbavení v Polsku, služby polského průvodce během zájezdu, pojištění TU Europa varianta "základní" (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, vyjíždky na člunech, rikšách apod., poplatky za místní průvodce, spropitné pro řidiče, nosiče zavazadel, hotelové zaměstnance atd. (celkem cca 233 USD + lístek do Angkor Wat aktuálně cca 37 USD, platí se na místě průvodci jako balíček) další jídla během zájezdu, nápoje s jídlem a ostatní osobní náklady. V základní ceně nejsou zahrnuty náklady na víza - vietnamské a kambodžské. Vízová procedura je popsána níže.

Program

Bangkok a Smaragdový Buddha • Angkor Wat a džungle • úžasná zátoka Halong Bay • Ho Chi Minhovo město a Hanoj • partyzánské tunely Cu Chi

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina, Varšava - stanoviště Rainbow Tours se nachází v zóně "Biura Podróży", mezi letištní zónou B a C (naproti obchodu "Virgin"). Aktuální časy odletů zkontrolujte na http://r.pl/rozklady. Přímý charterový let LOT do Bangkoku.

Den 2
Přílet do Bangkoku. Pasová kontrola a transfer do hotelu. Ubytování v hotelu, odpočinek po cestě. Večeře v hotelu.

Den 3
Snídaně v hotelu, poté navštěva Bangkoku: chrám Zlatého Buddhy, květinový trh v čínské čtvrti, Královský palác, v něm Wat Pra Kaeo - svatyně s nejznámější thajskou sochou Buddhy - malým Smaragdovým Buddhou. Po návštěvě oběd. V odpoledních hodinách prohlídka Klongach - projížďka lodí po kanálech, které v minulosti představovaly alternativní komunikační systém Bangkoku. Ve večerních hodinách pro zájemce večeře s uměleckou ukázkou (příplatek cca 2000 THB nebo cca 65 USD).

Den 4
Po časné snídani transfer autobusem na hranici mezi Thajskem a Kambodžou, vízová a pasová kontrola a pak přejezd do Siem Reap, nacházejícího se pouhých 7 km od chrámů v Angkoru (cesta potrvá cca 6 hod.) Po příjezdu ubytování v hotelu. Následně přejezd k jezeru Tonlésap a plavba lodí do plovoucí vesnice. Po prohlídce večeře v místní restauraci a návrat do hotelu, nocleh. (Trasa cca 400 km).

Den 5
Po snídani prohlídka kamenných chrámů z doby rozkvětu Khmerské říše s jeho hlavním městem v Angkoru (seznam UNESCO). Během výletu oběd v místní restauraci. Komplex skládající se z více než 400 budov, býval obklopen zemědělskou půdou, dobře udržovanými silnicemi, kanály a silnými zdmi. Program zahrnuje také chrám Bayon, chrám ve tvaru pyramidy Babhuon, Terasa slonů, Terasa malomocného krále a jižní brána Angkor Thom a Angkor Wat. Odpoledne navštívíme Ta Phrom - část Angkoru, která odolala silám přírody, v tomto případě džungle. Často se stává že mocné stromy vyrůstají z kamenných budov a jejich kořeny jsou obtočené kolem sloupů nebo dokonce celých budov. Nocleh v hotelu. Večeře ve vlastní režii.

Den 6
Po snídani volný čas na individuální procházku nebo pro zájemce fakultativní výlet (pro zájemce za příplatek cca 45 USD + vstupenka do Angkor Wat, aktuálně cca 37 USD) do komplexu svatyní Bantaey Srei, nazývané " pevnost žen" a Banteay Samre. Oběd v místní restauraci a následně přejezd do Baeng Malea chrámu postavenému v době, kdy byly vytvořeny chrámy v Angkoru. Jeho ruiny jsou porostlé mechem, lišejníky, propletené s kořeny stromů a lián, což vytváří úžasnou atmosféru tohoto místa. Po prohlídce návrat do Siem Reap. Večeře ve vlastní režii, nebo pro zájemce večeře s ukázkou lidových khmerských tanců (cena cca 50 USD). Nocleh v hotelu v Siem Reap. (Trasa cca 130 km).

