Karta stáleho klienta

Našim klientom ponúkame možnosť stať sa držiteľom Karty Stáleho Klienta. Za poplatok cca 110 EUR (499 PLN) môžete čerpať výhodné zľavy pre Vašu dovolenku s cestovnou kanceláriou Rainbow Tours a.s.

Zľavy pre držiteľov karty stáleho klienta:
- 10% zľava z katalógových cien všetkých zájazdov
- 5% zľava na zájazdy last minute
- 2% zľava na všetky zájazdy po uplatnení aktuálne zľavovej akcie - napr. First minute pod. (neplatí pre zájazdy last minute)

 

Podmienky na vystavenie karty stáleho klienta:

 1. Karta stáleho klienta je neprenosná. Platí pre držiteľa karty a jednu sprievodnú osobu a až pre 4 deti do 18 rokov, cestujúcich spoločne s držiteľom karty stáleho klienta. Osoby, ktoré počas zájazdu dovŕšia 18 rokov veku, sú brané ako osoby dospelé a musia mať svoju vlastnú kartu stáleho klienta.
 2. Zľava je poskytovaná zo základnej ceny zájazdu /bez príplatku/.
 3. Karta stáleho klienta nie je kreditná karta.
 4. Karta stáleho klienta je platná na dobu neurčitú. Ak však nie je použitá do 5 rokov od jej vystavenia je automaticky zrušená.
 5. Strata alebo zničenie karty musia byť nahlásené v niektorej z pobočiek cestovnej kancelárie Rainbow Tours a.s. Vystavenie duplikátu karty je spoplatnené cca 5 EUR (19 PLN).
 6. Po 3 uskutočnených zájazdoch s agentúrou Rainbow Tours a.s. má klient nárok na kartu stáleho klienta zadarmo. Musí však o kartu stáleho klienta požiadať a doložiť, že sa 3 zájazdov s cestovnou kanceláriou Rainbow Tours a.s. skutočne zúčastnil (neplatí pre nákup samostatných leteniek na pravidelných linkách alebo charterových letoch).
 7. Ak túto skutočnosť nedoloží, bude mu karta stáleho klienta vydaná za poplatok cca 110 EUR (499 PLN).
 8. Karta stáleho klienta bude zaslaná poštou na uvedenú adresu klienta do 30 dní.
 9. V prípade, že klient korešpondenčnú adresu neuvedie, nemôže byť držiteľom karty stáleho klienta.
 10. Majiteľom karty stáleho klienta môže byť iba dospelá osoba, preto je nevyhnutné vždy uviesť dátum narodenia.
 11. So žiadosťou o vydanie karty stáleho klienta súhlasí klient so zasielaním rôznych informácií napr. Ponukou zájazdov, rôznych zľavových akcií, a pod. Pokiaľ klient so zasielaním informácií nesúhlasí, môže byť jeho žiadosť o vystavenie karty stáleho klienta zamietnutá.
 12. Karta stáleho klienta musí byť zadaná už v čase rezervácie. Pre už existujúce rezervácie nie je možné kartu stáleho klienta použiť spätne.

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otváracia doba

Pon - Pia 08:30 - 16:30

Číslo účtu: SK8911110000001376238003

Obchodujeme s aktuálnym kurzom 1 zł = 0.23 €