Ubytování SLH Obrázok0
Ubytování SLH Obrázok1
Ubytování SLH Obrázok2
Ubytování SLH Obrázok3
Ubytování SLH Obrázok4
Ubytování SLH Obrázok5
Ubytování SLH Obrázok6
Ubytování SLH Obrázok7
Ubytování SLH Obrázok8
Ubytování SLH Obrázok9
Ubytování SLH Obrázok10
Ubytování SLH Obrázok11
Ubytování SLH Obrázok12
Ubytování SLH Obrázok13
Ubytování SLH Obrázok14
Ubytování SLH Obrázok15
Ubytování SLH Obrázok16
Ubytování SLH Obrázok17

Zábava na Srí Lance

Srí Lanka - Colombo
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Paradise Beach Hotel

Poloha
Paradise Beach Hotel
sa nachádza v dobre udržiavanej záhrade, v mestečku Negombo, v pešej vzdialenosti (cca 3 km) od centra mesta plného postkoloniálnych pamiatok a s mnohými atrakciami, obchodmi, barmi a reštauráciami. Železničná stanica v meste Negombo je vzdialená cca 2,5 km, centrum Kolomba cca 40 km a medzinárodné letisko v Kolombe cca 13 km.

Pláž
Paradise Beach Hotel
sa nachádza priamo na verejnej, širokej piesočnatej pláži. Bez plážového servisu.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, výťah, parkovisko, hlavná reštaurácia s výhľadom na Indický oceán a dva bary: Pirate Bar a bar pri bazéne. Veľký bazén s jacuzzi a oddelenou časťou pre deti, uteráky, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo. Za poplatok: práčovňa, zmenáreň, lekár.

Izby
Paradise Beach Hotel
má 61 štandardných izieb, umiestnených v trojpodlažnej budove, v ktorých sa môžu ubytovať dve dospelé osoby a jedna osoba na prístelke (prístelka vo forme normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Všetky izby sú umiestnené na strane oceánu a sú vybavené vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom alebo vaňou, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, bezplatným trezorom a mini chladničkou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju a balkónom alebo terasou. Možnosť vloženia postieľky pre deti do veku 2 rokov zadarmo. Na vyžiadanie a potvrdenie ponúka hotel tiež izby typu suite a apartmány.

Strava
Raňajky formou bufetu (06:30-09:30), za poplatok večera, nápoje k večeriam za poplatok a plná penzia (navyše obedy podávané formou bufetu od 12:30 do 14:30, nápoje za poplatok). Hotel sa špecializuje na miestnu i medzinárodnú kuchyňu. Okrem toho sú k dispozícií v hotelovej reštaurácii jedla a'la carte srílanskej kuchyne a v hotelových baroch miestne aj dovážané nealkoholické a alkoholické nápoje (za poplatok). Čas od času sa v hoteli organizujú tematické večery barbecue.

Šport a zábava
Paradise Beach Hotel
neorganizuje animačný program. Kompenzuje to živé centrum mesta Negombo s celou radou atrakcií a množstvom barov, kaviarní a reštaurácií.

Internet
Internet Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela a v hotelových izbách zadarmo.

Miestne kategórie
Na Srí Lanke neexistuje žiadna oficiálna kategorizácia hotelov.

Webové stránky
www.paradisebeachsrilanka.com

Náš názor
Hotel s priateľskou atmosférou a dobrým pomerom kvality a ceny. Paradise Beach Hotel je veľmi dobrou ponukou pre menej náročných klientov, ktorí ocenia blízkosť pláže a atrakcií blízkeho mesta Negombo. Blízkosť najväčších miest na Srí Lanke je ideálnou ponukou pre osoby, ktoré hľadajú základňu pre nezávislé preskúmavanie tejto časti ostrova.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

The Palms

Poloha
Elegantný hotel The Palms sa nachádza v malej dedine Beruwala, v dobre udržiavanom zelenom areáli s palmami, ktoré vrhajú tieň na priľahlé okolie hotela. Mesto Bentota so širokou ponukou reštaurácií, barov a obchodov je vzdialené cca 6 km. Hotel sa nachádza cca 60 km od centra mesta Kolombo a cca 95 km od letiska.

Pláž
Hotel The Palms sa nachádza priamo na krásnej širokej piesočnatej pláži. Plážová služba nie je k dispozícií.

Vybavenie
Recepcia 24h, zmenáreň, hlavná reštaurácia Golden Palms s výhľadom na záhradu, a'la carte reštaurácia na pláži Fisherman Wharf podávajúca plody mora, dva bary: hlavný a plážový. Veľký bazén s vyznačenou časťou pre deti, bezplatné plážové osušky, ležadlá a slnečníky pri bazéne, dobre vybavená posilňovňa. Za poplatok: obchody so suvenírmi, oblečenie a šperky, izbová služba do 23:00, kaderníctvo, kozmetický salón, kúpeľné centrum.

Izby
Hotel The Palms má 98 elegantne zariadených deluxe izieb, všetky s výhľadom na oceán. V každej izbe je možné pohodlne ubytovať dve dospelé osoby a osobu na prístelke (formou rozkladacieho lôžka). Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, stropným ventilátorom, TV so satelitným príjmom, bezplatným trezorom, telefónom, mini chladničkou (balená voda dopĺňaná zadarmo, na vyžiadanie možnosť doplnenia ostatných nápojov, konzumácia za poplatok), servisom na prípravu kávy a čaju, balkónom alebo terasou.
Na vyžiadanie je možné do izby zadarmo umiestniť detskú postieľku pre dieťa do veku 2 rokov.

Strava
Raňajky a večere podávané v hlavnej reštaurácií formou bohatého bufetu. Nápoje za poplatok. Možnosť príplatku za obedy alebo program All inclusive.
All inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, občerstvenie po celý deň, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:30). V reštaurácií sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne a miestne špeciality.