Den 7
Po snídani transfer autobusem do hlavního města Kambodži - Phnom Penhu. Po příjezdu krátká prohlídka města Phnom Penh: Královský palác, Stříbrná pagoda, Památník nezávislosti, muzeum Tuol Sleng (věnováno obětem režimu Pol Pota) a Wat Phnom - nejstarší chrám ve městě, ze kterého pochází název kambodžského hlavního města. Oběd nebo večeře. Nocleh v Phnompenhu. (Trasa cca 340 km).

Den 8
Po časné snídani transfer autobusem do Ho Chi Minova města (Saigon), který se nachází ve Vietnamu. Přejezd přes řeku Mekong. Příjezd na hranice Moc Bai Bavet. Hraniční kontrola, výměna autokaru. Pokud to bude možné, prohlídka impozantního chrámu v Tay Ninh - hlavním centru syncretického náboženství Cao Dai. Navštívíme také proslulé partyzánské tunely Cu Chi - symbol boje proti Viet Congu s cizími vojsky. Během výletu večeře v místní restauraci. Ubytování v hotelu v Saigonu a nocleh. (Trasa cca 520 km).

Den 9
Po snídani prohlídka na Ho Či Minova města: Katedrála Notre Dame, historická hlavní pošta, pagoda Thien Hau a Nefritový císař, čínská čtvrť a bazar Binh Tay. Během výletu oběd. Následně přelet do Hanoje nebo Haiphongu. Ubytování v hotelu a nocleh. (Vnitrostátní let).

Den 10
Po snídani přejezd do Ha Long a plavba po zátoce (seznam světového dědictví UNESCO). Plocha je vyplněna úžasnými skalními útvary, ostrovy, jeskyněmi, atp. Během výletu oběd s nabídkou plodů moře. V odpoledních hodinách přejezd do Hanoje, po cestě zastávka v obci, kde se vyrábí keramika a zpracovává kámen. Ve večerních hodinách ukázka proslulých "vodních loutek", které jsou specialitou Hanoje a severního Vietnamu. Nocleh v hotelu. (Trasa cca 230 km).

Den 11
Po snídani navštěva Hanoje: ​​Ho Či Minhovo mauzoleum (pokud bude otevřené), prezidentský palác, rezidenci Ho Chi Minha, chrám na jednom sloupu a Chrám literatury. Oběd během výletu. V odpoledních hodinách projížďka rikšami přes koloniální staré město. Nocleh v hotelu.

Den 12
Po časné snídani transfer na letiště a odlet do Bangkoku. Příjezd do Pattaya/Jomtien/Rayong nebo Koh Samui a ubytování. Volný čas pro opalování, koupání v moři a relaxaci. (Trasa cca 170 km + vnitrostátní let).

Den 13-15
Čas na odpočinek u moře nebo nákupy. Možnost využití Fakultativních výletů (nevztahuje se na klienty, kteří se rozhodnou zůstat na ostrově Koh Samui nebo v Rayongu). Výlet na ostrov Koh Lan (cca 50 USD), travesti show (cca 35 USD), tropické zahrady Nong Nooch (cca 50 USD) nebo i jiné.

Den 16
Po snídani odjezd  z hotelu a transfer na letiště. Přímý charterový let do Polska. Aktuální časy odletů na http://r.pl/rozklady.

Upozornění k programu
- Pořadí realizace jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.
- Vzhledem k přísným a vymahatelným ustanovením týkajících se práce průvodců na výletech v Thajsku, v některých objektech polský průvodce nemá právo nejen provázet nebo tlumočit místního průvodce, ale ani vstupu do nich. Zejména to platí pro palácový komplex v Bangkoku.
- V některých termínech průvodce může přebírat skupinu na letišti v Bangkoku. Proto doporučujeme klientům asistenci polského zástupce na letišti v Polsku při odbavení.
- 3 lůžkový pokoj je ve skutečnosti pokoj 2 lůžkový s přistýlkou (ve formě polního lůžka nebo rozkládací pohovky.
Limit zavazadel při vnitrostátních letech je 20 kg.

Dovolená ve verzi DE LUXE, to je nezapomenutelný zážitek z vašeho cestování a návštěv památek s řadou dalších výhod, jako je maximálně 20 osob v autobuse a kvalitní 4* hotely s klimatizací. Jako vždy garantujeme profesionální personál v podobě pečlivě vybraných průvodců a řidičů.

