Ubytování MBH Obrázok0
Ubytování MBH Obrázok1
Ubytování MBH Obrázok2
Ubytování MBH Obrázok3
Ubytování MBH Obrázok4
Ubytování MBH Obrázok5
Ubytování MBH Obrázok6
Ubytování MBH Obrázok7
Ubytování MBH Obrázok8
Ubytování MBH Obrázok9
Ubytování MBH Obrázok10
Ubytování MBH Obrázok11

Ztracená mayská města (Mexiko, Guatemala, Belize)

Mexiko
Poznávacie + pobytové

Všetko čo potrebujete vedieť o zájazde

Hotel

Imperial Laguna by Faranda

Poloha
Hotel Imperial Laguna by Faranda se nachází v hotelové zóně Cancúnu, nad lagunou Nichupte. Tato oblast má několik barů a restaurací, větší výběr v nákupním centru Caracol (cca 1 km od hotelu). Asi 200 metrů od hotelu je supermarket a autobusová zastávka. Vedle hotelu je restaurace La Palapa Belga (za poplatek). Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 27 km.

Pláž
Hosté hotelu Imperial Laguna by Faranda mají vstup zdarma na pláž hotelu Dos Playas Beach House, která je vzdálená cca 2 km (vlastní doprava). Kromě toho se cca 700 metrů od hotelu nachází veřejná písečná pláž Marlin (vstupné cca 5 USD/osoba). Hotel neposkytuje plážové ručníky.

Vybavení
Recepce, lobby, sluneční terasa s lehátky a bazénem obklopeným zelení, lékařská péče na požádání (za poplatek), parkování. V hotelu není směnárna.

Pokoje
Hotel Imperial Laguna by Faranda má 62 standardních pokojů rozmístěných ve čtyřech dvoupatrových budovách. Všechny jsou se základním vybavením, klimatizované, s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů k dispozici na recepci, omezené množství), TV, telefonem a balkonem. Pokoje v přízemí mají malou otevřenou terasu. Trezor na recepci (zdarma). Úklid, výměna ložního prádla a ručníků každý den.

Strava
Bez stravy. Hotel poskytuje pouze dopolední občerstvení (káva, mléko a např. croissant) s sebou. Hotel nemá vlastní restauraci.

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zdarma.

Místní kategorie
**

Jiné
www.farandahotels.com

Náš názor
Nabídka ubytování pro všechny ty, pro něž standard hotelu má druhořadý význam a pro ty, kteří chtějí za rozumnou cenu strávit dovolenou v Karibiku. Imperial Laguna by Faranda je velmi skromný hotel s malým bazénem obklopeným zelení a atrakcemi hotelové zóny Cancúnu (restaurace, nejznámější diskotéka Coco Bongo, obchody) v docházkové vzdálenosti.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Dos Playas Beach House by Faranda

Poloha
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda sa nachádza v hotelovej zóne Cancúnu, 3 km od nákupného centra Caracol s reštauráciami a barmi. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 25 km.

Pláž
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda sa nachádza pri piesočnej pláži. V blízkosti hotela sa nachádza prístav, odkiaľ sa môžete dostať na neďaleký ostrov žien.
Ležadlá na pláži zdarma. Hotel ponúka plážové uteráky (možno záloha).

Vybavenie
Recepcia, lobby, dve reštaurácie, bar, záhrada so slnečnými terasami, ležadlami a dva bazény (v bazénoch sladká voda), zmenáreň, lekárska starostlivosť na vyžiadanie (za poplatok), parkovanie.

Izby
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda má 145 izieb umiestnených v dvojposchodových budovách. Všetky sú so základným vybavením, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), TV, trezorom (zdarma), telefónom a balkónom. Izby na prízemí majú malú terasu. Upratovanie, výmena posteľnej bielizne a uterákov každý deň. Žehlička a žehliaca doska na objednanie na recepcii.
- Štandardné izby (rozloha cca 28 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť iba dve manželské postele a nebude možné pridať prístelku.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu (tematické večere, jedlá z grilu niekoľkokrát týždenne). Občerstvenie a pizza počas dňa (10:30-19:00). Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 do 24:00. Jedenkrát za pobyt večera v orientálnej reštaurácii (nutná rezervácia vopred).

Šport a zábava
Hotel Dos Playas Beach House by Faranda ponúka denný a večerný animačný program. Zadarmo: menšia posilňovňa, tenisový kurt (možný poplatok za požičanie vybavenia). Masáže za poplatok. Na pláži centrum vodných športov (za poplatok).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zadarmo.

Miestne kategórie
***

Iné
www.farandahotels.com

Náš názor
Obnovené izby v roku 2010, priateľský personál, chutné jedlo, dva bazény a pekná záhrada - to všetko prispieva k slušným trom hviezdičkám. Spojením s jemným, bielym pieskom a kúpeľmi v teplom mori, dostaneme zodpovedajúcu scenériu karibskej dovolenky.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Xperience Hacienda Paradise

Poloha
Hotel Xperience Hacienda Paradise sa nachádza v centre letoviska Playa del Carmen.
V okolí sú reštaurácie, obchody a bary. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 50 km.
 

Pláž
Hotel Xperience Hacienda Paradise sa nachádza cca 650 m od piesočnatej, verejnej
pláže Playa Mamitas (možný poplatok za vstup na pláž cca 5 USD). Hotel poskytuje
plážové osušky.

Vybavenie
Recepcia, lobby, reštaurácia, bar, malé patio s ležadlami a bazénom, zmenáreň,
práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa automobilov.

Izby
Hotel Xperience Hacienda Paradise má tridsaťtri izieb rôznych typov umiestnených v
jednoposchodovej budove. Všetky sú klimatizované, funkčne vybavené, s vlastným
sociálnym zariadením (sušičom vlasov), TV, malou chladničkou a trezorom (zdarma).
Žehlička a žehliaca doska k dispozícii na recepcii.
- Izby Colonial (rozloha cca 25 m²) - max. pre dve osoby.
- Izby Colonial Patio (rozloha cca 25 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť
len dve lôžka typu queen size, izby na prízemí s malou otvorenou terasou, výhľad na
patio s bazénom.
- Izby Colonial s balkónom (rozloha cca 32 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe
môžu byť len dve lôžka typu queen size, výhľad na patio s bazénom.

Strava
Kontinentálne raňajky: džús, čaj, káva, mlieko, orechy, ovocie, pečivo. Možné raňajky
a'la carte za poplatok.

Šport a zábava
Za poplatok: požičovňa bicyklov a masáže.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie

****
Iné
www.xperiencehotelsresorts.com 
 

Náš názor
Vzhľadom na nedostatok zodpovedajúcej infraštruktúry pre deti je hotel Xperience
Hacienda Paradise vhodnejší pre páry a skupiny priateľov, než pre rodiny s deťmi.
V blízkosti tohto komorného hotela sa nachádza plno reštaurácií, barov a obchodov na Piatej Avenue v Playa del Carmen. Pohodlné izby so základným vybavením, malá, ale príjemná terasa s bazénom a priateľská obsluha sú vizitkami hotela.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Xperience Illusion Boutique

Poloha
Hotel Xperience Illusion Boutique sa nachádza v centre letoviska Playa del Carmen. V okolí sú reštaurácie, obchody a bary. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 55 km. Hotel sa nachádza v úzkej uličke - autokar zastavuje cca 150 metrov od hotela (nutný prenos vlastnej batožiny).

Pláž
Hotel Xperience Illusion Boutique sa nachádza cca 30 m od piesočnatej, verejnej pláže (možný poplatok za vstup na pláž cca 5 USD). Hotel poskytuje plážové osušky.

Vybavenie
Hotel Xperience Illusion Boutique je pre osoby staršie ako 18 rokov.
Recepcia, lobby, reštaurácia, bar, malá strešná slnečná terasa s ležadlami a bazénom, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa automobilov.

Izby
Hotel Xperience Illusion Boutique má 45 izieb rôznych typov. Všetky sú klimatizované, funkčne vybavené, s vlastným sociálnym zariadením (sušičom vlasov), TV, malou chladničkou a trezorom (zdarma). Žehlička a žehliaca doska k dispozícii na recepcii.
- Izby Mirage bez balkóna (rozloha cca 25 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť len dve lôžka, výhľad na vnútorné patio.
- Izby Mirage s balkónom (rozloha cca 25 m²) - na potvrdenie, max. pre štyri osoby, pričom v izbe môžu byť len dve lôžka, výhľad do ulice, na ktorej stojí hotel.

Strava
Kontinentálne raňajky: džús, čaj, káva, mlieko, orechy, ovocie, pečivo. Možné raňajky a'la carte za poplatok.

Šport a zábava
Za poplatok: požičovňa bicyklov a masáže.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
****

Iné
www.xperiencehotelsresorts.com

Náš názor
Hotel Xperience Illusion Boutique je ideálnou voľbou pre dovolenku vo dvojici alebo so skupinou priateľov (hotel iba pre dospelých). Malý bazén na streche. Základné, čisté tri hviezdičky za umiestnenie v blízkosti známej Fifth Avenue najväčšieho mexického letoviska Riviera Maya. Živé bary, kluby, reštaurácie, obchody - to je vizitka Playa del Carmen.
K tomu krásna karibská pláž pri hoteli.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Bluebay Grand Esmeralda

Poloha
Hotel Bluebay Grand Esmeralda sa nachádza na rozsiahlom pozemku (180 ha) priamo v srdci letoviska Riviera Maya, neďaleko (cca 12 km) známeho turistického letoviska Playa del Carmen (široký výber reštaurácií, barov a obchodov). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 50 km.

Pláž
Biela, piesočná pláž sa nachádza priamo pred hotelom. Hotel zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Izby
Veľký hotelový komplex Bluebay Grand Esmeralda poskytuje ubytovanie v 979 izbách rôznych typov rozmiestnených v ôsmich budovách. Ponúkame ubytovanie v luxusných izbách (rozloha cca 42 m²) - pre max. štyri osoby (v miestnosti sú umiestnené max. tri lôžka), všetky luxusne, elegantne zariadené a klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, sušič vlasov, toaletné potreby), stropným ventilátorom, LCD TV so satelitným príjmom, trezorom, denne doplňovaným minibarom (pivo, voda, nealkoholické nápoje), servisom na prípravu kávy a čaju, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Všetky izby majú balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady alebo čiastočným výhľadom na more.
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (na základe potvrdenia).

Vybavenie
Recepcia, lobby, concierge, sedem reštaurácií, sedem barov, slnečná terasa obklopená zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, tri bazény o celkovej rozlohe 2750 m² (jeden s oddelenou časťou pre deti, sladkovodné bazény), mini klub, stráženie detí (za poplatok), nákupná pasáž s butikom, salónom s tlačou a obchodom so suvenírmi, práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Strava
All-inclusive zahŕňa: raňajky, obedy, večere formou bohatého bufetu. Hosťom je k dispozícii šesť a'la carte reštaurácií: s morskými plodmi, steak house, orientálna, francúzska, talianska, mexická (nutná rezervácia vopred a vhodný odev, u mužov sú vyžadované dlhé nohavice). Neobmedzená konzumácia miestnych a importovaných nealkoholických a alkoholických nápojov (k dispozícii 24 hodín denne), občerstvenie medzi jedlami.

Šport a zábava, SPA
Denný zábavný program pre deti i dospelých v priebehu dňa a večera.
Zadarmo: aqua aerobic, tenis, stolný tenis, plážový volejbal, aerobik, nemotorizované vodné športy: windsurfing, šnorchlovanie, jazda na kajaku; záhradné šachy, dobre vybavená posilňovňa.
Za poplatok: biliard, vodné lyžovanie, plachtenie, potápanie, plavba katamaránom, SPA ponúkajúca širokú škálu služieb (masáže, ošetrenie tváre a tela).

Internet
Wi-fi na území celého hotela - zdarma pre jedno zariadenie, druhé zariadenia - za poplatok (cca 3 USD / deň).

Miestne kategórie
*****

Iné
www.bluebayresorts.com

Náš názor
Krásne umiestnený, veľmi dobrý hotel, niekoľkonásobne ocenený v rôznych rebríčkoch. Skvelé jedlo, priateľský servis a početné atrakcie zaručujú úspešnú dovolenku.
Hotel Bluebay Grand Esmeralda odporúčame ako párom, tak i rodinám s deťmi.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Serenity Eco Luxury tented camp by Experience

Poloha
Hotel Serenity Eco Luxury tented camp by Experience bol otvorený v januári 2017. Hotel sa nachádza uprostred mexickej džungle. Do centra Puerto Aventura je to cca 5,5 km (v meste sa nachádza delfinárium, niekoľko reštaurácií a kaviarní). Preslávený cenot ekopark Kantuni Chui je vzdialený cca 3,5 km. Letisko v Cancune je vzdialené cca 75 km.

Pláž
Karibská, zátoková pláž Xpu-ha je vzdialená od hotela cca 450 m. Na pláži sa nachádza Serenity Beach Club, ležadlá a slnečníky pre hotelových hostí zdarma. Občerstvenie a nápoje v plážovom klube sú za poplatok.

Vybavenie
Recepcia, reštaurácia, bazén, turistické informačné centrum na recepcii, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, požičovňa áut, parkovisko (zdarma, počet miest obmedzený).

Izby
Hotel prijíma iba osoby staršie ako 12 rokov.
Hotel Serenity Eco Luxury tented camp by Experience disponuje 30 stanmi rôznych typov, umiestnených v záhrade. Všetky stany sú pohodlné, klimatizované so základným vybavením - kúpeľňa (toaletné potreby, sušič vlasov), telefón, malá chladnička (za poplatok), trezor (za poplatok) a s terasou (kresielka a stolček).
Stan Harmony (plocha cca 30-40 m²) - pre max. tri osoby, väčšinou posteľ typu king size, pri ubytovaní troch osôb je navyše posteľ typu queen size.
Stan Bliss (plocha cca 30 m²) - pre max. dve osoby, väčšinou posteľ typu king size, navyše na terase vírivka. Tento typ ubytovania je iba na vyžiadanie.
Hotel má dva stany s bezbariérovým prístupom typu Harmony.

Strava
Raňajky vo forme bufetu. Možnosť dokúpenia obedov alebo obedov a večerí (výber z menu).

Šport a zábava
Masáže, joga a wellness procedúry za poplatok.

Internet
Wi-Fi v areáli hotela zdarma.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
www.xperiencehotelsresorts.com

Náš názor
Komorný hotel, ktorý sa nachádza uprostred džungle s pohodlnými stanmi v štýle safari, ponúka skvelý servis, priateľskú atmosféru a stravovanie založené na miestnych produktoch. Glamping v karibskom štýle.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Riviera & Suites Princess

Poloha
Hotel Grand Riviera & Suites Princess je obrovský hotelový rezort, ktorý patrí do hotelového reťazca Princess a skladá sa z troch hotelov: Grand Riviera, Grand Sunset a Princess Family Club. Hotel bol vybudovaný v roku 2007. Hotelový komplex sa nachádza na okraji Playa del Carmen, cca 6 km od slávnej Fifth Avenue. Do centra Playa del Carmen jazdí trikrát denne hotelový transfer (za poplatok, cca 7 USD / osoba / spiatočný lístok). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 95 km.

Pláž
Dlhá piesočná pláž sa nachádza priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Vybavenie
Recepcia, lobby, dve bufetové reštaurácie, päť tematických reštaurácií (v niektorých je nutná rezervácia), deväť barov, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi v záhrade, osem bazénov, ktoré sú prevažne prepojené a štyri detské bazény pre deti (sladkovodné bazény), vírivka, miniklub, stráženie detí (za poplatok), diskotéka (vstup a nápoje zadarmo), konferenčná miestnosť, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske centrum (za poplatok). Hotel zapožičiava osušky k bazénom zdarma. Za poplatok: cca 15 USD / osoba, môžu hostia využívať infraštruktúru hotela Family Club Princess (v hodinách 10:00-18:00).

Izby
V hotelovom komplexe sa nachádza 1344 izieb rôznych typov. Všetky izby sú komfortné, klimatizované, vybavené kúpeľňou (sušič vlasov), telefónom, satelitným TV, trezorom (zdarma), minibarom (voda, nealkoholické nápoje a pivo sú dopĺňané denne), kávovarom a balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (na potvrdenie). Nasledujúce typy izieb sú k dispozícii v hoteloch Grand Riviera Princess a Grand Sunset Princess.
Deluxe Junior Suite (plocha cca 45-50 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), v izbe posteľ typu king size a pohovka alebo dve postele a pohovka, v kúpeľni vaňa i vírivka. V tejto kategórii sú dostupné aj bezbariérové ​​izby.
Deluxe Junior Suite Swim Out (plocha cca 45-50 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), v izbe posteľ typu king size a pohovka alebo dve manželské postele a pohovka, v kúpeľni vaňa s vírivkou, izba s priamym prístupom do bazénu. V tejto izbe nemôžu byť ubytované deti do veku 13 rokov.
Platinum Suite (plocha cca 50-55 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1 dieťa), izby v budovách, ktoré sú najbližšie k pláži, v izbe je posteľ typu king size a pohovka alebo dve postele a pohovka, v kúpeľni vaňa s vírivkou. Dodatočne v izbe: vírivka na terase / balkóne, tzv. Pillow menu, nápoje premium v ​​minibare (na privítanie), izbová služba (za poplatok).
Navyše pre hostí Platinum: samostatný check-in, služby concierge, kontinentálne raňajky, občerstvenie, premium alkohol v Platinum Lounge, v bufetových reštauráciách možnosť využitia jedál a'la carte, osobný bazén so slnečnou terasou, jedenkrát vstup do vodnej wellness oblasti (pre osoby staršie ako 18 rokov), zľavy na vybrané wellness procedúry, zľavy na vybrané vodné športy.

Strava
All Inclusive 24h: raňajky, obedy a večere, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické i nealkoholické nápoje na miestach určených hotelom. V tematickej reštaurácii je často vyžadovaná rezervácia. K večeri sú pre pánov vyžadované dlhé nohavice. Vegetariánske pokrmy a rôzne diéty na vyžiadanie.

Šport a zábava
Hotel organizuje denný a večerný animačný program. Zadarmo: posilňovňa, vodné nemotorové športy, tenisové kurty, kurt na paddle tenis, viacúčelové ihrisko.
Za poplatok: vodné motorové športy, procedúry pre tvár a telo vo wellness centre.

Internet
Wi-Fi v izbách a lobby zdarma.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.princess-hotels.com​

Náš názor
Veľmi kvalitný komplex, ktorý poskytuje profesionálne služby, bohaté jedlo a menu svetovej kuchyne a predovšetkým izby prispôsobené rôznym potrebám klientov (vrátane izieb s priamym prístupom do bazéna a izby so servisom Platinum).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Cancun Bay Resort

Poloha
Hotel Cancun Bay Resort leží cca 4 km od centra Cancúnu. Najbližšie centrum zábavy (centrum vodných športov, obchodné centrum, reštaurácie a bary) je vzdialené cca 2-5 km od hotela. Zastávka mestskej hromadnej dopravy sa nachádza cca 50 m od hotela. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 20 km.

Pláž
Menšia piesočná pláž sa nachádza priamo pri hoteli Cancun Bay Resort.

Vybavenie
Recepcia, lobby, bufetová reštaurácia, sushi bar a talianska reštaurácia (otvorené v dňoch určených hotelom), dva bary, dve slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (sladkovodné), vírivka (len pre dospelých), konferenčná miestnosť, obchod, práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov, parkovisko. Hotel zapožičiava zadarmo plážové osušky.

Izby
V komplexe sa nachádza 132 izieb rôznych typov, ktoré sú situované v dvojposchodových budovách. Všetky izby sú pohodlné, klimatizované, s kúpeľňou (sušič vlasov), telefónom, TV-sat., trezorom (zdarma), minibarom a balkónom alebo terasou (vybavený balkón). Hotel neposkytuje postieľky pre deti do veku 2 rokov.
Dieťa do veku 2 rokov sa počíta do maximálnej obsadenosti izby. Neexistuje možnosť pridať do izby postieľku.
Štandardná izba (plocha cca 20 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1), v izbe posteľ typu king size alebo dve manželské postele, izby s výhľadom na bazén, ulicu alebo do záhrady.
Izba superior (plocha cca 20 m²) - pre max. štyri osoby (3 + 1), v izbe posteľ typu king size alebo dve manželské postele, izby s výhľadom na oceán (výhľad nemusí byť úplný).
Junior suite (plocha cca 55 m²) - pre max. šesť osôb, dve izby: jedna s posteľou typu king size, druhá izba s dvomi manželskými posteľami, izby s výhľadom na bazén alebo záhradu. Izby typu Junior Suite vždy na vyžiadanie.

Strava
All inclusive: raňajky, obedy a večere, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v miestach vyznačených hotelom (10:30-23:00).

Šport a zábava
Cancun Bay Resort
organizuje denne animačný program. Zadarmo: posilňovňa, biliard, ping pong. Za poplatok: motorové vodné športy, masáže.

Internet
Wi-Fi vo verejných priestoroch hotela zdarma.

Miestne kategórie
****

Webové stránky
http://www.cancunbayresort.com 

Náš názor
Komorný hotel Cancun Bay Resort (iba 132 izieb) so slušnými izbami a milou obsluhou. V roku 2017 hotel rekonštruoval izby, bazén a reštaurácie. Hotel odporúčame pre dovolenku vo dvojici, ale aj pre skupinu priateľov (chýba infraštruktúra pre deti).

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Bahia Principe Riviera Maya

Poloha
Luxusný hotelový komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya je obklopený bujnou zeleňou s rozlohou viac ako 100 hektárov. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 100 km. Slávne archeologické náleziská Tulum sú vzdialené cca 25 km a vodný park Xel-Ha cca 5 km.

Pláž
Komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži čiastočne obklopené korálovým útesom. Hotel zadarmo zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži.

Vybavenie
Komplex Grand Bahia Principe Riviera Maya sa skladá zo štyroch hotelov.
Rainbow Tours ponúka ubytovanie v dvoch hoteloch komplexu: Grand Bahia Principe Tulum (blízko pláže) a Grand Bahia Principe Coba (vnútri komplexu). Hostia oboch objektov môžu využívať celú infraštruktúru oboch hotelov, vrátane hlavných reštaurácií. Po areáli sa dá pohybovať vláčikom.
Recepcia, lobby, štrnásť reštaurácií, pätnásť barov, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, päť bazénov s oddelenými zónami pre deti, plavecký bazén s tobogánom pre deti, v časti Coba sa nachádza detský vodný park Bahia Scout Water Park (sladkovodné bazény), štyri vírivky, mini klub, diskotéka, stráženie detí (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Izby
Vo dvoch hoteloch komplexu: Grand Bahia Principe Tulum (priamo na pláži) a Grand Bahia Principe Coba (vnútri komplexu) sa nachádza celkom 1938 pohodlných a elegantných izieb. Všetky izby sú klimatizované, s vlastnou kúpeľňou (vaňa / sprchovací kút, sušič vlasov, kozmetické prípravky), LCD TV so satelitným príjmom, telefónom, trezorom (za poplatok - cca 5 USD / deň), denne doplňovaným minibarom (voda, pivo, nealkoholické nápoje ), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
- Izby Superior - (rozloha cca 31 m²) - v časti Tulum, pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen size lôžka).
- Izby typu Junior Suite Superior - (rozloha cca 34 m²) - v časti Tulum a Coba, s opticky oddelenou obývacou časťou s pohovkou, pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen size lôžka a rozkladacia pohovka ), navyše aj sprchovací kút s hydromasážou. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (07:00-10:30), obedy (13:00-15:30) a večere (18:00-22:30) podávané formou bohatého bufetu. Trikrát týždenne možnosť využitia a'la carte reštaurácie: Gourmet, japonská, talianska, stredomorská, brazílska a mexická (nutná rezervácia vopred). Miestne alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvenie a nealkoholické nápoje podávané vo vyznačených miestach (24 hod.).

Šport a zábava
Bohatý animačný program počas dňa a večera pre dospelých a deti.
Zadarmo: basketbal, volejbal, aerobik, šípky, biliard, stolný tenis, tenis, mini diskotéka, tanečné kurzy, telocvičňa, potápanie, kajaky, bicykle - len v rámci organizovaných výletov, lekcie potápania v bazéne. Za poplatok: SPA a detské SPA, lekcie windsurfingu, motorizované vodné športy, lekcie plachtenia.

Internet
Wi-Fi v lobby - 1 hodina / deň - zadarmo, platené internetové stanovisko - (cca 15 USD / hod.) Wi-Fi v izbách - za poplatok (cca 10 USD / hod).

Miestne kategórie
*****

Iné
www.bahia-pricipe.com

Náš názor
Početné bazény, impozantná infraštruktúra, priateľský servis, bohatý animačný program - to všetko zaručuje dobrú zábavu a rozsiahla stravovacia ponuka určite uspokojí aj náročných zákazníkov. Ako bonus - pre mladších hostí - vodný park a delfinárium.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Catalonia Yucatan Beach

Poloha
Hotel Catalonia Yucatan Beach sa nachádza v intímnom letovisku Puerto Aventuras. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 80 km, známe letovisko Riviera Maya - Playa del Carmen cca 18 km, slávne mayské mesto Tulum cca 60 km.

Pláž
Hotel Catalonia Yucatan Beach sa nachádza priamo na piesočnatej, širokej zálivovej pláži. Hotel zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži zadarmo.

Izby
Hotel Catalonia Yucatan Beach má 205 izieb rozmiestnených predovšetkým v trojposchodových budovách. Všetky sú klimatizované, priestranné a pohodlné. Možnosť zapožičania detskej postieľky pre deti do veku 2 rokov zdarma (nutná rezervácia vopred).
- Štandardné izby (rozloha cca 35 m²) - pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v miestnosti budú umiestnené iba dve queen-size postele), s vlastnou kúpeľňou (vaňa alebo sprchovací kút, sušič vlasov, toaletné potreby), TV so satelitným príjmom, telefónom, trezorom (cca 3 USD / deň), balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
- Privileged Superior (rozloha cca 37 m²) - pre max. štyri osoby (za predpokladu, že v miestnosti budú umiestnené iba dve queen-size postele), vybavenie rovnaké ako v štandardných izbách. Navyše: novší nábytok, mini bar (zdarma, pivo, minerálna voda a nealkoholické nápoje, dopĺňané denne), trezor zdarma, župany a papuče, kávovar, žehlička a žehliaca doska, welcome drink, jeden vstup do SPA (vodná časť, bez masáže), štyri večere v a'la ​​carte reštaurácii, izbová služba 24h, oddelená časť pláže pre zákazníkov Privilege a voľný vstup do Pure Chill Out Baru.

Vybavenie
Recepcia, lobby, jedna bufetová reštaurácia, štyri a'la carte reštaurácie, sedem barov (vrátane sports baru a diskotéky), kaviareň, diskotéka, slnečné terasy obklopené zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény, dva detské bazény (sladkovodné), vírivka, mini klub, obchod so suvenírmi, butik, práčovňa (za poplatok), lekárska služba (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere vo vybraných a'la reštauráciách (mexická, talianska, japonská, steak house, na základe dostupnosti). Občerstvenie počas dňa a v noci, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje na miestach určených hotelom v čase od 10:00 do 02:00.

Šport a zábava, SPA
Denná zábava pre deti i dospelých, večerná show, jedenkrát týždenne beach party, atď. Bezplatne: aqua aerobic, aerobik, pilates, spinning, posilňovňa, tenis, futbal, bicykle, lukostreľba, lekcie potápania v bazéne, nemotorizované vodné športy na pláži. Za poplatok: biliard, hotelové SPA (tvárové a telové procedúry, vodná zóna: hydromasážny chodník, sauna, krytý bazén).

Internet
Wi-Fi zdarma, platené internetové stanovisko.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.hoteles-catalonia.com

Náš názor
Intímny (vzhľadom k miestnemu štandardu) štvorhviezdičkový hotel s mnohými atrakciami pre deti i dospelých. Výborné jedlo a skvelé príležitosti pre aktívne trávenie voľného času patrí medzi prednosti hotela Catalonia Yucatan Beach.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Iberostar Cancun

Poloha
Luxusný hotel sa nachádza v hotelovej zóne (zona hotelera) Cancún. V okolí sú k dispozícii kluby, reštaurácie, obchody a nákupné strediská. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 12 km.

Pláž
Hotel sa nachádza na krásnej piesočnatej pláži - Playa Delfines (označená modrou vlajkou) s pozvoľným vstupom do vody. Hotel zadarmo zaisťuje plážové osušky, ležadlá a slnečníky na pláži.

Vybavenie
Hotel sa skladá z hlavnej budovy a víl.
Recepcia, lobby, výťahy, room service, päť reštaurácií, osem barov, sedem bazénov (vrátane detského bazénu a bazénu s vodnými kĺzačkami a pirátskou loďou, bazény sú sladkovodné), dve vírivky, slnečné terasy obklopené zeleňou s ležadlami a slnečníkmi, mini klub, stráženie detí (za poplatok), obchod so suvenírmi, butik, práčovňa (za poplatok), úschovňa batožiny, zmenáreň (iba na recepcii), požičovňa áut, parkovisko.

Izby
Hotel má 426 izieb umiestnených v hlavnej budove a jednoposchodových vilách. Všetky sú pohodlné, elegantné, pre max. štyri osoby. Vybavené vlastnou kúpeľňou (vaňa alebo sprchovací kút, sušič vlasov, toaletné potreby), klimatizáciou, TV so satelitným príjmom, telefónom, DVD prehrávačom, trezorom (zdarma), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, denne doplňovaným minibarom (voda, pivo, nealkoholické nápoje). Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen-size postele.
- Štandardné izby bez balkóna - (rozloha cca 37 m2) - s výhľadom na more (niekedy postranným), voľný vstup do hotelového SPA (iba pre dospelých).
- Štandardné izby s balkónom - (rozloha cca 37 m2) - s výhľadom na more.
- Izby Suite s výhľadom na more - (rozloha cca 98 m2) - obývacia izba, spálňa, balkón s vírivkou, plážové osušky na izbe.
- Izby typu Vila s výhľadom na more - (rozloha cca 57m2) - s balkónom, prístupom do osobitnej bazénovej zóny s hojdacími sieťami, uvítacími toaletnými potrebami, minibarom s likérmi a miestnymi i dovážanými pivami.
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (nutná rezervácia vopred).

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu. Raňajky a obedy sú k dispozícii aj v bare pri bazéne. Počas dňa občerstvenie v niekoľkých bufetoch. Hostia môžu využívať aj štyri a'la carte reštaurácie: Gourmet, japonskú, steak house a mexickú (nutná rezervácia vopred). Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (miestnych i dovezených), vo všetkých baroch v oblasti hoteli (9:00 - 1:30).

Šport a zábava
Bohatý denný aj večerný animačný program, niekoľkokrát týždenne živá hudba, mini disko, karaoke, mini olympiáda, denné predstavenia, tanečné lekcie, vodné pólo, aerobik, aqua aerobik, basketbal, plážový volejbal, lukostreľba, herňa, biliard, gymnastika, stolný tenis, fitnes centrum, solárium, sauna, vírivka. Za poplatok: SPA a golf (značné zľavy pre hotelových hostí).

Internet
V celom hoteli (tiež v izbách) Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.
Platené internetové stanovisko - (cca 6 USD / 30 min.).

Miestne kategórie
*****

Iné
www.iberostar.com

Náš názor
Hotel je ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí ocenia štandard a zároveň dodržanie rodinnej prázdninovej atmosféry. Báječné miesto, priateľský personál, skvelý servis, výborné jedlo, veľa aktivít pre deti, ktoré zaistia nezabudnuteľnú zábavu a možnosť odpočinku pre dospelých. To všetko garantované značkou Iberostar.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Sunscape Akumal Beach Resort & Spa


Místo:
Hotel se nachází v centru Riviera Maya, asi 96 km od letiště v Cancúnu a asi 3 km od centra Akumalu.

pláž:
Hotel se nachází na krásné písečné pláži. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

K dispozici hostům:
Recepce, lobby, 6 restaurací (včetně 3 a'la carte restaurací - není nutná předchozí rezervace), 8 barů (včetně baru na koupání), 5 bazénů (včetně 2 pouze pro členy Sun Club a dětský bazén), vodní hřiště pro děti, obchod se suvenýry, směnárna, divadlo, prádelna (za poplatek), lékařská místa (za poplatek), pro nejmladší Průzkumný klub (3-12 let) a Core Zone pro mládež (13-17 let) ,

pokoje:

Hotel nabízí ubytování v 362 moderních pokojích. Všechny jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, koupelnou (vysoušeč vlasů, toaletní potřeby), elektronickým trezorem (zdarma), TV-sat, minibarem, žehličkou a žehlicím prknem, kávovarem, balkonem nebo terasou.

- Deluxe Tropical View Room - (plocha cca 32m2) - pro max. 4 osoby, zatímco v místnosti bude max. dvě postele velikosti Queen.

- Pokoj Deluxe s výhledem na bazén - (plocha cca 35m2) - pro max. 4 osoby, zatímco v místnosti bude max. dvě postele velikosti Queen.

- Pokoj typu Deluxe s částečným výhledem na oceán - (plocha cca 45m2) - pro max. 4 osoby, zatímco v místnosti bude max. dvě postele velikosti Queen.

Nabízíme také pokoje Sun Club, které nabízejí další vybavení, jako například: osobní přihlášení a odhlášení s concierge službou, Sun Club Bar s prémiovými alkoholy, obohacený mini-bar (doplňovaný denně), denní studené a teplé odpolední občerstvení, dezerty a likéry podávané v Sun Club Lounge, tablety na pokojích, bezplatné Wi-Fi v pokojích, pokojová služba od 7 do 23 let. Dospělí hosté Sun Club mají přístup na sluneční terasu s výhledem na oceán, balijské postele a malé bazény.

- Pokoj s výhledem na bazén Sun Club - (plocha cca 35m2) - pro max. 4 osoby, zatímco v místnosti bude max. dvě postele velikosti Queen.

- Sun Club Junior Suite s výhledem na oceán s vířivkou - (cca 52m2) - pro max. 4 osoby, zatímco v místnosti bude max. dvě postele velikosti Queen.board:
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. 3 à la carte restaurace, bufet, snack bar, bufet a gril. Mezinárodní alkoholické a nealkoholické nápoje podávané od 10:00 do 01:00. Přes den a v noci občerstvení na místech určených hotelem. V hotelu je také kavárna Coco - kavárna, která nabízí vysoce kvalitní kávu otevřenou 24 hodin. Při jídle jsou vhodné elegantní šaty a dlouhé kalhoty pro muže.

Sportovní a animační program:

Hotel poskytuje animace a sportovní aktivity během dne pro děti i dospělé, hotel provozuje: pro děti ve věku 3–12 let Explorer Club, pro mládež ve věku 13-17 let Core Club Teens Club. Zdarma: posilovna, plážový volejbal, stolní tenis, vodní aerobik, kajaky, paddleboard, nemotorové vodní sporty, potápění za poplatek. Ošetření obličeje a těla a masáže v hotelu Spa by Pevonia - za příplatek.internet:
Wi-Fi internet ve vstupní hale - zdarma.

Místní kategorie:
****

Web:
www.sunscapesresorts.com

Podle našeho názoru:
Ideální místo pro rodinnou dovolenou! Dospělí určitě ocení restauraci a zónu Sun Clubu, která je věnována pouze jim, a nejmladší se budou cítit zvláštně při speciálně přizpůsobeném přihlášení a navázání nových přátel v dětských a mládežnických klubech. Plus velmi atraktivní cena za velmi dobrou kvalitu. Doporučujeme!

Ocean Coral & Turquesa by H10

Poloha
Hotel Ocean Coral & Turquesa by H10 se nachází v letovisku Puerto Morelos. Hotel leží cca 17 km od mezinárodního letiště Cancún, cca 35 km od města Playa del Carmen a cca 32 km od Cancúnu. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Ocean Coral & Turquesa by H10 se nachází přímo u bílé písečné pláže obklopené tropickou karibskou vegetací.

Vybavení
Recepce, 9 restaurací (včetně 2 a'la carte, nutná dřívější rezervace), 7 barů, 4 bazény (včetně 1 pro děti). Zdarma: nemotorizované sporty (1 hodina/denně, nutná dřívější rezervace). Za příplatek: wellness, hlídání dětí, butik, prádelna, business centrum s přístupem na internet, motorizované vodní sporty.

Pokoje
Hotel Ocean Coral & Turquesa by H10 má 591 pokojů, které se vyznačují prostorností a jedinečnou polohou. Všechny pokoje jsou klimatizované a mají plně vybavenou koupelnu s vanou a sprchovým koutem (vysoušeč vlasů). Jsou vybaveny satelitní TV, kávovarem, minibarem (denně doplňovaný vodou, nealkoholickými nápoji a pivem), trezorem na pokoji (zdarma), žehličkou a žehlicím prknem. Každý pokoj má navíc zařízený balkon nebo terasu.

- Pokoje typu Deluxe Junior Suite - s výhledem do zahrady, pro 4 max. osoby (přičemž v pokoji budou 2 manželské postele) s opticky odděleným obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, která slouží jako postel. Možnost příplatku za výhled na oceán.
- Pokoje typu Privilege Junior Suite - s výhledem do zahrady, pro 4 max. osoby (přičemž v pokoji budou 2 manželské postele) s opticky odděleným obývacím pokojem s rozkládací pohovkou, která slouží jako postel. Možnost příplatku za výhled na oceán. 

Kromě toho pro hosty pokojů Privilege: přístup do salonku Privilege s chill-out zónou, osobní přihlášení a odhlášení z hotelu, pozdní odhlášení zdarma (v závislosti na dostupnosti), denní tisk (v angličtině nebo španělštině), přístup do oddělené části pláže s barem a obsluhou, speciální balíčky pro děti, VIP vybavení a 10% sleva na procedury v hotelovém wellness.

Strava
All Inclusive: snídaně a obědy formou bufetu, zatímco večeře formou bufetu nebo a'la carte v jedné z hotelových restaurací. Navíc: občerstvení mezi jídly podávané v baru u bazénu, v plážovém baru, zmrzlinárna, kavárna servírující různé druhy kávy a čaje a pečivo, místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin na místech určených hotelem. Široký výběr mezinárodních jídel a tematické bary a restaurace v hotelu uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Za příplatek: některé pokrmy ve Villa Marina, stejně jako vybraný alkohol v ostatních restauracích. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů. 

Sport a zábava
Hotel Ocean Coral & Turquesa by H10 organizuje denní i večerní animace pro dospělé i děti. Zdarma: fitness, tenis, volejbal. Klub pro děti a mládež, tematické večery s živou hudbou, lekce potápění v bazénu (1x za celý pobyt). Za poplatek: potápěčské centrum, motorizované vodní sporty, procedury v hotelovém wellness.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Internetový koutek - za příplatek.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.oceancoralturquesa.com/

Náš názor
5* hotel Ocean Coral & Turquesa by H10 získal cenu Condé Nast Traveller za nejlepší mezinárodní resort! Ocean Coral & Turquesa je luxusní oázou pro rodiny, ale také ideálním místem pro romantický pobyt pouze ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ocean Riviera Paradise by H10

Poloha
Hotel Ocean Riviera Paradise by H10 se nachází cca 6 km od Playa del Carmen, 5 km od golfového hřiště Grand Coral Golf Riviera a cca 50 km od mezinárodního letiště Cancún. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Ocean Riviera Paradise by H10 se nachází u krásné písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici (možnost příplatku).

Vybavení
Recepce, 10 restaurací včetně 4 a'la carte (není nutná dřívější rezervace), 12 barů, zmrzlinárna, kavárna, 5 bazénů (včetně jednoho pro děti). Zdarma: diskotéka, bowling (nutná rezervace), konferenční místnosti, nemotorizované vodní sporty. Za příplatek: wellness, potápěčské centrum, motorizované vodní sporty, nákupní centrum, hlídání dětí, směnárna, půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Ocean Riviera Paradise by H10 nabízí 974 pokojů. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním stylu, klimatizované, s plně vybavenou koupelnou s vanou a sprchovým koutem (vysoušeč vlasů, zvětšovací zrcadlo a váha), satelitní TV, kávovarem, minibarem (denně doplňovaným vodou, nealkoholickými nápoji a pivem), trezorem na pokoji (zdarma), žehličkou a žehlicím prknem. Každý pokoj má balkon nebo terasu.

Pokoje umístěné v části Daisy, v blízkosti aquaparku:
Pokoje Daisy Junior Suite Garden View (o rozloze cca 57 m²) - pro max. 4 osoby (přičemž v pokoji bude 1 manželská postel a rozkládací pohovka, která slouží jako druhé lůžko), s výhledem do zahrady. Možnost příplatku za výhled na bazén.

Pokoje umístěné v části El Beso:
Pokoje v části El Beso jsou určeny pouze pro dospělé osoby (18+). V každém z pokojů je možné ubytovat max. 3 osoby (přičemž v pokoji bude 1 manželská postel a rozkládací pohovka, která slouží jako druhé lůžko), navíc je v koupelně vana s hydromasáží.
Pokoje El Beso Junior Suite (o rozloze cca 57 m²) - s výhledem do zahrady nebo na bazén.
Pokoje El Beso Junior Suite Swim Up (o rozloze cca 57 m²) - s přímým vstupem do bazénu.
Pokoje El Beso Junior Suite Roof Top (o rozloze cca 87 m²) - nachází se v horních patrech hotelu, navíc je na terase vířivka.

Pokoje umístěné v části Eden:
Pokoje Eden Junior Suite Garden View (o rozloze cca 57 m²) - pro max. 4 osoby (přičemž v pokoji bude 1 manželská postel a rozkládací pohovka, která slouží jako druhé lůžko), s výhledem do zahrady. Možnost příplatku za výhled na bazén nebo na moře.

Pokoje umístěné v části Privilege:
Pokoje Privilege Junior Suite Garden View (o rozloze cca 57 m²) - pro max. 4 osoby. V pokoji se nachází manželská postel nebo dvě oddělené postele a opticky oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou, která slouží jako postel. S výhledem do zahrady, možnost příplatku za výhled na bazén.

Navíc pro hosty pokojů Privilege: uvítací dárek v podobě láhve vína, na pokoji kávovar Nespresso, budík s hudebním přehrávačem pro iPod a Bluetooth, USB s výběrem filmů dostupných na vyžádání, Wi-Fi, župan a koupací pantofle, přístup do vodní zóny ve wellness (zdarma).

Strava
All Inclusive 24h: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, navíc je k dispozici během hodin určených hotelem 10 tematických restaurací a'la carte (není nutná dřívější rezervace). Navíc občerstvení mezi jídly podávané v baru u bazénu, zmrzlinárna, kavárna servírující různé druhy kávy a čajů a pečiva, místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin na místech určených hotelem. Za příplatek: některé pokrmy ve Villa Marina, stejně jako vybraný alkohol v ostatních restauracích. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů. 

Sport a zábava
Bohatý sportovní a animační program. Ve večerních hodinách divadelní představení, živá hudba a tématické večery. Zdarma: 3 tenisové kurty, nemotorizované vodní sporty, bowling, noční klub a kasino. Za poplatek: wellness centrum, potápěčské centrum a motorizované vodní sporty.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.hoteloceanrivieraparadise.com/

Náš názor
Nově postavený, 5* hotel Ocean Riviera Paradise by H10 se nachází na pobřeží Mayské riviéry (Riviera Maya), v těsné blízkosti rušného letoviska Playa del Carmen. Bohatá gastronomická nabídka a široký výběr pokojů uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Luxury Bahia Principe Akumal


Místo:
Objekt se nachází v luxusním hotelovém komplexu o rozloze přes 100 ha. Celá se nachází uprostřed svěží zahrady. K přírodnímu parku Xel-Ha cca 5 km. Asi 100 km na letiště v Cancúnu.

pláž:
Nachází se na písečné pláži, částečně obklopené korálovou útesovou pláží. Hotel nabízí bezplatné plážové osušky, plážová lehátka a slunečníky.

Pro hosty:
Komplex se skládá ze 4 hotelů: Luxusní Bahia Principe Akumal, Luxusní Bahia Principe Siaan Ka'an, Grand Bahia Principe Tulum a Grand Bahia Principe Coba. Hosté ubytovaní v luxusním Bahia Principe Akumal se mohou těšit také na zařízení, restaurace a bary z posledních dvou hotelů. Kolem komplexu se můžete pohybovat vlakem.
V hotelu je lobby, 6 restaurací, 9 barů, bazénový komplex (pro dospělé, děti, aquapark pro děti, se sladkou vodou (3), vířivka (4), 3 opalovací plochy se slunečníky a lehátky).
Placené: SPA, sauna, kadeřnictví, směnárna, svatební poradce, svatební altán, hlídání dětí, zdravotní péče, konferenční místnosti, prádelna, lékárna, kasino. Hotel nabízí osušky na bazén.

pokoje:

Hotel nabízí celkem 758 pohodlných a elegantních pokojů. Všechny jsou klimatizované, mají koupelnu (fén, toaletní potřeby), LCD TV-sat, telefon, trezor, denně doplněný minibar (nápoje pro děti, alkoholické nápoje), kávovar, žehličku a žehlicí prkno, balkon / terasu (balkonový nábytek) , Dětská postýlka pro děti do 2 let zdarma (na vyžádání).

- Junior Suite Superior - (plocha cca 38 m2) - pro max. 2 osoby. 3 dospělí s dítětem nebo 2 dospělí a 2 děti (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen).

- Apartmá typu Junior Superior Ocean Front - (plocha cca 38 m2) - pro max. 5 osob. 3 dospělí s dítětem nebo 2 dospělí a 2 děti (v pokoji bude pouze jedna postel velikosti King a rozkládací pohovka), místnost se nachází v části budovy s výhledem na moře.

- Junior Suite de Luxe - (plocha cca 46 m2) - pro max. 5 osob 3 dospělí (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen), samostatné WC a koupelna. Možné ubytování pouze pro osoby starší 18 let.

- Apartmá typu Junior de Luxe Ocean Front - (plocha cca 46 m2) - pro max. 5 osob. 3 dospělí (1 manželská postel velikosti King s rozkládací pohovkou nebo 2 manželskými postelemi velikosti Queen), samostatné WC a koupelna, místnost se nachází v části budovy s výhledem na moře. Možné ubytování pouze pro osoby starší 18 let.board:
All Inclusive: snídaně (07:00 - 10:30), obědy (13:00 - 15:00), večeře (17:30 - 22:00 / 22:30) formou bufetu. Kromě toho, neomezený přístup do restaurace a'la carte (předchozí rezervace nutná). Místní alkoholické nápoje (do 02:00), občerstvení a nealkoholické nápoje podávané na určených místech (24 hodin).

Sportovní a animační program:
Animační program během dne i večera, pro děti i dospělé. Volný: basketbal, volejbal, fotbal, stolní tenis, kulečník, šipky, posilovna, boogie, aerobik, lekce tance. Kromě toho na vyžádání zdarma 1 hodinu. denně: kajaky, katamarán, šnorchlování, tenis, lekce potápění (1 lekce / pobyt). Placené: motorové vodní sporty na pláži, golf, lekce plachtění, rybolov, potápění, výlety lodí, mexická párty.

internet:
Free Wi-Fi v celém hotelu.

Místní kategorie:
*****

Webové stránky:
www.bahia-principe.com

Podle našeho názoru:
Hotel s velmi vysokým standardem, kde se každý bude cítit zvláštní. Široká škála bazénů, nádherná pláž, která zaplňuje celou oblast zahradou rozptýlenou okouzlujícími uličkami, poskytne požadovaný odpočinek a relaxaci. Ti, kteří hledají sport, jistě potěší řadu sportovních zařízení a rozsáhlý animační program. Množství restaurací a barů, kde se podávají pokrmy a nápoje z celého světa, vám zaručí skutečnou hostinu. Celek je doplněn nadšením a vždy připraven pomoci hotelovým zaměstnancům.

Family Club Princess

Poloha
Hotel Family Club Princess patriaci k hotelovému rezortu Grand Riviera & Suite Princess sa nachádza najďalej od pláže. Rezort bol postavený v roku 2014 a nachádza sa na okraji Playa del Carmen, cca 6 km od slávnej 5th Avenue. Hotel poskytuje kyvadlovú dopravu do centra mesta Playa del Carmen trikrát denne (za poplatok cca 7 USD / osoba / oboma smermi). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 95 km.

Pláž
U komplexu Family Club Princess sa nachádza dlhá piesočná pláž. Ležadlá a slnečníky na pláži - zdarma.

Vybavenie
Recepcia, lobby, bar, bufetová reštaurácia, bazén so šmykľavkami pre najmenších, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko, miniklub, maxiklub. Okrem toho je k dispozícii infraštruktúra komplexu Grand Sunset / Riviera Princess: päť tematických reštaurácií (v niektorých nutná rezervácia), deväť barov, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi v záhrade, osem bazénov a štyri detské bazény (v bazénoch sladká voda), vírivka, miniklub , stráženie detí (za poplatok), diskotéka (vstup a nápoje zadarmo), konferenčné miestnosti, butiky, práčovňa (za príplatok), zdravotné centrum (za poplatok). Hotel poskytuje plážové osušky - zadarmo.

Izby
V komplexe Family Club Princess sa nachádza 144 izieb. Všetky izby sú pohodlné a klimatizované. Sú vybavené kúpeľňou (sušič vlasov, vaňa s vírivkou), telefónom, satelitným TV, trezorom (zdarma), minibarom (voda a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Ohrievače fliaš a detské kočíky na vyžiadanie. Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov - zdarma (na potvrdenie).
Family Club Deluxe Junior Suite - pre max. päť osôb (3 + 2/2 + 3), v izbe je posteľ typu king size a poschodová posteľ (s výsuvnou spodnou časťou ako posteľ pre piatu osobu) alebo dve postele a pohovka.
Family Club Deluxe Junior Suite Swim Out - pre max. päť osôb (3 + 2/2 + 3), v izbe je posteľ typu king size a poschodová posteľ (s výsuvnou spodnou časťou ako posteľ pre piatu osobu) alebo dve postele a pohovka. Izba s priamym prístupom k bazénu (zaistené dverami).

Strava
All Inclusive 24 hod.: raňajky, obedy a večere, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje na miestach určených hotelom. V tematických reštauráciách je často vyžadovaná včasná rezervácia. U pánov sú počas večere vyžadované dlhé nohavice. Vegetariánske jedlá / rešpektovanie stravy na vyžiadanie.

Šport a zábava
Hotel Family Club Princess organizuje denný aj večerný animačný program. V areáli komplexu Grand Riviera / Sunset Princess je k dispozícii (zdarma): posilňovňa, nemotorizované vodné športy, tenisové kurty, ihrisko pre paddle, multišportové ihrisko.
Za poplatok: motorizované vodné športy, ošetrenie tváre a tela v hotelovom wellness.

Internet
V lobby a na izbách Wi-Fi pripojenie k internetu - zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.princess-hotels.com

Náš názor
Hotel Family Club Princess je určený predovšetkým deťom: bazén so šmykľavkami a u neho malé ležadlá, bohaté animácie, reštaurácia s "pirátskou" výzdobou, zmrzlináreň, mini a maxi klub, multišportové ihrisko - to všetko čaká na najmenších hostí. Okrem toho izby, ktoré môžu ubytovať dokonca päť osôb. A tiež možnosť využitia infraštruktúry komplexu Grand Riviera / Sunset Princess. Odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa

Poloha
Luxusný hotel reťazca AMresorts označený servisom Unlimited-Luxury® je umiestnený priamo na súkromnej pláži s bielym pieskom u Puerto Morelos v Riviera Maya. Hotel je obklopený krásnou, sviežou tropickou záhradou. Známe turistické letovisko Playa del Carmen je vzdialené cca 15 km, letisko v Cancúne cca 25 km.

Izby
486 luxusných izieb rôznych typov rozmiestnených v dvoch niekoľkoposchodových budovách. Všetky sú klimatizované, elegantné, priestranné, v mexickom štýle, pre až štyri osoby.
- Izby typu Deluxe (rozloha cca 42 m2) - s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, vaňa, toaletné potreby, sušič vlasov, župany, papuče), TV so satelitným príjmom, telefónom, dokovacou stanicou pre MP3, CD / DVD prehrávačom, trezorom , minibarom (pivo, nealkoholické nápoje a voda, dopĺňané denne), servisom na prípravu kávy a čaju, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Wi-Fi za poplatok. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (na základe potvrdenia).
- Izby typu Preferred - rovnaké vybavenie ako v izbách typu Deluxe. Navyše tiež: prístup na Internet, denná tlač (v španielčine a angličtine), pillow menu, popoludňajšie občerstvenie, zákusky, likéry.
Upozornenie! Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen-size postele.

Vybavenie
Recepcia, lobby, deväť reštaurácií, šesť barov, izbová služba (24 hodín), veľká slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva sladkovodné bazény (vrátane jedného typu infinity), detský bazén, dve vírivky, čašník k dispozícii pri bazéne a na pláži, mini klub, detské ihrisko, bankomat, butiky, obchod so suvenírmi, konferenčné miestnosti, požičovňa bicyklov a áut, zmenáreň. Za poplatok: stráženie detí, práčovňa, lekárska služba. Wi-Fi za poplatok. Hotel ponúka plážové osušky. Plážové ležadlá a slnečníky zdarma.

Strava
All inclusive zahŕňa: rôznorodé raňajky, obedy, večere - jedlá medzinárodnej kuchyne podávané formou bohatého bufetu. Občerstvenie medzi jedlami. Šesť a'la carte reštaurácií: jedlá francúzskej (len pre dospelých), mexickej, ázijské, talianskej a stredomorskej kuchyne a morské plody. Na pláži reštaurácia s grilom ponúkajúca jedinečné špeciality z grilu. Kaviareň s celodennou ponukou kávy, čaju a pečiva. Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne a importované) v baroch v areáli hotela a v plážovom bare.

Šport a zábava, SPA
Pestrý zábavný program pre dospelých i deti počas dňa a večera.
Zadarmo: hodiny tanca, španielčiny a varenie, vodný a plážový volejbal, hry na pláži, stolný tenis, mexické bingo, boccia, biliard, futbal, joga, dobre vybavené fitnes centrum, bežecké trasy pre jogging nie sú k dispozícii. Na pláži zázemie pre vodné športy (zadarmo): plachtenie, šnorchlovanie, kajaky, katamarány. Za poplatok: rybolov, potápanie, plávanie s delfínmi. Hotel má k dispozícii wellness centrum The Dreams Spa by Pevonia ponúkajúca širokú škálu relaxačných a liečebných procedúr (za poplatok).

Miestne kategórie
*****

Náš názor
Luxusná oáza pre rodiny, páry a skupiny priateľov. Široká ponuka All Inclusive umožňuje pocítiť naozaj bezstarostnú prázdninovú atmosféru, kde je prioritou relax v lúčoch karibského slnka. Ideálny hotel ako pre sladké leňošenie, tak pre aktívnu dovolenku.

Iné
www.dreamsresorts.com

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Iberostar Quetzal

Poloha
Rekreačná obec sa nachádza na okraji známeho letoviska Playa del Carmen, cca 3 km od slávnej Piatej Avenue (široký výber reštaurácií, barov a obchodov). Letisko v Cancúne je vzdialené cca 60 km.

Pláž
Pri hoteli Iberostar Quetzal sa nachádza piesočnatá, dlhá pláž. Ležadlá, slnečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavenie
Recepcia, lobby, tri reštaurácie, sedem barov, tropická záhrada, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva bazény (jeden s bazénom pre deti, v bazénoch sladká voda), detské ihrisko, mini klub (4-12 rokov), stráženie detí ( za poplatok), nákupná pasáž, lekárska služba (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa automobilov, parkovisko.

Izby
Hotel Iberostar Quetzal má 350 izieb rôznych typov. Všetky sú klimatizované, pohodlné, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), satelitný TV, telefónom, minibarom (dopĺňaný denne nealkoholickými nápojmi a vodou), príslušenstvom na prípravu kávy / čaju, trezorom (zdarma), žehliacou doskou / žehličkou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma. Izbová služba (11:00-23:00).
- Štandardné izby (rozloha cca 35 m²) - výhľad do záhrady, možnosť ubytovania až štyroch osôb, pričom v izbe budú iba dve manželské postele.
- Superior izby (rozloha cca 35 m²) - výhľad do záhrady, možnosť ubytovania až štyroch osôb, pričom v izbe budú iba dve manželské postele, vstup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch zdarma (pre osoby staršie ako 18 rokov).
- Rodinné izby (na potvrdenie, rozloha cca 70 m²) - pre min. štyri plne platiace osoby, s oddelenou spálňou a obývacou izbou, vstup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch zdarma (pre osoby staršie ako 18 rokov), mikrovlnná rúra (na potvrdenie).

Strava
All Inclusive: raňajky (06:00-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (18:30-22:00) formou bufetu, dve reštaurácie a'la carte (vopred nutná rezervácia), neobmedzené množstvo miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov podávaných v miestach určených hotelom (10:00-01:00).

Šport a zábava
Hotel Iberostar Quetzal ponúka pestrý animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: posilňovňa, tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolný tenis, šnorchlovanie. Wellness centrum a kúpele za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.iberostar.com

Hodnotenie kliento
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: https://r.pl/meksyk-cancun-i-riviera-maya/iberostar-quetzal

Náš názor
Ďalšia skvelá ponuka hotelového reťazca Iberostar. Na hostí čakajú komfortné izby, skvelé jedlo a vynikajúce služby. Je to jediný 5* hotel v našej ponuke, ktorý sa nachádza v blízkosti rušného letoviska Riviera Maya - Playa del Carmen. Pozývame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Reflect Cancun Resort & Spa

Poloha
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa se nachází cca 13 km od rušného Cancúnu a cca 24 km od letiště. V okolí hotelu se nachází obchody, bary a restaurace.

Pláž
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa se nachází u široké písečné pláže.

Vybavení
Recepce, lobby, 5 restaurací (včetně 3 a'la carte), kavárna, 4 bary (včetně baru na pláži a baru u bazénu), 3 bazény, brouzdaliště, dětské minikluby Explorers Club (3-12 let), Core Zone Teens Club (13-17 let). Za poplatek: prádelna, lázeňské a wellness centrum, hlídání dětí, parkoviště, směnárna, obchod se suvenýry, půjčovna aut, zdravotní péče.

Pokoje
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa nabízí 395 moderně a pohodlně zařízených pokojů různých typů. Všechny pokoje jsou klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů, kosmetické potřeby), TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (denně dopňovaným - zdarma), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, žehličkou a žehlicím prknem, balkonem nebo terasou (balkónový nábytek). Dítě do 2 let je zahrnuto do maximální obsazenosti pokoje.

- Pokoje typu Deluxe (o rozloze cca 44 m²) - pro max. 4 osoby, v pokoji se bude nacházet jedna nebo dvě manželské postele, možnost příplatku za částečný nebo úplný výhled na moře.
- Pokoje typu Family Suite Ocean Front (o rozloze cca 80 m²) - pro max. 4 osoby, v pokoji se bude nacházet jedna manželská postel a jedna pohovka, která slouží jako postel.
- Pokoje typu Apartitude Suite (o rozloze cca 50 m²) - pro max. 4 osoby, v pokoji se budou nacházet dvě manželské postele.
- Pokoje typu Apartitude Suite Ocean Front (o rozloze cca 50 m²) - pro max. 2 osoby, v pokoji se bude nacházet jedna manželská postel.
Pro hosty v pokojích typu Apartitude hotel připravil další výhody:
- dodatečné stanoviště check-in a check-out,
- 24hodinovou pokojovou službu s možností zdravého stravování,
- zóna „Altitude Club“ nacházející se na pláži nedaleko plážového baru a restaurace s grilem.
- balijská lůžka u bazénu a na pláži (nutná rezervace, jeden den za pobyt - zdarma),
- rozšířená nabídka minibaru,
- další kosmetika v koupelně,
- kontinentální snídaně, odpolední občerstvení, dezerty a lihoviny podávané v Altitude Lounge.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře jsou podávány formou bufetu, občerstvení během dne. 3 restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace). Kavárna nabízející různé druhy kávy, čajů a pečiva. Neomezené nealkoholické a alkoholické nápoje (místní i mezinárodní) v hodinách od 10:00-23:00. Nejsou vyžadovány náramky All Inclusive. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů. 

Sport a zábava
Hotel Reflect Cancun Resort & Spa organizuje animace pro děti i dospělé. Zdarma: plážový volejbal, plážový fotbal, bingo, ping pong, fitness, živá vystoupení, taneční lekce, nemotorizované vodní sporty, lekce vaření a ochutnávka vína a tequily. Za příplatek mohou hosté využívat širokou nabídku motorových vodních sportů, potápění a golfové hřiště v blízkosti hotelu.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
*****

Náš názor
Luxusní hotel Reflect Cancun Resort & Spa se nachází u nádherné pláže a nabízí dovolenou pod heslem Unlimited - Luxury®. Bohatá strava, moderně a komfortně zařízené pokoje, stejně jako různorodé sportovní nabídky - to jsou jeho nesporné výhody. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou i pro romantickou cestu ve dvou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Ocean Maya Royale by H10

Poloha
Hotel Ocean Maya Royale by H10 se nachází na pobřeží Mayské riviéry (Riviera Maya), cca 10 km od městečka Playa Del Carmen a 57 km od Přírodního vodního parku Xel-Ha. Mezinárodní letiště Cancún je vzdáleno cca 46 km. Hotel leží cca 3 km od golfového hřiště El Camaleon Mayakoba. Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu, jejíž výše je cca 2 USD/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž
Hotel Ocean Maya Royale by H10 se nachází u krásné písečné pláže zalévané tyrkysovými vodami Karibského moře.

Vybavení
Hotel Ocean Maya Royale by H10 je určen pouze pro dospělé osoby (18+).
Recepce, 6 restaurací, včetně 5 restaurací a'la carte (otevřeny pouze během večeře, nutná dřívější rezervace), 5 barů, 2 bazény, hřiště pro plážový volejbal a konferenční místnosti. Za poplatek: pokojová služba 24h, wellness centrum, tenisové kurty, mini market, butiky, směnárna a půjčovna aut.

Pokoje
V komplexu se nachází 320 pokojů. Všechny jsou klimatizované, moderně a komfortně zařízené. Pokoje jsou vybaveny balkonem nebo terasou, koupelnou (sprcha, vysoušeč vlasů), satelitní TV, minibarem (voda, nealkoholické nápoje a pivo - zdarma, denně doplňovány), žehličkou, žehlícím prknem, kávovarem a trezorem (zdarma). V každém pokoji se mohou ubytovat maximálně 2 osoby.

- Pokoje typu Maya Deluxe (o rozloze cca 34 m²) - s výhledem do zahrady. Možnost příplatku za výhled na moře (pokoje s výhledem na moře na potvrzení).
- Pokoje typu Privilege Junior Suite (o rozloze cca 43 m²) - exkluzivní, velké pokoje s opticky oddělenou ložnicí s postelí typu king-size, s výhledem do zahrady.
- Pokoje typu Privilege Honeymoon Maya Deluxe (o rozloze cca 43 m²) - elegantní a současně útulné pokoje s postelí typu king-size, navíc terasa s vířivkou s výhledem do zahrady.
- Pokoje typu Privilege Honeymoon Junior Suite (o rozloze cca 43 m²) - s opticky odděleným obývacím pokojem, vířivkou na terase a výhledem do zahrady
- Pokoje typu Privilege Romance Suite (o rozloze cca 43 m²) - s odděleným obývacím pokojem, vířivkou na terase a výhledem do zahrady
Navíc pro hosty, kteří si vyberou pokoje typu Privilege, je láhev sektu na přivítanou. Během celého pobytu si můžete vychutnat jednu snídani servírovanou na pokoj a jednu romantickou večeři zdarma, stejně jako speciální slevy na služby wellness a během celého pobytu přístup do baru Privilege Lounge servírujícího nápoje a občerstvení během dne.

Strava
All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, navíc jsou v době večeře k dispozici tematické restaurace a'la carte (nutná dřívější rezervace). Navíc: občerstvení mezi jídly podávané v baru u bazénu, kavárna servírující různé druhy kávy a čaje a pečivo, neomezené místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici 24 hodin na místech určených hotelem. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů. 

Sport a zábava
Bohatý sportovní a animační program. Ve večerních hodinách divadelní představení, živá hudba a tématické večery. Zdarma: wellness centrum Despacio (přístup do vířivky, posilovny a relaxační zóny), 3 tenisové kurty s osvětlením, plážový volejbal a nemotorizované vodní sporty. Za poplatek: potápěčské centrum, motorizované vodní sporty, ošetření obličeje a těla v hotelovém wellness, stejně jako některá jídla a vína v restauracích.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Internetový koutek - možnost příplatku.

Místní kategorie
*****

Webové stránky
http://www.oceanmayaroyale.com/

Náš názor
Moderní hotel Ocean Maya Royale by H10 se nachází na pobřeží Mayské riviéry (Riviera Maya), v samém srdci mexického Karibiku, v blízkosti Playa del Carmen. Hotel je ideální volbou pro páry a novomanžele na svatební cestě! Okouzlující a romantická scenérie poskytne nezapomenutelné vzpomínky na líbánky. Toto místo je jak stvořeno pro zamilované.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Now Sapphire Riviera Cancun

Poloha
Tento dobre udržiavaný, rozsiahly hotelový komplex sa nachádza v tropickej záhrade, v blízkosti obce Puerto Morelos (cca 5 km), neďaleko od Zoo Crococun a botanickej záhrady. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 25 km.

Pláž
Hotel sa nachádza priamo pri krásnej, piesočnatej karibskej pláži. Plážové ležadlá a slnečníky - zadarmo, hotel zadarmo zaisťuje plážové osušky.

Vybavenie
Hotel prešiel rekonštrukciou haly a niektorých reštaurácií začiatkom roka 2015.
Priestranná recepcia s lobby, sedem reštaurácií (vrátane kafetérie), päť barov vrátane swim up baru (s prémiovými alkoholickými nápojmi), tropická záhrada s terasami na opaľovanie a tri bazény (veľký bazén v tvare lagúny s dvoma vírivkami, raz pre aktívnych a raz pre zákazníkov programu Preferred), mini klub s bazénom a ihrisko pre deti 3 - 12 rokov (veľký terén, možnosť aktivít, akými sú: videohry, stavanie hradu z piesku, atď.) Core Zone pre mládež 13 - 17 rokov (video hry, Wii , PlayStation. Xbox), diskotéka, práčovňa (za poplatok), hotelová nákupná pasáž, business centrum za poplatok (fax, telefón, internetové stanovisko), požičovňa áut, lekárska služba.

Izby
Hotel ponúka ubytovanie v 496 priestranných izbách (rozloha cca 48 m2), luxusne zariadené, rozmiestnené v štrnástich dvojposchodových budovách. Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen-size postele.
- Izby typu Junior Suite - klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov, toaletné potreby, župan a papuče), telefónom, trezorom, TV so satelitným príjmom, dokovacou stanicou pre iPod, mini-barom (pivo, nealkoholické nápoje a voda) - denne doplňovaným, žehličkou a žehliacou doskou, servisom na prípravu kávy a čaju, balkónom / terasou (záhradný nábytok).
- Izby typu Preferred - vybavenie rovnaké, ako v izbách typu Junior Suite, navyše: pillow menu, rozšírený výber alkoholických a nealkoholických nápojov v minibare na izbe, oddelený bazén len pre dospelých zákazníkov programu Preferred a slnečná terasa s bali pohovkami, raňajková reštaurácia, popoludňajšie občerstvenie, zákusky, značkové likéry a liehoviny, denná tlač (v angličtine a španielčine), samostatný check-in a check-out. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy a večere podávané formou bohatého bufetu (mexická a medzinárodná kuchyňa), päť tematických a'la carte reštaurácií so stredomorským, mexickým, ázijským a francúzskym menu, navyše aj reštaurácia podávajúca grilované pokrmy (nutná rezervácia). Občerstvenie počas dňa, široký výber alkoholických a nealkoholických nápojov (10:00 - 01:00).

Šport a zábava
Animácie a športové aktivity počas dňa pri bazéne a na pláži. Večerné show, diskotéka a filmové projekcie. Zadarmo: aerobik na pláži a pri bazéne, plážový volejbal, tenisový kurt, kajaky, trampolína vo vode, fitnes centrum. Za poplatok je k dispozícii centrum vodných športov na pláži: potápanie, šnorchlovanie, windsurfing, rybárčenie. Hotel má tiež k dispozícii Now Spa centrum by Pevonia (za poplatok) s veľkým výberom kozmetických a relaxačných procedúr. Masáže na pláži pre páry, aromaterapia a reflexológia. Pre milovníkov golfu v cene tiež tzv. Green fees v neďalekom Playa Paraiso Golf Club.

Internet
Wi-Fi zdarma v celom hoteli. Pre získanie prístupu, je nutná inštalácia aplikácie zo stránok www.nowresorts.com/sapphire/unlimited-connectivity.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.nowresorts.com

Náš názor
Luxusná rekreačná dedinka s bohatou infraštruktúrou pre každého. Výborné jedlo, priestranné a elegantné izby a prvotriedne služby - to všetko je zárukou úspešnej dovolenky označenej heslom Unlimited-Luxury®.

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa

Poloha
Komplex troch hotelov, ktoré patria do hotelového reťazca Palladium, sa nachádza uprostred tropickej zelene na Riviera Maya. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 90 km.

Pláž
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo.

Vybavenie
V celom komplexe: recepcia, lobby, štrnásť reštaurácií, pätnásť barov (vrátane snack baru), slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, šesť bazénov (vrátane jedného so šmykľavkami a jedného len pre dospelých) so sladkou vodou, jeden bazén so slanou vodou, detské ihrisko, baby klub (1-3 roky), mini klub (4-12 rokov), nákupná pasáž, konferenčné miestnosti, zmenáreň, práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov. Ekologická daň platená na mieste za cca 1 USD / izba / noc.

Izby
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
má celkom 1090 izieb rôznych typov v troch hoteloch (Colonial - 413 izieb, White Sands - 264 izieb a Kantenah - 413 izieb) rozmiestnených v dvojposchodových a trojposchodových vilách. Všetky sú komfortne zariadené, klimatizované, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov), satelitný TV, telefónom, trezorom (zdarma), minibarom (voda, pivo a nealkoholické nápoje dopĺňané denne), príslušenstvom na prípravu kávy a čaju, žehliacou doskou / žehličkou, balkónom (balkónový nábytok), 24 hodinový izbový servis. Postieľka pre deti do veku 2 rokov na potvrdenie.
- Grand Palladium Colonial Resort izby typu Deluxe (rozloha cca 37 m²) - max. pre tri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a nebude možné pridať prístelku. Možné izby pre osoby so zdravotným postihnutím.
- Grand Palladium Colonial Junior Suite (rozloha cca 42 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a rozkladacia pohovka - nebude možné pridať prístelku. Opticky oddelený obývací priestor s pohovkou.
- Grand Palladium White Sands Junior Suite (rozloha cca 52 m²) - max. pre štyri osoby, pričom v izbe sa budú nachádzať maximálne dve lôžka a pohovka pre jedného - nebude možné pridať prístelku. Opticky oddelená obývacia izba s pohovkou, čiastočne otvorená kúpeľňa s vírivou vaňou a sprchovacím kútom, župan a papuče.
- Grand Palladium White Sands Suite (rozloha cca 67 m²) - max. pre štyri osoby, spálňa s maximálne dvomi lôžkami a obývacia izba s pohovkou pre jedného, ​​kúpeľňa s vírivou vaňou a sprchovacím kútom, župan a papuče.

Strava
All Inclusive: raňajky, obedy, večere (formou bufetu). Počas dňa občerstvenie medzi jedlami na miestach určených hotelom, šesť reštaurácií a'la carte (rezervácia nie je nutná). Kaviareň ponúkajúca širokú škálu káv a čajov, pečivo a občerstvenie. Neobmedzené množstvo nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne aj dovážané) k dispozícii od 10:00 do 24:00.

Šport a zábava
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa
ponúka animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: posilňovňa, tenisové kurty, multi ihrisko, minigolf, plážový volejbal, stolný tenis, vodný aerobik, kajaky, šnorchlovanie, windsurfing. Ošetrenie tváre a tela a masáže v hotelových kúpeľoch za poplatok.

Internet
Internet Wi-Fi v hoteli zadarmo.

Miestne kategórie
*****

Iné
www.palladiumhotelgroup.com

Náš názor
Obrovská rekreačná obec s bohatou infraštruktúrou - rôzne izby, 29 reštaurácií a barov, bazénové zóny o celkovej rozlohe takmer 1 ha, početné aktivity, kvalitný servis.
Grand Palladium Riviera Maya Resort & Spa je pravým miestom pre rodinnú dovolenku a relaxáciu vo dvojici. Bazén so šmykľavkami a animačným programom pre najmladších, bazén pre dospelých. Odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Iberostar Paraiso del Mar

Poloha
Hotel Iberostar Paraiso del Mar sa nachádza medzi letoviskami Playa del Carmen a Puerto Morelos, uprostred tropickej 35 hektárovej záhrady. V blízkosti hotela sa nachádza 18-jamkové golfové ihrisko. Letisko v Cancúne je vzdialené cca 32 km od hotela.

Pláž
Biela, široká, piesočná karibská pláž Paraiso. Ležadlá, slnečníky a uteráky na pláži sú k dispozícii zadarmo.

Vybavenie
Hotel Iberostar Paraiso del Mar bol postavený v roku 2000 a bol čiastočne renovovaný v roku 2012. Skladá sa z niekoľkých dvojposchodových budov.
Recepcia, lobby, desať reštaurácií, osem barov (vrátane snack barov), tropická záhrada, slnečné terasy s ležadlami a slnečníkmi, balijskými posteľami a hojdacími sieťami, veľký bazén nepravidelného tvaru (takmer 1 km dlhý), bazén pre deti (sladkovodný), detské ihrisko, mini klub 4-12 rokov, stráženie detí (za poplatok), nákupná pasáž, konferenčné miestnosti, zdravotnícke zariadenia (za poplatok), práčovňa (za poplatok), kaderníctvo, požičovňa áut.

Izby
Hotel Iberostar Paraiso del Mar má 388 izieb rôznych typov. Všetky sú klimatizované, pohodlné, zariadené v mexickom štýle, s vlastným sociálnym zariadením (sušič vlasov je súčasťou príslušenstva), stropným ventilátorom, TV so satelitným príjmom, telefónom, minibarom (denne dopĺňaný nealkoholickými nápojmi a minerálnymi vodami), kávovarom, trezorom (zdarma), balkónom alebo terasou so stoličkami a stolom. Možné ubytovanie až štyroch osôb (ubytovanie 2 + 2), za predpokladu, že v izbe budú umiestnené iba dve queen-size postele.
- Štandardné izby - (rozloha cca 40 m²) - s výhľadom do záhrady.
- Štandardné izby typu Priority location - (rozloha cca 40 m²) - sa nachádza bližšie k pláži a bazénu, zadarmo neobmedzený prístup k hydro zóne v hotelových kúpeľoch (pre osoby staršie ako 18 rokov).
- Izby typu Junior suite - (rozloha cca 80 m²) - sa nachádza bližšie k pláži a bazénu, zadarmo neobmedzený prístup k vodnej zóne v hotelových kúpeľoch (pre osoby staršie ako 18 rokov), župany a papuče.
- Rodinné izby - (rozloha cca 80 m²) - min. štyri osoby (4 alebo 3 + 1), spálňa s manželskou posteľou a druhá izba s dvomi lôžkami, zadarmo neobmedzený prístup do vodnej zóny v hotelových kúpeľoch (pre osoby staršie ako 18 rokov), mikrovlnná rúra (na základe potvrdenia), ostatné vybavenie rovnaké ako v štandardných izbách.
Detská postieľka pre deti do veku 2 rokov zdarma.

Strava
All Inclusive zahŕňa: raňajky (06:00-10:00), obedy (13:00-15:00) a večere (18:30-22:00) podávané formou bufetu v hlavnej reštaurácii, sedem a'la carte reštaurácií ( nutná rezervácia, kuchyne: mexická, stredomorská, brazílska, japonská, steak house, talianska a gurmán), občerstvenie a šaláty (10:00-17:00 a 23:00-07:00 iba predjedlá), neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov v miestach určených hotelom (10:00-01:00).

Šport a zábava
Hotel Iberostar Paraiso del Mar zaisťuje rozsiahly zábavný program pre deti i dospelých. Zadarmo: aerobik, vodný aerobik, lukostreľba, tenis, basketbal, plážový volejbal, futbal, jazda na bicykli, biliard, stolný tenis, plavba katamaránom, jazda na kajaku, šnorchlovanie, windsurfing. Wellness centrum: telocvičňa, vírivka, sauna, turecké kúpele. Tvárové a telové procedúry a masáže v hotelových kúpeľoch - za poplatok.

Internet
Vo všetkých typoch izieb, verejných priestoroch a v hotelovej lobby je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu.

Miestne kategórie
*****

Iné
http://www.iberostar.com

Náš názor
Fantastická rekreačná oblasť je ideálna nielen pre rodinnú dovolenku. Veľká (35 ha) záhrada a bazén (údajne najväčší v celom Riviera Maya), komfortné izby, bohatý stravovací program a celý rad aktivít - to všetko je vizitkou siete Iberostar.
Vrelo odporúčame!

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Dreams Riviera Cancun Resort & SPA

Poloha
Luxusný hotel reťazca AMresorts označený servisom Unlimited-Luxury® je umiestnený priamo na súkromnej pláži s bielym pieskom u Puerto Morelos v Riviera Maya. Hotel je obklopený krásnou, sviežou tropickou záhradou. Známe turistické letovisko Playa del Carmen je vzdialené cca 15 km, letisko v Cancúne cca 25 km.

Izby
486 luxusných izieb rôznych typov rozmiestnených v dvoch niekoľkoposchodových budovách. Všetky sú klimatizované, elegantné, priestranné, v mexickom štýle, pre až štyri osoby.
- Izby typu Deluxe (rozloha cca 42 m2) - s vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, vaňa, toaletné potreby, sušič vlasov, župany, papuče), TV so satelitným príjmom, telefónom, dokovacou stanicou pre MP3, CD / DVD prehrávačom, trezorom , minibarom (pivo, nealkoholické nápoje a voda, dopĺňané denne), servisom na prípravu kávy a čaju, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok). Wi-Fi za poplatok. Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov zdarma (na základe potvrdenia).
- Izby typu Preferred - rovnaké vybavenie ako v izbách typu Deluxe. Navyše tiež: prístup na Internet, denná tlač (v španielčine a angličtine), pillow menu, popoludňajšie občerstvenie, zákusky, likéry.
Upozornenie! Vo všetkých typoch izieb sa pri ubytovaní štyroch osôb nachádzajú iba dve queen-size postele.

Vybavenie
Recepcia, lobby, deväť reštaurácií, šesť barov, izbová služba (24 hodín), veľká slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, dva sladkovodné bazény (vrátane jedného typu infinity), detský bazén, dve vírivky, čašník k dispozícii pri bazéne a na pláži, mini klub, detské ihrisko, bankomat, butiky, obchod so suvenírmi, konferenčné miestnosti, požičovňa bicyklov a áut, zmenáreň. Za poplatok: stráženie detí, práčovňa, lekárska služba. Wi-Fi za poplatok. Hotel ponúka plážové osušky. Plážové ležadlá a slnečníky zdarma.

Strava
All inclusive zahŕňa: rôznorodé raňajky, obedy, večere - jedlá medzinárodnej kuchyne podávané formou bohatého bufetu. Občerstvenie medzi jedlami. Šesť a'la carte reštaurácií: jedlá francúzskej (len pre dospelých), mexickej, ázijské, talianskej a stredomorskej kuchyne a morské plody. Na pláži reštaurácia s grilom ponúkajúca jedinečné špeciality z grilu. Kaviareň s celodennou ponukou kávy, čaju a pečiva. Neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov (miestne a importované) v baroch v areáli hotela a v plážovom bare.

Šport a zábava, SPA
Pestrý zábavný program pre dospelých i deti počas dňa a večera.
Zadarmo: hodiny tanca, španielčiny a varenie, vodný a plážový volejbal, hry na pláži, stolný tenis, mexické bingo, boccia, biliard, futbal, joga, dobre vybavené fitnes centrum, bežecké trasy pre jogging nie sú k dispozícii. Na pláži zázemie pre vodné športy (zadarmo): plachtenie, šnorchlovanie, kajaky, katamarány. Za poplatok: rybolov, potápanie, plávanie s delfínmi. Hotel má k dispozícii wellness centrum The Dreams Spa by Pevonia ponúkajúca širokú škálu relaxačných a liečebných procedúr (za poplatok).

Miestne kategórie
*****

Náš názor
Luxusná oáza pre rodiny, páry a skupiny priateľov. Široká ponuka All Inclusive umožňuje pocítiť naozaj bezstarostnú prázdninovú atmosféru, kde je prioritou relax v lúčoch karibského slnka. Ideálny hotel ako pre sladké leňošenie, tak pre aktívnu dovolenku.

Iné
www.dreamsresorts.com

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Barcelo Maya Grand Resort

Poloha
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza v blízkosti malého letoviska Puerto Aventuras (cca 4 km). V prístave Puerto Aventuras je niekoľko obchodov, reštaurácií a barov. Hlavné letovisko Riviera Maya v Playa del Carmen je vzdialené cca 20 km, letisko v Cancúne cca 80 km od hotela Barcelo Maya Grand Resort.

Pláž
Hotel Barcelo Maya Grand Resort sa nachádza pri jednej z najkrajších pláží v oblasti, ktorá sa tiahne do dĺžky viac ako 2 km - ideálne miesto pre jogging a večerné prechádzky. Pláž je široká, s bielym pieskom a v jej blízkosti sa nachádza koralový útes.

Vybavenie
Obrovská prázdninová dedinka, ktorá sa skladá zo štyroch hotelov: Beach, Caribe, Colonial a Tropical - klienti môžu využívať rekreačné infraštruktúry všetkých týchto hotelov.
Recepcia, lobby, dvanásť reštaurácií (vrátane ôsmich tematických, ktoré vyžadujú predchádzajúcu rezerváciu a poloformálny odev), štrnásť barov, preslnené terasy s ležadlami, hojdacími sieťami a slnečníkmi, tri bazény, vírivka, bazén so šmykľavkami a ostrovom pirátov (zdarma pre deti do veku 5 rokov), zóna pre výučbu surfovania (za poplatok), mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, stráženie detí (za poplatok), obchody so suvenírmi a remeselnými výrobkami, butiky, práčovňa (za poplatok), lekárske služby (za poplatok), požičovňa áut, zmenáreň.

Izby
Vo všetkých štyroch hoteloch sa nachádza celkom 2004 izieb. Všetky izby sú klimatizované s kúpeľňou (sprcha, sušič vlasov, toaletné potreby, župan, papuče), stropným ventilátorom, satelitným LCD TV, trezorom, denne doplňovaným mini barom (voda, nealkoholické nápoje, pivo, občerstvenie), kávovarom, žehličkou a žehliacou doskou, balkónom alebo terasou (balkónový nábytok).
Detská postieľka pre dieťa do veku 2 rokov - zdarma.
- Izby Superior - (o rozlohe cca 39 m²) - pre max. štyri osoby (v izbe sú umiestnené iba dve manželské postele veľkosti queen size), väčšina izieb bola renovovaná v roku 2014. Vo všetkých častiach komplexu, s výhľadom do záhrady.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Beach a Caribe - (o rozlohe cca 55 m²) - pre max. päť osôb (v zostave 2 + 3/3 + 2) k ubytovaniu na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a dvoma pohovkami v oddelenej obývacej časti, navyše vírivka na terase alebo balkóne.
- Izby typu Junior Suite Ocean Front Premium Level Colonial a Tropical - (o rozlohe cca 53 m²) - pre max. štyri osoby na ubytovanie na nasledujúcich posteliach: jedenkrát typu king size alebo dvakrát typu queen size a rozkladacia pohovka v oddelenej obývacej časti.
Servis Club Premium (k dispozícii pri výbere ubytovania v izbách Junior Suite Ocean Front): Individuálne check-in a check-out, servis consierge, uvítacie občerstvenie (ovocie a šumivé víno), plážové osušky na izbe, VIP mini bar, prvenstvo rezervácia v reštauráciách a'la carte, prístup do Lounge Clubu (dovážané liehoviny, občerstvenie, stolové hry, knihy, noviny, internet zdarma, v čase od 07:00 - 23:00), bezplatné miestne hovory, izbová služba, zľavy v hotelovom wellness a kozmetickom salóne a v hotelových obchodoch a butikoch.

Strava
All Inclusive: raňajky (07:00 - 10:30), obedy (12:30 - 15:00) a večera (18: 30 - 22:00) sú podávané formou bohatého bufetu, možnosť využívania tematických reštaurácií (nutná skoršia rezervácia). Počas dňa občerstvenie typu fast food (sendviče, hamburgery, hot dogy). Neobmedzená konzumácia miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov (24 hod.).

Šport a zábava
Bohatý animačný program pre deti i dospelých. Zadarmo: aquaaerobik, tenisové kurty a ihrisko pre paddle (osvetlenie za poplatok), viacúčelové ihrisko, šnorchlovanie (nutná záloha na vybavenie), potápanie (1 hodina v bazéne zdarma), jazda na kajaku, windsurfing, plachtenie, minigolf, vodné bicykle, plážový volejbal, stolný tenis, záhradné šachy, posilňovňa (s tureckými kúpeľmi, saunou a vírivkou). Tvárové a telové procedúry v hotelovom welless - za poplatok. V areáli hotela delfinárium (za poplatok).

Internet
V areáli hotela Wi-Fi pripojenie k internetu - za poplatok (cca 13 USD / deň), internetové stanovisko - za poplatok (cca 7 USD / hod.). Zakúpenie izby so službou Club Premium zabezpečuje bezplatné pripojenie k internetu.

Miestne kategórie
*****

Webové stránky
www.barcelo.com

Náš názor
Fantastická prázdninová dedinka s nezvyčajne bohatou rekreačno-športovou infraštruktúrou, ktorá osloví dospelých aj malé deti. Ako bonus - neďaleký koralový útes a delfinárium. Hotel Barcelo Maya Grand Resort je chválený za bohatý stravovací program a vysoko kvalitné služby. Odporúčame!

Hodnotenie klientov
Recenzie k tomuto hotelu nájdete tu: http://r.pl/meksyk-cancun-i-riviera-maya/barcelo-maya-grand-resort

Vyššie uvedený text je prekladom poľského originálu, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o zájazde. Chyby v preklade vyhradené.

Secrets Akumal Riviera Maya

Poloha
Hotel řetězce AMResorts, značky Secrets podepsané službami Unlimited-Luxury®, který se nachází na Mayské riviéře. Rušné letovisko Playa del Carmen leží cca 38 km. Letiště v Cancúnu je vzdáleno cca 92 km od hotelu. Hotel nevybírá pobytovou taxu.

Pláž
Písečná pláž se nachází u hotelu Secrets Akumal Riviera Maya. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a obsluha číšníka - zdarma.

Vybavení
Hotel Secrets Akumal Riviera Maya je určen pouze pro osoby starší 18 let.
Recepce, lobby, výtahy, 9 restaurací (včetně 6 restaurací a'la carte, není nutná rezervace), kavárna, 7 barů (včetně swim-up baru), 3 bazény (včetně jednoho bazénu typu infinity; bazény jsou vyhřívány od prosince do března), vířivka. Za poplatek: wellness centrum, konferenční místnosti, obchod, směnárna, prádelna, půjčovna aut, lékař.

Pokoje
Hotel Secrets Akumal Riviera Maya má 434 elegantních pokojů různých typů, které se nacházejí v několika budovách. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, sprcha + vířivka, župany a pantofle), individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (voda, pivo a nealkoholické nápoje - denně doplňovány), balkonem nebo terasou (balkónový nábytek), žehličkou a žehlicím prknem, kávovarem Nespresso, 24h pokojová služba.

Junior Suite Tropical View - o rozloze cca 50 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), výhled do zahrady.
Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 50 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), částečný výhled na moře.
Junior Suite Partial Ocean View - o rozloze cca 50 m², pro max. 3 osoby (přičemž v pokoji budou 2 postele typu queen size), výhled na moře.

V naší nabídce jsou také pokoje typu Preferred Club, které kromě výše uvedeného vybavení mají mimo jiné: přístup do zóny Preferred Club, concierge, každodenní kontinentální snídaně podávané v Preferred Club Lounge, odpolední teplé a studené občerstvení a likéry v Preferred Club Lounge, denní tisk (ve španělštině nebo angličtině), další nápoje v minibaru, rozšířený sortiment kosmetiky v koupelně, přístup k počítačům zdarma, atd.
Preferred Club Junior Suite Tropical View - o rozloze cca 53 m², pro max. 2 osoby, výhled do zahrady. Pokoj na potvrzení.
Preferred Club Junior Suite Ocean View - o rozloze cca 53 m², pro max. 2 osoby, výhled na moře.

Strava
All Inclusive: snídaně formou bufetu, obědy formou bufetu nebo a'la carte, večeře v restauracích a'la carte. Během dne, občerstvení mezi jídly v místech určených hotelem, 6 restaurací a'la carte je k dispozici během oběda a večeře (bez nutnosti rezervace). Kavárna servírující různé kávy a čaje, moučníky a občerstvení. Neomezené nealkoholické a alkoholické nápoje jsou k dispozici od 9:00-1:00, pokojová služba 24h. Je slušností mít během jídla elegantní oblečení a dlouhé kalhoty u mužů.

Sport a zábava
Hotel Secrets Akumal Riviera Maya organizuje animační program. Zdarma: plážový volejbal, volejbal v bazénu, bingo, boccia, venkovní koncerty, lekce tance, lekce španělštiny, ping pong, tenis, jóga, kajaky. Za poplatek: motorizované vodní sporty, golf a procedury v hotelovém Secrets SPA by Pevonia.

Internet
Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
***** 

Webové stránky
www.secretsresorts.com

Náš názor
Tato exkluzivní enkláva určená výhradně pro dospělé je skvělou volbou pro klienty, kteří hledají odpočinek pod heslem Unlimited-Luxury®. Vynikající restaurace, značkové lihoviny a široká škála procedur Spa by Pevonia a navíc blízkost přírody - to je ideální spojení poskytující odpočinek na nejvyšší úrovni.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Ostatné

Flight:

Letadlo PLL LOT typu Dreamliner nebo jiné široké tělo (přímá plavba) s možností výběru třídy cestování. V LOT CHARTERS Economy zahrnuje stravování 2 jídla (hot dish a sendvič se šunkou nebo sýrem). V rámci bezplatného servisu obdrží cestující také neomezenou minerální vodu. Další nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje a všechny ostatní položky z menu baru na obloze, které jsou k dispozici v letadle, zůstávají splatné dodatečně. V třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business zahrnuje cena bohatší menu včetně vybraných alkoholických nápojů (v omezeném množství) a nealkoholických nápojů a zvýšených nákladů na zavazadla. Ve všech třídách, individuální palubní zábavní systém s odděleným monitorem před každým sedadlem. Bližší informace o předvolbách katalogu naleznete v sekci Dálkové cestování. Pokud je nemožné uskutečnit cestu Dreamlinerem, PLL LOT poskytne jinou rovinu podobného standardu (non-stop).

Skupinová podpora v systému TOUR GUIDE. Jedná se o bezdrátový skupinový naváděcí systém, který umožňuje klientovi pohodlný způsob návštěvy. Přečtěte si více o průvodci.

Hodnotenie klientov

Zákazníci hodnotí tuto cestu na 5.6 / 6. Podívejte se na recenze: https://r.pl/zaginione-miasta-majow-meksyk-gwatemala-i-belize/zakwaterowanie-mbh

Víza - informácie pre predajcov

Pas musí platit minimálně 6 měsíců.

Důležité! V Mexiku existují celní omezení množstevních omezení dovozu tabáku a alkoholu. Jeden dospělý může přinést maximálně 10 balení cigaret, ne více než 25 doutníků nebo 200 g tabáku a maximálně 3 litry alkoholických nápojů.

Informácie o hoteloch

Hotely *** (místní kategorie) - skromné, ale pohodlné.

Pokoje: obvykle s klimatizací a vybaveny koupelnou s WC, TV a telefonem.

Vybavení: restaurace a bar, často také bazén a zahrada.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Najbližšie termíny do hotelu

01. 11. - 09. 11. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 859 € 2 198 €
08. 11. - 16. 11. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 651 €
15. 11. - 23. 11. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 638 €
22. 11. - 30. 11. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 899 € 2 088 €
29. 11. - 07. 12. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 787 € 2 084 €
06. 12. - 14. 12. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 936 € 2 035 €
13. 12. - 21. 12. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 641 € 1 984 €
20. 12. - 28. 12. 2019 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 831 €
27. 12. - 04. 01. 2020 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 995 € 2 128 €
03. 01. - 11. 01. 2020 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 773 € 2 004 €
10. 01. - 18. 01. 2020 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 901 € 2 126 €
17. 01. - 25. 01. 2020 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 917 € 2 117 €
24. 01. - 01. 02. 2020 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 769 € 1 970 €
07. 02. - 15. 02. 2020 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 843 € 2 038 €
14. 02. - 22. 02. 2020 (9 dní)
Varšava podľa programu zájazdu
1 825 € 2 014 €

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:00 - 18:00

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.24 €