Šport a zábava
Hotel The Palms nezaisťuje animačný program. Športový program: plážový volejbal a vodné pólo, stolný tenis, biliard, fitness. Za poplatok: masáže a procedúry v SPA centre.

Internet
Wi-Fi zadarmo v spoločných priestoroch hotela.

Miestne kategórie
Na Srí Lanke neexistuje žiadna oficiálna kategorizácia hotelov.

Webové stránky
http://www.thepalmsberuwala.com

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/sri-lanka-wypoczynek/the-palms

Náš názor
Komorný hotel s priateľským personálom, ktorý odporúčame najmä párom, ktoré vyhľadávajú odpočinok uprostred zelene, bokom od pozlátka typického pre veľké letoviská. Blízkosť Bentoty činí hotel ideálnym pre tých, ktorí ocenia ako slnenie na pláži, tak poznávanie miestneho spôsobu života.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Camelot Beach

Poloha
Tento malý hotel se nachází v blízkosti centra letoviska Negombo nabízejícího návštěvníkům široký výběr obchodů, restaurací, barů, pouhých 15 km od letiště v Colombu. Objekt je umístěn přímo u široké písečné veřejné pláže bez plážového servisu. Pláže v okolí Negomba jsou považovány za jedny z nejkrásnějších na Srí Lance. Město nabízí také další atrakce, jako například historickou holandskou pevnost z roku 1672, holandský kanál, četné historické kostely a slavný rybí trh.

Vybavení
Recepce 24h, směnárna, Wi-Fi na recepci zdarma, televizní místnost, konferenční místnost. Hlavní restaurace, 2 bary: altánový pool bar, lounge bar. Krásně aranžovaná zahrada a bazénový prostor, 2 bazény a dětské brouzdaliště, lehátka u bazénu zdarma, bezplatné plážové osušky, dětské hřiště. Za poplatek: prádelna, lékařské služby, masážní centrum, obchod se šperky a suvenýry.

Pokoje
Hotel má 80 pokojů rozmístěných ve 3 několikapodlažních budovách, v nichž lze ubytovat až 2 dospělé osoby a 1 osobu na přistýlce (přistýlka formou rozkládacího lůžka). V pokojích se nachází základní vybavení: koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, fén k dispozici na vyžádání, individuálně nastavitelná klimatizace, stropní ventilátor, TV se satelitním příjmem, telefon, bezplatný trezor. Většina pokojů má k dispozici balkon nebo terasu, balkon je obvykle s částečným výhledem na oceán. Dětská postýlka zdarma na vyžádání.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu. Mimo sezónu jsou večeře podávány ke stolům, výběr ze tří nabídek menu. Nápoje placeny zvlášť. Za příplatek obědy.

Sport a zábava, SPA
Hotel provozuje zábavný program, který zahrnuje večerní vystoupení a tematické večeře. V rámci sportovní infrastruktury: plážový volejbal, stolní tenis.

Místní kategorie
Na Srí Lance neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce přenechávají kategorizaci místním pořadatelům turistických programů a turistickým agenturám.

Webové stránky
www.camelot.lk

Náš názor
Příjemná atmosféra, krásné pláže a dobře udržovaný areál hotelu. Skromné ​​pokoje, které doporučujeme jako turistické útočiště pro samostatný průzkum památek a krás nočního života v Negombo. Skvělá nabídka za rozumnou cenu.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Goldie Sands

Poloha
Hotel Goldie Sands se nachází v Negombu, cca 15 km od letiště v Colombu. V Negombu lze kromě široké nabídky restaurací a obchodů navštívit také mnoho dalších atrakcí, jako například historickou holandskou pevnost z roku 1672, holandský kanál, četné historické kostely a slavný rybí trh.

Pláž
Hotel Goldie Sands se nachází jen kousek od široké, písečné, veřejné pláže. Plážový servis není k dispozici.

Vybavení
Recepce 24h, směnárna, prostorná lobby. Hlavní restaurace, bar, obdélníkový bazén s oddělenou vířivkou (bez brouzdaliště nebo vyznačené části pro děti), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové osušky. 2 konferenční místnosti pro 75 a 400 lidí. Za poplatek: prádelna, obchod se šperky a suvenýry.

Pokoje
Hostům je k dispozici 64 dvoulůžkových pokojů s možností jedné přistýlky. Všechny pokoje byly renovovány, jsou prostorné a komfortně zařízené. Vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou (fén je součástí příslušenství), ​​TV se satelitním příjmem, telefonem, bezplatným trezorem, centrálně ovládanou klimatizací, stropním ventilátorem, servisem pro přípravu čaje a kávy, mini-ledničkou, balkonem nebo terasou. Dětská postýlka na vyžádání. Většina pokojů je s výhledem na oceán.

Strava
Snídaně a večeře podávané v hlavní restauraci. Za příplatek obědy (12:30-14:30), nebo program All Inclusive. Nápoje placeny zvlášť v jednom z barů otevřeném od 10:00 do 23:00. Hotel Goldie Sands pořádá tematické večery: srílanská, mezinárodní, čínská a italská kuchyně, mořské plody, grilování na pláži a kuchařská show.

Sport a zábava, SPA
Živá hudba, DJ. V rámci sportovní infrastruktury také: stolní tenis, plážový volejbal a vodní pólo, kulečník (za poplatek cca 2,5 USD/hod). Za poplatek: lázeňské procedury (včetně ajurvédy).

Internet
Internet Wi-Fi na pokojích zdarma.

Místní kategorie
Na Srí Lance neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce přenechávají kategorizace místním pořadatelům turistických programů a cestovním kancelářím.

Webové stránky
www.goldisands.com

Náš názor
Příjemný hotel s uvolněnou atmosférou umístěný na krásné pláži, blízko letiště. Velmi vysoký standard ubytování, pro který hotel Goldie Sands získal další "polovinu hvězdičky".

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Citrus Waskaduwa

Poloha
Komfortný, zaujímavo riešený hotel s rezortným charakterom. Hotel Citrus Waskaduwa sa nachádza na malebnom západnom pobreží Srí Lanky, len cca 7 km od historického centra mesta Kalutara so slávnym hradom Richmond a stúpou Gangatilaka. Centrum hlavného mesta Srí Lanky je vzdialené cca 35 km a letisko v Kolombe cca 80 km.

Pláž
Hotel Citrus Waskaduwa sa nachádza priamo na verejnej, širokej piesočnatej pláži. Bez plážového servisu.

Vybavenie
24-hodinová recepcia, parkovisko, hlavná reštaurácia Lemon Sun s miestnou a medzinárodnou kuchyňou a tri bary: hlavný Pomelo Hi, bar Pips & Sips a bar pri bazéne Aqua Peel. K dispozícií je tiež veľký bazén s oddelenou časťou pre deti, ležadlá, slnečníky a plážové osušky pri bazéne zadarmo. Za poplatok: práčovňa, zmenáreň, stráženie detí (na vyžiadanie).

Izby
Hotel Citrus Waskaduwa má 140 elegantných a moderných izieb typu superior (s rozlohou cca 43 m²), ktoré sa nachádzajú v trojpodlažnej budove. Môžu ubytovať dve dospelé osoby a jednu osobu na prístelke (možnosť prístelky vo forme normálnej postele alebo rozkladacej pohovky). Všetky izby sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, telefónom, trezorom (za poplatok) a minibarom (konzumácia za poplatok), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, balkónom s výhľadom na oceán. Na vyžiadanie a potvrdenie izby typu suite (o rozlohe cca 67 m²) s vaňou s jacuzzi. Možnosť vloženia postieľky pre deti do veku 2 rokov zadarmo.

Strava
All Inclusive: raňajky formou bufetu (07:00-10:00) a obedy (12:30-14:00) i večera (19:30-22:00) formou bufetu alebo výberu z 3-4 jedál v menu hlavnej reštaurácie . Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje v hlavnom bare (10:00-23:00) a v bare pri bazéne (10:00-19:00) a sladké občerstvenie a teplé nápoje (10:00-23:00) v bare Pips & SIPS a v hlavnom bare.

Šport a zábava
Hotel Citrus Waskaduwa prevádzkuje športový a animačný program v soft verzií: aqua aerobic, plážový volejbal, vodné pólo, biliard, posilňovňa. Za poplatok: kúpeľné centrum, centrum vodných športov (potápanie, windsurfing, rybárčenie, vodné safari), požičovňa bicyklov (cca 15 USD / osoba / 3 hodiny).

Internet
Internet Wi-Fi vo verejných priestoroch a v izbách zadarmo.

Miestne kategórie
Na Srí Lanke neexistuje žiadna oficiálna kategorizácia hotelov.

Webové stránky
www.citrusleisure.com

Náš názor
Hotel Citrus Waskaduwa sa vyznačuje výbornou polohou na zlatej, 450 m dlhej pláži a výbornou kuchyňou, ktorá je veľmi dobrou voľbou pre rodinnú dovolenku. Hostia si môžu objednať pohodlné All Inclusive a veľký výber športov a animácií. Navyše blízkosť mesta Kalutara robí z hotela tiež ideálnu voľbu pre tých, ktorí hľadajú základňu pre nezávislé preskúmavanie tejto časti Srí Lanky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Mermaid Hotel & Club

Poloha
Tento očarujúci Mermaid Hotel & Club je obklopený palmovým hájom a nachádza sa v útulnej rybárskej dedine Mahawaskaduwa, cca 4 km od centra mesta Kalutara a cca 39 km od centra mesta Kolombo. Letisko je vzdialené cca 72 km.

Pláž
Mermaid Hotel & Club
sa nachádza priamo na zlatej, širokej piesočnatej pláži. Plážový servis nie je k dispozícií.

Vybavenie
Dve časti: hotelová a športová - Mermaid Club. Recepcia, zmenáreň, reštaurácia s výhľadom na oceán, štyri bary: pri bazéne, na pláži, klimatizovaný bar vedľa reštaurácie, bar v športovej časti otvorený po dobu troch dní v týždni, izbová služba (08:00-22:00). Dva bazény: hlavný so slnečnou terasou, druhý v športovej časti Mermaid Club určený pre aktívne trávenie voľného času, plážové ležadlá a osušky zadarmo. Herňa pre deti. Za poplatok: SPA centrum, herňa a obchody.

Izby
81 moderne zariadených izieb.
Štandardné izby - (rozloha cca 27 m2) - možnosť ubytovania max. troch osôb (možnosť prístelky formou klasického alebo rozkladacieho lôžka) alebo 2 + 2, za predpokladu, že jedno z detí bude spať s rodičmi. Zariadené v miestnom štýle, vybavené kúpeľňou (sprchovací kút, sušič vlasov), centrálne ovládanou klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, bezplatným trezorom, minibarom za poplatok, servisom na prípravu čaju a kávy. Všetky izby majú čiastočný výhľad na more a balkón alebo terasu. Izby typu twin nie sú k dispozícií, v izbách sa nachádza iba manželská posteľ.
Izby Superior - navyše vybavené DVD prehrávačom, s centrálnym výhľadom na oceán, županom a papuče.
Izby typu Deluxe (deväť izieb) - (rozloha cca 42 m2) - sa nachádza v samostatnej časti hotela, priestranné a luxusné, ponúkajúce vyššiu úroveň komfortu. Elegantne navrhnuté v lokálnom štýle, vybavené kúpeľňou (s veľkou vaňou a oddeleným luxusným sprchovacím kútom, sušičom vlasov, toaletnými potrebami, zrkadlom navyše, županom a papučami), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, CD prehrávačom, telefónom, minibarom a trezorom za poplatok, servisom na prípravu čaju a kávy. Všetky izby typu Deluxe majú výhľad na oceán a balkón alebo terasu so záhradným nábytkom. Izby typu twin nie sú k dispozícií.
Možnosť umiestnenia detskej postieľky pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu, ľahké občerstvenie počas dňa (10:30-12:00, 15:30-17:30). Čerstvé ovocie a šťavy (10:30-17:30), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00-24:00). Víno a koktaily za poplatok.

Šport a zábava
Bohatý animačný program pre deti i dospelých, napríklad: živá hudba, kultúrne predstavenia, kúzelnícka show. Široký výber športových a rekreačných atrakcií v Mermaid Club: bazén pre aqua aerobik, vodné pólo a ďalšie aktivity, dobre vybavená posilňovňa, aerobik, joga, volejbal, squash, badminton, stolný tenis, boccia, kriket, šípky a stolové hry. Biliardový stôl v jednom z barov.

Internet
Wi-Fi zadarmo v loby a v konferenčnom centre. Počítačový kútik s pripojením k internetu.
Za poplatok (cca 8 USD / deň) - Wi-Fi pripojenie k internetu v štandardných a deluxe izbách.

Miestne kategórie
Na Srí Lanke neexistuje žiadna oficiálna kategorizácia hotelov.

Webové stránky
www.mermaidhotelnclub.com

Náš názor
Útulný hotel v pokojnej rozprávkovej lokalite. Krásna, široká pláž a elegantné izby.
Mermaid Hotel & Club je ideálny pre tých, ktorí si cenia pokoja a odpočinku, rovnako ako pre tých, ktorí chcú tráviť čas aktívne. Vďaka rozdeleniu hotelovej a rekreačnej časti sa môže každý naplno oddávať svojim záľubám.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Amari Galle

Poloha
Veľmi elegantný hotel Amari Galle sa nachádza na pekne upravenej ploche, len 5 km od historického mesta Galle so širokým výberom reštaurácií, barov a obchodov. Hotel je vzdialený cca 160 km od letiska.

Pláž
Hotel Amari Galle sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži. Chýba plážový servis.

Vybavenie
Recepcia 24 hod., zmenáreň, hlavná reštaurácia servírujúca srílanskú a medzinárodnú kuchyňu, dva bary: bar pri bazéne, kde sa podávajú nápoje a občerstvenie a bar na terase, ktorý poskytuje nádherný výhľad na oceán (otvorený večer). Veľký bazén nepravidelného tvaru, detský bazén, plážové osušky, ležadlá a slnečníky pri bazéne - zadarmo, dobre vybavená posilňovňa.

Izby
Hotel Amari Galle má 172 veľmi elegantne zariadených izieb, všetky s výhľadom na oceán. V každej izbe je možné pohodlne ubytovať dve dospelé osoby a osobu na prístelke (možnosť prístelky v podobe rozkladacej postele alebo pohovky). Izby sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov, župany, papuče), individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom, telefónom, minibarom (konzumácia za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, zariadeným balkónom alebo terasou. Na vyžiadanie je možné pridať detskú postieľku pre dieťa do veku 2 rokov - zadarmo.

Strava
Raňajky a večere sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácií. Nápoje k večeri za poplatok. Za príplatok možnosť All Inclusive: raňajky, obed, večera - formou bufetu, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (10:00-23:00).

Šport a zábava
Hotel Amari Galle neorganizuje animácie. V rámci športovej infraštruktúry: hry v plážovom klube, posilňovňa, joggingová dráha. Za poplatok: masáže a procedúry vo veľmi elegantnom wellness centre.

Internet
Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
Na Srí Lanke neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

Náš názor
Luxusný, novootvorený hotel Amari Galle (júl 2017) pre veľmi náročných klientov. Najväčšou výhodou hotela sú nádherne zariadené, elegantné izby a skvelé jedlo. Hotel poteší hostí, ktorí chcú odpočívať v pokoji a tichu, ďaleko od hlučných animácií. Blízkosť krásneho mesta Galle je ďalšou výhodou.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Tangerine Beach

Poloha
Hotel Tangerine Beach sa nachádza v meste Kalutara, asi 4 km od centra s širokým výberom reštaurácií, krčiem a obchodov. Hotelová budova leží v krásnej záhrade, priamo pri širokej zlatej pláži s nádherným výhľadom na Indický oceán. Letisko v meste Kolombo je vzdialené asi 80 km od hotela Tangerine Beach.

Pláž
Hotel Tangerine Beach sa nachádza priamo pri širokej piesočnatej pláži. Chýba plážový servis.

Vybavenie
Recepcia, hlavná reštaurácia Paruwa, reštaurácia a'la carte, kaviareň, dva bary: Pebbles Bar (10:00 - 24:00) a Swim-up bar pri bazéne. Navyše: bazén nepravidelných tvarov a detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne a v záhrade - zadarmo. Za príplatok: vonkajšia vírivka, izbová služba, obchod so suvenírmi, zmenáreň, lekár, kozmetický salón a plne vybavené wellness centrum.

Izby
Hotel Tangerine Beach ponúka 179 priestranne zariadených, komfortných izieb. Izby typu Deluxe (s rozlohou asi 25 m²) sú vybavené kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov), centrálne ovládanou klimatizáciou, stropným ventilátorom, satelitným TV, telefónom, trezorom (zadarmo), mini chladničkou, príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, udržiavaným balkónom alebo terasou, výhľad do záhrady. Za príplatok izby s výhľadom na oceán. Za príplatok dvojpodlažné izby typu Junior Suite (deväť izieb), ktoré sa skladajú zo spálne, obývacej izby a dvoch kúpeľní (navyše majú tiež župany a prezuvky), ďalšie vybavenie ako v izbách typu Deluxe.

Strava
All Inclusive: tri pokrmy sú podávané formou bohatého bufetu v hlavnej reštaurácií (ponúka pokrmy miestnej a medzinárodnej kuchyne), občerstvenie v kaviarni (10:30 - 12:00), káva a zákusky (15:00 - 17:00), miestne nealkoholické a alkoholické nápoje (10:00 - 24:00), vybrané kokteily, čapované pivo a dve fľaše minerálnej vody na izbu každý deň. Za príplatok: víno, fľaškové pivo, dovážané nápoje, džúsy z čerstvého ovocia, espresso, cappuccino.

Šport a zábava
Hotel Tangerine Beach organizuje animačný program vo verzii soft: aerobik pri bazéne, boccia, golf. Večer vystúpenie živej hudby, večerné show. V hoteli je k dispozícií: stolný tenis, šípky, badminton, ihrisko na plážový volejbal, mini golf, aquaaerobic, detské ihrisko. Za príplatok: biliard (cca 4 USD / 1 hod.), Tenisový kurt, squash. Hoteloví hostia majú voľný vstup do posilňovne a fitness centra, ktoré sa nachádzajú hneď vedľa hotela Royal Palms Beach.

Internet
V lobby a v kaviarni Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
Na Srí Lanke neexistuje oficiálna kategorizácia hotelov.

Webové stránky
www.tangerinehotels.com

Náš názor
Veľmi dobrý hotel Tangerine Beach s príjemnou atmosférou. Komfortne zariadený a s vysokým štandardom poskytovaných služieb. Odporúčame pre milovníkov pokojnej dovolenky. Hotel Tangerine Beach sa nachádza v dobrej lokalite, čo umožňuje samostatné preskúmavanie neďalekého centra mesta.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Club Bentota

Poloha
Tento velmi okouzlující rodinný hotel se nachází v krásné lokalitě na úzkém poloostrově mezi Indickým oceánem a řekou Bentota v zahradě s bujnou tropickou zelení. Neobvyklá poloha umožňuje jedinou dopravu do hotelu - plavbu hotelovou lodí (doprava zdarma, žádný stálý rozpis, doba plavby cca 5 - 10 min) Hotel se nachází přímo na široké písečné pláži v cca 8 ha areálu, cca 3 km od centra malé vesnice Aluthgama se skromným výběrem restaurací, hospod a obchodů a cca 100 km od letiště v Kolombu. Poslední důkladná rekonstrukce byla provedena v roce 2006, koupelny byly renovovány v roce 2012, hlavní restaurace v roce 2013.

Pokoje
Hostům je k dispozici146 pokojů rozmístěných v několika budovách v zahradě.
- 64 pokojů typu superior bungalov (bungalovy v zahradě) - jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a fénem, centrální klimatizací s individuálním nastavením, stropním ventilátorem, telefonem, TV se satelitním příjmem, mini barem (konzumace za poplatek), bezplatným trezorem, zařízenou terasou. V Bungalovech typu Superior lze ubytovat 2 dospělé osoby.
- 72 pokojů typu deluxe - o něco větší, lze ubytovat maximálně 2 dospělé osoby a 1 osobu na přistýlce. Možnost ubytování 2 + 2 za předpokladu, že jedno dítě bude spát s rodiči. Vybavení Deluxe pokojů je stejné jako v pokojích typu Superior. 

- 10 pokojů typu Suit - navíc vybavené také opticky odděleným obývacím pokojem, 2 oddělenými umyvadly v koupelně, LCD televizorem, servisem pro přípravu čaje a kávy.

Pokoje s výhledem na oceán, bazén nebo do zahrady jsou k dispozici pouze na nezávazné vyžádání.
Na objednávku dětská postýlka pro kojence - zdarma.

Vybavení
Recepce, Wi-Fi v hale za poplatek cca 2 USD / hod., hlavní restaurace podávající jídla místní i mezinárodní kuchyně, 2 bary a restaurace u bazénu. Sluneční terasa, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu a na zahradě u pláže zdarma, plážové osušky; směnárna, obchod se suvenýry a šperky. Za poplatek: internetová kavárna, SPA s klasickými a ajurvédskými procedurami,  pokojová služba k dispozici 24 hodin.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu v hlavní restauraci, občerstvení, sušenky, kávu a čaj od 10:00 do 12:00, odpolední občerstvení, káva a čaj 16:00 - 17:00 místní alkoholické a nealkoholické k dispozici v časech od 10:00 - 24:00. DJ v baru u bazénu, hudba až do 2 hodin ráno.

Sport a zábava, SPA
Hotel provozuje pestrý sportovní a zábavný program: živá hudba, tančení show, kulturní představení, amfiteátr, aqua aerobic, dětské hřiště, vodní volejbal a dvě hřiště na plážový volejbal, 2 tenisové kurty (zapůjčení vybavení za poplatek), stolní tenis, šipky, kulečník, boccia. Za poplatek: centrum Ajurvédy a masáží, centrum vodních sportů (plavba po řece, potápění, windsurfing, vodní lyžování, banán).

Místní kategorie
Na Srí Lance neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce přenechávají kategorizaci místním pořadatelům turistických programů a turistickým agenturám.

Náš názor
Svobodná a rodinná atmosféra, klubový charakter a bohatá infrastruktura ideální pro aktivní dovolenou. Volba ověřená a oceněný našimi hosty v minulé sezóně. Velmi bohatý bufet.

Jiné
www.clubbentota.com

Blue Water

Poloha

Moderní a elegantní hotel - klenot architektury proslulého architekta Geoffreye Bawy. Spojuje v sobě jedinečný minimalistický styl s koloniálním přepychem. Nachází se ve velké a dobře udržované tropické zahradě s palmami, fontánami a kaskádami, jen kousek od široké písečné veřejné pláže (bez plážového servisu). Malého město Wadduwa se skromným výběrem místních restaurací a barů je vzdáleno cca 1 km od hotelu. Letiště v Kolombu cca 62 km. Za hotelem se nachází železniční trať, která neobtěžuje hotelové hosty.

Vybavení
Recepce 24h, prostorná lobby, směnárna, Wi-Fi v lobby zdarma, televizní místnost. Restaurace: hlavní Admiral´s Room podávající jídla místní a mezinárodní kuchyně formou bohatého bufetu, Coffee Shop- Seven Seas otevřen 24 hodin denně, 3 bary, včetně baru u bazénu, noční klub s diskotékou (otevřen v konkrétní dny, nápoje placeny zvlášť). Rozsáhlý bazén s délkou 85 m, s vyznačenou částí pro děti, bezplatná lehátka a slunečníky u bazénu a na zahradě u pláže, plážové osušky, sluneční terasa se stoly, zahrada. Butiky se suvenýry a šperky, kadeřnictví.

Pokoje
Hotel má 100 pokojů rozmístěných ve 2 budovách, z nichž většina (83) jsou pokoji typu Deluxe s rozlohou cca 40 m2. Pokoje jsou stylově a komfortně vybavené: koupelna se sprchovým koutem nebo vanou (fén je součástí vybavení), individuálně nastavitelná klimatizace, trezor, TV se satelitním příjmem, telefon, Wi-Fi zdarma, servis pro přípravu čaje a kávy, mini bar (konzumace za poplatek), balkon nebo terasa. Na vyžádání dětská postýlka zdarma. V pokojích typu Deluxe lze ubytovat 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a jedno dítě (přistýlka formou rozkládacího lůžka). Za příplatek k dispozici také pokoje typu Superior Deluxe (13) nacházející se v prvním patře, vybaveny vířivkou nebo apartmány sestávající ze dvou pokojů s vlastní jídelnou a vířivkou (4). Všechny pokoje jsou s výhledem na moře.

Strava

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za All Inclusive. All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, dopolední a odpolední občerstvení, káva a čaj, místní alkoholické a nealkoholické nápoje. Ostatní nápoje za poplatek. Mini bar za poplatek pouze v rámci nápojů: importované alkoholické nápoje, RedBull a víno.

Sport a zábava, SPA

Hotel provozuje zábavný program ve verzi soft (žádná hlasitá hudba u bazénu): sportovní aktivity, kulturní vystoupení, živá hudba ve večerních hodinách. Sportovní program: stolní tenis, posilovna, kulečník (za poplatek cca 8 dolarů / h). Za poplatek: tenisový kurt, squashový kurt, elegantní lázeňské centrum, salon krásy a kadeřnictví.

Místní kategorie

Na Srí Lance neexistuje žádná oficiální kategorizace hotelů. Hotelové řetězce přenechávají kategorizaci místním pořadatelům turistických programů a turistickým agenturám.

Webové stránky
www.bluewatersrilanka.com

Náš názor
Hotel vysoké třídy, velmi prostorně a stylově navržený, ideální i pro náročné zákazníky. Disponuje jedním z největších bazénů v Asii, krásně zakomponovaným do palmové zahrady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Royal Palms

Poloha
Hotel Royal Palms se nachází ve městě Kalutara, asi 4 km od centra s širokým výběrem restaurací, hospod a obchodů. Hotelová budova leží v krásné zahradě, přímo u široké pláže s nádherným výhledem na Indický oceán. Letiště ve městě Kolombo je vzdáleno asi 80 km od hotelu Royal Palms.

Pláž
Hotel Royal Palms se nachází přímo u široké písečné pláže. Chybí plážový servis.

Vybavení
Recepce, hlavní restaurace Ranthalu (v restauraci jsou pořádány tematické večery, mimo jiné: italský, čínský, srílanský), 2 restaurace a'la carte: japonská a Cabana (servírující pokrmy mezinárodní kuchyně a grilované pokrmy), kavárna, 3 bary a swim-up bar u bazénu. Navíc: velký bazén nepravidelných tvarů s mírným vstupem a brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu a v zahradě - zdarma. Za příplatek: venkovní vířivka, obchod se suvenýry. Hosté mohou využívat wellness centrum a kosmetický salón, který se nachází vedle hotelu Tangerine Beach (za poplatek dle hotelového ceníku).

Pokoje
Hotel Royal Palms nabízí 129 vkusně zařízených, prostorných pokojů. Pokoje typu Deluxe (o rozloze asi 35 m²) jsou vybaveny koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), ​​centrálně ovládanou klimatizací, satelitním TV, telefonem, trezorem (zdarma), mini barem (2 láhve vody denně, další konzumace za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje, udržovaným balkonem nebo terasou.

Strava
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. Nápoje k večeřím za příplatek. Za příplatek All Inclusive: 3 pokrmy jsou podávány formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, občerstvení v kavárně (11:00 - 12:00), káva a zákusky (15:30 - 17:00), místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici ve vybraném baru (11:00 - 23:00), vybrané koktejly, točené pivo. Za příplatek: víno, láhvové pivo, dovážené nápoje, džusy z čerstvého ovoce, espresso, cappuccino.

Sport a zábava
Hotel Royal Palms pořádá animační program ve verzi soft: aerobik u bazénu, boccia, golf. Večer vystoupení živé hudby, večerní show, karaoke. Navíc: posilovna. V hotelu Tangerine je k dispozici: stolní tenis, šipky, badminton, hřiště na plážový volejbal, hřiště pro děti. Za příplatek: kulečník (cca 4 USD/1 hod.), tenisový kurt, squash.

Internet
V lobby, v restauraci a ve vybraných barech Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
Na Srí Lance neexistuje oficiální kategorizace hotelů.

Webové stránky
www.tangerinehotels.com

Náš názor
Vkusný hotel Royal Palms s vysokým standardem poskytovaných služeb je velmi oblíben mezi klienty. Umístění v krásné zahradě, vkusné pokoje a velmi dobrá kuchyně je zárukou úspěšné dovolené. Další výhodou je blízkost města Kaluthara, což umožňuje samostatné prozkoumávání místních atrakcí.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Kolombo - Varšava (přímý let), letištní taxy, ubytování: 8 nocí během okružní části, stravování: 8 snídaní, 7 večeří, ubytování: 3 nebo 4 noci ve vybraném hotelu během pobytové části, stravování dle popisu hotelu, transfery klimatizovaným autokarem, služby polského průvodce a delegáta během pobytové části, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštěvovaných objektů, spropitné pro místní průvodce, řidiče, nosiče zavazadel, číšníky (včetně nákladů za účast v programu cca 283 USD/os., povinný poplatek průvodci formou balíčku). Nezahrnuje: osobní výdaje, další jídla a nápoje, srílanské vízum a fakultativní výlety. 

Fakultativní výlety: ajurvédská masáž (cca 40 USD/os.), let balónem (cca 210 USD/os.).

Název zájezdu v polském jazyce: Harce na Lance 
Kód zájezdu: SLH

Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 1.2.2020 a mohou být změněny.

Program

Objevování Pollonaruwy na kolech • trekking na čajové plantáži • Lipton’s seat - lavička sira Liptona • buddhistické centrum uctívání Mihintale • Chrám Buddhova zubu v Kandy • rafting po řece Kelani • jeskynní malby v Sigiriyi a Dambulle • pro zájemce let balónem nad Sigiriyou • balíček pojištění SPORT (v ceně)

Den 1
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha nebo Ostrava - Varšava - Ostrava (cena na ověření, nejedná se o navazující let).
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet pravidelnou linkou na trase Varšava-Kolombo (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den 2
Přílet do Kolomba, celní a pasové odbavení, setkání s průvodcem. Transfer do hotelu na snídani a odpočinek po cestě. Následně se vydáme na prohlídku Kolomba - barevné metropole, ve které jsou protkány stopy koloniální minulosti s městským shonem a moderností. Uvidíme mimo jiné: buddhistický chrám, kostel Wolvendhal (památka z období holandské nadvlády), radnici, Skořicové zahrady - exkluzivní předměstí, kde se nachází v krásných postkoloniálních vilách četná velvyslanectví a elitní školy, Bandaranaike Memorial International Conference Hall (BMICH) - dar pro Srí Lanku od Čínské lidové republiky, stejně jako repliku sochy Buddhy Aukana, v překladu „pojídající slunce“. Návrat do hotelu, večeře a přenocování. (Trasa cca 80 km)

Den 3
Po snídani navštívíme sloní sirotčinec v Pinnawale, kde raněná či stádem odvržená zvířata nalezla nový domov. Budeme také svědky každodenní koupele slonů v nedaleké řece Ma Oya. Následně navštívíme pět jeskynních chrámů v Dambulle (na seznamu UNESCO), jedno z nejvýznamnějších míst buddhistického uctívání na Srí Lance. Chrámy jsou jeskyněmi vytesanými do skal, v nichž se nachází sochy Buddhy. První z těchto chrámů byl založen již v 1. století př. n. l. Pro zájemce odpolední léčebně-relaxační ajurvédská masáž (za poplatek cca 40 USD/os.). Přenocování v hotelu v Sigiriye, večeře. (Trasa cca 230 km)

Den 4
Pro zájemce ranní let balónem nad malebnou oblastí Sygiriyia (za poplatek cca 210 USD). Po snídani se vydáme do skalní pevnosti Sigiriya. Pevnost Sigiriya (na seznamu UNESCO) je královským sídlem z 5. století n. l., postaveným na vrcholu 200 m vysoké skály. Do dnešního dne zůstaly zachovány základy dolního a horního paláce přístupné pouze po úzkém schodišti vedoucím mezi vytesanými lvími tlapami, palácové zahrady a slavné fresky na stěnách skalní jeskyně, zobrazující nebeské panny. Následně navštívíme Mihintale, které se nachází na legendárním kopci. Je to místo setkání mnicha Mahindy a krále Devanampiyatissa, díky čemuž buddhismus zakořenil na Srí Lance a Mihintale se stalo jeho kolébkou. Krásná lokalita nabízí nádherné pohledy. Přejezd do hotelu ve městě Polonnaruwa, večeře. (Trasa cca 170 km)

Den 5
Po snídani navštívíme město Polonnaruwa, které poznáme ze sedla kola (cca 3hod. jízda). Během společného přejezdu si prohlédneme bývalé hlavní město srílanského království. Navštívíme zde ruiny královského paláce, zvaného Čtyřúhelník: Dalada Maluwa - komplex 12 historických budov a chrámů, které se datují do 11. století a Gal Vihara - monumentální skálu, ve které jsou vytesány čtyři sochy Buddhy, z nichž jedna je docela kontroverzní a je do dneška předmětem sporu. Následně ochutnáme místní pokrmy během oběda v podobě pikniku (v ceně). Přejezd do Kandy. Cestou se zastavíme v zahradě koření v okolí Mataly, kde poznáme tajemství pěstování koření a jejich využití. Město je malebně umístěno na kopcích okolo jezera Kandy, nad jehož břehem se nachází jedno z nejznámějších míst na Srí Lance - Chrám Buddhova zubu (seznam UNESCO), nejdůležitější buddhistický chrám na ostrově s relikvií Buddhova zubu. Prohlídka chrámu během večerního rituálu zvaného púdžá, jenž doprovázejí tradiční bubeníci a během něhož jsou obětovány květiny. Ubytování, večeře v hotelu v Kandy. (Trasa cca 180 km)
 
Den 6
Po snídani přejezd do vesnice Kithugalla, odkud se vydáme na vzrušující rafting po řece Kelani (cca 1 hod., stupeň obtížnosti není vysoký). Během této nezapomenutelné plavby budeme mít příležitost obdivovat tropickou flóru porůstající břehy - právě tato scenérie sloužila jako pozadí pro film „Most přes řeku Kwai“. Další atrakcí tento den bude přejezd horskou trasou srílanským místním vlakem s nepřekonatelným výhledem. Přenocování v hotelu v okolí Bandarawela/Haputale, večeře. (Trasa cca 180 km)
 
Den 7
Po časné snídani přejezd minibusy ke známému místu zvanému Lipton’s seat. Je to magické místo, kde Sir Thomas Lipton, tvůrce značky čaje známého po celém světě, během svých návštěv na Srí Lance rád poseděl a kochal se výhledem na čajové zahrady. Z tohoto místa se rozprostírá nádherný výhled na okolní hory a pole, kterým se budeme kochat u šálku čaje. Následně přejedeme na začátek trekkingové stezky. Trekking bude trvat cca 2 hodiny. Během cesty se zastavíme a osobně nasbíráme čaj pod bedlivým dohledem místních sběračů. Během trekkingu uprostřed malebných čajových polí navštívíme vesnici sběračů a v ní hinduistický chrám, stejně jako místní továrnu na výrobu čaje, kde bude příležitost k ochutnávce a nákupu čerstvě vyrobeného čaje. Na závěr oběd pod širým nebem (v ceně). Návrat do hotelu, večeře. (Trasa cca 80 km)
 
Den 8
Po snídani přejezd do vesnice Ella známé díky krásné lokalitě. Je skvělou základnou pro četné výpravy, především na Malou Adamovu horu. Tento vrchol dobudeme společně (cca 1,5 hod. trasa). Během trekkingu dojdeme k vyhlídkovému místu Ella Gap, kde si uděláme přestávku na fotografování. Odtud je také nejblíže ke slavnému mostu Nine Arches Bridge - Mostu devíti oblouků - známému také jako Most v nebi. Budeme jej obdivovat z vyhlídkového místa a zájemci budou moci sejít dolů a projít se po něm. Přejezd k neobvykle malebnému vodopádu Ravana, se kterým je spojena zajímavá legenda o únosu princezny Sity. Následně se vydáme do Národního parku Udawalawe zahrnujícího oblast rozlehlých travnatých rovin nad řekou Walawe. Jeho hlavní atrakcí jsou sloni, ale lze se zde setkat také s krokodýly, šakaly obecnými, hulmany, buvoly, ovíječi skvrnitými a mnoha druhy ptáků. Večeře a přenocování v hotelu v Hambantotě nebo Udawalawe. (Trasa cca 180 km)

Den 9
Po snídani přejezd na západní pobřeží ostrova. Cestou navštívíme holandskou pevnost v Galle, zapsanou na seznamu Světového dědictví UNESCO. Pevnost i stará část Galle si zachovaly jedinečný koloniální šarm, jenž kontrastuje s moderní rušnou částí města, typickou pro jižní Asii. Cestou zastavíme u slavných srílanských rybářů, kteří sedí na kůlech vyčnívajících ze dna oceánu a loví ryby. Po prohlídce transfer do vybraného hotelu na pobytovou část.
 
Den 10 - 11 nebo 10 - 12
Pobyt ve vybraném hotelu na západním pobřeží Srí Lanky. Volný čas k odpočinku, opalování, koupání a nakupování. Možnost využít fakultativní výlety. 
 
Den 12 nebo 13
Časné vystěhování z hotelu (snídaně v podobě cestovních balíčků), transfer na letiště v Kolombu. Přelet pravidelnou linkou na trase Kolombo-Varšava (přímý let). Přílet do Varšavy. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.
 
Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno nebo obráceno. V závislosti na hodinách odletu probíhá vystěhování z hotelu večer předposlední den nebo poslední den v noci. Srí Lanka je buddhistickou zemí, proto je při prohlídkách chrámů vyžadováno skromné oblečení (zakrytá ramena a kolena), chrámy se navštěvují bosky.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ostatné

Výjezd má charakter expedice. Budeme jezdit a procházet se hornatým terénem. Nebudou to těžké túry, ale je třeba mít pohodlné sportovní boty (nejlépe trekkingové) na pěší turistiku a lehké nepromokavé bundy. Program je určen pro ty, kteří chtějí objevovat krásy daného místa aktivním způsobem.

Výlety po okolí

Ajurvédská masáž
Ájurvéda - koncepce zdraví a terapie, je uznávána Světovou zdravotnickou organizací. Vznikla v Indii v dávných dobách, na Srí Lance je velmi populární a používána v každodenním životě. Pro masáže touto technikou jsou používány speciální oleje na základě unikátních směsí bylin. Masáž trvá cca 1 hod., zahrnuje hlavu a celé tělo. Cena cca 40 USD/os.

Let balónem
Ranní přelet balónem nad malebnou oblastí Sygiriyie. Z ptačí perspektivy budeme pozorovat přírodu a srílanskou vesnici probouzející se k životu: divokou džungli kolem Lví skály, rýžová pole, brodící se buvoly, někdy lze v této době vidět procházející se slony. Barvy vycházejícího slunce budou zabarvovat krajinu během klidného letu balónem. Cena cca 210 USD/os.

Víza

Vízum na Srí Lanku
Srí Lanka od 1. ledna 2012 zpoplatňuje krátkodobý pobyt cizinců (do 30 dnů). Každý zájemce o pobyt na ostrově se musí před příjezdem na Srí Lanku elektronicky registrovat na www.eta.gov.lk (ETA=Electronic Travel Authorization) a zaplatit kartou 35 USD. Platba prostřednictvím ETA je možná i po příletu na letišti v ceně 40 USD. Při příletu je třeba vyplnit Immigration Landing Card.

Sezónnosť

Hlavní turistická sezóna na Srí Lance obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Informácie o hoteloch

Pobytová časť (7 nocí) - ubytovanie v hoteloch zodpovedajúcich štandardu ** / *** podľa hodnotenia organizátora.
Izby: sú vo všetkých hoteloch vybavené klimatizáciou, kúpeľňou, často minibarom (za poplatok) a TV.
Vybavenie: reštaurácia, bar, vo väčšine hotelov aj bazén a internet.

Pobytová časť (3 alebo 4 noci) - ubytovanie vo vybranom hoteli z ponuky "Možnosť ubytovania v hoteli".

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Počasie

Najbližšie termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.22 €