Ostatné

Let
Přímý let komfortním letounem společnosti PLL LOT typ DREAMLINER nebo jiným letadlem podobného standartu (přímý let) s možností výběru cestovní třídy. Catering v ekonomické třídě zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou), také minerální vodu, která je dostupná během celého letu (káva a čaj se nepodávají). Ostatní nealkoholické a alkoholické nápoje a další položky ze Sky menu jsou za poplatek. Ve třídě Premium Club a Business Elite je v ceně rozsáhlé menu včetně nealkoholických a alkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete zde: https://rainbowtours.cz/stranky/exotika-s-dreamlinerem. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytne letecká společnost LOT jiné letadlo podobného standardu (přímý let).

Měna
Doporučujeme si vzít s sebou USD, ale je možné vyměnit také EUR, GBP a další široce přijímanou měnu. Peníze je možné vyměnit v různých bankách a směnárnách, a také na hotelu (kde je obvykle kurz velmi nevýhodný).
Upozornění! V Thajsku nejsou akceptovány bankovky 50 USD a 100 USD starých verzí (s malými obrázky prezidentů).
V Kambodži je oficiální měnou USD. Výměna jiných měn je nutná na USD nebo na místní měnu (Riel), která ovšem není výhodná.

Upozornění!
- Pokud klienti budou brát s sebou americké dolary, je třeba pamatovat na to, že v jihovýchodní Asii nejsou akceptovány bankovky vydané před rokem 1996 nebo zničené, roztržené atd.

Telefony
Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming pro Vietnam a informujte se u svého operátora o cenách Vámi používaného tarifu. U některých operátorů je potřeba zažádat o aktivování roamingu pro Vietnam.

Poznámka: V souladu s ustanoveními Úřadu pro civilní letectví v Thajsku není možné použít zpáteční let pro charterové lety LOT na trase Bangkok-Varšava, pokud jste v téže sezóně (od listopadu do března) neletěli do Thajska s charterem LOT na trase Varšava-Bangkok. 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza - informácie pre predajcov

Kambodžské vízum
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Kambodži a musí mít volné min. 3 strany pro udělení víz 
- kromě toho je nutné si vzít s sebou 2 pasové fotografie (barevné a aktuální)               
- cena víza je cca 30 USD (vízum se vyřizuje na kambodžských hranicích)

Vietnamské vízum
- občané České republiky potřebují pro vstup do Vietnamu vízum
- cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data předpokládaného návratu z Vietnamu
- 1x fotografie pasového formátu
- vyplěný formulář 
Délka platnosti víza: 1 měsíc/1 vstup nebo 1 měsíc/multiple
Doba vyřízení: cca 3 týdny
Poplatek za vyřízení: 3850 Kč/os. (1 měsíc/1 vstup) nebo 4350 Kč (1 měsíc/multiple)
Poznámka: nezletilé dítě získá vízum za stejných podmínek jako dospělá osoba

Veškeré informace zde uvedené jsou platné pouze pro obyvatele ČR. 
Klienti, kteří mají jiný než český cestovní pas, jsou povinni si vízum zajistit sami.

UPOZORNĚNÍ: Klienti, kteří si vízum zařizují sami, musí mít platné vietnamské vízum v cestovním pase. Vízový příslib do Vietnamu organizovaný na vlastní náklady nemusí být dostatečný, vzhledem k vleklým vízovým formalitám na letišti ve Vietnamu. V případě dlouhého zpoždění/možnosti narušení programu zájezdu, se budou muset klienti připojit ke skupině na vlastní náklady.

Informácie o hoteloch

Poznávací část
Hotely vysoké kvality ****
Pokoje:
 ve všech hotelech jsou vybaveny TV, klimatizací, koupelnou s WC a často minibarem (za příplatek). Třílůžkový pokoj je obvykle dvoulůžkovým pokojem s přistýlkou (přistýlka je zpravidla v podobě rozkládacího lůžka nebo pohovky).

Vybavení: hotelová restaurace, bar a ve většině hotelů bazén.

Pobytová část
Hotely: popisy hotelů najdete v části Thajsko -pobyt (Jomtien/Pattaya, Rayong, Koh Samet nebo Koh Chang) a v rezervačním systému R.pl.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Najbližšie termíny do hotelu

04. 01. - 19. 01. 2020 (16 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
2 241 €
18. 01. - 02. 02. 2020 (16 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
2 390 €
01. 02. - 16. 02. 2020 (16 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
2 638 €
15. 02. - 01. 03. 2020 (16 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
2 674 €
29. 02. - 15. 03. 2020 (16 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
2 517 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €